Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Nákup, prodej, bazar
 SWTOR Collectors Edition - prodej
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

JamesHavoc
Starting Member

3 Posts

Posted - 07/08/2012 :  17:23:05  Show Profile  Send JamesHavoc an ICQ Message Send JamesHavoc a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k tomu, že mě SW ToR vůbec nechytlo (a že sem od toho čekal hodně) jsem se rozhodl prodat Collectorku, kterou mám doma. Collectorka je rozbalená ale nijak poškozená, vše je jako nové kromě toho, že je to rozbalené. Obsah je kompletní tzn. Velká krabice i s obalem, postavička Darth Malguse, kniha s Artworky, mapa, soundtrack, steelbook s DVDčkama, authentificator a k tomu pre-release pack včetně všech cd klíčů. Jediné, co je vypotřebované tak měsíc zdarma, jelikož jsem hru o vánocích aninstaloval, hrála si týden a poté přestal a ani neplánuji znovu (není už na to čas). Pro případné zájemce není problém udělat fotky, nejlepší by bylo předání osobně - Brno, případně pošta / ppl. Cena dohodou, zájemci prosím pište sem do topicu / pm nebo na mail ODA544@email.cz

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/08/2012 :  18:38:10  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jak jako "neni cas" .. nebo jak si psal "te to nechytlo" .. tak co teda?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

JamesHavoc
Starting Member

3 Posts

Posted - 07/08/2012 :  19:19:46  Show Profile  Send JamesHavoc an ICQ Message Send JamesHavoc a Private Message  Reply with Quote
Jednak nechytlo a jednak už nemám na MMORPG čas (RL) a myslím, že to není otázka k tématu takže tak plz, díky.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 07/08/2012 :  19:54:33  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JamesHavoc

Jednak nechytlo a jednak už nemám na MMORPG čas (RL) a myslím, že to není otázka k tématu takže tak plz, díky.



Ale nás to zajímá, tak to rozepiš. Jak to bylo a začni pěkně od začátku, nic nevynechej, tákkk sedím a můžeš začít


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/08/2012 :  20:18:16  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
Eagle, kolik jsi u kazde z her v podpisu stravil hodin? Kolik jsi tam toho dokazal? Napis mi o kazde hre recenzi v rozsahu 85000 znaku a jeste rozepis, proc mas u inzerci tak otravne dotazy?
Nechapu proc tady na tech inzercich vubec reagujete, kdyz ocividne o tu vec nemate zajem a mate chut si jen rypnout, protoze jste joudove ala uzivatele v diskuzich na serveru novinky.cz.
Drive jsem chodival na imperium a posty od lidi, kteri meli kolem 1000 a vice postu, mely urcitou vahu. Nyni mozna u 1% takovych je zprava normalni.

Tesilo me a gl s prodejem.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 07/08/2012 :  21:18:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Clavius

Eagle, kolik jsi u kazde z her v podpisu stravil hodin? Kolik jsi tam toho dokazal? Napis mi o kazde hre recenzi v rozsahu 85000 znaku a jeste rozepis, proc mas u inzerci tak otravne dotazy?
Nechapu proc tady na tech inzercich vubec reagujete, kdyz ocividne o tu vec nemate zajem a mate chut si jen rypnout, protoze jste joudove ala uzivatele v diskuzich na serveru novinky.cz.
Drive jsem chodival na imperium a posty od lidi, kteri meli kolem 1000 a vice postu, mely urcitou vahu. Nyni mozna u 1% takovych je zprava normalni.

Tesilo me a gl s prodejem.

myslim ze kdyz sem napisu 85000 znaku dostanu ban :) reaguju na to co me zajima ... ted ale nevim proc vlastne reaguju na tebe ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

JamesHavoc
Starting Member

3 Posts

Posted - 07/08/2012 :  21:26:12  Show Profile  Send JamesHavoc an ICQ Message Send JamesHavoc a Private Message  Reply with Quote
Tady tě nemá co zajímat. Pokud to nechceš koupit jdi o topic dál a neotravuj přiblblejma dotazama. Díky

Edited by - JamesHavoc on 07/08/2012 21:27:19
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/08/2012 :  08:10:33  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jamesi jsi gej ?

lastfm
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 08/08/2012 :  11:47:52  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JamesHavoc

Pro případné zájemce není problém udělat fotky



Já bych měl zájem o ty fotky, jak inzeruješ. V jakých bys to fotil pozicích a co to stojí ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000