Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 09/12/2003 :  12:39:59  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel nejak sem se na to vykaslal :-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/12/2003 :  12:55:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka

quote:


No EQ je jedna z jednodussich mmorpg. Nezna qualitu itemu, nezna melee rezisty, magickych rezistu ma malo, nema (zatim) specky pro tanky, nezna durabilitu atd. apod.




No magicke rezisty EQ zna moc dobre, mele rezisty tez ale je to jinak pojmenovano - mozna to chce cas aby se clovek opravdu naucil zaklady hry. Specky ehmmm .... jo prijdou. Jedine co chybi je opotrebovani equipu, ale to opravdu v EQ nema misto.



No nepsal jsem, ze nema magicke rezisty :)

Jak se jmenuji melee rezisty?

Cas to chce urcite, pac zadny uceny z nebe nespadl .


Velkou nevyhodu EQ vidim ve starem enginu (mouse look neni hladky atd.), a ve spatnem kodu pri vypoctu pohybu mobu (chodi pres stromy, skrz domy). Velice ocenuji fungujici kolizni system (ktery nektere mmorpg nemaji vubec).

Jinak je to fajnova zalezitost, ktera nema vyraznejsi konkurenci (co se placani medvedu tyce; na vysokou hru PC verus PC nema EQ "zatim" z meho pohledu narok (ani tak nebylo koncipovane)).

Edited by - VT on 09/12/2003 13:08:17
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 09/12/2003 :  13:27:38  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Mele rezisty ... da se chapat jako AC, avoidance a mitigation (sp??).


Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 09/12/2003 :  13:28:14  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Bohuzel nejak sem se na to vykaslal :-)



No tak to se asi nejspis budes nachazet na bind pointu

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/12/2003 :  13:33:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka

Mele rezisty ... da se chapat jako AC, avoidance a mitigation (sp??).



Bohuzel. V EQ v podstate existuje jen "melee damage" jako takovy. Ve vetsine ostatni mmorpg takove zjednoduseni nepripada v uvahu (existuji zde prave rezisty proti trhust (pierce), crush (blunt), slash atd. zbranim/utokum). Dokonce jsou mmorpg kde je resen utok dualwieldem, utok 2H versus stit verus ability jako parry atd, postihy/bonusy zbrani verus urcite skilly (shield atd. atd.). V tomto EQ pokulhava a je to pro melee classy jenom slaba placana mobu bez moznosti vyraznejsiho vyvoje a strategie (vic hp, vetsi AC, attack atd. neberu jako uber strategii :). Plus samozrejme valna vetsina her ma i AC (AF (armor factor) ci neco podobneho) jako EQ.

EQ je rajem pro magicka povolani. Zadna hra nenabizi tolik nadhernych kouzel jako EQ. V tomhle fakt boduje.

Edited by - VT on 09/12/2003 13:42:49
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 09/12/2003 :  13:56:26  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
A ty budes nekoho placat??
Dit mas Wize
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 09/12/2003 :  13:59:54  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No je to jen uhel pohledu. Otazkou je zda jsou takove rezisty vubec k necemu. Proc a jaky vyznam ma rezist proti bluntu? nebo piercu?? Je to jen proto aby jsem sebou nosil vic nez jednu zbran?? Pokud by se jednalo o PvP tak jeste mozna, tam by se dalo uvazovat o tom ze postavi maji ruznej equip (a z toho ruznou odolnost vuci nekterym typum zbrani), ale proti mobum mi to nejak nebybi. Oni totiz mobove ve vetsine pripadech proste pouzivaji co jim naroste nez to co nekde seberou. (ano i kdyz hra pise ze slashujou atd.. nelogicke)

Ohledne te strategie pro mele. Tato strategie vychazi z pojeti EQ jako takoveho, tj. hry pro vicero lidi a ne jako UO kde jedinec mohl zabit casem cokoliv. V EQ jeden neni nic - neco jako v odborech . Z toho take plyne urcina dle meho nemoznost lepsiho vybalancovani postav.

