Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 PlanetSide
 PlanetSide General Forum
 Planetside
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/12/2003 :  19:58:46  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Ja mam pocit, ze ne. Pisou tam :
"After your 30 days are up, there's no need to buy the game, because with this exclusive deal, you can keep playing for just $12.99 per month! ".
Ja to teda pochopil tak ze po tech 30 dnech ti to zacne strhavat jen pravidelny mesicni poplatky.

Go to Top of Page

Horin
New Member

179 Posts

Posted - 09/12/2003 :  00:27:18  Show Profile  Send Horin an ICQ Message Send Horin a Private Message  Reply with Quote
Tak super, XP mam takze uz jen to konecne dostahovat. Uz se to nejak protahuje (:


Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/12/2003 :  08:14:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Zaroven pokud je ke kreditce zparovan puvodni trial (7 denni) mas smulu. 30 denni trial uz neni pro tebe.

edit: a nebo mozna k accountu. Dnes to vyzkousim, mam vice accountu, ktere plati Sony za MMORPG hry.

Edited by - VT on 10/12/2003 14:07:15
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/12/2003 :  23:11:26  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tak ten trial lidem moc nefunguje:
http://forums.gamespot.com/gamespot/board/message?board.id=gs_techsupport&message.id=3744



(mne taky ne )
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 13/12/2003 :  00:17:25  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Hmmm zajimave, ja si to stahl pred 3 dny, nainstaloval, zaregistroval se, zadal cislo kreditky a kod, ktery mi byl poslan mailem a uz to druhy den smazim , tak nevim kde je chyba

Jinak jsem na Werneru za Vany pod jmenem Triada, tak doufam, ze tam potkam nejake cechacky
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 30/12/2003 :  10:00:50  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
pocet slovakov a cechov na wernere utesene narasta
zatial evidujem 7 pravidelne hrajucich a dalsich 3-4 obcas hrajucich hracov

len tak dalej

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 30/12/2003 :  14:26:53  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
klienta uz stahuju,ale toho 7-denniho,bojim se ze bysem stah toho 30 a nesel by mi,uz takhle to budu stahovat 3 dny
zatim sem se domluvil s Dangerem,dal mi zakladni info,tak se do toho za chvili pustim
a ac otech 7 lidi,ty za to platej?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 02/01/2004 :  10:59:41  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Měl někdo problémy s instalací verze na 30 dní? XP mám, minimální požadavky splňuji. Instalace se mi vůbec nespustí, jen prudce stoupne využítí CPU a začne poblikávat obraz.

Hermanek
- outfit MYTH (VS, PlanetSide)
- Star Kingdom of Manticore (EVE-online)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ad gloriam dei! Ad honorem! Ad futuram memoriam! Ad vitam aeternam!
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 02/01/2004 :  12:36:55  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hermanek2

Měl někdo problémy s instalací verze na 30 dní? XP mám, minimální požadavky splňuji. Instalace se mi vůbec nespustí, jen prudce stoupne využítí CPU a začne poblikávat obraz.

Musíš trpělivě počkat až do dochroustá. Nicméně můj problém je ten, že mi gamestop neposlal CDKEY, takže mám klienta, ale nemám account.

EDIT: Jak je to s dlouhodobou hratelností v horizontu minimálně půl roku? Je tam pořád co objevovat v případě pravidelného hráče? Nebo už je to jenom donekonečna opakované pobíhaní po známých místech a pobíjení stejných hráčů?

Edited by - Lahvan on 02/01/2004 12:39:21
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 02/01/2004 :  15:22:29  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
mno prave ze dlouhodoby hrani nema az zas tak cenu,neni to ani moc rpg,vyvojem postavy toho moc neziskas,proto dost lidi jen porad dokola zaklada 7-denni accounty,behem kerejch si fpoho zahrajes,vzdyt je tam jen pvp

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 02/01/2004 :  17:53:35  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
K objevovani tam toho moc neni. Bojuje se o zakladny takze vetsina boju bude u nich. V posledni dobe tam pridali a snad jeste budou pridavat veci ktere boje spestruji.
Dlouhodobe hrani te bude bavit pokud jsi v dobrem outfitu (neco jako guilda). Vedle battle ranku muzes ziskavat command ranky takze pak muzes squade davat waypointy hazet orbital strike atd.
Hrat 7dni a pak si udela novy acc zase se 7mi dnama je naprd protoze nikdy nebudes mit vybaveni jako ostatni platici hraci. Neznam nikoho kdo by to takhle hral. To uz bych si radsi sel hrat quake.
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 03/01/2004 :  16:45:24  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Ja hraju asi 3 tydny a musim rict ze me to porad bavi. Je to takova dobra odreagovavacka. Navic se tam potkas obcas se svymi prateli a pak spolu bojujete coz je to celkem good. Je samozrejme ze to cloveka casem omrzi, ale to asi vsechno...

