Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 17/01/2003 :  07:39:19  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Pokud jsi zapomel jak station tak pass, tak jedina sance je obratit se na customer care service primo u Verantu. Napises jim mail ze si tyto informace ztratil. Popravde, jeste nikdy jsem neslysel ze by nekdo nemel station, ale ....

Co ale musis mit aby se u Verantu vubec obtezovali pomoct je: code od zakladniho EQ, tj. od toho kde je jen stary svet. Myslim ze je vubec nezajimaji code od expansion packs. No a kdyz tuto budes mit a oni uznaji tvuj problem za vhodny resit, tak ti poslou nove pass a v tvem pripade i station (to zrejme bude to puvodni station ketere si tam mel) na email, kterej si jim tam tenkrat zadal (kdyz si vyplnoval jednu z nekolika tabulek), ne na ten ze kteryho jim budes psat.

Jinymi slovy pokud si jako ja, ze mam jeden account asi pres 20tou ruku (tj. nemam code), u druheho si ani nahodou nepamatuju z jakeho mail jsem jim tam psal (tj. nevim mail) a u tretiho vim code a i bych vedel mail, ale protoze ta mailova schranka uz neexistuje, tak sance na to ze ti u Verantu pomohou je rovna ZERO.

Ale treba jako ja nejsi



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

imhotep
Moderator

Imho

219 Posts

Posted - 18/01/2003 :  23:44:45  Show Profile  Send imhotep an ICQ Message Send imhotep a Private Message  Reply with Quote
tak to sem presne ja

_________________________
Mummy returns...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/02/2003 :  09:28:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak bych vás rád poprosil o finální radu. EQ Gold
http://www.gameline.cz/pages/pcsekce.htm
neobsahuje který datadisk ?

Díky
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 14/02/2003 :  10:32:50  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Pokud je to standardní GOLD https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQ1RE-HG-SW1102-EQGOLD

tak obsahuje vsechno krome jeste nevypusteneho Legacy of Ykesha a standardni cena je $50 bez postovneho. Ta cena na te strance je nejaka divna. Jenom jestli nevydavaji za GOLD nejakou edici classic+kunark+velious.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/02/2003 :  10:42:00  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Pokud je to standardní GOLD https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQ1RE-HG-SW1102-EQGOLD

tak obsahuje vsechno krome jeste nevypusteneho Legacy of Ykesha a standardni cena je $50 bez postovneho. Ta cena na te strance je nejaka divna. Jenom jestli nevydavaji za GOLD nejakou edici classic+kunark+velious.



Aniž bych měl potřebu dělat jim reklamu, tak tady nakupuju často a vždy jsem byl spokojen. V každém případě budu informovat :)
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 14/02/2003 :  10:55:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
jde spíš o to (nejsem si jistej), že mám pocit, jakoby se GOLD edice kdysi jmenovali tyhle 3 datadisky a pak po vypuštění falších 2 znovu udělali GOLD. Tak jen pro tebe, aby ses pořádně zeptal.

Plnohodnotný nynější GOLD musí obsahovat to, co je uvedeno u toho SONY, jak jsem dával link

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 15/02/2003 :  14:40:43  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak bych vás rád poprosil o finální radu. EQ Gold
http://www.gameline.cz/pages/pcsekce.htm
neobsahuje který datadisk ?

Díky



To je zajímavá informace. Zkusím zítra skočit do jejich kamenného obchodu se na to kouknout. Když nic jiného, ta cena je zajímavá a jestli bude v jejich goldu Luc i PoP tak to vezmu.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Jarek
Starting Member

6 Posts

Posted - 15/02/2003 :  16:54:42  Show Profile Send Jarek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by Gabriel

Tak bych vás rád poprosil o finální radu. EQ Gold
http://www.gameline.cz/pages/pcsekce.htm
neobsahuje který datadisk ?

Díky



To je zajímavá informace. Zkusím zítra skočit do jejich kamenného obchodu se na to kouknout. Když nic jiného, ta cena je zajímavá a jestli bude v jejich goldu Luc i PoP tak to vezmu.



