Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 ArcheAge
 ArcheAge - General
 Dojmy
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/10/2014 :  11:27:20  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Po prvním patronským měsící a bugu s ním souvisejícím:)


Neskutečně špatně naprogramovaný. Bugy znám i z jinejch her. Takový lagy co tady už méně. A packet hacky schopné snad úplně cokoliv (teleporty, nakupování na dálku, craft z ničeho, simulace dropů) vůbec v ničem co jsem hrál.
Neznám Korejce, ale nechápu, že jim to nevadí? Nebo to berou jako součást hry?

Náplň hry.
Ve hře je více méně jedna měna a to prachy. Všecko se pořizuje za prachy.
Prachy se dají sehnat více způsobama.
Nelegálníma viz výše.
Za real money viz APEX.
Standardním grindem a obchodem co známe z jiných her.
Monopolizací zón a věcí, vydíráním, výpalným apod ala "sandbox".

Nicméně důvod proč huntit prachy není vesměs žádný. V Mass pvp se to ztratí a žádnej omezenej content tu vesměs není (dobře, je, ale to je hodně bokovka, ani vlastně nevím, proč tam dávají desítkovou instanci).

Takže závěr: Pokud si chce někdo zagrupit a nebere to kompetetivně, tak si tu asi zablbnout může. Těch věcí co se tu dá dělat je spousta, pokud není člověk moc zvyklej na ingame reward a udělá mu radost, že mu rostou ovečky/potopil rybáře/shodil někoho traktorem ze skály, zablokoval traktorem cestu/někoho zabil v pvp/sluší mu to atd.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 21/10/2014 :  13:18:38  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
no, mas recht.

Pockam do aurorie, esli se nezlepsi pvp, esli ne, tak sbohem a satecek...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/10/2014 :  13:28:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
A packet hacky schopné snad úplně cokoliv (teleporty, nakupování na dálku, craft z ničeho, simulace dropů) vůbec v ničem co jsem hrál.



pouze jsi to nevidel :)
v Riftu to napr bylo od betaverze , vcetne runspeedu dmg imunity atd.
vlastne neznam zadnou MMO za poslednich X let, ktera by nebyla v nabidce hack & bot programu

Jinak za me
je zbytecny se rozepisovat, proste se bavim, je mnoho cilu, ceho lze ve hre dosahnout at uz v PvE nebo craft, nebo PvP nemam skoro nic po prvnim mesici a to se mi libi, pripomina mi to stary dobry casy, ano kdybych do toho narval x desitek tisic mohl bych nektery mit, ale to me nijak zvlast nesere, pujdu si svou cestou a tempem

jediny co me docela stve jsou lagy celyho serveru pokud do Halcyony prijdou i souperi, jindy nastesti lagy nemam

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 21/10/2014 13:33:00
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/10/2014 :  13:55:25  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by tojejedno
A packet hacky schopné snad úplně cokoliv (teleporty, nakupování na dálku, craft z ničeho, simulace dropů) vůbec v ničem co jsem hrál.



pouze jsi to nevidel :)


I vytváření itemů? Nicméně to možná chytali hned. Tady jim goldseleri i postuji na forum a visi to tam docela dlouho...

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/10/2014 :  14:04:11  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by tojejedno
A packet hacky schopné snad úplně cokoliv (teleporty, nakupování na dálku, craft z ničeho, simulace dropů) vůbec v ničem co jsem hrál.



pouze jsi to nevidel :)


I vytváření itemů? Nicméně to možná chytali hned. Tady jim goldseleri i postuji na forum a visi to tam docela dlouho...



No co ja vim tak to jenom rozsirovalo funkcionalitu ale jelo to porad , tady to ma tu vyhodu, ze uz to ma funkcionality dovyvinuty z ruska a koreje,
pamatuju si v riftu zaver byl za tusim 5 dolaru addon dailies, kterej spustil script a obehalo to uplne vsechny daily questy a splnilo
btw craft z niceho je jedn z funkcionalita kterou jsem zatim v archaege hackach nevidel :D kdyby to bylo i bez laboru tak bych to mozna i koupil :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 21/10/2014 :  14:35:40  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Me prijde hra fajn. Prijde mi, ze na hru nadaji v podstate dve skupiny lidi. Bud ti, co to nehraji, nebo ti na ktere je to prilis hardcore.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 21/10/2014 :  15:38:40  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Hardcore = drahý

Btw: bude dnes group akce ?

