Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Připravované online hry
 War Thunder
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/02/2017 :  10:40:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Jo jezdil jsem ty nejmene realne, i tak me to prislo o dost realistictejsi nez wotko, ale neshledaval jsem na tom nic pozitivniho, spise naopak, hitparadu onehitu nepovazuju za klad, zcela naopak, takze do tech realnejsich jsem nemel duvod zkouset lezt.

lastfm
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 16/03/2017 :  21:55:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
opet vetsi aktualizace ..
http://warthunder.com/cz/game/changelog/current/203/

nejvetsi radost je pridani novych stroju
japici maji dva uplne zbytecny bombardery s nosnosti 1x 500kg s B.R. 4.7 (wtf) .. seriozne, jsou stihaci co maji vetsi bombovou nosnost ..

kdo jeste hrat nezacal, toho tenhle patch asi nerozhoupe :) ale jo .. jsou tam i fajn veci, .. treba, napriklad, a tak .. hmm.


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 03/05/2017 :  19:16:19  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
pokud obcas vzpomenete na war thunder tak zpozornete ...
http://warthunder.com/cz/news/2092-devblog-m%C3%B3d-sv%C4%9Btov%C3%A1-v%C3%A1lka-cz

Světová válka je speciální mód ve War Thunderu, ve kterém mohou svazy bojovat o světovou nadvládu. Každá akce jednotlivého hráče - zabrání bodu v bitvě, nebo zničení nepřítele, každé vítězství, nebo porážka - ovlivní stav a situaci na mapě Světové války. Vítejte do živoucí a neustále se měnící mapy tohoto globálního konfliktu!

Tam mají svazy šanci bojovat znovu v nejzásadnějších historických bitvách dané doby, anebo i změnit jejich výsledek. Každá operace má jasně definované podmínky vítězství pro každou ze zúčastněných stran. Síly každé strany jsou rozděleny do armád, které se pohybují po strategické mapě, útočí na nepřítele a drží strategicky důležité pozice známé také jako sektory. Vítězství v dané operaci závisí na soustředěné snaze vojáků v bitvě a velitelů ve štábu.

...

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/05/2017 :  10:13:07  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no obcas na nejaky videa z nostalgie kouknu... ale nejak me nic nemotivuje to znovu zkusit :-)

no mmo
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 04/05/2017 :  17:03:08  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
je ohlášen italský strom (letadla)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 04/05/2017 :  17:04:50  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

no obcas na nejaky videa z nostalgie kouknu... ale nejak me nic nemotivuje to znovu zkusit :-)



naprosto chápu .. uvidíme, jak se jim ta světová válka povede, super by mělo být to, že budou na dané mapě jen určitá letadla, tzn bychom se snad měli vyhnout extrémům ..

copak vlastně hraješ?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/05/2017 :  07:55:21  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by celdric

no obcas na nejaky videa z nostalgie kouknu... ale nejak me nic nemotivuje to znovu zkusit :-)



naprosto chápu .. uvidíme, jak se jim ta světová válka povede, super by mělo být to, že budou na dané mapě jen určitá letadla, tzn bychom se snad měli vyhnout extrémům ..

copak vlastně hraješ?



hlavni problem WW modu bude, ze bude pouze pro skvadrony (nebo jak to rict lepe cesky?) neboli tymy, nepujde soloq

no z mmo her jsem uviz na mobilu...summoners war a jinak nejaky singlovky

no mmo
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 16/05/2017 :  16:50:48  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
priprava italskeho stromu je plnem proudu, predstavena novinka Fiat G.91


wiki nam rika ze:

Fiat G.91 byl lehký proudový bitevní letoun vyvinutý italskou firmou Fiat Aviazione.

Projekt G.91 vznikl v roce 1953 jako reakce na výběrové řízení NATO za účelem sjednocení leteckého parku jeho členských států. Požadavek zněl na konstrukčně robustní stíhací bombardér, nenáročný na údržbu, se schopností operovat z kvalitativně horších VPD. G.91 vycházel z typu North American F-86 Sabre, který tehdy společnost FIAT montovala z dílů dodávaných z USA.

