Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Ultima Online - Drachenfels (European OSI shard)
 CzechHeroes
 vzkriseni
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

sedi
Starting Member

39 Posts

Posted - 31/03/2015 :  11:31:18  Show Profile  Send sedi an ICQ Message Send sedi a Private Message  Reply with Quote
Mel by nekdo chut si opet zahrat Ultimu? Jen tak lehce, bez vetsiho nasazeni, pro zabavu? Zalozil jsem si acc na DarkParadise, a sem tam vecer na hodku lognu :)

Czech Heroe

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 31/03/2015 :  13:23:42  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
pojd radeji Neverwinter :)

Black
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 31/03/2015 :  23:30:50  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Dp jeste jede jo?

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page

sedi
Starting Member

39 Posts

Posted - 01/04/2015 :  09:21:46  Show Profile  Send sedi an ICQ Message Send sedi a Private Message  Reply with Quote
Black: dik za nabidku, ale na to nemam kompo a cas :)
Johny: DP jede, je ted jakesi zamotane, pac je tam milion dungeonu, milion questu a kazde povolani ma jeste dalsi 3 specializace. Takze aby na to vsechno mel clovek 3 vysoky skoly. UO Assist je mrtvy, je ted nejaky Phoenix, ktery umoznuje nascriptovat uplne vsechno. Na hotkey 'A' si udelas script, ktery te odportuje do dungeonu, vsechno tam vybije, vylooti a odportuje zpet. Takze stisknes A a cucas vinko a koukas, jak to kolem tebe pada :) (ano, trosku jsem to prehnal, ale nemozne to vazne neni)

Czech Heroe
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 01/04/2015 :  10:34:08  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tohle vlakno mi pripomina moji situaci, kdy jsem 2 roky hledal lidi co by si zahrali wowko vanillu .. marny. kazdy na ni vzpomina, z nostalgie mu kapou slzy, ale tim to hasne :)
zrejme nejake vzpominky nema smysl reinkarnovat .. a uo patri imho mezi ne.
btw na uo mam nadherny vzpominky, ale i kdyz cas od casu prochazim servery co jeste zijou, tak vedomi, ze bych instaloval uo klienta .. me vzdycky odradi. tenhle klient je zabijak a vim, ze bych si uz na nej nezvyknul.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 01/04/2015 :  10:36:22  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
wowko vanilkove bylo nejvetsi zlo na svete, zatimco UO je pramati vseho

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 11/05/2015 :  15:18:50  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Podle mě je lepší nechat vzpomínky jak jsou. Z mý zkušenosti tyhle výlety do nostalgie vše akorát zkazí :) Já myslím, že dnes už je nereálný se nějak ve větší míře někde sejít... možná až bude WoW2, protože většinou je ta kvalita MMO celkem mizerná a u ničeho ani nedojedu level-cap.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 13/05/2015 :  16:30:18  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
vzpomínky jsou pro důchodce,.. ale není třeba diskotéky pokaždé, když mám chuť někomu nakopat prdel

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000