Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 27/08/2007 :  10:32:19  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Par lidi se ptalo, jak vypada soucasna grafika po pridani efektu. Na jednom nemeckem serveru se objevilo par obrazku "pred a po"

http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/Crypt%20-%203%20Before.jpg
http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/Crypt%20-%203%20After.jpg

http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/Cyrpt%20-%204%20Before.jpg
http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/Crypt%20-%204%20After.jpg

http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/WAR_LIGHTING2OFF.jpg
http://www.buffed.de/fileadmin/images/Features/GC2007/Screenshots/WAR_LIGHTING2ON.jpg


a jeste pridavek :P
http://www.buffed.de/fileadmin/img_gallery/1447/full/WAR_Lighting_MarshesTree.jpg
http://www.buffed.de/fileadmin/img_gallery/1447/full/WAR_Lighting_Bloodhorn3.jpg
http://www.buffed.de/fileadmin/img_gallery/1447/full/WAR_Lighting_Ekrund.jpg

Go to Top of Page

Irvine
Starting Member

43 Posts

Posted - 27/08/2007 :  21:28:52  Show Profile  Send Irvine an ICQ Message Send Irvine a Private Message  Reply with Quote
Ja som sa dostal do bety cez stranku http://www.war-europe.com/.

Warhammer online : Roxana Bright Wizard 40, Rohlik Squig Herder 40.
FFXI 75WHM/75BLM/75BST/75SMN/75RNG
WOW Mage,Priest,Hunter 3x70
EQ2 Cloudy Skydrake <TheBlackhand> Fae Wizard 70,Runnyeye - Retired
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2007 :  09:03:10  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Par lidi se ptalo, jak vypada soucasna grafika po pridani efektu. Na jednom nemeckem serveru se objevilo par obrazku "pred a po"
Tak nevím jak se těm lidem podařilo udělat tyhle screenshoty, ale u mě to live vypadá přesně jako "před" Po grafický stránce je současný WAR fakt hnus. Zapnutá je jen lowres grafika, takže to co vidíte na těch obrázkách je jen ukázka toho, jak by to možná mohlo v budoucnu vypadat

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/08/2007 :  09:42:56  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
To netusim. Kratke lighting demo je i na konci tohoto videa. (28:30)

http://farm2.static.flickr.com/1127/1251057909_56510aed27.jpg?v=0 <-

Edited by - Lobos on 28/08/2007 09:59:45
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 28/08/2007 :  09:57:20  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Par lidi se ptalo, jak vypada soucasna grafika po pridani efektu. Na jednom nemeckem serveru se objevilo par obrazku "pred a po"

Koukal jsem na to a imo je to neco jako grafika z WoW trochu smrncnuta VG s tim ze nekdo zvednul saturaci barev.

Podle me dost hruza. Doufam ze to je fakt tou betou.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 28/08/2007 :  13:34:25  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX
Tak nevím jak se těm lidem podařilo udělat tyhle screenshoty, ale u mě to live vypadá přesně jako "před" Po grafický stránce je současný WAR fakt hnus. Zapnutá je jen lowres grafika, takže to co vidíte na těch obrázkách je jen ukázka toho, jak by to možná mohlo v budoucnu vypadat
Ty obrázky (v obou předváděných verzích) vypadají velmi důverychodně, bo ta "před" verze je klasícké 3d po aplikaci textur a "po" je totéž po následné aplikaci algoritmů na statické osvětlení. Tento proces se dělal už za dob Quake 1 při tvorbě 3d prostorů, tedy nic nového.

Výsledek je běžně užíván v DAoCu - tj. 3d prostředí + textury + fixně propočítané statické osvětlení. Návazné možné další dynamické osvětlení se užívá velmi málo a když tak velmi jednoduché procedury.

Proto je DAoC na dnešní dobu poměrně nenáročný.

Otázka je, jesli v Mythicu půjdou s tímto ještě dál a začnou aplikovat další dynamický grafický obsah. Tj. například jestli pochodně/kouzla od mobů/hráčů budou dynamicky aktivně osvětlovat prostor.