Myslim ze Pop v tomhle data nenajdes...jedna se o evropskou verzi pop, jsou tam vsechny data krome Pop tede Kunark,Velious a Lucin.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 15/02/2003 :  19:09:38  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:


Myslim ze Pop v tomhle data nenajdes...jedna se o evropskou verzi pop, jsou tam vsechny data krome Pop tede Kunark,Velious a Lucin.



Hmm, no, píší že tam mají taky samostatný Luclin ... tak bych vzal alespoň ten. Luc se ještě nedělil na evropskou a americkou verzi, že? To až Pop. Nebo ani ten ne?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 17/02/2003 :  10:28:14  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Pokud je to standardní GOLD https://store.station.sony.com/hardgood.jsp?SKU=EQ1RE-HG-SW1102-EQGOLD

tak obsahuje vsechno krome jeste nevypusteneho Legacy of Ykesha a standardni cena je $50 bez postovneho. Ta cena na te strance je nejaka divna. Jenom jestli nevydavaji za GOLD nejakou edici classic+kunark+velious.



Tak ten jejich nabízený GOLD je ten starší, odsahuje vše po Luclin. Teď jsem s nimi volal.
Ale májí i samostatný Luclin, takže utíkám *strnulý výraz ve tváři, v ruce žmoulá tisícovku*.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 24/02/2003 :  13:13:42  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jakákoliv verze která neobsahuje vše včetně PoPu je vcelku nanic a osobně bych se na to vykašlal než kupoval. Sice můžete namítnout že na low lvl Vám je Vám PoP an nic, ale podle mě přinesl PoP jednu z nejlepších věcí v celém EQ a to jsou teleportační knihy.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 24/02/2003 :  19:25:32  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
No, já jen dokupuji co mně chybí a tak musím po datadiscích.

Jistě máš pravdu v tom, že se díky knihám zrychlil přesun. Ale neztratilo se část kouzla téhle hry? Kolik lidí se teď courá jen tak po kraji? Moc ne. Nejdřív jsem si myslel, že lidí ubývá - tolik jsem jich už na svých procházkách nepotkával. A ejhle, všichni jsou v cílových zónách kde bojují. Hop kniha.

Ale já jsem asi zvláštní případ strašně mě mrzelo, když zvedli potřebu lootovat vlastni mrtvolku na 10lvl. Než jsem se s první postavou dostat na 10lvl, eq mě stačil už pořádně vyučit.

Když něčeho dosáhnu bez překážek a trablů, nevážím si toho tolik.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)


Edited by - Krvezbrote on 24/02/2003 19:26:42
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 24/02/2003 :  20:12:52  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Docela by me zajimalo, jestli s prichodem PoP take dali patricnou kompenzaci Druidum. Kdyz uvazim, ze polovina kouzel ktere behem kazdych 5 levelu dostavam jsou teleportace, ktere jsou diky "hopla kniham" velmi omezene (jedine pouzitelne jsou Dredlands, Karana a Nexus ... zbytek je vzdy pobliz mest, tedy hladce nahraditelne, navic Sciony likviduji i tyto vyse jmenovane). Rikal jsem si, kdyz jsem si bral druida ze budu velmi uzitecny prave pro moznost presunu lidi kam budou potrebovat ... coz se ukazalo jako lichy predpoklad.

Tim ovsem nerikam ze nejsem s druidem az tak spokojeny, neni to spatne povolani ... umi snare, umi healovat, ma trny ... takze v grupe se pro nej mistecko najde a docela jsem si na nej zvykl, prijemne se za nej hraje. Ale ... ano, citim ze je toto povolani velmi silne ochuzeno v porovnani k ostatnim povolanim a ty nevyuzite kouzla me opravdu zlobi.


