Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Heroes of Storm
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/01/2015 :  10:17:37  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak co, kdo uz to zkousel?
Ja na to v rychlosti kouknul a nevypada to na prvni dojem zle...

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 09/01/2015 :  14:46:20  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak co, kdo uz to zkousel?
Ja na to v rychlosti kouknul a nevypada to na prvni dojem zle...



Diablo, Arthas a Kerrigan vs. Tyrael, Commander Shephard a blonďatá Lara Croft... Já vždycky tušil, že na Diabla platí pouze atomovka

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/01/2015 :  23:41:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Zkoušel jsem 3 hry. Čili rozhodně nejsem expert.

Nicméně ta hra mě vážně zklamala. Jde to v mechanikách ještě dále než LoL. Tím, že je lvl na celej team, v podstatě žádný postihy za smrt, žádný last hit ani deny, nejsou žádný peníze a nic se nekupuje, tak z toho v podstatě udělali team deathmatch z FPS her. Kdykoli se připojíte a hrajete si.

Potřebujete jít na 10 minut vyvenčit psa? Žádnej problém, až se vrátíte není problém hru otočit.

Jste dement, kterej si jde akorát zahrát obrázky a v dotě vám říkají, že jste dement? Tady žádnej problém, vaše feedění nepříteli nijak zvlášť nepomůže a lvl budete mít stejnej jako všichni ostatní.

Celou hru šíleně prohráváte? Žádnej problém, i na konci se chytáte. Výhoda nepřítele za uplynulých 15 minut je velmi malá.

Na lince jste absolutně marný v a sotva se držíte v exp rangi pod věží? Tady žádnej problém. Žádnou výhodu to nepříteli nepřinese.

V podstatě mohli dát pryč i ty lvly. Prostě aréna 5v5 a nějakej objective. Neříkám, že to nemůže být pro někoho zábavný, ale dota to už v podstatě není vůbec...


Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 12/01/2015 23:48:47
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 14/01/2015 :  09:43:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
to co napsal predrecnik je v zasade vsechno pravda :-).

Me to zabavilo asi na 2 tejdny trosku intenzivnejsiho hrani, od ty odby jsem to nezapnul a radsi litam letadla/jezdim tanky ve War thunderu z mmo zalezitosti.

Co je na HoTS dobry, ze je to fakt uplne neco jinyho nez standartni "yet another clone" MOBA hra... na druhou stranu ty zmeny jsou tak radikalni, ze konzervativci s tim fakt budou mit velkej problem.

tahle hra je vicemene jeden dlouhej boj o pve objectives a kdo je hraje lip obvykle na konci vyhraje, nektery mapy jsou extremni snowball (mines a curse), jiny se otacej jednoduseji.

Velka nevyhoda je, ze v normal game si volis hera a MM ti prilosuje spoluhrace s tim, ze "inteligentne" vytvari 'setup', takze se ti muze stat, ze treba tvoje strana ma 3 champy se self healem, souperi ovsem maj normalni heal support.

jo dalsi vec, ktera tu hru dost odlisuje...heal supporti nejen, z ejsou dost dulezity, ale hlavne maj healy, ktery fakt jako docela hodne healujou...takze je to timhle pojetim blizsi wowku nez treba lolku, kde sustain je nenaviden a healeri tam prakticky nejsou.

ted teda pridali ranked system, kterej je open pro lvl 30 a vlastniky 10ti heru, coz ani jedno nejsem, takze nemam tucha jak to je/funguje...ale cetl jsem, ze tam snad ma bejt klasickej draft, takze ti odpadne pak prace MM a jeho "inteligence".

rek bych celkove, ze je to proste desne nudna a repetitivni hra, ktera (aspon me) nema vubec potencial udrzet hrace a to ani nemluvim o nastavenych cenach heru a prijmech...to je kapitola sama pro sebe.

no mmo
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/01/2015 :  15:27:15  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Neříkám, že to nemůže být pro někoho zábavný, ale dota to už v podstatě není vůbec...




A on nekdo rikal, ze to bude DoTa, nebo LoL? je to nova moba hra, s jinejma rulez, strategiema a i vidim snahu vymyslet neco noveho v necem, kde si to uz nikdo nejspis nedokazal predstavit.

Pojmy jako feedeni, lajna patri do vyse zminenych titulu a ja jsem rad, ze tady to je jine.... je to jen veci vkusu, kdo cekal od nove hry, ze Blizz okopiruje dve zminene a prida tam hrdiny ze svych her jako hlavni tahak tak se plete. Tohle je proste moba odlisna od tech dvou.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/01/2015 :  15:38:03  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

...tak z toho v podstatě udělali team deathmatch z FPS her. Kdykoli se připojíte a hrajete si.


