Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Elder Scrolls Online
 ESO - General
 The Elder Scrolls - ONLINE
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 5

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 08/04/2014 :  16:24:06  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

Je to prasárna. Mám už čtvrtej den blokovanou tisícovku za tříměsíční předplatný a přitom vůbec netuším jestli budu chtít po prvním měsíci pokračovat. Nejspíš se kvůli tomu na armádu spásy obracet nebudu, ale je to hnus velebnosti.



neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..

mimochodem pokud se vam to nelibi staci zavolat/napsat do sve banky ze to chcete odblokovat okamzite a banka to udela :)


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/04/2014 :  16:35:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by Berserk

Je to prasárna. Mám už čtvrtej den blokovanou tisícovku za tříměsíční předplatný a přitom vůbec netuším jestli budu chtít po prvním měsíci pokračovat. Nejspíš se kvůli tomu na armádu spásy obracet nebudu, ale je to hnus velebnosti.



neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..




jeste jsem se s touhle beznou praxi nesetkal :D maximem bylo chargnuti nejake symbolicke castky jako 1 dolar ale nikoliv napriklad ~70EUR za 6timesicni plan

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 08/04/2014 :  20:14:05  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:

neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..



Jaké důvody?

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/04/2014 :  01:36:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jakej měsíc zdarma? Vy jste z těch reklam na Nově úplně zblblí ;-)

Ten měsíc je regulérně zaplacenej a když bude zákazník chtít, má právo hrát pouze ten jeden měsíc a pak už nikdy. Nějaká blokace kreditky je v tomhle případně naprosto nemístná.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/04/2014 :  09:46:17  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by Berserk

Je to prasárna. Mám už čtvrtej den blokovanou tisícovku za tříměsíční předplatný a přitom vůbec netuším jestli budu chtít po prvním měsíci pokračovat. Nejspíš se kvůli tomu na armádu spásy obracet nebudu, ale je to hnus velebnosti.



neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..

mimochodem pokud se vam to nelibi staci zavolat/napsat do sve banky ze to chcete odblokovat okamzite a banka to udela :)


Taky mne zajímá jaké důvody.
První prasárna je, že vůbec chtějí kreditku ještě předtím, než se ví, zda se bude vůbec něco strhávat.
Bohužel to je standard a netuším, k čemu to někomu je.
Druhá věc je ověřovat, jestli tam peníze na možná kdo ví jestli platbu jsou a blokovat je měsíc dopředu.

Ještě rozumím ověřování ala paypal, na symbolickou částku kvůli dvoufázovému ověření klienta. Ale to taky jen v případě, že s tou kartou mám v plánu něco dělat.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/04/2014 :  10:23:53  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Pokud si blokujou celou castku mesic dopredu tak jsou to prasata.
Jak pise Toje - chapu 1$ jako overeni a uz jsem to parkrat zazil - ale i ten pitomej dolar mne blokli na chvili (radove max hodiny) nez to stornovali. Jo a samozrejme se predem zeptali jestli to muzou udelat.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/04/2014 :  12:03:43  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Daji pozadavek na platbu cele castky a okamzite po tom tu platbu cancelnou.

Alespon to mi rika Paypal v logu.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/04/2014 :  13:29:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Daji pozadavek na platbu cele castky a okamzite po tom tu platbu cancelnou.

Alespon to mi rika Paypal v logu.



To proč lidi řvou je to, že se to ne všude takhle povedlo.
Proč tomu říkám prasárna já je to, že nemají jedinný důvod zkoušet 30 dní předem, jestli tam ten člověk prachy má

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 09/04/2014 :  22:49:18  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
teda ta hra ma same zabavne vymozenosti... pry se mi zmenila ip(divny mam tu samou co vcera :)) tak ze me poslou overovaci kod emailem... zadny email samozrejme nedorazil... zacinam zjistovat ze misto hry si vic a vic hraju v systemu abych se mohl lognout :)


Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/04/2014 :  07:54:56  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
keby ste radsej dali prve dojmy, nech viem, o co om prisiel, ked som to nekupil

MMO traveller
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/04/2014 :  10:47:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

keby ste radsej dali prve dojmy, nech viem, o co om prisiel, ked som to nekupil



Zatím není moc co dojmovat. Stejně jako skoro každé MMOčko za posledních X let i ESO začíná intenzivním questěním, prokládaným občas nějakým tím dungeonem. A stejně jako všude jinde to vydrží maximálně tak na měsíc nebo dva. Pak se uvidí.

