Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 GuildWars
 Guild Wars 1 & 2 - General forum
 Guild Wars 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 10/10/2012 :  15:20:27  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:

Neumi AJ, pouze cecky? Som jediny komu tie cecky udreli do oci? :)



Diky za cecky! ty sem prehledl

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 10/10/2012 15:20:55
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 10/10/2012 :  18:17:25  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Jaffa

Co dnes tak čtu jiné cz fóra, tak lidi to po měsíci pouští a přestává se hrát.



První vlna-sockohráci na slabém železe a hráci s bomba herním notebookem - končí do týdne, max. 14dní (spam na fórech, jak je to na 5 lvl nezaujalo)

Druhá vlna- rychlolevelovači - končí hru cca po měsíci, větší spam na fórech a komentáře k prodeji acc. Opravdu se nestal na 80 lvl zázrak ? Hra je zajímá jen pokud mohou něco někde levelovat.

Třetí vlna-vlezdoprdelistiCZ, hra je baví,ale guilda jde hrát WoW, tak jdou taky, velké flame na fórech jak je hra špatná a pod.

Čtvrtá vlna- Mají 80 lvl, nemají pořádnou guildu a neumí AJ, pouze cecky. Na top vybavení nemají, real money 0, takže chca nechca je to ještě to WoW že. Tohle nemá cenu komentovat. Ještě hoší skupina je rozmazlenej unuděnej fracek a socky, co na hru nemají,ale viděli tunu videí a i bez hraní přesně vědí, jak je hra špatná. No a ještě nesmíme zapomenout na lidi- Já jsem to říkal, ale ty spadají do kategorie vlezdopdelistů.

A opravdu extrémní skupinka je ta, kdy se na Imperiu někdo přijde zeptat, zda to má hrát.

Takže žádné strachy, jedeme dál, je to stejně pořád a pořád dokola v každé nové hře.



Jinými slovy je ta hra neoptimálně navržená, protože nedokáže zaujmout a udržet výše vyjmenované typy hráčů a tím pádem z nich tahat prachy.

Takže aby to pro mě mělo smysl, nesmím se to žádné té skupiny trefit:

1. Musím mít dostatečně dobrý počítač.
2. Nesmím levelovat moc rychle.
3. Nesmím hrát se skupinou lidí, kterou znám z jiné hry (WoW), protože kdyby je to náhodou přestalo bavit a zmizeli, tak bych šel s nimi.
4. Musím si najít pořádnou guildu a umět anglicky. Musím mít peníze na to, abych si kupoval top vybavení. Nesmím být socka.
5. Nesmím se na imperiu ptát, jestli to stojí za to.

Ok, tohle mě neláká :-)

(PS: Tvá fixace na to "nebýt socka" je úsměvná.)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/10/2012 :  18:46:13  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Jaffa

Co dnes tak čtu jiné cz fóra, tak lidi to po měsíci pouští a přestává se hrát.



První vlna-sockohráci na slabém železe a hráci s bomba herním notebookem - končí do týdne, max. 14dní (spam na fórech, jak je to na 5 lvl nezaujalo)

Druhá vlna- rychlolevelovači - končí hru cca po měsíci, větší spam na fórech a komentáře k prodeji acc. Opravdu se nestal na 80 lvl zázrak ? Hra je zajímá jen pokud mohou něco někde levelovat.

Třetí vlna-vlezdoprdelistiCZ, hra je baví,ale guilda jde hrát WoW, tak jdou taky, velké flame na fórech jak je hra špatná a pod.

Čtvrtá vlna- Mají 80 lvl, nemají pořádnou guildu a neumí AJ, pouze cecky. Na top vybavení nemají, real money 0, takže chca nechca je to ještě to WoW že. Tohle nemá cenu komentovat. Ještě hoší skupina je rozmazlenej unuděnej fracek a socky, co na hru nemají,ale viděli tunu videí a i bez hraní přesně vědí, jak je hra špatná. No a ještě nesmíme zapomenout na lidi- Já jsem to říkal, ale ty spadají do kategorie vlezdopdelistů.

A opravdu extrémní skupinka je ta, kdy se na Imperiu někdo přijde zeptat, zda to má hrát.

Takže žádné strachy, jedeme dál, je to stejně pořád a pořád dokola v každé nové hře.



