Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 ArcheAge
 ArcheAge - General
 ArcheAge
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/09/2014 :  12:29:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Na to bych se docela rad podival, jak groupa ctyr level 1 budou nahanet 50tky v high lvl zonach, kde je zabije i spina na zemi... aby jim sebrali trade pack :)



jojo hlavne jak na te veslici budou na mori nahanet ty plachetnice :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 12/09/2014 :  12:32:51  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

Na to bych se docela rad podival, jak groupa ctyr level 1 budou nahanet 50tky v high lvl zonach, kde je zabije i spina na zemi... aby jim sebrali trade pack :)



Detaily vyřeší improvizace. Dlouhodobý plán závisí na aktuální situaci a okolnostech a bude se upravovat..little by little:)

edit: tedy pokud budou moci F2P hráči zakládat guildy

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 12/09/2014 13:05:21
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:24:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Bohužel, F2P hráči nejen že nemohou zakládat guildy, ale nemohou ani chodit dopředu. Mají standartně bloklý W, ale můžou si v gameshopu za pár euro koupit potku, která jim to po vypití na hodinku odblokuje ...

Edited by - PRIBOO on 12/09/2014 13:24:34
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:26:21  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Bohužel, F2P hráči nejen že nemohou zakládat guildy, ale nemohou ani chodit dopředu. Mají standartně bloklý W, ale můžou si v gameshopu za pár euro koupit potku, která jim to po vypití na hodinku odblokuje ...



:D

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:27:55  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Pozor, nabírám hráče do guildy F2PPKs, plán je od prvního dne zapíchnout co nejvíc "Patron hráčů" a obrat je o cokoli co nakřečchili v headstartu

Přihlášky whisper ingame na: Vudce nebo Doobee



vekovej prumen gildy?

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:31:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sir Lukas

quote:
Originally posted by terawatt

Pozor, nabírám hráče do guildy F2PPKs, plán je od prvního dne zapíchnout co nejvíc "Patron hráčů" a obrat je o cokoli co nakřečchili v headstartu

Přihlášky whisper ingame na: Vudce nebo Doobee



vekovej prumen gildy?



42, ale museli vzit i jeden kousek hnedyho uhli aby to na to vytahli

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:33:24  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Sir Lukas

quote:
Originally posted by terawatt

Pozor, nabírám hráče do guildy F2PPKs, plán je od prvního dne zapíchnout co nejvíc "Patron hráčů" a obrat je o cokoli co nakřečchili v headstartu

Přihlášky whisper ingame na: Vudce nebo Doobee



vekovej prumen gildy?



42, ale museli vzit i jeden kousek hnedyho uhli aby to na to vytahli




Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 12/09/2014 :  13:56:32  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Věkový průměr F2PPK´s bude asi značný, proto nás očekávejte především na akcích typu lag spikes, disconnects a new patch releases. A nezapomeňte na bezpečná, alespoň 20-ti místná hesla !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/09/2014 :  09:53:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Nazdar.

Tak som si asi po 8 rokoch reaktivoval account na fore :) A pozeram ze stale tie iste stare mena, uz mi tu chyba iba Rikin a VanTassel ako sa hadaju o tom kto je lepsi zabijak.

Ak teda je mozne, by som sa rad pridal do guildy ... ak sa mi teda podari dnes dostat cez queue kedze mozem hrat az vecer.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/09/2014 :  10:15:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Nazdar.

Tak som si asi po 8 rokoch reaktivoval account na fore :) A pozeram ze stale tie iste stare mena, uz mi tu chyba iba Rikin a VanTassel ako sa hadaju o tom kto je lepsi zabijak.

Ak teda je mozne, by som sa rad pridal do guildy ... ak sa mi teda podari dnes dostat cez queue kedze mozem hrat az vecer.



Urcite vas uviteame :) nebudem se bat ostatnich nic :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/09/2014 :  10:57:02  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Nazdar.

Tak som si asi po 8 rokoch reaktivoval account na fore :) A pozeram ze stale tie iste stare mena, uz mi tu chyba iba Rikin a VanTassel ako sa hadaju o tom kto je lepsi zabijak.

Ak teda je mozne, by som sa rad pridal do guildy ... ak sa mi teda podari dnes dostat cez queue kedze mozem hrat az vecer.



