Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Elder Scrolls Online
 ESO - General
 The Elder Scrolls - ONLINE
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 5

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 04/03/2014 :  23:19:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jak to vypadá, když je korunován císařem rusák ZDE (6 minuta): http://www.youtube.com/watch?v=2juurXQyAtQ

Po korunovaci následuje tradiční ruská oslava na okupovaných územích, škoda že v ESO nejsou náramkové hodinky, každý z těch hráčů by měl patery na každé ruce ...
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 06/03/2014 :  00:05:59  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
PvP s strasne rychlym combatem - vetsi zerg vyhrava - clovek kteryho focusnou 2+ nepratele umira instantne, zaklad je spamovani stunu - idealne AOE kde grupa ktera ho odpali driv vyhrava.

Jasne vsechno to byl low lev content ale stejne....



troufam si trvdit ze na high lv urcite to neni na 2-3 rany death

http://youtu.be/KsF_1EufOZQ?t=16m12s



co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 06/03/2014 00:07:50
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 09/03/2014 :  23:58:08  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
talent calkulacka

http://esohead.com/calculator/skills

http://skillcalc.massyx.de/#

ADDONS

http://www.esoui.com/downloads/index.php?cid=23



co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 10/03/2014 00:14:21
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 12/03/2014 :  23:56:40  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote

BETA vikend patek -nedele

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2014 :  09:19:26  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Něco dělám blbě.

Mám novou postavu.
Z vězení mě to hodí do města na levlu 3 a když vylezu z města, tak jsou okolo npc level 7-8. Těch pár questů ve městě mě rozhodně nevylevluje na level 7. Co jsem kde přehlídnul?

D.

p.s. final beta, ale nejpoužívanější příkaz je opět /reloadui :(

Edited by - WereHamster on 15/03/2014 09:23:06
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/03/2014 :  09:52:35  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
mam pocit ze je tam moznost preskocit zacatecni zonu, esli si to nejak nevyescapoval...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/03/2014 :  11:38:10  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Je to trochu pitomy ale prvni quest ve meste te zavede za manikem do pristavu kterej ti da moznost jit zachranit ten newbie ostrov a dopravi te tam.


Noe

Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 15/03/2014 :  13:39:00  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Udelali to proto, ze po posledni bete, fanatici, co hrali skyrim, kriceli, ze kdyz musis pres ten zacatecnicky ostrov, ze to nema ten sparvny feel volnosti.
Tak jim ho dali :)

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 15/03/2014 :  16:02:55  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Tohle je feel tak maximálně na přesdržku :) a hnedle za hradbama.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/03/2014 :  08:37:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Final beta.
Zadny zasek, questy v pohode. Zadna potreba reloadu/reloginu.
I na prozatimnim EU serveru v emerice bez lagu.

Je rozhodnuto

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

cancerman
New Member

Cancer

191 Posts

Posted - 17/03/2014 :  09:58:30  Show Profile Send cancerman a Private Message  Reply with Quote
no tak rozhodne bych to jako bez bugu nevidel tu final betu ... blbne X questu (zajimavy ze blbnou ty co jsem predtim prosel) ... blbne mapa v RvR zone ... /reloadui porad ... jsem skeptik ...


pisu jak prase ... no a?

DP1 DP2 WWIIOL Teiravon SWG EQ2 EVE DAoC Vanguard Warhammer Online STO ... proste skoro secko /mimo WoW!/

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/03/2014 :  10:39:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Ja teda vcera rano , kupodivu odpoledne uz to jelo normalne
1. zalagovana kompletne startovni zona, ale server lagama, kdyz jsem zkusil char v jine zone v pvp atd tak bez problemu
2. bugy v questech porad v mire vic nez hojne, ale tak je to bethesda ty by tam byly i v offline verzi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 17/03/2014 :  10:47:44  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Rekl bych ze chlapci jeste budou mit spousty prace, ale rekl bych, ze asi relativne v pohode.

Rift mel treba betu odladenejsi, ale tohle bylo v pohode.

