Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 ArcheAge
 ArcheAge - General
 ArcheAge
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Inco
New Member

popcorn

421 Posts

Posted - 07/03/2014 :  14:48:04  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
ArcheAge | The ultimate fantasy sandbox MMORPG

Adventure in an open-ended MMORPG freed from predefined paths and progression. Build massive castles and lay claim to lands whose riches fuel a deep, player-driven economy. Band together to protect your fortune in epic siege battles and naval combat – or live the life of an outlaw, prying glory and coin from foes left in your wake.

In other news, icecream no longer a rare commodity in Hell.

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/04/2014 :  06:51:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jo ja vim porad to protahujou ale co zas aspon az nebudou lidi v ESO bude co hrat ale ze jim ten preklad atd trva :D

Prvni z Feature guide
https://www.archeagegame.com/en/news/2014/04/archeage-feature-guide-housing-and-farms/


Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 25/04/2014 :  07:12:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak vysla krom dalsi feature guide venovane classam a craftu

www.archeagegame.com/en/news/2014/04/archeage-feature-guide-classes-and-crafting/


i cenik hry vcetne pristupu do bety nebo alfy , teoreticky by alfa nemela bit az tak moc bugu, kdyz jde jen o westernizaci
http://www.archeagegame.com/en/shop/

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 25/04/2014 :  08:45:27  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

tak vysla krom dalsi feature guide venovane classam a craftu

www.archeagegame.com/en/news/2014/04/archeage-feature-guide-classes-and-crafting/


i cenik hry vcetne pristupu do bety nebo alfy , teoreticky by alfa nemela bit az tak moc bugu, kdyz jde jen o westernizaci
http://www.archeagegame.com/en/shop/


Az ma zamrazilo, ked som videl tie veci v tych founder packoch. Kredity, patron bonusy... ved to je Rift, znova. Seriem na to, Trion uz nie. Som si myslel, ze to bude subscription based.

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  10:47:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
protoze jsem asi magor a svym zamerenim mi tahle hra hrozne sedi tak jsem si koupil founder pack s pristupem do Alfy a tak sem zkusim repostnout prvni postrehy co jsem daval i znamym na FB


Tak po prvnim dnu hrani ArcheAge trosku drobnosti z alphy.
Vytvareni charu jsou orgie, leckdosi fakt uzije , sam jsem si s jednim charem hral hrozne dlouho protoze moznosti je fakt fura , a neni random takze krom nekolika prednastavenych vzhledu uz si clovek hraje. Video z char create https://www.youtube.com/watch?v=GIAwopwoA84

Zatim jsem s nekolika chary zkusil uvodni frakce a ruzne uvodni skillsety, na zacatku to nabidne nekolik ktery maji vzdy nejakou dmg abilitu aby se vam nestalo, ze nebudete mit jak questit. Na lvl 5 uz se otevira moznost druhyho skillsetu takze napr kombinace Archer + Debufy, Melee + Heal atd. Zakladniho mounta ,si vypestujete hned v uvodni lokaci od "mininka" az trocha vyroste da se na nem uz i jezdit atd.

Combat system je takova ta klasika target & hit, nektere skilly pouzite po sobe daji bonus combo dmg atd. ale kdo vi jak to bude dal.

Harvest: hura, drevo se opet ziskava kacenim stromu .... a ne sbiranim prachnivejicich ... po zemi.

questy jsou takova ta klasika bohuzel v pribezich kde jsou animace je zatim rozsypanej caj tak to si moc nepoctu. Takova prijemna vec je krom toho jak jsem prisel k mountovi napr dojdete do staji kde vam stajnik povyklada, ze se brzy narodi hribe ale uz pro nej nema misto tak vam ho da, vy snim jdete na pole tam se v serii ukolu o nej trocha starate az vyroste tak se na nej da nasednout expit ho cimz se zrychluje a taky mate lepsi utoky, je tu totiz i mount combat, ale ja osobne i ze zvyku proste z kone sesedam a bojuju pekne rucne.
Co se tyce combat systemu asi jsem zapomel zminit, ze normalne funguji kolize takze zadny prochazeni skrz nepratele atd. Krom kone uz mam i vlastni minilodicku ale na vetsi vypravy jsem se nevydal tady tihle me sice invitli do raidu ale ja jsem stydlivy muz a tak jsem na tu jejich kocabku nenasedl. http://www.twitch.tv/bikeman/c/4141434

Krome klasickyho mounta jsem dostal prvni lodicku pak lepsi kousky si uz clovek stavi sam
par typu lodi: https://www.youtube.com/watch?v=NjJ3g_1kA0U
staveni lode :http://archeagesource.com/topic/1297-archeage-ships-guide/ a https://www.youtube.com/watch?v=61N28FLe1Vs

Archeage Playtime cast treti, po vikendu mimo net uz jsem se docela nemohl dockat a vrhl se znova do ArcheAge , trosicku jsem si zmenil skill set a jmenuje se to ted BlackGuard , mam hlavni boj dvourucak k tomu heal vetev a vetev co se jmenuje ocultism diky ktere si z dmg regeneruju manu z ktere delam dmg a healuju se.

