Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dark Age of Camelot
 DAoC - General
 Uthgard server. Hraje někdo?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 28/11/2013 :  15:29:22  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Ahojte. Rekreačně si tak běhám v Midgardu. A jelikož jsou místní pravidla pro lowlevley oproti originálu dosti tuhá (žádné teleporty zdarma, žádná travel speed, no SI´, no TOA, no Catabs... chtěl bych se zeptat, jestli by někdo z hrajících nebo bývalých hrajících uthgardanů nemohl postrádat pár mincí, ať mohu aspoň splácet lístky na koně. :-)

Jo, kdyžtak ve hře "Miiruk" kobold hunter.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise

Edited by - Nat on 28/11/2013 15:34:57

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 01/12/2013 :  20:54:24  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Zdar Nate, na Uthgardu už nehraju, zrovna na Midu moc peněz nemám, ale každopádně ti něco dám, až bude chuť se tam lognout.
edit: anebo jinak: napiš mi v PM kdy tam přibližně budeš (ideálně večer po 7mý)ať ti můžu dát nějaký chechtáky.

Edited by - Diblajz on 01/12/2013 21:06:31
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 17/12/2013 :  09:18:16  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Díky za reakci.
Bohužel jsem nakonec musel DAoC zabalit. Nepodařilo se mi jej rozjet na žádném mém počítadle tak, aby mne nedoháněl k šílenství.

Problém je s myší a jejím chováním. Na desktopu se chová akcelerace nepředvídatelně. Na notebooku je zas příšerně sensitivní.

Hrál jsem si s tím skoro tak dlouho jako hraní samotnému a... úplně mne to rozmrzelo.

Nakonec jsem to vyřešil. Stáhl jsem si Star Wars Old Republic MMORPG a moje potřeba si zahrát onlajnovku je uspokojena. Mohu to hrát rekreačně, po stránce sw a hw to funguje na mých strojích dokonale. Vypadá to pěkně, baví mne ta storyline... mohu si svým tempem sólovat a je tam na online složka kolempobíhajících lidí.

Takže solved, ale ne jak jsem si původně představoval.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/12/2013 :  09:57:55  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
Cau,
jo Nate taky jsem s tim bojoval, nechtel jsem zas kuli daocu kupovat velkej komp, nakonec to skoncilo tim ze jsem koupil externi klavesnici a mys k notesu a frci to super, kdyz mam naladu pustim si to full HD do televize :)

Hraju to rekreacne 1 max 2 x tydne a je to super (na ofiku).


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 20/12/2013 :  17:48:55  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
To je smůla Nate :-( zkoušel jsi downgrade ovladačů?
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 21/12/2013 :  16:00:05  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsem na PC i notebooku. Externí klávesnice, myš. Logitech i noname. S oficiálními ovladači i obecnými.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/12/2016 :  10:06:02  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Uthgard je již delší dobu uzavřenej, ale za 14 je v plánu znovuotevření. Server poběží na starých RA někde okolo patche 1.65.
Určitě se tam jako casual tu a tam objevím. Máte někdo další v plánu na Uthgardu hrát?
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 28/02/2017 :  21:20:20  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Hrajete někdo? Nedávno jsem viděl ve frontieru kill spam Rozsekala z Hibernie a občas po Midu potkávám jména, který by mohly být od Čecha/Slováka.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000