Questy jsou celkem klasické. Texty jsou docela zajímavé, ale po několika dnech questění už prostě není síla to číst ani poslouchat. Nápaditost TSW to nemá, ale prostředí je pěkné a hraje se to celkem dobře.

Dungeony zatím jedem bez tanka. Healování je docela fajn, bohužel teda stejně pořád čučím do group framů (nešikovně umístěných v levém horním rohu obrazovky bez možnosti je posunout), protože je to pořád o něco přehlednější, než sledovat health bary nad postavami ve scéně. Na druhou stranu na ty bary nemusím klikat a naopak si musím dávat pozor, kde stojím, abych healama někoho trefil. Smutné je, že zatím všechny dungeony byly naprosto striktně lineární, výjimkou je jen pár public dungů a ani ty nebyly nějak zásadně komplikované. Encountery jsou obecně hodně intuitivní, občas sice wipujeme, ale nikdy nebylo třeba hledat taktiku na netu, nebo tak něco. Boje jsou hodně dynamické, tank&spank naprosto nehrozí (možná to bude trochu i tím, že chodíme bez tanka).

Do PvP zatím moc nelezu, chci si projít questy.

Edited by - Rahman on 10/04/2014 13:35:25
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 10/04/2014 :  22:12:11  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Já nevím, přijde mi to, že navléknout tuhle grafiku třeba na Rift, tak to nikdo ani nepozná. Nedá se říct, Že by to byla generická mmo, ale hernajz že by to mělo Skyrim atmosféru, to se říct nedá.

Ani graficky to zas taková pecka neni .. co přineslo TESO nového ? :)

Dávam bolševíkovi pár měsíců a půjde to F2P, pak to zkusím ještě jednou.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/04/2014 :  09:48:28  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
No já nevím, pro mně jsou první dojmy z téhle hry poměrně zásadní a pozitivní.
Základní hraní bez tabulátoru apod. mi původně nesedělo ale už jsem si zvykl a je to fajn změna.
Skill systému propadám čím dál tim víc a je to příjemnější grind, než co level to specka/upgrade a řekl bych, že mně honba za dalším skillpointem bude bavit ještě dlouho.
Z toho odvozené buildy jsou hra sama o sobě. Díky tomu jak málo můžete vybrat z tak velkého množství, tak si asi každý nakliká co mu sedí a pochybuji o existenci majoritních buildů.

Objevování - takový jednoduchý nápad jako poházený bedny po světě ze kterých může padnout cokoliv mně motivuje k tomu všechno prolejzat.

Itemizace a craft - šaty dělají člověka a v týhle hře je ekip děsně silnej. A k lepšímu se bez craftu nedostanete.

A ad grafika a technické zpracování - bitvy v Cyrodillu kde jsou stovky hráčů běhaj jak z praku, kam se hrabou některé FPS.

Mně se to líbí a dokážu si představit, že tam zkejsnu dost dlouho

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/04/2014 :  10:24:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jen ty bugy :(
dneska legrace po maintenance u jednoho questu byl jsem tam cca 5 minut po startu serveru a bylo tam asi 30 lidi a snazilo se, byl jsem jednim ze stastnych za 15 minut uz se ozyvalo zone kanalem "bugged again"

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/04/2014 :  10:54:30  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
zabugovany to je, ne ze ne. Ale daggerfall byl horsi a skyrim tak srovnatelnej.

Zabugovanej quest = 3x relog - zkouset - kdyz to nepomuze nechat to na pozdeji a jit delat neco jineho.

Zatim, az na jeden co sem zrusil, se mi podarilo udelat vsechny bugnuty questy...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 11/04/2014 :  13:19:10  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

quote:

neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..


Jaké důvody?



ok tak znovu repeta pro Berserka a Tojejedno

quote:
Originally posted by Yennefer
Neni to zadna prasarna, je to ciste technicka zalezitost, obchodnik totiz nema jak jinak zjistit jestli je kreditka OK, obchodnik muze pouze zablokovat NEBO provest platbu, puvodne to bylo mysleno napr pro pripad koupeni zbozi - zablokuju v okamziku objednani a strhnu az v okamziku expedice. Samotnou blokaci tedy zjistim jestli je kreditka provozuschopna a pripadne i jestli je klient bonitni.



