Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 13/09/2008 :  14:59:47  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Marketa

Muze mi nekdo poradit s EA Store mi prisel UNLOCK code.Stahovat se mi to znova nechce a key na HEAD start a bonus tam neni.Poradite ?Predpokladam ze unlock code neni aktivacni key na hru a bonusy.Jedna se o preorder.

Edit: Takze unlock key je na aktivaci hry po instalaci a meli by poslat jeste kod do hry a na bonus items ?


aha, mne dosel nejaky unlock co zacina WARSEA a myslel sem ze je to pro head:(
--
a tamto nemusim stahovat s tama znovu doufam.




Stahovat nic nemusis BETA client je i pro head start ,ale porad mi neni dost jasne na co je UNLOCK code presne, kdyz predtim jsem si stahla od nich beta clienta tak to nebudu stahovat znova. Nevite nekdo ?
A jeste kdy poslou ty klíce (jsou dva) na preorder a bonus ci to ma nejakou souvislost s unlock key - na AJ forech se taky dohaduji na co to vlastne je.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"

Edited by - Marketa on 13/09/2008 15:01:06
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/09/2008 :  16:57:10  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
In order to increase the stability of version 4.1.1, Mythic has made several corrections that we are deploying on our servers. Game servers will be shutdown at 14.00 CET for a short maintenance. However, so as not to shorten this afternoon's gaming, and contrary to what we announced yesterday, the open beta servers will remain accessible until tonight.
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 13/09/2008 :  18:51:15  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Compensation for Open Beta

Dear all,
More than 100,000 European players have now created characters and launched enthusiastically into the violent and bloody battlefields of the Old World every evening. Despite this, for many of you and for us as well, the launch of the open beta has left a bitter taste. While it is true that the purpose of Beta Testing a game is to indeed expose problems before a game launches, the launch did not happen anywhere near as smoothly as we had planned.

Because of this I have decided to offer seven free days to all of the beta testers. If you decide to continue your adventures in WAR, and we certainly hope you do, you will be credited on your account from the 18th of September and will be able to take part in the adventure without any regret. By the beginning of next week, we expect many more to join us as we open the gates for our Head Start, and we look forward to welcoming all of you in the Warhammer world.

Best regards,

Ghislaine Le Rhun
GOA CEO
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/09/2008 :  19:02:45  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Cakal by som 2 maximalne 3 dni..ale nie tyzden :).. I ked si nemyslim ze to naozaj bolo potrebne, je to pekne prizanie "sorry chlapci a dievcata, posrali sme to...".. :)
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 13/09/2008 :  19:09:53  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Fuujin

Hm hele ja mam registracni mail, ale pokazdy co to chcu potvrdit naskoci mi error 303.. a to ten mail mam dobre 4 dny ... nevite jeslti je chyba furt u nich ?



tj chyba u nich v tom linku... jednoducha oprava:
najed na logovaci okno tam je tlacitko create acc, vytvoris novej mail, behem 2 minut mas novej mail a novej link kerej ti bude fungovat.. zadas klic a behem chvilky ti prijde potvrzeni



No tak jsem si udelal novy acc, uz je i potrvrzeny, ale muj klic je expired takze mi to do hry nepusti.. .coz o to to mi ted nevadi..
Ale spis abych stihnul head start me trapi ..
Bude stacit pak zadat jen ten HS klic v to pondeli ?
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 13/09/2008 :  19:15:04  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
jj dost to prehnali....ked si zoberiete ze je to kompenzacia za posranie veci v BETE a nie v realnej plne platenej hre....a za taky tyzden neplatenia stratia dost penazi....ale asi dufaju ze im pomoze napravit reputaciu....ale pekne inak no
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/09/2008 :  19:55:31  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, neví tu někdo, jak změnit PW na beta accu? Když jsem to zkoušel přes možnost forgot, tak sem změnil PW na stránku EU WARu, ale PW na spuštění hry zůstalo stejný.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:12:45  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Ahoj, neví tu někdo, jak změnit PW na beta accu? Když jsem to zkoušel přes možnost forgot, tak sem změnil PW na stránku EU WARu, ale PW na spuštění hry zůstalo stejný.



