Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/10/2012 :  00:58:23  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Ale ano, co se MMO tyce, tak grafika je vyborna. Nektere lokace a hlavne nektere mista z nich pusobi vazne epicky.
Cely muj dojem na GW2 ale kazi hlavne sPvP a nektere uzasne buildy, ktere vyuziva vetsina lidi (napr. warr s GS nebo thief na skillseeker+backstap a death "dance" blossom). Kdyz uz vidim warra, tak jen cekam charge se stunem, frenzy a Hundred Blades a je smutny, ze to vazne dela 90% warru.
Porad cekam, ze tyto "instakill" buildy se dockaji nejakeho balance, jinak nevim, jak chcou uspet u e-sportu.
Navic mi v bete prislo, ze ty fighty byly delsi, ted proste nektere buildy tohle vsechno kazi tim nesmyslnym burstem.

edit:
Reakce na omalovanky, ja osobne WoW nemam v lasce a nikdy uz jej hrat nebudu, ale ta pohadkova grafika je proste styl Blizzardu jiz od nepameti (ja se nestydim za to, ze se mi dodnes libi i grafika, co je v soucasnem DAoC). Takze zbytecne nezacinej flame, navic jeste komentovat HW. To, ze je gw2 narocnejsi je pravda, ale ne kazdy investuje sve penize do vykoneho herniho stroje. Nekdo se slabsim strojem muze mit obrovsky dum a sporadanou rodinu a ty muzes byt nymand v 1+kk s herni masinou (a to prvni je urcite vetsi vyhra).

Edited by - Clavius on 01/10/2012 01:06:58
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 01/10/2012 :  01:33:14  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Dá se někde vidět, jak vypadá ten pěknej grafickej zážitek, co o něm píšeš? koukal jsem na nějaký gameplay videa a trochu dost mi tam vadilo, to i co v ostatních mmo snažících se o uvěřitelnou grafiku, tedy zejména, že postavy, obludy atd. jakoby nepatřily k prostředí a to jak graficky tak i fyzikou pohybu. Ale to může být těmi videi, ne tou hrou proto se ptám na nějakej tip, kde najít nějaký pěkný real gameplay videa. Protože tohle jsou právě důvody, proč mi ty omalovánky vyhovovaly, je to prostě uvěřitelný jako reálná omalovánka, na nic si to nehraje:) Počítač mám asi spíše dost slabší, po stránce grafiky určitě, to by ale taky nemusel být až tak problém, klidně budu hrát na malý detaily zase omalovánku, pokud mě to zaujme jinak.
Je někde nějaká dobrá videorecenze, kde by byl představenej talent systém, herní mechaniky atd?
Pandičky jsou jinak určitě žůžo, jak jsem již psal vedle, ale Blizzu už fakt prachy strkat nechci. Navíc to žůžo je viditelně fakt moc podobný tomu předchozímu žůžu atd ....


http://www.youtube.com/watch?v=Ax-_06Acj8Y :)))

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/10/2012 :  07:10:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Warra s GS nerfnou imho urcite, stejne jako to udelali u tripple axe warra, kdy evis ci jak se to jmenuje delal 10k crity. Je to jen otazka casu. Po udelani boon guarda na 80tku jsem nedavno rozjel warra tripple axe a je to neuveritelna zabava. Sice moc nevydrzi, ale vsechno je strasne svizny. I kdyz ja jedu trosku netradicni 3A specku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  07:36:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
na kazdej build existuje proti build :) obzvlaste na wara s gs :) spvp jsou pruser z jinyho duvodu nez, ze by chybel balanc postav, ten v mmo nikdy nebyl a nebude

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/10/2012 :  09:24:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

na kazdej build existuje proti build :) obzvlaste na wara s gs :) spvp jsou pruser z jinyho duvodu nez, ze by chybel balanc postav, ten v mmo nikdy nebyl a nebude


tak jiste, ale vetsina lidi to nedava a nez zareaguji, tak to do nich stihne vysypat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  10:01:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Pertha

na kazdej build existuje proti build :) obzvlaste na wara s gs :) spvp jsou pruser z jinyho duvodu nez, ze by chybel balanc postav, ten v mmo nikdy nebyl a nebude


tak jiste, ale vetsina lidi to nedava a nez zareaguji, tak to do nich stihne vysypat.



je to tak :) a priznavam ze vetsinou patrim k te vetsine :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/10/2012 :  10:36:13  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Nevim - jedna z 80ek co mam je war a PvE stridam dps build (GS) s utility (sword + horn perma speed build)... a IMHO je GS pro PvP naprosto nepouzitelnej one trick pony jehoz burst dokaze kazdej kdo ma alspon 1 mozkovou bunku snadno avoidovat - resp kdyz to dokazou i mobove tak clovek by to mel zvladat taky :D

(Je pravda, ze sPvP jsem nehral a jelikoz jsou pro mne areny naprosto otravna zalezitost tak ani nebudu).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 01/10/2012 10:36:28
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/10/2012 :  10:39:55  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

na kazdej build existuje proti build :) obzvlaste na wara s gs :) spvp jsou pruser z jinyho duvodu nez, ze by chybel balanc postav, ten v mmo nikdy nebyl a nebude
quote:
Originally posted by PRIBOO

Pertha je totiž posledního půl roku nejchytřejší hráč mmo v ČR. Začalo to SWTORem a pokračuje to dále. Nediskutuje, nepolemizuje. Přijde a řekne, jak to má být a co je nejlepší .