O enginu nebo grafice EQ se nebudu zminovat neb je zastarala, ale diky bohu za to (ani si nepoustim nove modeli, neb pak zonuju o pulku casu dele)

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/12/2003 :  14:25:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka
Z toho take plyne urcina dle meho nemoznost lepsiho vybalancovani postav.

O enginu nebo grafice EQ se nebudu zminovat neb je zastarala, ale diky bohu za to (ani si nepoustim nove modeli, neb pak zonuju o pulku casu dele)



Vyborna vybalancovanost postav vychazi z maleho mnozstvi classu ve hre a to je jen dobre. Cim vice classu tim hure se DEVu dari balancovat ability/skilly atd.

DAOC 39 classu. EQ2 48 classu = budou potize :)

Nove modely nastesti zapnute mam, stare jsem nijak neocenil. Problemy mam pouze v Bazaaru.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 12/12/2003 :  07:23:45  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Nemate nekdo pls spell co pada ve Velketoru lev 50 pro Druida
Improved Superior Camouflage ??

Edited by - Nick on 12/12/2003 07:25:24
Go to Top of Page

Semien [Eci]
Starting Member

2 Posts

Posted - 16/12/2003 :  18:52:13  Show Profile  Send Semien [Eci] an ICQ Message Send Semien [Eci] a Private Message  Reply with Quote
EQ je stara baba s hafem plastickejch operaci.. Je to tak původní jádro hry je už starý, ale kompletně ho překopat nemá cenu a proto bude EQ2. EQ byla jednou z prvních her s komplexsnějším bojovým to, že DAoC má lepší systém je logický a dokonce by to bylo na zamyšlení kdyby tomu tak nebylo. V betě EQ jsi neviděl AC jak ho vidíš dnes, ale dvě hodnoty mitigation a avoidance, který jsou pro každou classu rozdílný pravda je, že sám o sobě je bojový systém EQ nuda ja sám jsem odtankoval Xegony, když jsem byl OLS :). Docela pravidelně jsem teď hrál na testu a bavil jsem se s GM, který jsou sice nový, ale mají rozhodně lepší přístup než ty starý tajnustkáři, kteří ti neřekli vůbec nic. Každopádně novej systém disciplín a abilit by měl přinést trochu života do zatuchlosti pure melee (více méně vykradenej DAoC systém s openingama pro special attacks). Nový Advancent Abilities pro tento systém ovšem budou uvedeny až s novým datadiskem. Sám jako warrior musím řict, že změny jsou opravdu dobrý (minimálne pro moji class)a trochu vybalancují výhody hybridů, kteří získali opravdu hodně na síle v posledních expansionech (nic proti nim osobně jsem rád, že je paladin k něčemu jinýmu než, aby házel LoH a pak se obětoval :). Nevim přesně jak mají v DAoC scriptovaný ty speciální rezisty na útoky, ale nemyslim si, že by v tom byl až tak velkej rozdíl, protože v EQ se děje strašně moc věci na pozadí aniž bys o tom věděl. Důvodem byl původní zaměr tvůrců EQ říct lidem opravdu co nejmíň protože měli strach, aby nedopadli jako UO, kde lze cheatovat furt. Kladem EQ je podle mě poměrně málo bugů (i když v poslední době zvláště co se týče peněz šlo docela cheatovat :) v PvM nemá EQ snad kromě Lineage konkurenci a PvP po pravdě není hlavním směrem, kterým se EQ chtěla ubírat. Každopádně každá hra má svoje pro i proti škoda jen, že EQ je pro mě tou poslední jsem docela zvědavej jak budou vypadat MMoRPG za pět let :)

Marshall Overlord Semien Ubermen
Eci <Reconstructed>
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 24/12/2003 :  13:42:41  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Pls kde se da sehnat Ancient leather armor
nikde sem to nenasel a ani v questu neni napsany z ceho to pada
Go to Top of Page