Taky by mě zajímalo. Podle mě to vůbec nejde.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:15:10  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
No a hádám, že těch 7 dní zdarma se vztáhne jedině na již vytvořený account, kde nejde změnit PW, přičemž spousta lidí svůj beta acc někomu půjčila. To sou fakt matláci.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Cairbre
Starting Member

30 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:18:47  Show Profile Send Cairbre a Private Message  Reply with Quote
pls neví někdo do kdy bude přesně běžet beta??
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:42:03  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Napsali pouze "until tonight", takze behem vecera betu vypnou.

Edited by - Pramen on 13/09/2008 21:42:21
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:45:07  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
No hodne toho nefunguje protoze EU Account Center je furt na ... asi tak. Az to daj dokupy (pokud) tak zas budou fungovat i takovy veci jako zmena hesla. Proste GOA no
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:50:06  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

No a hádám, že těch 7 dní zdarma se vztáhne jedině na již vytvořený account, kde nejde změnit PW, přičemž spousta lidí svůj beta acc někomu půjčila. To sou fakt matláci.


Budou se urcite snazit zprovoznit kompletni account management co nejdrive, kdyz mas zachvili release. Ale popravde jim muze byt ukradeny, ze lide pujcuji sve accounty jinym. Vzdyt v potvrzovacim e-mailu registrace je uvedeno "Please keep your personal details safe and do not share them with anyone", takze jestli ti nekdo prosmejdi, promaze account apod., je to bohuzel tva chyba, ze jsi sveril sve udaje nejakym matlakum.
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:56:11  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

No a hádám, že těch 7 dní zdarma se vztáhne jedině na již vytvořený account, kde nejde změnit PW, přičemž spousta lidí svůj beta acc někomu půjčila. To sou fakt matláci.



Tohle nechápu. Přijde mi, že už se fakt záměrně hledá něco na co se může nadávat.
Tohle je dost směšný, když si to po sobě ještě jednou přečteš.
Proč by měli brát ohled na to, že někdo někomu půjčil account? To je opravdu vtipné. Nějak mi z toho vyplývá že matlák je tu někdo úplně jiný :-D
A jak bys to udělal asi ty? Samozřejmě, že to bude vázané na accounty co měly betu registrovanou.
Tohle mě fakt dostává.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/09/2008 :  21:56:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RedGuard

No hodne toho nefunguje protoze EU Account Center je furt na ... asi tak. Az to daj dokupy (pokud) tak zas budou fungovat i takovy veci jako zmena hesla. Proste GOA no



GOA pužívá EA account databáze/servery

Chci funkčí account menu jako ma Funcom, Codemasters nebo Blizz. Hned teď

Mají vůbec ti co hrajou DaoC nějakou account page kde sou platby atd? nebo si o každou prkotinu musí napsat ticket

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/09/2008 :  22:11:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě bych nepůjčil acc ostrý verze, ale acc na betu je něco úplně jinýho, navíc jsem čekal, že na headstart se bude muset utvářet novej, a ne že furt budu používat tenhle jeden univerzál, to je hrozný.

Jinak bych to udělal tak, že se znovu zadá OB kód do novýho nebo stávajího účtu dle libosti, ideálně jen ty pre-orderový, ne free, protože je spousta lidí, kteří ho ani nestihli zadat. Viz WHA.

Troll lepší fanboie.

Edited by - Filda LNL on 13/09/2008 22:13:08
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 13/09/2008 :  22:31:39  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Samozřejmě bych nepůjčil acc ostrý verze, ale acc na betu je něco úplně jinýho, navíc jsem čekal, že na headstart se bude muset utvářet novej, a ne že furt budu používat tenhle jeden univerzál, to je hrozný.

Jinak bych to udělal tak, že se znovu zadá OB kód do novýho nebo stávajího účtu dle libosti, ideálně jen ty pre-orderový, ne free, protože je spousta lidí, kteří ho ani nestihli zadat. Viz WHA.



Mě přijde, že to nechápeš. Měl sis vytvořit účet, s kterým budeš hrát betu. Bohužel GOA znemožnila, že to šlo provést dobře v první třech dnech, tak se rozhodla, že tyhle lidi co museli čekat odškodní. To, že si pučil svůj account je tvá chyba. Pokud někdo nedokázal za 6dní registrovat svůj účet, tak je to zcela jeho chyba. Registrace nešli jen první 3dny.

Bylo to celkem jasný, že účty se budou zachovávat ne? Ještě když GOA dokázala, že registraci mnoho účtů nezvládné. Proč by to opakovali, že?