A to je na skodu, ze je to moba kde se pripojim a hraju si?

quote:

Potřebujete jít na 10 minut vyvenčit psa? Žádnej problém, až se vrátíte není problém hru otočit.


Je to problem. Tady musi hrat vsichni teamove a kazdej jedinec je znat stejne jako kdyz mas AFK v LoLku.

quote:

Jste dement, kterej si jde akorát zahrát obrázky a v dotě vám říkají, že jste dement? Tady žádnej problém, vaše feedění nepříteli nijak zvlášť nepomůže a lvl budete mít stejnej jako všichni ostatní.


Neni pravda. Feedeni urychluje levelovat souperuv tym, potazmo vsechny enemy. Rozdil dvou levelu mezi teamama je velice citelnej.

quote:

Celou hru šíleně prohráváte? Žádnej problém, i na konci se chytáte. Výhoda nepřítele za uplynulých 15 minut je velmi malá.


Ano, je pravda, ze se da pocatecni ztrata dohnat, neni vzdy pravidlem a zkuseni hraci z kazde vyhody dovedou profitovat.
Vyhoda v LoLku, kdyz nafeedis preprasenej char, tak s jednim hracem neudela nic celej team.

quote:

V podstatě mohli dát pryč i ty lvly. Prostě aréna 5v5 a nějakej objective...


Objective jsou velice zasadni. Je defacto nutne je delat pokud chces vyhrat a nutne branit v jejich plneni enemy teamu.
Levely jsou podstatne, protoze ty prave davaji vyhodu teamu. Stejne jako diky nim mas nove ability.


Ta hra je jina, me zabavna prijde a naopak mi vyhovuje, ze kdyz ti tu nejakej blbec porad umira, muzes ho vytahnout do pouzitelneho levelu. Libi se mi duraz na tymovou hru, ktera kolikrat v LoL chybela. (jak jsem zminoval nafeedene OP postavy)
Ja osobne tu hru hodnotim kladne, zabavna nebude o nic min jak jine moby a stoji to urcite za vyzkouseni.
Principielne "zase" tak odlisna neni... je to proste moba

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 10/02/2015 :  15:32:23  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Neříkám, že to nemůže být pro někoho zábavný, ale dota to už v podstatě není vůbec...




A on nekdo rikal, ze to bude DoTa, nebo LoL? je to nova moba hra, s jinejma rulez, strategiema a i vidim snahu vymyslet neco noveho v necem, kde si to uz nikdo nejspis nedokazal predstavit.

Pojmy jako feedeni, lajna patri do vyse zminenych titulu a ja jsem rad, ze tady to je jine.... je to jen veci vkusu, kdo cekal od nove hry, ze Blizz okopiruje dve zminene a prida tam hrdiny ze svych her jako hlavni tahak tak se plete. Tohle je proste moba odlisna od tech dvou.


Ja od jakekoliv hry od blizzu cekam uz vzdy jen nasledujici:
-nutnost pripojeni k internetu a poskytovani informaci o sobe/svem pocitaci
-nedustojne az praseci chovani k zakaznikovi
-obtiznost na urovni videosekvence, kde lze misty ovlivnit casti deje
-hlavne nekonecne klikani zcela bezduche vedouci vlastne k nicemu..hrusky konverujeme na jablka a pote zpet, pokud tento proces odklikame 2000x, pribyde nam 10 jablicek a za to dostaneme achiev, pokud to bude pro nektere jedince moc stresujici ci frustraci zpusobujici proces, urcite se dockaji nerfu

Edited by - mouselet on 10/02/2015 15:33:39
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 27/02/2015 :  13:48:37  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Mě se to celkem líbí. Je to prostě jiný a je to dobře. Je to hodně casuální a o skill tu moc nejde. Hry jsou celkem rychlý a svižný, takže je to fajn zábava, když má člověk 15 minut si něco zahrát. E-sport hra z toho asi nebude, ale jsem rád, že Blizz šel hodně jinou cestou, než jakou jde 99% moba klonů.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/07/2015 :  23:57:58  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to nainstaloval a zkusil.
Jako dobrý.
Prostě nadšení!
Hra jak se patří.
Nezbejvá než doporučit všem vášnivým hráčům od sedmi do dvanácti let.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 20/01/2016 :  14:58:14  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
mne je sestnact a hraju to, takze si myslim, ze to muzete hrat i po dvanactym roku zivota.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/01/2016 :  11:00:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
HH, mne 36 a obcas si to zahraju taky. Ale musim rict, ze je to desne plytke. Nema to "kule" jak treba DOTA. Nemuzu si pomoct.

Hral jsem vetsinu charakteru, snad krome dvou a u zadneho nemuzu rict, ze by se mi vyslovene libil. Coz je dost smutne.

L

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000