Je to prakticky jedina moznost jak overit ze zadana kreditka je validni, zalezi samozrejme na implementaci - da se to udelat treba tak ze blokujes jen 1$ (tak to delal napr. mythic), implementace neni zas takova prdel - jsou tam ruzne stavy ktery musis resit a pri tom mnozstvi chapu ze prima implementace tj. - zablokovat primo hotovou castku a pak uz jen posilat prikaz DEPOSIT dokola podle potreby (1mesicne). Nejakou tu platebni branu jsem jiz napsal takze vim o cem to je, zakladni problem je ze API nema funkci jen na ciste overeni kreditky a ona tam ani bejt nemuze respektive jsi v konfliktu s bezpecnosti - kdyz by tam byla co by branilo napsani bruteforce skriptu ktery projede celou ciselnou radu ? Samozrejme nejake reseni by urcite slo udelat ale vydavatele karet a banky nejsou zrovna moc pruzne instituce co do zavadeni novych technologii (coz ma na druhou stranu bezpecnostni vyhody).

Jinac to overeni probehne v pripade ESO napriklad i kdyz mas nastavenej limit v bance na 0, takze ti zadne penize nezablokujou ale overej si kartu (vrati se jim totiz jina chyba nez kdyz zadas neplatnou kartu).


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin

Edited by - Yennefer on 11/04/2014 13:23:18
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/04/2014 :  13:35:25  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
kdybys misto platebnich bran radeji napsal treba basnicku!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/04/2014 :  13:48:38  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Je to prakticky jedina moznost jak overit ze zadana kreditka je validni.



No to je sice fajn, ale co maj co ověřovat validitu mojí kreditky, když pouze registruju kód od produktu s měsícem herního času, který jsem si koupil někde jinde. Já teď žádnou platbu neprovádím a když nebudu chtít, tak jim ani nikdy nic platit nebudu.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/04/2014 :  13:56:48  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer

quote:
Originally posted by Berserk

quote:

neni to prasarna, je to naprosto bezna praxe ktera ma svoje (mimo jine) technicke duvody..


Jaké důvody?



ok tak znovu repeta pro Berserka a Tojejedno

quote:
Originally posted by Yennefer
Neni to zadna prasarna, je to ciste technicka zalezitost, obchodnik totiz nema jak jinak zjistit jestli je kreditka OK, obchodnik muze pouze zablokovat NEBO provest platbu, puvodne to bylo mysleno napr pro pripad koupeni zbozi - zablokuju v okamziku objednani a strhnu az v okamziku expedice. Samotnou blokaci tedy zjistim jestli je kreditka provozuschopna a pripadne i jestli je klient bonitni.



Je to prakticky jedina moznost jak overit ze zadana kreditka je validni, zalezi samozrejme na implementaci - da se to udelat treba tak ze blokujes jen 1$ (tak to delal napr. mythic), implementace neni zas takova prdel - jsou tam ruzne stavy ktery musis resit a pri tom mnozstvi chapu ze prima implementace tj. - zablokovat primo hotovou castku a pak uz jen posilat prikaz DEPOSIT dokola podle potreby (1mesicne). Nejakou tu platebni branu jsem jiz napsal takze vim o cem to je, zakladni problem je ze API nema funkci jen na ciste overeni kreditky a ona tam ani bejt nemuze respektive jsi v konfliktu s bezpecnosti - kdyz by tam byla co by branilo napsani bruteforce skriptu ktery projede celou ciselnou radu ? Samozrejme nejake reseni by urcite slo udelat ale vydavatele karet a banky nejsou zrovna moc pruzne instituce co do zavadeni novych technologii (coz ma na druhou stranu bezpecnostni vyhody).

Jinac to overeni probehne v pripade ESO napriklad i kdyz mas nastavenej limit v bance na 0, takze ti zadne penize nezablokujou ale overej si kartu (vrati se jim totiz jina chyba nez kdyz zadas neplatnou kartu).


Viz Rahman + nevím jak to sleduješ, ale lidem kterým to odmítlo platbu kvůli limitu to neaktivovalo hru, lidem co použili virtuální nabitou kreditku jim to použilo atp.

