Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Ultima Online - Drachenfels (European OSI shard)
 CzechHeroes
 Baraky
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/01/2003 :  17:43:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Pokud hodlate neco provadet s barakem dejte o tom predem vedet.
Napr. jestli se chcete stehovat do malasu udejte polohu vase nynejsiho baraku aby se rozhodlo co s nim :))
Musej se zachovat baraky pobliz CzH veze + vsechny baraky u reaperu !!!

lidi z czh jsou experti na likvidovani baraku, divim se ze jeste stoji nase vez

E: Jen jsen topic udelal Sticky.

Edited by - Bearsson on 15/01/2003 20:39:23

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 21/01/2003 :  14:58:45  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac



lidi z czh jsou experti na likvidovani baraku, divim se ze jeste stoji nase vez




S tou CzH vezi si me tedka urazil . Nemusis se bat, ja se rozhodne stehovat nebudu...

Soptik

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Mate
Starting Member

2 Posts

Posted - 15/03/2003 :  21:18:12  Show Profile  Send Mate an ICQ Message Send Mate a Private Message  Reply with Quote
Vezicka "Pri dvoch stromoch" (hned za vezou Czh)

Stahujem sa do Malasu (Isac mi postavil pekny vetsi domcek)

Potreboval by previest tuto vezicku na nejaky volny acc.

Mate
Go to Top of Page

mechac
New Member

375 Posts

Posted - 16/03/2003 :  01:15:07  Show Profile  Send mechac an ICQ Message Send mechac a Private Message  Reply with Quote
Small Marble Shop na Ice Isle. Taky sem v Malasu tak kdyby ji nekdo chtel tak at rekne jinak brzo spadne.

Mechac, The Druid Templar forever
Cyphisek - FFXI tired
Nouvej - CS too old :op
Go to Top of Page

Bearsson
New Member

390 Posts

Posted - 16/03/2003 :  11:33:38  Show Profile  Visit Bearsson's Homepage  Send Bearsson an ICQ Message Send Bearsson a Private Message  Reply with Quote
Dagger Isle neni zajmova oblast CzH, doporucuji ti ten small marble prodat. Pokud nekdo ma volny acc pro small tower U dvou stromu (par kroku od veze CzH), dejte vedet.

Bearsson
Czech Heroes
Go to Top of Page

Stan
Starting Member

82 Posts

Posted - 13/05/2003 :  07:11:03  Show Profile  Send Stan an ICQ Message Send Stan a Private Message  Reply with Quote
Kdyby nahodou nekdo vedel o baraku "co brzo spadne" tak se hlasim. Na koupeni nedam dohromady zatim vic jak 160k
Dik za jakekoli info

Maxik-Celestyn.........................<CzA> - AO (retired)
Celesten , Gorchar , Kostej.........<CoNT> - WoW (active)
Stan Bode a jeho rodina.............TR (active)

Kdo si hraje nezlobí....
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/05/2003 :  12:25:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
chci ted stopnout acc, takze pokud by mel nekdo zajem bydlet v me old style villa na fire isle , tak me napiste icq, ja nainstaluju UO a dam vam ownera

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greek
Starting Member

73 Posts

Posted - 06/10/2003 :  11:39:29  Show Profile  Send Greek an ICQ Message Send Greek a Private Message  Reply with Quote
Ak by mal niekto zaujem o Villu Mariu na Marble Islande, tak je free. PST Bearssonovi alebo mne.

*predano Joskovi 21/10/2003*

freshy fp adv

Edited by - Bearsson on 22/10/2003 13:07:50
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 17/10/2003 :  10:53:45  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
Pozor na to, ze 22. ve stredu zacnou zase padat domecky na neaktivnich uctech. Vzhledem k tomu, ze osi nikdy neudela nic spravne si pak radeji prekontrolujte, zda jsou vase domecky nastavene na automatic refreshed ;p

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Bearsson
New Member

390 Posts

Posted - 22/10/2003 :  13:11:36  Show Profile  Visit Bearsson's Homepage  Send Bearsson an ICQ Message Send Bearsson a Private Message  Reply with Quote
Bohuzel jeden dalsi expert se nasel, takze pokud nekdo ma zajem o barak po Julianovi na Marble Island, musel by aktivovat jeho ucet. Od stredy 29.10.2003 za cca 5 dni spadne:(