Ja mel nejvetsi problem s tim, ze sem preskocil n00b zonu a pak delal questy 4lvl vejs, trosku neprehledne udelany...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/03/2014 :  10:53:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Rekl bych ze chlapci jeste budou mit spousty prace, ale rekl bych, ze asi relativne v pohode.

Rift mel treba betu odladenejsi, ale tohle bylo v pohode.

Ja mel nejvetsi problem s tim, ze sem preskocil n00b zonu a pak delal questy 4lvl vejs, trosku neprehledne udelany...



jo to nejak neodhadli prej ze te soupnou na lvl prumernej odchodu z newbie zon7y ale to neni pravda a navic i bez zbrane atd. no s novym charem jsem se stejne vracel na newbie ostrov

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 17/03/2014 :  11:05:29  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Bugů tam bylo požehnaně. Nefunkční questy jsou docela frustrující, když jich je hodně. Ale nic z toho není vyloženě gamebreaking a dá se čekat, že se na opravy těhle nejvíc viditelných nedostatků teď maximálně zaměří (a kolem releasu tým obvykle pracuje na 300+% oproti zbytku vývoje).

Hrálo se mi to jinak celkem dobře. Na ovládání jsem si zvyknul celkem rychle - konzoloidní to je, ale současně je to natolik podobné klasickému PCčkovému, že ten přechod není nijak extrémně náročný.

PvP je hratelné a docela zajímavé. Questy klasika. Svět je nádherný (ok, počáteční zóny za Ebonheart pact jsou nepříjemně ponuré, ale to je zjevně záměr).

Dungeony jsme zkoušeli jen jeden a byli jsme dost výrazně podlevlovaní, takže jsme to nedošli celé. Rozhodně to nešlo hrát ve stylu aktuálních low level dungeonů ve wowku - tj. 'tank všechno nabere a grupa to zaoečkuje'.

Tankování obecně bude nejspíš sakra challenge (ale to je imho dobře) a stejně tak i managování bojů, aby to nebyl totální chaos. Ale i to je imho dobře, přesně nalajnovaných encounterů kde se musím přesně naučit každý krok, jsem si už prošel dost.

Dobrý dojem na mě udělalo pár questových bossů - měli zajímavé mechaniky, docela netriviální obtížnost. Zajímavý pve encounter očividně designéři ze Zenimaxu udělat umí.

Takže jako vždycky - uvidí se, jestli bude co dělat na padesátce (přesněji jestli bude dostatečně zajímavá motivace tam něco dělat, mít co dělat samo o sobě nestačí).

Edited by - Rahman on 17/03/2014 11:06:29
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/03/2014 :  11:29:19  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jestli jsem to dobre pochopil, tak na 50lvl se char prepne do jakehosi veteran modu, kdy skilly se budou levelovat dal a naskoci dalsi ukoly v jiz proslych zonach.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/03/2014 :  13:04:04  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Jestli jsem to dobre pochopil, tak na 50lvl se char prepne do jakehosi veteran modu, kdy skilly se budou levelovat dal a naskoci dalsi ukoly v jiz proslych zonach.

po 50ce se ti otevre dalsi fakcni zona ktera bude mit jak rikaji 50+ obsah a po dodelani tehle pak posledni treti zona (posledni fakce) oznacovana jako 50++

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 17/03/2014 :  13:12:48  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture ale bastlili je tam natvrdo, divný hit-boxy, hit detection vysloveně slabota - občas to vypadá že jen mačkám čudliky a nepříteli ubývaj HP, animace vůbec nekoresponduje se zbytkem....

Ptám se proto, že jsem se na tom shodl se spoustou lidí, kterejm se tahle stránka zdá stejně slabá jako mě, a tady vidim jen samej fanboi komentář :)

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 17/03/2014 13:13:50
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/03/2014 :  13:13:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture ale bastlili je tam natvrdo, divný hit-boxy, hit detection vysloveně slabota - občs to vypadá že jen mačkám čudliky a nepříteli ubývaj HP, animace vůbec nekoresponduje se zbytkem....

