Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Elder Scrolls Online
 ESO - General
 The Elder Scrolls - ONLINE
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 5

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 02/01/2014 :  13:19:45  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
chysta se nekdo hrat? pokud ano, rad bych se se zajemci domluvil za co a na kerym serveru hrat

kdysi daaavno Czech Heroes

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/01/2014 :  21:22:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Osobne se rozhodnu po stress testu tenhle vikend. Pred par tydny sem mel jasno ze do TESO pujdu, ted uz si tak moc jistej nejsem a spis doufam ve vydani dog fight modulu pro Star Citizen a brzky vydani Repopulation.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 10/01/2014 :  15:47:34  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze zajem je tu velkej ;)

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/01/2014 :  16:08:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
o vikendu urcite taky testnu, ale ono to zas stress test no uvidime jak moc to bude "bethesda"

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/01/2014 :  21:51:15  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak na to ze je to stress test tak teda zatim smooth, jen se teda zatim musim nutit to hrat. Popravde zatim teda silnej podprumer, uvidim esi se to nejak zmeni, hraju zatim asi jen hodinu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 11/01/2014 :  01:12:10  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hm, tak tohle teda nema s TES moc spolecnyho. Zitra tomu jeste chvilku dam, ale je to teda solidni mizerie.

Grafika nic moc, pribeh me prestal bavit cca po pul hodine a uz sem jen behal za sipkou a rozhovory odklikaval. Nejhorsi na tom snad je, ze ty questy jde plnit aniz bych vedel o co v nich jde takze zjednoduseny na maxcimalni uroven tak aby to zvladlo hrat i 6ti lete dite.

Combatu sem za prvni tri hodiny hrani moc nezazil.

Armor na charakteru je jen tapeta, nebo mi to tak aspon prijde. Jak v morrowindu, oblivionu ci skyrimu sem se kolikrat kochal pohledem na svuj char tak tu si uz ani neprohlizim vec kterou si nasadim. Questy nemuzu posoudit, poslednich 20 sem uz ani necetl. Zatim jen behani a odklikavani rozhovoru, pripadne sem tam neco lootnout z bedny. Stress beta max lvl je prej 17. Zatnu se a zkusim to k nemu dohrat jestli se neco zmeni, ale vic a vic o tom pochybuju.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 12/01/2014 :  08:03:24  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Je hele Nixon se po 14 letech ukazal-)napis si blackovi at ti da pristup do guildovniho fora.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/01/2014 :  19:28:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Hm, tak tohle teda nema s TES moc spolecnyho. Zitra tomu jeste chvilku dam, ale je to teda solidni mizerie.

Grafika nic moc, pribeh me prestal bavit cca po pul hodine a uz sem jen behal za sipkou a rozhovory odklikaval. Nejhorsi na tom snad je, ze ty questy jde plnit aniz bych vedel o co v nich jde takze zjednoduseny na maxcimalni uroven tak aby to zvladlo hrat i 6ti lete dite.

Combatu sem za prvni tri hodiny hrani moc nezazil.

Armor na charakteru je jen tapeta, nebo mi to tak aspon prijde. Jak v morrowindu, oblivionu ci skyrimu sem se kolikrat kochal pohledem na svuj char tak tu si uz ani neprohlizim vec kterou si nasadim. Questy nemuzu posoudit, poslednich 20 sem uz ani necetl. Zatim jen behani a odklikavani rozhovoru, pripadne sem tam neco lootnout z bedny. Stress beta max lvl je prej 17. Zatnu se a zkusim to k nemu dohrat jestli se neco zmeni, ale vic a vic o tom pochybuju.



Mno gameplay se snazili prepouzit ze Skyrimu, coz jsem cekal a bal se toho. Takze bych to s klasickejma "AAA" titulama kterym se to snazi konkurovat neda dost dobre srovnavat.
A vubec se to hraje tak nejak jako Skyrim. Akorat to levelovani a class system je nejakej preroubovanej na predefined classy + se skilly zvedajy expou nebo nejak, ale nikoliv jen pouzivanim.