Ethir
Starting Member

83 Posts

Posted - 25/12/2003 :  09:59:17  Show Profile  Send Ethir an ICQ Message Send Ethir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Pls kde se da sehnat Ancient leather armor
nikde sem to nenasel a ani v questu neni napsany z ceho to pada



PAda v ToV v zapadnim kridle... http://everquest.allakhazam.com/db/item.html?item=18839


[WoW] Ethir <Zdechliny>, Frozen Rogue
[EQ] Ethir <MdK>, Frozen Ranger
[EQ2] Ethirea <MdK>, Frozen Troubador
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 25/12/2003 :  13:53:08  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Tak sem si precet lev mobu a presla me chut
Go to Top of Page

Rex_Earth
Starting Member

2 Posts

Posted - 29/12/2003 :  04:34:24  Show Profile  Send Rex_Earth an ICQ Message Send Rex_Earth a Private Message  Reply with Quote
Jednosude receno, chtel jsem se zeptat, a doufam ze mi tu poradite ponevadz tohle vite asi vsichni, CO MAM PROSTE VSECHNO UDELAT,ABYCH MOHL HRAT EQ, strasne se mi libil, kdyz jsem ho videl u kamarada, jenze ten taky nevi jak se to dela, protoze mu to udelal kamarad jeho otce. Proto mi prosimvas poradte, co vsechno musim udelat, abych si zahral napriklad na serveru KANE BAYLE. Dekuji predem
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 31/12/2003 :  20:02:53  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
1. kartu a na ni povolene internetove platby a asi 400 navic mesicne
2. cas
3. pokud mas cas, penize i kartu pak si muzes bud
> koupit EQ GOLD (sezenes v JRC pomerne slusne pokud jsi z vetsiho mesta) + dokoupit expansions (JRC, net, nemecko/rakousko)
> koupit na netu EQ evolutions + nechat poslat
> znas nekoho kdo ma CD a pak je nej zaplatit na netu a nechat si poslat jen CD key mailem

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Rex_Earth
Starting Member

2 Posts

Posted - 05/01/2004 :  19:17:05  Show Profile  Send Rex_Earth an ICQ Message Send Rex_Earth a Private Message  Reply with Quote
Noril: Diky moc.

Jeste jedna vec, je tu nekdo z Ostravy nebo Okolí ?? A byl by ochoten mi poslat to CD ? Pokud ne, nevadi, tak si to koupim.

Edited by - Rex_Earth on 05/01/2004 19:25:07
Go to Top of Page

Washek
Starting Member

25 Posts

Posted - 06/01/2004 :  07:48:48  Show Profile Send Washek a Private Message  Reply with Quote
ja jsem z karvine tak se kdyz tak ozvi na michal@ron.cz
Go to Top of Page

Gyo
Starting Member

11 Posts

Posted - 06/01/2004 :  16:46:34  Show Profile Send Gyo a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsem.
Mam otazecku: Jak je to s PvP v EQ, ktery server, jake je dobra class pro PK, hraje nekdo z Cechu PvP?

Diky za info.

Czarni, Runemaster, Member of Rohatec Guild on Mordred
Bjarni, lvl (more than) 200 :-) Battlemage on Frostfell (Asheron´s Call)
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 06/01/2004 :  17:22:31  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gyo

Ahoj vsem.
Mam otazecku: Jak je to s PvP v EQ, ktery server, jake je dobra class pro PK, hraje nekdo z Cechu PvP?

Diky za info.