Krátce po zalétání prototypu 9. srpna 1956 se stroji za letu utrhly ocasní plochy, nastalo tedy zdržení s přestavbou druhého prototypu, který byl zalétán v červenci 1957. Měl instalovanou pohonnou jednotku Bristol BOr.3 Orpheus o tahu 21,59 kN oproti BOr.1 o 18,04 kN u prvního prototypu. Došlo tak ke zlepšení výkonů a letových vlastností.


Proudový motor Bristol-Siddeley Orpheus
Pro nezájem kontinentálních států NATO o letoun Fiat G.91 se jeho sériová výroba soustředila na objednávky Itálie a NSR. Stroje Aeronautica Militare nesly označení G.91R-1, G.91R-1A a G.91R-1B, které byly vyrobeny v celkovém počtu 98 kusů. Produkce dále zahrnovala 78 bojově cvičných letounů Fiat G.91T-1. Motory Bristol-Siddeley 803 Orpheus o tahu 22,22 kN vyráběl v licenci FIAT. Výzbroj tvořila čtveřice pevných kulometů M-3 ráže 12,7 mm, dva vnitřní pylony pro závěsné zbraně nebo nádrže unesly 227 kg a dva vnější 113 kg. V přídi byly zabudovány tři fotografické přístroje.

Italské letectvo vytvořilo ze 16 strojů ověřovací série reprezentační akrobatickou skupinu Pattuglia Acrobatica Nazionale (Frecce Tricolori) se sídlem v Rivoltě, jejíž Fiaty byly označeny G.91PAN.

Luftwaffe odkoupila nejprve přímo z Itálie 50 letounů série G.91R-3, následně pak 44 bojově cvičné G.91T-4. Jejich hlavňová výzbroj se skládala ze dvou kanónů DEFA 5-52 ráže 30 mm, každý se zásobou 125 nábojů. Další 294 kusy pak postavilo v licenci sdružení firem Messerschmitt, Heinkel a Dornier, zatímco na výrobě motorů se podílel MAN a FIAT. Rovněž německá verze nesla označení G.91R-3 a vedle detailů ve vybavení se odlišovala i silnější konstrukcí křídla, takže i na vnějších závěsech mohla nést náklady do hmotnosti 454 kg. NSR převzala také sérii 50 letounů G.91R-4 určenou původně pro Řecko, které ji však nepřijalo. Řecké vojenské letectvo v roce 1961 testovalo pouze jeden exemplář.

Dalším zákazníkem se stalo Portugalsko, starší italské stroje se potom dostaly do Angoly.

Od prosince 1966 společnost FIAT testovala dvoumotorový prototyp G.91Y s dvojicí pohonných jednotek General Electric 385-GE-13A po 18,13 kN, uložených vedle sebe v rozšířeném trupu. V letech 1971-76 vojenské letectvo Itálie odebralo 45 strojů, které namísto kulometů nesly dva kanóny DEFA 5-52. Trup letounu G.91Y vycházel ze základního trupu cvičného G.91T, u kterého byla zadní kabina odstraněna a nahrazena další palivovou nádrží. Kapacita paliva tak byla dvojnásobná než u předcházejících jednomístných verzí.

Hlavní technické údaje G.91Y
Rozpětí: 9,01 m
Délka: 11,67 m
Výška: 4,43 m
Prázdná hmotnost: 3900 kg
Maximální vzletová hmotnost: 8700 kg
Maximální rychlost: 1110 km/hod
Operační dostup: 12 500 m
Bojový rádius: 750 km

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 26/05/2017 :  02:44:50  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
italsky strom je ve hre
http://warthunder.com/cz/game/changelog/current/220

# Nová letadla

- Itálie
CR.32
CR.32 bis (Prémium)
CR.32 quater
CR.42
Marcolinův CR.42CN (Prémium)
G.50 série 2
G.50AS série 7
C.200 série 3
C.200 série 7
Ba.65 (K.14) L
BR.20 DR
C.202 série 7
C.202EC
C.205 série 1
C.205 série 3
C.205N2
Breda 88 (P.XI)
S.M.79 série 1
S.M.79 série 8
S.M.79 AS
S.M.79 bis/T.M
S.M.79 B
G.55 sub-série 0
G.56
Z.1007 bis série 3
Z.1007 bis série 5
P.108A série 2
P.108B série 1
P.108B série 2
Bf 109G-14/AS
G.91 pre-serie
G.91R/1
F-84G-21-RE
G.55 série 1
G.55S (Prémium)
G.56