Za mne to ma minus a asi to bude odepsany kvuli rigidnimu class systemu na kterej jsem driv nebo pozdeji dojel ve vetsine her.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/01/2014 :  23:35:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak jedina sance jak by me do te hry nalakali je ze by to melo f2p model.

Nejvic me asi sere ze je to proste total themepark mmo. 99% instancovany, questy ne nejak zajmavy, clovek vic proklikava konverzace u questu nez hraje. Ve skirimu, oblivionu a dalsich me pribeh bavil, tu kdyz clovek zjisti ze 5 min cte pribeh u 5ti npc na ruznejch mistech ke kvestu, kde nakonec jen pozbira 4 vejce tak po hodine proste jen konveryace proklikava.

Graficky otresne. Jestli je to kvuli kompatibilite s consolema tak jako fail. Ta mlha, ktera ynemoyni videt cokoli co je dal nez 50m nechapu jakej ma vyznam.

Textury naprosto odflaknuty. Nechapu jak si muzou vubec dovolit udelat armory tak, ze je jen nakresli na telo charu. To ze casti armoru, ktery zrovna nejsou nakresleny primo na tele tak se vznasi nekde vedle tela ve vzduchu radsi ani nezminovat.

Combat je docela nudnej. Kdyby to melo jen 1st person tak by to bylo lepsi, nicmene porad dost ubohej combat. Prijde mi jako bych ten fight nemel poradne ani moznost ovlivnit. Vysledek mi prijde stejnej at delam cokoli. System targetovani fail. Prakticky neni nutne mirit. Netrefit snad ani nejde leda ze bych se fakt snazil minout. Opet demence udelat jedno mmo pro console a pc a gimpnout combat tak abz to bzlo dobre ovladatelny na consolich.

Pro me teda zklamani roku a rozhodne nebudu kupovat. Radsi si pockam 4 mesice az to bude f2p a doporucuju devum odlozit release aspon o pul roku.


DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/01/2014 :  07:34:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Tak ja zkusim pohled ze sve strany cloveka co byl dopredu rozhodnutej tohle nekupovat protoze neverim, ze Bethesda je schopna udelat mmo bez bugu znemoznujicich hrani

1. zakladnim pocitem, ktery jsem z hrani mel, ze je to SWTOR v jinym kabatku, takze kdo si rad zahral swtor a ma rad fantasy tak proc ne za odehrani zakladni hry to bude rozhodne stat, endgame sice nelze posuzovat, ale mam s ohledem na nezkusennost vyvojovyho tymu, ktera je z toho vsude cejtit pochyby.
Questy pekny sem tam humorny ale rozhodovani na rozdil od swtor nema vliv na budoucnost krome toho samotnyho questu. Questy jsou slusne udelany nadabovany, ale jak jsem cekal casto zabugovany, ze nespawnuje mob co je na q potreba, nejde na moba utocit , neprepne se z dialogu do combatu atd. Stejne jako swtor mel hola na zlepseni charu co se hledaly po svete tady jsou to rozne knizky co se vali a predevsim skyshardy kde za kazdy tri je bod do skillu

2. Combat, je prijemny ze se neodehrava styl 4 bary o 14ti tlacitkach ale 6 aktivnich tlacitek neni moc, jako healbuffer jsem se na to nebyl schopen vejit tak 1 -2 skilly mi chybely ale jinak combat probiha svizne trocha te interakce je tam taky , zkratka je to dostatecne jednoduchy aby to neprudilo, ale zase to neni autoattack aby se clovek nudil a dostatecne rozdilny mezi classama a druhama zbrani

