Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ - General forum
 Zeptejte se Placacky
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Helma
Starting Member

20 Posts

Posted - 27/05/2004 :  12:02:52  Show Profile Send Helma a Private Message  Reply with Quote
Napis dopis Sony
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 27/05/2004 :  21:50:50  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
No to asi budu muset,protoze od tech dob co je ta nova prihlasovaci obrazovka mi to pise,ze me heslo je neplatne(do ted fungovalo).
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 31/05/2004 :  11:56:51  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Že by firewall, ve kterým sis nepovolil odchozí port pro SSL?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 01/06/2004 :  06:54:21  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Dik za radu,ale firewall nemam.
Napsal jsem do Sony a odpověděli mi obratem jejich automatickym mailem co mam zkusit, nepomohlo to,tak jsem je kontaktoval znovu a zatím se neozvali.
Popisu vam teda co se mi stalo. Od doby co je venku ten novy login panel tak mi nebere heslo a hlasi, ze me heslo je neplatne. Zajimave je,ze prihlasovaci jmeno a heslo funguje na stránkách SOE, takze muzu klidne vyplnovat udaje a platit.
Při logovani mi to pise tyto tri hlasky:
1. prihlasovaci jmeno nebo heslo je neplatne
2. Please note: Until now EQ passwords could differ from other SOE games/services. As part of the process of moving over to the new EQ login, all SOE access has been consolidated into a single username/password per account.
3. For an account that had multiple password, the non EQ password has been set as the password for that account and should be used to login to any SOE games/service including EQ.

Normalne bych tukl na odkaz, ze jsem zapomel heslo a nechal si ho poslat na mail,ale ja mam account z druhe ruky. Pri tom kdyz clovek zapomene heslo,tak musi vyplnit puvodni email pouzity pri registraci accountu a datum a rok narozeni, coz bohuzel nevim a ani se to uz zjistiti neda.
Uz to vzdavam, novy account kupovat nebudu, nejak to vydrzim do EQ2, akorat me sere,ze Fufakovi nevratim ty veci co me pujcil. Takze se mu pokusim vratiti dluh v EQ2.

Diky vsem kdo se mi pokouseli pomoct Ovar Ogre warrior
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 01/06/2004 :  08:13:19  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Možná to heslo někdo změnil....
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 02/06/2004 :  17:20:53  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No ja nevim jak si zbehly v anglictine, ale v tom textu je mozna vysvetleni.
Zhruba tam pisou,ze sjednotili hesla pro vsechny SOE hry a sluzby a ze tve EQ specificke heslo uz nemusi fungovat a ze bylo nahrazeno heslem, ktere ma tvuj account (login) jako master heslo pro veschny SOE hry.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 03/06/2004 :  00:28:48  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
To by ale znamenalo, že bude mít jen jedno heslo. A to by mělo být stejné jako heslo pro vstup na web.
Je velmi zvláštní, že na web může a do hry ne. I kdyby mu někdo změnil ve hře heslo, nezměnilo by se automaticky i pro web? Sakra, úplně jsem zapomněl, kde se všude dá heslo změnit.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 03/06/2004 :  06:52:03  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
To vis ze jsem ten text pochopil,horsi je ze to nove heslo pod kterym mi to sjednotily nevim ,ale na webu funguje stare heslo uplne v pohode.Help od sony se neozyva.Vic her jsem od SOE nemel,ale account je z druhe ruky,takze nevim co vsechno mel puvodni majitel.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2004 :  08:28:37  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Dik za radu,ale firewall nemam.
Napsal jsem do Sony a odpověděli mi obratem jejich automatickym mailem co mam zkusit, nepomohlo to,tak jsem je kontaktoval znovu a zatím se neozvali.
Popisu vam teda co se mi stalo. Od doby co je venku ten novy login panel tak mi nebere heslo a hlasi, ze me heslo je neplatne. Zajimave je,ze prihlasovaci jmeno a heslo funguje na stránkách SOE, takze muzu klidne vyplnovat udaje a platit.
Při logovani mi to pise tyto tri hlasky:
1. prihlasovaci jmeno nebo heslo je neplatne
2. Please note: Until now EQ passwords could differ from other SOE games/services. As part of the process of moving over to the new EQ login, all SOE access has been consolidated into a single username/password per account.
3. For an account that had multiple password, the non EQ password has been set as the password for that account and should be used to login to any SOE games/service including EQ.

