Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/07/2009 :  16:45:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

ale kde, Runeblade of Darkness na Eltharione je jednoznacne najlepsia volba, pretoze coskoro budu mat 70% speed mounta !

Wudu: bijeme sa o jednotlivca, vobec nikto to nehra, takze kazdy novy clovek je maly zazrak.

Ja viem, ze to uz "nikto nehra", pokles z 50+ na 10 serverov, ci kolko ich teraz zostalo nehovori o narastani poctu hracov.
Vies, ze som mu chcel odpovedat, nech si to kludne kupi...

Btw aky je ten rozdiel, medzi CSkom a WAR? Mapa stale taka ista, len ludia sa menia, su bud lepsi, alebo horsi... o tom to je. Natrafit na dobry team a supera a zabava je zarucena, na mape ani hre az tak nezalezi.
Btw. skus namiesto CSka porovnanie s BF2 na velkej mape, jo?
Rozdiel je, v CS/BF2 ziadny autoattack ani targeting neexistuje.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 16/07/2009 :  17:06:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
s tema poctama serveru je to rozhodne slozitejsi...pokud budes mluvit o EN EU serverech tak tam pokud se nepletu zamergovali na 5 serveru z nejakych 30+, v US nemam prehled a ostatni jazykove mutace v EU taky nevim...

no mmo
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 16/07/2009 :  19:33:07  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
z tech for si velkou hlavu nedelej, ostatne jako v kazde jine mmo. podle nich uz war skoncil v rijnu minuleho roku
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 17/07/2009 :  14:30:54  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
v evropě a americe je momentálně 28 serverů. v austrálii je jeden přeplněnej a uvažujou o druhém.
v asii se v blízké době rozjede warhammer v zemích korea, japonsko, čína, taiwan, což je giga trh, ale těžko říct, jestli třeba v číně budou vznikat goldkopáči ala wow, nebo korejci přijmou jinak graficky zpracovaný postavy, než na co jsou zvyklí.

ale beztak, pokud počítám jen EU a NA servery, tak kdyby každej měsíc jeden skončil, máme tu ještě víc jak dva roky o zábavu postaráno!! pak už bude na spadnutí war40k a naše kouzla a meče dostojej upgradu.
vlastně to má i logickej a evoluční proces. war opnline by neměl vydržet déle, než se vyvine war40k, aby se zbytečně nepřekrejvali.

Edited by - Jelente on 17/07/2009 14:31:41
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 17/07/2009 :  18:08:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Zajímavá matika. Každopádně pokud máš NA account tak nemůžeš s EU serverem počítat a naopak. Takže ti s EU clientem jako anglicky mluvícímu zbejvá max 4 servery. Z toho jeden je full pvp a ostatní jsou pvp jen ve vyhrazených oblastech. Nemyslím si, že by jsi chtěl hrát na německých, italských, španělských nebo francouzkých serverech.

Edited by - Azkaban on 17/07/2009 18:09:07
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 18/07/2009 :  13:33:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hmm, kdyby pouzili engine z Aionu, tak by WAR nemusel bejt takovej propadak. 100 vs 100 a naprosto plynule na full detaily a pominu to, ze to daleko lip vypada.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 18/07/2009 13:34:30
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2009 :  18:20:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Trial mě baví. Po tom co jsem četl fora jsem se bal, že tam budu sám ale T2 a T3 oblasti jsou plné lidí. Dnes jsme dva raidy chranili T2 hrádek. Asi to nebude tak horké jak se tu píše a furt to plno lidí baví.
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 19/07/2009 :  18:57:45  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Je to tak, hraju na Karak Normu a vsude je plno lidi a RvR v plnym proudu. Jedinej problem jsou obcasny lagy a pri hodne lidech mam slaby fps, at nastavim jakkykoliv detaily, tak jsem si objednal novej procesor a snad to bude slapat i pri velkych bitvach.

Jinak ale naprosta spokojenost a po dlouhy dobe hra, co me fakt chytla.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 19/07/2009 :  22:45:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by white wizard

Je to tak, hraju na Karak Normu a vsude je plno lidi a RvR v plnym proudu. Jedinej problem jsou obcasny lagy a pri hodne lidech mam slaby fps, at nastavim jakkykoliv detaily, tak jsem si objednal novej procesor a snad to bude slapat i pri velkych bitvach.