Jinak se brzo supnu seznam cz/sk hracu za Vanu stranu co jsem zatim potkal.

Pro ty co vam neposlali cd key: Je potreba si zalozit vicero postovnich uctu a oni to na nejaky snad poslou. Kamosovi to poslali az na 3
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 03/01/2004 :  21:34:42  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Tak zde je seznam vsech ceskych a slovenskych hracu za VANU stranu (pokud se mi tam primichal i nejaky cizak tak pardon )

Photontroper
BoNuS
Ramonkat
LeiaAnte
CzertikBertik
LahvanFlaskicz
EliP4
Triada (ja )
MaDMaR (bratr)
Kiklop
DangerCZE
Raiden
RedGuard
Ozziking
DJforder
Beccy
Vozrala
Shimi

Pokud jsem na nekoho zapomnel, tak se hlaste

edit: pravopisna chyba
edit: pridani nejaci novy lide

Edited by - Mamut on 05/01/2004 10:57:47
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 03/01/2004 :  22:06:02  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
pripis si Shimi
a Licho,to je taky cech...ale bude nas este vic

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 04/01/2004 :  12:23:33  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

klienta uz stahuju,ale toho 7-denniho,bojim se ze bysem stah toho 30 a nesel by mi,uz takhle to budu stahovat 3 dny
zatim sem se domluvil s Dangerem,dal mi zakladni info,tak se do toho za chvili pustim
a ac otech 7 lidi,ty za to platej?



platiacich je 5 , dalsi si s mesacnym trialom

add. emaily na hotmail to chodi v pohode takze kto chce key nech si tam zalozi schranku

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 04/01/2004 :  12:43:00  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
ja mam 7-denni trial a hraje na werneru za vanu,moc rad bych se s nekym z vas setkal

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 04/01/2004 :  12:51:53  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Taky bych se rad stal platicim (10. ledna mi vyprsi mesicni trial). Mam ale problem s porizenim kreditni karty (ma debetni VISA karta mi je zrejme asi na nic) ma banka vyzaduje cisty prijem 15K, coz bohuzel tesne nedosahuji . Takze spis asi zvolim moznost koupeni PlanetSide™ 90 Day Game Card za 40$. Jsou tam trosku dlouhe dodaci lhuty, ale snad by to melo jit. Kdyztak me prosim opravte s tou debetni kartou, ale proste mam pocit ze to s ni nejde. Je potreba kreditni karta.
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 04/01/2004 :  23:00:24  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

Taky bych se rad stal platicim (10. ledna mi vyprsi mesicni trial). Mam ale problem s porizenim kreditni karty (ma debetni VISA karta mi je zrejme asi na nic) ma banka vyzaduje cisty prijem 15K, coz bohuzel tesne nedosahuji . Takze spis asi zvolim moznost koupeni PlanetSide™ 90 Day Game Card za 40$. Jsou tam trosku dlouhe dodaci lhuty, ale snad by to melo jit. Kdyztak me prosim opravte s tou debetni kartou, ale proste mam pocit ze to s ni nejde. Je potreba kreditni karta.



co to mas za banku ?
mala by ti stacit akakolvek karta vhodna pre platby na internete , ja mam napr virtulanu internetovu kartu

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 04/01/2004 :  23:02:01  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
cau photon tropere

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 04/01/2004 :  23:09:58  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
cau

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 05/01/2004 :  08:54:14  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
EDIT: Jak je to s dlouhodobou hratelností v horizontu minimálně půl roku? Je tam pořád co objevovat v případě pravidelného hráče? Nebo už je to jenom donekonečna opakované pobíhaní po známých místech a pobíjení stejných hráčů?
[/quote]

Hram to od augusta a stale je co objavovat . Zaklad je sice stale ten samy /dobijanie , branenie baz / len sposob ako toho dosiahnes sa meni. Zalezi len na konkretnej situacii a vybavenosti hracov .
Navyse koho by to zacalo nudit moze si predplatit datadisk /Core Combat/ a zabavat sa v jaskyniach. Prestreliek si tam sice clovek zatial moc neuzije ale zato je to labyrint ako hrom , ktory preveri orientacne schopnosti a pracu s mapou ku kazdeho kto tam vleze
Navyse u PS vidim jednu drobnu vyhodu oproti inym hram a sice ze mozes kebykolvek zmenit sposob hry , certifikaty a implantaty ktore si beres niesu napevno ale mozes ich menit podla toho co chces hrat . Takze mozes hrat povedzme mesiac za infiltratora a ked ta to prestane bavit tak sa hodis povedzme na maxov , hacking atd ... . Pri vysokych Br sa to oplati kombinovat.
Typicky priklad infil , preplizi sa do respavnov hackne si terminal a zmeni sa na maxa a hned je o zabavu postarane