Je potřeba se smířit s tím, že máme chary úplně z prdele, kteří prostě do instance v GW2 nemůžou, protože to řekl Pertha. A když to do vás nacharguje boss a instakilne vás, nebo dostanete 3tí dotku v rozmezí 10 vteřin, která tiká za 10000HP a už si ji nemáte čim sundat ... tak je to vaše chyba a jste úpný lampy když umřete .

Pertha je totiž posledního půl roku nejchytřejší hráč mmo v ČR. Začalo to SWTORem a pokračuje to dále. Nediskutuje, nepolemizuje. Přijde a řekne, jak to má být a co je nejlepší .

Je potřeba se smířit s tím, že máme chary úplně z prdele, kteří prostě do PvP v GW2 nemůžou, protože to řekl Pertha. A když to do vás nacharguje warrior a instakilne vás ... tak je to vaše chyba a jste úpný lampy když umřete. Existuje totiž protitaktika a je vaší chybou, že ji neznáte či nepoužijete.

Já už to budu jen kopčit a mírně upravovat dle potřeby, je to takřka univerzální reakce na Perthovy univerzální rozumy ... jsme si Pertho s klukama v instanci říkali, že tě poprosíme o nahránhí instruktážního videa, jak dáváš některý ty bossíky a silver trashe v instancích s tím prstem v nose. Až to budeš točit nahraj nám tam i ty protitaktiky na ty warriory a roguny prosímtě, ať jsme v obraze.

Edited by - PRIBOO on 01/10/2012 10:43:21
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  10:55:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) staci kdyz se podivas na youtube mas tam taktiky na temer vse ,
nevim s kym chodis ty instance , ale my tam wipujeme jen prvni run a to proto, ze se prave na ty taktiky moc nekoukame a prichazime si na ne sami, mechanika boju v instancich je v drtive vetsine o
1 mej jen jednoho meleeka
2 avoiduj dodgem main abilitu
3. sleduj co se deje okolo a reaguj

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:01:32  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK


Herní zážitek ti umocní v případě GW2 žádné měsíční poplatky



Jak to spolu souvisí?

Spíš bych to viděl tak, že mi herní zážitek zkazí mikrotransakce s herním dopadem.

quote:
Originally posted by TDK
a také asi o 100% graficky uvěřitelnější svět, než omalovánky made in china



Srovnávej srovnatelné, pandy jsou graficky trochu jinde než x let stará vanila. Skoro mám pocit, že Blizzardi konečně vyhodili grafiky co dělali na wotlk a části cataclysmu a nabrali nějaké schopné.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:15:41  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Spíš bych to viděl tak, že mi herní zážitek zkazí mikrotransakce s herním dopadem.



Tohle by samozrejme mohl byt problem - ale TED neni v shopu jedina vec co by tomu napovidala.
Navic co se mne tyce - i kdyby dali do shopu moznost koupit si full 80 exotic sety (jako ze to IMHO neudelaj) - tak je mne to totalne jedno, protoze ziskat exotic equip je tak smesne snadny, ze jestli si ho nekdo koupi za real money nebo nafarmi za par dni ve hre neni zadnej rozdil.

Ja jako problem vidim ten obrovskej gap v contentu:
- do 80 super, progress plynulej porad se neco deje
- dingnu 80, ucraftim si exotic gear - je to az moc easy, ale ok
- NAPROSTO UCHYLNEJ grind na legendary weapon - v radu mesicu i pro nolifery a pro normalni lidi to ani neni dosazitelnej cil...

Takze "nejlepsi dosazitelnej" equip je super easy to get a co dal?
Pro materialistickeho progress-era jako jsem ja je tohle problem :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 01/10/2012 11:20:00
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:24:56  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Takze "nejlepsi dosazitelnej" equip je super easy to get a co dal?
Pro materialistickeho progress-era jako jsem ja je tohle problem :)




ja vim vetsinou jsou tam hrozny hovadiny :D
http://guildwars2hub.com/features/editorials/80-things-do-level-80

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:25:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Jak to spolu souvisí?


Musím říct, že svým způsobem má pravdu u mne teda. To, že bych hrál hru, kde na rozdíl od wowka nemusím platit měsíční poplatky by mi určitou radost způsobilo. Asi stejnou, jakou mám z toho, že Blizzům (za trest) dlužím pár stovek za nedodržení annual passu. Ani nevím kolik, možná jen za jeden měíc, ale radost z toho mám.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:27:15  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) staci kdyz se podivas na youtube mas tam taktiky na temer vse ,
nevim s kym chodis ty instance , ale my tam wipujeme jen prvni run a to proto, ze se prave na ty taktiky moc nekoukame a prichazime si na ne sami, mechanika boju v instancich je v drtive vetsine o
1 mej jen jednoho meleeka
2 avoiduj dodgem main abilitu
3. sleduj co se deje okolo a reaguj

Díky. Přestanu se konečně čučet do zdi a mrknu občas i na bosse. To se mi zdá jako dobrý plán! Je to má první MMO, stejně tak i Aryna, Littla, Kuzmy a pod. se kterýma to chodím. Celý je to pro nás nový, vůbec se nechytáme. Aryn jako jedinej z nás hrál před tím Sim City 3, takže je party leader a Kuzma si o tom GW2 přečetl článek na bonuswebu, takže na něj spoléháme v taktice.