Jinými slovy je ta hra neoptimálně navržená, protože nedokáže zaujmout a udržet výše vyjmenované typy hráčů a tím pádem z nich tahat prachy.

Takže aby to pro mě mělo smysl, nesmím se to žádné té skupiny trefit:

1. Musím mít dostatečně dobrý počítač.
2. Nesmím levelovat moc rychle.
3. Nesmím hrát se skupinou lidí, kterou znám z jiné hry (WoW), protože kdyby je to náhodou přestalo bavit a zmizeli, tak bych šel s nimi.
4. Musím si najít pořádnou guildu a umět anglicky. Musím mít peníze na to, abych si kupoval top vybavení. Nesmím být socka.
5. Nesmím se na imperiu ptát, jestli to stojí za to.

Ok, tohle mě neláká :-)

(PS: Tvá fixace na to "nebýt socka" je úsměvná.)



Opravdu tleskám, konečně mozek, tak doufám, že to bude první vlaštovka.

PS to all, ty cecky (oblibena hlaska vietnamske komunity pri kontrole) jsou tam schválně, a jinak nejde o to být socka, ale ptát se na fóru zda mě to bude bavit a zda si to mám koupit, mě přijde asi jako když bych někam postnul fotku nějaké ženské a ptal se, zda se s ním mám vyspat a zda mě to bude bavit. Prostě koupím, vyzkouším a uvidím. Však je to zábava a ne práce. Já hraji GW2 pro zábavu a nechodím tam do levelovací práce a nebo abych měl ty top barevné legendary trencle za 14 dní. No a co, tak si je vklídku nafarmím. Je to jen zábava. A když mě to nebaví ok, jdu s úsměvem jinam a nemám nutkání hlásit v každém druhém postu, jak mě to nudí a jak kvůli tomu, že to zrovna já nehraji, se ta hra do měsíce zhroutí. Ale to už tu bylo a dobře víme, že nezhroutí

Jo a jinak navržená je dobře, každá hra má své stálé hráče a i tahle hra je bude mít. A ať se tady podívám na ostatní hry, tohle se tady mele pořád a pořád dokola při každém vydání.

Jinak slovo socka, je na socky jak červenej hard na bejka, vždy se nějaká ozve,ale vždy to bere odlesa :-)

PS: jinak pro toho reprezentanta MMORPG, co už toho tolik dokázal,(o pár postů back), velká gratulace opravdu to na mě udělalo dojem, jistě jsi udělal radost také rodičům, prarodičům, třídní učitelce, ČEZU atd. Bohužel stále pro tebe nemáme využití

Důležité je nakonec , že máme hen ten mier a můžeme se hádat o íčovinách a netu


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 10/10/2012 20:46:17
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 10/10/2012 :  21:39:12  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
PS: jinak pro toho reprezentanta MMORPG, co už toho tolik dokázal,(o pár postů back), velká gratulace opravdu to na mě udělalo dojem, jistě jsi udělal radost také rodičům, prarodičům, třídní učitelce, ČEZU atd. Bohužel stále pro tebe nemáme využití

Důležité je nakonec , že máme hen ten mier a můžeme se hádat o íčovinách a netu



to bol odkaz pre mna? pokial ano, tak prestan prosim ta fetovat tie sracky, nejako ti to leze na karbid :)

pokial nie, tak nic
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/10/2012 :  07:47:17  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuko

quote:
PS: jinak pro toho reprezentanta MMORPG, co už toho tolik dokázal,(o pár postů back), velká gratulace opravdu to na mě udělalo dojem, jistě jsi udělal radost také rodičům, prarodičům, třídní učitelce, ČEZU atd. Bohužel stále pro tebe nemáme využití

Důležité je nakonec , že máme hen ten mier a můžeme se hádat o íčovinách a netu



to bol odkaz pre mna? pokial ano, tak prestan prosim ta fetovat tie sracky, nejako ti to leze na karbid :)

pokial nie, tak nic



pamatuj si, ze jses nezadouci :D
jinak pokud hledas wvwvw komunitu tak z EN serveru je podle dlouhodobych vysledku zatim( staci kdyz zmizi jeden leader a muze se to sesypat) na tom nejlip seafarers rest , pak kodash(DE) , pak jsou jacisi zabozrouti co si ted nepamatuju, a pak Desolation coz je zase eng server