Bearsson
Czech Heroes

Edited by - Bearsson on 22/10/2003 13:14:25
Go to Top of Page

babaj
Starting Member

3 Posts

Posted - 27/10/2003 :  12:12:50  Show Profile  Send babaj an ICQ Message Send babaj a Private Message  Reply with Quote
Takze vilka je prevedena. Prave jsem se stal pravoplatnym dedicem. Diky Juliane .-))
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 05/11/2003 :  13:52:32  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
Vcera v noci spadnuli dva male domky napraavo od veze. Jeste kolem 03.00 tam bylo misto asi tak na 8x12 nebo 13x8 plot.

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Bearsson
New Member

390 Posts

Posted - 07/01/2004 :  11:19:08  Show Profile  Visit Bearsson's Homepage  Send Bearsson an ICQ Message Send Bearsson a Private Message  Reply with Quote
Cca 13.1.2004 bude volna moje log cabina blizko CzH veze, pak mi konci acc. Pokud mate zajemce, ozvete se mi sem, nebo primo me pres icq.

Bearsson
Czech Heroes
Go to Top of Page

Irbisek
Starting Member

2 Posts

Posted - 07/01/2004 :  15:13:43  Show Profile Send Irbisek a Private Message  Reply with Quote
No ja bych se tedy rad ujal te Veze pokud to nikomu nebude vadit.Hrat budu takze to by byt problem nemel. No par lidi me zna jini asi ne takze rozhodnuti je na vas.
Go to Top of Page

Irbisek
Starting Member

2 Posts

Posted - 07/06/2004 :  12:30:09  Show Profile Send Irbisek a Private Message  Reply with Quote
Zdravim tak pul roku jsem tet hral na OSI a nejak me to prestalo kdyz tam moc lidi uz nehraje... a tak to prestanu platit ale mam vez po Blackovi a je na nem i Guild Stone a tak co stim ? chce se nekdo ujmout te veze nebo chcete ten kamen presunout ucet mi konci 2 cervence.. tak aby se to vyresilo...
Go to Top of Page

Bearsson
New Member

390 Posts

Posted - 10/06/2004 :  11:58:30  Show Profile  Visit Bearsson's Homepage  Send Bearsson an ICQ Message Send Bearsson a Private Message  Reply with Quote
Fidolin by mel zajem, takze se ti ozve.

Bearsson
Czech Heroes
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 10/06/2004 :  13:41:52  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
spadne jednou i ta vez ?

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 10/06/2004 :  14:31:57  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

spadne jednou i ta vez ?


bezpochybně
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 11/06/2004 :  11:26:44  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
myslim ze to je stejne uz uplne fuk...
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 11/06/2004 :  11:37:56  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote

Black
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 17/06/2004 :  08:02:46  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irbisek

Zdravim tak pul roku jsem tet hral na OSI a nejak me to prestalo kdyz tam moc lidi uz nehraje... a tak to prestanu platit ale mam vez po Blackovi a je na nem i Guild Stone a tak co stim ? chce se nekdo ujmout te veze nebo chcete ten kamen presunout ucet mi konci 2 cervence.. tak aby se to vyresilo...



Beru !!! a ozvu se po vikendu.

Fidolin

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/06/2004 :  08:38:18  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Heheh tehle komunikaci se rika LAG, ostatne nic jineho bez pulmegove lajny UO nebyla

...nicmene Fido enjoy ale zkus nekdy take nejakou novou hru UO za chvili uz treba zavrou

Black
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 17/06/2004 :  10:27:47  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
Fajn, tak mi neco navrhni. Nicmene, vzhledem k tomu ze za UO neplatim az do roku 2047, budu hrat dokud to pobezi.

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/06/2004 :  10:48:33  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
jak to ze nic neplatis ?
...zkus SWG ted je zrovna 14 denni trial a je to hooodne ve stylu UO samozrejme s mnozstvim lepsich moznosti a v hezcim kabatku

Black
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/06/2004 :  11:45:18  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
no oni si myslel ze Fidolin je negr tak mu to zaplatili
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 17/06/2004 :  13:55:43  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
Kdepak, v te dobe si mysleli, ze jsem arabak .