Normalne bych tukl na odkaz, ze jsem zapomel heslo a nechal si ho poslat na mail,ale ja mam account z druhe ruky. Pri tom kdyz clovek zapomene heslo,tak musi vyplnit puvodni email pouzity pri registraci accountu a datum a rok narozeni, coz bohuzel nevim a ani se to uz zjistiti neda.
Uz to vzdavam, novy account kupovat nebudu, nejak to vydrzim do EQ2, akorat me sere,ze Fufakovi nevratim ty veci co me pujcil. Takze se mu pokusim vratiti dluh v EQ2.

Diky vsem kdo se mi pokouseli pomoct Ovar Ogre warrior




Mam stejny problem a account z druhe ruky nemam :(

edit:
Pomohl zmena hesla (i kdyz puvodni heslo bylo v poradku a na ucet pres web jsem se lognout mohl) na station accountu. Nechapu to. Jeste jsem snad nikdy heslo nemenil a mam na account navazano vice her.

No kazdopadne uz se muzu do hry lognout.


Edited by - VT on 11/09/2004 08:50:45
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/09/2004 :  20:29:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
edit: dotaz smazan, uz vim co jsem vedet chtel

Edited by - VT on 16/09/2004 21:15:58
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/09/2004 :  08:35:20  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zjistil, ze na pvp serveru nebude expovani v Paludar Caves uplne nejlepsi napad (nemoznost mit zaple single Selo bo nejsem v outdoor zone + milion utocniku + milion pveckaru, kteri kdyz vidi, ze jsi low hp tak se z nich stane dalsi pvp charger).

Jaka je fajnova outdoor zona pro low levely kolem 13 - 25 (fajnova = exp bonus)?
Go to Top of Page

Ax
Starting Member

33 Posts

Posted - 31/10/2004 :  14:31:23  Show Profile Send Ax a Private Message  Reply with Quote
hojky, rad bych se zeptal,pokud zacnu platit EQ da se to pak nejak jednoduse zrusit? kdybych chtel treba za par mesicu prejit na WoW...
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 31/10/2004 :  14:43:01  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ax

hojky, rad bych se zeptal,pokud zacnu platit EQ da se to pak nejak jednoduse zrusit? kdybych chtel treba za par mesicu prejit na WoW...



Samozrejme, zrusit se to da kdykoliv, pouze ti uz nevrati predplaceni, pokud jsi napr. zaplatil predem 3 mesice, aby jsi to mel levneji...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 05/12/2004 :  12:51:32  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Uz znam odpoved

Mam dotaz na hrace, kteri delsi dobu hrali EQ a ted presli k EQ2.
EQ2 jsem nezkusil, ale v chatu pri hrani EQ jsem slysel hodne nadavek na EQ2. Je EQ2 pro lidi co hrali delsi dobu EQ opravdu zklamani a uvazuje nekdo o navratu k EQ nebo jsou to jenom nadavky hracu co si EQ2 nemuzou zahrat,protoze ma to nemaji hardware?
Dik za vas nazor.

Edited by - cress on 18/02/2005 10:56:28
Go to Top of Page

Vitman
Starting Member

51 Posts

Posted - 13/01/2005 :  18:53:29  Show Profile Send Vitman a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,
koupil jsem si v levných knihách Everquest Gold. Je to německá verze s datadisky Ruins of Kunark,Scars of Velious a Shadows of Luclin. To že je to německy mě moc nevadí, no nekupte to za 39 Kč Nikdo známý to nehraje a já jsem se o hru dřív taky moc nezajímal, jenom jsem věděl je prý je dobrá. takže bych měl pár otázek:
1.Potřebuju další datadisky nebo ne? A kde a za kolik je seženu?
2.Na jakém serveru je nejlepší hrát? Je někde nějaký free server nebo je možnost zdarma ozkoušet? Kde a na jak dlouho?
3.Jak silná je česká komunita a kde ji najdu?
4.Má tahle hra ještě perspektivu když je už EQ2? Nebudu tam za měsíc sám?

