Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:08:02  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Podle mě když lidi v grupě pudou utokem na nejvíc odkryté tak demič bude mnohem větší.. Být leader v grupě tak tohle je první věc co bych zakázal by byl autoatack. :))



Nejsem si jist, ale řekl bych, že třema kombama nahradíš minutu chaotického klikání/pushování 3ech kláves (rozdíl mezi upper a lower attackem je pouze v kombech, což je taky moc clever). Asi jsem už moc zhýčkaný, ale celý dung čumět na závorky u mobů???, to mohli udělat rovnou MMORPG textovku

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:14:26  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
IMHO jsou ty slavny stity uplne na nic - komba te nutej mackat nejaky poradi utoku a jen kvuli tomu ze mob prehodil stity kombo neprerusis... takze ve vysledku si stejne jedes komba a stitu si nijak zvlast nevsimas (specialne u endgame komb z 5 zmacknuti to proste ani jinak nejde)

A co se tyce toho, ze bych stity nastavoval ja podle toho jak oponent utoci? To uz je cira utopie - mimo to ze bych k tomu potreboval dalsi sadu chapadel tak to ani nejde stihat.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 30/05/2008 11:15:50
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:17:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

IMHO jsou ty slavny stity uplne na nic - komba te nutej mackat nejaky poradi utoku a jen kvuli tomu ze mob prehodil stity kombo neprerusis... takze ve vysledku si stejne jedes komba a stitu si nijak zvlast nevsimas (specialne u endgame komb z 5 zmacknuti to proste ani jinak nejde)

A co se tyce toho, ze bych stity nastavoval ja podle toho jak oponent utoci? To uz je cira utopie - mimo to ze bych k tomu potreboval dalsi sadu chapadel tak to ani nejde stihat.



mno ale v zasade nebudu startovat kombo s finising uderem na stranu kde ma mob 3 stity radsi nastartuju tu jeho alternativu, ktera konci jinde :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:22:17  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
tak jak pise pertha :) rozdil kdyz das finish combo do plnych a prazdnych stitu je celkem znat, stejne tak jsou znat v pvp, akorat chapadla na prepinani v pvp taky nemam
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:22:58  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
mno ale v zasade nebudu startovat kombo s finising uderem na stranu kde ma mob 3 stity radsi nastartuju tu jeho alternativu, ktera konci jinde :)



No a jelikoz pred tim finishing uderem mu das 4 rany tak (spedialne kdyz ti nejaka critne) tak ty stity prehodi.

Btw co mne pomerne dost sere je, ze se u ruznejch verzi toho sameho comba meni smer prvniho uderu - dela mne to hroznej bordel v naucenejch postupech...Imho by bylo mnohem rozumnejsi kdyby se pridavalo pokracovani na konec stavajiciho komba...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:27:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jop také mě to přijde.

Jinak k těm štítum. Tuším, že jsem nikde slyšel, že je celkem dobré si dát dva na tu stranu kde máš štít, ale nevím o tom nic moc víc. Jinak na štíty radši nešahám a ani to není v mých silách s tím něco vymejšlet.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:37:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


Btw co mne pomerne dost sere je, ze se u ruznejch verzi toho sameho comba meni smer prvniho uderu - dela mne to hroznej bordel v naucenejch postupech...Imho by bylo mnohem rozumnejsi kdyby se pridavalo pokracovani na konec stavajiciho komba...



taky tak ale zase si rikam na lvl 80 uz se me komba menit nebudou tak se je naucim poradne tam :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  11:40:58  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Stačily 3 attack směry, Left, Right, Middle, čiže stejně jako je variant šťítů a každá z variant šťítů snižuje dmg od jednotlivých archtypes, Soldier, Caster, Rogue, pak by šťíty dávaly mnohem větší smysl, v současném provedení je to uplná pitomost.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:19:35  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
Ehm, pokud se uplne nepletu nemely stity vyznam az v momente kdy se melo hrat s grupou pod vedenim (ted si nevzpomenu jak se to povolani jmenuje), ktery utvarel tzv. formace a podle toho se prave nastavovali stity, protoze byl clovek krytej z jinejch stran ostatnima ? nebo to byla jina gamasa... :D
a jeste se zeptam co znamena aktivni stit (je namapovan na klavesu x defaultne) vo tom asi taky nikdo nikdy neslysel ze ? :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kotoucek
Starting Member

