Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mists of PANDARIA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/04/2012 :  13:50:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
......
Me jo :). A BTW ty jsi jeste nestartoval s zadnou hrou od zacatku co ? To by Ti to pripadalo zanedbatelny chyby v bete zadarmo


-1-
Tady není řeč o "nějaký" hře a už vůbec ne "od začátku". Jde o čtvrtý datadisk WoW, což samo o sobě už něco znamená.
-2-
Tahle beta není pro držitele "annual pass" zadarmo ani omylem, leda bychom chtěli přemýšlet v duchu, že když si v marketu koupíš 3+1 výrobek zdarma, máš ten "+1" opravdu zdarma.
-3-
Díky tomu, že je spousta problému na evropském realmu a na US nejsou nebo jen zanedbatelně (kupříkladu počáteční několikadenní výpadek provozu celkově) je dosti patrné, že to Blizzard poněkud okakal s přpravou pro držitele annual passu.
-4-
Je imo zcela zcestné "betu pro držitele annual passu" označovat jako betu.
Je to pouhé uvolnění části obsahu pro určitou skupinu lidí dopředu tedy před oficiálním releasem.
Reálný betatest je zcela v jiné fázi - dál.

Takže myslím si, že opravdu nesrovnatelná situace s betatestem nějaké hry, která začíná.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 27/04/2012 :  15:30:18  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Takze tobe prijde normalni prubeh betatestu, kdyz vyvoj zareaguje po mesici timhle zpusobem? Myslis, ze timto tempem by se dalo realne neco vyvijet?



Ano, prijde mi to normalni. Ano, timhle tempem se da realne neco vyvijet. Nechapu jak se na to muzes ptat, kdyz to sam realne vidis :-)

Zcela jednoduse je proste aktualni build na beta serveru X buildu za interni verzi. Diky tomu, se muze zdat, ze tam 1 mesic hnije nejaka neopravena chyba, ktera uz byla davno interne opravena, jen se zadny z tech internich buildu nedostal (z pricin, ktere nevime) na public beta server.

K tem dalsim pripominkam:
1. Ctvrty datadisk wow je mozna ctvrty datadisk, ale porad u nej plati stejne zakonitosti vyvoje. Proste v beta fazi tam budou chyby a budou treba vypadat zasadne. Tak to proste chodi. Kdo vi, co vsechno prekopavali under the hood...

3. V cem jsi nespokojeny? Slibili ti betu? Mas betu. Ze nejde hrat? No je to prece jen beta, co jsi cekal? :-) Ze to bude final uplne bez chyb a budou to pul roku susit na serverech nez to vydaji?

4. To je tvoje interpretace. Blizzard ti slibil pristu do beta testu, ten jsi dostal. Ze to melo byt uvolneni urcite casti obsahu pro drzitele annual passu jsi si z toho udelal ty. Nic takoveho v tom dealu psane nebylo.

---------------

Ale jo, chapu tvoji frustraci, taky by me sralo zaplatit tolik ecek jen za pristup do bety. Proto bych to taky nezaplatil (kdybych wow jeste hral). To nic ale nemeni na faktu, ze blizzard dodrzel vse co slibil. Nerealne predstavy sis do toho projektoval jen ty.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/04/2012 :  17:57:49  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool
Takze tobe prijde normalni prubeh betatestu, kdyz vyvoj zareaguje po mesici timhle zpusobem? Myslis, ze timto tempem by se dalo realne neco vyvijet?



Ano, prijde mi to normalni. Ano, timhle tempem se da realne neco vyvijet. Nechapu jak se na to muzes ptat, kdyz to sam realne vidis :-)

Zcela jednoduse je proste aktualni build na beta serveru X buildu za interni verzi. Diky tomu, se muze zdat, ze tam 1 mesic hnije nejaka neopravena chyba, ktera uz byla davno interne opravena, jen se zadny z tech internich buildu nedostal (z pricin, ktere nevime) na public beta server.

K tem dalsim pripominkam:
1. Ctvrty datadisk wow je mozna ctvrty datadisk, ale porad u nej plati stejne zakonitosti vyvoje. Proste v beta fazi tam budou chyby a budou treba vypadat zasadne. Tak to proste chodi. Kdo vi, co vsechno prekopavali under the hood...

3. V cem jsi nespokojeny? Slibili ti betu? Mas betu. Ze nejde hrat? No je to prece jen beta, co jsi cekal? :-) Ze to bude final uplne bez chyb a budou to pul roku susit na serverech nez to vydaji?

4. To je tvoje interpretace. Blizzard ti slibil pristu do beta testu, ten jsi dostal. Ze to melo byt uvolneni urcite casti obsahu pro drzitele annual passu jsi si z toho udelal ty. Nic takoveho v tom dealu psane nebylo.

---------------

Ale jo, chapu tvoji frustraci, taky by me sralo zaplatit tolik ecek jen za pristup do bety. Proto bych to taky nezaplatil (kdybych wow jeste hral). To nic ale nemeni na faktu, ze blizzard dodrzel vse co slibil. Nerealne predstavy sis do toho projektoval jen ty.