Dostal jsem v ramci questu Glider, je to vpodstate rogalo, s kterym muzu litat a jeto docela sranda zkusil jsem se za letu nalodit na letajici vzducholod, ktera je soucasti prepravniho systemu , no netrefil jsem se a pad jsem neprezil
jak se lita http://www.archeagegame.com/en/news/2014/04/exploring-archeage-taking-flight-replay/

Pomalicku jsem polevelil na lvl 15 , kde jsem dostal odmenu a to peta utocnou polarni lisku (aspon me prijde, ze to tak vypada, nebo to je pikacu) ktera je rovnou lvl 30 a tak uz docela dost vyrazne pomaha pri leveleni.
Hra me pomalu navadi serii questu kde si postupne craftim komplet modrej armor tak jsem zvedav jestli to bude i v pozdejsich fazich hry.

Kolem lvl 20 slysim casto v chatu je nejakej dungeon tak to urcite musim zkusit

Zaverem, mam combat peta, mounta, lod, glider a plany na zakladni domek , kterej si budu chtit zavcasu postavit a to vse na lvl 16, takze je rozhodne co delat
Westernizace probiha celkem v klidu, i kdyz podle meho je skoda, ze neprelozili uz i ty animace u questu.
HW naroky nemuzu soudit na pracovnim notasu bez vlastni GK lognu muzu delat questy atd na nejnizsi detaily, doma na maximalni hraju se vsim vsudy.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/05/2014 :  11:09:35  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
krasa, z rozpravania mi to pride ako ked som hral Vanguard :) ale 135E to je moooc ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  11:23:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

krasa, z rozpravania mi to pride ako ked som hral Vanguard :) ale 135E to je moooc ...



to mas recht, no tak da se pockat do cervna / cervence kdyz uz bude spustena beta a tam staci 45E

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/05/2014 :  11:45:30  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
UltimoVanguardoDarkfall?

vypada to pekne...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/05/2014 :  11:45:54  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn


Az ma zamrazilo, ked som videl tie veci v tych founder packoch. Kredity, patron bonusy... ved to je Rift, znova. Seriem na to, Trion uz nie. Som si myslel, ze to bude subscription based.



Co přesně se ti nelíbí na free-to-pay modelu Riftu? Mně přišel v pohodě, skutečně se dá plnohodnotně hrát bez placení (a pro placeníchtivé je tam dost příležitostí, za co utrácet).

Naopak mi to přišlo super, protože tím, že se dají kredity kupovat od hráčů za ingame currency, mají f2p hráči víc co ve hře dělat.

A současně to navíc "legalizuje" goldselling, což velice efektivně potírá farmáře a spammery, protože pak nemají odbyt. A utracené peníze jdou vývojářům místo farmerům.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/05/2014 :  11:58:25  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
to vypadá jako hra uplně z jinýho světa, ta ohromná komplexnost a volnost mě vyráží dech.
Ty videa mě fakt dostávaj, kolizní systém i na rogalu ve vzduchu nebo na lodi s následkem (pádem z rogala/vypadnutím z lodi ...). Kácení stromů realisticky se složí strom.
Možnost si doletět na každý vrchol skály a prozkoumat každý zákoutí světa.
Docela by mě ještě zajímalo jestli na těch plachetnicích musíš i reagovat na vítr (křižovat) :)

Vypadá to fakt skoro na historicky mezníkovou hru taková směs Ultimy/Vanguardu/wofka atd... + plno nových nápadů a čert vem, že to vychází z Riftu.


Noe


Edited by - Noe on 06/05/2014 12:00:01
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 06/05/2014 :  12:07:47  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Greydawn


Az ma zamrazilo, ked som videl tie veci v tych founder packoch. Kredity, patron bonusy... ved to je Rift, znova. Seriem na to, Trion uz nie. Som si myslel, ze to bude subscription based.