Ahoj Pepo )
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/09/2014 :  11:45:47  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Pepo

Nazdar.

Tak som si asi po 8 rokoch reaktivoval account na fore :) A pozeram ze stale tie iste stare mena, uz mi tu chyba iba Rikin a VanTassel ako sa hadaju o tom kto je lepsi zabijak.

Ak teda je mozne, by som sa rad pridal do guildy ... ak sa mi teda podari dnes dostat cez queue kedze mozem hrat az vecer.



Ahoj Pepo )




Ahoj Veldo ;)

Black
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 17/09/2014 :  13:18:58  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Dev tracker je dneska výbornej
Samé:
"That's it. I've head enough of this."
"Trion where did you drop the brain?"
"I Paid Good Money to PLAY the Game - NOT Sit in a 90 Minute Queue."

A na prvních třech stránkách vesměs univerzální odpověď "suplicitní téma, zavíráme"

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/09/2014 :  14:11:39  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
On zije :)

Dobry shitstorm na forach, ale je pravda ze ten headstart im moc nevysiel. Tak ja si pockam kym tento hype skonci a potom sa pripojim v klude :) Myslim ze mi toho az tolko neujde za tu dobu.

Edited by - Pepo on 17/09/2014 14:12:03
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/09/2014 :  18:55:40  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

On zije :)

Dobry shitstorm na forach, ale je pravda ze ten headstart im moc nevysiel. Tak ja si pockam kym tento hype skonci a potom sa pripojim v klude :) Myslim ze mi toho az tolko neujde za tu dobu.



Zkus lognout večer. Děťi jdou v noci spát a noc patří vlkům:)

jinak update kodexu FPPK´s:
Primární kořistí se aktuálně stávají "Trailblaizeři" tedy hráči s "pay2win itemem"

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 17/09/2014 :  23:12:07  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
po 10 hodinach mi to ukazuje 48 minut jdu chrapat ?!?!_! dneska nebude
start asi lapsi jak DF
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 18/09/2014 :  06:42:24  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Další patch a snad i nový server "Egocentria" s free epic mountem s extra dlouhým ocasem. přístup pouze pro lvl 50+

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 20/09/2014 :  09:01:04  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Na serveru Kyprosa teď v 9 ráno queue 1k lidí?
Budou s těma frontama jako za komárů na banány, něco dělat?
Mezitím jsem na míň obsazeným serveru, zkouším archera. Jakej skillset je pro archera vhodnej?

Edited by - Diblajz on 20/09/2014 10:11:32
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/09/2014 :  14:36:16  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Hlavne bacha pokazde kdyz chcipnes, nezapomen prokecat priesta, protoze kazde zarvani je 2% z experience a tak muzes skoncit lvl 30 v lvl 34+ zonach, protoze uz nebudes mit questy

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/09/2014 :  19:24:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Hot news

K zavedeným business modelům subscription-based, free-to-play a pay-for-update firma Trion revolučně přidává nový: pay-for-queue.

Z obchodního hlediska jde o naprostý trhák: Žádný hráč si dosud nestěžoval na nízkou kvalitu ani nedostatek herního obsahu a počet platících patronů neustále roste ve víře, že když zaplatí, tak se konečně dostanou do hry!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 20/09/2014 :  19:42:37  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Hot news

LOL

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/09/2014 :  22:04:21  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Rahman

Hot news

LOL




Zóny lvl 30+ ve válečném stavu, plné čerstvých lvl50 školou povinných mluvňat, s týdenním spánkovým deficitem, je zkušenost k nezaplacení !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 20/09/2014 :  22:07:28  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Hlavne bacha pokazde kdyz chcipnes, nezapomen prokecat priesta, protoze kazde zarvani je 2% z experience a tak muzes skoncit lvl 30 v lvl 34+ zonach, protoze uz nebudes mit questy



NEstoji to nahodou labor ?
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 21/09/2014 :  07:22:37  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Hot news

K zavedeným business modelům subscription-based, free-to-play a pay-for-update firma Trion revolučně přidává nový: pay-for-queue.