Ptám se proto, že jsem se na tom shodl se spoustou lidí, kterejm se tahle stránka zdá stejně slabá jako mě, a tady vidim jen samej fanboi komentář :)



tak nak je me todle u riti :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 17/03/2014 :  13:17:08  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture ale bastlili je tam natvrdo, divný hit-boxy, hit detection vysloveně slabota - občas to vypadá že jen mačkám čudliky a nepříteli ubývaj HP, animace vůbec nekoresponduje se zbytkem....

Ptám se proto, že jsem se na tom shodl se spoustou lidí, kterejm se tahle stránka zdá stejně slabá jako mě, a tady vidim jen samej fanboi komentář :)


Musím souhlasit, ten melee combat mi taky přijde velice slabej.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 17/03/2014 :  14:50:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture

Osobne s tim nemam problem. Radeji stridme animace nez cekat 3 sec po kliknuti ability, nez postava dokonci akrobatickou sestavu kdy ve stavu beztize omota 10x mec kolem tela, 5x s nim bodne do enemaka a pak mu usekne hlavu ktera se se skakanim odkutali 5 m daleko.

Co mi trochu vadi, je dobrzdovani "na lede bez brusli" kdyz clovek zastavi, predtim to bylo prirozenejsi.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 17/03/2014 14:52:17
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 17/03/2014 :  15:02:01  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ja zas nevim co si myslet o collision systemu. Podle me by bud mel bejt i v pvp a nebo vubec. Ale mozna je to takhle v poho, fakt nevim

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 17/03/2014 :  15:39:00  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture ale bastlili je tam natvrdo, divný hit-boxy, hit detection vysloveně slabota - občas to vypadá že jen mačkám čudliky a nepříteli ubývaj HP, animace vůbec nekoresponduje se zbytkem....

Ptám se proto, že jsem se na tom shodl se spoustou lidí, kterejm se tahle stránka zdá stejně slabá jako mě, a tady vidim jen samej fanboi komentář :)



Animace nejsou žádnej zázrak, ale popravdě řečeno nic víc, než že zmáčknu čudlík a protivníkovi ubudou hpčka, od toho ani moc nečekám. Nepůsobí to na mě tak strašně, že bych se na to vyloženě nemohl koukat.

Docela příjemně na mě působí jízda na koni. Neobtěžuje to natolik, aby to bylo vyloženě nepříjemné, a současně to dává feeling, že to zvíře nezvládne rotovat na fleku a rozjezd mu chvilku zabere.

Každopádně ale tohle jsou pro mě dost podružné věci. Sice mi na visuálu postav, animacích a podobně dost záleží, ale na druhou stranu mizerné animace neudělají z dobré hry špatnou a skvělé animaci blbě navrženou hru nezachráněj.

Není mi moc jasné, co ti na zdejších komentářích přijde jako fanboyovství. Imho jsou všichni zatraceně skeptičtí a jen občas někoho něco příjemně překvapí. Jako třeba že pvp, na rozdíl třeba od Ilumu v SWTORu, by tak, jak je navržené, opravdu mohlo aspoň trochu fungovat.

Já se na tu hru docela těším prostě proto, že je to celkem hratelné a už dlouho jsem žádné MMOčko nehrál. Ale tomu, že to bude hra na několik let, popravdě až tak úplně nevěřím (byť stále doufám).

Edited by - Rahman on 17/03/2014 15:40:01
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 17/03/2014 :  16:42:29  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
S jízdou na koni naprosto souhlasim, to je aspoň udělaný zajímavě :)
No právě to PvP je to, čeho se bojim nejvíc. Hitboxy mi připadaj trochu přetažený, nebo alespoň vizuálně jsem měl i v PvP pocit (v melee combatu), že hituju lidi co jsou od konce mojí zbraně vzdálený třeba metr, což už mi celkem vadí. Navíc vzhledem ke stylu boje a konceptu "EU" serverů, kde budou hrát lidi ze zemí s naprosto strašnym připojením, je pro mě celkem negativní představa 20ti turků který kolem mě warpujou v permanentním lag spiku.
Ve spoustě případů mi bohužel připadá combat mechanika degradovaná na přejíždění myšlí po změti lidí a spamování když zčervená zaměřovač :)

Tohle mi nepřijde jako typ PvP o kterym by člověk zrovna snil, ale pro mě je ESO celkově spíš zklamání.