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 11/10/2012 07:49:44
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 11/10/2012 :  09:48:37  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
jinak pokud hledas wvwvw komunitu tak z EN serveru je podle dlouhodobych vysledku zatim( staci kdyz zmizi jeden leader a muze se to sesypat) na tom nejlip seafarers rest , pak kodash(DE) , pak jsou jacisi zabozrouti co si ted nepamatuju, a pak Desolation coz je zase eng server


Nejakej link na prehled vysledku?
Ostatne proc kdyz se mesic musime srat se dvema "zabozroutima" serverama, ktere defacto kooperovali musime ted dostat proti nam "to best of" jak rikas.... jestli se nepletu ted je ve WvW Seafares vs. Kodash vs. Desolation

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/10/2012 :  10:00:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
abych rek pravdu ted nevim kde jsem to videl vycucnuty , ale zdroj byl zrejme
https://forum-en.guildwars2.com/forum/pvp/wuvwuv

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/10/2012 :  10:39:27  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
co se WvWvW tyce - na to jsem se tesil asi nejvic, ale nakonec jsem byl dost zklamanej... (narozdil of PvE casti kde jsem byl naopak hodne prijemne prekvapen)

- strasne velke mapy, pomale cestovani, malo chokepointu, prilis mnoho objectives.... vysledkem je chaos kde se prevaluji zergy, ktere se ani nemusi potkat... clovek beha jak kokot sem tam a nemusi potkat nepritele... nemyslel jsem si ze neco takoveho dokazu rict, ale Abyss v Aionu nebo PvP lakes v WHO mne bavilo vic

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/10/2012 :  10:39:53  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
musim rict ze frantici byli top. Tyhle kuci nemecky sou celkem marny aty seafers taky zatim nic moc. Chodime denne wvw a rekl bych, ze nejvetsi presdrzky sme dostavali vod frantiku...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/10/2012 :  10:41:52  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

co se WvWvW tyce - na to jsem se tesil asi nejvic, ale nakonec jsem byl dost zklamanej... (narozdil of PvE casti kde jsem byl naopak hodne prijemne prekvapen)

- strasne velke mapy, pomale cestovani, malo chokepointu, prilis mnoho objectives.... vysledkem je chaos kde se prevaluji zergy, ktere se ani nemusi potkat... clovek beha jak kokot sem tam a nemusi potkat nepritele... nemyslel jsem si ze neco takoveho dokazu rict, ale Abyss v Aionu nebo PvP lakes v WHO mne bavilo vic



ad checkpointy, ty si muzes v urcitejch keepach otvirat. Ale za hubicku to ne

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 11/10/2012 :  11:09:11  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

co se WvWvW tyce - na to jsem se tesil asi nejvic, ale nakonec jsem byl dost zklamanej... (narozdil of PvE casti kde jsem byl naopak hodne prijemne prekvapen)

- strasne velke mapy, pomale cestovani, malo chokepointu, prilis mnoho objectives.... vysledkem je chaos kde se prevaluji zergy, ktere se ani nemusi potkat... clovek beha jak kokot sem tam a nemusi potkat nepritele... nemyslel jsem si ze neco takoveho dokazu rict, ale Abyss v Aionu nebo PvP lakes v WHO mne bavilo vic


Dovolim si nesouhlasit.... WvW je v celku logicke, prehledne a zabavne.
Borderlands mapy jsou vetsi... to ano, kazdopadne nic co by se za 3 minuty neprebehlo.
Ethernal - dost nahustene a vse dostupne temer instantne

Objectives - naprosto jasne (dobij, ochran) hrady, supply campy, tower, guard pointy atd.

Behani sem a tam. No kdyz mas problem v orientaci na mape, ci ti vadi behani a jeste jsi zmatenej z objectives... pak se muze stat ze behas sem a tam uplne bezprizorne. U toho pak musim uznat ze to asi nebude moc zabavne
Jen se obavam ze to nebude hrou jako takovou, ale spise hracem a jeho stylem hrani.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/10/2012 :  12:19:36  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
No mozna to jeste skusim - prozatim jsem byl po 30-40min ve fronte neprilis pozitivne naladen a nasledny Brownuv pohyb, ktery radobyleader(i) vydavali za organizovany boj k dobre nalade neprispel :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/10/2012 :  13:46:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ono prvni co je je nejlepsi se vykaslat na ty 100goldovy radoby leadry :D
a najit si svou grupu idealne bud uplne svoji guildovni a nebo skupinku hracu z jedne guildy a pridat se k nim