To by pak mohlo znamenat výrazný dopad na výkon při maximálním nastavení detailů, bo právě dynamickým osvětlením obsahu to peklo pro grafárnu teprve začíná.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2007 :  14:04:50  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nat
To by pak mohlo znamenat výrazný dopad na výkon při maximálním nastavení detailů, bo právě dynamickým osvětlením obsahu to peklo pro grafárnu teprve začíná.

To co je na těch obrázkách rozhodně neopovídá skutečnosti. Současná grafika puštěná na closed beta serverech je zcela jednoznačně "před". Ukazoval jsem aktuální SS dvěma zkušenostmi ošlehaným lidem a oba jí ohodnotili velice nepříznivě směsicí anglických a italských adjektiv Co se výkonu týče, tak na méně zalesněných místech mám kolem 35 FPS, jakmile vlezu do hustšího lesa, jde to zarantně dolu. Obávám se, že jakmile vypustí high res patch, tak to bude pro mě konečná.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 28/08/2007 :  14:25:52  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No na konci toho videa je to videt v pohybu, takze to rozhodne jsou obrazky verohodne. Jestli je to implementovane v closed bete je vec jina. Podle slov devu jeste nemaji dodelane ambient svetla (efekty?) a jeste neco, cemu jsem nerozumel

Jinak me se ty obrazky taky moc nelibi, ale u me je to zpusobene tim, ze se mi celkove nelibi zpracovani dwarfu,s efekty nebo bez :)

Edited by - Lobos on 28/08/2007 14:26:44
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 28/08/2007 :  16:25:00  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Mno kompilace 3d prostoru se statickým "ambient" osvětlením textur je strojově docela náročná, dá se pochopit, že pro betu jednoduše vypustili jednotlivé procedury zpracování hezky od konce kvůli dodělávání vlastního obsahu.

Jako u statického osvětlení ve výsledku není rozdílu v náročnosti na PC, bo jde furt o totéž - zobrazování 3D modelu obaleného texturou, jestli na ni aplikováno nějaké osvětlení nebo není, to už je fuk, bo to se nedělá v reálném čase.

Horší to je s real-time efekty - ale to se dá (nebo by se mělo dát a obvykle to tak bývá) zase vypnout ...

Na videu jsem si všiml, že používají asi SpeedTree technologii na stromy - a u toho by se zase mělo dát uživatelsky nastavit chování - třeba vypnout klácení ve větru - a hned má PC další úlevu za poměrně malou cenu ve vizuálním dojmu.

Čiže bych byl u WO optimista co se týče náročnosti versus vzhled.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 28/08/2007 :  17:02:59  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
no vidim ze kolko ludi tolko chuti:) lebo mne sa zdaju prave trpazlici spraveny asi najkrajsie:)(este empire je natom dost dobre:)
Go to Top of Page

Pavulus
Starting Member

5 Posts

Posted - 28/08/2007 :  17:36:40  Show Profile Send Pavulus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

no vidim ze kolko ludi tolko chuti:) lebo mne sa zdaju prave trpazlici spraveny asi najkrajsie:)(este empire je natom dost dobre:)



presne, trpaslici sou mali, vousati a tlusti/nabuseni tzn. presne rasa za kterou je nejlepsi hrat :-)
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 28/08/2007 :  21:05:54  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
Hmmm tak WO je hoooodně podobný warcraftu, kdo říká že ne tak si to jen nechce připustit. Jestli je to dobře nebo ne ať si každej odpoví sám.

"Ačkoliv Warhammer: Online se zde nacházel v německé verzi, okamžitě jsem se cítil jako doma. Hra totiž vypadá velmi podobně jako World of WarCraft, ale co více, ona se i skoro stejně ovládá a hraje. Samozřejmě, zabíjel jsem jen prasata v blízkém lesíku a neviděl nic z PvP contentu, ale přijde mi to jako kopie WoWu. To by nemuselo být úplně na škodu, WoW už je stará hra a tak mnoho hráčů bude minimálně lákat vyzkoušet si zase něco neokoukaného."

citace Bonusweb
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 29/08/2007 :  10:01:14  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Ja chci silenyho chaosaka s dvema vooobrovskejma remdihama co maj retez dlouhej alespon 2 metry a koule na konci musi bejt vetsi nez prumernej trpaslik !!! na zadech chci nosit mensi alegorickej vuz s vystavkou lebek bejvalejch nepratel a na sobe brneni ktery se tvari ze jakykoliv pohyb v nem spusobi frakturu alespon 12ti nejdulezitejsich kosti v tele uzivatele. Pokud tohle nepude, tak to neni warhammer, ale parodie... vzdyt o tom proste warhammer je