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 17/03/2014 16:45:43
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/03/2014 :  17:09:36  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Ty animace a celkový zpracování combatu tady nikomu nevadí? Slabý animace který vypadaj jak kdyby autoři ani nepoužili motion capture ale bastlili je tam natvrdo, divný hit-boxy, hit detection vysloveně slabota - občas to vypadá že jen mačkám čudliky a nepříteli ubývaj HP, animace vůbec nekoresponduje se zbytkem....

Ptám se proto, že jsem se na tom shodl se spoustou lidí, kterejm se tahle stránka zdá stejně slabá jako mě, a tady vidim jen samej fanboi komentář :)



Lepsi nez FF animation internal cooldown:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 18/03/2014 :  16:26:06  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Rahman ty snad pracujes pre developerov Zarty bokom, mne sa to az tak nepaci, ale vzdy ked si precitam tvoje (maximalne objektivne) dojmy, mam chut to kupit

MMO traveller
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 19/03/2014 :  00:10:47  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Po pravde ESO neprinasa ziaden novy vietor do plachiet, je to standardne namiesany mix roznych minulych MMORPG (ktore boli viac-menej tiez o tom istom). Okrem mnozstva technickych chyb, ma najviac zaraza, nedomyslena ekonomika v hre. Pre koho budu craftery neustale vyrabat predmety, ked vyrobky maju neobmedzenu zivotnost, respektive sa daju opravit? Ako ich budu vobec predavat, ked neexistuje (v bete nic podobne nebolo implementovane) ziaden off-line NPC predajca, pripadne aspon nejaky vlastny on-line obchodik?
Teraz nastvem fanboyov: Do dvoch rokov prejde hra na F2P a mozno tak bude mat mozno sancu udrzatsa na trhu dlhsie ako napriklad Vanguard alebo WAR.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 19/03/2014 :  06:49:47  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nses
ma najviac zaraza, nedomyslena ekonomika v hre. Pre koho budu craftery neustale vyrabat predmety, ked vyrobky maju neobmedzenu zivotnost, respektive sa daju opravit? Ako ich budu vobec predavat, ked neexistuje (v bete nic podobne nebolo implementovane) ziaden off-line NPC predajca, pripadne aspon nejaky vlastny on-line obchodik?

-spotrebni matros (alch + provis)
-equip pro leveleni. Equip opravdu dela hodne v prezitelnosti (overeno) a z questu/truhel/dropu toho v bezne krajine nepada tolik
-vylepsovani veci. Porad plati (nebo ma platit), ze i nejlepsi loot z bosiku by mel mit craft moznost vylepsit o pridavne efekty
-prodej budto clovek vyrvava klasicke WTS nebo vyuzije guildovni kramek (od 50 clenu v guilde). Nevim zda ten kramek funguje az kdyz ma guilda keep nebo i bez nej. Je na nej navic (v bete) nastavena dan 25% coz je dost.
Obchod urcite neni idealni, ale neni to az tak zasadni.

quote:
Teraz nastvem fanboyov: Do dvoch rokov prejde hra na F2P a mozno tak bude mat mozno sancu udrzatsa na trhu dlhsie ako napriklad Vanguard alebo WAR.
Podle me prejde driv. Mozna po roce.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 19/03/2014 :  08:53:11  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Atronach, rozumiem, ale ide o to, aby bola ekonomika z dlhodobeho hladiska udrzatelna (vyroba equipu), vyzaduje si neustaly prisun novych hracov alebo nejaku formu znehodnotenia danych predmetov, najlepsie ich pouzivanim. Inak sa trh pomerne rychlo nasyti a nebude komu co vyrabat a predavat (equip).
Inak vsimli ste si ten ubytok hracov v poslednej bete (viem odpadli Americania). V PvE svete bolo relativne prazdno a v Cyrodiilu boli na max.naplnene len prve tri kampane, aj to nie vzdy.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/03/2014 :  09:19:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
niceni equipu uz davno nahradila ve svete mmorpg spirala, tj stale se budou dat vyrabet lepsi a lepsi veci