Hele a v tom PvP, na těch WvWvW mapách, ty postavy co potkáváme a co nás neustále nějak napadají a obtěžují při těžení nod a v boji s moskytama nebo vlkama, to si myslíš jako, že to jsou jako jiní hráči? Ty vole, no to až řeknu v guildě, tak se kluci poserou! To jsme nevěděli.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:31:44  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Rahman
Spíš bych to viděl tak, že mi herní zážitek zkazí mikrotransakce s herním dopadem.



Tohle by samozrejme mohl byt problem - ale TED neni v shopu jedina vec co by tomu napovidala.
Navic co se mne tyce - i kdyby dali do shopu moznost koupit si full 80 exotic sety (jako ze to IMHO neudelaj) - tak je mne to totalne jedno, protoze ziskat exotic equip je tak smesne snadny, ze jestli si ho nekdo koupi za real money nebo nafarmi za par dni ve hre neni zadnej rozdil.

Ja jako problem vidim ten obrovskej gap v contentu:
- do 80 super, progress plynulej porad se neco deje
- dingnu 80, ucraftim si exotic gear - je to az moc easy, ale ok
- NAPROSTO UCHYLNEJ grind na legendary weapon - v radu mesicu i pro nolifery a pro normalni lidi to ani neni dosazitelnej cil...

Takze "nejlepsi dosazitelnej" equip je super easy to get a co dal?
Pro materialistickeho progress-era jako jsem ja je tohle problem :)



zeptam se jinak.
Kdyz teda relativne lehce vyexpis a ziskas ten exotic gear, je v te hre co delat(nebo jit zkusit jinou postavu) krom toho nekonecnyho farmeni na tu legendary zbran?
A v pripade, ze ji ziskas, budes ji mit k cemu pouzit? A to farmeni na ni je zabavny nebo hodne tupy? :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:36:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Hele a v tom PvP, na těch WvWvW mapách, ty postavy co potkáváme a co nás neustále nějak napadají a obtěžují při těžení nod a v boji s moskytama nebo vlkama, to si myslíš jako, že to jsou jako jiní hráči? Ty vole, no to až řeknu v guildě, tak se kluci poserou! To jsme nevěděli.



prislo mi to tak, jeste potom se podivejte vzajemne na svy buildy a zoptimalizujte to, protoze hra ma dost omezeni jako napr 25 stacku bleedu na jednom cili tak kdyz vsichni pojedete bleed build tak tam vetsina z vas ani nemusi byt

a nebo kdyz napises jakej konkretni pack / boss vam dela problem a wipujete tam muzu zkusit pokud na nej chodime napsat jakym zpusobem ho delame

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/10/2012 11:41:36
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 01/10/2012 :  11:59:44  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
ja vim vetsinou jsou tam hrozny hovadiny :D
http://guildwars2hub.com/features/editorials/80-things-do-level-80



Ale jo - jsou tam veci co mne i na par minut zabavej :D
Ale jak jsem psal - jsem v tomhle desne materialistickej a pokud nevidim na dohled svitit "+X% dmg biatch" tak nemam motivaci :)

Shallow? Maybe, but I don't care.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/10/2012 :  12:34:03  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Jeste k tomu warrovi, ano, ten stun se da zrusit a pripadne utect z range. Ale rikam, v tom sPvP nelita jeden warr, ale vetsinou minimalne 2 az 3, takze jen mne spadne stabilita a mam na ni cd, tak pribehne dalsi a clovek je opet v haji.
Sam mam 80ku warra, thiefa a necra a nakonec ve sPvP ted jedu elementala pres komba (scept + dagger), ale brzy to vidim na presun zpet na necra :), kde se s death shroud da proti burst dmg branit.

Trosku by si mohli pohrat s tim, jak se sestavuji ty grupy, jednou jsem zazil hru, kde bylo proti me 6 mesmeru. A mozna bych uvital i nejakou immunitu na cc (treba 3-5 sec). Objevuji se i chytraci, co si udelaji trio (ne-li vice) guardianu na hammer of justice apod.. a pokud nemate up stabilitu, tak se ze zeme nedostanete :).
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  12:45:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
random spvp je pruser celkove, to funguje naprosto otresne
ted dokonce i kdyz jdeme jen dva tak joinnujeme tournament, nebo world pvp

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 01/10/2012 12:46:19
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 01/10/2012 :  13:21:34  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
v pvp mam s elementalistou problem jen s thiefem. Kdyz to umi, tak proste nevylezu ze stunu a cipnu. Takze nerf thiefu, ne treba pro vsechny, jen na ty co utocej na me. Diky

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  13:37:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

v pvp mam s elementalistou problem jen s thiefem. Kdyz to umi, tak proste nevylezu ze stunu a cipnu. Takze nerf thiefu, ne treba pro vsechny, jen na ty co utocej na me. Diky



/sign
mam to stejne tak :D , a sem tam s dobrym hunterem co to do me nakouri za pulku hpcek nez si ho vsimnu a je mimo muj dostrel

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 01/10/2012 :  14:28:35  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Tournamenty jsou strasnej risk na ztratu casu. Vzdy, kdyz jdu tournament, tak se tam najde vul, ktery neni schopny odkliknout "I am ready" a tech 5 minut tam cekame. Navic se mi pokazdy stalo, ze kdyz jsme vyhrali prvni round, tak v druhem uz nekdo chybel, takze nas bylo min. Proste nechapu lidi, proc tam lozi, kdyz nejsou schopni to alespon dohrat.

