Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/07/2007 :  10:11:47  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Podle počtu registrací do bety to vypadá, že warhammer (minimálně) vyzkouší spousta lidí = i spousta čechů => raději půjdu jinam a budu doufat, že to bude server s nějakým rozumným národnostním rozložením. Vy, kterým česká komunita nevadí, si užijte další "český" server, ale já budu spokojenější mimo něj.

Mimochodem, evropská beta ještě nezačala, nebo je to spojené s US?

ja pujdu tam kde budou lide se kterymi bych rad hral a kdyz si vyberou server ktery bude oznaceny na wow foru jako ten jeden tak tam pujdu, kdyz si vyberou jiny tak tam pujdu taky jen je pak potiz v tom ze vzniknuvsi guilda na ne czech serveru se tezko udrzuje cz/sk only a prekvapive porad je dost lidi kterym i zaklady anglictiny delaji problemy ze ano ;)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 11/07/2007 10:13:11
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 11/07/2007 :  14:23:37  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja pujdu tam kde budou lide se kterymi bych rad hral a kdyz si vyberou server ktery bude oznaceny na wow foru jako ten jeden tak tam pujdu, kdyz si vyberou jiny tak tam pujdu taky jen je pak potiz v tom ze vzniknuvsi guilda na ne czech serveru se tezko udrzuje cz/sk only a prekvapive porad je dost lidi kterym i zaklady anglictiny delaji problemy ze ano ;)

Popravde - ja samozrejme taky pujdu primarne za lidma, se kteryma bych rad hral, ale tak nejak tise predpokladam, ze nepujdeme za zbytkem CZ/SK komunity. To ze budem jinde, kde neni tolik CZ/SK hracu bych nebral jako nejakou extremni prekazku. Porad mam takovou naivni predstavu, ze ve WHO budou naprosto v pohode fungovat i male guildy pro par hracu, zejmena proto, ze to bude o PVP a tam k zabave opravdu nepotrebujes 40+ lidi a jinak mas smulu. A vubec i gameplay cekam jinou - proste skocis do hry a jdes rozmlatit par palic. Samozrejme v parte je to vetsi zabava, ale na to ti staci par lidi, ktere znas a jsi s nima v guilde / jsou na friend listu.
Opravdu uz nechci zazit ruzne raid kalendare kam si pises na mesic dopredu, kdy budes hnit v jake instanci 6+ hodin.

Edited by - Gurrshael on 11/07/2007 14:23:54
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 11/07/2007 :  14:29:00  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Gurrshael
Mimochodem, evropská beta ještě nezačala, nebo je to spojené s US?

Už jsem to tu psal minimálně dvakrát, máslo. Spojené nejsou a až se dostatečně nasytí VyVolení z USA, možná přijde řada i na nás podlidi.

No vidis ... a ted jsi to napsal potreti.
Ja jsem se dozvedel, to co jsem chtel vedet a ty mas +1, spokojenost je na obou stranach, ne? :)

Hm, oni urcite pusti betu v EU az na ty zaverecne stress testy serveru. :-/
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 20/07/2007 :  07:22:10  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Taky nekomu z Vas prisel uz e-mail s podobnym obsahem?

Congratulations, Bigben !

We are pleased to invite you to the beta test of Warhammer Online: Age of Reckoning. You will have the opportunity to take part in refining the long-awaited MMO inspired by the legendary Warhammer Fantasy Battle game. Join the army of Order or the army of Destruction, explore the lands, undertake quests, fight in RvR combat and share your opinions to help us improve the game.

Docela mne to potesilo (docela dost hodne ), takze kdyz bude o vikendu trocha casu tak na to vlitnu. Mozna by stalo za to udelat, zde opet nejakou "tajnou" mistnost stejne jako ma beta TR.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/07/2007 :  07:31:55  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Taky nekomu z Vas prisel uz e-mail s podobnym obsahem?

Congratulations, Bigben !

We are pleased to invite you to the beta test of Warhammer Online: Age of Reckoning.
Hmmmm...tak to zíram. Gratz pane. Zeptam se, to ti přišlo z emailu mythicu, nebo GOA?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 20/07/2007 :  07:43:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Omg, o vikendu trocha volneho casu ? Ja uz by som to teraz instaloval a logoval sa .... aspon vidno ako si dnesny ludia nevedia vazit co dostavaju

Edited by - Pepo on 20/07/2007 07:44:13
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 20/07/2007 :  07:51:04  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
2NOX: Prislo to od GOA

2PEPO: No kdyby to zalezelo ciste na mne, tak uz delam to co pises, bohuzel musim chodit do prace .

Koukal jsem, ze se BETA klient sklada ze tri partu a soucasna verze BETA klienta ma mit cca. 3GB. Mam strach, ze download pobezi pekne pomalu jestli zacnou vsichni betatesteri sosat
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 20/07/2007 :  08:15:50  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Pokud i vám přijde email s předmětem Invitation, gratuluji vám. Narazil jsem na pár zádrhelů. Je nutný mít heslo kterým jste se registrovali do bety. To je ta šílenost s malejma a velkejma písmena a navrch ještě nějaká číslice. Naštěstí jsem si ho napsal na kus papíru, který jsem dokonce i po krátkém hledání našel. Po přihlášení vyplnění nudných formulářů, že se vším souhlasíte a nic z bety nevynesete na světlo boží, si přes download dostanete k vlastnímu stahování tří souborů. Po kliknutí na jednotlivá políčka se nic nestane(patrně přetížení jak všichni na to klikaj:-))Osvědčil se mi postup kdy klikám v rychlém sledu na políčko tak dlouho(pokud jste hráli nějakou klikací hru máte výhodu)dokud se neotevře další stránka s vlastním stáhnutím.
Vlastní soubor, kromě exe, který má jen pár mega, se skládá ze dvou částí o velikosti 2760,1mega.
Od pátka od večera se mi to stahuje a mám již neuvěřitelných 16%.Předpoklad je, že v neděli bych to mohl snad, pokud Grimni dá, i nainstalovat.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 20/07/2007 :  08:29:20  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak me nic :-(

no mmo
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 20/07/2007 :  09:58:26  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
omg, jak to delate
ja jsem prihlaseny v betach ke kde cemu a jeste mi nikdy invite neprisel