EQ neni hra delana na PvP a proto to taky neni zadna slava. PvP servery jsou Rallos Zek, Vallon Zek, Tallon Zek, Sullon Zek a Discord. Char zalezi jestli ho chces na duelly (Pal/SK/vysokej Ranger), nebo nebo sobestacnou postavu schopnou nalevelovat/prezit na PvP serveru (Necro/Mag/Druid). Nikoho, kdo by nejak hloubeji delal do PvP neznam.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Gyo
Starting Member

11 Posts

Posted - 11/01/2004 :  13:13:31  Show Profile Send Gyo a Private Message  Reply with Quote
Muze mi plz nekdo poradit? Pri cestovani po mori (vim, v dobe teleportace prehistoricke cestovani :-)), kdyz se chci dostat z Faydweru na Antonicu (Kaladim - Freeport), tak se mi pri priplouvani k Freeportu kousne EQ klient... Nevite nekdo co s tim? Díky

Czarni, Runemaster, Member of Rohatec Guild on Mordred
Bjarni, lvl (more than) 200 :-) Battlemage on Frostfell (Asheron´s Call)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 11/01/2004 :  14:20:04  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gyo

Muze mi plz nekdo poradit? Pri cestovani po mori (vim, v dobe teleportace prehistoricke cestovani :-)), kdyz se chci dostat z Faydweru na Antonicu (Kaladim - Freeport), tak se mi pri priplouvani k Freeportu kousne EQ klient... Nevite nekdo co s tim? Díky


Podívej se, jestli na molu nestojí gnom, který má v názvu teleporter. Cestování po moři je občas (dost často) zabugované a teleporter pak nahrazuje cestu lodí. Nemusí být tedy chyba u tvého klienta.
Jak je to v této chvíli nevím, v Kaladinském přístavu nejsem vítaný host. Ale zkus i jiné trasy, jestli to blbne i jinde než ve Freeportu.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 12/01/2004 :  07:50:38  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak presne tuten problem ma nas mladej, kterej se chtel taky projet lodi smer Freeport z dwarfs city. A pri zone do Freeportu se mu to kouslo a nic s tim neslo udelat. Takze se zrejme jedna o bug ve hre.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Aru
Starting Member

1 Posts

Posted - 12/01/2004 :  15:54:28  Show Profile Send Aru a Private Message  Reply with Quote
My jsme asi před měsícem cestovali s Drunimorem lodí mezi Faydwerem a Freeportem a vše bylo bez problemů...takže to bude nejspíš jak kdy nebo to bude řeba bug spojený s konkrétním hardwarem či co (nejsem v tomhle odborník :-) ).


Golwen - EQ
Go to Top of Page

Krvesaj
Starting Member

6 Posts

Posted - 16/01/2004 :  15:10:46  Show Profile  Send Krvesaj an ICQ Message Send Krvesaj a Private Message  Reply with Quote
Předem dík všem za radu ohledně koupení accountu. To už mám vyřešený :)
Ale problém č2 je že nevím co je polozka Billing Adress v menu pro placení. Dík za radu
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 16/01/2004 :  15:33:12  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvesaj

Předem dík všem za radu ohledně koupení accountu. To už mám vyřešený :)
Ale problém č2 je že nevím co je polozka Billing Adress v menu pro placení. Dík za radu



zuctovaci adresa je asi nej cesky preklad ... vyplnis adresu na kterou mas u sve banky registrovanou kartu pokud je jina nez adresa bydliste (napr ja mam trvale bydliste u rodicu ale ziju uplne jinde) jinak je to tvoje adresa >> to jsem napsala asi slozite ale ve vetsine pripadu je to proste tvoje adresa nebo adresa majitele karty (pokud ti to plati treba kamarad)

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Krvesaj
Starting Member

6 Posts

Posted - 16/01/2004 :  16:59:30  Show Profile  Send Krvesaj an ICQ Message Send Krvesaj a Private Message  Reply with Quote
díky moc zkusím to :)
Go to Top of Page