Z obchodního hlediska jde o naprostý trhák: Žádný hráč si dosud nestěžoval na nízkou kvalitu ani nedostatek herního obsahu a počet platících patronů neustále roste ve víře, že když zaplatí, tak se konečně dostanou do hry!


jasný, umělá fronta 4k lidí s čekačkou 1h+ a kdo zaplatí, tak podstatnou část fronty přeskočí. To je vychcaný jako díra do sněhu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/09/2014 :  08:16:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
to jsi nepochopil, kdyz zaplatis tak dostanes pravo se zaradit do fronty

lastfm
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 22/09/2014 :  15:32:33  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Nejvic skoda je ze to neni darkfall v tomhle kabatu .
to jsi nepochopil, kdyz zaplatis tak dostanes pravo se zaradit do fronty-a to je asi jediny co dostanes bo sem rano zmatene zaplatil a krom hodinove fronty abych zjistil ze zadnej patron se nekona sem tak nejak nic jinyho nedostal
Go to Top of Page

Caleb
Starting Member

29 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:24:14  Show Profile Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Uz od patku se pokousim koupit zlataky abych si nahodil patrona a jako je to nadlidsky ukol. :-) A rikas ze stejne to nejde koupit?
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:28:02  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak ja som kupil Patrona bez problemov, lenze teraz bola queue 1980 ludi, po 2.5 hodine je to stale 800 ludi. To mi nepride moc fer s patronom.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:36:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

Na serveru Kyprosa teď v 9 ráno queue 1k lidí?
Budou s těma frontama jako za komárů na banány, něco dělat?
Mezitím jsem na míň obsazeným serveru, zkouším archera. Jakej skillset je pro archera vhodnej?


Primeval, cize Archery/Shadowplay/Auramancy, nieco v tomto style

http://arche-base.com/builds/58-Primeval_PvP_Build#6.8.4/8lmAzBECsU1

Inac leveling je sialena nuda s tymto buildom. Tocis az 3 skilly az ti z toho zacne drbat. Ale myslim, ze to tak maju vsetci.

Kyprosa je beznadej, vcera som vosiel do queue 15:40 poobede, bolo 3200 ludi. Do hry som sa dostal 21:38 :) Patrona mam tiez. Neviem, o com rozpravaju ti ludia, ze ked mas patrona, queue je kratsia, je to hlupost. Queue cez vikend zacinaju uz niekedy okolo pol osmej rano, to som este za tych XX rokov online hrania nezazil.

MMO traveller
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:38:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Vcerajsi update :

We’re aware of the bug that some folks are using to hold a spot indefinitely, and a fix is incoming. If all goes well, we’ll be receiving that in the next day and deploying it as soon as we get it through our QA. We do expect that one to help a lot, as we’ve seen cases at peak where far too much of a given world’s capacity was occupied by idle placeholders. Once that's in, we'll be able to more accurately evaluate where we should go with hardware capacity from here.

Myslite ze myslie ten character selection? Alebo je tam aj nieco ine ?
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:43:59  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Vcerajsi update :

We’re aware of the bug that some folks are using to hold a spot indefinitely, and a fix is incoming. If all goes well, we’ll be receiving that in the next day and deploying it as soon as we get it through our QA. We do expect that one to help a lot, as we’ve seen cases at peak where far too much of a given world’s capacity was occupied by idle placeholders. Once that's in, we'll be able to more accurately evaluate where we should go with hardware capacity from here.

Myslite ze myslie ten character selection? Alebo je tam aj nieco ine ?


To uz vraj fixli v sobotu vecer (to, ze na char selection nedostanes dc). Toto je asi nieco ine, z logickych dovodov neuvadzaju, co :)

V sobotu to bolo fajn, par krat do dna na Kyprose disconectli vsetkych, aby odpojili afkerov, urcite ste to zazili. Som sa dostal z 3000 queue do hry za 15 minut. V nedelu uz to nepraktizovali.

MMO traveller
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/09/2014 :  17:45:22  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No co tak citam tak asi primarny problem je ze vsetci chcu byt na Kyprose :) Mohli by spravit nejake server transfer, nech tie slabsie povahy leavnu na menej obsadeny server :D
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 22/09/2014 :  18:31:35  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Uz od patku se pokousim koupit zlataky abych si nahodil patrona a jako je to nadlidsky ukol. :-) A rikas ze stejne to nejde koupit?