6 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:31:09  Show Profile Send Kotoucek a Private Message  Reply with Quote
Rád bych se podělil o pár nepříjemných zážitků. Až po 38 lvl jsem nenarazil snad na žádný bug, takže asi proto se to na mě sesypalo najednou. :-)

1)Black castle - vlezl jsem po žebříku do jakéhosi bazénku (použil jsem žebřík protože z hora nebyla videt žádna voda i když tam je) hezky si plavu, ale ejhle žebřík už pak směrem vzhůru nefungoval i když chat ukazoval: You can climb gere.. 5 minut zkoušeni a pak Path of Asura..

2)Chodba se sochama, či co to je, vedle pyramidy.. 2x jsem se propadl mimo prostor (a čas :-) ).. Path of Asura..

3)Pyramida - před (předpokládám) hlavním bossem zavřené dveře a socha naproti, že potřebuje nalézt oči..bylo už pozdě v noci a tak jsem text moc nečetl, ale předpokládal jsem, že dveře se otevřou až budou oči..chyba skrz dveře se dalo proběhnout bez jakéhokoliv otevření.. Boss po mě skočil dostal na kebuli, ale Q se mi tím nesplnil. Zkusil jsem restartnout Q .. vešel jsem znovu do pyramidy, jenže asi v půlce zásek do zdi - Path of Asura.. :-) Třetí pokus..Boss down Q stále nesplněn.. :-(

A na závěr otázka: Dingnul jsem konečně 40ku a huráá na nosorožce. Jaké bylo moje překvapení, když se ukázalo, že nosorožec beží rychlostí šneka po obrně.. Je to normální? Podle manualu je mamut ješte pomalejší..to už snad nemůže chodit vůbec :-)

Intel Core 2 Q6600 3GHz;Leadtek 8800GT 512MB;4GB A-DATA
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  14:46:53  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ohledně mounta :)

Mamut a nosorožec jsou jen dobívací mounti. Při obléhání hradu můžou být použiti jen v omezenem počtu a mají tu vlastnost.. jako jediní mounti zatím, že umějí bořit budovy. Tod vše.. není to mount na přepravu.. tuším, že je jen o něco rychlejší než člověk :)
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:04:42  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Ohledně mounta :)

Mamut a nosorožec jsou jen dobívací mounti. Při obléhání hradu můžou být použiti jen v omezenem počtu a mají tu vlastnost.. jako jediní mounti zatím, že umějí bořit budovy. Tod vše.. není to mount na přepravu.. tuším, že je jen o něco rychlejší než člověk :)



A podle archeologických nálezů i o něco chutnější

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:08:38  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kotoucek

Rád bych se podělil o pár nepříjemných zážitků. Až po 38 lvl jsem nenarazil snad na žádný bug, takže asi proto se to na mě sesypalo najednou. :-)

1)Black castle - vlezl jsem po žebříku do jakéhosi bazénku (použil jsem žebřík protože z hora nebyla videt žádna voda i když tam je) hezky si plavu, ale ejhle žebřík už pak směrem vzhůru nefungoval i když chat ukazoval: You can climb gere.. 5 minut zkoušeni a pak Path of Asura..

2)Chodba se sochama, či co to je, vedle pyramidy.. 2x jsem se propadl mimo prostor (a čas :-) ).. Path of Asura..