Ano Krve, nezbyva mi nez souhlasit ... prave obtiznost hry je to co nas na ni pritahuje a prave u online her by to melo platit dvojnasob. Tak me take celkem mrzi jak pise Placacka v jinem topicu, ze dochazi ke snizeni sily bossu .. doufam ze se nedoziju dne, kdyz se budu moci prochazet po krajine bez obavy z nebezpeci. Kdyz si vzpomenu na ten adrenalinovy prival kdyz jsem prochazel v noci Kithicor forestem, nebo kdyz jsem lovil v lfay a vedel jsem ze nekde pobliz je mozna Equestrielle, nebo kdyz z TR vybehl Dvin a zacal masakr, nebo kdyz jsem pri zachrane tela jednoho manika z guildy prochazel s invisem doly ve FM a modlil se za kazdou sekundu aby mi invis nespadl ... to jsou veci, ktere ackoliv z nich nikdy nevyslo nic dobreho, presto by bez nich bylo EQ nudne a prazdne.


EDIT: Tak jsem si prosel kouzla od Druida a co jsem nasel s prichodem PoP ...

Tiny Companion - zmenseni petu ... no, prima vec na raidy a do skupin s hodne pety, ale nic bez ceho bych nemohl zit. Toto kouzlo nemam a ani po nem nijak zvlast netouzim.
Harmony of Nature - snizeni aggro u cilove potvory ... zbytecnost, mame prece klasickou Harmony z nizsich levelu, ktera mi funguje naprosto bezvadne a fungovat bude i nadale, nehlede k tomu ze klasicka "Harmonika" je plosne kouzlo. Takze 100 many na jednu potvoru, nebo 25 many na nekolik potvor, to je vec ktera hovori sama za sebe.
Ring a Circle of Knowledge - port na PoK ... hop kniha rusi, tedy zbytecnost
Spirit of Ash - udajne lepsi Treeform, nevim, neskousel jsem ... ale puvodni Treeform je kouzlo ktere jsem pouzil jen jednou na efekt a pak jej odlozil navzdy. Nejvice je problem s Root efektem a ten tick 3 many taky neni zrovna nic moc.
Share Great wolf form - muzu udelat vlka z cele skupiny ... zajimave kouzlo a celkem asi vyuzitelne (silny SoW + bonus do ATK), ovsem az na levelu 49.

Pak ovsem prichazi dlouha rada od levelu 61, tady je opravdu velke doplneni pro druida, ale neni to tak trochu pozde ... ?


No, zanarikal jsem si, dusicce se trochu ulevilo, stejne s prichodem SWG budou tyto moje starosti zcela bezpredmetne.

Edited by - frogger on 24/02/2003 20:36:03
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 25/02/2003 :  09:12:45  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:


EDIT: Tak jsem si prosel kouzla od Druida a co jsem nasel s prichodem PoP ...



Drobet ti osvetlim par veci, ktere tady unikaji.

quote:


Harmony of Nature - snizeni aggro u cilove potvory ... zbytecnost, mame prece klasickou Harmony z nizsich levelu, ktera mi funguje naprosto bezvadne a fungovat bude i nadale, nehlede k tomu ze klasicka "Harmonika" je plosne kouzlo. Takze 100 many na jednu potvoru, nebo 25 many na nekolik potvor, to je vec ktera hovori sama za sebe.



Hodne dobry kouzlo neb zavedli cap lvl u potvory kterou muzes harmony uklidnit.

quote:

Spirit of Ash - udajne lepsi Treeform, nevim, neskousel jsem ... ale puvodni Treeform je kouzlo ktere jsem pouzil jen jednou na efekt a pak jej odlozil navzdy. Nejvice je problem s Root efektem a ten tick 3 many taky neni zrovna nic moc.



Drood je solista a toto je jedno z rady jeho mana regen buffu. Kdyz medi, nepotrebuje behat a tak root neni problem. Jinej problem je ze jsi zvyklej na KEI, kterej bys nemel ani nahodou, kdybychom vsichni zacinali on piky a vsichni by ti zavideli tvuj mana regen tree form - btw ma i hp regen.


quote:

Pak ovsem prichazi dlouha rada od levelu 61, tady je opravdu velke doplneni pro druida, ale neni to tak trochu pozde ... ?



Proc by to melo byt pozde?? Drood dostal opravdu super kouzla, ale drood ma super kouzla uz od lvl1, jen zalezi na uhlu a lvl z ktereho se na to divas.

