Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Champions Online
 ChO - Guilda (jak nazev vybereme - navrhy sem!!!)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 16/10/2009 :  17:59:58  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
Stirius?: nevim co myslis tou logikou, ale tohle byla zprava urcena antarianovi o tom jak to vidim a muj nazor na tuhle konkretni vec, tvoje nazory sice cenim :ú, ale jinak to mam v p*ci, nejaky nazory nejakyho dalsiho nicku..a rozebirat to tady na foru rozhodne nebyl muj napad..nicmene odezva hracu v hre, je dost mizerna a taky souvisi s tim ze je malo hracu, a zrejme kazdej hrajeme v jinej cas, tim padem to forum neni zas az tak od veci..nejaky prehazovani odpovednost a co tady "placas" je totalni hovadina, protoze ja sem rek, ze gildu zalozim, sem ochotnej se i domluvit na nazvu s ostatnima, ale kdyz se z deseti ozvou dva, tak je to proste v pici..me to je jedno, me o tu gildu nejde, ale cekat na nejakej nazor od nekoho tri tejdny je dost smutny, a je mi jedno, jak ti to pripada, muzes mi priste poslat svy dlouhodoby zkusenosti a nazory klidne PM, rad se poucim a zasmeju..

antarian: no tohle fakt nebyla hadka, ja se nehadam, pouze rikam svuj nazor, nehlede na nasledky..milej bejvam tak jak mi to prijde,ale urcite se kvuli tomu nenervuju..stacilo proste rict, ze na to seres/serete a dete treba k nejaky gilde,a ja bych se podle toho zaridil a nemuseli sme to tady resit takovou dobu, a napsat kvuli tomu tolik slov..kazdopadne stacilo jen napsat, kdo do toho pude kdo ne, a jakej chce kdo treba nazev, nebo navrh.. NIC VIC, nejaky fakt ted nazory, co je lepsi, horsi nebo vyhodnejsi, me fakt vubec nezajimaj..to sme mohli rict na zacatku maximalne, a podle toho se kazdej sam zaridit, podle toho co je pro nej lepsi..ted uz zrovna ani zadnou potrebu gildy nemam..dal to tady resit nebudu, pac stejne sem chodej jen luzri a hovada,co se tak maximalne serou do cizich veci, a ani uz k tomu stejne uz nemam co rict..takze peace and maybe cu ingame..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 16/10/2009 :  22:46:54  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: co ti na tohle rict. Ja se o tom bavil i ve hre, nastinil jsem treba, ze by jsme mohli zalozit tu guildu jestli si to pamatujes. A ty jsi na to rekl, ze na jmenu ti teda sakra zalezi a ze do naky guildy, ktera treba hraje i jine hry a je tam vic lidi apodobne by jsi v zadnem pripade nesel atd.

Tak mi rekni co by jsi delal na mem miste? V tu chvili jsem samozrejme uz svuj nazev neprotlacoval a neresil nejakou vetsi guildu, ktera by treba casem mohla pretahnout lidi z jinych her diky spolecnemu foru. V tu chvili uz bylo reseni na tobe, jelikoz moje reseni, ktere jsem mohl zrealizovat jsi odmitnul. Proto jsem take rikal ze je mi jedno jak se bude guilda jmenovat. Zalezelo na tobe a aby jsi pro ten nazev presvedcil lidi. (pokud by byla guilda zalozena, coz ja jsem nemohl udelat protoze jsem nevedel jaky nazev by se komu libil .... stejne jako ty .... tak bych se hned pridal)

Bohuzel to dopadlo tak jak to dopadlo a vsichni si z toho delali max prdel a to jsi mel pravdu.

Zkratka jen nechapu tvuj prispevek ..... nemuze to nikomu davat smysl kdyz pises
.... stacilo proste rict ze na to seres ....

Pokud sis nevsimnul tak to jsem presne udelal a ty se z toho muzes s prominutim "posrat". A drive jsem to samozrejme nemohl udelat protoze sem stejne jako ty cekal jak to tady dopadne. Stejne jako ty jsem do zadne guildy prozatim nesel.

a jak vidis nakonec jsme se domluvili dva lidi ze by jsme sli do guildy!!! 2 lidi (plus rekneme moji kamosi dalsi dva plus pritelkyne!!! 5 lidi celkem!!!)