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 05/01/2004 :  10:55:30  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
K Planetu mam take par drobny pripominek:

1) Ostrov, pokud neni branen velice snadno obsadis. Autori slibuji ve svych vizich, ze udelaji trochu obtiznejsi dobivani... viz officialni forum http://boards.station.sony.com/ubb/planetside/cgi-bin/Ultimate.cgi

2) Zda se mi trochu chyba v tom, ze cloveka v podstate nic nenuti branit ostrov pred ostatnimi, naopak je vyhodnejsi utocit a ziskavat dalsi a dalsi zakladny. Kdyby aspon mela strana, ktera obsadi nejaky ostrov vyhodu napr expovou ci v technice, byl by duvod poradne obrany, takhle jen clovek mavne rukou nad tim ze zase ztratil ostrov.

Tolik ale k vytkam. Jinak je Planet super smazba a pokud se hraje tymove, jako napriklad vcera s Darlockem, tak je to bozi . Doufam, ze autori pridaji jeste nejake ty vylepseni a bude to ok.



World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 05/01/2004 :  13:29:13  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

K Planetu mam take par drobny pripominek:

1) Ostrov, pokud neni branen velice snadno obsadis. ....

2) Zda se mi trochu chyba v tom, ze cloveka v podstate nic nenuti branit ostrov pred ostatnimi, naopak je vyhodnejsi utocit a ziskavat dalsi a dalsi zakladny. Kdyby aspon mela strana, ktera obsadi nejaky ostrov vyhodu napr expovou ci v technice, byl by duvod poradne obrany, takhle jen clovek mavne rukou nad tim ze zase ztratil ostrov.



ad1 ho to je dost logicke nikdy nieje dost ludi aby boli vsade v dostatocnom pocte
ad2 vsetko co tu spominas uz v PS je bonusy z jednotlivych baz sa spocitavaju , napr. do interlinku ti ziadny infil nevlezie pretoze ho je vidiet / v druhych bazach to neplati/ a baza samotna zvysuje detekcny dosah radarov aj ostatnym bazam ak su s nou spojene linkom. to same plati aj o moduloch ktore sa tahaju z Core dalej
turety v bazach su automatizovane od urcitej vzialenosti same zacnu palbu to v ps ked som zacinal nebolo a docela to zneprijemnuje zivot ak chces do baze prepasovat AMS :-D
expy pri obrane su navysovane vtip je v tom ze nikto nezije dost dlho aby si to nejak vyrazne videl. V PS dostavas expy podla dlzky zivota tvojho ciela . Zil velmi dlho dostanes aj 1k , zabijes ho pri vyliezani z respavnu dostanes 2 expy . pri prestrelkach v baze nikto nezije dost dlho ked sa vsak par squadov zatne tak bazu nedobyjes ani keby si sa krajal alebo az po vyraznom precisleni , narp brat teraz valci na Cyssore o Tore uz 4 hodiny jedine co zatila dosihli je ze TR vytlacili z vlastnej baze pravo do Tore sam som zvedavy ako dlho im to este bude trvat. alebo z ineho sudka pred dvoma dnami som sa ucastnil 3 hodinovej obrany baze po ktorej sme nakonec obsadili cely kontinent , utocnikov to proste prestalo bavit :-D
v situacii ked vas je hrstka a protivnihov 40+ sa na to skutocne kazdy vykasle a pojde inam s tym ze sa sem mozno este vrati ale aj s posilami

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 07/01/2004 :  09:40:08  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Mozna by nebylo od veci zalozit pro Planetside vlastni sekci na foru. At nejsme porad v tech pripravovanych hrach a novinkach Uz to preci jen hraje nejakych 10-15 lidi a mozna by se k tomu pridali dalsi
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 08/01/2004 :  17:09:08  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Nezaložíme vlastní Outfit? Co jsem koukal, tak večer jsme pernamentně aspoň 3 pořád online.