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 20/07/2007 :  10:26:12  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
quote:
nekrotyrael Posted - 20/07/2007 : 09:58:26
--------------------------------------------------------------------------------
omg, jak to delate
ja jsem prihlaseny v betach ke kde cemu a jeste mi nikdy invite neprisel

To netusim, jak se mi to dari. Tohle je muj druhy betatest do ktereho jsem se prihlasil a zase jsem tim jejich sitem prosel

2Jardat: Tak podle toho co pises koukam, ze se moje obavy ohledne pretizeni naplnily. A mam strach, ze az se k tomu dostanu ja, tak to bude jeste horsi
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/07/2007 :  11:39:11  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Grats těm, které vybrali. Jak se znám, tak tuhle hru uvidím až v retailu nebo open betě :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/07/2007 :  11:51:08  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Taky vsem gz co tam jsou a priznam se, neskutecne vam zavidim, taky bych to chtel videt a zkusit si to...a kdyz ne to, alespon cist o tom jak to nekdo hraje, ale to kvuli podminkam taky nejde, tak bohuzel...s mym stestim si taky budu muset pockat az do retailu... /cry
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/07/2007 :  12:03:13  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak v konečném důsledku je to v podstatě jedno, že se na to podíváme až v retailu, protože já Mythicu věřím, že to nepokaká :)
Zatím to vypadá, že tohle bude jedna z mála MMORPG poslední doby, která (snad) vyjde v retail stavu a ne v beta.
I když nostalgicky musím zavzpomínat na začátky DAoC - Kdo si pamatuje balónko-moby (krásně létaly)? :) - které kdyby vyšlo teď, tak nemá šanci.

Edited by - Aramir on 20/07/2007 12:54:52
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

556 Posts

Posted - 20/07/2007 :  12:10:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Buďte rádi. Ještě byste mohli skončit takhle: http://www.novinky.cz/internet/zdarma/dehydrovani-mladi-cinane-umiraji-u-pocitacovych-her_119252_mg6ho.html
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/07/2007 :  15:09:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Tarvis: Je vytvorena hidden sekce.
To Jardat: Hid sekce je ti taky pristupna

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Edited by - Shemiramoth on 20/07/2007 15:21:32
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3888 Posts

Posted - 20/07/2007 :  17:48:19  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

nm :)

taky jsi zadal o pristup?

RL: LVL 1 S/S/S
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:33:05  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

Buďte rádi. Ještě byste mohli skončit takhle: http://www.novinky.cz/internet/zdarma/dehydrovani-mladi-cinane-umiraji-u-pocitacovych-her_119252_mg6ho.html

Cinanu je jak sracek tem je to jedno snad ne?
Kazdopadne ja bez piti hrat nemuzu a kdyby mi zakazali hrat po peti hodinach tak bych je nakopal do prdele to bych lvloval rok postavu
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 20/07/2007 :  18:46:00  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
Cinanu je jak sracek tem je to jedno snad ne?
Kazdopadne ja bez piti hrat nemuzu a kdyby mi zakazali hrat po peti hodinach tak bych je nakopal do prdele to bych lvloval rok postavu

Me pobavil ten navrh, ze bys neudelal zadny pokrok. Co tim mysleli? Jestli ziskani expu, tak to pak jooo...
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 20/07/2007 :  22:29:50  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jo, tak isto ... ja za PC vypijem za vecer 2+ litrov vody, takze dehydratacia nehrozi .... no a kolko toho zozerem ..... :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 20/07/2007 :  23:02:29  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Oni jsou trochu jiní :)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 21/07/2007 :  06:51:12  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Oni jsou trochu jiní :)

jako debilni nebo tak?

edit: btw jsem videl tu sekci beta a ted nevidim

Edited by - Araya on 21/07/2007 06:52:04
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/07/2007 :  07:30:40  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Araya: Protoze to bylo blbe nastaveny, ted uz ji vidi pouze lidi, co tam maji opravdu pristup a jsou na listu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 21/07/2007 :  15:50:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nac tajnosti, protoze jsou kluci pod NDA. Sance, ze na neco kapnou z GOA ci Mythicu je mala, ale porad tady je. Neverim, ze nekdo z lidi co jsou placeni za prochazeni netu umi cesky, ale chci maximalne eliminovat moznost nejakyho pruseru. Vsem co si pozadaji dam samozrejme pristup. To je vsechno. Navic bych rad, aby se s nama podelili o co nejvice infa a timto to je pro ne jednodussi, kdyz se na forum nedostane kazdej.

Edit:
Pristupy udeleny

Edited by - Shemiramoth on 21/07/2007 15:56:39
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 21/07/2007 :  20:47:29  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Mohli by videt pripadne screeny a videa :-)

Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000