Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Nákup, prodej, bazar
 Prodam Black Desert
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 30/03/2016 :  15:47:07  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Je to ta levnejsi varianta co ji prodavaji za 30 EUR, dam to za 15 EUR, jsou tam dva low level chary, nic co by stalo za rec.

Jestli ma nekdo zajem tak mi napiste nejlepe na wilda ten divny znak seznam tecka cz

lastfm

elidor
Administrator

1330 Posts

Posted - 31/03/2016 :  13:28:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Je to ta levnejsi varianta co ji prodavaji za 30 EUR, dam to za 15 EUR, jsou tam dva low level chary, nic co by stalo za rec.

Jestli ma nekdo zajem tak mi napiste nejlepe na wilda ten divny znak seznam tecka cz



ahoj, hodim tvuj post na fb do skupiny kde o tom kamarad porad mluvi v superlativech a lovi spoluhrace stejne aktivne jako jehovisti
muzu se zeptat na nazor na tu hru? on je nadseny do nebes (nick Boodin, mozna znate).

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 31/03/2016 :  16:11:04  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Hra je skvela pro lidi kterym tento typ hry vyhovuje.

Je fakt tezke to popsat, ale je to po dlouhe dobe hra, kde lognu a nevim co mam delat napred. A rozhodne v tom nazoru nejsem sam.

Ale urcite to neni pro kazdeho. Absence instanci, raidu atp hodne lidi odradi. Stejne tak pro pkcka je odrazujici, ze mrtvola nic nedropuje a ze za pk kill je citelny postih.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 01/04/2016 :  08:36:53  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
Prodano.

Me neodradila teda zadna z tech veci o kterych pise Atronach protoze jsem se k nim ani nedostal :-)

Nemuzu poskytnout jakoukoliv fundovanou recenzi, mam pifku na mmocka obecne, povazuju to za totalne zdegranovanej zanr a doted obcas pustim ultimu online kdyz si chci zahrat mmo co me bavi. U tohohle jsem neprekonal ani prvni hodinu ktera je vlastne takovej velkej tutorial, proste jsem to nedokazal. A pak jsem objevil project gorgon, indie mmo vyvijenou myslim 2ma lidma a strasne me to chytlo (nepocitam-li wotko tak je to prvni mmo co me bavi po snad 5ti letech), tak jsem se rozhodl ze misto toho abych vyhodil oknem 30 ecek, vyhodim jen 15 a prodal jsem to nekomu, koho to snad bavit bude.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 01/04/2016 08:37:47
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 01/04/2016 :  22:03:24  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Prodano.

Me neodradila teda zadna z tech veci o kterych pise Atronach protoze jsem se k nim ani nedostal :-)

Nemuzu poskytnout jakoukoliv fundovanou recenzi, mam pifku na mmocka obecne, povazuju to za totalne zdegranovanej zanr a doted obcas pustim ultimu online kdyz si chci zahrat mmo co me bavi. U tohohle jsem neprekonal ani prvni hodinu ktera je vlastne takovej velkej tutorial, proste jsem to nedokazal. A pak jsem objevil project gorgon, indie mmo vyvijenou myslim 2ma lidma a strasne me to chytlo (nepocitam-li wotko tak je to prvni mmo co me bavi po snad 5ti letech), tak jsem se rozhodl ze misto toho abych vyhodil oknem 30 ecek, vyhodim jen 15 a prodal jsem to nekomu, koho to snad bavit bude.



No jo ty jsi byl dycky divnej cece to mas z te medvedi formy :-)

RL Fishing
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 02/04/2016 :  18:23:57  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverakprodal jsem to nekomu, koho to snad bavit bude.



Zatím jsem dingnul lvl 20 s tamerkou a docela dobrý :)

Prostě mlátička na víkend :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/04/2016 :  13:21:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drewinek
No jo ty jsi byl dycky divnej cece to mas z te medvedi formy :-)



Je to mozny, v project gorgon muzes byt netopyrem, vlkem, pavoukem, kravou, jelenem, prasetem a ja nevim cim jeste. Kazda forma ma svuj vlastni skillset, brneni, hrace-kravu muzes i podojit proste hra pro me.

Vcera jsem pri potapeni nedotahl management kysliku a nedopatrenim vyleveloval skill dying na 10 cimz jsem ziskal po smrti novou abilitu, muzu si ted vybrat respawn nebo "go for the light".

lastfm

Edited by - Rashaverak on 04/04/2016 13:23:36
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000