3)Pyramida - před (předpokládám) hlavním bossem zavřené dveře a socha naproti, že potřebuje nalézt oči..bylo už pozdě v noci a tak jsem text moc nečetl, ale předpokládal jsem, že dveře se otevřou až budou oči..chyba skrz dveře se dalo proběhnout bez jakéhokoliv otevření.. Boss po mě skočil dostal na kebuli, ale Q se mi tím nesplnil. Zkusil jsem restartnout Q .. vešel jsem znovu do pyramidy, jenže asi v půlce zásek do zdi - Path of Asura.. :-) Třetí pokus..Boss down Q stále nesplněn.. :-(

A na závěr otázka: Dingnul jsem konečně 40ku a huráá na nosorožce. Jaké bylo moje překvapení, když se ukázalo, že nosorožec beží rychlostí šneka po obrně.. Je to normální? Podle manualu je mamut ješte pomalejší..to už snad nemůže chodit vůbec :-)



1) Nevím, asi jsem tohle minul.
2) Jo to se mi stalo taky, psal jsem bugreport.
3) Vezmeš quest od sochy a vracíš se zpět (dokonce o patro) a tam byli na zdi dva guard ksichty jako zeď, ty po nabrání Q od sochy zmizí a jsou tam v uličkách dva bossové. Co boss, to update. Pak se otevře cesta k poslenímu bossovi. BTW ten quest s update "Enter the pyramid" je buglý.

Mount : Typuju že šnek je rychlejší

Edited by - Shelaida on 30/05/2008 15:09:29
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:15:12  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida
1) Nevím, asi jsem tohle minul.
2) Jo to se mi stalo taky, psal jsem bugreport.
3) Vezmeš quest od sochy a vracíš se zpět (dokonce o patro) a tam byli na zdi dva guard ksichty jako zeď, ty po nabrání Q od sochy zmizí a jsou tam v uličkách dva bossové. Co boss, to update. Pak se otevře cesta k poslenímu bossovi. BTW ten quest s update "Enter the pyramid" je buglý.


4 hodiny jsem strávil v pyramidě, ptal jsem se na fórech i lidí na Fury a Wildsoul serverech, pyramida je zoufale buglá, nejlépe tam vůbec nechodit!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Kotoucek
Starting Member

6 Posts

Posted - 30/05/2008 :  15:18:19  Show Profile Send Kotoucek a Private Message  Reply with Quote
3) Oči jsem sehnal..ale až po smrti bosse..Q na oči se splnil, ale šel vzít znovu jen už ti strážci z kterých dropovali jaksi nikde nejsou. :-)

Intel Core 2 Q6600 3GHz;Leadtek 8800GT 512MB;4GB A-DATA
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 31/05/2008 :  09:26:53  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Pro lenochy to rovnou vytáhnu sem a jak to tak vypadá tak vývojáři radši komunikujou s US než EU.



Regarding Itemization

--------------------------------------------------------------------------------

We know right now people are feeling like all armor in Age of Conan is the same and brown. I assure you this is not the case, for along time now we have had a "GM area" where we spawned lots of NPC's that had all sorts of armor appearances so we could tell when art was completed. We have one of these for armor, weapons, and social clothing. Hundreds upon hundreds of appearances.

Anyway to cut to the chase I took your guys concerns and shot an email to Ole Herbjornsen our Lead Designer to ask about Itemization. Ole came back with some very encouraging news. They are going to put blue loot on bosses in the outdoor playfields now and not only on bosses in instances. In addition 3 sets of epic armours for each class (for a total of 36) will allow the item designers to move more of the unique stuff down to lower tiers and over from purple and blue towards green.

The gfx artists will also produce a lot of extra weapons which will further increase the visual variety. He expects these things to be coming into the game within the next week or two.



Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 31/05/2008 :  09:55:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Dobrá zpráva.
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 31/05/2008 :  10:48:57  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Pro lenochy to rovnou vytáhnu sem a jak to tak vypadá tak vývojáři radši komunikujou s US než EU.



Regarding Itemization

--------------------------------------------------------------------------------

We know right now people are feeling like all armor in Age of Conan is the same and brown. I assure you this is not the case, for along time now we have had a "GM area" where we spawned lots of NPC's that had all sorts of armor appearances so we could tell when art was completed. We have one of these for armor, weapons, and social clothing. Hundreds upon hundreds of appearances.

Anyway to cut to the chase I took your guys concerns and shot an email to Ole Herbjornsen our Lead Designer to ask about Itemization. Ole came back with some very encouraging news. They are going to put blue loot on bosses in the outdoor playfields now and not only on bosses in instances. In addition 3 sets of epic armours for each class (for a total of 36) will allow the item designers to move more of the unique stuff down to lower tiers and over from purple and blue towards green.

