Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 Prodám 20b Isk a 2 chary
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Silwerleaf
Starting Member

5 Posts

Posted - 10/05/2011 :  20:36:43  Show Profile  Send Silwerleaf an ICQ Message Send Silwerleaf a Private Message  Reply with Quote
prodám 20b Isků

1b 600
2b 500

Pak mam taky 2 chary na prodej,

70m SP minmatar pvper - cena dohodou
18m sp gallente capital / caldari recon lvl 5 - 5 tis

icq: 330626223

končím s EvE...

Edited by - Silwerleaf on 10/05/2011 20:38:13

Flisker
Starting Member

50 Posts

Posted - 14/06/2011 :  12:10:16  Show Profile  Send Flisker an ICQ Message Send Flisker a Private Message  Reply with Quote
Tak tomuhle fesakovi jsem 4 roky zpet chtel prodat charakter ... no dal jsem mu acc name a pass v dobre vire , aby si charakter vyzkousel (po ho hodine pohadek jak na 100% zaplati a ze je to pro brachu ci co uz poradne nevim) no a penize jsem pak nikdy nevidel. Ale nejlepsi na tom bylo ze me pak krmil jeste pul roku ... napr : zitra prijedu a dam ti ty penize osobne , no samozrejme kde nic tu nic . Do ted si pomatuju tu pohadku jak vypravel ze ho zastavila policie za prekroceni rychlosti a bla bla. No abych to shrnul po tak velkem mnozstvi pohadek ze by z nich mohl vydat knihu tak velkou ze by jste s ni umlatili verlybu .... ho to zrejme prestalo bavi coz bylo asi po PUL ROCE (Taky to mohl rict hned a nedelat ze me debila tak dlouho :D) mi rekl ze si z toho "Mam vzit ponauceni". Dnes uz se na to divam se smichem ale jeste rok po zkusenosti timhle chytrakem jsem byl hodne nastvanej protoze se jednalo o 15 000kc.

Takze jestli chce nekdo podporit tohohle spisovatele pohadek tak zde ma unikatni sanci.

A jak jsem si vzpomnel ze je to on? No mam na nej porad ICQ a kdyz jsem si ho chtel pridat tak hned vidim o koho jde ;) Mel jsem s nim jeste jednu zkusenost asi rok zpet(Samozrejme opet negativni).

Preji skvely prodej Matysku.

ps: Docela se divim ze ti tohle jeste nekde neprasklo.
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 17/06/2011 :  00:28:36  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
A proc si ho nenahlasil jako hack a nevzal si ten account zpatky?

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/06/2011 :  07:56:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
protoze porad veril ze dostane zaplaceno

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/06/2011 :  08:30:37  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pacient

A proc si ho nenahlasil jako hack a nevzal si ten account zpatky?



protoze sam s acc obchoduje coz je ilegalni a dostal by zpatky kulovi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Flisker
Starting Member

50 Posts

Posted - 17/06/2011 :  12:55:28  Show Profile  Send Flisker an ICQ Message Send Flisker a Private Message  Reply with Quote
Presne tak, protoze prvnich 14-mesic jsem jeste veril ze zaplati. Mezi tim on prodal charakter za ISK. A ccp mi pak sdelilo ze kdyz se charakter proda za ISK tak uz se to neda vratit a dostal jsem zpatky prazdnej acc :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/06/2011 :  16:11:16  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak to byla dobrá životní zkušenost a stála tě "jen 15k", třeba ti to v budoucnu ušetří mnohem víc ...
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 23/06/2011 :  09:03:43  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
15k je v poho, su aj drahsie "zivotne skusenosti" ...