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Pavulus
Starting Member

5 Posts

Posted - 29/08/2007 :  15:27:05  Show Profile Send Pavulus a Private Message  Reply with Quote
ja uz chci videt classy u elfiku, chci vedet z cich ousek si udelam trofeje na zed
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 30/08/2007 :  16:19:12  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Kdyby to nekdo snad prehlidnul, tak vcera se na hlavnich strankach objevilo par novych videi :
http://www.warhammeronline.com/english/media/video/

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/08/2007 :  15:41:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
timto si me warhammer docela ziskal :))

http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/zoneOverviews/Praag/PraagOverview.php

dokonce i vltava tam je

lastfm

Edited by - Rashaverak on 31/08/2007 15:42:18
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 31/08/2007 :  19:04:51  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
Nj ako ork budes mat jedinecnu sancu si podpalit vlastne mesto:)

PS: Praha je tu sucastou imperia?

Edited by - Methodius on 31/08/2007 19:06:15
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 31/08/2007 :  19:27:10  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Praag je scenario
Go to Top of Page

henry
Starting Member

51 Posts

Posted - 02/09/2007 :  23:58:18  Show Profile  Visit henry's Homepage Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

timto si me warhammer docela ziskal :))

http://www.warhammeronline.com/english/gameInfo/zoneOverviews/Praag/PraagOverview.php

dokonce i vltava tam je




uz jsem si rikal ze to je Karluv most ,ale pak jsem na nem spatril ty dementni Berlinsky medvedy na erbech:D takze tu mame kombinaci Prahy a Berlina;)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/09/2007 :  00:01:59  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak sem si zahral who v bete a jsem vazne docela zklaman.
who je opravdu zatim nejvernejsi kopie Wow jakou jsem kdy videl.

Kdyz nekdo napise ze vanguard nebo lotro je kopii wow tak je asi fakt slepej. Ale tohle? realisticka grafika se v jeskynich meni na kreslenou ve 100% stylu jako ma wowko kreslene jeskyne.

Ale hlavne proste ten "styl".. ability.. ovladani questy.. vsecko proste strasne moc mi to pripomina wowko jako jeste nic.

Samozrejme verim, ze na vyssich levelech kde je vice abilit se projevi ta rozdilnost + pvp ale zatim teda nic moc

+ navic sem zkousel hrat za Chaos a hnus fialovej.. a to se mi u undeadu ve wow libilo. Navic Magus jezdi na nejakym scifi taliri..ale samozrejme ostatni animace ma jako chary bez talire.. takze je to vlastne jen kresba o nicem

imho to fakt budou hrat hlavne priznivci mythicu/daocu/pvp-rvr a rozhodne to nijak nevystoupi z prumeru ostatnich her...

back to nadherne pvpckove deadove traitove lotro


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 04/09/2007 :  07:26:33  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
+ navic sem zkousel hrat za Chaos a hnus fialovej.. a to se mi u undeadu ve wow libilo. Navic Magus jezdi na nejakym scifi taliri..ale samozrejme ostatni animace ma jako chary bez talire.. takze je to vlastne jen kresba o nicem

Člověče, ty se mi snad zdáš. Rodiere, máš alespoň nějaké elementární znalosti Warhammer lore, nebo tu zase jen kritizuješ něco, o čem nemáš ani tucha?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 04/09/2007 :  07:33:44  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
pvp ale zatim teda nic moc

imho to fakt budou hrat hlavne priznivci mythicu/daocu/pvp-rvr a rozhodne to nijak nevystoupi z prumeru ostatnich her...

back to nadherne pvpckove deadove traitove lotro

Jetě bych zareagoval na tohle. Můžeš mi prosím napsat, na kolikátym lvl a jaké formy PvP jsi tam zkoušel?