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/10/2012 :  14:23:09  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
miluju kdyz 100goldovej borec rve, follow me! this way! nase grupa se vzdy otoci a jde z druhe strany a tam uzdibujeme raidy pekne ze zadu nez rozemelou ty nase hochy vcetne 100goldovyho generala

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 11/10/2012 :  15:09:54  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

miluju kdyz 100goldovej borec rve, follow me! this way! nase grupa se vzdy otoci a jde z druhe strany a tam uzdibujeme raidy pekne ze zadu nez rozemelou ty nase hochy vcetne 100goldovyho generala


vyborne jeden taky teraz beha v cursed shore a predvcerom pisal do chatu, ake sme vsetci socky a noobi, ze sme za 3 mesiace nevedeli nafarmit 100g na titul tak ho chudaka vysmiali ze headstart bol 25 augusta a ma sa naucit ratat.

MMO traveller
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/10/2012 :  08:18:20  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak to jste mu to ale nandali ! chudak urcite sel a prestrihnul si z toho ksandy.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 12/10/2012 08:19:08
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 12/10/2012 :  11:16:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tady tě ke hraní GW2 nikdo přemlouvat nebude. Osobně nechápu, když hra stojí pár euro a je bez poplatků, že někdo má potřebu shánět nějaké informace. No socky zřejmě asi jo.



Pokusím se vysvětlit, proč mě osobní zkušenost hráčů zajímá:

MMO rozděluju do dvou kategorií: Na ty, které si jdu zahrát na měsíc až dva, než dojde content a na ty, které mě drží dlouhodobě. Obojí má nepochybně smysl, třeba u TSW rozhodně nelituju, že jsem ho ten měsíc hrál - co se týče 1-month contentu je TSW snad nejlepší MMO, co jsem kdy hrál.

U první kategorie obvykle není třeba nějak extra shánět info dopředu, prostě se podívám, jeslti se mi bude líbít grafika, přečtu si nějaké základní info o tom, zda je to hratelné a jak moc je to zabugované a když mě zrovna nedrží jiná MMO a mám s kým do toho jít, tak jdu do toho.

U druhé kategorie to už je obtížnější. Zda bude hra dlouhodobě zábavná a zajímavá se nezjistí po prvním dnu hraní. Dokonce ani názory ostatních hráčů nemusí být nutně směrodatné, každý má trochu jiné preference. Naprosto směrodatné ale je, jeslti bude s kým tu hru dlouhodobě hrát, bez toho totiž ani sebelepší hra moc dlouho nevydrží.


quote:

Jak to bylo možné koupit na ofiku koupil sem to a hraji a jsem spokojený moc, bylo to dost užitečné ? Předtím jsem také koupil L2,WoW, EQ2,GW1,D&D,VG,WAR,TERU, AION....etc. No já jsem nešel do hry levelovat, abych odhalil to skryté tajemství 80 lvl za 5 dní a pak se nudil. Hraji causal, užívám všechny aspekty hry, s guildou válčíme v PVP, no prostě se bavíme a máme k tomu pěknou grafiku a žádné poplatky. Naprosto pohoda a pure zábava za pár kaček.
Střídám RL s MMORPG a je to pohodička. Asi tak



Děkuju za komentář.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 12/10/2012 :  13:08:59  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
2Rahman: krok 2 nelze splnit bez kroku 1.
To, ze od hry nic neocekavas nebo naopak ocekavas dlouhodobe hrani, se bohuzel neobejde bez vlastniho vyzkouseni.
Nechapu jak by mohl clovek hrat dlouhodobe hru, ktera se mu nelibi a nebavi ho jen kvuli tomu, ze to hraje "masa" jeho kamaradu (oh shit, WoW anyone? )

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 12/10/2012 :  15:06:57  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by TDK

Tady tě ke hraní GW2 nikdo přemlouvat nebude. Osobně nechápu, když hra stojí pár euro a je bez poplatků, že někdo má potřebu shánět nějaké informace. No socky zřejmě asi jo.