Jinak si myslim ze tim ze zavedli knihy a jeste predtim, kdyz dali wizardum translocate udelal Verant droodum a wizum opravdu super sluzbu - kolikrat se ti stalo ze by si za hodinu dostal 50 tellu s zadosti o port (a ver ze neprehanim ani drobet)?? Asi uz moc ne a umis si predstavit jak to musleo lezt na nervy lidem, kteri hrali droody a wize?? Osobne si nepamatuju drooda nebo wize, kteri by nebyli celou hru anonymous nebo role.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 25/02/2003 :  09:19:02  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:


Ano Krve, nezbyva mi nez souhlasit ... prave obtiznost hry je to co nas na ni pritahuje a prave u online her by to melo platit dvojnasob. Tak me take celkem mrzi jak pise Placacka v jinem topicu, ze dochazi ke snizeni sily bossu .. doufam ze se nedoziju dne, kdyz se budu moci prochazet po krajine bez obavy z nebezpeci. Kdyz si vzpomenu na ten adrenalinovy prival kdyz jsem prochazel v noci Kithicor forestem, nebo kdyz jsem lovil v lfay a vedel jsem ze nekde pobliz je mozna Equestrielle, nebo kdyz z TR vybehl Dvin a zacal masakr, nebo kdyz jsem pri zachrane tela jednoho manika z guildy prochazel s invisem doly ve FM a modlil se za kazdou sekundu aby mi invis nespadl ... to jsou veci, ktere ackoliv z nich nikdy nevyslo nic dobreho, presto by bez nich bylo EQ nudne a prazdne.




Obtiznost EQ se nesnizila, pouze se zvedla síla charakterů . Tak a nebo tak i na lvl61 prochazim pres Kithicor forest se stazenou zadnici a hodne nahore na stene, neb ty mobove co se tam rodi by me zmakli s prstem v nose.

A toho ze by si se dozil bezpecne prochazky po krajine se bat nemusis, ono hodne zalezi na tom ajkou krajinu si vyberes. I na lvl30 muzes jt treba do Crusbone a byt tam kralem, stejne tak jako na lvl65 v Guku kde mas na lvl30 stazenou zadnici a pot na zadech.

Takze vse je relativni a EQ je porad nejlepsi a SWG bude muset byt hodne dobra aby se alespon EQ priblizila.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 25/02/2003 :  09:20:22  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To je fakt.
Já byl furt roleplay, jinak bych polovinu času odpovídal na žádosti o port

Ale na druhou stranu jsem zase mohl sledovat a někdy jsem port vzal - většinou, když někdo hlásil do zony stylem: Need port from GD for 150pp quick.

To jsem neodmítal a hlásil se okamžitě

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 25/02/2003 :  09:26:00  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
ja vedel ze Zelenac takhle zareaguje.

Jinak ja jednou nabizel 400pp za port a stejne jsem ho nesehnal .. tenkrat mi pufnula roba v PoGu.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 26/02/2003 :  08:10:15  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Budu tiše doufat, že alespoň část z vás u EQ zůstane. Hodně kolem sebe slyším o okamžitých přechodech na SWG a přiznám se, že z toho nejsem nadšený.

Všichni si myslím uvědomujeme jednu věc ... EQ jako offline hra by nám vydržela max pár týdnů a to jí fandím. Dělají ji jen a jen lidé se kterými hrajeme. Jestli své okolí ztratíme, už to taková zábava nebude. A většinu z lidí co s nimi občas, nebo často hraji, bych opravdu nerad ztratil.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 26/02/2003 :  12:35:48  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Vis Krve, hraju EQ pres 3 roky a opravdu jsem v te hre videl hodne. Ale jak to tak byva, kazda hra tak nejak omrzi. Jasne ze EQ dela asi z 99% to ze tam hrajes z lidma, s kteryma je fajn hrat, ale ty lidi se nezmeni prechodem na jinou hru. Zmeni se jen prostredi.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 26/02/2003 :  21:07:51  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Dobra Placo, jiste ze je 400 tels kapku moc ... ale ted jako Druid nedostavam ani jeden a ani nevidim zadny OOc nebo shout ze by nekdo potreboval. Ze 400 na 0 je trochu drsny skok ... pritom by stacilo vhodne rozmistit nektere ringy.