Podle čeho jsi vybíral server?
Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 20/07/2009 :  10:28:20  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by white wizard

Podle čeho jsi vybíral server?

Trial mne ho nabidnul..zjistil jsem si, ze ma slusnou populaci a ze order je v mirny nevyhode - chtel sem hrat za order + je tam momentalne bonus xp/renown, takze skoro jasna volba.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/07/2009 :  17:59:26  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
prvotne nadsenie je bezna vec, tiez som bol z WAR nadseny, a to bolo v dobe, ked na pripojenie ma server boli hodinove rady (ak su servery plne, ako pisete, je to tak aj teraz?).
Dajte tomu jeden, ci dva mesiace a napiste sem zase, ako vas to bavi, ako je vsade plno ludi a ako to slape na novom procesore...

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/07/2009 :  21:56:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

prvotne nadsenie je bezna vec, tiez som bol z WAR nadseny, a to bolo v dobe, ked na pripojenie ma server boli hodinove rady (ak su servery plne, ako pisete, je to tak aj teraz?).
Dajte tomu jeden, ci dva mesiace a napiste sem zase, ako vas to bavi, ako je vsade plno ludi a ako to slape na novom procesore...

Já u toho byl také. ;) Po dvou měsících jsem přestal hrát, ale měsíc a půl jsem se královsky bavil. Když to ted vydží stejně dlouho budu rád. Lepší jak farmit v jiných hrátch nebo chodit donekonečna ty samé dungy.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 20/07/2009 :  23:34:21  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
to mas pravdu... cvicit donekonecna spartakiadu na raidoch, to fakt ne. EVE si neskusal?

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/07/2009 :  07:11:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

to mas pravdu... cvicit donekonecna spartakiadu na raidoch, to fakt ne. EVE si neskusal?

Ano chvilku. Hra je to pěkná a určitě propracovaná, ale já jsem spíš na ty trpaslíky, elfy a tak než na vesmírné střílečky.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/07/2009 :  08:51:46  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
já to mam zase naopak, spíš mě berou sci-fi vesmírné střílečky a fantasy světem už jsem tak trochu přejeden, ale ve waru je dost vymakanej systém pvp a hlavně, což je asi ta nej věc na mmo, máme tam bezva partu.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/07/2009 :  09:34:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

já to mam zase naopak, spíš mě berou sci-fi vesmírné střílečky a fantasy světem už jsem tak trochu přejeden, ale ve waru je dost vymakanej systém pvp a hlavně, což je asi ta nej věc na mmo, máme tam bezva partu.

A kde hraješ ve WARu? Nějak se nemohu rozhodnout pro server ani stranu. I když asi více tíhnu k Order. BWčko se mi moc líbí, popřípadě ten novej tančík za empire. Za destro jsem měl socku a zelota.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 21/07/2009 :  14:12:04  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
na eltharionu za destruction. kdyby ses náhodou nakonec přiklonil k destru a dokonce na eltharionu, dej vědět. je nás sice málo, ale samí kvalitní :)
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/07/2009 :  14:35:41  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Hraju na Karan Normu (nevim presne)... za order. Je pravda, že RVR jede. Jenže, hra mě baví do té doby než musím jít do T4. Šel jsem pár raidů na T4 keep. Paráda, bylo tam snad 250 lidí (destro, order dohromady). My bránili keep, a pak to přišlo. Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky. Tak jsem si rozjel KOTBS a bavím se zas v T1. (čekám na Star Wars)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/07/2009 :  17:19:27  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Hraju na Karan Normu (nevim presne)... za order. Je pravda, že RVR jede. Jenže, hra mě baví do té doby než musím jít do T4. Šel jsem pár raidů na T4 keep. Paráda, bylo tam snad 250 lidí (destro, order dohromady). My bránili keep, a pak to přišlo. Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky. Tak jsem si rozjel KOTBS a bavím se zas v T1. (čekám na Star Wars)

Škoda, že nejde stopnout expa :(
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:28:19  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

...Jestli je zábava to,že se všech 250 lidí nahrne do 1 keepu, a neprojdou přes "meat wall" tanků a všichni všechny kosí AOE (které má být nerfnuto obecně), paráda. Nehýbe se to a lagy při takových to bitvách jsou otřesné. Představa, že kvůli lepšímu gearu musím tohle dělat pořád dokola (keep. scenárka atd.), ne díky...

ziadna novinka, ale co si sam nevyskusas, tomu neuveris, co?