Tak tobě to možná reálné přijde, mně zas ne. Rozhodně však Blizzard tímhle tempem nevyvíjí, vyvíjí rychleji. Čili tohle jen záměrně pozdržuje, ušetří tím nemalé prostředky tipuji.

ad1
Chyby ve hře jsou chyby ve hře a nefunkční realm je nefunkční realm.

ad3
Nejsem až tak nespokojený. Ale nelíbí se mi, že slíbili betu a neposkytli betu,tedy poskytli, ale speciální udělanou pro blbečky, co jim zaplatili. Ono to hrat jde, jen tam jsou imo evidentní snahy, aby to hrálo co nejméně lidí.O tom, že by tam neměly nebo nemohly byt chyby nikdo nepsal, aspon tedy ja ne, nevim, proc to tedy rešíš.

ad4
To ti moc nerozumim. Napíši zde svůj pohled tedy ještě jednou. Ne, že to mělo být uvolněni části obsahu...měl to být betatest a není...neboli pokud mi někdo nabídne betatest, nemám důvod předpokládat, že mi nabízí jakýsi nový typ betatestu, o kterém se konkrétně nezmiňuje.

Mě ty eura zas tak neštvou. Jde mi o jejich přístup a o to, jak mi nebyli ochotni vyhovět ohledně té kreditky i když jistě, pramenilo to z mé neznalosti a nejspíše z toho, že jsem používal starou verzi prohlížeče a neotevřelo se mi okno :).
Za ty eura si možná i užiji to D3, pokud to bude dobrá vymývačka mozku (jsem zvědav), třeba si to i užiju, kdo ví.
Navíc za ta eura jsem získal jednoznačnou představou, kam wow spěje. V eurech problém nevidím, v jejich přístupu jo.

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 27/04/2012 :  19:45:43  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
ja zadny annual pass nemam a pozvani jsem dostal, takze nevim o co Ti jde je to proste beta a nebo jsi si myslel ze jako s nejakym predplatny se dostanes do jiny bety nez ostatni?
OMFG
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 27/04/2012 :  23:41:39  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

ja zadny annual pass nemam a pozvani jsem dostal, takze nevim o co Ti jde je to proste beta a nebo jsi si myslel ze jako s nejakym predplatny se dostanes do jiny bety nez ostatni?
OMFG


Napsal jsem to dost jasně a to nejednou, zkus se na to prosím soustředit, když na to pak reaguješ.
Tys dostal pozvání a co z toho plyne? Že mi o něco jde? To mi nějak bohužel nedává souvislost.

Zkusim to tedy už poněkolikáté.
Já jsem si myslel, že vzhledem k tomu, že Blizzard slíbil za potvrzení annual passu přístup do beta testu, že se tedy bude jednat o přístup do zcela běžného betatestu, který běží před každým datadiskem.
Ale není tomu tak. Jakožto držitel annual passu máš přístup do speciálního betatestu, který s testováním nemá nic společného, je oproti betatestu citelně pozadu a technicky nezabezpečen.

Takže pro jistotu tedy ještě jednou jinak.
Já si právě nemyslel, že bych se dostal do jiného betatestu než do toho obvyklého, ale stalo se tomu tak.

Edited by - vool on 27/04/2012 23:42:39
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/04/2012 :  00:09:41  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Araya

ja zadny annual pass nemam a pozvani jsem dostal, takze nevim o co Ti jde je to proste beta a nebo jsi si myslel ze jako s nejakym predplatny se dostanes do jiny bety nez ostatni?
OMFG


Napsal jsem to dost jasně a to nejednou, zkus se na to prosím soustředit, když na to pak reaguješ.
Tys dostal pozvání a co z toho plyne? Že mi o něco jde? To mi nějak bohužel nedává souvislost.

Zkusim to tedy už poněkolikáté.
Já jsem si myslel, že vzhledem k tomu, že Blizzard slíbil za potvrzení annual passu přístup do beta testu, že se tedy bude jednat o přístup do zcela běžného betatestu, který běží před každým datadiskem.
Ale není tomu tak. Jakožto držitel annual passu máš přístup do speciálního betatestu, který s testováním nemá nic společného, je oproti betatestu citelně pozadu a technicky nezabezpečen.

Takže pro jistotu tedy ještě jednou jinak.
Já si právě nemyslel, že bych se dostal do jiného betatestu než do toho obvyklého, ale stalo se tomu tak.


a ja pisu po nekolikate ze je to asi tvoje prvni onlajnovka a ze jsi dost najivni chlapecek´, ktery ma jeste velke idealy

Edited by - Araya on 28/04/2012 00:30:58
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 28/04/2012 :  00:39:24  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
-1-
Tady není řeč o "nějaký" hře a už vůbec ne "od začátku". Jde o čtvrtý datadisk WoW, což samo o sobě už něco znamená.
mmm
Je imo zcela zcestné "betu pro držitele annual passu" označovat jako betu.
Je to pouhé uvolnění části obsahu pro určitou skupinu lidí dopředu tedy před oficiálním releasem.
Reálný betatest je zcela v jiné fázi - dál.

Takže myslím si, že opravdu nesrovnatelná situace s betatestem nějaké hry, která začíná.