Hermanek
- outfit MYTH (VS, PlanetSide)
- Star Kingdom of Manticore (EVE-online)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ad gloriam dei! Ad honorem! Ad futuram memoriam! Ad vitam aeternam!
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 08/01/2004 :  22:22:59  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hermanek2

Nezaložíme vlastní Outfit? Co jsem koukal, tak večer jsme pernamentně aspoň 3 pořád online.



ako Vanu ho uz viac menej mame MYTH

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 02/03/2004 :  15:24:43  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Ma nekdo zakoupeny ten datadisk? $30 za par vozitek, zbrani a 6 zon mi prijde trochu vyderacsky...

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 02/03/2004 :  19:20:27  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Ma nekdo zakoupeny ten datadisk? $30 za par vozitek, zbrani a 6 zon mi prijde trochu vyderacsky...



mno ja ho mam a to co obsahuje sa mne osobne docela hodi zalezi na style hry :)

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 04/03/2004 :  21:21:31  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Ma nekdo zakoupeny ten datadisk? $30 za par vozitek, zbrani a 6 zon mi prijde trochu vyderacsky...



No myslim, ze za ty prachy je toho fakt malo. I mnoho lidi na officialnich forech se tak vyjadruje. Meli to dat spis zadarmo, ale jak je videt, nekterym se to opravdu za ty penize vyplati viz darlock . Jinak musim priznat ze jsem myslel ze Planetside bude chvilkova zalezist, ale misto toho to hraju prakticky kazdy vecer uz treti mesic . Navic ted autori pripravuji celou radu zmen (doufam, ze ne k horsimu) takze to bude jeste zajimavejsi.
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 16/03/2004 :  12:24:50  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
teeda ten vcerajsi patch hodne zmenil hru. Sice som nan celu dobu nadaval faktom je ze tak dlhotrvajuce urputne boje som este nevidel a toto uz hram vyse polroka. Za niektore sceny ktore som vcera videl by sa nemusel hambit ani vojnovy film. Len tych lagov by mohlo byt menej snad to zoptimalizuju .
Tiez vam hodne vyleti ping po respawne ?

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 16/03/2004 :  12:55:21  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Darlock: Muzes to prosim lepe specifikovat? Cim konkretne se zmenila hratelnost? A jak to, ze jsou ted takove boje? Neznam presne mechanismy, tak se v tom moc nevyznam.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 16/03/2004 :  12:57:21  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Ping byl pomalejší. Ale dalo se to. Některé boje, například když jsme se pokoušeli donést LLU od druhé báze na Esamiru, byli fakt drastické. Dřív se mi nestávalo, že bych se vracel pro nové střelivo (vždy jsem dřív umřel), ale včera? Pořád bylo málo nábojů. Ale prokousali jsme se tím a zase máme své vlastní ostrovy.


Doufám že přiopraví tu divnou dráhu některých střel.

Hermanek
- outfit MYTH (VS, PlanetSide)
- Star Kingdom of Manticore (EVE-online)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ad gloriam dei! Ad honorem! Ad futuram memoriam! Ad vitam aeternam!
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 16/03/2004 :  18:38:14  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Darlock: Muzes to prosim lepe specifikovat? Cim konkretne se zmenila hratelnost? A jak to, ze jsou ted takove boje? Neznam presne mechanismy, tak se v tom moc nevyznam.



mozem , popis si pripravujem do trikov a tipov pocitam za v priebehu 2 dni to dam do hromady. v kocke na kontinentoch a vytvorili capital city a upravili sa warp brany takym sposobom ze je nevyhnutne branit baze ktore mas. Bol som vcera velitrelom squadu a moj hlavny rozkaz nacca hodinu a pol NO SURENDER !! a udrzali sme ju i ked poviem ti boli to nervy . Aj predtym boli masove bitvy ale dlho netrvali, vcera to bol 9 hodinovy maraton