Rodiere a kdo jinej by tu RvR hru měl hrát, než PvP friendly hráči? Jak by asi napsal Deim, zalez zpátky do safezónova a ugrinduj se tam k smrti. Prokážeš tim velikou službu národu.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/09/2007 :  10:50:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Omg zase Rodier
Grafika se tu uz resila nekolikrat, tak tu bych preskocil.. Ale jestli je tam stejnej playstyle jako u WoW, tak to mi nevadi, to ovladani mi vyhovuje, ale od WHO proste ocekavam, ze to doplni to co mi chybi u WoW a tim myslim tedy RvR/realPvP.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/09/2007 :  16:45:01  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Pokud to bude hratelností i třeba vzhledem WOW klon který přitáhne masy lidí + udělají FFA PVP server a neinstancovaný dungy pak budu maximálně spokojenej.


Noe

Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 04/09/2007 :  18:07:15  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
No Rodiere, za to porovnavanie s WOW ta niektori ukamenuju.
/ Masovka to bude, aspon by mala byt, cielom EA/Mythic ako kazdej inej firmy je pritiahnut co najviac hracov, potazmo penazi./
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 04/09/2007 :  19:23:06  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
presne souhlasim s Noem, jestli tam bude FFA server jako mordred v DAoC tak je mi jedno jestli to bude vypadat jako wow. Ja budu spokojenej se zabijenim kohokoli kdekoli
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 04/09/2007 :  19:41:08  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Imho ani nemusí být FFA. Stačí persistnentí pvp v dané zóně na daném levlu, osobně toto vnímám jako open daoc battlegroundy, kteréžto jsou velmi zábavne a takto vylepšené v podání WH to může být jen lepší.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise

Edited by - Shemiramoth on 04/09/2007 20:29:52
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/09/2007 :  20:30:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nat

Imho ani nemusí být FFA. Stačí persistnentí pvp v dané zóně na daném levlu, osobně toto vnímám jako open daoc battlegroundy, kteréžto jsou velmi zábavne a takto vylepšené v podání WH to může být jen lepší.


/signed nemusi byt opravdu FFA, staci mi velka outdoor zona a bud spokojenej.

Edit: Omlouvam se Natovi, ze jsem mu napsal do jeho postu tohle co pisu tady a vyse...jsem omylem dal edit, misto reply... :(((

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/09/2007 20:30:59
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/09/2007 :  20:34:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

/signed nemusi byt opravdu FFA, staci mi velka outdoor zona a bud spokojenej.

Edit: Omlouvam se Natovi, ze jsem mu napsal do jeho postu tohle co pisu tady a vyse...jsem omylem dal edit, misto reply... :(((




neinstancovane pvp a ffa server nic neresi kdyz jakykoliv lepsi equip bude z pve raidu, kdyz druhyho hrace onehitnes a kdyz bude 50% vysledku zavislych od toho jestli to critne nebo ne, lidi maji tentenci rikat ze na duelech nezalezi ze hlavni je grupa, ja si myslim ze i kdyz hlavni duraz ma byt na partu tak duely by mely byt v ramci moznosti vyrovnane, extremni pripad z vanguardu kdy jedna classa dokaze pozabijet 3 hrace jinych class najednou znamena debilni kretenske pvp, koneckoncu pak ani pvp v grupe nemuze byt vyrovnane.

lastfm
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 04/09/2007 :  21:38:09  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Mno nevim jak by se dival Games Workshop na FFA servery, asi nic moc
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 04/09/2007 :  21:54:44  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
FFA nebudou to je jednou jiste...poskozuje to lore.

Ad Rash: One hity nesmi existovat to je podminka. Ruku na srdce, pvp bude takove jake si ho hraci udelaji a to v mantinelech, ktere Mythic nastavi. Pokud to nastavi spatne, tak bude spatne. Az na par vyjimek, ktery budou hrat for fun, ale tohle me osobne dlouho neudrzi, pokud hrajes for fun s blbymi "pravidly"...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 04/09/2007 21:55:29
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 05/09/2007 :  07:53:32  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
One hity nesmi existovat to je podminka.

To bys koukal, na kolik způsobů tě dokáže BW onehitnout

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 05/09/2007 :  09:29:50  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Určite by byla chyba soudit pvp ve hře dle bety a hned po vypuštění. DAoCu taky trvalo, než se našla cesta, tak to pvp udělat zábavné.
Existovaly onehity, crowd control kouzla byla ultimátní ...