Black
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/10/2014 :  15:40:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Hardcore = drahý

Btw: bude dnes group akce ?


jasne ze jo

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/10/2014 :  17:49:44  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Me prijde hra fajn. Prijde mi, ze na hru nadaji v podstate dve skupiny lidi. Bud ti, co to nehraji, nebo ti na ktere je to prilis hardcore.


To si to teda hezky shrnul. Takze ti co to hraji a neprijde jim to HC na hru nenadavaji?
Mozna by si mel spis napsat co je na tom fajn, melo by to lepsi vypovidajici hodnotu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 21/10/2014 :  18:49:45  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Já si teda klidně postěžuju, když jinak nedáte, ale musíte mi podarit na co ;-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/10/2014 :  19:30:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
1. Craft veci jsou silnejsi nez veci z raidu
2. dobrou craft vec je prilis tezky udelat
3. kdyz te nekdo zabije nema za to zadnej citelnej postih
4. kdyz te nekdo okrade je to povoleny
5. kdyz te nekdo podvede je to povoleny
6. neni mozny bezpecne odevzdavat tradepacky na freedich island
7. ....

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 22/10/2014 :  09:37:26  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Me prijde hra fajn. Prijde mi, ze na hru nadaji v podstate dve skupiny lidi.

V teto casti s tebou naprosto souhlasim. Ale jsou to jine skupiny lidi.

-1-
ti kteri nejsou schopni sami nic vytvorit a tak jim nezbyva nez konzumovat odpad, ktery je jim predhozen

-2-
lidi nevazici si zivota, nevedici jak jej smysluplne stravit a tak zabijejici cas hranim online

Ostatne to je tak ale zcela u vsech her a ty dve jmenovane skupiny lidi tvori asi 98% populace rozvinutych zemi.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 22/10/2014 :  12:22:19  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Ja som si s odstupom casu uvedomil, ze moju skusenost dost poznacilo to, ze som zacal az par dni po regulernom starte a level 40 zony boli plne headstart Darkrunnerov, ktori s nafarmenou Hasla zbranou davali 8k non-crity so skillmi, co mali 20s cooldown.

Vsetok land bol beznadejne zabraty. Tazit sa nedalo. Rudu tazilo vzdy minimalne 5+ leve 50 ludi na miestach, kde jej bolo vela. Questit 30+ sa dalo len velmi tazko, pretoze clovek musel cakat na peace interval, ktory bol raz za XX hodin a hlavne ked do toho zacala vojna o Halcyonu ... koniec.

Som nakoniec rezignoval a poslednych 6 levelov som dal cez craft. A vliezol do areny spravit daily questy :D A to bola posledna kvapka.

Niekto tu spominal, ked som pisal o 150g lvl 44 green set itemoch, ze tolko to stoji ukraftit. Co na to povedat, ked craft zelenych 44 wristov stoji 20+ EUR (ja viem, blby prepocet na APEX)... to je teda system. Hlavne ked v kazdej zone je quest armor set zadarmo.

Anyway, podla mna, ti, co sa nestazuju, zacali head startom. Pre tych moze byt skusenost dobra. Maju land, maju vylevelovane, nafarmene Hasly, maju prachy ...

Na oficialnom fore to niekto zhrnul nadherne, hlavne body 4 a 5:

1. Farming, literal farming. Without it, you just cant go very far in AA. You will not be able to get everything you need to get for PvP, without farming.

2. Lack of land. By the time the queues problems were somewhat fixed and were finally able to log into the game on regular basis, nearly all the land was already gone. Without land you can not farm well. I simply refuse to pay for a game in which I am locked out of a major feature by something as stupid as an extremely poorly executed game launch and its que problems. This to me is not negotiable in any way or shape. If they wanted my money, they should have done better.

3. Labor point system. To do anything in AA that is worth doing, you need labor points, personally I can't stand the whole thing, the regen, the things that require it etc. The whole remain online to regen labor points is extremely stupid.