Kolegove elementalove, nestve vas nekdy ten buglej Ride the lightning? Pripada mi, ze mi to hra dela naschval, ale v polovine pripadu se mi stane, ze se mi postava zasekne tak v pulce a stoji nez ten spell dobehne a clovek, pred kterym jsem to pouzil pro ziskani range si me v pohode dobehne :)

Edited by - Clavius on 01/10/2012 14:38:07
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 01/10/2012 :  16:17:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
v ride jsem si bugu nevsiml krom toho ze se tro zasekava o teren ale to je klasika stejne funguje i charge atd.

spis me prijde ze nefunguje par major traitu jako akce pri dodge atd

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/10/2012 :  16:58:39  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Clavius

Takze zbytecne nezacinej flame, navic jeste komentovat HW. To, ze je gw2 narocnejsi je pravda, ale ne kazdy investuje sve penize do vykoneho herniho stroje. Nekdo se slabsim strojem muze mit obrovsky dum a sporadanou rodinu a ty muzes byt nymand v 1+kk s herni masinou (a to prvni je urcite vetsi vyhra).



Nezacinam flame, podivej se na stranky guild a je tam opravdu hodne dotazu ohledne PC a narocnosti a ptaji je vetsinou WoWkari. Pak se doctes jak ten, ci onen, prodava GW2, protoze je to blba hra, ale je zatim jen to zelezo.
A ohledne WoW, tak ta jejich bajna grafika je proto, ze velice dobre odhadly trh a narozdil od EQ2, sli do "detske" grafiky, aby to mohl hrat kazdy a meli prodej a tim padem jim to vyslo. EQ2 sazel na krasne prostredi a vymakanou grafiku,ale ne kazdy si v te dobe mohl dovolit dat za PC 30+k, aby to mohl hrat. U nas v guilde v L2, kdyz to vyslo, se lidi rozhodovali podle toho, zda na to meli komp a proto se WoW tak ujal. Neni to zadnej herni zazrak, jen to rozjedes na kazde masine,ale podle toho to tak vypada.
S usmevem vzpominam na jednoho WoWkare, ktery dostal novej komp s poradnou grafikou a sel s nama hrat EQ2. Ty jeho hlasky a to jak se kochal krajinou me bavi dodnes, byl z toho uplne vedle.

Tohle neni zadny protest post na wow, jen proste nekdo chce kvalitu i ohledne grafiky a uveritelny svet a jinemu staci, ze se to barevne hejba. Proc ne GW2 je v grafice opravdu top a nektera mista si opravdu uzivam, ostatne kazdy hraje jen to, na co ma, to je normalni a tim nerikam ze wow je spatna hra a GW2 je lepsi.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/10/2012 16:59:47
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 01/10/2012 :  17:38:44  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Sto lidí sto chutí.
Pro mne třeba ta grafika blížící se reálu není tak zásadní.
Spíš mi třeba vadí nereálná fyzika a to třeba to tzv bruslení postav jsem viděl v GW i na videích tvářících se, že nejsou z bety.
Vysloveně nepříjemně na mně třeba zapůsobil nějakej event, kterej vypadal jak jatka medvědů, prostě medvědi nabíhali a útočili přímo v houfech, takovéhle věci zase třeba vadí mi, ale každej to má nastavený trochu jinak to je jasný..
Když budu chtít vidět reálnej les, tak do něj zajdu, i když to je taky čím dál těžší, pořád je reálnější než v kterýkoliv mmo. Když si chci hrát, hledám dobrou hru, dobrá a pěkná grafika mi u toho samozřejmě nevadí, to zas ne, ale není to pro mne základ.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/10/2012 :  20:12:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Sto lidí sto chutí.
Pro mne třeba ta grafika blížící se reálu není tak zásadní.
Spíš mi třeba vadí nereálná fyzika a to třeba to tzv bruslení postav jsem viděl v GW i na videích tvářících se, že nejsou z bety.
Vysloveně nepříjemně na mně třeba zapůsobil nějakej event, kterej vypadal jak jatka medvědů, prostě medvědi nabíhali a útočili přímo v houfech, takovéhle věci zase třeba vadí mi, ale každej to má nastavený trochu jinak to je jasný..
Když budu chtít vidět reálnej les, tak do něj zajdu, i když to je taky čím dál těžší, pořád je reálnější než v kterýkoliv mmo. Když si chci hrát, hledám dobrou hru, dobrá a pěkná grafika mi u toho samozřejmě nevadí, to zas ne, ale není to pro mne základ.




Ja jen doufam, ze si takto take nehledas zenskou Ty jsi takovej MMORPG videoteoretik koukam. Kasli na to, tohle neni ocividne hra, ani tema pro tebe Voole.