Tree form ... tenhle tree form, ktery regeneruje i manu je az od levelu 39, zakladni tree form regeneruje jen Hp a to jen velmi mirne. Ver mi, nepouziva se ... slaby, neucinny.

Kdybych nemel KEI ani Claritu obcas od Krveho, tak uz Druida pokladam, protoze sice umi hezky solovat, ale pak nekolik minut meditovat a pozorovat krasnou krajinu okolo mne to neni nic co by se mi zamlouvalo. Hraju EQ abych se bavil, ne abych si u toho cetl knizku, nebo se dival na televizi. Asi se mnou nebudes souhlasit, ale ja proste preferuji akci a aktivni zabavu, cekani na neco me ubiji a tezce nudi.


Co se tyce SWG, pujdu do nej predevsim pro samotny svet Star Wars, ktery je mi velmi blizky a s kterym se dokazu ztotoznit.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 26/02/2003 :  22:59:49  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka

Vis Krve, hraju EQ pres 3 roky a opravdu jsem v te hre videl hodne. Ale jak to tak byva, kazda hra tak nejak omrzi. Jasne ze EQ dela asi z 99% to ze tam hrajes z lidma, s kteryma je fajn hrat, ale ty lidi se nezmeni prechodem na jinou hru. Zmeni se jen prostredi.



To máš jistě pravdu, ale když mě svět rychlopalných zbraní jako hra neláká. Mám rád sci-fi stejně jako fantasy, ale co se týče her tvrdě preferuji fantasy. EQ hraji teprve dva roky, možná že po třech budu mluvit a myslet stejně jako ty.

Tedy doufám, že do té doby už bude na trhu EQ2 a já do ní plynule přejdu.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 28/02/2003 :  09:23:01  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Jasně fantasy forever. SW si urcite koupim a nejakej ten mesic vyzkousim,ostatne jako kazdou online hru.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 28/02/2003 :  10:09:47  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
K tomu Druidovi: jedinej char, kterej muze solovat a nemusi cekat na manu/hp je IMO Necro. Pokud nechces cekat na manu nezbyde nez grupovat. Co se tyce portu tak po vydani Luclinu a nasledne PoPu uz to s tema portama neni tak horky i kdyz si dokazu predstavit ten frmol kdyz se guilda schazi na raid.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 13/03/2003 :  20:54:25  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Zdravim.Sem se chtel zeptat kdyz uz tenhle topic vznikl,na prutok dat za urcitej cas...totiz abych pravdu rekl tak pred temi dvema roky jak sem eq hral a kvuli tehle hre neodmaturoval hihi:) [nakonec jo ] tak me nejak netizil prutok dat,jelikoz sem hral od znameho.. no po tomhle odmleceni sem konecne poridil dom mw ale bohuzel s omezenim ..Takze jestli to nekdo vi budu rad za tuto pro me dost cenou informaci...staci prumer,vim ze zalezi na zone na poctu lidi atd.. ale abych mel takove pro me orientacni cislo :) DIk

-|-
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 15/03/2003 :  12:55:40  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
toz nevadi asi nikdo nevi toz asi to budu muset skusit sam:)

-|-
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 17/03/2003 :  10:43:39  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No mozna to bude vedet Zeli, ale nejsem si jistej. Nicmene ti udelam alespon jakousi predstavu. Henar, mel take omezeni na data a pokud si dobre pamatuju, tak mel 2 giga na mesic. Hral 2 az 3 postavy najednou cca 10 - 14 hodin, z toho tak 6 hodin na raidu se 40lidma - denne a stacilo mu to. Sice sem tam musel zvolnit ale nepredpokladam ze by v teto republice bylo vic jak 4 lidi kteri by hraly tak jako, no a ty k nim asi patrit nebudes


Placacka
Grand Master of Chaos

Edited by - Placacka on 17/03/2003 11:30:06
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 17/03/2003 :  10:55:17  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
:) Henar,mno tak pokud to stacilo henarovi hehe tak me bude stacit urcite :)Dik

-|-
Go to Top of Page

Cerv
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  13:24:30  Show Profile  Send Cerv an ICQ Message Send Cerv a Private Message  Reply with Quote
Muzu hrat EQ i kdyz me to uz nebavi a nemam na to cas?