Koupit zlataky slo v pohode ale tim to skoncilo , napsal sem ticket no a snad do 96 hodin odpovi
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 22/09/2014 :  19:10:47  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Právě teď 3-4k queue 1h+ na všech serverech. Ať se jdou bodnout, dejte vědět, až s tím něco udělají. Pak dám hře možná i další šanci. GL,HF.

Edited by - Diblajz on 22/09/2014 19:11:36
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/09/2014 :  19:29:41  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, ja som momentalne 4.5 hod v queue a mal som na starte 1980 :) Ale uz iba 30 :) teraz cakam nejaky disconnect :D
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/09/2014 :  19:36:14  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Jedno sa im ale musi uznat, maju nervy zo zeleza a neustupia :) Aspon ze ten labor pribuda, len kedy ho miniem, ked sa nedostanem do hry :)

MMO traveller
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/09/2014 :  20:07:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Několik hodin hledám po Nuia kontinentu questy pro lvl 36, poslední quest co mám, mě posílá na nějaký ostrov v Arcadian sea. Hodiny pádluju v bárce po nepojmenovaných ostrovech, než mě zabije sea bug
Tak doufám že se aspoň dobře nažral

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 23/09/2014 00:46:09
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/09/2014 :  07:22:35  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Několik hodin hledám po Nuia kontinentu questy pro lvl 36, poslední quest co mám, mě posílá na nějaký ostrov v Arcadian sea. Hodiny pádluju v bárce po nepojmenovaných ostrovech, než mě zabije sea bug
Tak doufám že se aspoň dobře nažral



Posledni Nuia quest kolem tveho levelu by te mel zavest k cervene word gate ktera je v Sandownu a tou proskoc na druhy kontinent. Dalsich Questu si tam uzijes dositosti :)


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/09/2014 :  07:27:30  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
lvl 36 je daleko od prechodu na novej kontinent, pokud teda nebyl permanentne mrtvola a neztratil prilis mnoho expu

od lvl 30 zony
Cinderstone moor 30 -33
Halcyona 33 -35
Hellswamp 35 -38
Sanddeep - 38 -40
> Harania

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 23/09/2014 :  08:18:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

lvl 36 je daleko od prechodu na novej kontinent, pokud teda nebyl permanentne mrtvola a neztratil prilis mnoho expu



no pokud je F2P tak asi moc nekraftí a levelově pokud negrindil bude spíš pod hranicí levelu mobů


Noe

Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 23/09/2014 :  11:36:02  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Pertha

lvl 36 je daleko od prechodu na novej kontinent, pokud teda nebyl permanentne mrtvola a neztratil prilis mnoho expu



no pokud je F2P tak asi moc nekraftí a levelově pokud negrindil bude spíš pod hranicí levelu mobů



Přeně tak, budu holt muset přeplavat ten oceán na té bárce, 4.6m/s, později editnu distance :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 23/09/2014 :  11:53:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Pertha

lvl 36 je daleko od prechodu na novej kontinent, pokud teda nebyl permanentne mrtvola a neztratil prilis mnoho expu



no pokud je F2P tak asi moc nekraftí a levelově pokud negrindil bude spíš pod hranicí levelu mobů



Přeně tak, budu holt muset přeplavat ten oceán na té bárce, 4.6m/s, později editnu distance :)



nemusis v sanddeepu je portal

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 23/09/2014 :  13:00:17  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
nemusis v sanddeepu je portal



To je ale houby dobrodružství!
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 24/09/2014 :  19:56:48  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

No, ja som momentalne 4.5 hod v queue a mal som na starte 1980 :) Ale uz iba 30 :) teraz cakam nejaky disconnect :D


Ahoj Pepo, rád tě po létech zase vidím
Nehodlám plýtvat časem čekáním v queue 2 hodiny proto, abych si zahrál hodinu až 2 a pak šel off. To je opravdu o h**ě
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 25/09/2014 :  18:05:55  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nehodlám plýtvat časem čekáním v queue 2 hodiny proto, abych si zahrál hodinu až 2 a pak šel off. To je opravdu o h**ě



Dnes nahodili 3 nove servery !!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 25/09/2014 18:09:39
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 29/09/2014 :  11:09:14  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Na tej hre je proste krasne vidno, ze bola vo vyvoji 983 rokov. Aspon teda mohli odpozorovat par zlepsovakov z inych hier.