Tady mas Voole pohádku na dobrou noc: http://youtu.be/c1HjfB3xEcI


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/10/2012 20:40:33
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/10/2012 :  02:32:30  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Clavius

Takze zbytecne nezacinej flame, navic jeste komentovat HW. To, ze je gw2 narocnejsi je pravda, ale ne kazdy investuje sve penize do vykoneho herniho stroje. Nekdo se slabsim strojem muze mit obrovsky dum a sporadanou rodinu a ty muzes byt nymand v 1+kk s herni masinou (a to prvni je urcite vetsi vyhra).



Nezacinam flame, podivej se na stranky guild a je tam opravdu hodne dotazu ohledne PC a narocnosti a ptaji je vetsinou WoWkari. Pak se doctes jak ten, ci onen, prodava GW2, protoze je to blba hra, ale je zatim jen to zelezo.
A ohledne WoW, tak ta jejich bajna grafika je proto, ze velice dobre odhadly trh a narozdil od EQ2, sli do "detske" grafiky, aby to mohl hrat kazdy a meli prodej a tim padem jim to vyslo. EQ2 sazel na krasne prostredi a vymakanou grafiku,ale ne kazdy si v te dobe mohl dovolit dat za PC 30+k, aby to mohl hrat. U nas v guilde v L2, kdyz to vyslo, se lidi rozhodovali podle toho, zda na to meli komp a proto se WoW tak ujal. Neni to zadnej herni zazrak, jen to rozjedes na kazde masine,ale podle toho to tak vypada.
S usmevem vzpominam na jednoho WoWkare, ktery dostal novej komp s poradnou grafikou a sel s nama hrat EQ2. Ty jeho hlasky a to jak se kochal krajinou me bavi dodnes, byl z toho uplne vedle.

Tohle neni zadny protest post na wow, jen proste nekdo chce kvalitu i ohledne grafiky a uveritelny svet a jinemu staci, ze se to barevne hejba. Proc ne GW2 je v grafice opravdu top a nektera mista si opravdu uzivam, ostatne kazdy hraje jen to, na co ma, to je normalni a tim nerikam ze wow je spatna hra a GW2 je lepsi.



No o grafické kartě to nebylo, problém v EQ2 byl hlavně procesor a nároky na něj. Počítal většinu grafických operací. Ta optimalizace ze začátku nebyla vůbec ideální. Grafika to začala počítat až hodně dlouho po vydání hry. Jinak souhlas.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 02/10/2012 :  09:44:37  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
No o grafické kartě to nebylo, problém v EQ2 byl hlavně procesor a nároky na něj. Počítal většinu grafických operací. Ta optimalizace ze začátku nebyla vůbec ideální. Grafika to začala počítat až hodně dlouho po vydání hry. Jinak souhlas.




No já upekl grafiku jedna dvě, tak jsem naběhl koupit ATI za cca 14K + extra chlazeni za dalsich skoro 2k a jelo to celkem na stred. I tak to byla v te dobe po graficke i herni strance dechberouci hra. Pak jsem jednou zlakan vyzkousel WoW a pripadal jsem si jak v nejake parodii z 80 let.Byl to pro mě šok, i když začas se do už dalo, ale hned jak jsem vyleveloval a vybavil postavu, prodal jsem acc a byl jsem zpatky. Ale zpět k tématu, prvni dojem z GW2 nebyl taky nic moc,ale dneska musim smeknout, některé lokace zvláště na vyšších lvl jsou opravdu epické.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - Kuzmik on 02/10/2012 11:51:44
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  11:29:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
mam takovou otazku zda nekdo vypozoroval podobne
mam pocit, ze combat mechanika u dotek je pekne na .....
1 vterina Hrac A nahodi na target X dotku burning co ma tikat 1k / 3vteriny
2 vterina Hrac B nahodi na target X dotku burning co ma tikat 2k / 3 vteriny
vysledkem podle myho pozorovani je nejhorsi moznej vysledek a to , ze pouze prodlouzi duration dotky hrace A , neni silnejsi na zaklade statu hrace B

dival jsem se spatne , nezkousel to nekdo overovat pomoci world pvp ? , nebo nevideli jste nekde podobny veci popsany ? podobnej problem by totiz samozrejme nastal i v pripade bleeding, kde muze hrac A nasadit dotku, co tika nula nula nic protoze nema malice, a hrac b to dostackuje na 25 ale vysledek je radove slabsi nez kdyz si hrac A pocka a pripadne pomuze se stackovanim ale nikdy neda initial dotku

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 02/10/2012 :  11:33:22  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

mam takovou otazku zda nekdo vypozoroval podobne
mam pocit, ze combat mechanika u dotek je pekne na .....
1 vterina Hrac A nahodi na target X dotku burning co ma tikat 1k / 3vteriny
2 vterina Hrac B nahodi na target X dotku burning co ma tikat 2k / 3 vteriny
vysledkem podle myho pozorovani je nejhorsi moznej vysledek a to , ze pouze prodlouzi duration dotky hrace A , neni silnejsi na zaklade statu hrace B

dival jsem se spatne , nezkousel to nekdo overovat pomoci world pvp ? , nebo nevideli jste nekde podobny veci popsany ? podobnej problem by totiz samozrejme nastal i v pripade bleeding, kde muze hrac A nasadit dotku, co tika nula nula nic protoze nema malice, a hrac b to dostackuje na 25 ale vysledek je radove slabsi nez kdyz si hrac A pocka a pripadne pomuze se stackovanim ale nikdy neda initial dotku