Co přesně se ti nelíbí na free-to-pay modelu Riftu? Mně přišel v pohodě, skutečně se dá plnohodnotně hrát bez placení (a pro placeníchtivé je tam dost příležitostí, za co utrácet).

Naopak mi to přišlo super, protože tím, že se dají kredity kupovat od hráčů za ingame currency, mají f2p hráči víc co ve hře dělat.

A současně to navíc "legalizuje" goldselling, což velice efektivně potírá farmáře a spammery, protože pak nemají odbyt. A utracené peníze jdou vývojářům místo farmerům.


Mas pravdu, vyjadril som sa zle, vyznelo to, ako keby som mal vyhrady voci f2p modelu, ktory je dobry, presne ako pises. Ved konieckoncov, Rift stale hram, mam 4 postavy na prestige ranku 90. Odradza ma meno Trion, aj ked tu figuruje asi ako distributor, a nie ako developer. V PvP robia totiz bizarne rozhodnutia, aj ked od komunity maju fakt konstruktivne napady. A na druhej strane nemaju problem z jedneho tyzdna na druhy spravit -40% damage nerf na abilitu, a staci im na to 10 strankovy QQ forum thread ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  12:09:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

to vypadá jako hra uplně z jinýho světa, ta ohromná komplexnost a volnost mě vyráží dech.
Vypadá to fakt skoro na historicky mezníkovou hru taková směs Ultimy/Vanguardu/wofka atd... + plno nových nápadů a čert vem, že to vychází z Riftu.



Jo me se to prave tou svou komplexnosti hodne libi uz dlouho jenze taky jsem dlouho mel pocit ze to nakonec ani pro EU / NA nevydaji, ale ted se to docela rozjelo a verim, ze to do konce roku vyjde

jo a nevychazi to z riftu , pochazi to z koreje kde to uz rok bezi cca pul roku to bezi v rusku, takze bude po westernizaci i vyhoda dostatku pridanyho contentu
Trion (vydavatel Riftu) to pouze westernizuje a bude provozovat pro EU / NA

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 06/05/2014 :  12:14:39  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Odradza ma meno Trion, aj ked tu figuruje asi ako distributor, a nie ako developer.


Njn, to pak jo ;-)

quote:
V PvP robia totiz bizarne rozhodnutia.



PvP v Riftu je vůbec divně nastavené. Přihlásit se v grupě do BGčka znamená čekací dobu několik desítek minut místo několik minut na sólo a navíc téměř jistotu, že na druhé straně bude full premade pvp equipnutých charů, nehledě na to, co máte na sobě vy. Sice tím asi odstranili premady z random bgček, ale současně tím totálně zabili grupové pvp, což je asi tak jediný důvod, proč do pvp vůbec chodit.

To už jsem ale poněkud offtopic...
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/05/2014 :  12:35:35  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
v riftu zadny pvp nebylo, jen areny ala wow...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 06/05/2014 :  13:00:16  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

protoze jsem asi magor a svym zamerenim mi tahle hra hrozne sedi

Jeden zasadni dotaz - bude to i ciste PVE nebo to bude jak vsude pisou gankfest/full loot/pvp only?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/05/2014 :  13:02:19  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Pertha

protoze jsem asi magor a svym zamerenim mi tahle hra hrozne sedi

Jeden zasadni dotaz - bude to i ciste PVE nebo to bude jak vsude pisou gankfest/full loot/pvp only?




doufam ze
gankfest/full loot/pvp only

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  13:06:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Pertha

protoze jsem asi magor a svym zamerenim mi tahle hra hrozne sedi

Jeden zasadni dotaz - bude to i ciste PVE nebo to bude jak vsude pisou gankfest/full loot/pvp only?




:D muzes si i jen craftit a pvp mod nezapnout , do cizich lokaci nechodit atd. ale urcite tim padem prijdes dost podstatnou cast contentu pokud teda nebudes delat prepad vzducholodi gliderem abys tam vsem vnutil masivni letakovou kampan

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 06/05/2014 :  14:02:52  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Spis jsem svuj dotaz mel formulovat do podoby - zda budou existovat JEN PVP server(y) nebo zda planuji i PVE.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 06/05/2014 14:03:09
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  14:26:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Spis jsem svuj dotaz mel formulovat do podoby - zda budou existovat JEN PVP server(y) nebo zda planuji i PVE.




pvp full s karma systemem pro piraty


PvP – Player vs Player combats. The game uses free-PvP system. That means you can kill anybody at any location (except starting villages and special zones).