3. PvP - vubec nejelo ackoliv bylo avizovano, tak se do nej neslo dostat bylo to zbugly od zacatku az do konce

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 13/01/2014 07:35:54
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 13/01/2014 :  16:45:29  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
no tvl Milamber.. este zijes jo? ;)

ja se do bety nedostal, tak pripadne kdo by v TESO pokracoval, tak se zkusme domluvit na stejny frakci a stejnym serveru.. este vim o par lidech co se to chystaj hrat, tak nejsme rozlezli vsude mozne za vsemozny frakce.. ja to pudu urco zkusit.. asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?

bohužel jak naschval odjizdim 5.4. na hory :/ jak naschval

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Tisenka
Starting Member

20 Posts

Posted - 13/01/2014 :  19:18:23  Show Profile  Send Tisenka an ICQ Message Send Tisenka a Private Message  Reply with Quote
quote:
asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?


http://elderscrolls-online.cz/
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 14/01/2014 :  09:42:01  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tisenka

quote:
asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?


http://elderscrolls-online.cz/



supr dikes

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 05/02/2014 :  09:24:25  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
vcera (dnes hodne casne rano) byly rozeslany maily s pozvankou do bety na tento vikend (v nedeli zatezovy test serveru).. tak kdo kdysi posilal a neobdrzel, prokouknete maily..

osobně udu az se to ofiko spusti za tou ceskou komunitou, jak tu byl poslan odkaz na web

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 05/02/2014 :  20:21:45  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
počítám, žš si v zátěžovým testu stejnak moc nezahrajeme. Už to vidím, jako živý... samej lag a výpadky
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 07/02/2014 :  14:05:16  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
aspon celkove mrknu jaky to je :) ted hraju s kamosem Neverwinter (online)

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/02/2014 :  01:34:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pokud mate zajem, mel bych na prodej 1 klic do permanentni bety.

na netu se prodavaji kolem 100-200$.

Takze 2000 a je vas :)

skype: rodiercz


btw sem ziskal i weekend key a taky .. grafika horsi jak skyrim, nema to skyrim fyziku (objekty na pevno), ale zase je tam ta volnost ze jako mag muzu mit luk atd. A ma to mit zajimave PvP.

ad questy taky mi vadi ze tam neni nejake ovlivnovani karmy :) ale zase plus za rozdelovani bodu do atributu :)

Co me mrzi je to, ze frakce = rasove bonusy. Takze kdyz clovek chce bejt neco, co ma bonusy jinde nez jde jeho klan, tak je proste oslaben.

Cesi co jsem zatim videl jdou vsichni do toho Ebonheard pactu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 09/02/2014 01:38:24
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/02/2014 :  08:56:45  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Pocukácá ten engine, nebo se mi to jenom zdá? FPS sice malovalo nějaké úžasné cifry, ale přišlo mi, že se to stejně škube. Celkově jsem z toho byl docela unavenej.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/02/2014 :  16:17:47  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
vysvetlite mi niekto prosim toto:

Play as an Imperial and play in any Alliance.

ES som prakticky nikdy nehral, dikes

MMO traveller
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 12/02/2014 :  12:36:56  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

vysvetlite mi niekto prosim toto:
Play as an Imperial and play in any Alliance.
ES som prakticky nikdy nehral, dikes



http://elderscrolls-online.tiscali.cz/pruvodce-edicemi-the-elder-scrolls-online/
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 23/02/2014 :  21:58:52  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote

dalsi BETA vikend nebude ?

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 24/02/2014 :  17:31:31  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher


dalsi BETA vikend nebude ?