A ne že by se ubíralo damage ... prostě se přidaly aktivní prostředky, jak se třeba tomu "onehitovému" damage, ultimátnímu vlivu cc dá bránit, na každý element existuje protiváha = to pvp je vymakané a zábavné. Ale chtělo to nějaký čas.

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 05/09/2007 :  10:07:22  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Souhlas s Natem. I vzhledem k tomu, že spousta class ještě chybí, nedá se to nijak objektivně posoudit. Na druhou stranu, až na úlet v podání BW nebo v opačném směru Chosen, jsem až překvapený, jak jsou jednotlivé classy v PvP ž teď vyrované. Bohužel se ale zatím k ničemu jinému než zergu betatesteři nezmohli. Za celou dobu, co mám možnost to hrát, jsem zažil jen dva smysluplné FG fighty.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 05/09/2007 :  10:14:10  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Souhlas s Natem. I vzhledem k tomu, že spousta class ještě chybí, nedá se to nijak objektivně posoudit. Na druhou stranu, až na úlet v podání BW nebo v opačném směru Chosen, jsem až překvapený, jak jsou jednotlivé classy v PvP ž teď vyrované. Bohužel se ale zatím k ničemu jinému než zergu betatesteři nezmohli. Za celou dobu, co mám možnost to hrát, jsem zažil jen dva smysluplné FG fighty.



tohle bych cekal, ze prijde jedine casem...
hlavne bych ocekaval bez mass CC forem ze dominantni forma PvP bude zergovani PvP targetu...je to i logicke a osobne me to nikdy moc nevadilo...
myslim, ze jednim z hlavnich tahaku WHO by mohlo byt prave nevypocitatelne bojovani nekontrolovanych poctu nepratel proti sobe...

optimalne bych chtel daoc battlegroundy jako formu endgame ;-) to me bavilo...trosku bude chybet ale 3. strana...to byl jeden z hlavnich tahounu v daoc BG (pro me)...ta nevypocitatelnost a nepredvidatelnost kdo s kym a proti komu :-)

no mmo
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 05/09/2007 :  11:10:53  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt
Ale abych mluvil k veci, pasivni vyhody equipu a to takove, ze dva wari se stejnym buildem na stejnem levelu maji ctvrtinovy rozdil ve STR/AGI statech, by se mely eliminovat
Ja si myslim, ze by mel existovat maximalne jeden predmet pro kazdy slot na postave. Eliminujes tim vsechny tahanice proc ma nekdo vic HP nez ty. Taky je pak snazsi pvp, vis presne kdo na tebe vybafne, spustis svoje makro ktere da DMG +-0% a je vymalovano. Mozna bych jeste udelal to, ze by to vybaveni slo hned na zacatku koupit. Nebo bych ho dal jako revard za quest 'find your fate' ktery by se splnil po uspesnem druhem nalogovani.

No, opravdu si myslim, ze jakekoliv moznosti kdy si hac muze vybirat z tisicu itemu, obleku, zbrani hre jednoznacne skodi. Podivejte se na piskvorky, tam taky zadne miliony itemu nejsou a jak to slape!


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 05/09/2007 :  17:41:20  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Verim tomu, ze Warhammer bude verna kopie WoW. Podobny svet, charaktery i ability, protoze WoW byl a je genialni MMORPG....


Tak ja se priznam, ze jsem asi vetsinu myslenek z toho "zkomprimovanyho" odstavce nepochopil. Hlavne tedy ty myslenky o buildech a setech atd. Aneb jak rikal nas ucitel ve skole : "Kdyz nic, tak nic a aby aspon neco, tak za pet !" ;-)

Zarazila me ale uz jen ta prvni veta, kterou bohuzel NoX necitoval celou a kde jsem zvyraznil tvoje vysvetleni, proc se WAR bude podobat WoW. Warhammer ma svoje lore a toho se vicemene v bete drzi v ramci moznosti MMO, takze nevim co na tom bude kopii WoWu. Usuzuji tak pravda ze svych zatim jeste neucelenych znalosti War-lore, ale zkratka a dobre to na me takovy dojem nechalo. Hodne lidi hodnoti podobnost hry napr. na zaklade podobnosti UI, nevim jestli to neni tvuj pripad - o tomto fenomenu pise Mark Jacobs v tomto threadu (link je od Lobose).