The gfx artists will also produce a lot of extra weapons which will further increase the visual variety. He expects these things to be coming into the game within the next week or two.




díky, díky díky. to je super zpráva. bosáci, těšte se!

edit: jinak mně z grafickýho pohleud udělal radost včerejšek, lvl 40 a mamut... naprosto k ničemu, dokud nebudou siege, ale vypadá bombasticky. Navíc sem na něm bojoval s nosorožcem lvl 36 a ze sedla mě srazil až ve svym poslednim tažení, po tom,c o jsme četl, jak jde člověk dolů pio první ráně od lvl 20 potvory, to bylo příjemný překvapení

http://sweb.cz/Otakar.Schon/mamut.png

Edited by - Kurik on 31/05/2008 10:50:42
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 01/06/2008 :  16:45:22  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Taky se vam neukladaji waypointy? Kdyz se odlognu a lognu, tak v mape nejsou.

Edited by - Nogglli Guemaah on 01/06/2008 16:45:52
Go to Top of Page

Martin
New Member

100 Posts

Posted - 01/06/2008 :  18:12:33  Show Profile Send Martin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Taky se vam neukladaji waypointy? Kdyz se odlognu a lognu, tak v mape nejsou.



I managed to make my own solution to the problem and I've posted it here on the forums but I'll quote it just to make it easy for you .

"hihi I just made my own fix, not sure if it works permanently or not but atleast it works for now

C:\Documents and Settings\(windows user)\Local Settings\Application Data\Funcom\Conan\Prefs\(AoC Acc. name) and from there create a folder called "Waypoints" without the "". The final link to that file should now be:

C:\Documents and Settings\(windows user)\Local Settings\Application Data\Funcom\Conan\Prefs\(AoC Acc. name)\Waypoints

now just start gathering creating your waypoints. This solves the problem. (or atleast it did for me)"

To find the map/folder that you are lookin for, don't forget to show hidden folders because otherwise you won't find the folder unless you write the whole path yourself.

Tohle je cesta jen pro Win XP. A je mozne,ze to budes mit misto 'Application Data' v adresari 'Data aplikací'. jako ja. Pak staci jen vytvorit slozku 'Waypoints' a bude ti to fungovat. Na ofic forech si jeste muzes stahnout gathering lokace a mas to bez prace : http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=12908

LOTRO-Rozarka/Minstrel
Anarchy Online-Faller

Edited by - Martin on 01/06/2008 18:15:58
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/06/2008 :  09:12:03  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dnešní patch notes

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?p=264615#post264615
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 02/06/2008 :  09:19:43  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Dnešní patch notes

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?p=264615#post264615


ježiš, to zas bude řevu, že ten patch neobsahuje 150 nových questů pro lvl 50+ :)
Go to Top of Page

Tyriael
Starting Member

39 Posts

Posted - 02/06/2008 :  10:07:08  Show Profile Send Tyriael a Private Message  Reply with Quote
No hlavne tam neni oprava spellweavingu pro TOSe!
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 02/06/2008 :  10:11:20  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Proste se shodneme na tom, ze by jsi meli poridit vrtuli do zadku, aby stihli vsechno co si nasi imba hraci vymysli a pokud mozno behem jednoho patche. Protoze ja kua prece platim ne:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 02/06/2008 :  10:39:24  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Já taky platím policajty, politiky a mnohem víc ze svejch daní a vůbec nevidím žádný patchování....
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 02/06/2008 :  12:01:10  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tyriael

No hlavne tam neni oprava spellweavingu pro TOSe!


mno neni to v patchnotes ale TOS ma weaving zas funkcni

v abilities je dokonce ikonka na dance

Edited by - xMANx on 02/06/2008 12:12:06
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/06/2008 :  13:39:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Sorry co to je ten weaving? Hraju tos a nějak mi to uniklo :o)
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 02/06/2008 :  13:52:36  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Sorry co to je ten weaving? Hraju tos a nějak mi to uniklo :o)



spell weaving - kazdy caster char by ho mel mit od lvl 50 zpristupneny tusim, je to kombinovani kouzel pro vytvoreni mocnejsiho, neco jako comba v meleeku, ale nevim s jakym effectem, vyuzitim atd.
videl jsem to v tarantii delat 80 demonologa a fakt nadhera, obelisky, lavy, oltar, parada :)