Bude.
http://elderscrolls-online.tiscali.cz/dalsi-beta-bude-od-28-2-podrobnosti/
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/02/2014 :  11:22:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
HH3K69H4MDXPF6L9FKGE jen na vikend
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 28/02/2014 :  17:33:13  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
NJDJRKYLJA7RWEK7AG97 is free ... take only vikend....hezké hraní


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 28/02/2014 17:33:28
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/02/2014 :  21:08:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Něco dělám blbě. Dřív jsem vše zabíjel na dvě rány a teď mě všechno honí jak nadmutou kozu a sem rád že sem rád... Mám level 7 a equip level 6.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 28/02/2014 :  22:33:20  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Něco dělám blbě. Dřív jsem vše zabíjel na dvě rány a teď mě všechno honí jak nadmutou kozu a sem rád že sem rád... Mám level 7 a equip level 6.



Něco dělám i já blbě, zapnul jsem to a po dvou hodinách vypnul a šel koukat na film...aspon trosku, trošku náročnější to mohlo být, já už prostě tohle nemůžu..ne.... zlata L2 a mlaceni pavouků na přestupák...to bevávaly časy panečku...


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 28/02/2014 22:37:59
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 01/03/2014 :  11:57:10  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
A dodělal jsi první mágovskej a warr quest?
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 01/03/2014 :  14:34:04  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

A dodělal jsi první mágovskej a warr quest?



Udělal jsem co šlo, ale ta konzolová stupidita mě zabila...tohle prostě ne...už fakt ne....počkám na EQ next...a nebo Arch age...

Já to neodsuzuji, jen jsem neviděl nic, proč bych to měl hrát...


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 01/03/2014 15:53:53
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 01/03/2014 :  19:40:51  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nějak mi začíná vadit, když má npc problém s vlkodlaky ve městě a přitom na každém vlkodlačím respawn pointu číhají 4 hráči..

Mám rád Morrowind, Oblivion i Skyrim, ale z tohodle na mne nějak ta atmosféra nedejchá :( .
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/03/2014 :  10:49:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Dojmy z víkendové bety:

- grafika fajn, svět je nádherný, animace postav jakž takž. Není to podstatná složka hry, ale i tak potěší, když se na to dá koukat.

- ovládání trochu nestandardní, ale dá se na to zvyknout

- questy naprostá klasika, sem tam jsou tam zajímavé příběhové nápady. Asi se je budu snažit číst (respektive poslouchat).

- lore je další kladný bod. Snad se donutím ty tuny textu pročítat :-)

- mechaniky jsou zajímavé. Občas trochu neprůhledné (trochu dost, například co a jak ovlivňuje damage, co tam sakra dělají nějaké soft capy a tak, ale tohle časem tehorycrafteři rozlousknou a může se to změnit, uvidíme). Míření na cíl je hodně zajímavé. Absence cooldownů a práce s resourcy je fajn. Absence diminishing returns na cc vyvážená možností se z cc aktivně prolamovat (za resourcy) je taky fajn. PvE wise si to moc nedokážu představit, třeba to ale překvapí. PvP wise je to ale hóódně slibné. Skoro mi až přijde, že je to navržené primárně na PvP a PvE je jen bonus (typicky to bývá naopak).

- Healování bez aktivního targetování zní taky hodně zajímavě (healy jsou buď plošné nebo chytré - autmoaticky healnou nejvíc zraněný cíl v dosahu), jen možná bude chybět možnost cíleně healnout focusovaný cíl (cone heal by to spravil). Jestli to bude fungovat, tak to bude po AoC první hra, kde healer nehraje "klikání na čtverečky", ale může (a dokonce by měl) skutečně koukat, co se děje ve hře.

- skillystému ve stylu TWS není skoro co vytknout. Jen mi přijde škoda, že se na classy nevykašlali úplně, odpadlo by tak dilema, co hrát. Skillpointy jsou každopádně fajn motivace, proč dělat něco jiného než jen co nejrychleji expit na max level. Odemykání skill lajn questama to samé.

- do pvpčka jsem nakouknul jen krátce. Budou to asi docela drsné stealth-wars (stealthovat může úplně každý a zcela bez omezení), na druhou stranu pvp mapa je tak velká, že tam asi ve stealthu budou běhat jen největší strašpytlové a stráví přesunama mládí).