Jo to máš pravdu. Hra která má už tuny hotového contentu kde při změnách kvůli další expanzi můžeš cokoli dodrbat je sakra náročnější na testování, než když někdo staví na zelené louce.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/04/2012 :  01:38:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Araya

ja zadny annual pass nemam a pozvani jsem dostal, takze nevim o co Ti jde je to proste beta a nebo jsi si myslel ze jako s nejakym predplatny se dostanes do jiny bety nez ostatni?
OMFG


Napsal jsem to dost jasně a to nejednou, zkus se na to prosím soustředit, když na to pak reaguješ.
Tys dostal pozvání a co z toho plyne? Že mi o něco jde? To mi nějak bohužel nedává souvislost.

Zkusim to tedy už poněkolikáté.
Já jsem si myslel, že vzhledem k tomu, že Blizzard slíbil za potvrzení annual passu přístup do beta testu, že se tedy bude jednat o přístup do zcela běžného betatestu, který běží před každým datadiskem.
Ale není tomu tak. Jakožto držitel annual passu máš přístup do speciálního betatestu, který s testováním nemá nic společného, je oproti betatestu citelně pozadu a technicky nezabezpečen.

Takže pro jistotu tedy ještě jednou jinak.
Já si právě nemyslel, že bych se dostal do jiného betatestu než do toho obvyklého, ale stalo se tomu tak.


a ja pisu po nekolikate ze je to asi tvoje prvni onlajnovka a ze jsi dost najivni chlapecek´, ktery ma jeste velke idealy


Zkus psat k veci, ne o svych iluzich.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/04/2012 :  01:47:38  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by vool
-1-
Tady není řeč o "nějaký" hře a už vůbec ne "od začátku". Jde o čtvrtý datadisk WoW, což samo o sobě už něco znamená.
mmm
Je imo zcela zcestné "betu pro držitele annual passu" označovat jako betu.
Je to pouhé uvolnění části obsahu pro určitou skupinu lidí dopředu tedy před oficiálním releasem.
Reálný betatest je zcela v jiné fázi - dál.

Takže myslím si, že opravdu nesrovnatelná situace s betatestem nějaké hry, která začíná.


Jo to máš pravdu. Hra která má už tuny hotového contentu kde při změnách kvůli další expanzi můžeš cokoli dodrbat je sakra náročnější na testování, než když někdo staví na zelené louce.


Jistě, to je asi stejný jakože když třeba v automobilce s letitou tradicí vyvíjí už dvacátý model, majíto mnohem těžší než někdo,kdo vyvíjí model první, protože těmhle s tou tradicí se tam lehce dostanou chyby, kterých si nevšimli u všech těch předešlých modelů.

Zrovna tak firma , která třeba programuje už dvacátou aplikaci, nadělá spíše chyby než úplní začátečníci, protože opět se zrovna nyní mohou projevit chyby, který dříve neodstranili, neví o nich a zatím se neprojevily.

A zrovna tak, když plaveš už dvacet let, spíše se utpoíš než neplavec, protože mnohem snáze situaci podceníš.

JJ je to přesně tak jak píšeš, konečně mi to dává mysl.

Nicméně je zjevné, že Blizzzard v duchu toho, co jsi popsal minimálně v některých ohledech jede. Jinak by se jim asi nemohlo stát, že v rámci patche a balancování prostě přidaj classe 50% healu ...

Edited by - vool on 28/04/2012 01:54:28
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 28/04/2012 :  09:15:19  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Zkus psat k veci, ne o svych iluzich.


No zatim jedinej kdo tu ma jeste nejaky iluze o Blizzardu jsi Ty
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/04/2012 :  10:22:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by vool

Zkus psat k veci, ne o svych iluzich.


No zatim jedinej kdo tu ma jeste nejaky iluze o Blizzardu jsi Ty


Ja nepsal, že ty mas iluze o Blizzardu. Btw nikdy bych neveril, jak je tezky udrzet tema pro nektery lidi.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/04/2012 :  11:37:15  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Jistě, to je asi stejný jakože když třeba v automobilce s letitou tradicí vyvíjí už dvacátý model, majíto mnohem těžší než někdo,kdo vyvíjí model první, protože těmhle s tou tradicí se tam lehce dostanou chyby, kterých si nevšimli u všech těch předešlých modelů.

Zrovna tak firma , která třeba programuje už dvacátou aplikaci, nadělá spíše chyby než úplní začátečníci, protože opět se zrovna nyní mohou projevit chyby, který dříve neodstranili, neví o nich a zatím se neprojevily.

A zrovna tak, když plaveš už dvacet let, spíše se utpoíš než neplavec, protože mnohem snáze situaci podceníš.

JJ je to přesně tak jak píšeš, konečně mi to dává mysl.

Nicméně je zjevné, že Blizzzard v duchu toho, co jsi popsal minimálně v některých ohledech jede. Jinak by se jim asi nemohlo stát, že v rámci patche a balancování prostě přidaj classe 50% healu ...



voole, priznej si, ze vis kulove o tom jak funguje vyvoj software. Smir se s tim, ze takhle to proste zrovna u software je. Nemusis tomu rozumet a chapat to, ale proste to tak je.