Dík moc za případné odpovědi, nějak teď nemám čas hledat na netu. Zkouším totiž hrát Anarchy online, ale to mi moc nesedí, sci-fi není moje mísa.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/02/2005 :  11:57:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
edit: lol, ted koukam, ze je Vitmanuv post stary mesic, ale ja ho mel z nejakeho duvody zvyrazneny jako novy, neprecteny, no nic ...

Teoreticky zadne dalsi datadisky pro hrani nepotrebujes. Ale je vyhodou je mit, nebot je v nich spusta vylepseni (ingame mapa napr.) a hlavne hodne contentu (zrovna predevcirem vysel dalsi datadisk).

Muzes je koupit napr. tady (digital download - pouze stahnes, zaplatis kreditkou): https://store.station.sony.com/game_index.jsp?gamecode=EQ

Ceska komunita byla/je na Kane Bayle. Pokud nechces hrat nejakou formu pvp ci rp tak bych zacal asi tady.

Vetsina hracu presla z EQ1 do EQ2, nicmene nekolik jednotlivcu snad jeste hraje, ale uz se neda mluvit o 'komunite'. Na Kane Bayle se muzes zkusit pripojit do ceskeho kanalu /join cz.

Edited by - VT on 18/02/2005 11:59:29
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 18/02/2005 :  13:24:29  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
to VT
jako novy se ti oznacil,protoze ja jsem v mem postu udelal zmenu
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/02/2005 :  15:14:14  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Server Merges

On March 22, 2005, we will begin the process of merging some of the EverQuest servers. As we have seen from the recent success of the Zek merger, combining some of the EQ worlds is beneficial for players’ experience. In fact, we have been pleasantly surprised to find that the new Zek server now has a higher population than the four combined servers had prior to that merger. We hope that by merging some of our lower population servers with a higher population server, we will continue to enhance your gameplay experience

Merging Servers

On March 22nd, Antonius Bayle will merge with Kane Bayle and will retain the name Antonius Bayle.

On March 23rd, Bristlebane will merge with Solusek Ro and will retain the name Bristlebane.

We understand that server identity is important to our customers and we will be integrating server titles into the title system to allow you to display your server of origin, should you desire to do so.

Unutilized Character Purge

Immediately preceding the merger, all characters below level 10 that have not been logged in for over six months will be deleted from each of the merging servers and will not be available after the server merge. If you have a character on any of the servers being merged that is below level 10 and has not been logged in for more than six months, you will need to log that character in prior to the scheduled merge date for the relevant server.

Shared Banks on Merging Servers

If you have characters on two servers which are being merged together, you will need to clean out the shared bank on one of those servers. After the merge, only one shared bank will be available on each merged server.

Character Limitations

If you have more than eight characters in total on two servers being merged together, only the first eight characters (in alphabetical order) will be displayed after the merge. Characters other than the eight displayed characters will not be available for selection until currently displayed characters are deleted. All characters from both servers will remain on your account provided that the character was not below level 10 and had not been logged in within the last six months.

Corpses

Prior to the scheduled merge date for your server(s), please be sure that you clear any unclaimed character corpses from the world. Character corpses will not be transferred to the newly-merged server. Once the merger is complete, all corpses on the servers affected by a merge will have been purged.

Duplicate Character Names

It is possible that characters on servers affected by the merge will have duplicate names. In the event that characters on the new, combined server do share a name, the character with the most played time will be entitled to keep the name. All other characters will have the letter X appended to their name and will be eligible for a name change. Characters can use the in-game /changename command to request a new name. The new name is subject to the conditions set forth in our naming policy which can be found here: Naming Policy.

LDoN Leader Boards

After each merge is completed, as characters log into their newly-combined server, the leader board will be re-populated with standings. Although your points will be unaffected by the transfer, your standing may have changed based on the new, combined population totals.