A to vše kvůli ověřování kreditky, kterou zatím k ničemu nepotřebujou.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 11/04/2014 :  13:58:39  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Yennefer: to je sice krásnej příběh, ale musíš si uvědomit že ho tu vyprávíš lidem co už taky hrajou nějakej ten pátek, a já teda za 15 let v mmorpgčkách podobnej proces nepamatuju. Je pravda že v 99% případů jsem musel zadat kreditku už při prvním lognutí, ale nic mi to nestrhlo, ale i tenhle proces považuju za prasárnu. Řekni mi jedinej logickej důvod, proč by měli ověřovat zda vůbec nějakou kartu mám, když jsem si koupil klienta a sním měsíc zdarma? Je to jako když si půjdu koupit auto a prodejce po mě bude chtít vědět zda budu mít příští měsíc na benzín, hovno nasrat :D

jinak jsem jak na forech tak na metacriticu narazil na tohle:
"The game starts out nicely, but once you start reaching higher Levels bugs upon bugs will ruin you game experience, at this moment in this you cannot Reach max Level (You will get about half ways there). Veteran Ranks are being blocked by a main story quest that is not possible to do, this has been bugged for 7 days now and there is no fix in sight. Several thousands of players are camping the zone without any content to do as they are blocked. The customer service offers little to no information and no solutions."


http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 11/04/2014 :  14:45:01  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy
jinak jsem jak na forech tak na metacriticu narazil na tohle:
"The game starts out nicely, but once you start reaching higher Levels bugs upon bugs will ruin you game experience, at this moment in this you cannot Reach max Level (You will get about half ways there). Veteran Ranks are being blocked by a main story quest that is not possible to do, this has been bugged for 7 days now and there is no fix in sight. Several thousands of players are camping the zone without any content to do as they are blocked. The customer service offers little to no information and no solutions."



Jsem VR2 a toto nebylo minimálně do minulého týdne pravda. Byl jediný buglý chain quest v poslední zóně, ale jinak veškeré příběhové questy byly funkční (main story+fighters guild+mages guild) a určitě to neblokovalo postup. To by na serveru neběhaly desítky hráčů s VR.
Go to Top of Page

SAS1939
New Member

222 Posts

Posted - 12/04/2014 :  02:22:43  Show Profile Send SAS1939 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

kdybys misto platebnich bran radeji napsal treba basnicku!

u Buchtíka na židli leží buchta s povidly

https://www.youtube.com/watch?v=AVghLoe-_q8
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 14/04/2014 :  11:36:50  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Yennefer: to je sice krásnej příběh, ale musíš si uvědomit že ho tu vyprávíš lidem co už taky hrajou nějakej ten pátek, a já teda za 15 let v mmorpgčkách podobnej proces nepamatuju. Je pravda že v 99% případů jsem musel zadat kreditku už při prvním lognutí, ale nic mi to nestrhlo, ale i tenhle proces považuju za prasárnu. Řekni mi jedinej logickej důvod, proč by měli ověřovat zda vůbec nějakou kartu mám, když jsem si koupil klienta a sním měsíc zdarma? Je to jako když si půjdu koupit auto a prodejce po mě bude chtít vědět zda budu mít příští měsíc na benzín, hovno nasrat :D



ja neobhajuju nesmyslnost blokovani prostredku - pozor to blokovani nema se strhnutim penez nic spolecneho, pouze to technicky vysvetluji a nikoliv pohadkou ale faktama, taky hraju onlinovky nejakej ten patek (17let) a taky nejakej ten patek programuju (15let), ja jsem se s tim setkal u vetsiny online sluzeb (ne jen u her) ktery jsou postaveny na online platbach

2tojejedno: me to proslo bez problemu s nastavenym limitem na karte na 0 a hra bezi OK, je take mozne ze s tim neco delali, napriklad po me to chtelo zadat kartu cca o den pozdeji nez vam (co jsem vydedukoval z debat na TS)

jestli s tim mate takovy problem tak jste to nemeli akceptovat, no kdo z vas cetl smluvni ujednani ktere jste odkliknuty ?