- velikost mapy a nutnost se po smrti přesouvat (aspoň doufám, že to tak skutečně bude) imho bude dávat dost prostoru pro akce malých grup. Stealth pro všechny pak zabrání tomu, aby tu grupu pojížděly projíždějící zergy - stačí se stealthnout a počkat, až zerg přejede. Funguje to dokonce i sólo, za necelou hodinu jsem ulovil asi 6 sólo killů, a to nejsem žádný pvp skiller (na druhou stranu ale ani protivníci nepředváděli nic úžasného ;-)).

- player skill bude imho v pvpčku hrát hodně velkou roli, a to právě díky tomu, že používání ccček není jen o mačkání správného čudlíku kdykoliv se nabije cooldown a dostat ccčko neznamená jen stát a čekat, až spadne.

- obléhání jsem se neúčastnil, zkoušel jsem tu nejméně zaplněnou kampaň (protože ty plné byly zalagované a nehratelné), ale podle videí to vypadá hodně podobné warhammeru, kde mě to docela hodně bavilo.

Edited by - Rahman on 03/03/2014 11:19:44
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/03/2014 :  10:58:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Ještě pár drobností, na které jsem narazil při brouzdání po webu:

- vypadá to, že gildy budou fakt podstatné. Hra je imho postavená tak, aby měly význam jak velké tak malé gildy. Můžete totiž současně být v několika gildách (tuším až 5), takže vám nic nebrání být členem malé gildy s přáteli a velké gildy pro účely pvp, in-guild obchodování, atd.

- Proč velké gildy:

-- Protože ve hře není AHčko pro celou hru, obchodovat půjde jen v rámci gildy.

-- a samozřejmě kvůli pvp. Půjde o to obsadit a udržet pevnosti v Cyrodillu a to prostě v deseti lidech nedáte.


Z toho plyne: V téhle hře má opravdu enormní význam domluvit se na alianci, za kterou budeme hrát, pokud teda zrovna nechcete hrát v anglicky mluvících gildách.
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 03/03/2014 :  11:19:02  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
Pokud jsem ten Guild system a guild shop pochopil, tak guilda bude moci otevřít guild shop pro veřejnost, pokud bude vlastnit v Cyrodilu (PvP) keep - takže to bude určitě velký podnět k pořádným RvR akcím.

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/03/2014 :  12:52:12  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ja o vikendu logl udelal jeden quest a ani se nedokazal prinutit se prihlasit do pvp abych to zkusil kdyz mi to naposledy neslo.

No ta hra me tak strasne nesedi, ze si vzpominam jen na jednu u ktere jsem mel podobny pocity, hral jsem tehda Everquest 2 a zkusil wow , a to wow bylo tak hrozny pro me, ze jsem neodehral ani ten mesic zdarma celej :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/03/2014 :  13:25:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

No ta hra me tak strasne nesedi, ze si vzpominam jen na jednu u ktere jsem mel podobny pocity, hral jsem tehda Everquest 2 a zkusil wow , a to wow bylo tak hrozny pro me, ze jsem neodehral ani ten mesic zdarma celej :)



Tady to imho bude mít podobné důvody. Když pustíš WoW a uděláš pár questů, tak si tím vyzkoušíš, jak bude hra vypadat zhruba prvních 7-14 dní.

Jako jo, když srovnám questění třeba v TSW, tak to je nebe a dudy. Jenže questění v TSW vydrželo měsíc (fakt super měsíc, ale pořád jen měsíc). A pak ta hra umřela.