Porad funguje starej dobrej Google :) Nektery conditiony stackujou duration, jiny intensity viz http://www.ign.com/wikis/guild-wars-2/Boons_and_Conditions

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  11:36:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Pertha

mam takovou otazku zda nekdo vypozoroval podobne
mam pocit, ze combat mechanika u dotek je pekne na .....
1 vterina Hrac A nahodi na target X dotku burning co ma tikat 1k / 3vteriny
2 vterina Hrac B nahodi na target X dotku burning co ma tikat 2k / 3 vteriny
vysledkem podle myho pozorovani je nejhorsi moznej vysledek a to , ze pouze prodlouzi duration dotky hrace A , neni silnejsi na zaklade statu hrace B

dival jsem se spatne , nezkousel to nekdo overovat pomoci world pvp ? , nebo nevideli jste nekde podobny veci popsany ? podobnej problem by totiz samozrejme nastal i v pripade bleeding, kde muze hrac A nasadit dotku, co tika nula nula nic protoze nema malice, a hrac b to dostackuje na 25 ale vysledek je radove slabsi nez kdyz si hrac A pocka a pripadne pomuze se stackovanim ale nikdy neda initial dotku


Porad funguje starej dobrej Google :) Nektery conditiony stackujou duration, jiny intensity viz http://www.ign.com/wikis/guild-wars-2/Boons_and_Conditions


jezis ale na to se ja neptam :D
me zajima jestli krome toho ze to stackne duration / intensity se i aplikuji staty toho hrace co to "upgradne" , nebo to zustane se silou puvodniho stacku

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 02/10/2012 :  11:53:45  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

mam takovou otazku zda nekdo vypozoroval podobne
mam pocit, ze combat mechanika u dotek je pekne na .....
1 vterina Hrac A nahodi na target X dotku burning co ma tikat 1k / 3vteriny
2 vterina Hrac B nahodi na target X dotku burning co ma tikat 2k / 3 vteriny
vysledkem podle myho pozorovani je nejhorsi moznej vysledek a to , ze pouze prodlouzi duration dotky hrace A , neni silnejsi na zaklade statu hrace B

dival jsem se spatne , nezkousel to nekdo overovat pomoci world pvp ? , nebo nevideli jste nekde podobny veci popsany ? podobnej problem by totiz samozrejme nastal i v pripade bleeding, kde muze hrac A nasadit dotku, co tika nula nula nic protoze nema malice, a hrac b to dostackuje na 25 ale vysledek je radove slabsi nez kdyz si hrac A pocka a pripadne pomuze se stackovanim ale nikdy neda initial dotku



Myslím, že jsem někde četl, že se to nepřepisuje. Lidi tam brečeli, že v bojích proti silným bossům je condition damager na nic, páč mu zaberou těch 25 stacků bleedu (maximální počet nezávislý na množství útočníků) lidi se slabým cond. dmg. a on má problém tam ty svoje silný protlačit. U burn/poison nevím, ale počítám že to jen prodlouží trvání slabší verze. I proto doporučovali do groupy max 2 condition damagery, zbytek přes power/crit.

E.

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/10/2012 :  12:01:16  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
jezis ale na to se ja neptam :D
me zajima jestli krome toho ze to stackne duration / intensity se i aplikuji staty toho hrace co to "upgradne" , nebo to zustane se silou puvodniho stacku


Ja se domnivam, ze vzdy vidim jen pouze svoje "bleedy". Jedu condition dmg build s bleed specem. A co jsem vypozoroval, tak vzdy vidim jen svoje bleed cisla, ktere jsou temer konstantni (samozrejme ze se zvysuji se short buffama atp.)
Vubec mi neni jasny, jak se zveda "Intensity", coz by melo bejt u bleedu. Jediny co se zveda je rychlost v navaznosti kolik se mi podari nastackovat. Nejkratsi bleedy mam neco malo pres 10 sec, nejdelsi i pres 20 a zatim se mi nepodarilo stacknout vic jak 15 bleedu, nicmene vysledek je, ze efekt na mobovy (hracovi) se nezintenzivnuje, ale jen tika 15x rychleji.
Popravde te mechanice tak uplne nerozumim a prijde mi ze neeee uplne dobre funguje, nebo nedela co je v popisech.

