Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Funcom SPAM!
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

REndlik
Moderator

488 Posts

Posted - 05/10/2012 :  08:33:31  Show Profile  Send REndlik an ICQ Message Send REndlik a Private Message  Reply with Quote
We’re also in the final phase of the Engine Update. The New Player Experience featuring all new starter areas, and a Server Migration to faster hardware are all on the way. You can read about our plans for the future in the Oct 1st Monthly Development Update on the official Anarchy Online forums.

Jak dlouho že už jsou v tý finální fázi?
Comming soon už čtu poslední 4 roky :-)

Jen mam strach, aby se pak bylo k čemu vracet...

REndlik // Blastoderm // Nailo // Nailox

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 05/10/2012 :  12:51:42  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Píču a šišky

Nalítnul jsem jim v posledních pár měsících už několikrát, ale tentokrát to bylo prvotřídní. Už jsem si říkal wow, přece jen - a pak jsem se v druhý větě dočetl, že plánujou nějakou pseudobetu začátkem příštího roku
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 05/10/2012 :  12:52:43  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
AO uz je bohuzel za horizontem a zadny novy kabat mu nepomuze. Ve hre je poslednich par lidi a to, ze hodi AO do noveho kabatu ty davy novych, ktere by ta hra potrebovala, bohuzel neprilaka.

Ale na druhou stranu je zajimave sledovat jak miniaturni vyvojovy tym se snazi dohnat dobu a jsem zvedavy, jestli se jim to nekdy podari.


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

REndlik
Moderator

488 Posts

Posted - 06/10/2012 :  15:01:23  Show Profile  Send REndlik an ICQ Message Send REndlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

AO uz je bohuzel za horizontem a zadny novy kabat mu nepomuze. Ve hre je poslednich par lidi a to, ze hodi AO do noveho kabatu ty davy novych, ktere by ta hra potrebovala, bohuzel neprilaka.

Ale na druhou stranu je zajimave sledovat jak miniaturni vyvojovy tym se snazi dohnat dobu a jsem zvedavy, jestli se jim to nekdy podari.



No nevim, já si myslim, že grafika odrazuje hodně lidí. Navíc neznam mmorpg ketrý by bylo stylizaczí, náročností a hlavně hratelností a propracovaností aspoň podobný AO. Teda aspoň AO před pár lety lety :-) Teď má stejně všechno instaspawn nebo je to lokace, co tak čtu...

Já ve znovuzrození věřim

REndlik // Blastoderm // Nailo // Nailox

Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 08/10/2012 :  15:26:28  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
Zas dneska nikdo nový AO hrát nebude. Prostě ta hra není zrovna noob friendly a v současné době je jiných mmorpg daleko víc než v roce 2001, navíc podstatně přístupnějších nováčkům. Nová grafika by sice mohla pomoct, ale nemyslím si, že je to úplně to nejdůležitější. A obávám se, že plánovaný, již několikátý revamp startup zóny to moc nevylepší.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 09/10/2012 :  13:43:30  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Přesně tak, na moderní generaci blbečků je to moc složitý.
A content taky není...
Třeba ještě překvapí, ale těžko. Plánujou server merge, čímž smrt oddálí tak o rok, možná.
Go to Top of Page

BoSS_631
Junior Member

902 Posts

Posted - 11/10/2012 :  12:20:30  Show Profile Send BoSS_631 a Private Message  Reply with Quote
Po engine ich spasi uz len jedina vec, a to novy velky datadisk, ale ten vo vyvoji neni a za rok ho nevytvoria.... skoda

Jurosik AO agent
Mrska - evade "twink" :D

Součet IQ lidstva je už dlouho konstantní. Jen lidí nějak moc přibývá...

Ubytovanie na orave
Go to Top of Page

alexxxx
Moderator

918 Posts

Posted - 13/10/2012 :  11:04:57  Show Profile  Visit alexxxx's Homepage Send alexxxx a Private Message  Reply with Quote
Bych počkal až to reálně vydají a pak to zkusil, jestli to má cenu nebo nikoliv...

Alexxxxela lvl,
Alexxxeladoc lvl,
Alexxxelasha lvl

Edited by - alexxxx on 13/10/2012 11:05:18
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000