Complimentary Character Move

Shortly after each merger is complete, we will allow all customers affected by a merge a one-time, complimentary character move to the server of their choice. For each customer with an account on a newly-merged server who request such a move, all characters associated with that customer’s account will be transferred to the selected server. All characters will bring their items with them in the transfer.

Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 13/03/2005 :  12:00:12  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
mam tak trochu problem mam zaregistrovany Everquest a vzdycky m ito rekne ze je zapotreby Subscription, ten uz sem si ale udelal nestalo se to tu taky nekomu ?

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 13/03/2005 :  15:44:22  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Trochu vic to popis: mas nove koupeny EQ , account po nekom, mas platebni kartu, zaplatils?
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 13/03/2005 :  22:43:35  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
mam to s tim mesicem zadara

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 14/03/2005 :  11:36:59  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
pokud ses radne zaregistroval (je treba platebni karta), tak nevim v cem by mohl byt problem.
Po spusteni hry zadas jmeno a heslo, pokud to dobre chapu ,tak po zadani ti to vyhodi okno, s hlaskou, ze potrebujes subscription. Klikni na ten link a otevre se ti webova stranka , pouzij sve jmeno a heslo, pak si tukni na informace o tvem accountu. Tam uvidis jak na tom jsi.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 24/03/2005 :  08:46:05  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Informace pro všechny, které přestal bavit některé z nových mmorpg a možná by rádi zkusili EQ nebo uvažují o návratu do EQ. Včera večer v 21h populace v bazaru 260 a v PoK 90 hráčů. Server Kane Bayle po spojení serveru padl za vlast ať žije Antonius Bayle!!!
Go to Top of Page

Isis
Starting Member

74 Posts

Posted - 24/03/2005 :  21:06:01  Show Profile Send Isis a Private Message  Reply with Quote
Reknete mi nejaky unofficial free server pls.
Koupil sem si EQ, ale nejede mi to kvuli karte, tak si chci dat aspon free server.

SWG : Long Dead
WoW : 7 days a week
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 30/03/2005 :  11:38:31  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Pokud si chces EQ opravdu zahrat, tak free server nedoporucuji. Radej si od nekoho kdo te dobre zna kartu k registraci pujc a po uspesne registraci Subscription zrus. Pokud to udelas tak o zadne penize neprijdes, zahrajes si EQ tech 30dni co mas zdarma a pak se uz rozhodnes sam co dal. Hrajeme na serveru Antonius Bayle. Vstup na cesky chat /join cz.

Doufam, ze se potkame ve hre.
Go to Top of Page

Arxon
Starting Member

9 Posts

Posted - 09/04/2005 :  12:14:59  Show Profile  Send Arxon an ICQ Message Send Arxon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isis

Reknete mi nejaky unofficial free server pls.
Koupil sem si EQ, ale nejede mi to kvuli karte, tak si chci dat aspon free server.



http://wintersroar.com/
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 19/04/2005 :  07:46:30  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Informace pro všechny, které přestal bavit některé z nových mmorpg a možná by rádi zkusili EQ nebo uvažují o návratu do EQ. Včera večer v 21h populace v bazaru 260 a v PoK 90 hráčů. Server Kane Bayle po spojení serveru padl za vlast ať žije Antonius Bayle!!!



V nedeli jsem videl v PoKu na Zeku pres 160 lidi. Stare zony + Kunark a Velious zony jsou plne lidi. V podstate se mi nestane, ze bych byl v zone sam. Vyjimkou neni ani 10 low lidicek. Napr. v Overthere je standardne 20 - 30 lidi (ale pulka z nich se asi jen mlati).

Proste diky merge doslo k jednoznacnemu oziveni hry.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 19/04/2005 :  07:52:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress
Hrajeme na serveru Antonius Bayle. Vstup na cesky chat /join cz.



Pokud hrajes na jinem serveru (tak jako napr. ja) tak se do ceskeho kanalu jointnes pres prikaz /join antonius.cz, popr. misto joinu pouzijes 'autojoin' a pri nalogovani do hry se ti kanal sam pripoji.