Ve skutecnosti ale moc dobre vedeli ze jsem z Ceska ale v africe nebyl zadny mistni server, tak asi mozna proto, kdyz jsem jim vylicil za jakych podminek hraju (mam na mysli pripojeni k internetu tehdy a tam), i kdyz ted to taky neni slavny .

A o tem SWG jsem uz premyslel, mozna i zkusim.


Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 22/06/2004 :  08:02:33  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Irbisek

Zdravim tak pul roku jsem tet hral na OSI a nejak me to prestalo kdyz tam moc lidi uz nehraje... a tak to prestanu platit ale mam vez po Blackovi a je na nem i Guild Stone a tak co stim ? chce se nekdo ujmout te veze nebo chcete ten kamen presunout ucet mi konci 2 cervence.. tak aby se to vyresilo...



Jsem ready k prevzeti veze, muzu dneska do obeda ...

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Stan
Starting Member

82 Posts

Posted - 28/06/2004 :  05:46:18  Show Profile  Send Stan an ICQ Message Send Stan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidolin

...vzhledem k tomu ze za UO neplatim az do roku 2047, budu hrat dokud to pobezi.




To je fakt, nebo prdel???
Takze, ta vez nikdy nepadne, kdyz mas ucet do 2047

Maxik-Celestyn.........................<CzA> - AO (retired)
Celesten , Gorchar , Kostej.........<CoNT> - WoW (active)
Stan Bode a jeho rodina.............TR (active)

Kdo si hraje nezlobí....
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 29/06/2004 :  18:11:59  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
Melo by to tak byt, ale jeden nikdy nevi, do kdy Ultima pojede, minimalne na DF. V kazdem pripade ta vez asi spadne brzy, protoze se na majitele nejak nemuzu dokontaktovat, cimz jsem zadnou zatim neprevzal a cimz je to v zasade zcela jasne, co bude ...

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 27/09/2004 :  15:37:09  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
Docela bych se potreboval zbavit czh veze nad minocem, kdo ma ucet s zadnym ci malym domeckem, ozvete se.

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

Argent Oculus
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2004 :  21:28:46  Show Profile  Send Argent Oculus an ICQ Message Send Argent Oculus a Private Message  Reply with Quote
Venuji (tj. zadarmo) two log cabin, na Arctic Islanu hned vedle Honesty (Trammel). Stylove zarizena lovecka chata na klidnem miste, vhodne pro tezbu zeleznych rud a relaxaci od velkomesta ;) Prestehoval jsem se na Origin a tento barak by mi urcite spadnul pri mych pauzach mezi hranim.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 20/12/2004 :  00:15:02  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
NA origin? jak jako?
Go to Top of Page

Argent Oculus
Starting Member

19 Posts

Posted - 20/12/2004 :  08:41:13  Show Profile  Send Argent Oculus an ICQ Message Send Argent Oculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

NA origin? jak jako?



Patek 17.12.04 hodne brzo rano byl otevren novy UO server s nazvem "ORIGIN", je umisten v zapadni casti USA a prvni mesic je pristupny jen majitelum datadisku Samurai Empire. Prvne jsem se tam nalogoval v patek vecer a byl tam obrovskej pohyb lidi, uplne naslapano. Vcera jsem postavil placku pro barak 12x12 na skvelem miste u mesta Zento na ostrove Makoto-jima ze souostrovi Tokuno Islands (pri pohledu na mapu je to na levem hornim rohu cesty kolem Zenta hned u prvni skaly). Docela jsem ziral jak nektere gildy to tam bleskove obsazovali, kdy uz nekolik hodin po otevreni servru skupiny hracu staveli obrovske baraky na nejlepsich flecich. Podle casu, mnozstvi hracu na servru a jmen odhaduju, ze tam hrajou hlavne amici. Celkove hodnoceno se mi Samural Empire velmi libi, konecne spravne oziveni, spousta noveho (design, prostredi, potvory, veci..) a velke moznosti designovani nadhernejch japonskejch baraku. Na sve zakladove desce za 88K jsem si vyprojektoval (a zatim jen ulozil) dum za 174K, takze mam na co setrit;)
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 21/12/2004 :  01:24:08  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
Origin me dost prekvapil poctem hracu, pac je to 1. americkej server, kde je v eu case vic lidi nez na eu serverech.
Ece sem o tom napsal clanecek (http://www.mmorpg.cz/index.php?sekce=clanky&clanek=724), akorat se uvidi, jak dlouho jim to nadseni vydrzi ;p

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

mo0dy
Starting Member

57 Posts

Posted - 19/02/2006 :  18:58:22  Show Profile  Send mo0dy an ICQ Message Send mo0dy a Private Message  Reply with Quote
UO..... stare dobre casy nejen na originalu...