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Brujah IV
Starting Member

3 Posts

Posted - 17/03/2004 :  08:35:27  Show Profile  Send Brujah IV an ICQ Message Send Brujah IV a Private Message  Reply with Quote
snajpr má zásobníky po deseti, huraaaaaaaaaaaaaaah sniper
Ninamven (WERNER) MYTH outfit
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 29/08/2004 :  15:08:56  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
V jinem topiku nekdo napsal ze se ted hraje na nejakou galxii a kontinenty. Co to znamena. Kdyz jsem to hral ja tak to byla jen jedna planeta a na ni nekolik ostrovu o ktere se bojovalo. Jak to tedy vypada tedka?
Dik
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 03/09/2004 :  11:27:16  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
Ano. Planeta explodovala a kontinenty jsou ted rozmisteny na jednotlivych planetach. Jedinej rozdil je ale jenom na mape, jinak se nic nezmenilo.
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 09/09/2004 :  11:51:32  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Jeden ostrov rozpadl na 4 malé. Vznikla tak 4 dost specializovaná bojiště. Například ostrov kde je jen jedna základna a několik věží, nebo jiný, kde jsou tři továrny na techniku a mírně zvlněný pouštní povrch jako dělaný pro masivní tankové bitvy.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 11/10/2004 :  18:45:47  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Zdravim lidi...
Jsem si pres www.direct2drive.com kupil na test planetside(aspon nez vyjde wow) tak jsem se chtel zeptat jak to vypada s hranim bez datadisku,tzn.jestli ho teda potrebuju nebo muzu hrat bez nej pripadne kolik stoji a kde bych ho sehnal(ted jsem nekde cetl ze to zacali prodavat dohromady za 9$ ale ja to bohuzel koupil jeste zvlast...)

+pripadne na jakem serveru hrajou cesi(a za kterou stranu)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/10/2004 :  18:58:34  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Aj ja by som chel vediet

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 12/10/2004 :  01:03:06  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Zdravim lidi...
Jsem si pres www.direct2drive.com kupil na test planetside(aspon nez vyjde wow) tak jsem se chtel zeptat jak to vypada s hranim bez datadisku,tzn.jestli ho teda potrebuju nebo muzu hrat bez nej pripadne kolik stoji a kde bych ho sehnal(ted jsem nekde cetl ze to zacali prodavat dohromady za 9$ ale ja to bohuzel koupil jeste zvlast...)

+pripadne na jakem serveru hrajou cesi(a za kterou stranu)



1.jediny rozdiel je ze nemozes ist do jaskyn a pouzivat niektore "ancient" zbrane , dalej su na core combat viazany ja Battle Frame Robotics - mechovia tych vsak nahoda az s novym patchom cca 16 oktobra. inak neni problem si core akticovat aj cisto elektronickou cestou prianmo z herneho klienta , prachy si hra po aktivacii stiahne sam z kreditky .(dufam ze to nezmenili predsa je to uz rok co som to robil)
2.Cesi a slovaci hraju len na Europskom serveri - Werner za frakciu Vanu (fialovy )
http://www.vanusovereignty.com/
sme organizovany v Outfite MYTH a kazdy je vitany
http://www.myth.sk/
doporucenie: ked uz idete hrat planetside stiahnite si aj teamspeak drtiva vacsina komunikacie sa odohrava nanom (je to rychlesie nez daco datlit na klavesnice)

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 12/10/2004 :  01:05:48  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
doporucenie c 2 precitajte si sprievodcu hrou na vedlajsom fore ulahci vam to zaciatok v hre.
vecsina nasincov je aktivna cca od 19:00 do 1:00 (teda aspon ty co mozu prijimat do outfitu)

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 13/10/2004 :  18:11:09  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Tak dnes alebo zajtra sa tam objavim

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 15/10/2004 :  12:27:05  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Tak dnes alebo zajtra sa tam objavim



ok

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/10/2004 :  15:14:47  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Volam sa DarthHosty a vyzera to dobre

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 15/10/2004 :  17:10:11  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Volam sa DarthHosty a vyzera to dobre



ok ja uz si ta najdem

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 15/10/2004 :  17:11:52  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
dneska zacalo valke patchovanie = Bitevny roboti (Battle frame robotics) prichadzaju na scenu to zas bude v jaskyniach narvane

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/10/2004 :  21:24:59  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Ja uz 3 dny hraju..menuju se :Beldor
tak me kdyztak najdete bo nevim presne jak se este ovlada komunikace :)))

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/10/2004 :  22:37:14  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
je to cool, inak beldor, v akej si frakcii ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 16/10/2004 :  03:16:28  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
no Ps zatial nevypisuje ci je dotycny off alebo on takze jedina moznost ako to zistit je dat si ho do favoritov :)

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 16/10/2004 :  03:19:21  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Ja uz 3 dny hraju..menuju se :Beldor
tak me kdyztak najdete bo nevim presne jak se este ovlada komunikace :)))



no nasiel som ta , hras za Vanu co je fajn alen ak chces hratr s CZ-sk hracmi bude musie vystupit z outfitu kde si a prejst k nam ale to dosiesime az si ta odchytim v hre
btw moj nick je PhotonTroper dajte si ma do favorities tak lahko poznate ze som aktivny .
chat a kecane je popisano v trikoch a tipoch staci si ich precitat

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000