Ano, zkusenosti s minulych projektu ti castokrat hodne pomuzou, ale spis na nejake high-level urovni.

Stejne tam porad musi byt nekdo, kdo tam napise neco ve stylu "kdyz zmacknes sipku, pricti k pozici hrace 5 * jeho_rychlost". A v tom ty chyby vznikaji, protoze si najednou neuvedomis, ze kdyz ma rychlost dostatecne velkou (1000), tak tim pohybem o 5000 najednou projde skrz zed o velikosti 500, ktera je mezi jeho puvodnim mistem a cilovym mistem pohybu.

Kdyz delas na hre ve velkem tymu 5 let, tak si predstav, kolik tam takovych problematickych mist, ktera neosetris hned pri psani kodu, muze byt... a protoze novy kod pises at uz delas prvni, druhou, ...., dvacatou hru, tak tam proste bugy budou. A budou velke, protoze nekdo udela chybu treba kodu serveru a najednou nepojede poradne evropsky betatest.

Edited by - Gurrshael on 28/04/2012 11:37:53
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/04/2012 :  15:43:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Jistě, to je asi stejný jakože když třeba v automobilce s letitou tradicí vyvíjí už dvacátý model, majíto mnohem těžší než někdo,kdo vyvíjí model první, protože těmhle s tou tradicí se tam lehce dostanou chyby, kterých si nevšimli u všech těch předešlých modelů.

Zrovna tak firma , která třeba programuje už dvacátou aplikaci, nadělá spíše chyby než úplní začátečníci, protože opět se zrovna nyní mohou projevit chyby, který dříve neodstranili, neví o nich a zatím se neprojevily.

A zrovna tak, když plaveš už dvacet let, spíše se utpoíš než neplavec, protože mnohem snáze situaci podceníš.

JJ je to přesně tak jak píšeš, konečně mi to dává mysl.

Nicméně je zjevné, že Blizzzard v duchu toho, co jsi popsal minimálně v některých ohledech jede. Jinak by se jim asi nemohlo stát, že v rámci patche a balancování prostě přidaj classe 50% healu ...



voole, priznej si, ze vis kulove o tom jak funguje vyvoj software. Smir se s tim, ze takhle to proste zrovna u software je. Nemusis tomu rozumet a chapat to, ale proste to tak je.

Ano, zkusenosti s minulych projektu ti castokrat hodne pomuzou, ale spis na nejake high-level urovni.

Stejne tam porad musi byt nekdo, kdo tam napise neco ve stylu "kdyz zmacknes sipku, pricti k pozici hrace 5 * jeho_rychlost". A v tom ty chyby vznikaji, protoze si najednou neuvedomis, ze kdyz ma rychlost dostatecne velkou (1000), tak tim pohybem o 5000 najednou projde skrz zed o velikosti 500, ktera je mezi jeho puvodnim mistem a cilovym mistem pohybu.

Kdyz delas na hre ve velkem tymu 5 let, tak si predstav, kolik tam takovych problematickych mist, ktera neosetris hned pri psani kodu, muze byt... a protoze novy kod pises at uz delas prvni, druhou, ...., dvacatou hru, tak tam proste bugy budou. A budou velke, protoze nekdo udela chybu treba kodu serveru a najednou nepojede poradne evropsky betatest.


Takové chyby samozřejmě nastat mohou, ale proč by to mělo svědčit o tom, co jsi tvrdil prve, opravdu nechápu.
.....
Tím svým předchozím tvrzením(náročnost vývoje datadisku x nové aplikace) by si v podstatě popřel minimálně částečně smysluplnost OOP ne?
Že někde mohou někde něco nadmíru doprasit lidi, to je jisté(ale to se může stát zcela kdekoliv a kdykoliv), ale to ještě nedává důvod k zpaušalizování takových následků.
Navíc já zde hlavně psal o problémech, které v podstatě nejspíš ani bugy nejsou, možná jsou ve hře dokonce záměrně.

Edited by - vool on 28/04/2012 15:56:54
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 28/04/2012 :  19:43:54  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Takové chyby samozřejmě nastat mohou, ale proč by to mělo svědčit o tom, co jsi tvrdil prve, opravdu nechápu.
.....
Tím svým předchozím tvrzením(náročnost vývoje datadisku x nové aplikace) by si v podstatě popřel minimálně částečně smysluplnost OOP ne?
Že někde mohou někde něco nadmíru doprasit lidi, to je jisté(ale to se může stát zcela kdekoliv a kdykoliv), ale to ještě nedává důvod k zpaušalizování takových následků.
Navíc já zde hlavně psal o problémech, které v podstatě nejspíš ani bugy nejsou, možná jsou ve hře dokonce záměrně.



Protoze takove chyby jsou bezne, vzdycky nastavaly a nastavat budou. To, na co si ty stezujes, je pak jen dusledek toho, ze tu ty chyby jsou. To neni o tom, ze "někde mohou někde něco nadmíru doprasit lidi". Tohle proste pri vyvoji software nastava normalne.

Me celkem fascinuje predstavat, ze by mel nekdo jeste "zamerne" pridavat do hry problemy, kdyz klasicky nestiha a ma bugu az nad hlavu. To uz hranici s paranoiou.