Mumla

warlord
Go to Top of Page

frogger
New Member

122 Posts

Posted - 17/03/2003 :  13:36:22  Show Profile Send frogger a Private Message  Reply with Quote
Zeptej se Jarka, hraje na modemu a vi tim padem presne jaky objem dat EQ zere.
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 17/03/2003 :  14:20:59  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Taak :) jedno bysme meli :)
ted ale sem se chtel zeptat na placeni ..je to porad tak na ... ze se to musi platit pres creditku ..nebo uz se konecne objevil nejaky alternativni spusob placeni... cosi sem cetl o game kartach ale moc moudry jsem z toho nebyl .. spis me to pripadalo ze si koupim game kartu treba tu mesicni a po mesici kdyz si koupim zase dalsi tak budu zacinat zase od znova to by v tom pripade bylo na ... popripade kdyz ne,dala by se tak karta sehnat ci objednavat nekde u nas ..nebo je to zase opet resiny pres kreditku :( ?

-|-
Go to Top of Page

Jarek
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  14:48:52  Show Profile Send Jarek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cerv

Muzu hrat EQ i kdyz me to uz nebavi a nemam na to cas?

Mumla

warlord



Nepochopil jsem proc to sem pises, kdyz te neco nebavi a jeste k tomu na to nemas cas tak proc by si to delal? Uplne nesmyslna otazka !!!

Edit: 2 Qalef Myslim ze placeni pres game karty je zatracene nevyhodne, jednak je u nas nesezene (myslim) a navic jsou o dost drazsi nez kolik by si zaplatil kreditkou za stejne obdobi

Edited by - Jarek on 17/03/2003 14:52:03
Go to Top of Page

Cerv
Starting Member

6 Posts

Posted - 17/03/2003 :  15:07:11  Show Profile  Send Cerv an ICQ Message Send Cerv a Private Message  Reply with Quote
quote:

JAREK:
Nepochopil jsem proc to sem pises, kdyz te neco nebavi a jeste k tomu na to nemas cas tak proc by si to delal? Uplne nesmyslna otazka !!!




A jo, to me vubec nenapadlo. Este, ze te tu mame. Dik moc.

Baron Mumla
Warlord
Go to Top of Page

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 17/03/2003 :  22:47:12  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Rofl, tadz padaji ostra slova :o)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 18/03/2003 :  11:35:18  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Co se týká toho placení: tak z naší země jen a pouze placení kreditkou. Game kupony sice existujou, ale u nás se sehnat nedají, takže platí věta předešlá.

Jinak nemít kreditku s kterou se dá platit přes internet je v dnešní době stejný, jako nemít ...... ehm hádej co.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 18/03/2003 :  13:22:23  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Ja to chapu Placo ... ale muj mesicni prijem na civilce neni opravdu nic nez Almuzna ze ktereho splacim kompik a zbyde me tak tak 4-5 stovek ... rodice mam jen jednoho a ten me zadnou kartu nezaridi ... takze zatim ja osobne si s kartou budu muset pockat :)

-|-
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 19/03/2003 :  10:30:46  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Znám asi tak 20 způsobů jak si přividělat, civilka necivilka.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Qalef
Starting Member

8 Posts

Posted - 19/03/2003 :  16:58:10  Show Profile  Send Qalef an ICQ Message Send Qalef a Private Message  Reply with Quote
Jo to znam taky ... ale ne u nas:)

-|-
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 28/03/2003 :  08:02:18  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No nic tot byl dost off topic. Lets go back.

Toto je fórum pro newbikiiiiii a jejich dotaziiiii.



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 03/04/2003 :  14:31:44  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
Dotaz jaka je prosimte Placo adresa na forum KB?A dale mam dotaz jelikoz sem prestal hrat okolo te doby zo vysly ty novy armory co se daji ukovat a sou jak ToV armor netusim jaky teda zvolit nabozenstvy pro SK iksara aby pro me casem byl tento armor dostupny.Jeste sem se chtel zeptat na par veci ale jak ted sedim u netu tak si nak nevzpominam

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 03/04/2003 :  15:14:02  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
KB forum link http://pub34.ezboard.com/bkanebayleforums

ale je to forum dost o nicem, no nic, alespon se tam mrkni.