a jeste k tomu srovnani s autem a jestli budu mit za mesic na benzin, v tomto pripade jde o marketing, funguje tu totiz princip (zejmena v americe) ze kdyz tu platbu jednou nastavis je vetsi pravdepodobnost ze ji nechas bezet dlouho :)
skusim to rict jinak: kdyz by jsi zadaval kreditku az po skonceni toho mesice zdarma je vyssi pravdepodobnost ze si to jiz nezaplatis nez kdyz ji tam zadas na zacatku kdy jsou vsichni nateseny, nebo jeste jinak: je spousty online sluzeb ktere bezi setrvacnosti nez si dotycny american vubec vsimne ze mu neco mesicne strhava 10$ za sluzbu kterou nechce/nepouziva.
Me se to take nelibi, stejne jako se mi nelibi spousty marketingovych triku, karticka v bille, tescu, "zdarma" nezdarma kdovico za kdovijakejch divnejch slozitejch nesplnitelnejch podminek, placeni si sve vlastni slevy v autobazaru pri koupi na uver, atd atd...


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 14/04/2014 :  13:35:07  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
2Yen: je hezke ze rikas ze sme nemuseli souhlasit ale pri koupi hry me treba na todle nikdo neupozornil... treba bych se rozhodl jinak ;) dal me to s 0 na kredtice neslo, odmitlo to. az po te co sem tam privedl penize to proslo. Jinak coz o to overeni bonity(i kdyz nepochopim k cemu kdyz uz sem koupil hru) by me netrapilo ale relativne spatna komunikace s bankou me trapi vic(tj ne moje ale zenimax x banka) takze odblokovani tech penez si musim zarizvoat sam...


Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 14/04/2014 :  14:39:51  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
2tojejedno: me to proslo bez problemu s nastavenym limitem na karte na 0 a hra bezi OK

Kamosovi od nas to neproslo, nemel penize na uctu.

A mimochodem, co lidi co chteji platit predplacenou kartou?
Ti musi take zadat a nechat overit kreditku i kdyz ji nebudou vyuzivat.

Proste to jen vokecavaj.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 14/04/2014 :  19:20:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
jestli s tim mate takovy problem tak jste to nemeli akceptovat, no kdo z vas cetl smluvni ujednani ktere jste odkliknuty ?




Demence tohodle argumentu snad musi byt jasna i autorovi?

quote:
Originally posted by Yennefer
funguje tu totiz princip (zejmena v americe) ze kdyz tu platbu jednou nastavis je vetsi pravdepodobnost ze ji nechas bezet dlouho :)
skusim to rict jinak: kdyz by jsi zadaval kreditku az po skonceni toho mesice zdarma je vyssi pravdepodobnost ze si to jiz nezaplatis nez kdyz ji tam zadas na zacatku kdy jsou vsichni nateseny, nebo jeste jinak: je spousty online sluzeb ktere bezi setrvacnosti nez si dotycny american vubec vsimne ze mu neco mesicne strhava 10$ za sluzbu kterou nechce/nepouziva.




Blbost cislo 2 - teda jako oduvodneni toho proc maji tuhle zhuverilost zavedenou - pokud by to meli jako kazda normalni firma (ktera po tobe chce kreditku v okamziku registrace taky) ale na ucet ti sahli az po tom mesici (opet jako kazda normalni firma) tak dosahnou tehoz bez nasrani spousty lidi...

....

Mimochodem - hry hraju uz skutecne hafo let a onlineovky znacnou cast z toho. S necim podobnym jsem se nikde nesetkal. Okecavat to muze kdokoliv jakkoliv ale normalni to proste neni.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 14/04/2014 :  21:11:36  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yennefer
jestli s tim mate takovy problem tak jste to nemeli akceptovat, no kdo z vas cetl smluvni ujednani ktere jste odkliknuty ?


V TOSu ani nikde jinde to není:) Teda podle flame na fórech. Já to fakt nečetl

Edit: Myslím si, že jejich diletantismus spočívá v tom, že na to použili stejný mechanismus jako na preorder a nedošlo jim, že u možná platby se to jaksi nedělá. Ještě to mohli dotáhnout k dokonalosti a zarezervovat si to na pět let dopředu, takovou super hru přece nejmíň pět let bude hrát každej kdo to koupil:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 14/04/2014 21:16:10
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/04/2014 :  06:52:40  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Teda chlapy, kdyby jste ctvrtinu casu co zde rozcilujete venovali zagrindeni v rachote tak mate davno vydelano na min 3 mesice Tesa
Proste to tak maj, ve vysledku vas neokradou jem si proste blokli prachy dopredu o ktery ale neprijdete kdyz to cancelnete. Vzdyt to pro nikoho nemuze byt problem jestli ma nebo nema bloknutych par euro o mesic drive a pokud to pro nekoho je fakt financni problem mel by se zamyslet jestli nedat i par hodin powerlevelingu svyho bankovniho uctu v realu misto ve hre.