Samozrejme lidi, kteri Warhammer Lore vubec neznaji, budou lovit a hledat prislusne podobnosti s necim jinym - podle me je to prirozeny a nic se s tim neda delat. Bohuzel jim takto unikne mnohokrat hodne zabavnych a hru obohacujicich veci, budiz. Takhle to fungovalo ale i ve WoWu, ze ?
Bal bych se spis podobnosti na poli vysledku - tedy v tom, aby finalni herni napln WAR dopadla podstatne jinak nez tak jak to dopadlo ve WoW...

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 06/09/2007 :  10:36:16  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Soptik
Hodne lidi hodnoti podobnost hry napr. na zaklade podobnosti UI, nevim jestli to neni tvuj pripad - o tomto fenomenu pise Mark Jacobs v tomto threadu (link je od Lobose).

Mno asi blbe hledam,ale o tom "fenomenu"je tam 1 odstavec ve kterem jen lehce zopakne co vsici vime :).Podle meho prozatimniho odhadu bude wh az "moc" podobne wowku(instanc dungy,equip system) mozna s trochu vetsim zamerenim na pvp.

btw:lore graficka podobnost sveta warcraftu a warhameru je snad vsem znama,takze pokud nekdo dospeje k nazoru ze wh misty graficky kopiruje wow....Neni tomu tak.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 06/09/2007 :  10:43:48  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim, ale co se v tomhle smeru da vymyslet novyho?
Instancovany dungy jsou ale i nejsou, stejne tak je instancovany pvp ale taky neni a rozhodne to neni wow stylem. Navic jak uz jsem psal driv, nedavno byla zrusena instance oblehani hlavniho mesta.
Temer v kazdy mmo se vyskytuje vetsi nebo mensi mnozstvi instanci, to ze to blizzard dohnal do extremu je vec jina. Osobne bych WAR nezatracoval, jen kvuli tomu, ze ma cast obsahu v inst. forme
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 06/09/2007 :  14:23:38  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dneska sondoval na www.whmovies.com a je mi smutno.
Koukněte na ten "Doing RvR: Black Orc". Download sice pomalý jak prase, ale stojí to za to, aby si člověk udělal obrázek.
Můj soukromý názor, ubohé animace postav, system soubojů kdy jen stojí a kliká myší na bar, magus na tom litajicim taliři... hnus, velebnosti. Snad to jeste změní...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 06/09/2007 :  14:54:17  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no wowko byla imo prvni mmorpg hra ktera kladla na instance opravdu velky duraz, sazmorejme s nima neprisla jako prvni, nehral jsem EQ ale tusim nekdo rikal ze tam byly, v ffxi byly a urcite budou i dalsi hry. Pravda v UO nebyly :)

lastfm
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 06/09/2007 :  15:24:05  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Tak jsem dneska sondoval na www.whmovies.com a je mi smutno.
Koukněte na ten "Doing RvR: Black Orc". Download sice pomalý jak prase, ale stojí to za to, aby si člověk udělal obrázek.
Můj soukromý názor, ubohé animace postav, system soubojů kdy jen stojí a kliká myší na bar, magus na tom litajicim taliři... hnus, velebnosti. Snad to jeste změní...

Hmm..., souhlasim, že na grafice a animacích je čeká ještě spousta práce. Grafických bugů je tam požehnaně. Imho je ale hloupost dělat si obrázek o RvR podle jednoho videa, kde to ten šašek všechno mačká ručně, a vůbec hraje to tak, jako by ho k tomu právě posadili poprvé.
Co se ale proboha lidem nezdá na Disc of Tzeentch? Jakožto regulerní démonická jednotka Tzeentchovi zmutované armády, hojně používaná spíš k přepravě championů, než k příménu boji, rozhodně svoje nezanedbatelné místo ve WH IP má.

edit: Všiměte si, že zhruba v půlce videa ten BO dingnul na RR2. S tímhle charem byl v tedy PvP úplně poprvé. Navíc ti ostatní kolem taky zrovna nejsou ukázka kvalitního PvP. Stojící Rune Priest nukující tanka, který mu zrovna řeže do BW. Na toho BW ale neposlal ani jeden heal...

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 06/09/2007 16:34:42
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 06/09/2007 :  16:23:06  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
Aktuálně jedno z nejlepších PvP v mmorpg DAoC se také dá hrát stylem - stojím a klikám na bar.