A opravdu netusim, jak by to melo souviset s OOP.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 29/04/2012 :  21:25:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ty voe Gurshi tomu vubec nerozumis, ten pan asi bude software senior chief architect..
minimalne ve svych mokrych snech..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 30/04/2012 :  07:53:30  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ty voe Gurshi tomu vubec nerozumis, ten pan asi bude software senior chief architect..
minimalne ve svych mokrych snech..



Hoši, hoši, hoši...

Přestaňte mi tady útočit na synka... ...má pravdu.. ..a ostatní tu pravdu mají taky...

Začněte spolupracovat a nechoďte proti sobě...

Jste na stejné lodi... ...a jak už jsem jednou psal.. ...buďte rádi, že někdo ty novinky z betatestu přináší...

Možná by chtělo přestat s kritikou samotného betatestu a zaměřit se na content - všichni už delší dobu víme o co jde...
..ostatní jistě už pochopili tvojí frustraci z anal-pasu, tak už to tady nemusíš Voole pořád rozdmýchávat... ...ostatní ti to jistě už nebudou připomínat...

Když jsme si to hezky vyjasnili, tak můžeš zase napsat, co je nového ve světe PandCraftu... ...zkus se vyvarovat kritiky typu : falešnej betatest, zkrácenej obsah, zvrácenej blizzard...

Děkuji


Edited by - nick-name on 30/04/2012 08:06:26
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/04/2012 :  11:47:23  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Jasne, vsichni maji pravdu. A dulezite je, ze venku kvetou kyticky a mame se slunickove :-)

Popravde, pokud bych chtel novinky z (nejen) noveho datadisku WoW, tak si prectu mmo-champion.com, kde se toho dozvim podstatne vic a bez vykriku typu "blizzard je osklivy a zamerne dela evropsky beta test nehratelny".

Tohle beru spis jako takovy sranda topic, nez nejake novinky ze sveta pand.
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 30/04/2012 :  12:05:36  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Jasne, vsichni maji pravdu. A dulezite je, ze venku kvetou kyticky a mame se slunickove :-)

Popravde, pokud bych chtel novinky z (nejen) noveho datadisku WoW, tak si prectu mmo-champion.com, kde se toho dozvim podstatne vic a bez vykriku typu "blizzard je osklivy a zamerne dela evropsky beta test nehratelny".

Tohle beru spis jako takovy sranda topic, nez nejake novinky ze sveta pand.



Díky za info... ..to jsem nevěděl, že je tohle sranda topic... ...víc takovejch lidí , jako seš ty, ve vladě a budeme se tady mít líp než včera... ...nebo zítra?. ...wtf?.. 0.o ...

- DOBŘE TY! -

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/04/2012 :  13:46:10  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name


Díky za info... ..to jsem nevěděl, že je tohle sranda topic... ...víc takovejch lidí , jako seš ty, ve vladě a budeme se tady mít líp než včera... ...nebo zítra?. ...wtf?.. 0.o ...

- DOBŘE TY! -





Nezer to tak, je to jenom internet.
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 30/04/2012 :  13:50:05  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by nick-name


Díky za info... ..to jsem nevěděl, že je tohle sranda topic... ...víc takovejch lidí , jako seš ty, ve vladě a budeme se tady mít líp než včera... ...nebo zítra?. ...wtf?.. 0.o ...

- DOBŘE TY! -





Nezer to tak, je to jenom internet.



Další genitální příspěvek... ...ty nemáš hlavu jenom na čepici chlape... ...gr8
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/04/2012 :  14:22:16  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
Dneska je tu kopec srandy :-)
Go to Top of Page

nick-name
Starting Member

31 Posts

Posted - 30/04/2012 :  14:27:05  Show Profile Send nick-name a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

Dneska je tu kopec srandy :-)



Právě že nic moc. ..Vool je rozhodně ftipnější... :P ....
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 30/04/2012 :  14:45:39  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name

quote:
Originally posted by Gurrshael

Dneska je tu kopec srandy :-)



Právě že nic moc. ..Vool je rozhodně ftipnější... :P ....



Nepodcenuj se tak, vyjdete s tou vtipnosti zhruba na stejno. Mohlo by to byt lepsi, ale co by taky clovek chtel, v panda topicu...
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 30/04/2012 :  15:05:53  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
A muzu tam mit uz tu farmu s malejma pandama?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 30/04/2012 :  15:16:38  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ted uz je videt, po kom to ten chudak ma.. hlupy tata, hlupy syn

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2012 :  15:24:19  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

A muzu tam mit uz tu farmu s malejma pandama?



V Lotru jsem měl farmu na hulení :o) s malejma Hobitama
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 30/04/2012 :  15:29:08  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by paja2000

A muzu tam mit uz tu farmu s malejma pandama?



V Lotru jsem měl farmu na hulení :o) s malejma Hobitama

Škoda, že ji nemáš v reálu .
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/04/2012 :  16:03:12  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hehe na to nemám koule :) Ani do květináče.