Krvesaj
Starting Member

6 Posts

Posted - 19/01/2004 :  13:01:39  Show Profile  Send Krvesaj an ICQ Message Send Krvesaj a Private Message  Reply with Quote
Sláva tak EQ jsem po dvou letech znovu rozjel, dokonce mi zůstaly i všechny chary ale mé počáteční nadšení trošku zhatilo to, že pokaždý když zazonuju tak mi hra spadne na výběr serverů. Nevíte čím by to mohlo být?? Jo a ještě jednu věc nenašel by se někdo ochotnej kdo by mi přepálil Skyes of velious?? Někde jsem ztratil datadisk. Klidně si pro něho přijedu nejlím někde okolí Brna nebo Zlína a nebo zaplatím poštovný a CD v dobírce. Plz ozvěte se někdo. Dík
Go to Top of Page

noril
Darkparadise GM

32 Posts

Posted - 19/01/2004 :  14:45:20  Show Profile Send noril a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvesaj

Sláva tak EQ jsem po dvou letech znovu rozjel, dokonce mi zůstaly i všechny chary ale mé počáteční nadšení trošku zhatilo to, že pokaždý když zazonuju tak mi hra spadne na výběr serverů. Nevíte čím by to mohlo být?? Jo a ještě jednu věc nenašel by se někdo ochotnej kdo by mi přepálil Skyes of velious?? Někde jsem ztratil datadisk. Klidně si pro něho přijedu nejlím někde okolí Brna nebo Zlína a nebo zaplatím poštovný a CD v dobírce. Plz ozvěte se někdo. Dík



1. nemas nainstalovanou zonu do ktere zonujes
2. mas zonu spatne ulozenou zonu na disku (smazat a napatchovat znovu)
3. mas spatne nacachovane textury pokud pouzivas texture cache (staci smazat cache soubory)
4. zkus vypnout modely pokud je mas zapnute
5. datarate - pokud je to problem linky
6. nektera nastaveni v ini ktera se pouzivala pred luclinem a zustala zachovana jsou to pri spatne volbe schopne sejmout
7. jeste jsem slysela ze spatny language setting to muze delat

nebo mozna neco uplne jineho =p

Ninoki

be blonde or not?
Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 20/01/2004 :  08:00:51  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
A Velious si můžeš stáhnout.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

thrawneekaar
Starting Member

1 Posts

Posted - 23/01/2004 :  10:41:32  Show Profile Send thrawneekaar a Private Message  Reply with Quote
Nazdar lidi,

neni nekdo z Vas z Usti nad Labem nebo kolem? Chtel bych zacit taky hrat, ale nejdriv bych to rad videl. Nebo nevite nekdo o nejake PC herne v Usti nebo spis v Praze, kde je to mozne vyzkouset?

Jeste neco.
Jaktoze tu uz neni forum o EQ2 mezi "pripravovane onlinovky". Pocitam totiz, ze bych si treba pockal prave na EQ2, i kdyz bych asi musel poridit noveho kompa. Pokud budete nekdo v bete EQ2, urcite se ozvete na muj mail.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 23/01/2004 :  14:09:49  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thrawneekaar
Jaktoze tu uz neni forum o EQ2 mezi "pripravovane onlinovky". Pocitam totiz, ze bych si treba pockal prave na EQ2, i kdyz bych asi musel poridit noveho kompa. Pokud budete nekdo v bete EQ2, urcite se ozvete na muj mail.


Řekl bych, že hlavně kvůli faktu, že mimo pár desítek screenshotů a hrubého popisu není nic o čem by se dalo diskutovat. Jen si s každým dalším novým screenem hledáme v cenících nejbližší prodejny silnější a silnější mašiny a trháme si další a další bíle vlasy
Jinak neboj, sleduje se to a myslím, že nic nepokazíš, když se přijdeš podívat do stávajícího eq

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Placacka
New Member

129 Posts

Posted - 23/01/2004 :  16:50:44  Show Profile Send Placacka a Private Message  Reply with Quote
No v časech Zabijáka jsem slyšel o tom že EQ pařili i v internet kavárně, ale jinak sem neslyšel nikde o tom že by to měli nějak rozšířeněji někde zavedeno .

EQ se skoušet nemusí - je prostě dost dobré, aby se začalo rovnou hrát.