Nechapu co by jsme na takto vytvorene guilde meli .... tedy krome nazvu (pokud jak sam rikas by jsme se vlastne diky rozdilnym casum treba ani nepotkali)

A proto jsem napsal .... seru na to (lide nemaji zajem) .... a pridavam se jinam. Drive jsem to rict nemohl. Protoze bohuzel nejsem JASNOVIDEC.

soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Faith
Starting Member

30 Posts

Posted - 17/10/2009 :  09:45:16  Show Profile Send Faith a Private Message  Reply with Quote
antarian: kamo ty si fakt chuj s temahle kecama, a naposled ti na to odpovidam a tady reaguju abych to uzavrel a nenechal to bez odpovedi a dal se o to uz nebudu zajimat. Tobe totiz koukam ze i kdybych popsal cokoli do nejvetsi mrte, tak ty si o tom schopnej napsat pomalu recenzi na svoji verzi..k tomu mas fakt dost mizernou pamet, furt mluvis o tom, ze sem rek, ze nebudu nekde s nazvem gildy atak. tje sice mozna pravda, ale zaroven sem byl ochotnej o necem aspon jednat, narozdil od tebe a ostatnich, kteri ste k tomu nebyli schopny rict pomalu ani slovo, tak uz me prosimte usetri tech tvejch debilnich senilnich kecu, to na me fakt neplati..furt resis milion veci okolo a nejaky uvahy o tom co je lepsi a neni, tje fakt sranda,pochop tvoje nazory me fakt nezajimaj..me nesere ze gilda neni,ba naopak, kdyz si to jen predstavim, tak se mi pomalu dela zle..ale ze ty tady resis furt nejaky picoviny o tom, co sem kdy rek, a co sem proto udelal a neudelal:D fakt tragedie s tebou hochu..celou dobu cekam, nez se vykoktas, a nakonec tady musim cist nejaky tvoje narky..pochop ja s tebou nediskutuju co je lepsi nebo vyhodnejsi pro gildu nebo co to furt meles, ja ti jen rikam svuj nazor, jak tys to resil, a jak si to vefinale vyresil pomalu tim, ze ja nejsem schopnej se rozhodnout pomalu pro nazev nebo co ty tady rikas..pochop ja uz neresis gildu, s nekym jako ty, bych tam stejne tezko vydrzel..nicmene tak poslednich X prispevku se ti slusne snazim rict ze si pro me luzr,a jestli si to do ted nepochopil, tak to je mi te lito i toho ze to musim napsat, ale co s tebou, ty budes psat furt svoje naazurky zrejme na vsechno dal, a ja fakt nemam cas ani naladu, resit s tebou tvoje detsky problemy, tak si je klidne pis, uz tak je te tady na foru az dost,ale beze me. Pro me je tahle diskuze u konce, nemam ted cas pomalu hrat, a kord ti tady odpovidat na tvoje debilni vyroky.
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 17/10/2009 :  10:38:58  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
No tak to snad ne.
Faith, po těchto výstupech bych s Tebou opravdu v gildě nikdy být nechtěl.
Já se třeba nezapojoval proto, že už od Bety v gildě jsem a to mezinárodní a to hlavně díky mému hracímu času který je zejména ve všední dny přes den a tak potřebuji spíš hráče z Austrálie než z Čech a jsem tam navíc velice spokojen.
Neřeší se tam právě takovéhle nesmysly, všichni si pomáhají a prostě to běží tak jak nikdy nikde dlouhodobě žádná Czech only gilda neběžela.. Nejsou tam žádné elitkářské skupinky, což je naprostá hrůza v českých gildách a pod.
Takže asi tak.
A hlavně gilda je stejně hlavně o komunikaci a tu zaopatří kanál CZ/SK, takže co takhle nesmyslně a vulgárně řešit?
Marnost...
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 17/10/2009 :  10:59:06  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
faith: ja k tomu dodam jen ze bych uz asi nemel zajem o to byt s tebou v guilde. Je to vzajemny a to je hlavni. Neco duleziteho jsme prece jen vyresili.

black source: jojo vim vim, uz jsi rikal kdysi davno. I proto jsem zakladal ten CZ/SK kanal coz je asi nejlepsi moznost jak se nekde slezt. Dokonce jsi myslim i posilal odkaz ale uz si ho nepamatuju

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Edited by - antarian on 17/10/2009 11:02:25
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/10/2009 :  23:50:36  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Sice pozdě, ale přece. Mám na to jen jedno slovo. LOL. Každý si to přeberte, jak chcete, ale snad se to tu pochopí :-).

PS: Jinak nad čistě CZ, SK gildama (nadherní klany) bych to tak neviděl. Kdyby u nás u Bójanů bylo buď víc lidí, tak teď je to furt supr. V tuto chvíli jsme tak nějak rozstříštění na Aion a DDO. Ale pokud by DF nezkurvili, tak tam byla fakt parádní parta a proti takovému klanu nemám ani to nejmenší ň a je mi jen líto, že DF dopadlo, jak dopadlo a díky tomu se lidi rozutekli...

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 21/10/2009 23:52:39
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 22/10/2009 :  00:23:34  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Jako fakt nechapu co mate furt proti Faithovi. To tady fakt pekne rozbalil a vy se do nej furt jenom navazite.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 22/10/2009 :  07:49:52  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
demawend: Faith je v pohode, jen trochu neunesl to co sralo i me ... tudiz ze se nikdo nedokazal vyjadrit, alespon v tom smeru ze by do guildy sel.
A jak to rikal pokud je pak uplnej nezajem v tomhle smeru nema nic moc vyznam. Kamosi se mnou taky hrajou a nebyl jsem je schopen dokopat k tomu aby napsali jednu blbou zpravu ze se pridaji.

Pak je to opravdu tezky.

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000