Quake se dá také hrát na klávesnici...

To se jistě změní, až video bude natáčet nějaký schopný a ostřílený PvPer :D

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/09/2007 :  06:49:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Rodier
pvp ale zatim teda nic moc

imho to fakt budou hrat hlavne priznivci mythicu/daocu/pvp-rvr a rozhodne to nijak nevystoupi z prumeru ostatnich her...

back to nadherne pvpckove deadove traitove lotro

Jetě bych zareagoval na tohle. Můžeš mi prosím napsat, na kolikátym lvl a jaké formy PvP jsi tam zkoušel?

Rodiere a kdo jinej by tu RvR hru měl hrát, než PvP friendly hráči? Jak by asi napsal Deim, zalez zpátky do safezónova a ugrinduj se tam k smrti. Prokážeš tim velikou službu národu.



Pokud ji budou hrat jen Pvp friendly hraci, tak umre stejne jako umira Daoc. Tu hru musi hrat vsichni. A nema na to vliv jakej mam level a co jsem hral nebo ne. Mluvim tady ciste o obecnych vecech ktery pasuji na hry obecne.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 08/09/2007 :  08:26:07  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
Nejak jsem nepochopil v cem jsou podobne ability?

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 08/09/2007 :  10:04:02  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Rodiery.. neni som na tychto forach dlho ale uz teraz vidim ze tlapas nezmysli. Prosim ta.. Povedz mi co o tej hre vies okrem toho ze si to videl?

Za prve.neni to WHO..WHO bolo zuresene par rokov dozadu.. toto je WAR ale to neni podstatne.

Za druhe, ako mozes porovnavat WAR s WoW? Absolutne dve odlisne veci.. Jasne, rovnako sa to ovlada, rovnako sa pouzivaju skilly, a rovnako zberas questy ale to je tak vsetko. A grafika je za prve v stadiu bety. Ak vies co len makke F o vyvoji hrach, mal by si vediet ako to stou grafikou pocas vyvoja je.A za druhe grafika presne vystihuje svet Warhammer.. Pozri sa na nete po nejakych kresbach z toho sveta a uvidis sam. Mozno otazka znie preco Blizzard okopiroval vizualne Warhammera..

Edited by - ManiaCCC on 08/09/2007 10:04:33
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2007 :  14:12:57  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Aby mel WHO u$p€ch, musi se hrat, coz znamena byt lepsi nez WoW a lepsi neznamena jiny ani stejny, vyznam slova vsichni zname, proto se take vzdy shodneme na tom, co rikam :) :) :) :)

Dnes zadny "wall of text", jen nekolik poznamek k poznatkum a zmatenym poznamkam, znamenitych znalcu:
jsem si jist, ze PvP na spam jednoho makra muzes a budes moci hrat vzdycky, otazka je: "Kdo bude hrat s tebou"? Co se tyce novych abilit, morale, tactics, jestli to bude invence, eliminujici uzasne zabavne 1v1 PvP takzvanych restoration buildu, nebo abilitka vhodna pro "Push This 2Own makro", se uvidi snad nekdy na jare pristiho roku, nebo kdy to chteji vydat !?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/09/2007 :  12:43:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Ja bych docela chtel eliminovat v pvp "PvE gear > PvP gear" z toho je mi zle.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Temper
New Member

336 Posts

Posted - 09/09/2007 :  15:10:48  Show Profile  Visit Temper's Homepage  Send Temper an ICQ Message Send Temper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Ja bych docela chtel eliminovat v pvp "PvE gear > PvP gear" z toho je mi zle.



Já bych chtěl eliminovat "gear > skill". Asi napíšu Ježíškovi.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 09/09/2007 :  16:21:38  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

Ja bych docela chtel eliminovat v pvp "PvE gear > PvP gear" z toho je mi zle.


WoW je primarně PvE hra, WHO je primarně PvP, od toho se taky bude odvijet gear. A v tehle hře nikdy nebude Skill > Gear, protože to je RPG, ne FPS.
Problém vybavení se dá řešit jen tak, že mezi tim nejlepšim a normalnim nebude tak markantni rozdil, jako je např. ve WoW Tier6 a zeleny lvl70 equip.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000