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/03/2014 :  10:21:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
niceni equipu uz davno nahradila ve svete hloupych, nezajimavych, stale se opakujicich mmorpg spirala, tj stale se budou dat vyrabet lepsi a lepsi veci

fixed for ya

lastfm
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 20/03/2014 :  10:35:23  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Veškerý equip se bude v ESO disovat kvůli materiálům na craft.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/03/2014 :  10:56:57  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Zrovna upgradování equipu je rozhodně lepší herní mechanika než rozbíjení a neustálé znovushánění/znovuvyrábění toho, co už hráč jednou měl. Což samozřejmě neznamená, že bude automaticky lepší každá hra, která to bude obsahovat. Ale určitě nebude hrorší zrovna kvůli tomu.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 24/03/2014 :  08:09:05  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
http://errantpenman.wordpress.com/2014/03/22/a-farewell-to-teso/

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 30/03/2014 :  10:48:21  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
Za kterou alianci se chystáte hrát? Ne, že bych na to měl čas, ale aspoň bych měl rád založenou postavu na správné straně :))
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/03/2014 :  10:50:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
EP

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 30/03/2014 :  10:50:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nightmare

Za kterou alianci se chystáte hrát? Ne, že bych na to měl čas, ale aspoň bych měl rád založenou postavu na správné straně :))



Ebonheart Pact.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 31/03/2014 :  15:35:42  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Nightmare

Za kterou alianci se chystáte hrát? Ne, že bych na to měl čas, ale aspoň bych měl rád založenou postavu na správné straně :))



Ebonheart Pact.



hype uskupeni :[

http://elderscrolls-online.tiscali.cz/#novinky

http://elderscrolls-online.tiscali.cz/forums/




co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 02/04/2014 :  19:18:18  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nightmare

Za kterou alianci se chystáte hrát? Ne, že bych na to měl čas, ale aspoň bych měl rád založenou postavu na správné straně :))


http://www.youtube.com/watch?v=PQ6zGWTwVd8

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 03/04/2014 :  14:39:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Jak vám to patchuje?
Dneska mi to jede 100kB/sec, takže to mám na celý den. U sebe jsem chybu nikde nenašel, ostatní věci mi lítají rychle.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/04/2014 :  15:07:58  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ja to stahl rano cca v 8 a frcelo to jako vitr...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/04/2014 :  20:17:32  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Kdyby se nekdo divil, ze mu to nejede, tak "sokolici" prej pripravujou vostrej start nebo co

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 06/04/2014 :  17:53:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Zrovna upgradování equipu je rozhodně lepší herní mechanika než rozbíjení a neustálé znovushánění/znovuvyrábění toho, co už hráč jednou měl. Což samozřejmě neznamená, že bude automaticky lepší každá hra, která to bude obsahovat. Ale určitě nebude hrorší zrovna kvůli tomu.


Porad povazuju system SWG za nejlepsi, co se opotrebovavani equipu tyka. Opravit to slo, ale snizila se maximalni durabilita. Takze jsi to mohlo opravit jenom nekolikrat. Pro me naprosto idealni system na podporu remesel.

Velice vzacne si mohl ziskat exceptional/legendary drop hotove zbrane (obvykle velice poskozene) anebo komponenty pro craft.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 06/04/2014 17:53:22
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 08/04/2014 :  10:50:41  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
tak jsem si taky zakoupil(uz pred casem ale nebyl cas :)) Teso id ale mam takovej problem pri registraci kodu(z greenman gaming) me to sice veme id edici ale pri zadavani subs planu me to rovnou chce strhnout penize... je to v poradku ? tj ze me automaticky strhnou jakoby na dalsi mesic ? todle sem jeste u zadny hry nevidel...