There are two main factions in the game: Western (Nuian) and Eastern (Hariharan). These factions are in war, so you can kill any player from other faction without penalties.

But if you kill or hit your ally blood stain appears on the ground. Such stains contain 6 or 10 karma points. These stains can be gathered by other players and if they activate the gathered stains a killer will get karma. After a killer gets 100 karma points he will have to spend 30 minutes of real time in prison. The most interesting is that he will have to move to court himself on his own feet. But he can ignore the warning and he will become a criminal. Other players can kill criminals without penalties.

After a player gets 3000 karma points he will be included into Pirates’ Faction. It is a special faction with pirates only. Each pirate is enemy to other normal players. Pirate’s island is a place where they live, trade, build houses and sell loot. They can create guilds and attack castles. After a pirate dies he will be moved to Pirates’ Prison. It is a free-PvP area.

Sea combats
As you know the game allows building a ship and traveling across the sea. But it is not the entire information. You can fight against other ships while you are in the sea. Moreover, mass sea battles are also available. Your fleet can attack enemies and grapple with the ships.

When your ship is attacked by enemy it receives damage. Destroyed ship moves to your inventory waiting for repair. It can be repaired by special NPC after payment.

Sieges
There will be special mass PvP battles with 100 players on every side. The goal of a battle is to take control over castle. There are several castles in the game, but players can build their own castles.

When a siege starts siege machines and fleet attack can be used. There are several types of siege machines in the game.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/05/2014 :  14:30:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jinak craft je velmi zajimave resenej, spotrebovava specialni pool resourcu Labor, pokud napr bys chtel zpracovat tuny kovu tak to tedba udelas ale pak uz neucraftis pokud nechces cekat az se labor doregeneruje

Labor Points / Power is a third point pool like health and manna. But it is not required for PvP or other combats. Labor points are required for most non-combat activities. It is the main resource required for gathering harvests, planting trees, building houses and ships and many more. It is impossible to create something without it.

How to get labor power? You do not need to do anything. You receive labor power automatically. It does not matter whether you are online or not. You receive the points anyway. Your level does not affect the accumulation process. If you need more points you have to wait until you get enough labor or ask your friend with unspent points to help. If you have no friends you can try to hire somebody. It will cost you money but you will be able to finish your craft. Anyway there are several opportunities to get missing points.

Labor points are required almost everywhere. But the more difficult the task is the more points you will have to spend. For example it will not cost you a lot to gather apples from a tree. But if you want to build a house or ship you will have to spend a huge amount of points. It is fair because the amount of real labor is different. That’s why top level objects are difficult to create. Such objects require a lot of resources and labor.

Labor points is a restricted resource. Though it is being regenerated over time you will face with lack of it. There will be situations when your points are not enough to finish task. So the first rule is to spend the resource carefully. Do not spend your points as soon as you get some. Maybe it is better to wait and accumulate more.

If you have enough LP you can spend them for your own needs or you can help others. You may offer someone your help and ask money or items in return. It is a way to make some money if you really need it (maybe not the best way).

FAQ
Does Labor Power accumulation depend on my online status?
No, it does not. You receive labor power even if you are offline.

How to receive more labor power?
There is no way to receive more labor points. If you need extra points ask your friends to help or hire a player with power.

I do not have enough power for building/crafting. What shall I do?
There are 2 ways: wait until you accumulate enough power or get in touch with other players and ask for help (or buy their help). It is the quickest way to finish your construction.

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/05/2014 :  14:59:43  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ok, zacinam nabor na piratskou guildu

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/05/2014 :  11:41:43  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Spis jsem svuj dotaz mel formulovat do podoby - zda budou existovat JEN PVP server(y) nebo zda planuji i PVE.




"PvE" server by nedával smysl s ohledem na to jak tahle hra funguje, důležitou součástí hry je přepravování zboží mezi nepřátelskými kontinenty, boje na lodích atp.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 22/05/2014 :  14:53:08  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
"PvE" server by nedával smysl s ohledem na to jak tahle hra funguje, důležitou součástí hry je přepravování zboží mezi nepřátelskými kontinenty, boje na lodích atp.

Aha takze enco jako EVE. Originalni, chytlava hra kterou zabije PVP. Skoda.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 23/05/2014 :  10:22:32  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
To jako že EVE je hra kterou zabíjí PVP ? To je dost blbej příklad,zrovna u EVE je PVP naprostá alfa a omega,ta hra by snad bez PVP ani neexistovala.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 23/05/2014 :  11:40:14  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

To jako že EVE je hra kterou zabíjí PVP ? To je dost blbej příklad,zrovna u EVE je PVP naprostá alfa a omega,ta hra by snad bez PVP ani neexistovala.