Edited by - plussminuss on 02/06/2008 13:52:55
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 02/06/2008 :  14:29:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
WoW tak na to se těším.. jakékoliv prskavky, ohně, efekty miluju. Včera v pyramidě na mě skočil nějakej mobik a najednou se před ním zjevili dva oltaře s knihama a začal castit.. to byla nadhera :)
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 02/06/2008 :  14:33:45  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
Spellweaving na YouTubu
http://www.youtube.com/results?search_query=aoc+spellweaving&search_type=

Lexon
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 02/06/2008 :  14:34:03  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

WoW tak na to se těším.. jakékoliv prskavky, ohně, efekty miluju. Včera v pyramidě na mě skočil nějakej mobik a najednou se před ním zjevili dva oltaře s knihama a začal castit.. to byla nadhera :)


no, na me hupsli hned 3 a nez sem se probral ze stunu tak me eunuchove rozebraly na nahradni dily (ktery sem pak po brachovi toho typka musel zbirat do pitliku v mucirne :) )

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 02/06/2008 :  14:38:10  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lexon

Spellweaving na YouTubu
http://www.youtube.com/results?search_query=aoc+spellweaving&search_type=


ouuu to je parada... ale ten demonologist takovy vopicarnicky a vyslednej efekt nic moc :) skoro sem cekal ze zplodi aspon kapesniho Diabla ! :D

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 02/06/2008 :  16:38:02  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no ja jen nevim jak to maj tos...
u demonologa sem videl ze mu furt naskakujou nejaky tlacitka kery odklikava a neco si vybira ale u tose me to nenaskakuje...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 02/06/2008 :  16:57:34  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

no ja jen nevim jak to maj tos...
u demonologa sem videl ze mu furt naskakujou nejaky tlacitka kery odklikava a neco si vybira ale u tose me to nenaskakuje...


ty tlacitka jsou bonusy spellweavingu 1000% manatap , staminaregen , deflekcedmg .... u POM naskakuji
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 02/06/2008 :  17:28:14  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
no jasne ze bonusy... zacnu jako ToS castit spellweaving...

dole u baru s mejma zivotama a manou se me zacne psat vypis kolik mam +% k cemu ale kdyz se divam jak casti treba demonolog nebo priest tak jemu kazdou chvilku naskoci nejaky okinko kde si vybira z 4 nebo 5 polozek co chce... u tempesta ne

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 02/06/2008 :  18:21:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Unofficial Patch Notes June 2'nd
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=29019
Go to Top of Page

Holov
New Member

116 Posts

Posted - 02/06/2008 :  18:29:33  Show Profile Send Holov a Private Message  Reply with Quote
Tos spwllweaving je vypnutej (nefunkcni) aspon co psali na ofiko
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 02/06/2008 :  19:26:15  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
aspon ze nam zapli animaci...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 03/06/2008 :  08:28:05  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no ja jen nevim jak to maj tos...
u demonologa sem videl ze mu furt naskakujou nejaky tlacitka kery odklikava a neco si vybira ale u tose me to nenaskakuje...


ty tlacitka jsou bonusy spellweavingu 1000% manatap , staminaregen , deflekcedmg .... u POM naskakuji



Jo, jsou to buffy pro běžné casty.
A to dost solidní, ale chce to healera. Naskakují jednotlivé ranky spellweavingu. Tzn. Začnu castit (RANK 1) a mam bonus z Spellweavingu (RANK 1), ten pak končí a vybírám si pokračování z 5 ikon (špatný není regen staminy, alespoň déle žiju ). Po vybrání druhé ikony se spouští Spellweaving (RANK 2). Silnější, ale víc žere staminu ...
Atd. nejdál jsem byl u RANK6, ale jak dojde stamina tak to začne žrát HP a každý rank žere víc a víc staminy a HP takže se to musí včas stopnout
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 03/06/2008 :  09:16:34  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
RANK 6 je u Spellweavingu ten nejvyšší stupeň
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 03/06/2008 :  09:42:18  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
Může BS spellweaving?? na youtube sem žádné video nenašel, ale zase kouzla nějaká má