Pokusím se vysvětlit, proč mě osobní zkušenost hráčů zajímá:

MMO rozděluju do dvou kategorií: Na ty, které si jdu zahrát na měsíc až dva, než dojde content a na ty, které mě drží dlouhodobě. Obojí má nepochybně smysl, třeba u TSW rozhodně nelituju, že jsem ho ten měsíc hrál - co se týče 1-month contentu je TSW snad nejlepší MMO, co jsem kdy hrál.

U první kategorie obvykle není třeba nějak extra shánět info dopředu, prostě se podívám, jeslti se mi bude líbít grafika, přečtu si nějaké základní info o tom, zda je to hratelné a jak moc je to zabugované a když mě zrovna nedrží jiná MMO a mám s kým do toho jít, tak jdu do toho.

U druhé kategorie to už je obtížnější. Zda bude hra dlouhodobě zábavná a zajímavá se nezjistí po prvním dnu hraní. Dokonce ani názory ostatních hráčů nemusí být nutně směrodatné, každý má trochu jiné preference. Naprosto směrodatné ale je, jeslti bude s kým tu hru dlouhodobě hrát, bez toho totiž ani sebelepší hra moc dlouho nevydrží.


quote:

Jak to bylo možné koupit na ofiku koupil sem to a hraji a jsem spokojený moc, bylo to dost užitečné ? Předtím jsem také koupil L2,WoW, EQ2,GW1,D&D,VG,WAR,TERU, AION....etc. No já jsem nešel do hry levelovat, abych odhalil to skryté tajemství 80 lvl za 5 dní a pak se nudil. Hraji causal, užívám všechny aspekty hry, s guildou válčíme v PVP, no prostě se bavíme a máme k tomu pěknou grafiku a žádné poplatky. Naprosto pohoda a pure zábava za pár kaček.
Střídám RL s MMORPG a je to pohodička. Asi tak



Děkuju za komentář.



Já už to neřeším, koupím a zahraji, nebaví, nehraji. V poslední době spíš MMORPG využívám ke zlepšení AJ, což je pro mě zábavnější forma.
Dřív mě hodně držela komunita, dobrá parta, sranda, cíl něco dokázat, atd. Dneska je mi to úplně šumák, jen se chodím bavit a je mě úplně jedno s jakým výsledkem. Hodně dobrá zábava je ale tady, když se rozohní nějaký herní fanatik v případě, že mu někdo šáhne na jeho herní ego. Teď tím nemyslím tebe Holt ve 40 letech už to vidím jinak


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 12/10/2012 16:38:43
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/10/2012 :  12:32:28  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem o vikendu dukladne skusil WvWvW... a musim rict, ze mne to vubec nechytlo.... branime, utocime, vyhravame, prohravame.... porad dostavam medaile/karmu/xp (vse je mne k nicemu).... jestli kontrolujeme nebo nekontrolujeme mapu je v podstate jedno - bonusy jsou nemotivujici, rewardy zadne...

Pro mne se zkratka GW2 zaradi do posledni vlny MMO kde je zabavne (az superzabavne) leveloveni + pribeh, pekne udelany svet a na max levelu se dostavi temer instatni nuda.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/10/2012 :  12:51:34  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
s tim mam taky trochu problem, ze za to wvw proste neni vubec nic. pokud nepocitam badge, ktery padaj velmi podivne a vetsinou spoustu pytliku necham kde sou, protoze, kdyz ustupujes, tezko sbiras... Tohle je blbe vyreseny

Jinak este je velkej rozdil hrat to solo v zergu a hrat to v grp a treba zacampovat nejakou vesnici/camp

A dalsi velka zmena je, pouzivat a nepouzivat siege veci. Zacampovanej camp s balistama a arrow cartama je bomba

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 15/10/2012 12:54:44
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/10/2012 :  10:16:25  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Tak som zacal s kamosmi aktivne sPvP. Je to uplne super, ALE .... Kto je tu najvyssi rank ? lebo za 3 dni som dal LEDVA rank 11 a to som odohral 90 hier a z toho 62 vyhral, stylom 200-300 glory/rank points. Ide to neskutocne pomaly, to je akoze working as intended ? Kto ma chut mi odpisat ze tournamenty su kluc ... blbina, vyhral som aj dost tournamentov a tych 400glory/rank points za prve miesto je to iste v bledomodrom, v porovnani s custom games ...

MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000