Btw je dobre vidiet, ze Zaba zije

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Silwerleaf
Starting Member

5 Posts

Posted - 02/07/2011 :  12:39:12  Show Profile  Send Silwerleaf an ICQ Message Send Silwerleaf a Private Message  Reply with Quote
a ty jsi kdo že mě pomlouváš? zameť si před svým prahem, já mam dobré jméno jak ve hře, tak normálně. nevím kdo jsi, ani mě to nezajímá, běž si trollovat jinam.
Go to Top of Page

Flisker
Starting Member

50 Posts

Posted - 03/07/2011 :  15:15:51  Show Profile  Send Flisker an ICQ Message Send Flisker a Private Message  Reply with Quote
Nevim jak u ostatnich ale u me budes mit dobry jmeno leda az mi vratis tech 15k a naky odskodny ze uz mi je dluzis 3 roky nebo jak dlouho ;)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 04/07/2011 :  09:43:38  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Devenky vymente si tampony a dete se hadat jinam. Je to tvrzeni proti tvrzeni. Takze to nema smysl resit.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

uhlik
Starting Member

2 Posts

Posted - 05/07/2011 :  12:26:34  Show Profile Send uhlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Silwerleaf

a ty jsi kdo že mě pomlouváš? zameť si před svým prahem, já mam dobré jméno jak ve hře, tak normálně. nevím kdo jsi, ani mě to nezajímá, běž si trollovat jinam.



Ty ze mas dobre jmeno? lol dovol abych se ti vysmal. V eve jsi znamy za nejvetsiho podrazaka v cz/sk komunite, dejte mu podrzet lizatko a vrati vam mozna tak oslintanou speji pokud budete mit stesti.

Taktika "chovam se celou dobu jak namyslenej smejd, napisu ze koncim s eve, prodam char, koupim novej, zacnu s cistym stitem a scamuju dal dokud lide kolem me nezacnou zase tusit co jsem zac".

-Dampil
-Tivian
-Laedy Tektawu
-Vile plague
-ViIe plague
-Silentmike - ano ten noob co si nechal popnout ratovaci nyx a pak hned relognul na svuj tehdejsi main (Vile plague) aby se hned zacal v korp chatu smat silentmikovi jako ze to nebyl on. Pak zacal tahat na ventrilo nejakyho kamose aby ukazal ze je to fakt nekdo jinej ale ten kamos vubec nemel o eve tucha.
-ihunter


http://www.imagebam.com/image/f7b619139271094
Go to Top of Page

Flisker
Starting Member

50 Posts

Posted - 07/07/2011 :  00:10:48  Show Profile  Send Flisker an ICQ Message Send Flisker a Private Message  Reply with Quote
Ano presne tak, ty chary souhlasi ... a to jeste nejsou vsechny :)

Tenhle clovek je proste prase, uz jsem myslel ze ho nikdo jinej nezna kdyz ma takovy siroky pole pusobnosti :D
Go to Top of Page

Flisker
Starting Member

50 Posts

Posted - 07/07/2011 :  00:12:28  Show Profile  Send Flisker an ICQ Message Send Flisker a Private Message  Reply with Quote
ps : Akorat o tom iHunterovi nevim, k tomu nic rict nemuzu.
Go to Top of Page

Tektawu
Starting Member

1 Posts

Posted - 18/12/2011 :  05:16:29  Show Profile Send Tektawu a Private Message  Reply with Quote
Zdaravím copak sem to ke svím slavním ncikum nenašel : Pto uačátek zdravím Fshker a pro pořádek: Silwerleaf ,Vile plague -Tivian
-ViIe plague Dampil = kámík TAk a ted : Lady Tektawu, Silentmike opravdu existuju hoši :) to jsou moje nicky nyxe sem rosekal já nebyl ratovací byl na něm jen ratovací fit poněvaž jsem tu lod splácel a musel sem chvátat jeklikož sem to přeháněl a vydělával s ní 1.5 bil. deně enemy po mě šli 6 tejdnu + špioni zabilo mne stupidní umístění do 2 systému kde sem měl povoleno vydělávat to už pak chytne nyxe každej debil...char sem dal ViIe plaguemu jelikož jemu sem tu lod splácel... co s tím udělal dál je mi fuk ta pářka mě stála 7 let času jinak každej kdo to pařil provařil :) mě to stálo 30 + probudte se :) byly to hustý akce... že vile tvořil sračky se vědělo mrzí mně to ale je to asi jeho karma já mám svědomí čistý jinak pařim flamming cliffs 2 sem docela dobreej v su-27 kdo si na mne vzpomene nejde mne tam.) pic
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000