Go to Top of Page

white wizard
Starting Member

26 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:44:40  Show Profile  Send white wizard an ICQ Message Send white wizard a Private Message  Reply with Quote
Ja neverim tomu, ze se to na adekvatnim hardwaru a pripojeni nehejbe dobre..dyt prece ta hra je od zacatku koncipovana jako masivni RvR - engine a sitovej kod, kterej tohle zvladne musela byt jejich priorita pri vyvoji ne?

To mi nejde do hlavy, ze by byli takhle neschopny..
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 22/07/2009 :  19:49:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
heh ciste pro zajimavost ja jsem postupne vyupgradoval masinu na amd phenom ii, geforce 9800gt a stejne vic jak 10 fps na NEJNIZSI detaily bez efektu v bitkach 100x100 nejedes...
uznavam neni to sice top of the line masina v dnesni dobe, ale bohate prevysuje doporucenou konfiguraci...

imo na war enginu je nejvetsi pruser, ze maj pravdepodobne fps synchronizovany s komunikaci se serverem, coz potom znamena, ze pri heavy situacich to proste nejede... normalne nebyl problem jet scenarka na balanced s full efektama

no vsak uvidis sam... mimochodem co me nejvic dostavalo bylo, ze v okamziku kdy jsem vlezl do warbandy tak mi spadlo klidne fps o 10 dolu i kdyz jsem stal jeste v zakladne, stacilo ze kolegacci bojovali o keep...
nebo si stoupnes v keepe tak, ze nemas na obrazovce nikoho a stejne jedes ukrutnych 10 fps jen proto, ze je zaspamovanej keep lord

no mmo
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 22/07/2009 :  22:06:02  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ano, pokud jsi ve WB, tak je to na tom jak se ti hra hybe znat. Je to skoda, nadruhou stranu, WOW se vychytval podstatne dele. Uvidime.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 23/07/2009 :  00:33:34  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
ja jedu plny fortresy okolo 30fps, absolutní minimum sleze na 20-25.
myslim, že ve fps neni ani tak problem, jako v tom, že to nějak servery nezvladaj a postavy se pak jemne "teleportujou".
celkově si myslim, že už to je daleko lepší než to bývávalo. problém je už jen u slabších kompů u plných fortress a pokud člověk jede char na boj zblízka.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2009 :  01:04:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

ja jedu plny fortresy okolo 30fps, absolutní minimum sleze na 20-25.
myslim, že ve fps neni ani tak problem, jako v tom, že to nějak servery nezvladaj a postavy se pak jemne "teleportujou".
celkově si myslim, že už to je daleko lepší než to bývávalo. problém je už jen u slabších kompů u plných fortress a pokud člověk jede char na boj zblízka.

fort neni zrovna nejlepsi priklad, kdyz uz tam 3x snizovali cap hracu nemyslis? nevim presne kolik je, ale nekde jsem cetl o 2 warbandach za obrance... to je asi dost slabej test vykonu, kdyz si pamatuju vetsi rvr akce na K-A, kde jsme byli v zone jen za order 6 warband a nejvetsi akce byla pres 10 warband, ale to byla vyjimka ;-)

edit: jen tak na okraj...zkuste popremyslet nad tim, proc za 6 mesicu hry ztratila guilda co zacinala se zhruba 60ti cechoslovaky pres 50 hracu, kdyz jsem opoustel hru tak pokud vim zbyla prakticky jen grp 1 a guilda se rozpustila do jinych guild

no mmo

Edited by - celdric on 23/07/2009 01:06:30
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,91 seconds. on eygor Snitz Forums 2000