Placacka
Grand Master of Chaos
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 23/01/2004 :  23:07:00  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Placacka
EQ se skoušet nemusí - je prostě dost dobré, aby se začalo rovnou hrát.


Samozřejmě, pokud vezmeš v úvahu, že tahle závislost je nevyléčitelná

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 07/03/2004 :  11:50:35  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Cau, mam EQ s Velious,Kunark,Luclin,ale bylo mi receno,ze PoP je dnes nutnosti kvuli doprave.Uvazuji o Digital Dovnloadu, ale mam horsi linku ,tak bych se chtel zeptat jak veliky je datadisk PoP at mam predstavu jak to bude dlouho trvat a jeste jedna vec, jak funguje ta doprava s PoP.Dik
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 07/03/2004 :  12:54:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Cau, mam EQ s Velious,Kunark,Luclin,ale bylo mi receno,ze PoP je dnes nutnosti kvuli doprave.Uvazuji o Digital Dovnloadu, ale mam horsi linku ,tak bych se chtel zeptat jak veliky je datadisk PoP at mam predstavu jak to bude dlouho trvat a jeste jedna vec, jak funguje ta doprava s PoP.Dik



Vetsina datadisku (nekolik z nich jsem kdysi kupoval pres digital download) ma kolem 20 - 80 MB nebo tak nejak. Nic drastickeho.

Doporucuji zakoupit uplne vsechny datadisky, ktere jsou k dispozici. Addnou do hry veci jako mapu, vetsi prostor v bance atd. atd.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 17/03/2004 :  00:27:40  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Co je zac server se jmenem "Morden Rasp Server"?


Koukal jsem, ze Mor Do Kuli na KB je zcela mrtvy? Vetsina presla (nekdo uz po druhe) do SWG?

Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 17/03/2004 :  07:45:32  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Co je zac server se jmenem "Morden Rasp Server"?


Koukal jsem, ze Mor Do Kuli na KB je zcela mrtvy? Vetsina presla (nekdo uz po druhe) do SWG?


Vetsina to asi nebude, do SWG sem se znova pustil ja s Alexem a jako SWG novacek Ethir.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 18/03/2004 :  22:45:47  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Berserk

quote:
Originally posted by Van Tassel

Co je zac server se jmenem "Morden Rasp Server"?
Koukal jsem, ze Mor Do Kuli na KB je zcela mrtvy? Vetsina presla (nekdo uz po druhe) do SWG?


Vetsina to asi nebude, do SWG sem se znova pustil ja s Alexem a jako SWG novacek Ethir.


Do SWG ani ne. Ti aktivní přešli do Deadly Vision. I když máš asi pravdu, MDK je nejspíš ve smrtelné křeči.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/03/2004 :  12:19:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ahoj, pred peti minutama jsem si obednal nakej pack kde by melo byt vse krom posledniho datadisku, tusim norathu. nevim jak to bude vypadat ale na jaky server mam pak vlizt, je nejaky kde je vetsina cechu ?

jsou nejake dobre stranky o eq, hlavne prehledne, oficialni stranky me hodne zklamali nebyl jsem schopen tam najit naprosto nic, ign neni o moc lepsi.

lastfm
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 21/03/2004 :  12:34:47  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ahoj, pred peti minutama jsem si obednal nakej pack kde by melo byt vse krom posledniho datadisku, tusim norathu. nevim jak to bude vypadat ale na jaky server mam pak vlizt, je nejaky kde je vetsina cechu ?

jsou nejake dobre stranky o eq, hlavne prehledne, oficialni stranky me hodne zklamali nebyl jsem schopen tam najit naprosto nic, ign neni o moc lepsi.


Na Kane Bayle serveru jeste par cechu zbylo, prihlas se tam do CZ chatu (/join cz).