Edited by - Azkaban on 30/04/2012 17:30:15
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/04/2012 :  18:59:25  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by vool

Takové chyby samozřejmě nastat mohou, ale proč by to mělo svědčit o tom, co jsi tvrdil prve, opravdu nechápu.
.....
Tím svým předchozím tvrzením(náročnost vývoje datadisku x nové aplikace) by si v podstatě popřel minimálně částečně smysluplnost OOP ne?
Že někde mohou někde něco nadmíru doprasit lidi, to je jisté(ale to se může stát zcela kdekoliv a kdykoliv), ale to ještě nedává důvod k zpaušalizování takových následků.
Navíc já zde hlavně psal o problémech, které v podstatě nejspíš ani bugy nejsou, možná jsou ve hře dokonce záměrně.



Protoze takove chyby jsou bezne, vzdycky nastavaly a nastavat budou. To, na co si ty stezujes, je pak jen dusledek toho, ze tu ty chyby jsou. To neni o tom, ze "někde mohou někde něco nadmíru doprasit lidi". Tohle proste pri vyvoji software nastava normalne.

Me celkem fascinuje predstavat, ze by mel nekdo jeste "zamerne" pridavat do hry problemy, kdyz klasicky nestiha a ma bugu az nad hlavu. To uz hranici s paranoiou.

A opravdu netusim, jak by to melo souviset s OOP.



Vsak jo, ja byl paranoik vzdy, vsude hledam problemy, ktere tam nejsou, ze startu vlastne nikomu neverim a kazdyho podezrivam.

Jinak jakekoliv(neznamena, ze vsechny) produkty nebo sluzby se preci bezne degraduji at uz castecne nebo treba jen pro nejakou uzivatelskou skupinu, pokud je to v zajmu marketingu ci profitu. To se deje uz hodne desetileti prinejmensim. A vi o tom snad kazdy ... proste zijeme ve spolecnosti, kde je to tom, jak ty duhy ojet ... proc si to nepriznat ...

Jinak ja ti to stale opakuji dokola a prijde mi, ze ty to vubec neberes na zretel...jiste, ze takove chyby nastavaji ...ale!! a to uz jsem psal vicekrat..

No s OOP to souvisi jednoduse. To, co jsi popsal, tedy ze na zelene louce to je snazsi nez kdyz mas navazat na neco, co ti nekolik let v podstate bezvadne slape mi proste v dusledku popira smysluplnost OOP.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/04/2012 :  19:01:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

ty voe Gurshi tomu vubec nerozumis, ten pan asi bude software senior chief architect..
minimalne ve svych mokrych snech..


Moc nerozumim tomu, proc lidi se zanedbanou vychovou tak radi wankuji na netu ..nevis?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 30/04/2012 :  19:07:50  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nick-name

quote:
Originally posted by JerzeeG

ty voe Gurshi tomu vubec nerozumis, ten pan asi bude software senior chief architect..
minimalne ve svych mokrych snech..



Hoši, hoši, hoši...

Přestaňte mi tady útočit na synka... ...má pravdu.. ..a ostatní tu pravdu mají taky...

Začněte spolupracovat a nechoďte proti sobě...

Jste na stejné lodi... ...a jak už jsem jednou psal.. ...buďte rádi, že někdo ty novinky z betatestu přináší...

Možná by chtělo přestat s kritikou samotného betatestu a zaměřit se na content - všichni už delší dobu víme o co jde...
..ostatní jistě už pochopili tvojí frustraci z anal-pasu, tak už to tady nemusíš Voole pořád rozdmýchávat... ...ostatní ti to jistě už nebudou připomínat...

Když jsme si to hezky vyjasnili, tak můžeš zase napsat, co je nového ve světe PandCraftu... ...zkus se vyvarovat kritiky typu : falešnej betatest, zkrácenej obsah, zvrácenej blizzard...

Děkuji



Jeste ze ja tu sobeckost po tobe nezdedil tatinku. Tohle je preci verejny forum a tak nemuzes brat jen porad zretel na to, co tu chce par skalnich navstevniku .... co by na to rekla verejnost?..ta ma preci take pravo na informace?
Co je tam novyho ti bohuzel nepovim .... moc to blbne na evropskem realmu pro drzitele annual passu, takze se tam neobjevuji...no snad jen novinka ohledne hunteru, nove pet talenty mi prijdou hodne nezabavne...proste uz je jedno jakyho mas peta, zvolis mu jeden ze tri specu a to je vse .... sedivo sedivo sedivo ....nuda tatinku...
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 30/04/2012 :  22:37:32  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
ROFL nick-name to mi pripomelo ctvrtnicka taky v tom videu byl naprostej internetovej analfabet
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 01/05/2012 :  10:11:47  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by vool
Vsak jo, ja byl paranoik vzdy, vsude hledam problemy, ktere tam nejsou, ze startu vlastne nikomu neverim a kazdyho podezrivam.



Tohle je skoro na navstevu psychologa.

quote:

Jinak jakekoliv(neznamena, ze vsechny) produkty nebo sluzby se preci bezne degraduji at uz castecne nebo treba jen pro nejakou uzivatelskou skupinu, pokud je to v zajmu marketingu ci profitu. To se deje uz hodne desetileti prinejmensim. A vi o tom snad kazdy ... proste zijeme ve spolecnosti, kde je to tom, jak ty duhy ojet ... proc si to nepriznat ...



