Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Pokec
 Nějaká aktivita?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 25/09/2015 :  11:12:47  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Zdar všem, děje se někde něco? Je na obzoru nějaká pecka, kde se zase sleze pár lidí? Hraje se teď něco?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"

Edited by - Tragedy on 25/09/2015 11:13:12

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 25/09/2015 :  13:16:41  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jestli chces zkusit nekompromisni pvp, kde vetsinou chcipnes na jednu ranu, tak Dayz

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 25/09/2015 :  14:07:15  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
z mych nedavnych/aktualnich aktivit:
- Archeage: obrovske moznosti co muze postava delat, neni absolutne sance vse vyuzit, tzn postava/hrac se rozhodne nudit nebude. hru neskutecne devalvuje nevyvazene pvp, naopak pve je hodne fajn, ale neni tak variabilni jako wow (maji co dohanet), naopak oproti wow tu je x* vic moznosti cim se zabyvat. hrat lze i zdarma, v placene verzi mas x* vic bodu do craftingu/na traderuny atd .. realne si to bez placeni neumim predstavit. hra jde hrat v pohode i solo, ale jak uz to byva, na pve potrebujes sehranou partu, dungeony jsou hodne o taktice, brutalni silou to projit az na low dungy nejde. pvp je i pro neplatici zcela regulerni, problem je v gigantickem mnozstvi moznosti jak si nastavit postavu a bohuzel absolutne nevybalancovanem systemu.

- war thudner: super odreagovani, litas v letadle nebo jezdis v tanku, hry trvaji 20-60 min (vetsina neco mezi tim), postupne si expis dalsi a dalsi stroje ale nic te nenuti s nimi hrat, system je nastaven tak, ze ti dava spoluhrace i soupere se stroji podobneho "ranku", i tady lze pochopitelne narazit na nelogicnosti (zvyhodneni nekterych typu oproti jinym, nebo davani k sobe stroje co se nemohli potkat na bojisti at jiz kvuli mistu, nebo v horsim pripade kvuli technologickemu rozdilu). WT je hra z ktery ja osobne odchazim opravdu s cistou hlavou. hrat se da absolutne v pohode zdarma i solo, nejsi v nicem omezen.

- Skyforge: hra na boha, asi ma obrovsky potencial, hraju chvilku, ale zatim to neni rozhodne srdcovka ac se tam clovek nenudi. pvp mi (na mem lvl) prijde dost chaoticke a totalne nevyvazene ... o balancovani teamu tu evidentne vyvojari nestoji. z velke casti grind, ale da se hrat i to pvp .. nicmene na me pvp pusobi asi jako by nekdo z krabice vyhodil 20 micku z 10 patra a tys to mel z chodniku vystrilet tak, aby zadny z nich nedopadl na zem ... hekticke, chaoticke. (toto pisu z pocize nubika co hraje cca 10dni)

- Tera online: nehraju cca pul roku, ale docela dlouho me to bavilo, fajne pvp, je videt, ze se hodne motivovali v jinych hrach, takze ti tam je spousta veci povedomych. hodne grindu, hodne pvp .. ciste na tobe cim travis cas. stupidni crafting. pvp ma classy bud na solo, nebo na hromadny akce .. problem je, ze nektery charaktery nevyuzijes v solo a naopak dominujuou v hrodnym pvp a opacne. kdyz jsem hral, tak tam bylo v arenach dost podvodniku a team s tim nic nedelal. pro me duvod proc jsem skoncil s hranim tery. nezkousel jsem hrat zdarma, uz ani nevim jake to melo nevyhody.

- League of legends: super odreagovani, solo hrani, predpokladam ze znas, rozepisovat se tedy nebudu. ted uz spis jen koukam na streamy, pac se styl hry obecne desne zmenil za posledni dva roky a moje oblibene support a tank postavy nemaji takove vyuziti, aby se dali hrat.

- World of Warships: dost lidi tam uteklo z war thunderu a world of tanks, imho se ale rychle vratili, pac tahle hra je fakt jak trening pro uspavace hadu .. dal jsem tomu x hodin a povazuju je za absolutni ztratu casu.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 25/09/2015 :  15:15:31  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja ted docela hraju heroes of storm, coz je takova jednodussi verze LoLka s trochu lepsim ovladanim (kamera follow), vetsi variabilitou map (asi 8 ruznejch - nechce se mi je ted pocitat, ale asi bych je z hlavy vyjmenoval, dostanes nahodne) a pokud mas rad blizzardi hry tak tam ze 3 kousku najdes hrdiny...

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/09/2015 :  08:54:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
osobne cekam na the repopulation, vyhlizim spusteni LIF jakozto MMORPG a po ocku pokukuju po novus inceptio ale mam porad znacnou neduveru ze to skonci dobre, i kdyz koncept je v urcitych ohledech pro me atraktivni. Naposledy jsem hral mmo pred pul rokem asi mesic, navrat do eve kde jsem se presvedcil ze to je sice konceptem originalni vec na poli mmo ale prakticky vsechny jednotlive elementy ktere ve hre jsou, jsou zpracovany tim nejnudnejsim zpusobem ktery lze vymyslet, snad s vyjimkou pvp na ktere nemam dostatek casu abych byl schopen v nem hrat nejakou vyznamejsi roli.

cela mmo kategorie her je uplne v pici imo

lastfm
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 30/09/2015 :  13:51:43  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Díky za vyčerpávající info hlavně Elidorovi :) Mě právě zajímalo hlavně MMO, jinak HotS hraju realivně často. LoLko jsem hrál hodně dlouho předtím, ale jak je času málo, tak je ten HotS pohodovější, tím že jsou hry rychlejší.

Kdyby si mě někdo chtěl na battlenetu přidat, tak Tragedy#2330

Každopádně z MMO koukám nic co by stálo za to a ani se asi nic nechystá... aspoň já o ničem nevím.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 30/09/2015 :  13:55:02  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
cekam s virou na Star citizena, ale bojim bojim

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 30/09/2015 :  14:22:12  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

cekam s virou na Star citizena, ale bojim bojim



Na toho zase nebudu mít comp :) Navíc nějak pochybuju, že to někdy dodělaj :)

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 02/10/2015 :  15:56:24  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
http://www.bladeandsoul.com/en/ :D :D

MMO traveller
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 02/10/2015 :  20:25:37  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

http://www.bladeandsoul.com/en/ :D :D


:) vypada to jako klon 9dragons a silk road .. v kombinaci s ncsoftem .. to bude zlo

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 05/10/2015 :  10:37:01  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Greydawn

http://www.bladeandsoul.com/en/ :D :D


:) vypada to jako klon 9dragons a silk road .. v kombinaci s ncsoftem .. to bude zlo


Ja tam vidim este aj ArcheAge :)

MMO traveller
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000