No a k brnění: určitě víš, že ještěrky kované brnění nemůžou, takže máš smolíka. Ale vzhledem k tomu že s klukama plánujeme dělat Kael brnění tak je to stejně jedno ne??

K tomu náboženstvý, nevím jak SK, ale monk iksar může být jen Cazic Thule.


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 04/04/2003 :  17:44:38  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
No tak to je vse teda ok
Jeste jedna otazecka EQ v okne stale funguje jen na Intelacky procesory nebo uz jde pouzivat i na jinejch?Vzpominam si ze kdyz sem to kdysi zkousel tak me to nefungovalo
Dale bych chtel rict ze pristi utery uz konecne jedu domu takze ve stredu instaluju patchuju a s trochou stesti me ve ctvrtek potkate jak se snazim svou novou jesterku naucit zakladum boje

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 04/04/2003 :  18:27:55  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
EQ mi jede v okne uplne v pohode a to na AMD Thunderbirdu. Jak s pouzitim EQW (kdyz chci pustit 2 okna) tak i jako samotnej EQ klient.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Vonotar
Starting Member

4 Posts

Posted - 05/04/2003 :  20:23:45  Show Profile Send Vonotar a Private Message  Reply with Quote
Cus Dusi
Me to drive na AMD Thunderbierdu nepracovalo nevim proc teda mam porad ten pocitac od tebe pokud si vzpominas.Normalne sem to zpustil prez EQW na dve okna a pri nalogovani me je to vzdy schodilo tak nevimNo zkusim to znova a uvidim neposlal by jste me ekdo ten EQW na email T.Subert@seznam.cz treba mam nakou starou ci nefunkci verzi

ArchMage of Chaos
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 05/04/2003 :  23:05:32  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vonotar

Cus Dusi
Me to drive na AMD Thunderbierdu nepracovalo nevim proc teda mam porad ten pocitac od tebe pokud si vzpominas.Normalne sem to zpustil prez EQW na dve okna a pri nalogovani me je to vzdy schodilo tak nevimNo zkusim to znova a uvidim neposlal by jste me ekdo ten EQW na email T.Subert@seznam.cz treba mam nakou starou ci nefunkci verzi


Mam uplne ten samej MB+Cpu. Stahnout se to da tady: http://eqw.eqhackers.com/

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 07/04/2003 :  07:38:32  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Nezoufej nic, mě EQW taky nikdy nefungovalo a že jsem si s tím dal dost práce. Ale vyřešil jsem to nakonec a jsem s tím řešením vcelku spokojenej ---- koupil jsem si druhej PC



Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 25/05/2003 :  01:12:11  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Mám problém s fonty v EQ. Vypadají jako by je někdo posypal smetím a jsou tak strašně špatně čitelné. Ovladače jsou fungl nové a systém Win2000 jsou čerstvě nainstalované. Napadá vás něco co by mně pomohlo?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 26/05/2003 :  13:12:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Mám dvě jednoduché otázky. Kolik datadisku neobsahuje ta verze Gold co se u nás prodává a ty datadisky co nejsou obsaženy se dají po zaplacení stáhnout nebo je třeba koupit krabici ?

Díky
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 26/05/2003 :  13:26:55  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
v te co jsem videla ja nejsou Planes of Power a Legacy of Ykesha, ale LoY je imho uplne zbytecna a bez PoP se obejdes do lvlu 50 jen se ti bude vyrazne hur cestovat

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Edmund
New Member

332 Posts

Posted - 06/06/2003 :  00:00:47  Show Profile Send Edmund a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsichni, chtel jsem se zeptat na nejake info o EQ, protoze se rozhoduju, jestli zacit hrat EQ nebo DAoC...

