Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Nefunkcni account
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

slizrs
Starting Member

1 Posts

Posted - 24/03/2012 :  16:24:47  Show Profile Send slizrs a Private Message  Reply with Quote
Zdravim,
nevim jestli je to tady jeste akvitvni, ale jsem uz zoufaly. Obracim se sem jako na posledni spasu, protoze EA support je banda idiotu. Mam problem. Driv jsem asi 5 mesicu platil warhammera, age of reckoning. Vsechno v pohode, pak jsem hrani prerusil a zrusil platby. Ted jsem byl po delsi sobe na strankach a videl jsem, ze nabizi 14dni hrani zadarmo, pro stare hrace co prestali. Zaplatil jsem teda ten mesic co to chtelo s tou moznosti pred vyprsenim 14ti dnu to stornovat. Vsechno v pohode, zadnej problem. PRoblem nastal kdyz to na me na strankach vyblilo cosi o tom, ze mam propojit svuj EA account se svym Mythic accountem. Nevedel jsem co s tim tak jsem to tak nejak sesmolil jak to tam bylo. Vysledek je, ze mam po prihlaseni na webu 2 accounty. Jeden(ten placeny se vsemi postavami) s nazvem slizrs a druhy EA master cosi account s nazvem slizrs_eur. Ten je ovsem k nicemu pac je jen trial. Ovsem prez herniho klienta se muzu prihlasit prave jen prez tenhle stupidni trial,ale kdyz zadam slizrs tak me proste klient zahlasi eror ze to neexistuje nebo tak neco. Pls mohl by mi nekdo poradit co s tim? Hlavni vec co ale nechapu je ta, ze ten EA account je o rok starsi nez ten hlavni, pri tom nevim vo tom ze bych v te dobe vubec neco takovyho hral. Jsem zralej na cvokare. Uz 3 dny z te ohromne 14ti denni akce jsou pryc a support jen demente omyla ze mi musi zavolat na telefon abych jim rekl sovje tajny heslo, ktery ovsem abosutne netusim jaky je a ani nemam naladu anglicky rozpravet s amikama. Dik za rady pokud nejaky budou.

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/03/2012 :  20:31:48  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by slizrs

Zdravim,
nevim jestli je to tady jeste akvitvni, ale jsem uz zoufaly. Obracim se sem jako na posledni spasu, protoze EA support je banda idiotu. Mam problem. Driv jsem asi 5 mesicu platil warhammera, age of reckoning. Vsechno v pohode, pak jsem hrani prerusil a zrusil platby. Ted jsem byl po delsi sobe na strankach a videl jsem, ze nabizi 14dni hrani zadarmo, pro stare hrace co prestali. Zaplatil jsem teda ten mesic co to chtelo s tou moznosti pred vyprsenim 14ti dnu to stornovat. Vsechno v pohode, zadnej problem. PRoblem nastal kdyz to na me na strankach vyblilo cosi o tom, ze mam propojit svuj EA account se svym Mythic accountem. Nevedel jsem co s tim tak jsem to tak nejak sesmolil jak to tam bylo. Vysledek je, ze mam po prihlaseni na webu 2 accounty. Jeden(ten placeny se vsemi postavami) s nazvem slizrs a druhy EA master cosi account s nazvem slizrs_eur. Ten je ovsem k nicemu pac je jen trial. Ovsem prez herniho klienta se muzu prihlasit prave jen prez tenhle stupidni trial,ale kdyz zadam slizrs tak me proste klient zahlasi eror ze to neexistuje nebo tak neco. Pls mohl by mi nekdo poradit co s tim? Hlavni vec co ale nechapu je ta, ze ten EA account je o rok starsi nez ten hlavni, pri tom nevim vo tom ze bych v te dobe vubec neco takovyho hral. Jsem zralej na cvokare. Uz 3 dny z te ohromne 14ti denni akce jsou pryc a support jen demente omyla ze mi musi zavolat na telefon abych jim rekl sovje tajny heslo, ktery ovsem abosutne netusim jaky je a ani nemam naladu anglicky rozpravet s amikama. Dik za rady pokud nejaky budou.



Ty si vážně myslíš, že to budou kvůli tobě zase zapínat ? S kym bys tam asi tak hral R.I.P.

Poradím ti, dá se dostat do bety TERY, L2 je zdarma a celem do fakt fičí, expím altíka a je to s mentorem fičák, ofic praská ve švech, lidí že mě to až točí, AION zdrama atd. Tady už je po pohřbu


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/03/2012 :  22:36:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
L2? jako Lineage? Tak to radši WoW :o)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/03/2012 :  04:15:22  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

L2? jako Lineage? Tak to radši WoW :o)



A co jako ? L2 má aspoň solidní world PVP a siege, narozdíl od ehmm omalovánek


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/03/2012 :  10:51:39  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jasně, ale až někdy dolevelíš na max a budeš mít štěstí na clan tak si hru užiješ. Jinak je to grind fest. Hrál jsem dlouho a můžu říct, že málokterou hru jsem radši hrál na free než na ofiku, kde bylo víc botu nežli hráčů.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/03/2012 :  16:06:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Jasně, ale až někdy dolevelíš na max a budeš mít štěstí na clan tak si hru užiješ. Jinak je to grind fest. Hrál jsem dlouho a můžu říct, že málokterou hru jsem radši hrál na free než na ofiku, kde bylo víc botu nežli hráčů.



Hele člověče ty jsi tam už nebyl opravdu dlouho viď ? Na 85+ to trvá týden s podporou PtA se do 80 lvl nestaráš o nic, vybavení, shoty atd. vše zdarma, co pár lvl,stačí se zalogovat na PtA a claimnout věci, mentora seženeš do pár vteřin v chatu. Na 85+ začínají války atd.Normálně jedu questy a za těch pár lognutí za týden jsem už skoro na 70 lvl. Lidí všude mraky a boty jsem ještě neviděl, nevím k čemu, hra je zadara a věci n 80+ si koupíš na marketu. L2 je dneska na ofiku úplně někde jinde. Já si krátím čas do vydání TERY a Archeage,ale musím říct, že mě to fakt dost baví.
Každou chvilku jsou siege atd. Mě ty polopvp a instant pvp, už nějak v ostatních hrách neberou. Tady se koukám na každého, zda bude nějaká bitka či ne, nemluvě o PK, prostě to má šťávu


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/03/2012 :  18:12:37  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hehe v tom případě to zkusím :o)

Btw je nějaký server s čechama? Popřípadě co se hodí na pvp? Hrával jsem za craftera :) Je to 10 let nejmíň.

Edited by - Azkaban on 25/03/2012 18:20:04
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 26/03/2012 :  10:13:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Paráda, přesně jak jsi říkal. Jdu oživit L2 topic. At tu neflamujeme mimo topic.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000