Noe

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 15/04/2014 :  09:30:09  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Teda chlapy, kdyby jste ctvrtinu casu co zde rozcilujete venovali zagrindeni v rachote tak mate davno vydelano na min 3 mesice Tesa
Proste to tak maj, ve vysledku vas neokradou jem si proste blokli prachy dopredu o ktery ale neprijdete kdyz to cancelnete. Vzdyt to pro nikoho nemuze byt problem jestli ma nebo nema bloknutych par euro o mesic drive a pokud to pro nekoho je fakt financni problem mel by se zamyslet jestli nedat i par hodin powerlevelingu svyho bankovniho uctu v realu misto ve hre.


vle pochybuju ze tu nekomu de o tech par eu .otazka je proc by si nejakej zmrd mel blokovat prachy dopredume to pride jako maximalni drzost.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/04/2014 :  14:56:31  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ja bych se na to uz vysral

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/04/2014 :  20:06:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
A co chces jako delat kdyz uz dneska podruhy patchujou?:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 16/04/2014 :  15:07:28  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
Ty patche v EU prime time jsou fakt vychytaný. Ještě že teď chodím z práce tak pozdě, že chytnu posledních pár minut, ale sere mě to z principu...
Snad ten EU server časem přemístí do Evropy - nemyslel jsem, že to řeknu, ale ti bagetožrouti, kteří spali u EU serveru Blizzu byli lepší, než toto...

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/04/2014 :  14:46:06  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Tak jak to hodnotíte? Já dnes zkoukl tuhle recenzi a naprosto mě přešla chuť to pořizovat...
https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/04/2014 :  14:50:36  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Tak jak to hodnotíte? Já dnes zkoukl tuhle recenzi a naprosto mě přešla chuť to pořizovat...
https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4




Ja se nejak nemuzu prinutit znova lognout, na vetsi hrani nemam cas a kdyz mam chvilku mam pocit, ze ji travim bud tim, ze

1. to vubec nejede , at uz login server, downtime atd.
2. jezdim po mape jak idiot abych zjistil, ze konec questu je bugnutej
3. jezdim po mape jak idiot abych nasel questy myho levelu a nemusel jet ty cerveny, na ktery jediny jsem narazil prirozenym cestovanim

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 22/04/2014 :  15:09:32  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Tragedy

Tak jak to hodnotíte? Já dnes zkoukl tuhle recenzi a naprosto mě přešla chuť to pořizovat...
https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4




Ja se nejak nemuzu prinutit znova lognout, na vetsi hrani nemam cas a kdyz mam chvilku mam pocit, ze ji travim bud tim, ze

1. to vubec nejede , at uz login server, downtime atd.
2. jezdim po mape jak idiot abych zjistil, ze konec questu je bugnutej
3. jezdim po mape jak idiot abych nasel questy myho levelu a nemusel jet ty cerveny, na ktery jediny jsem narazil prirozenym cestovanim



Vim o cem mluvis, mam presne ten stejny problem
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/04/2014 :  15:14:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ja takhle v sobotu kdyz byl zase vypadek login serveru koupil za 15$ datadisk k diablu3 a od te doby jsem nelogl

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 22/04/2014 :  15:29:24  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
ja jsem zase v BF4 :)
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 22/04/2014 :  15:43:09  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem rád, že jsem tentokrát ušetřil :) Chystá se teď něco v dohledný době co by stálo za zahrání? Zkoušel jsem nedávno betu FF XIV a to musím uznat, že se povedlo - soudím jen podle prvních hodin, ale i recenze to má hodně vysoko.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/04/2014 :  16:13:18  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Tak jsem rád, že jsem tentokrát ušetřil :) Chystá se teď něco v dohledný době co by stálo za zahrání? Zkoušel jsem nedávno betu FF XIV a to musím uznat, že se povedlo - soudím jen podle prvních hodin, ale i recenze to má hodně vysoko.