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/04/2014 :  11:34:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

tak jsem si taky zakoupil(uz pred casem ale nebyl cas :)) Teso id ale mam takovej problem pri registraci kodu(z greenman gaming) me to sice veme id edici ale pri zadavani subs planu me to rovnou chce strhnout penize... je to v poradku ? tj ze me automaticky strhnou jakoby na dalsi mesic ? todle sem jeste u zadny hry nevidel...



ano je to hrozny, strhnou a pak vrati ....

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 08/04/2014 :  11:39:21  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha


ano je to hrozny, strhnou a pak vrati ....


diky, nasel sem to nakonec i ve faq ... todle me vazne prekvapilo kor kdyz na kreditce kterou platim podobne kraviny nemam standartne penize :)


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 08/04/2014 :  14:29:48  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Scout

tak jsem si taky zakoupil(uz pred casem ale nebyl cas :)) Teso id ale mam takovej problem pri registraci kodu(z greenman gaming) me to sice veme id edici ale pri zadavani subs planu me to rovnou chce strhnout penize... je to v poradku ? tj ze me automaticky strhnou jakoby na dalsi mesic ? todle sem jeste u zadny hry nevidel...



ano je to hrozny, strhnou a pak vrati ....


Hrozný to je, protože pro to nemají jedinný důvod. No, spíš než hrozný je to prasárna.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 08/04/2014 :  15:15:49  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Scout

tak jsem si taky zakoupil(uz pred casem ale nebyl cas :)) Teso id ale mam takovej problem pri registraci kodu(z greenman gaming) me to sice veme id edici ale pri zadavani subs planu me to rovnou chce strhnout penize... je to v poradku ? tj ze me automaticky strhnou jakoby na dalsi mesic ? todle sem jeste u zadny hry nevidel...


ano je to hrozny, strhnou a pak vrati ....


Hrozný to je, protože pro to nemají jedinný důvod. No, spíš než hrozný je to prasárna.



Neni to zadna prasarna, je to ciste technicka zalezitost, obchodnik totiz nema jak jinak zjistit jestli je kreditka OK, obchodnik muze pouze zablokovat NEBO provest platbu, puvodne to bylo mysleno napr pro pripad koupeni zbozi - zablokuju v okamziku objednani a strhnu az v okamziku expedice. Samotnou blokaci tedy zjistim jestli je kreditka provozuschopna a pripadne i jestli je klient bonitni.


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/04/2014 :  16:10:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Scout

tak jsem si taky zakoupil(uz pred casem ale nebyl cas :)) Teso id ale mam takovej problem pri registraci kodu(z greenman gaming) me to sice veme id edici ale pri zadavani subs planu me to rovnou chce strhnout penize... je to v poradku ? tj ze me automaticky strhnou jakoby na dalsi mesic ? todle sem jeste u zadny hry nevidel...


ano je to hrozny, strhnou a pak vrati ....


Hrozný to je, protože pro to nemají jedinný důvod. No, spíš než hrozný je to prasárna.



Neni to zadna prasarna, je to ciste technicka zalezitost, obchodnik totiz nema jak jinak zjistit jestli je kreditka OK, obchodnik muze pouze zablokovat NEBO provest platbu, puvodne to bylo mysleno napr pro pripad koupeni zbozi - zablokuju v okamziku objednani a strhnu az v okamziku expedice. Samotnou blokaci tedy zjistim jestli je kreditka provozuschopna a pripadne i jestli je klient bonitni.



coz nic nemeni na tom, ze v tomto pripade je to zbytecna prasarna, stejne bezi mesic zdarma, takhle by me zajimalo jestli se mi ty penize vrati driv nez ten mesic zdarma ubehne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 08/04/2014 :  16:20:02  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Je to prasárna. Mám už čtvrtej den blokovanou tisícovku za tříměsíční předplatný a přitom vůbec netuším jestli budu chtít po prvním měsíci pokračovat. Nejspíš se kvůli tomu na armádu spásy obracet nebudu, ale je to hnus velebnosti.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page
Page: of 5  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000