1. Jak velke jsou HW naroky a naroky na pripojeni na net?
2. Jake je technicke zpracovani hry (grafika, zvuky...) (i s poslednimi datadisky) v porovanani s DAoC+SI?
3. Jak je velky hraci svet? Za jak dlouho by se dal nejvetsi kontinent prebehnout?
4. Jak se to hraje? Mam na mysli spis feeling, nez jak se ma mackat klavesnice:) Existuji zde napriklad ruzne styly se zbranemi? Nebo jen kliknes na moba a postava uz mlati sama jak v UO?
5. Kdyby nekdo z Vas, ostrilenych pardalu zacinal ted nejake MMORPG, ktere by to bylo?

Diky moc,

Edmund

Neziva - Healer of Uhni Kurva, Mordred
Mrs Ironic - Reservoir Dogs, Darkfall
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 06/06/2003 :  15:22:01  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No tomu říkám příspěvek. Takže se pěkně posaď do křesla, utrhni si pořádný kus pizziii, nalij pohár Coca-Coli a poslouchej...

quote:
Originally posted by Edmund

Ahoj vsichni, chtel jsem se zeptat na nejake info o EQ, protoze se rozhoduju, jestli zacit hrat EQ nebo DAoC...



Opravdu se nebudu vyjadřovat k tomu proč se rozhoduješ mezi EQ a DAoC, nebo to jsou dvě naprosto, ale naprosto odlišné věci. Asi jako sex s želvou a jízdou na kole.

quote:

1. Jak velke jsou HW naroky a naroky na pripojeni na net?



HW nároky jsou stejné jako na zbytek her, které si dneska můžeš koupit v obchodech ... ale fuj, mě je jedno že Ti to přepálí kámoš.
Co se týká připojení ... já ještě před 14 dnima jsem měl normální vytáčenou linku a masil sem jak ďábel, teď jsem si pořídil ADSL a sem maximálně spokojenej. Takže s připojením už nejsou žádné problémy ... 1500 měsíčně za hraní ... hahahaha to je skoro zadara.

quote:

2. Jake je technicke zpracovani hry (grafika, zvuky...) (i s poslednimi datadisky) v porovanani s DAoC+SI?


Mě se spracování hry líbí. Nedá se samozřejmě srovnávat s nejnovějšíma hrama, ale ..... Nejvíc Ti asi napoví screenshooty přímo z hry. Skus se po nich podívat, jestli nic nenajdeš, tak ti sem hodim nejakej link. A znova porovnávat nebudu. Hrál sem DAoC a hraju EQ a obě dvě hry se mi graficky moc líbí.... něco jiného je hra jako taková.

quote:

3. Jak je velky hraci svet? Za jak dlouho by se dal nejvetsi kontinent prebehnout?


Ja hraju EQ už asi 3 roky a přitom sem v některých zónách buď vůbec nebyl, nebo sem jima jen probíhal. Takže představ si hru, kterou harješ 3 roky cca 6 hodin denně a pořád si ji celou neviděl ...už máš představu??

Na otázku za jak dlouho se dá kontinent přeběhnout Ti neodpovím. Né že bych to nezkoušel, ono jde spíš o to takový běh přežít P.

quote:

4. Jak se to hraje? Mam na mysli spis feeling, nez jak se ma mackat klavesnice:) Existuji zde napriklad ruzne styly se zbranemi? Nebo jen kliknes na moba a postava uz mlati sama jak v UO?


EQ se hraje docela pěkně, pocit z něm mám taky dobrej P. Jinak kdybych to začal rozepisovat, tak by mi forum asi nestačilo a tak nic psát nebudu ... snad se vyjádří i někdo jinej

Ale jo něco napíšu ...

V EQ můžeš bojovat rukama (monk) nebo dýkama, mečema, halapartnama, oštěpama, tyčema a dalšími příjemnými věcmi. Nebo můžeš házet nože, střílet šípy, popřípadě necháš za sebe bojovat svého peta. Můžeš být taky kouzelník a sesílat kouzla nebo .....

quote:

5. Kdyby nekdo z Vas, ostrilenych pardalu zacinal ted nejake MMORPG, ktere by to bylo?



Asi není lepší MMORPG hra v současné době než EQ (teda určitě není).

Chci tě ale upozornit že EQ není vůbec hra uzpůsobená na PvP, takže jestli hledáš PvP tak utíkej od EQ a řvi že si se jen chtěl optat.


Placacka

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000