Dobry weby:
http://everquest.allakhazam.com/
http://eq.crgaming.com/
http://eqmaps.com/
http://www.eqatlas.com/atlas.html

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 21/03/2004 :  21:22:39  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
jsou nejake dobre stranky o eq, hlavne prehledne, oficialni stranky me hodne zklamali nebyl jsem schopen tam najit naprosto nic, ign neni o moc lepsi.


Web MDK bude funkční dál (i kdyby guilda padla). Najdeš tam celkem ucelený přehled odkazů roztříděný dle oblastí.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/03/2004 :  19:11:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Koukal jsem, ze vylepsili efekty kouzel. Pekne.

Lepsi efekty prisly s Gates of Discord?
Go to Top of Page

Drun
Starting Member

4 Posts

Posted - 07/04/2004 :  17:37:27  Show Profile Send Drun a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz. Může my prosím někdi vysvětlit fungování kouzla (Kčemu je) Imbue emerelad či další? Cleric spels lvl.29. Dík!
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/04/2004 :  07:38:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drun

Mam dotaz. Může my prosím někdi vysvětlit fungování kouzla (Kčemu je) Imbue emerelad či další? Cleric spels lvl.29. Dík!



Je to tradeskill kouzlo: http://eq.crgaming.com/spells/spell.asp?Id=1429

http://eq.crgaming.com/

http://www.saton.cz/mdk/index.php?akce=linky

Go to Top of Page

Drun
Starting Member

4 Posts

Posted - 09/04/2004 :  13:21:36  Show Profile Send Drun a Private Message  Reply with Quote
Ja vim, že je to kouzlo, ale jaksi moje anglina neni zas nak super a tak sem to poradne nepochopil. Tak sem se jen chtel zeptat jestli by mi to nekdo polopate cesky nevysvetlil:-))

DIKY
Go to Top of Page

Drun
Starting Member

4 Posts

Posted - 17/04/2004 :  13:12:43  Show Profile Send Drun a Private Message  Reply with Quote
Vazne by mi bodlo, kdyby mi nekdo polopate vysvetlil to kouzlo Imbue, protoze nekdo rika ze se pomoci toho daj delat kouzelny veci atd. Tak bych byl fakt moc rad kdyby mi to nekdo vysvetlil.

Dik Drun!
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 17/04/2004 :  14:48:41  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drun

Vazne by mi bodlo, kdyby mi nekdo polopate vysvetlil to kouzlo Imbue, protoze nekdo rika ze se pomoci toho daj delat kouzelny veci atd. Tak bych byl fakt moc rad kdyby mi to nekdo vysvetlil.

Dik Drun!


Imbue, pokud bych to chtěl jednoduše vyjádřit, vylepšení kamene pro potřeby další výroby. Imbued cokoli není (myslím vůbec) samostatně použitelný pro kouzlení či tak něco. Stává se z něj ingredience do některého z receptů v tradeskillech (dovednosti něco vyrobit).
Když bych se omezil na Imbued emerald, tak ten je používán v cca 110 receptech. Více se dozvíš na www.eqtraders.com. Myslím, že tam obecně nevadí, pokud ti nepůjde angličtina, protože je to server receptů. Nejlepší.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 17/04/2004 :  15:02:27  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Jinak, pokud se nechceš výrobě věcí věnovat (není to vyloženě podmínka hry), můžeš zatím Imbue kouzla nechat v pozadí.
Tradeskilly jsou celkem náročné na čas, platinu i nervy. Pokud nejsi hračička jako někteří nebude tě to dlouho bavit.

Možná tě časem stejně učení nemine, to v případě, že si budeš chtít udělat některé questy na tradeskillech závislé.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Drun
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/04/2004 :  18:52:19  Show Profile Send Drun a Private Message  Reply with Quote
Diky moc!
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 21/05/2004 :  08:00:35  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Caute,
mam takovy problem.Od posledniho patche se nemuzu zalogovat nebere mi to heslo jako driv.Heslo mi ale funguje na strankach sony online,kdyz se chci mrknout na svuj account atd. ale do hry me to nepusti:(
Ma nekdo nejakou radu?
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000