V zajmu marketingu? :-) Deje se to hodne desetileti? Vi o tom kazdy? Celkem zajimava (a nova) informace. Ja jsem teda desetileti zazil jen tri, ale subjektivne muzu rict, ze se toho teda spousta (vetsina) zmenila k lepsimu. Druhe neojizdim, jsem spokojeny a mam se dobre.

quote:

Jinak ja ti to stale opakuji dokola a prijde mi, ze ty to vubec neberes na zretel...jiste, ze takove chyby nastavaji ...ale!! a to uz jsem psal vicekrat..



Jakepak ale? Proste nastavaji. Zapomen na svoji paranoiu, necekej od beta testu nerealne a nebudes si tu muset vylivat na foru srdicko, jak je blizzard osklivy.

quote:

No s OOP to souvisi jednoduse. To, co jsi popsal, tedy ze na zelene louce to je snazsi nez kdyz mas navazat na neco, co ti nekolik let v podstate bezvadne slape mi proste v dusledku popira smysluplnost OOP.



Ja jsem nepsal, ze na zelene louce je to snazsi. Ja jsem psal, ze co se tyce bugu, to vyjde vicemene na stejno. V IT jdou technologie hodne rychle dopredu a to co ti nekolik let bezvadne slape je pravdepodobne bezvadne zastarale a nestacilo by na nove pozadavky noveho produktu. Proc myslis ze se napriklad porad delaji nove a nove graficke enginy? Vzdyt prece ty stare bezvadne slapou uz nekolik let :-)

Opet by me zajimala ta spojitost s OOP. Priznam se, ze fakt netusim, jak jsi tyhle nesouvisejici veci dokazal propojit. OOP prece s timhle vubec nijak nesouvisi.
Doporucuju nastudovat:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Objektov%C4%9B_orientovan%C3%A9_programov%C3%A1n%C3%AD " target="_blank"> http://cs.wikipedia.org/wiki/Objektov%C4%9B_orientovan%C3%A9_programov%C3%A1n%C3%AD
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/05/2012 :  10:36:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já si teda osobně myslím, že Vool na to OOP přišel asi jako já. Je to maximum k čemu jsem se kdysi (cca 10 let) dostal v C++ a Delphi a ted o tom mluví a mluví :o) Za sebe musím říct, že programování jsem nechal schopnějším.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/05/2012 :  07:52:25  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to jsou mi teda zase programatorske teorie tadytodlencto... ze my se radsi s tema nasima 20 let staryma simulacnima enginama nejdem zahrabat evidentne...

mi prijde, ze dotycni panove co tu tak zasvecene diskutuji o programovani o tom tak maximalne slyseli, ze se to v jejich firme deje.

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/05/2012 :  11:31:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mame doma progrmovatelnou pracku, ale zadne tlacitko OOP tam neni :-(

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/05/2012 :  11:50:34  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mame doma progrmovatelnou pracku, ale zadne tlacitko OOP tam neni :-(



Asi to není objektově orientovaná pračka.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/05/2012 :  15:20:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Co OOP, ale takové jmelí.. :)))
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 02/05/2012 :  16:15:44  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Co OOP, ale takové jmelí.. :)))



Copak jmelí, ale jmelí!

Edited by - Rakhen on 02/05/2012 16:16:35
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 02/05/2012 :  20:29:17  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Azkaban

Co OOP, ale takové jmelí.. :)))



Copak jmelí, ale jmelí!



Neodvadej diskuzi od tematu!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 07/05/2012 :  11:52:44  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Azkaban

Co OOP, ale takové jmelí.. :)))



Copak jmelí, ale jmelí!



Neodvadej diskuzi od tematu!



OO jmelí?
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/05/2012 :  22:00:49  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Tohle je skoro na navstevu psychologa.

Aha .. už budu tedy psát jednodušeji.

quote:
V zajmu marketingu? :-) Deje se to hodne desetileti? Vi o tom kazdy? Celkem zajimava (a nova) informace. Ja jsem teda desetileti zazil jen tri, ale subjektivne muzu rict, ze se toho teda spousta (vetsina) zmenila k lepsimu. Druhe neojizdim, jsem spokojeny a mam se dobre.

No vidíš, tak máš novou informaci, třeba to bude přínos.

quote:
Jakepak ale? Proste nastavaji. Zapomen na svoji paranoiu, necekej od beta testu nerealne a nebudes si tu muset vylivat na foru srdicko, jak je blizzard osklivy.