Edited by - x2z on 13/09/2008 22:32:47
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/09/2008 :  22:39:13  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
A co když někdo měl možnost registrovat první 3 dny, a pak už ne, důvod se vždycky najde. Nebo jim kód přišel poštou/e-mailem pozdě... Tak především tyhle by měli kompenzovat, a ne ty, kteří ten klíč dostali zadara.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 13/09/2008 :  22:57:39  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
uz tu vymyslatze chujoviny....budte radi ze dali tyzden volna ja by som dal tak 3 dni alebo nic....+ kedykolvek si mozes zmenit heslo uctu tak kde je problem
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:00:40  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ehm tak jsem prave zjistil, ze pri preorderu WHO u game.co.uk jsem si asi rovnou koupil head start, protoze mi prave poslali klic na head start, na bonus items a game exclusive item...
mimochodem tohle vse je soucast standartni krabice?

pisou mi tam, ze mi to zacina od 12:00PM GMT 15.9. ...

je bezpecne nyni goa poskytnout ten head start klic nebo radite vyckat?

no mmo
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:01:47  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Je to standartna vec pre pre-order.. a ten head start kluc este nemas kam zadat :) musis si pockat na zajtra rano.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:04:09  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Je to standartna vec pre pre-order.. a ten head start kluc este nemas kam zadat :) musis si pockat na zajtra rano.


dik nejak jsem se o to moc nezajimal protoze jsem myslel, ze mi to poslou kolem toho 18. a budu se regovat az s krabici...

tohle me zastihlo nepripraveneho

no mmo
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:07:05  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
je bezpecne nyni goa poskytnout ten head start klic nebo radite vyckat?

proc by nemelo byt bezpecne? prinejhorsim o ten head start prijdes a budes na tom jako s normal krabici.. co horsiho se muze stat?
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:09:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

proc by nemelo byt bezpecne? prinejhorsim o ten head start prijdes a budes na tom jako s normal krabici.. co horsiho se muze stat?



mno kdyz jsem ziskal necekanou pridanou hodnotu tak by byla skoda o ni zase hnedka prijit :-)

no mmo
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:22:09  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
There is now a new update available on our patch server for all localised clients. If you are playing with a French, German, Spanish or Italian client you will automatically download an approximately 200MB patch. English clients do not require this patch and will not be updated.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:42:40  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya


tak ja myslel ze mas vybrano a to jsi me uhanel na order :o))


Mám akorát víc kandidátů
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:43:32  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
Seznam serveru, ktere budou online pri Headstartu:

Core
Axe Bite Pass
Karag Dron
Karag Orrud
Karak Eight Peaks
Karak Azgal
Karak Hirn

Core Roleplay
Burlok

Open RvR
Dragonback Mountains
Eltharion
Finuval Plain

Open RvR Roleplay.
Alarielle
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 13/09/2008 :  23:53:04  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

Seznam serveru, ktere budou online pri Headstartu:

a to na zbylych servrech teda nebudou postavicky se special hlavama a tu na techto to bude kazda druha, to pak nebudou vubec rare

Edited by - qsubt on 13/09/2008 23:53:18
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 14/09/2008 :  00:21:17  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Mohl by mi sem nekdo hodit funkcni link na stazeni open beta klienta? Takovej rs.com by byl idealni :)

Na http://war-europe.com/#/clientdl/?lang=en vidim akorat cernou stranku.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 14/09/2008 :  00:26:37  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Mohl by mi sem nekdo hodit funkcni link na stazeni open beta klienta? Takovej rs.com by byl idealni :)

Na http://war-europe.com/#/clientdl/?lang=en vidim akorat cernou stranku.



musis takhle: http://www.war-europe.com/#/clientdl/?lang=en :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2008 :  02:09:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Your CD-Key has been correctly registered. It also gives you access to the following components which have been activated:

Head Start licence
Head Start Collector's Edition period (14/09/2008 to 01/10/2008 included)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2008 :  02:23:47  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
We are pleased to announce that the new code validation page is now open. At this point only those of you with a Collector's Edition pre-order pack can enter your codes, those of you with Standard Edition pre-orders will be able to register yours on Monday morning. At the moment, it is possible to enter both your Head Start access code and your bonus item codes. In order to allow for a quicker and smoother code validation process, we have granted the access code priority over bonus item codes. You are still free to enter both codes now but the bonus item code verification may be delayed.