4. Gank centric PvP. I like RvR or arena or warzone style PvP, I do not like gank centric PvP such as what is found in AA or Eve Online as over the longterm the fights are poor and it makes the overall playerbase very toxic. Basically anyone worth playing with leaves the game and only idiots remain after a longer while. AA is still new enough in NA for that not to be in play just yet, but give it 6 months to a year and you will see exactly what I mean. I do not care to be there for when it happens.

5. Not very good combat system. Still just timers and procs where more and more MMOs come out with individual and team based active and interactive combat components. This demonstrates lack of innovation and lack of capability on part of XL. There are better things on the market then this.

6. Lack of good PvE. Since I found PvP to be bad to mediocre range due to what I stated above, I started looking at PvE, and its bad to non-existent. This pretty much sealed the deal and my judgement on AA.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 22/10/2014 12:23:40
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 22/10/2014 :  15:28:16  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote

Posledni post krasne potvrzuje moji teorii, ze na hru nadavaji lidi co ji nehrajou nebo je pro ne prilis hardcore.

Jen snad komentar k tomu, ze ne vsichni maji pozemek. Uplne stejne to bylo v UO. Ziskat i ten nejmensi pozemek, bylo dlouhodobym cilem. A byla to v UO a je to i tady jenda z vlastnosti hry, ktera ji dela zajimavou.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 22/10/2014 15:28:57
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/10/2014 :  15:32:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Posledni 2 posty krasne potvrzuji moji teorii, ze na hru nadavaji lidi co ji nehrajou nebo je pro ne prilis hardcore.

Jen snad komentar k tomu, ze ne vsichni maji pozemek. Uplne stejne to bylo v UO. Ziskat i ten nejmensi pozemek, bylo dlouhodobym cilem. A byla to v UO a je to i tady jenda z vlastnosti hry, ktera ji dela zajimavou.



krom toho vlastnictvi pozemku je dulezity ani ne tak k ziskavani jako k utraceni prostredku

bez pozemku a head startu nemas zadnou nevyhodu v:
1. vydelavani penez
2. ziskavani hasla zbrane , equipu atd.
3. pve
4. pvp

bez pozemku mas nevyhodu pouze a jen v craftu, ale vzhledem k tomu, ze se vse da koupit / prodat a jak je psano vyse nejziskovejsi oblasti ve hre je trade run, kde neni vlastnictvi pozemku zapotrebi (naopak je ku skode protoze misto na trade packy utracis labor za pestovani)

ta hra je sandpark a ano pvp ktere predepisuji jako halcyona je spatne, ale naopak jsou i velmi zabavne zpusoby pvp, jenze to chce si slozit partu a najit protivnika, kterej puvodne treba delal neco jinyho nez pvp (treba tu hasla zbran)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 22/10/2014 :  19:56:07  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend


Posledni post krasne potvrzuje moji teorii, ze na hru nadavaji lidi co ji nehrajou nebo je pro ne prilis hardcore.

Jen snad komentar k tomu, ze ne vsichni maji pozemek. Uplne stejne to bylo v UO. Ziskat i ten nejmensi pozemek, bylo dlouhodobym cilem. A byla to v UO a je to i tady jenda z vlastnosti hry, ktera ji dela zajimavou.



tady se vyprodaly pozemky jeste pred startem hryv uo jsem si mohl postavit barak kam se vešel tam byl spis problem ze byl drahej guilda mela vež kterou Semi postavil xx mesicu po startu hry.
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 22/10/2014 :  23:19:47  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Problem spis vidim v tom, ze housing/farm zony maj rozmisteny, neni to jak v UO kde to slo temer vsude, kde se dalo stavet.

Dalsi problem je, ze Archeage je strasne malej oproti jinejm hram.

Jak rikam, ja si pockam na Aurorii, pac ta hra ma potencial ale ne ve stavajicim stavu, teda aspon pro me.

Na druhou stranu se furt jeste bavim, takze to neni tak strasny

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/10/2014 :  10:23:55  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ja som nemal headstart a Patrona som si kupil asi az po 10 dnoch co hra vysla. Prvu farmu mi pomohol ziskat Demawend, ale dalsiu farmu som si kupil a dalsie male farmy postavil. Da sa to, len treba chciet. Jasne ze ten co zacal ako prvy to mal "Zadarmo" ale stale sa k tej farme da rozumne dostat.

