Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mists of PANDARIA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2013 :  10:42:18  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Moc to poslední dobou nesleduji. Nevíte náhodou někdo jestli Blizzard nějak ofi komentoval další vývoj ohledně 5man inst? Jestli to zabalili zcela nebo naopak to budou zase rozvíjet nebo ... ?



Přehledné a kompletní vyjádření k tomu asi nikde nenajdeš, dá se to ale poslepovat z jiných informací:

- dungeony dostupné přes dungeon finder zůstanou easy-mode. Blizzardi mají nepochybně pravdu v tom, že automatický group-matching systém je convenient a challenging content je zábavnej, ale tyhle dvě věci nejdou moc dohromady.

- podle Blizzardů je vývoj scénárek stojí mnohem míň resourců, než vývoj dungeonu. A čím víc scénárek vyrábějí, tím víc resourců to odebírá z vývoje nových 5 manů. Takže fakt není divu, že v tomhle datadisku od launche ještě nepřibyl jediný 5 man.

- challenge módy jsou sice challenging, ale je to výzva jen pro tu výzvu. Už z podstaty věci (equip nad určitou hranici item levlu tam nemá efekt) to nebude místo, kam budou hráči chodit, proto, aby si upgradnuli equip. Imho je tohle dost velký fail (překonávání obtížného contentu kvůli tomu, abych získal lepší equip a usnadnil si tak překonávání obtížného contentu je imho základní motivační princip téhle hry a u challenge módů prostě a jednoduše nefunguje).

Závěr: Moc bych nepočítal ani s tím, že by 5 manům věnovali stejně prostoru jako třeba v Cataclysmu.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 06/06/2013 :  12:08:27  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Jo, díky, takto nějak podobně jsem to odhadoval.
A co ty nové HC!!! scenaria?
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/06/2013 :  13:13:56  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

A co ty nové HC!!! scenaria?



Tam se chodí právě jednou za den kvůli šanci na drop itemu s vyšším item levlem než padá z dungeon finderu (tedy samozřejmě jen do chvíle, než máš full equip z normal raidu) a jelikož do nich nejde nejde chodit s pugem (přihlásit se jde jen s premade grupou), tak je celkem slušná šance, že v gildě zbyde někdo, kdo má smůlu.

Obížností těžko říct, zatím jsem byl jen v jednom (dvakrát) a pro částečně normal-raid equipnuté chary to bylo o tom nedělat blbosti (jako pullovat zbytečné packy navíc, na to se dá i umřít, když se to jde bez healera) a rychle to proběhnout.

Edited by - Rahman on 06/06/2013 13:14:16
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 07/06/2013 :  14:20:37  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dík za info, já stejně podlehl zvědavosti, nainstaloval a spustil.
Včera večer, na scenaria jsem si čas ještě neudělal, zato jsem "pokořil" novej LFR raid tier.

Bosové zajímavý, fighty taky, prosředí bohužel pro mne absolutní hnus - chodba mistnost chodba mistnost par mobu chodba mistnost mob chodba mistnost platforma .... hruza pořád stejný, pořád dokola.

Prošel jsem to s huntou, snažil jsem se asi na dvou prvních bosech, pak m už šlo jen o to, to vidět.
LFR není o hraní, je to o mačkání a čekání na loot nebo pro zoufalce jiných typů asi .. nevím.

Ve wow mi prostě chybí ten 5man obsah. Měl jsem to rád, protože pět lidí se i v LFG vždy domluvilo, pokud byl zájem a hra mohla být zábavná. Dávat do kupy 10 a více lidí dle vlastních představ už vyžaduje i zálibu pímo v této řekněme organizační činnosti a tu já nemám rozhodně ne když by to měla být součást hry - vyplnění volného času - zábavy.
Můj asi největší zážitek z wowka je nenerfnutý Deadmines hc, byli jsme tam asi tři hodiny, možná déle s cizíma lidma, vyměnil se jediný člověk za tu dobu a nejspíš jsme se výborně bavili všichni.



Go to Top of Page

AmFe
Starting Member

41 Posts

Posted - 07/01/2014 :  14:02:01  Show Profile Send AmFe a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

prosím Vás jak to je,kamoš chce začit hrat se mnou,stači když si koupi posledni datac pandarii a zbytek dostane automaticky?

dik za připadnou pomoc
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 07/01/2014 :  14:53:22  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AmFe

Ahoj,

prosím Vás jak to je,kamoš chce začit hrat se mnou,stači když si koupi posledni datac pandarii a zbytek dostane automaticky?

dik za připadnou pomoc


Toto chces od BLIZZARDU ? :) Od najchamtivejsej firmy na svete ? Nebud naivny. Pekne musis kupit vsetko. Jedine co ti ostava, je hladat, kde to predavaju najlacnejsie.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 07/01/2014 14:55:17
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 08/01/2014 :  12:39:01  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
To je docela skoda, ze ho to nenapadlo driv - Blizz prodaval pred vanocema komplet WoW za tusim 15e (1-85 level) a posledni datac pandarie za 10e (85-90 lvl)
Vcera jsem na to zrovna koukal a ceny jsou zase nahore

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 11/11/2014 :  09:56:17  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=gceK-Q8p8Yk

Garosh Hellscream normal solo

Edited by - mouselet on 11/11/2014 09:56:52
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000