- Německo
Flegelův Bf.109A (Prémium)

- USA
PB4Y-2 Privateer
Galerův F3F-2 (Prémium)

# Nová pozemní vozidla

- Japici
Chi-To pozdější série

- Německo
Sd.Kfz. 234/2

- USA
#1052;60#1040;2
#1058;95#1045;1

- Britanie
Vickers Mk.1
Churchill Mk.I
Chieftain Mk.5

- SSSR
Object 268
#1058;-55#1040;

nove a upravene mapy, spousta uprav existujicich modelu ...

co me fascinuje je zarazeni italskych stroju do tieru .. napriklad 3.3 je v 4. tieru, zatimco u ostatnich narodu jen v 2. .. coz mi prijde dost komicky, ... zatim jsem dal za italy dve hry, takze zdaleka nejsem tak abych to mohl ohodnotit ve hre ... casem dam vedet, tesim se na torpedonosny a klasicky bombardery - snad budou uzpusobene i mapy a hlavne vyznam cilu ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 30/05/2017 :  07:46:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mno ja jsem wt znovunainstaloval nicmene jsem se jeste nedostal k zadne bitve :-) nevim snad to nekdy az bude trochu vic casu zase zkusim...

problem italskyho stromu bude, ze tam maj tak malo letadel, ze proste nektery skoncili v divnych rancich jen proto aby bylo jak tierem projit, kdyz je tam ta dementni limitace 6 stroj na tier...

jinak podle vseho se asi dost vyplati koupit tu premiovou g.555, ktera ma bejt prej fakt dost dobra...

no mmo
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 06/06/2017 :  22:50:10  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
jinak podle vseho se asi dost vyplati koupit tu premiovou g.555, ktera ma bejt prej fakt dost dobra...


jup v alianci si ji lidi pochvalujou, ale imho je jen otazka casu, kdy ji zariznou do stavu bezneho premiaka

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/06/2017 :  19:27:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by celdric
jinak podle vseho se asi dost vyplati koupit tu premiovou g.555, ktera ma bejt prej fakt dost dobra...


jup v alianci si ji lidi pochvalujou, ale imho je jen otazka casu, kdy ji zariznou do stavu bezneho premiaka



me dost nasralo, ze se neda koupit jen za goldy, ale clovek musi vysolit dalsi prachy...tak to jsem si rek leda nasrat... i tak porad sedim na cca 16k goldech...

no mmo
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 11/06/2017 :  18:26:36  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

i tak porad sedim na cca 16k goldech...



Nemíváš občas pálení v krku, nutkání syčet a lovit živou potravu, nezvykle ostré vidění ve tmě nebo svědění pod šupinama? :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/06/2017 :  13:53:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by celdric

i tak porad sedim na cca 16k goldech...



Nemíváš občas pálení v krku, nutkání syčet a lovit živou potravu, nezvykle ostré vidění ve tmě nebo svědění pod šupinama? :)



to by uz ovsem byla trochu jina hra a zanr ze... :-)

no mmo
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 22/08/2017 :  15:21:26  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
https://warthunder.com/cz/news/2223-gamescom-nov%C3%A1-%C3%A9-r-a-ve-war-thunderu-ohl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-velk%C3%A9-aktualizace-1-71-cz

Aktualizace 1.71 “Nová É.R.A.” znamená stroje 6. ranku, reaktivní a kompozitní pancíř, nová obrněná vozidla, letadla a mapy.