Prachy sa daju relativne lahko zarobit, a potom za ne nakupovat. Trade runy, grindenie mobov, predavanie equipu, vsetko sa to da, len treba trochu chciet a investovat do toho cas a energiu.

A aj bez farmy sa daju prachy lahko zarobit, takze to nie je tragicke ani pre ludi co nemaju ziadny land.

Jedine co mne vadi su tie hacky a cheaty. Jasne, boti su v kazdej hre, lebo to sa da naprogramovat, ale tie hacky ako teleporty atd. to je na mna priliz. Ale zatial ma to az tak extremne neovplyvnuje takze to neresim, uvidim dalej.

... vzdy sa da zo dna na den prestat platit patron a ani ma nebude mrziat ze som dal napriklad 60 EUR za hru samotnu :) Takze pre mna je to uplne ok.

Som zvedavy na Auroriu a formu PvP tam. Tiez ma moc nebavia zergy 80 vs 80 - pre mna je to prilis zalagovane.

Edited by - Pepo on 23/10/2014 10:24:48
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 06/11/2014 :  17:29:39  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
od doby ultimy jsem nepotkal online hru s tolika moznostma co postava muze delat ..
co je fajn na hre z meho pohledu by bylo snad na nekolik stranek ..
co se mi naopak nelibi vypisu ..

1) jdou shazovat criminal body za real prachy

2) pokud zeleny zautoci na zeleneho, tak mu pk flag vydrzi tusim 30s po skonceni battle, pak je napadnutelny jen za cenu, ze utocnik ziska criminal body (casto zneuzivano na traderunech)

3) spatne vyresene pvp s enemaky - pokud jsi v jejich non pvp zone, tak te muze napadnout, ty jeho az pote co na tebe zautoci, pokud je s tebou nekdo, tak se do souboje nemuze zapojit jinak nez healama/buffama pokud neni sam napaden. tady by to meli vyresit, ze kazdy ucastnik boje ziska pvp flag a je ihned napadnutelny.

4) komunikace s gm je tragicka, to ze maji cas +-9 a z toho plynouci cas kdy se ti mohou venovat je mensi problem, fakt, ze realnou pomoc dostanes jen na live chatu s frontou na x hodin a tickety nevyrizujou snad ani po mesici je tristni .. tzn pokud chces neco vyresit, tak si vytrp frontu na live chatu .. jina cesta neni

5) neskutecne pitomej system expirace zabranejch a nezaplacenejch pozemku. system by mel byt, ze kdo nema na postaveni stavby do 24h tak ma smulu a pozemek expiruje i kdyby mel rozestaveno a chybelo mu posledni prkno. takhle je v kazdy zone miliarda strasaku a hledej volnou parcelu 24x24 smolik, akorat se s tim kseftuje za real prachy.

6) ze mimo farmu zasazene rostliny, nebo dany zvirata maji majitele .. nechapu proc tu tahle berlicka je, vse co je vysazeno mimo farmu by melo byt bez ownera a holt si to pohlidej kdyz riskujes

jinak jsem maximalne spokojenej a co se tyce vyvazeni pvp .. kdo breci ze ho pojedou v pvp, tak ma moznost si udelat ten samy build a zkusit si to, ale verim, ze by dotycny brecel s jakymkoliv buildem .. to neni o balancu, ale o pristupu



p.s.: obsazena aurorie behem prvnich dvou hodin po spusteni serveru me dojima ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 07/11/2014 00:11:28
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 07/11/2014 :  06:53:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
pripomelo mi to zabor pozemku v UO na OSI :D kdo nemel trpelivost nevstal v 5 rano a dve hodiny se neprolagovaval serverem aby zabral pozemek mel smulu . trvalo to par hodin nez se to zabralo ale jen kvuli tomu, ze asi tak dlouho trvalo se tam v tech lagach dopravit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 13/11/2014 :  21:00:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jak narazove lidi prisli po patchi, tak narazove servery opousteji .. zajimavy efekt (ale fakt je, ze krome prvniho dne jsem na aurorii nepachnul a jedine co me tam ceka bude dungeon)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000