Pridavat a ubirat autojoinovane kanaly muzes i pres eq.ini.

Chatovaci engine (nebo jak to nazvat) dava dalsi netusene moznosti:
- muzes standardne chatovat/mailovat s lidma na stejnem serveru
- muzes chatovat/mailovat s lidma kteri hrajou na jinem serveru v ramci Everquestu 1
- muzes chatovat/mailovat s lidma v ramci vetsiny SOE her !!!!
(tedy napr. muzu z everquestu 1 pokecat s lidma napr. v swg ci eq2)

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 25/04/2005 :  11:13:52  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
pozor nekdo zahesloval cz kanal, proto jsme ted na cz1 ( /join cz1).
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/04/2005 :  11:23:52  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

pozor nekdo zahesloval cz kanal, proto jsme ted na cz1 ( /join cz1).



Doporucuji nastavit heslo napr. na cz1, aby se neopakovala situace s cz.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 30/04/2005 :  11:40:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

pozor nekdo zahesloval cz kanal, proto jsme ted na cz1 ( /join cz1).



Dneska se mi stary 'cz' nautojoinoval. Tedy nekdo asi resetoval heslo (nevim zda se heslo treba po tydnu kdy se do kanalu nikdo nepripoji nevynuluje). Kazdopadne uz zase funguje. Navrhuji, ale nastavit heslo treba na 'cz'.
Go to Top of Page

atomic1977
Starting Member

1 Posts

Posted - 07/06/2005 :  08:59:22  Show Profile  Send atomic1977 an ICQ Message Send atomic1977 a Private Message  Reply with Quote
Mam celkem velky problem s launchpadem pri zadani loginu a hesla mi launchpad uplne vytuhne a hodi nejaky error launchpad.exe Nepomohlo ani reinstall EQ ani Woken. Znamemu to udelalo taky ale po reinstall mu to jede v poho. Jinak hra pres toho maleho klienta jede v poho jen jak bude nejaky update jsem v pr... ! prosim o pomoc nemuzu hrat :( od Listopadu bez nejmensich problemu vse behalo.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 07/09/2005 :  08:34:50  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Tak teď jsem byl mile překvapen, omylem jsem lognul svého alta do tutorialu a nestačil jsme se divit, toturial je úplně nový. Nová grafika příšer (koboldi, krysy atd.), parádní pavoučí hnízdo a malá koboldská pevnost, hodně questů, prostě paráda!
Jinak mám pocit, že se populace na Antonius Bayle (Kane Bayle) trochu zvyšuje, v bazaru kolem 400 traderů a PoK taky plný.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 08/09/2005 :  07:33:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Tak teď jsem byl mile překvapen, omylem jsem lognul svého alta do tutorialu a nestačil jsme se divit, toturial je úplně nový. Nová grafika příšer (koboldi, krysy atd.), parádní pavoučí hnízdo a malá koboldská pevnost, hodně questů, prostě paráda!



Postni nejake screenshoty, novy tutorial jsem jeste nevidel.

edit: tak uz jsem novy tutorial (zatim jeho zacatek) videl, grafika luxusni, rekl bych vyrazne lepsi nez v EQ2 ;).


A btw jaky se ted pouziva cz kanal? antonius.cz?

Edited by - VT on 08/09/2005 21:22:30
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/09/2005 :  16:53:56  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
tak tady jsou nejake screeny, chtel jsem udelat jeste fotku koboldiho bosse, ale sejmul me driv nez jsem zareagoval
http://home.tiscali.cz/cress/


Edited by - cress on 09/09/2005 16:55:59
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 09/09/2005 :  18:17:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

tak tady jsou nejake screeny, chtel jsem udelat jeste fotku koboldiho bosse, ale sejmul me driv nez jsem zareagoval
http://home.tiscali.cz/cress/





Super. Uz jsem mel taky moznost videt novy tutorial (lognul jsem opet po trech mesicich do EQ a ze studijnich duvodu objednal krabici Depths of Darkhollow :))

Pouziva se stale nejaky cz kanal? antonius.cz?

edit: btw ten captain neni koboldi boss, boss je uvnitr pevnosti (mne se ho na solo nepodarilo killnout ani na tutorial level capu se vsema stacknutejma veteran aa, sux :))

Edited by - VT on 11/09/2005 01:43:11
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 11/09/2005 :  00:18:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress
Jinak mám pocit, že se populace na Antonius Bayle (Kane Bayle) trochu zvyšuje, v bazaru kolem 400 traderů a PoK taky plný.