Nedokážu posoudit PvE v ESO na levlu 50, ale PvP imho celkem ano docela se na to těším. Co se questění týče - storywise to vůbec není špatné. Trochu se bojím, že to stejně jako v případě SWTORU umře na tom, že těch questů bude moc najednou - po týdnu intenzivního questění už prostě není síla questy číst. Na druhou stranu pokud se nebudu hnát za co nejrychlejším vyquestěním celého quest contentu a budu to co nejvíc prokládat pvpčkem (hratelné od levlu 10, takže pohoda - nemusíte se nutně hnát za max levlem, abyste mohli hrát se svými spoluhráči) a případně chozením dungeonů v grupě, tak by mi ty questy mohly vystačit docela na dlouho. Sice by asi bylo lepší, kdyby hra ten quest content postupně dávkovala sama, ale na druhou stranu je to něco, co dokážu sám ovlivnit.

Edited by - Rahman on 03/03/2014 13:26:26
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/03/2014 :  13:26:24  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
za tu malou chvilku co sem zkousel, me takhle podobne, strasne nebavil mellar ale kupodivu, prskavka me bavila

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 03/03/2014 :  14:57:57  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
No ja lognul asi na dve hodiny, ale pak jsem se nemohl prinutit lognout znova.
Ty questy me uplne neskutecne mrdali. Problem je v tom, ze se snazi prevest singleplayer do MMO, takze tam nechali questy, na ktere si hrac musi prijit (treba kopani piratskeho pokladu za DC).
Clovek beha jako kokot -> tohle mi prislo u 3/4 questu co jsem delal. Vetsinu casu jsem jen behal. Pak pokec a bezi se dal...

Ted premyslim, jestli to mass PvP za to vubec stoji

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 03/03/2014 :  15:10:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Ještě pár drobností, na které jsem narazil při brouzdání po webu:

- vypadá to, že gildy budou fakt podstatné. Hra je imho postavená tak, aby měly význam jak velké tak malé gildy. Můžete totiž současně být v několika gildách (tuším až 5), takže vám nic nebrání být členem malé gildy s přáteli a velké gildy pro účely pvp, in-guild obchodování, atd.

Ja to chapu tak, ze muzes byt clenem az 5 content guild (Mage Guild, Fighter Guild ap.) nikoliv 5 hracskych guild, to by byl nesmysl.

Jinak ja mel po prvni bete totalne negativni dojem. Minuly vikend jsem tomu dal znovu sanci, a muzu rict, ze cim dele to hraju tim vice me to bavi. Je opravdu nutne se prokousat prvnich cca 5-10 levelu, pak ta hra dostane uplne jiny rozmer.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/03/2014 :  15:32:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

nikoliv 5 hracskych guild, to by byl nesmysl



Není to nesmysl.

Hráči typicky fungují v relativně malých komunitách. Zvlášť pokud si prošli WoWkem, tam to ani moc jinak nešlo. Po spuštění hry začnou právě takové malé gildy vytvářet.

Po čase přijdou na to, že na některé věci ve hře je potřeba větší gilda. Keepu prostě v deseti lidech nedobiješ a když, tak ji neudržíš.

Je sakra velký rozdíl mezi pobíháním po mapě se zergem a tím, když někdo zahlásí "Útočí nám na pevnost!"

Hráči v malých gildách pak budou mít tři možnosti:
- Zůstat v malé gildě s tím, že se nedostanou k tomu nejzajímavějšímu, co hra nabízí
- přejít do větší gildy
- přestat hrát

Když ale budeš moc být v několika gildách současně, tak přibývá možnost joinnout velkou gildu a současně zůstat ve své malé. A pokud máš známé v několika gildách, tak nebudeš muset řešit, ke kterým z nich se přidat.

V některých hrách se tohle dělalo přes custom chat kanály. Mimo prakticky celo česko-slovenský Drak'Thul například typicky existuje kanál "cz", kde spolu můžou komunikovat všichni česky a slovensky mluvící hráči, i když jsou v různých gildách. Stejně tak jsme jeden čas na tehdy ještě Silvermoonu provozovali kanál "AO" pro ex-hráče Anarchy online, později kanál slučující hráče kolem gild MkD a Immune, a podobně. Custom chat kanály ovšem neumožňí společně dobít a držet keepu, možnost vstoupit do více gild současně ano.