Ten engine sa pre MMO absolutne nehodi, za prve. Cez vikedy sa to neda hrat, to vam vobec nevadi ? Ze cez Wars tak akurat mozte zaliezt do instancie, ved ani kraftit v meste sa neda. 70 FPS, ale server lag je taky velky, ze ability reaguju az po nejakom case.

No a tie zone wars, tak to je naozaj odladena vec :) To asi ani nema cenu opisovat, najhorsie open pvp ake som kedy videl. Zlaty Ilum !!

Alebo najlepsia feature toho enginu je, ked nalozite damage over time na mobika, schovate sa za kamen a mobik instantne ziska nesmrtelnost, pretoze asi povazuje toto za nejaku formu cheatu. Nie je schopny ten kamen obist, ale zasekne sa na priamej ciare k vam. A ten kolizny system, huh. 2014 ????

Tie questy to je snad joke. "Kill 8x RandomMob and Report to RandomName" 10 000x to iste. Ale OK, toto nie je PvE hra. Instancie tazky priemer, absolutne bez napadu.

Mentor questy do instancii, to ako naozaj myslia vazne ? Hra je vonku 2 tyzdne a najst mentee uz je problem, to kde mali mozog, ked vymyslali toto ? Cele PvE je jeden fail, pred 7 rokmi by to bolo OK, ale teraz je to tragedia.

Aspon pojebany dualspec tam mohli dat. To uz je snad standard 6+ rokov. Respecovat ako mental, vzdy ked chcem ist do instancie a kde su mi PvP skilly nanic.

+ komunita, ceresnicka na torte. Ludia sprosti, predavajuci lvl 44 zelene armor sety za 1500-2000g, really ? To akoze ich nenapadne, ze ked maju 12 hodin v aukcii craftene zelene set wristy za 150bid/190 buyout a im to vyexpiruje bez jedinej ponuky, ze to asi nikto nechce ani za 150 ? Ale jebnu to tam, zase, za tolko isto. Mudrlanti co predavaju Unique lvl 18 bow za 1500g, 4 dni v kuse ...

Ma to zopar vychytavok, to ano. V kazdej novej zone weapon/armor set z questov, to je super. Small scale open PvP je tiez vyborne, ked to nelaguje. Nie je nad to, ked vas dvaja frajeri ganknu pri tazbe, vy im zdrhnete, vratite sa, v stealthe popozerate, co su zac a zabijete ich. Ano, to je super a uz dlho to tu nebolo.

Musite mi povedat vy skuseni PvP hraci, ze tam je nieco na tej 50tke, v com ta hra vynika, lebo inac naozaj nevidim dovod, preco by ste to hrali.

MMO traveller
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/09/2014 :  18:55:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn


Musite mi povedat vy skuseni PvP hraci, ze tam je nieco na tej 50tke, v com ta hra vynika, lebo inac naozaj nevidim dovod, preco by ste to hrali.



No můžeš mít koníka, oslíka, králíka, kocoura, krávu, kuřata, jelena, mutanta s třásněma a nevím co ještě...no kdo tohle má ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 02/10/2014 :  21:12:22  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Z menu hry nelze invertovat myš.
Spousta hráčů má problém s texturama + špatné zobrazování případně nezobrazování vůbec, oficiální support se k tomu nezmůže na víc než na odpovědi typu zkontrolujte si verze ovladačů.
Spousta hráčů má problémy s platbami.
Za sebe doporučuji rozhodně neztrácet čas hraním této hry.

Edited by - mouselet on 02/10/2014 21:13:01
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 03/10/2014 :  08:59:42  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Na tej hre je proste krasne vidno, ze bola vo vyvoji 983 rokov. Aspon teda mohli odpozorovat par zlepsovakov z inych hier.

blablabla ...
Lagy nemám a reaguje mi to v pohodě. Zelený itemy na AH za 150g jsou pro to, že ctaft jednoho itemu lvl 44+ vyjde na 160 goldů. Doufám že nečekáš, že ti to tam ti crafteři pak budou házet za 5 géček?
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 06/10/2014 :  09:31:16  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Kde je auction house je byznys a každý asi nechce hrát byznys

Jinak přidávám do výběhu českých výrazů slovo "Moneyjak" označujíc člověka, jehož #1 životním kritériem jsou "money"

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000