Pulnocni populace:

- Legends server POK 7, Bazaar 10
- PvP server POK 129, Bazaar 229
- Antonius (EU) POK 101, Bazaar 331
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 12/09/2005 :  14:37:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arxon

quote:
Originally posted by Isis

Reknete mi nejaky unofficial free server pls.
Koupil sem si EQ, ale nejede mi to kvuli karte, tak si chci dat aspon free server.



http://wintersroar.com/



Winter's Roar shutdown
http://games.slashdot.org/article.pl?sid=05/06/30/0511234&tid=203&tid=209

WR memorial
http://dawntide.net/users/nazul/wr_memorial.html

WR je zpatky pod novym jmenem
http://www.shardsofdalaya.com/
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 13/09/2005 :  18:38:36  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
EQ ted nemam cas hrat, ale obcas tam mrknu, na komunikacnich kanalech jsem od zacatku letnich prazdnin cecha nepotkal (cz, cz1, antonius.cz).Naposled jsme tam videl Ctimora a Glagara.
Uz se tesim na dlouhe zimni vecery az bude trochu vic casu
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/09/2005 :  22:33:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

EQ ted nemam cas hrat, ale obcas tam mrknu, na komunikacnich kanalech jsem od zacatku letnich prazdnin cecha nepotkal (cz, cz1, antonius.cz).Naposled jsme tam videl Ctimora a Glagara.
Uz se tesim na dlouhe zimni vecery az bude trochu vic casu



Dneska jsem po patchi lognul a koukal jsem, ze trochu pozmenili UI.

- Inventory ma dve nove zalozky pro tzv. inteligentni itemy a shrouds progress

- Z hlavniho horizontalniho menu z ktereho slo zapnout vetsinu UI woken se stal EQ2 nesmysl (stejna ikona, bleh) a funguje ted jako nabidka start ve woknech ... Fuj, hanba ...

- Asi nejdulezitejsi je moznost mit ted zobrazenych vice hotbaru. Coz se docela hodi.


Patch take prinesl novou EQ1 minihru - je mozne stahnout novy tutorial jako standalone a EQ1 si vyzkouset v DON grafice. Doporucuji.


K Depths of Darkhollow jeste nemohu rici nic, pac ho mam jako krabici stale na ceste ...
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 22/09/2005 :  17:26:01  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Az vyzkousis Depths of Darkhollow tak sem hod nejake info. Vcera jsem byl v grupe s fairy nebo co to bylo. Moc pekna grafika.

Jo a zaregistroval jsem jeste jednu novinku, mozna uz je to starsi, ale vsimnul jsem si toho az ted. Froglok ted muze byt Nekromancerem, Shadow Knightem, Roguem coz driv neslo. je tam taky Shaman,ale nejsem si jisty to mozna mohl byt uz driv.

Edited by - cress on 22/09/2005 17:26:44
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 03/04/2006 :  14:57:54  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to nevydržel a jsem opět v EQ. První věc co jsem udělal, tak jsem vypnul Luclin modely postav (starý dobrý Iskar nebo Ogre je super) a vlezl do bazaru, tam jsem se dvě hodiny přehraboval v tom všem haraburdí a krásně si to užíval.
Musím říct, že takovou populaci jsem nečekal. PoK 170 , PoT 90 a v bazaru 280 traderu (server Antonius-Kane Bayle).
Škoda, že soe neudělá classic server, pouze s původním EQ + Velious a Kunark to by bylo něco pro mě.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 10/04/2006 :  11:22:17  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Pro ty, kterí mají zájem o oldschool server http://www.mobhunter.com/001473.html