Ja bych ji hral
Kazdopadne si myslim, ze pokud by existoval pve server, tak by na nem mohla byt tak 10x vetsi populace nez na stavajicim.
Je to samozrejme jen IMO.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/05/2014 :  15:13:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
"PvE" server by nedával smysl s ohledem na to jak tahle hra funguje, důležitou součástí hry je přepravování zboží mezi nepřátelskými kontinenty, boje na lodích atp.

Aha takze enco jako EVE. Originalni, chytlava hra kterou zabije PVP. Skoda.




ani ne, bez PvP by velká část věcí v týhle hře vůbec nedávala smysl, to by si rovnou mohl hrát FarmVille na Facebooku, PvE je tady dost tragický bych řekl

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 30/08/2014 :  10:23:00  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Za jakou stranu a server se chysta jit MdK?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 30/08/2014 :  14:01:36  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nejspis west, ale nic jeste neni rozhodnuto

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 02/09/2014 :  06:14:12  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
No doufam ze to bude west, ty obludy za east se mi vuuubec nelibi
Hlavne pak dejte vedet

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/09/2014 :  10:22:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Jdeme na Kyprosa - West frakce MdK spolecne s Zlatym Kruhem dohromady jako Multa Nocent

takze Elfove a Nuiani

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 09/09/2014 :  12:40:14  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Vypada to ze jsem dobre vybrali

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?33719-Creating-a-Competitive-Server-in-Kyprosa-You-re-Invited!

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Guavera
Starting Member

5 Posts

Posted - 09/09/2014 :  17:28:17  Show Profile Send Guavera a Private Message  Reply with Quote
Taky se pridu podivat. Zkousel jsem openbetu a hra se mi celkem zamlouva.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 09/09/2014 :  19:35:15  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
jako chcete hrat za buznoelfy? omg
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/09/2014 :  20:20:23  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



presne, dmnc primo

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Edited by - Sir Lukas on 09/09/2014 20:21:24
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 10/09/2014 :  01:05:30  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



Ne budem hrat za lidi a buznoelfy budem zabijet jako PK.
Jelikoz jsou ve stejne fakci tak tobudes mit i se zpetnou vazbou, az ti budou psat, ze si zjisti tvoji IP a zabijou te v RL.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/09/2014 :  07:32:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



Ne budem hrat za lidi a buznoelfy budem zabijet jako PK.
Jelikoz jsou ve stejne fakci tak tobudes mit i se zpetnou vazbou, az ti budou psat, ze si zjisti tvoji IP a zabijou te v RL.



jojo udelam si postavu Pan Kotrc a s tou budu tydle hajny robatka na jelenech zrat :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 11/09/2014 :  13:01:38  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=4zTxno_iLP8

Pay2win or not... no jeslti je to tam nastaveny vazne takhle, tak mi to silne pripomina hry typu Mafia Wars apod... zaplat si za item, ktery tvuj progress boostne o tolik, ze se to bez placeni potionu, craft itemu apod ani nevyplati hrat.... no, jen dalsi pohled na vec

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/09/2014 :  13:04:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

https://www.youtube.com/watch?v=4zTxno_iLP8

Pay2win or not... no jeslti je to tam nastaveny vazne takhle, tak mi to silne pripomina hry typu Mafia Wars apod... zaplat si za item, ktery tvuj progress boostne o tolik, ze se to bez placeni potionu, craft itemu apod ani nevyplati hrat.... no, jen dalsi pohled na vec



Labor potion ma 12 hodin cd
archeum byl zvysenej drop ve svete aby se "nevyplacely" archeum bedny

Labor Point Potions (Workers Compensation) will have a 12hr cooldown


Archeum

Database statistics have been analyzed and it has been found that Archeum drops are not high enough. Adjustments will be made
Archeum Crates on the Marketplace are intended as a BONUS, not a main way to drop Archeum

http://www.junkiesnation.com/2014/09/10/archeage-trion-live-stream-summary-tips-head-start/

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 11/09/2014 13:06:31
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/09/2014 :  13:35:03  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
njn tyhle free to play bych zrusil, ale bohuhell uz se asi normalniho formatu (kterej se po par mesicich nestane ftp) nedockame. Kazdopadne, samosebou, ze platici, patron hraci, na tom budou lepe...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 11/09/2014 :  13:50:37  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
F2P v Riftu mi přišlo jako jedno z nejlepších F2P. Obecně patron model mi vyhovuje. Žádný ořezaný content, jen se to hraje líp:) A za věci typu další craft slot si zaplatím rád bo nemám rád alty:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 11/09/2014 :  20:29:37  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



Ne budem hrat za lidi a buznoelfy budem zabijet jako PK.
Jelikoz jsou ve stejne fakci tak tobudes mit i se zpetnou vazbou, az ti budou psat, ze si zjisti tvoji IP a zabijou te v RL.


