Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Mám rozmrdanej comp...
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 29/01/2012 :  23:06:48  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
Tak sem musel kvůli tomu, že mi zdechla deska přeinstalovat comp, a s novýma W7 furt zápasim, jak rozjet v klidu ao..už mě to mocně sere, furt něco nefunguje ggerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 30/01/2012 :  07:18:03  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
A co ti jako nejde? W7 jsou super :)
Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 30/01/2012 :  12:47:31  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

A co ti jako nejde? W7 jsou super :)


Ale je to tím jak sem přenes adresář AOL z XP do W7, tak tam se tam nějak blbě přenesly práva a tím se to všechno posralo. Systém práv ve w7 je přesložitej několikavrstevnej a vždycky když si myslíš, že už si to konečně nastavil, tak tě to zas vyvede z omylu a zas se ti napíše, že se tě do nějakýho souboru nemůže zapisovat, nebo tě to kopne uprostřed akce ze hry..
Kdybych nainstaloval a hrál, tak to bude ok, jenže já nechci přijít vo ty haldy nastavení, co sem si udělal....
Moje noční můra je, že budou muset znovu votevřít všechny bágly kvůli item assistantu, už sem to jednou absolvoval a never more ...

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..


Edited by - Philty on 30/01/2012 12:48:34
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 30/01/2012 :  13:40:53  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Philty


Ale je to tím jak sem přenes adresář AOL z XP do W7, tak tam se tam nějak blbě přenesly práva a tím se to všechno posralo. Systém práv ve w7 je přesložitej několikavrstevnej a vždycky když si myslíš, že už si to konečně nastavil, tak tě to zas vyvede z omylu a zas se ti napíše, že se tě do nějakýho souboru nemůže zapisovat, nebo tě to kopne uprostřed akce ze hry..
Kdybych nainstaloval a hrál, tak to bude ok, jenže já nechci přijít vo ty haldy nastavení, co sem si udělal....
Moje noční můra je, že budou muset znovu votevřít všechny bágly kvůli item assistantu, už sem to jednou absolvoval a never more ...


No zrovna u práv na soubory nevidím u W7 žádný rozdíl. Pokud je to domácí PC, tak nastavím práva pro Everyone na Full access a nechám zdědit pro podadresáře. Když jsem přecházel z XP na W7 tak jsem teda nenastavoval vůbec nic. Samozřejmě pokud si hraješ na rozdíl user/administrator a máš zapnutý uac tak možná nějaký problém je, ale to snad má každý rozumný člověk vypnutý.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 30/01/2012 :  13:57:45  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Jaky nastaveni? Jaky item asistanti?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Grasme
New Member

243 Posts

Posted - 30/01/2012 :  20:47:44  Show Profile  Send Grasme an ICQ Message Send Grasme a Private Message  Reply with Quote
Fresh AO install a prekopirovat prefs..? Nebo mi neco unika? tak jsem to udelal ja, kdyz jsem migroval na 7 a slape to jak hodinky

Taldeer 220/30/70 female soli Savior http://auno.org/ao/equip.php?saveid=79106
Antaes 174/17/52 male soli Techno-Mage http://auno.org/ao/equip.php?saveid=96932
Machu 220/30/70 female soli Dictator http://auno.org/ao/equip.php?saveid=106623
Wych 220/30/70 female nano Techno Arch-Wizard http://auno.org/ao/equip.php?saveid=172999
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000