Edited by - Rahman on 03/03/2014 15:33:38
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/03/2014 :  15:35:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jj napriklad v GW2 slo byt clenem vice guild, akorat si clovek vzdy musel zapnout ve ktere je ted zrovna aktivni a pak videl jeji gchat, prispival bodama na upgrade guildy atd.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 03/03/2014 :  16:25:33  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
Jo jo, už jsem taky četl plány na krafterský guildy. Kdy bude 100 výrobců provozovat guildu s dobře zásobeným guild storem, a zbylých 400 míst bude pro "zákazníky" (max. 500 lidí v guildě). Dostaneš invite aby sis mohl nakoupit, a za hodinu tě vykopnou...

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 03/03/2014 :  18:38:03  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Celkem souhlasím s tím, co tady zaznělo - mě jen chyběl nějaký "WOW efekt" (nemá nic společného s World of Warcraft :)) - grafika hezká, ale nic moc, soubojový systém zajímavý, ale nic moc... nebýt lore, asi bych po betě hodně zvažoval, zda do toho jít, nebo ne.

Ale jsou věci, které by mohly být super, ale nebyla možnost je během bety vyzkoušet - a to je třeba kombení různých povolaní/class/zbraní/skillů.

Cyrodill je opravdu zábava a i když to lagovalo, bavilo mě to :)

Jsem dost na vážkách, ale nejspíš to zkusím - už jen pro možnost prochodit si celý Tamriel :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 04/03/2014 :  08:51:37  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
Dojem z beta
PRO
grafika pekna, i na max detail zadne dropfps
pro mne nejzajimavejsi skill system "udelejsi co chces skym chces"
jeden mega server
ressnout muze take kdokoliv

PROTI
oproti treba GW 2 mne hra nijak zvlašt nevtahuje do děje okolnim
prostředim,kdyz teda pominu haldy otravneho textu mam pocit ze se
ve hre bez meho pričineni vubec ni neděje a questy mi prijdou naprostonudne ,jen cteni dlouheho textu historie.
PVE obtiznost hry 1-15 mi prisla naprosto snadna bez jakekoliv nutnosti hledat grupu, "solo friendly"
jelikoz zde neni TRADE chanel,ani verejna Aukce,komunikace s ostatnimy hraci mimo "Barenschatu" mi prijde "jaksi nepotrebna"
"jelikoz sem drzka ukecana tak mi to hodne vadí"
sorcka mi prisla hodne slaba treba oproti templari a obzvlaste peti

hra za zkousku urcite stoji,uz jen pro skill system
ale v dnesni konkurenci free modelů hrani hra tezko obstoji dlouhodobe.


co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 04/03/2014 09:03:56
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/03/2014 :  11:18:57  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Nesmrtelna teta 3!

http://www.youtube.com/watch?v=PKfjIcjdDdY&t=11m50s

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/03/2014 :  11:27:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Ja se neodhodlal k tomu to nainstalovat :) ale koukal jsem na zaznam streamu kde to clovek hral asi 12 hodin.
Z toho co jsem videl tak mne to prislo jako graficky hezky udelne behani po obrovskych prazdnych mapach.
PvE stylu odklikat ty kecy, zabit 5 krys a jedem dal.
PvP s strasne rychlym combatem - vetsi zerg vyhrava - clovek kteryho focusnou 2+ nepratele umira instantne, zaklad je spamovani stunu - idealne AOE kde grupa ktera ho odpali driv vyhrava.

Jasne vsechno to byl low lev content ale stejne....

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 04/03/2014 :  12:28:37  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
No já nevím - z videa od Dorla to tak nevypadá (aspoň na top lvl).