Ale jdi ti brepto. Svět fakt není tak jednoduchý, jak se ti zdá. I když na to už jsimohl přijít, pokud jsi již zažil tři desetiletí.

quote:
Ja jsem nepsal, ze na zelene louce je to snazsi. Ja jsem psal, ze co se tyce bugu, to vyjde vicemene na stejno
.
Tak takhle jsi to vážně nepsal, ostatně není problém si to dohledat, pokud se ti chce.

quote:
V IT jdou technologie hodne rychle dopredu a to co ti nekolik let bezvadne slape je pravdepodobne bezvadne zastarale a nestacilo by na nove pozadavky noveho produktu. Proc myslis ze se napriklad porad delaji nove a nove graficke enginy? Vzdyt prece ty stare bezvadne slapou uz nekolik let :-)

No to jistě ... víš, ono by možná bylo nejlepší zkusit se do tý konkrétní bety kouknout, třeba by tě to pak taky trklo .... pokud se tedy v problematice orientuješ, jak mi z tvého vystupování vyplývá .... i když je pravda, že většinu lidí toho moc netrká a proto se tu může profitovat tak lehce, jak tomu je :)

quote:
Opet by me zajimala ta spojitost s OOP. Priznam se, ze fakt netusim, jak jsi tyhle nesouvisejici veci dokazal propojit. OOP prece s timhle vubec nijak nesouvisi.
Doporucuju nastudovat:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Objektov%C4%9B_orientovan%C3%A9_programov%C3%A1n%C3%AD " target="_blank"> http://cs.wikipedia.org/wiki/Objektov%C4%9B_orientovan%C3%A9_programov%C3%A1n%C3%AD

Rozdávání myšlenek zadarmo mě už dávno přešlo, ale zkusím tedy aspoň nastínit ... takže OOP se mimo jiné používá třeba proto, aby byl kod v jakýchsi těch oných objektech, díky čemuž by měl být přehlednější modifikovatelnější atd atd atd ... pokud by tedy bylo těžší v takovémto kódu dělat změny a odlaďovat chyby než vytvářet aplikaci novou, nemělo by to OOP smysl, tudíž v mém vidění věcí ten tvůj výrok v zásadě některé ze základních prncipů OOP neguje.

Edited by - vool on 07/05/2012 22:05:07
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/05/2012 :  22:14:14  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jinak dnes jsem do bety opět nachvíli zavítal

Pozitivum je, že je tam graficky udělaná pěkně spousta prvků.
Negativ je však bohužel mnohem více. Osobně mi vadili pikachu-type mobs, pikachu-type combat sounds.
Udělal jsem pár questů s huntou v době čekání na dung.
Hunter je absolutní nuda. Tipuji, že ty moby už nyní nerfli, na začátku byli tužší a dělali větší dmg odhadem teda. Ale v podstatě je zcela jedno, co jako hunta děláš nebo ne, prostě vystřelíš, pet to zahryzne, healuješ se dost rychle na to, aby tě pár obyč mobů nějak výrazně nepoškodilo.
Dostal jsem se do dungu. První multishot asi 5s po pulu první grupy utrhl tankovi dva z tuším čtyř mobů.... tak jsem si řekl že pro srandu pulnu ještě jednu grupu. A ouha, nešlo to.... byli to nějací 4 pikachu a šlehali z nich blesky, prali se s mým petem, občas pustili blesk na mě, až se ten, do kterýho jsem střílel nejvíc, dostal asi na 30% hp, rozhodl se zajít na mě kouknout, nedošel, zemřel cestou...pak jsem leavnul ....tohle mě fakt moc nepobavilo no.


Edited by - vool on 10/05/2012 15:19:49
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/05/2012 :  22:53:28  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
pane vy jste maaa-goor

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 10/05/2012 :  13:25:53  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Už několikrát jsem se chtěl vyjádřit, ale vool je natolik argumentačně silný a svoje tvrzení opírá o tak neprůstřelné argumenty, že se raději jakéhokoliv dialogu vyvaruji.
Budu se nadále bavit pasivním pozorováním - to fakt stojí za to...

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:00:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nevite proc me poslali invite do bety MoP ? naposled jsem jim za wow zaplatil cca ten mesic kdy vydali ToGC a nikdy jsem se jim do te bety nehlasil
prvne jsem si rikal, ze je to scam, ale lognul jsem na bnet a opravdu mam ucet ready na stazeni a hrani bety :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:12:09  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé. Mě zas Blizzard napsal, že mi zabanoval účet, protože jsem prodával peníze. Na účet jsem naposledy vlezl před více než půl rokem, kdy jsem skončil s datáčem od woW. A ještě jednou na betu Diabla.
Tak jsem jim napsal, a´t to dají do pořádku a jediný způsob, jak to umějí odstranit je, že mi změní email adresu na jinou...

takže si dopisuju se supportem :)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:44:22  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Taky mi přišla pozvánka, ale Chrome mi píše toto:

Varování: Podezření na phishingové stránky!
Web us.battle.net.panndaria-beta.net byl nahlášen jako phishingový. Weby, které používají phishing, se snaží z uživatelů podvodně vylákat osobní nebo finanční informace. Často to dělají tak, že vystupují jako nějaká důvěryhodná organizace, například jako banka.

Ale ten mail je udělanej moc pěkně :(
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:52:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:D jj protoze scamu mi chodi 10 do tejdne jsem prave taky prvne myslel, ze jde o to samy ale pak koukam jdu na bnet najdu v supliku authentificator lognu a ejhle ani mam v uctu dalsi polozku betu MoP

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:55:27  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
No jo, taky večer lognu přes authentifikátor, pro jistotu si změním heslo a uvidím :)
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000