Ja to určitě zkusím
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 09/05/2006 :  09:59:31  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Více informací o připravovaném serveru http://everquest.allakhazam.com/news/sdetail7306.html?story=7306

Jenom se obávám stejně jako hodně další lidí na fórech toho, že by hráči mohli další expanze otevírat příliš brzy a za chvilku bude server úplně stejný jako všechny ostatní servery. Jde o to co SOE určí jako klíč k otevření další expanze, mluví se např. o zabití lady Vox.
Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 15/06/2006 :  11:55:58  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Patch Notes 13.6.2006
We've now upgraded to DirectX 9.0c!
http://eqplayers.station.sony.com/game_updates.vm?date=6/13/2006


Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 20/06/2006 :  20:01:34  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Povídáš si tu je pro sebe, nebo ještě někdo hraje?
Kamarád se chce na chvíli vrátit do EQ1, tak zjišťuji jestli tam někoho ještě najde nebo je tam pusto a prázdno ... že bych se tam z nostalgie kouknul s ním.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

cress
Starting Member

77 Posts

Posted - 21/06/2006 :  11:44:57  Show Profile Send cress a Private Message  Reply with Quote
Povídám si sám pro sebe, protože co vím, tak z Čechů to nehraje už asi nikdo.

Mám takový dojem, že dávali 14 dní zdarma „starým“ hráčům, tak se pokus nalogovat a uvidíš sám.
Já teď čekám na progression server, dá se na měj připojit, vytvořit si postavičku a rezervovat si tak jméno,ale do hry tě to ještě nepustí. Spuštění by mělo být co nevidět, ale já nezačnu dřív než 10.7., protože budu na dovolené.
Nechcete z nostalgie začít nové chary na progression serveru? Mohla by to být dobrá zábava na pár měsíců než třeba vyjde Vanguard.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 21/06/2006 :  12:13:56  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Taky čekám na Vanguarda, ale asi bych už neměl trpělivost začínat nový char v EQ1. Vytáhnu starou 65tku s spíš si projdu svět a nafotím ho. Před tím jsem si dělal fotky spíš na akcích a když jsem chtěl ukázat přátelům z EQ2 jak vypadaly některé lokace v EQ1, tak jsem zistil, že nic pořádnýho nemám.
Nechci už klasicky hrát, spíš se tam z nostalgie jen podívat.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 21/06/2006 :  12:53:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cress

Povídám si sám pro sebe, protože co vím, tak z Čechů to nehraje už asi nikdo.

Mám takový dojem, že dávali 14 dní zdarma „starým“ hráčům, tak se pokus nalogovat a uvidíš sám.
Já teď čekám na progression server, dá se na měj připojit, vytvořit si postavičku a rezervovat si tak jméno,ale do hry tě to ještě nepustí. Spuštění by mělo být co nevidět, ale já nezačnu dřív než 10.7., protože budu na dovolené.
Nechcete z nostalgie začít nové chary na progression serveru? Mohla by to být dobrá zábava na pár měsíců než třeba vyjde Vanguard.




Progression servery budou nakonec dva )

Edited by - VT on 21/06/2006 12:53:56
Go to Top of Page

James
New Member

205 Posts

Posted - 21/06/2006 :  19:23:11  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
Doporucuju www.shardsofdalaya.com
Bezi uz 3 roky. Hraju tam od zacatku. Kvalitni technicka podpora. Pravidelne eventy, raidy blablabla atd ...
Databaze itemu/questu/navody/irc/char prof. atd atd .. vse bezi uz roky. Server je vytvorenej uplne stejne jako Live, orezanej od veci ktery se hracum na L. nelibily.
Nerad postuju na fora urceny pro EqL ale stejne si tu uz rok vedete maximalne dialog :)

Par obrazku ze vcerejsiho PoA raidiku pro predstavu :)

http://www.james.czweb.org/sultan.jpg
http://www.james.czweb.org/papousek.jpg
http://www.james.czweb.org/papousek2.jpg
http://www.james.czweb.org/AoE-PoA.jpg








EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000