Ty lidi vypadaj jeste tepleji jak ty elfove
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 11/09/2014 :  20:39:59  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



Ne budem hrat za lidi a buznoelfy budem zabijet jako PK.
Jelikoz jsou ve stejne fakci tak tobudes mit i se zpetnou vazbou, az ti budou psat, ze si zjisti tvoji IP a zabijou te v RL.


Ty lidi vypadaj jeste tepleji jak ty elfove

Zitra tě očekáváme v 19:00 na startu. MDK má růžovej tabard ...
Go to Top of Page

Guavera
Starting Member

5 Posts

Posted - 11/09/2014 :  22:06:28  Show Profile Send Guavera a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ty lidi vypadaj jeste tepleji jak ty elfove



je to korejska hra jako buzny vypadaj vsichni ale nastesti si muzes poridit kostku na hlavu a dat si na ni vlastni fotku
http://surrealmmo.blogspot.cz/2014/01/archeage-custom-box-head-textures-1.html

Edited by - Guavera on 11/09/2014 22:07:24
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/09/2014 :  07:15:10  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Demawend

quote:
Originally posted by Araya

jako chcete hrat za buznoelfy? omg



Ne budem hrat za lidi a buznoelfy budem zabijet jako PK.
Jelikoz jsou ve stejne fakci tak tobudes mit i se zpetnou vazbou, az ti budou psat, ze si zjisti tvoji IP a zabijou te v RL.


Ty lidi vypadaj jeste tepleji jak ty elfove



presne, asi samej buzik tady a pockej az pridaj trpasliky to tady bude teprva orgasmus...

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Edited by - Sir Lukas on 12/09/2014 07:27:39
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 12/09/2014 :  09:33:53  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
to ani nemuzes hrat za rasu kterou chces ? portnout se ke gulde nebo neco tak ,me to teda jako uo moc nepripada spis jako dementni daoc smrclej jeste dementnejsim wowkem pvp na body zadnej loot nikde nic farmareni to je totalni ulet,nejlepsi na tom vsem je rybareni kde bohuzel zadny poklady ani sosky nepadaj ale nadesignovany to maj hezkynejakej lum tu psal neco ze hra skyta vic moznosti jak uo na to lze rict jen ze se asi uplne posral
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/09/2014 :  09:50:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
rasu muzes hrat jakou chces, vsecko jsou stejne lidi s minimalnim designovym rozdilem portnout ke guilde se muzes

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 12/09/2014 :  10:01:38  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber


Nj Mile proti UO to je cajicek, ale kdyz neni jic jinyho...
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/09/2014 :  10:34:24  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milamber

to ani nemuzes hrat za rasu kterou chces ? portnout se ke gulde nebo neco tak ,me to teda jako uo moc nepripada spis jako dementni daoc smrclej jeste dementnejsim wowkem pvp na body zadnej loot nikde nic farmareni to je totalni ulet,nejlepsi na tom vsem je rybareni kde bohuzel zadny poklady ani sosky nepadaj ale nadesignovany to maj hezkynejakej lum tu psal neco ze hra skyta vic moznosti jak uo na to lze rict jen ze se asi uplne posral



souhlas

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 12/09/2014 :  11:48:26  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Pozor, nabírám hráče do guildy F2PPKs, plán je od prvního dne zapíchnout co nejvíc "Patron hráčů" a obrat je o cokoli co nakřečchili v headstartu

Přihlášky whisper ingame na: Vudce nebo Doobee

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 12/09/2014 :  12:17:54  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
Na to bych se docela rad podival, jak groupa ctyr level 1 budou nahanet 50tky v high lvl zonach, kde je zabije i spina na zemi... aby jim sebrali trade pack :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 12/09/2014 :  12:24:16  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Na to bych se docela rad podival, jak groupa ctyr level 1 budou nahanet 50tky v high lvl zonach, kde je zabije i spina na zemi... aby jim sebrali trade pack :)



S váma je sranda lidi

RL Fishing
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000