Jeste bych dodal, ale to nemam overene, prijde mi to, ze stacky, kterych je maximalne 25 to lidem zobrazuje dohromady, nicmene nikdy nevis pesne kolik je tvejch bleedu a rozhodne moje bleedy, neovlivnujou intenzitu nekoho jinyho.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 02/10/2012 :  12:08:39  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by hRoch

quote:
Originally posted by Pertha

mam takovou otazku zda nekdo vypozoroval podobne
mam pocit, ze combat mechanika u dotek je pekne na .....
1 vterina Hrac A nahodi na target X dotku burning co ma tikat 1k / 3vteriny
2 vterina Hrac B nahodi na target X dotku burning co ma tikat 2k / 3 vteriny
vysledkem podle myho pozorovani je nejhorsi moznej vysledek a to , ze pouze prodlouzi duration dotky hrace A , neni silnejsi na zaklade statu hrace B

dival jsem se spatne , nezkousel to nekdo overovat pomoci world pvp ? , nebo nevideli jste nekde podobny veci popsany ? podobnej problem by totiz samozrejme nastal i v pripade bleeding, kde muze hrac A nasadit dotku, co tika nula nula nic protoze nema malice, a hrac b to dostackuje na 25 ale vysledek je radove slabsi nez kdyz si hrac A pocka a pripadne pomuze se stackovanim ale nikdy neda initial dotku


Porad funguje starej dobrej Google :) Nektery conditiony stackujou duration, jiny intensity viz http://www.ign.com/wikis/guild-wars-2/Boons_and_Conditions


jezis ale na to se ja neptam :D
me zajima jestli krome toho ze to stackne duration / intensity se i aplikuji staty toho hrace co to "upgradne" , nebo to zustane se silou puvodniho stacku


Sry, jsem ten post moc necet, koukam na film, hraju a pracuju :P V tom pripade tady snad najdes (ne)uspokojivou odpoved :)
https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/gw2/How-does-condition-damage-work-in-groups-events

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  12:35:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
hmm myslel jsem si to :( a je to pekne na pytel :D
uz to vidim napr v pvp jak mi tam naka lampa nastrci burn co tika sotva za par set a ja diky tomu nedam burn co tika za par tisic ...

stejne tak je to kuzmo asi s bleedem, takze pokud nikdo jinej u tebe v grupe neda prvni bleed jses vpohode, pokud te nekdo predbehne vysledna dmg se pocita z jeho statu, nez tvych takze pokud to udela clovek bez malice tak tvuj build je defacto nanic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 02/10/2012 :  12:54:11  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tuhle mi tady nekdo psal, ze mame bejt radi, ze hrajem, ze v ty hre nejsou zadny real prachy

ted jsem si precetl kolik sou schopni lidi narvat za real prachy na nakup klicu k black lion chestam, je to mazec. 500 dolacu je zacatek

https://forum-en.guildwars2.com/forum/game/bltc/Changes-to-the-Black-Lion-Chests

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/10/2012 :  13:04:32  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
stejne tak je to kuzmo asi s bleedem, takze pokud nikdo jinej u tebe v grupe neda prvni bleed jses vpohode, pokud te nekdo predbehne vysledna dmg se pocita z jeho statu, nez tvych takze pokud to udela clovek bez malice tak tvuj build je defacto nanic


Hele ja bych rekl ze to vliv moc nema, to se spis bavime o mass PvP kde v tech zercich nasije milion lidi milion jedna bleedu (a jinych condition).
V grupe kdyz mas dva bleedery, tak je prostor pro oba. Opravdu se mi nepodarilo nasypat vic jak 15 stacku, takze i kdyby se mi to povedlo, tak jich 10 zbejva volnejch. Nehlede na to, ze jak jsem psal, ja tam vidim porad stejny svoje cisla. Tzn. ze i kdyz mi to nekdo predemnou bleedne, tak me skacou moje hodnoty.

Konkretne:
V mym gearu a setupu mam bleedy konstantne v rozmezi 115-125 (bez short buffu).
Little byl bez condition gearu a rikal ze bleeduje tak kolem 70-80.
Strileli sme na stejnej taret, jemu to hazelo jeho cisla, me moje a soucasne sme na cil nedostali dohromady vic jak 20 stacku. Protoze jak rikam, prijde mi ze na mobovi se ukazujou stacky spolecne (cislo pro vsechny) tudiz nevim jestli ja jich mel 13 a Little 7, nebo naopak. Kazdopadne cisla mel kazdej svoje.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 02/10/2012 :  13:10:59  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
btw, ze vas rusim, prvni legendary je na svete
http://www.guildwars2guru.com/topic/68825-world-first-legendary-sunrise/

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/10/2012 :  13:27:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

btw, ze vas rusim, prvni legendary je na svete
http://www.guildwars2guru.com/topic/68825-world-first-legendary-sunrise/



Čivava s GS. Smrtelná kombinace.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  13:46:13  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Pertha
stejne tak je to kuzmo asi s bleedem, takze pokud nikdo jinej u tebe v grupe neda prvni bleed jses vpohode, pokud te nekdo predbehne vysledna dmg se pocita z jeho statu, nez tvych takze pokud to udela clovek bez malice tak tvuj build je defacto nanic


Hele ja bych rekl ze to vliv moc nema, to se spis bavime o mass PvP kde v tech zercich nasije milion lidi milion jedna bleedu (a jinych condition).
V grupe kdyz mas dva bleedery, tak je prostor pro oba. Opravdu se mi nepodarilo nasypat vic jak 15 stacku, takze i kdyby se mi to povedlo, tak jich 10 zbejva volnejch. Nehlede na to, ze jak jsem psal, ja tam vidim porad stejny svoje cisla. Tzn. ze i kdyz mi to nekdo predemnou bleedne, tak me skacou moje hodnoty.