Z toho jsem utekl i přes to, že tam byli lidi s kým se dalo hrát.
Internal cooldown kvůli animaci
Nepřehledný inventář a přístup do banky
Nutnoust ručně se dismountnout při jakýkoliv akci co nejde dělat na mountovi (odevzdání Q).
Server side lagy ve smyslu vyhodnocování mechaniky "i když člověk v okamžiku efektu byl na druhé straně místnosti" atp.

Server maintenance v hracích časech je fakt amatérismus, a jestli v ZM někdo nechápe, že ten první měsíc je rozhodující pro to, jakou nálepku ta hra dostane, tak si to asi zaslouží.

Já se na každý logování těším a DT + bugy se mi zatím vyhýbali, takže za mně TESO>FFXIV

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/04/2014 :  17:08:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Tak jsem rád, že jsem tentokrát ušetřil :) Chystá se teď něco v dohledný době co by stálo za zahrání? Zkoušel jsem nedávno betu FF XIV a to musím uznat, že se povedlo - soudím jen podle prvních hodin, ale i recenze to má hodně vysoko.



FFXIV ARR je super zalezitost na to si to minimalne jednou projit - krasnej svet, grafika, pribeh, dejovy videa....

Problemy (v dobe vypusteni kdy jsem to hral:
- nulovej endgame content - pokud te teda neukaji potreba sebrat 900 tokenu po 30 za dung (jeden konkretni dung bo jinde nepadaj) s tydennim capem 150 (nebo kolik).... cimz dostanes equip abys mohl farmit jine tokeny tentokrat v raidu (k tomu uz jsem nedosel)

- spatne syncle animace a dopady kouzel - dochazi tak k "zabavnym" situacim kdy boss hodi red carpet ktery je videt treba 3 sec.... vlastni efekt (animace) AoE probehne za dalsi 2 sec...ale pokud jsi z red carpetu neutekl behem prvni vteriny tak umres at jses kde jses :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/04/2014 :  17:56:08  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Já dnes zkoukl tuhle recenzi



Proč proboha děláš takové věci?

Ne, že by teda ESO byla po všech stránkách skvělá hra, ale hodnotit ho podle recenze v podobném sytlu, mi přijde hodně podivné.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 22/04/2014 :  18:00:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jinak teda dojmy po zhruba měsíci hraní:

- zabugované to je dost, na pozitivním dojmu ze hry to rozhodně nepřidá, ale zatím jsem nenarazil na nic vyloženě gamebreakingového.

- questů je tu fakt hafo. Podle všeho mi vystačí ještě nejmíň na další měsíc a to questim docela intenzivně. Takže pokud někoho baví questit, směle do toho. A nejsou ani úplně blbé, pokud vás baví je číst/poslouchat.

- zbytek tak nějak v normě a podle očekávání. Pořád levlujeme, takže co hra nabízí na max levlu nemůžu říct. Veteran zóny jsou znatelně obtížnější než zóny pro levly 1-50 (což je fajn), veteran dungy taky (to je taky fajn).

- veteran ranky jsou jen zpomalená část levlování (jeden VR odpovídá zhruba 10 normálním levlům), není to něco ve stylu planar attunementu v Riftu.

Stay tuned.

Edited by - Rahman on 22/04/2014 18:01:37
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/04/2014 :  19:25:21  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Hru hodnotim VELMI pozitivne a to jsem ji po bete vubec nechtel hral

Klady:
- questy
- svet
- grafika
- boj
- pvp

Zapory:

- levelovani je docela pomale na muj vkus
- nektere questy jsou nudne
- hloupe bugy (pracuji na nich)
- maintenance v prime-time

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 23/04/2014 :  18:58:47  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
takze opet po delší době tu.. :)

jelikož me prestal bavit Neverwinter a chtěl semhrat nakou mmorpg, tak nasranej a zklamanej po bete sem to nakonec zakoupil (jelikož par "znamejch" z jiného diskusniho server to zaclo hrat a docela to chvalili)..