So Say We All!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 03/06/2008 :  09:44:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dirtas

Může BS spellweaving?? na youtube sem žádné video nenašel, ale zase kouzla nějaká má



SW můžou jen ty klasy co nemají žádná komba se zbraní. BS má.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/06/2008 :  10:47:28  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by †… Havran …†

no ja jen nevim jak to maj tos...
u demonologa sem videl ze mu furt naskakujou nejaky tlacitka kery odklikava a neco si vybira ale u tose me to nenaskakuje...


ty tlacitka jsou bonusy spellweavingu 1000% manatap , staminaregen , deflekcedmg .... u POM naskakuji



Jo, jsou to buffy pro běžné casty.
A to dost solidní, ale chce to healera. Naskakují jednotlivé ranky spellweavingu. Tzn. Začnu castit (RANK 1) a mam bonus z Spellweavingu (RANK 1), ten pak končí a vybírám si pokračování z 5 ikon (špatný není regen staminy, alespoň déle žiju ). Po vybrání druhé ikony se spouští Spellweaving (RANK 2). Silnější, ale víc žere staminu ...
Atd. nejdál jsem byl u RANK6, ale jak dojde stamina tak to začne žrát HP a každý rank žere víc a víc staminy a HP takže se to musí včas stopnout



no tj prave to tos si zatim nevybira z zadnych tlacitek proste me jen naskakujou bonusy. jako PoM mas bonusy jen to co si vyberes nebomas nejakej bonus + to co si sam vyberes? predpokladam ze ten bonus je jen kdyz ses v tom spellweavingu a po ukonceni vysumi..

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/06/2008 :  19:28:18  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Houston we have a problem!

Od 15lvl nemohu nabrat v night timu destiny q - konkretne The awakening III - soldier.

gaining strenght II sem splnil, ale proste se mnou ted nikdo nechce mluvit - Tina v nocnim rezimu vubec neni - po cele mape kam se v nocnim rezimu da jit nikdo kdo by se mnou chtel mluvit neni.

Udelal sem na day rezim q a dingl 20ty lvl a furt zadna zmena nikdo nemluvi a nic se nedeje. Nez to reportnu jako bug, tak se vas ptam zda nekdo nevite co jak proc a nac...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 03/06/2008 :  19:36:23  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

Houston we have a problem!

Od 15lvl nemohu nabrat v night timu destiny q - konkretne The awakening III - soldier.

gaining strenght II sem splnil, ale proste se mnou ted nikdo nechce mluvit - Tina v nocnim rezimu vubec neni - po cele mape kam se v nocnim rezimu da jit nikdo kdo by se mnou chtel mluvit neni.

Udelal sem na day rezim q a dingl 20ty lvl a furt zadna zmena nikdo nemluvi a nic se nedeje. Nez to reportnu jako bug, tak se vas ptam zda nekdo nevite co jak proc a nac...



Ve White Sands Isle jsi se podívat byl (v noci)? Pak ještě některá NPC dole v hospodě (suterén) dávají questy.

Lexon
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 03/06/2008 :  19:50:25  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
do white sand nemuzu pise to neco jako ze nemam ted q. hospodu i cely mesto, celej ostrov vse sem prolezl - vsude zkusil zazonovat a nic

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/06/2008 :  19:55:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Co čekat do budoucna
http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2510&table=CONTENT
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 03/06/2008 :  20:46:28  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
We will add a new large outdoor region in the 55-60 range this summer!

v zari?

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 03/06/2008 20:47:22
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 03/06/2008 :  20:58:44  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Co čekat do budoucna
http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.show&template=content&func_id=2510&table=CONTENT




zní to zajimavě :)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/06/2008 :  04:03:29  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
dorlas - v nejhorsim pripade si dej den a v harboru je nekde plagat co ti da quest se smuglerem aby te dostal do normal sveta.. ale urcite to nejak pujde..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000