Konkretne:
V mym gearu a setupu mam bleedy konstantne v rozmezi 115-125 (bez short buffu).
Little byl bez condition gearu a rikal ze bleeduje tak kolem 70-80.
Strileli sme na stejnej taret, jemu to hazelo jeho cisla, me moje a soucasne sme na cil nedostali dohromady vic jak 20 stacku. Protoze jak rikam, prijde mi ze na mobovi se ukazujou stacky spolecne (cislo pro vsechny) tudiz nevim jestli ja jich mel 13 a Little 7, nebo naopak. Kazdopadne cisla mel kazdej svoje.



ono jich sice zbyva 10 volnych ale jde o to
napr dam omylem bleed jako elementalista speclej do power a precision
muj bleed tika za 100/sec
ty to upgradnes o 15 stacku a bude to tak tikat za 16 * 100 tj 1600/sec
a ted obracene ty mas condition dmg spec bude ti to tikat za 300 /sec a zacnes vysledek je 16 *300 tj 4800 /sec rozdil mezi tim, jestli to poseru nebo ne je tedy dve tretiny tve bleed dmg
me to prijde jako dost zasadni rozdil kdyz bojj s bossem trva treba 5 minut mame to 960 tisic dmg

presneji i podle rozdilu v pocitani condition dmg
pro Bleed
hrac A nema condition dmg jeho dotka tika 100 / sec
Hrac B ma 1000 condition dmg pocita se 5 procent takze dotka bude tikat za 150 / sec
boj s bossem trva 5 minut
jsou schopni udrzet dohromady 25 stacku bleedu
Hrac A zacne - celkem to tika 2500 / sec a da to dohromady 750 tisic dmg
Hrac B zacne - celkem to tika 1 125 tisic dmg takze rozdil je 375 tisic dmg
Rozdil 33 procent DMG

pro burning
Hrac A Dotka tika za 1000 / sec
Hrac B ma 1000 condition dmg pocita se 25 procent takze dotka tika za 1250
Opet boj 5 minut, burning stackuje duration takze Hrac A zacne a celkem dana dmg je 300 000
Hrac B 375 000 , rozdil 20 procent dmg

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 02/10/2012 14:02:25
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 02/10/2012 :  14:48:52  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=Hh5zjK7ITpQ

pobavilo :D
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/10/2012 :  15:04:34  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
a legendarka skutecne neni jen o looku :D to je zvast , ma i silnejsi staty stejnej krok jako zluta > exotic


Kedze uz je prva legendarka na svete:
damage oproti exotic: +1
stat alocation je rovnaky

Kombinacia statov vsak moze byt ina od veci, ktore bezne vykraftis.

Cize je to viacmenej iba o looku.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:17:34  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Pertha
a legendarka skutecne neni jen o looku :D to je zvast , ma i silnejsi staty stejnej krok jako zluta > exotic


Kedze uz je prva legendarka na svete:
damage oproti exotic: +1
stat alocation je rovnaky

Kombinacia statov vsak moze byt ina od veci, ktore bezne vykraftis.

Cize je to viacmenej iba o looku.



ale to jsme vedeli od zacatku proto se ji nesnazime ziskat

Edited by - Araya on 02/10/2012 16:19:41
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:20:18  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Pertha
a legendarka skutecne neni jen o looku :D to je zvast , ma i silnejsi staty stejnej krok jako zluta > exotic


Kedze uz je prva legendarka na svete:
damage oproti exotic: +1
stat alocation je rovnaky

Kombinacia statov vsak moze byt ina od veci, ktore bezne vykraftis.

Cize je to viacmenej iba o looku.



link?
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:20:41  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Vy mozno :) Pertha sa vsak bil do prs, ze nie :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:21:57  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
pertha sa mylil? OMFG, svet by mal teraz implodovat, lebo to popiera vsetky zakony prirody!!!!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:22:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Vy mozno :) Pertha sa vsak bil do prs, ze nie :)



nebyl jak jsem koupil tak jsem prodal :) na wiki byla klasicka posloupnost
a porad jsem tu legendarku nevidel - tedy jeji staty

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:24:31  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
http://postimage.org/image/5qmqcuubj/ z ostro sledovaneho threadu
http://www.guildwars2guru.com/topic/64363-legendary-weapons-guide/page__st__480

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "

Edited by - DarkFace on 02/10/2012 16:25:27
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:36:28  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Tak ja tomu nerozumim. Prodavam na aukci latky a ukazuje me to prodejni cenu za 250 kusu 72s 50b. Kdyz to tam davam tak si to strhne poplatek cca 4s. Pak, kdyz to vsechno prodam tak si muzu vyzvednout 65s 24b. Muzete me to nekdo vysvetlit? To si jako berou 2x nejake to fee?
Myslel jsem, ze kdyz uz si to strhne ty 4s na tom zacatku, tak pak me prijde celych 72,50...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 02/10/2012 :  16:39:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

http://postimage.org/image/5qmqcuubj/ z ostro sledovaneho threadu
http://www.guildwars2guru.com/topic/64363-legendary-weapons-guide/page__st__480



to jsou ale screeny z bety , ty jsem samozrejme znal, ale mely se pry ty staty prave menit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 02/10/2012 16:40:21
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,33 seconds. on eygor Snitz Forums 2000