Ale i tak - určitě bude po PvP zóně pobíhat několik zerg group, ale stejně tak tam budou menší skupinky hráčů - mají tam být dungy, jsou tam skyshardy atd. Takže si myslím, že i PvP v menším měřítku bude přístupné.

CO třeba nevím je, jak to bude vypadat, když vyrazíš na území cizí aliance - bude tam open world PvP? To by mohla být zábava jako v Tarren Millu blahé paměti :p

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/03/2014 :  12:49:50  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
to video co sem daval, esli sem to spravne pochopil. Tak bylo pvp Emperora, kterej ma brutalni bonusy...

Ale asi je v poradku, ze proste emperor je nesmrtelnej reznik. Asi je spravne, ze ty bonusy budou tak silny...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/03/2014 :  12:55:50  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

to video co sem daval, esli sem to spravne pochopil. Tak bylo pvp Emperora, kterej ma brutalni bonusy...

Ale asi je v poradku, ze proste emperor je nesmrtelnej reznik. Asi je spravne, ze ty bonusy budou tak silny...



je to proste takovej warlock z wowka :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 04/03/2014 :  13:17:56  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Emperor skill line: (former emperor je ten co to jednou ziskal, ale aktualne ma titul emperora uz nekdo jiny)

Monarch – Increases the strength of healing effects on Emperors by 50% and on former Emperors by 1%.

Authority – Increases Ultimate gains by 200% and Ultimate costs by 5%. Former Emperors gain 5% decreased ultimate cost.

Emperor – Increases health, magicka and stamina by 100% while in your campaign.

Domination – Increases health, magicka and stamina by 100%. Former emperors gain 2%.

Tactician – Increases siege weapon damage by 100%. Former Emperors gain 2% increases siege weapon damage.

Tolik k tomu OP videu. Takze do PVP heal staffu, emperora a hafo mana potionu a pojedete i cely enemy zerg. Asi by to mohli trosku osekat....takovyho zmrda potkat tak ho neuzergujete ani ve full groupe.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 04/03/2014 :  13:25:15  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Zase na druhou stranu, to ber tak, ze dosahnout na emperora, bude skutecne hc. A ta strana, ktera, uz teda emperora mit bude, si zaslouzi vyhodu. Nevim no. Kazdopadne to se uvidi az casem.

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 04/03/2014 :  18:33:16  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
v bete jsem se dostal na 3 misto zebricku na imperatora behem prvniho dne bety. a kdyby to nebyla beta verim ze bych se dostal i na prvni misto ale v bete to nema moc cenu honit. stravil sem behem prvniho dne v pvp asi 16 hodin a na 1 misto by stacilo to tempo udrzet par dni v kuse.. takze az to vijde beru si tejden dovolenou a snad to vijde. nejvetsim problemem bylo donutiit lidi aby spolupracovala pak uz to jde.

mimochodem je eso prvni onlinovka za poslednich 10 let ve ktere me neustaly pobit v pvp zone neuspaval. porad se tam neco deje neustale je co delat ale hlavne je to fakt zabava. jeste dodam ze jsem primarne pve hrac ktery na pvp sere pokud k nemu neni donucen. diky tomu ze v bete po 15 levelu nebylo v pve co delat protoze byly zavrene zony pro level 15+ jsem se rozhodl ze se do pvp kouknu a dopadlo to jak sem psal uz nahore maratonem 16 hodin v kuse a kazdou minutut jsem sdi fakt uzival

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 04/03/2014 :  22:00:11  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
16 hodin v kuse, dobry zatah. Mne sa podarilo dostat najlepsie na 97 priecku. Ale PvP nepovazujem sa nejako zvlast uchvatne, zvycajne to je zerg vs zerg: zbesily utok a chaoticky utek prezivsich a tak stale dokola, ale mozno v plnej hre pri dobrom vedeni pride k slovu aj nejaka ta taktika. Zabavnost zvysuje zakerny a campersky "hidden" styl.
Go to Top of Page
Page: of 5  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000