Bojová vozidla ve War Thunderu dostanou nové typy pancíře - kompozitní a reaktivní. Novou dobu v konstrukci tanků značil přechod na nejnovější technologie pro ochranu před silnou kumulativní municí a raketami, které dokázaly jednoduše zničit libovolný pancíř druhoválečných vozidel. Dále se do boje zapojí nová vozidla určená pro podporu pěchoty, ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 22/08/2017 :  15:34:23  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
sice tím zaplácnu předchozí post, ale ..
k italským strojům .. zatím je docela radost je lítat

italové mají zábavné stíhače viz seznam .. jediný kdo vás bude reálně ohrožovat jsou piloti spitfirů ... lépe stoupají, rychleji se točí a mají víc nábojů do kanónů .. také nemáte šanci jim uletět .. :) konec reklamy .. přesto to jsou fajn letadla a užijete si dost zábavy

G.91R/1
F-84G-21-RE
G.55 série 1
G.56



z bombardérů mám dost rozporuplné pocity ... nejlepší je pochopitelně P.108B série 2, ale .. rozhodně zapomeňte že něco rozhodnete. Jsou to bombardéry s neuvěřitelně papírovou konstrukcí, ale poměrně slušně schopné vydělávat "peníze" .. udělají opravdu dost práce v porovnání s japonci, nemci, většinou britů i rusáků .. jen jsou pomalejší než němci, nemají výzbroj a výdrž jako japonci, nemají pevnou konstrukci jako britové (ti zas trpí na směrovky a výškovky), pochopitelně nejsou ze stalinia jako rusáci vybaveni turbo vrtulovými stroji ... tzn. papírově to jsou fakt nuly .. ale přesto se s nimi dá udělat velmi slušný výkon na první úder ... to že nesmíte potkat nic co by se po vás špatně podívalo je věc druhá .. šance přežít střet s enemy stíhačem nebo nedejbože s těžkým stíhačem je téměř nulová .. návrat je tedy dost nejistá věc, pokud se zadaří a enemy team není zredukován na poslední ubohé jedince, tak doporučuji zůstat na letišti a sledovat situaci .. rychle letí jen "z kopečka" .. takže vzlet z letiště s bombama je opravdu trápení ..natož přeletět půlku mapy a snažit se pak něco zabít ..


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 28/08/2017 :  10:36:20  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jako pridani celyho novyho tieru vypada jako monstrozni akce...i to, ze jestli jsem to spravne pochopil je najednou znicehonic ve hre Vietnamska valka (i kdyz kdysi davno se povazovala korea za "strop")...

takze nezbyva nez cekat co v honbe za $ jeste gaijin vymysli...

no mmo
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 28/08/2017 :  11:22:11  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
takze nezbyva nez cekat co v honbe za $ jeste gaijin vymysli...


no musi se vyvyjet .. to je imho v poradku, ale skoda, ze pridava napriklad lode a nema jeste vyreseny system pro bombardery .. tohle mi hlava nebere

jinak ja osobne bych privital vsechny letadla od roku 1914 dal .. ty dvouploskniky me dost bavi ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 08/09/2017 :  21:45:19  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
pokud nesledujete pravidelne novinky, pak souhrn pripravovanych novinek .. tankiste se maji na co tesit

https://warthunder.com/cz/news/2251-devblog-v%C3%BDb%C4%9Br-z-aktualizace-1-71-nov%C3%A1-%C3%A9-r-a-cz

pro letce je ohlasen pohled zadniho strelce v realnem pohledu, tzn snad to bude mit za vysledek presnejsi strelbu .. nyni to bylo spise o odhadu kudy asi se strely budou ubirat .. nicmene ja osobne jsem velky skeptik .. radeji bych obsah pro bombardery


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 18/09/2017 :  14:58:41  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ani to netrvalo a vetsi patch tu je ..
do konce roku maji byt jeste dva podobne velke, uvidime ...

seznam zmen je opravdu velky, tedy jen formou odkazu ..
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/379563-war-thunder-aktualizace-171-nov%C3%A1-%C3%A9ra-seznam-zm%C4%9Bn/

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 11/10/2017 :  20:01:09  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ohlášena francouzská letadla ..
https://warthunder.com/cz/news/2278-novinka-francouzsk%C3%A1-letadla-v-aktualizaci-1-73-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 01/11/2017 :  15:27:32  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
přidána francouzská technika ...
seznam změn je obrovský, proto jen odkazem
https://warthunder.com/cz/game/changelog/current/271

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 20/12/2017 :  09:36:20  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
aktualizace 1.75
kompletni seznam zmen:
https://warthunder.com/cz/news/2358-novinka-aktualizace-1-75-la-r%C3%A9sistance-je-venku-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 24/02/2018 :  19:21:08  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
po delsi dobe novinky
https://warthunder.com/cz/news/2428-devblog-m1-abrams-pou%C5%A1tn%C3%AD-v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%ADk-cz