Please note that in some cases, the leaflet inside the pre-order box contains a slight error. The description state that the code for your bonus in-game items will have the prefix PCEIR1, this will be the case if you bought your pre-order from a normal retail store. However, if your pre-order pack came from a web merchant then your code will begin with PCEIE1 instead. In any case the actual code printed on the back of the leaflet will be correct so do not be concerned if it doesn't appear to match the details in the instructions.


Source: http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en151&lang=en

Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/09/2008 :  07:57:40  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
jedou vam servery takhle rano ? me to pise fetching servers a nic se nedeje
Go to Top of Page

Turok
Starting Member

25 Posts

Posted - 14/09/2008 :  08:27:08  Show Profile  Send Turok an ICQ Message Send Turok a Private Message  Reply with Quote
bolo by fajn do spustia headstartu sa dohodnut, na ktory server sa pojde ... hlavne ty co chcu byt spolu v guildach.
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 14/09/2008 :  08:39:41  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
No runeblade se sune na Eltharion.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  08:41:01  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tchor

jedou vam servery takhle rano ? me to pise fetching servers a nic se nedeje



Jasně.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:00:47  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvědavej, co je u GOA "Sunday afternoon". Tipoval bych to tak na 23:00
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:13:57  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
pls lidi nevite co bych s tim mohl mit furt mi to nak nejde kdyz to spustim tak to stale pise fatching servers a pak no servers found pritom doma mi to jede bez problemu ted sem si dotahl pc k brachovi a tady se tomu nak nechce
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:17:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tchor

pls lidi nevite co bych s tim mohl mit furt mi to nak nejde kdyz to spustim tak to stale pise fatching servers a pak no servers found pritom doma mi to jede bez problemu ted sem si dotahl pc k brachovi a tady se tomu nak nechce



Asi Ti dali banána :(
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:18:47  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Možná to bude tím, že open beta skončila a headstart bude až odpoledne?
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:22:29  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
Fetching servers to pise i me,kdyz spustim hru a nemam aktivovanej CE headstart kod.
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:24:24  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
aha takze staci aktivovat headstart kod a cekat az to zapnou ? jinak to ted pojede do toho 16teho pak wipe a uz naostro nebo jak to bude ?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:26:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tchor

aha takze staci aktivovat headstart kod a cekat az to zapnou ? jinak to ted pojede do toho 16teho pak wipe a uz naostro nebo jak to bude ?



ne zadny wipe uz nebude, kdyz bug da. head startem zacina ostra hra

lastfm
Go to Top of Page

Foebane
Starting Member

12 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:26:23  Show Profile Send Foebane a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tchor

aha takze staci aktivovat headstart kod a cekat az to zapnou ? jinak to ted pojede do toho 16teho pak wipe a uz naostro nebo jak to bude ?



Tak ono uz to jede...pro ty co maj CE.Zitra se budou moct pridat ti co maj normalni pre-order a 18tyho zbytek.
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:35:16  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
aha tak to jo mno takze dnes se mi to nepovede vubec spustit kua :D a to sem dnes jel za brachem mu to ukazat jinak s tim preorder me to trochu zblblo kdyz mi dosel bylo u nej napsano ze muzu zacit hrat dva dny pred vydanim hry takze 16teho
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:41:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ale tak to prece i je ne? Akorat CE muzou logovat dneska. Preorder normalni verze 16teho ne?

Proc by me informovali ze muzu 16teho a pak me tam pustili uz 15tyho? Explain.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 14/09/2008 09:42:52
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:47:59  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Mno
account logon page: NOT running
new account creation page: UP but NOT running
code entery system: UP and (možná) running
..., užitečné tedy jen pro existující beta accounty, postup GOA opět postrádá logiku, přesně dle mých předpokladů.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 14/09/2008 09:49:40
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:48:28  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
US moze az 16-teho, EU mozu uz 15-teho.
Go to Top of Page

Ondra12
Starting Member

26 Posts

Posted - 14/09/2008 :  10:09:55  Show Profile  Send Ondra12 an ICQ Message Send Ondra12 a Private Message  Reply with Quote
Hele můžu na ten klíč z CE použít ten acc z open bety ?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  10:10:46  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jak začínají headstart CE kody pls ? Těch prvních 6 písmen
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000