WoW - Nighttaker - Undead Rogue 39 (Drak'Thul, H)

WoW - Luthi - Undead Priest 20 (Drak'Thul, H)

WoW - Bridok - Dwarf Paladin ?? (The Venture Co., A)nuda

Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 21/02/2007 :  18:30:04  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
Něco nového z UO marky?

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

Fidolin
Starting Member

19 Posts

Posted - 16/05/2007 :  08:30:59  Show Profile  Send Fidolin an ICQ Message Send Fidolin a Private Message  Reply with Quote
Kde nic tu nic. Patrně jsem poslední přežívající druh kdysi slavného CzH klanu. Zatím ne na vymření, ale konec určitě jednou přijde.

Fidolin - jednoznačně nejvěrnější hráč Ultimy Online od roku 1998.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/05/2007 :  13:06:24  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Vzdyt ta guilda stejne uz davno neexistuje, ne? Stejne jako vez. Boze, ja to PRESTAL hrat pred peti lety. A uz tehdy byla UO nah...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/05/2007 :  10:06:05  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
me prijde ze lidi zacina pribyvat po oznameni KR to lidi nejak nevydrzeli a obnovujou accounty uz ted

lastfm
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/05/2007 :  15:57:19  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
"nelol"
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 01/06/2007 :  10:58:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
neznamena ze kdyz to nehrajes ty ze to nehraje nikdo...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/06/2007 :  10:41:50  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Vzdyt ta guilda stejne uz davno neexistuje, ne? Stejne jako vez. Boze, ja to PRESTAL hrat pred peti lety. A uz tehdy byla UO nah...


No nevim ejstli guilda, ale misto veze ma velkej barak Fidolin, a ja mam marble placnutej hned vedle nej, tam kde mel kdysi barak Kenny. No jeste par mensich domku by se veslo, takze CzH si tam muze klidne udelat vesnici i s guild stonem!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 05/06/2007 :  13:45:59  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Octopuss

Vzdyt ta guilda stejne uz davno neexistuje, ne? Stejne jako vez. Boze, ja to PRESTAL hrat pred peti lety. A uz tehdy byla UO nah...


No nevim ejstli guilda, ale misto veze ma velkej barak Fidolin, a ja mam marble placnutej hned vedle nej, tam kde mel kdysi barak Kenny. No jeste par mensich domku by se veslo, takze CzH si tam muze klidne udelat vesnici i s guild stonem!



To si delas prdel, ty mas aktivni account?
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 05/06/2007 :  14:39:20  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
To si delas prdel, ty mas aktivni account?


No aktivni acc ma asi kde kdo vcetne me ale uz se tesim az ho zase stopnu.

Black
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 06/06/2007 :  02:20:09  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli kde kdo, ale ja jo. A stopovat to nehodlam, je to paradni

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 06/06/2007 :  08:38:10  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Nevim jestli kde kdo, ale ja jo. A stopovat to nehodlam, je to paradni



Tys prestal hulit nebo co?
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 06/06/2007 :  08:54:08  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss
Tys prestal hulit nebo co?


To je stejne blba otazka, jako bych se ja tebe zeptal jestli si prestal chlastat

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 06/06/2007 :  09:09:04  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
ROFL, prekvapi te hodne, kdyz reknu, ze jo?

Ne vazne, copak se vsichni zblaznili, ze hrajou Ultimu?
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 06/06/2007 :  10:43:50  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
dědkovskej sentiment vítězí nad zdravým rozumem

offline
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 06/06/2007 :  13:45:10  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
To neni sentiment.... to je dosud neprekonanej herni system a moznosti v mmorpg. Skoda jen ty starsi grafiky, ale jak prece vsichni WoWkari krici, tak na grafice prece nezalezi ne?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 06/06/2007 :  16:27:08  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
podle stáří už by to mohl být spíš sediment :)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,21 seconds. on eygor Snitz Forums 2000