Hlavní bojový tank M1 Abrams je nástupce předchozího amerického tanku M60 Patton
Vyroba 1979 - postupne modernizovane verze se vyrabi dosud

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 15/03/2018 :  09:24:31  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
aktualizace 1.77 a kompletni seznam zmen
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/402726-aktualizace-177-advancing-storm-seznam-zm%C4%9Bn/

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 12/06/2018 :  16:38:57  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
aktualizace 1.79
mnoho zmen a uprav
https://warthunder.com/cz/game/changelog/current/311

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 13/05/2019 :  13:09:59  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
WT odpocitava dny do spusteni svetove valky ... co myslite, bude mapa spolecneho utoku nacku a rusaku na polsko?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 26/03/2021 :  07:58:34  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
ahoj, lita tu nekdo JETy v R/B?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 16/06/2022 :  16:16:25  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
https://warthunder.com/cz/game/changelog/current/727

War Thunder "Danger Zone" - seznam změn

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 31/10/2022 :  23:37:06  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
výročí 10 let ...

https://warthunder.com/cz/news/3717-speci%C3%A1l-v%C5%A1echno-nejlep%C5%A1%C3%AD-war-thundere-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 01/12/2022 :  00:19:35  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tak NIKDY se změnilo na "připravujeme"

https://warthunder.com/cz/news/3730-devblog-ozn%C3%A1men%C3%AD-viii-%C3%BArovn%C4%9B-letectva-a-p%C5%99edobjedn%C3%A1vky-na-a-6e-tram-intruder-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 10/12/2022 :  13:18:43  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
tak uz doslo na MiG-29 Fulcrum

https://warthunder.com/cz/news/3743-devblog-mig-29-9-13-fulcrum-cz


Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 07/02/2023 :  20:47:59  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
po delsi dobe: otazky a odpovedi k budoucimu vyvoji

https://warthunder.com/cz/news/3780-qa-odpov%C4%9Bdi-od-v%C3%BDvoj%C3%A1%C5%99%C5%AF-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 11/03/2023 :  17:51:57  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
hra ala War Thunder ve virtuální realitě pro PS VR2

https://www.vortex.cz/autori-war-thunderu-predstavili-novou-leteckou-hru-pro-ps-vr2/

oficiální web: https://acesofthunder.com
trailer: https://www.youtube.com/watch?v=Wk3SjEr236E&t=1s

text článku:
polečnost Gaijin Entertainment dnes překvapila oznámením nového titulu Aces of Thunder. Jedná se o leteckou hru zasazenou primárně do druhé světové války, v níž usedneme do kokpitu mnoha slavných letadel. Co je ale nejdůležitější, novinka míří, zdá se, exkluzivně na PlayStation VR2. Mnoho podrobností v tuto chvíli k dispozici nemáme. Autoři spustili oficiální web, který láká na ultimátní simulátor leteckých soubojů, ale vedle oznamovacího traileru už na něm vlastně nic nenajdete. Upoutávka samotná naštěstí demonstruje mnoho záběrů přímo ze hry.

Podle vývojářů vzniká Aces of Thunder speciálně pro potřeby PS VR2 a o jiných možných verzích se nemluví. Hra má nabídnout autentickou fyziku i model poškození a technologicky se celkem přirozeně opírá o populární War Thunder. V kokpitu máme mít možnost kompletně ovládat důležité palubní přístroje. Mělo by jít primárně o PvP on-line hru. Podobně jako War Thunder by se ale měla časem rozrůst o letouny z novějších generací. Na datum vydání byste se v tuto chvíli ptali marně.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 01/04/2023 :  22:22:07  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
jak na manevry v leteckych soubojich
https://www.youtube.com/watch?v=uCquoeGZ910&ab_channel=WarThunder.Officialchannel.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 25/07/2023 :  20:27:56  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
velke systemove zmeny

https://warthunder.com/cz/news/3926-devblog-roadmap-zm%C4%9Bny-ve-war-thunderu-%C4%8Dasov%C3%A1-osa-cz

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000