musim rict, ze oproti bete sem narazil na fakt minimum bugu (a to ze mi to teda max jen spadlo do win).. jinak sem snad nic extra nezaregistroval.. musim rict, ze me to zatím bavi.. hraju cca od 13.4. a koupil sem v krame necekane preorder verzi, kde se da hrat za jakoukoliv rasu v jakykoliv frakci..

takze hraju za wood elfa / bow a za Ebonheart Pact, lvl 19 momentalne

esli je tu někdo v naky CZ gilde, tak bych se rad pripojil.. meno ve hre mam "Gorrister".. tak kdyby nahodou někdo něco, tak mi tam pisnete PM, nebo si me pridejte do pratel..

jak rikam, oproti bete velka změna a bavi

kdysi daaavno Czech Heroes
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 23/04/2014 :  20:31:41  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Za me je hra take OK.
Tragedy to video je totalne mimo misu. Radil bych ti to zkusit.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 24/04/2014 :  17:42:02  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Tragedy

Já dnes zkoukl tuhle recenzi



Proč proboha děláš takové věci?

Ne, že by teda ESO byla po všech stránkách skvělá hra, ale hodnotit ho podle recenze v podobném sytlu, mi přijde hodně podivné.



proč? mě zrovna recenze od Angry Joea připadaj jedny z těch vtipnějších a povedenějších, aspoň co se videorecenzí týče. Jestli tam v něčem lže, bylo by dobrý napsat v čem, mě ta hra znechutila už v betě, ale možná je to tim že nejsem tak znuděnej abych musel zkusit všechno :D

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 25/04/2014 :  10:08:47  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Tragedy

Já dnes zkoukl tuhle recenzi



Proč proboha děláš takové věci?

Ne, že by teda ESO byla po všech stránkách skvělá hra, ale hodnotit ho podle recenze v podobném sytlu, mi přijde hodně podivné.



proč? mě zrovna recenze od Angry Joea připadaj jedny z těch vtipnějších a povedenějších, aspoň co se videorecenzí týče. Jestli tam v něčem lže, bylo by dobrý napsat v čem, mě ta hra znechutila už v betě, ale možná je to tim že nejsem tak znuděnej abych musel zkusit všechno :D



Právě, na jeho recenze dám, protože se mi nestalo, že by v něčem nemluvil pravdu a vždy to má zpracovaný opravdu podrobně.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 25/04/2014 :  10:23:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jestli tam v něčem lže, bylo by dobrý napsat v čem



Tak to fakt netuším. Nedal jsem víc, než první minutu, kde se rozplýval nad hudbou (taky se mi líbí, ale to je zaručeně subjektivní) a epicky nadával, jak to v žádném případě není online Skyrim, jaký si představoval - no asi není. Pochybuju, že by se ho vývojáři předem ptali, jak si to zrovna on představuje.

Zkuste sem kdyžtak shrnout, co tam teda říká fakticky a objektivně, můžou se pak k tomu vyjádřit ti, co tu hru skutečně hrají ;-)

Edited by - Rahman on 25/04/2014 10:24:22
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 25/04/2014 :  12:52:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
podle recenze vod nakyho "Tondy" rikat, ze je neco shit, je proste blbost...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 25/04/2014 :  13:16:58  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Jestli tam v něčem lže, bylo by dobrý napsat v čem



Tak to fakt netuším. Nedal jsem víc, než první minutu, kde se rozplýval nad hudbou (taky se mi líbí, ale to je zaručeně subjektivní) a epicky nadával, jak to v žádném případě není online Skyrim, jaký si představoval - no asi není. Pochybuju, že by se ho vývojáři předem ptali, jak si to zrovna on představuje.

Zkuste sem kdyžtak shrnout, co tam teda říká fakticky a objektivně, můžou se pak k tomu vyjádřit ti, co tu hru skutečně hrají ;-)


Takže tobě se nelíbí ta recenze, i když jsi z ní viděl jen první minutu, ale přesto jí hodnotíš negativně jako celek. Pak teda já můžu řikat že ESO je neskutečná sračka i když jsem hrál jen betu, ok? Skvělej přístup :D

/edit: jinými slovy - osočuješ tu někoho proto, že se řídí jistou recenzí, která podle tebe není objektivní a proto by se jí řídit neměl, ale sám jsi tu recenzi neviděl, ty jsi dobrej lolek :D

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 25/04/2014 13:21:17
Go to Top of Page
Page: of 5  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000