Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:50:55  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Etharion - vysvetluje? :o)

Napisal som report, i ked neviem ako budu riesit vracanie expov za questy a vyber odmeny v nich. Som dost skepticky :o(

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:54:50  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
pamatujes si jakym zpusobem jsi se odhlasil ?

lastfm
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 02/10/2008 :  10:57:45  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Co jsem četl, tak Eltharion k ránu snad spadl. Po nahození byl nejspíš nějaký rollback.
Edit: ani se tomu padání nedivím. Večer byly scenária naprosto nehratelný kvůli lagům.

Edited by - Aramir on 02/10/2008 10:58:24
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 02/10/2008 :  11:03:09  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Etharion - vysvetluje? :o)

Napisal som report, i ked neviem ako budu riesit vracanie expov za questy a vyber odmeny v nich. Som dost skepticky :o(



Mohlo by.. :) Len si bud isty ze si nehral na klonovanom servery..ci uz predtym alebo potom ako si postracal veci. Vela krat sa totiz stalo ze ked ma server nachvilu vypadok alebo obcas to spravi len tak, ze hra ta automaticky presune na tvoj klonovany server a ty si to pri vybere charakteru nemusis ani vsimnut.. Stalo sa to u nas v guilde.. Tiez nadaval ako pohan ze stratil 3 renown ranky, 2 normalne ranky a nejaky epic co mu vypadol z hraca ale ked sme mu povedali ze v ten den sme ho nikto nevideli online, tak az potom zistil ze predchadzajuci den hral na klonovanom servy.

Edited by - ManiaCCC on 02/10/2008 11:10:15
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/10/2008 :  11:16:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nebyl toto bug z bety ze kdyz padnul server tak nekteri hraci mely rollback ? tusim psali ze to je opraveno. btw toto mi prijde opravdu jako az nepopsatelne zavazny bug aby hraci ztraceli tak velke casove useky pri padu serveru.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 02/10/2008 11:16:20
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 02/10/2008 :  11:32:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
vzdy zas a znova si vzpomenu jak jsem se ptal jestli by nebylo lepsi hrat v US u mythicu nez u goa...

no ted uz pozde bycha honiti...

btw nekde jsem vcera cetl, ze GOA snad nabizi exdaoc hracum spojeni war a daoc uctu?

no mmo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 02/10/2008 :  12:12:11  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jojo, posilali to emailem, spolu s klicem na "special triskel trophy".

Edited by - Lobos on 02/10/2008 12:14:59
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/10/2008 :  12:18:47  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Jojo, posilali to emailem, spolu s klicem na "special triskel trophy".



Je to mrnavej odznacek. Nosim ho na rameni :)

UO hraci maji taky k dispozici kod na trofej.

Edited by - VT on 02/10/2008 12:25:06
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 02/10/2008 :  12:24:56  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Hmm me se zobrazuje jenom na pasku :(
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 02/10/2008 :  17:02:32  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Tak som si overil tu moznost s klonovanim a po zisteni ze na naklonovanom servry lezi moj orc lvl 12 a na origos lvl 16 tuto moznost vylucujem :o).
Asi zostava hrat to znovu, stravit u toho cas znovu a dufat ze zajtrajsie prebudenie ma nepripravi o 1, ale rovno 2 lvly .. s takymto pocitom prechadza aj chut hrat inak skvelu hru

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 02/10/2008 :  19:50:06  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

quote:
Originally posted by Lobos

Jojo, posilali to emailem, spolu s klicem na "special triskel trophy".



Je to mrnavej odznacek. Nosim ho na rameni :)

UO hraci maji taky k dispozici kod na trofej.


Jako ty jsi dostal nejakou trofej od GOA? Vzdyt jsi hral na US serverech s nami
Ja teda nic a myslim ze tim ze jsem byl na US serveru tak asi nic nedostanu.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/10/2008 :  21:23:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

UO hraci maji taky k dispozici kod na trofej.



a to jdi cetl kde ? respektive jak se k ni dostanu ?

lastfm
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 03/10/2008 :  09:29:14  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya


Jako ty jsi dostal nejakou trofej od GOA? Vzdyt jsi hral na US serverech s nami
Ja teda nic a myslim ze tim ze jsem byl na US serveru tak asi nic nedostanu.



Já tu trofej z DAoC mám. Stačilo jen, abych měl dříve registrovaný EU trial account na stejný mail, jako mám teď WAR

Edited by - Aramir on 03/10/2008 09:30:03
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 03/10/2008 :  10:56:45  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, mel bych lame dotaz. Hraju na jednom z [EN} Core serveru z duvodu, ze cekacka na Etharionu trebas vcera byla realnych 45 minut. Tento server, kde hraju neni uplne zaplnenej. No, konecne jsem se dostal do prvni RvR zony na prvni mape greekins vs dwarfs a dostalo se mi velkeho zklamani, ze jsem nenarazil ani na jednoho orderaka. Je to normalni? Premyslel jsem nad tim, ze mozna mame na serveru malo lidi, nebo ze lide uz z uvodnich zon vylezli a jsou ve vyssich - coz se mi zda ale divne, protoze hra je v prodeji teprve relativne kratce.

Predem moc dekuji za jakoukoliv konstruktivni odpoved. Je dost frustrujici hrat RvR onlinovku a nemoci si poradne zaPvPckovat.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:15:12  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
1) celkove mene zaplneny server
2) ano opravdu hlavni vlna jiz outlevelnula T1 a skoro bych rek ze i T2
3) kdyz se prihlasis, klikni na ikonku zarazeni do queu na scenario, vecer si jednou za cas nejake to rvr zahrajes.

4) pockej si na T4

lastfm

Edited by - Rashaverak on 03/10/2008 11:15:34
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 03/10/2008 :  11:37:51  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Jinak RVR zóny se v zásadě pohybují mezi dvěma extrémy - prázdné / zerg. Takže jak kde, jak kdy. Nicméně už pomalu nastává stav "grupa čtyřicítek v low zóně", takže jsi nejspíš o moc nepřišel
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/10/2008 :  12:57:41  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Otazka je, proc do RvR zony vubec chodit (tedy krom prvniho nakouknuti). Na scenario cekam taky, ale aspon u toho nemusim behat po prazdne mape a kdyz uz se dockam, tak je to dost casto celkem vyrovnany boj. Asi to ma smysl jen ve velke grupe. Na druhou stranu, od onlinovky necekam ze bude o solo hre, takze to mozna neni az tak uplne naskodu...
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 03/10/2008 :  13:01:28  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaster

Ahoj, mel bych lame dotaz. Hraju na jednom z [EN} Core serveru z duvodu, ze cekacka na Etharionu trebas vcera byla realnych 45 minut. Tento server, kde hraju neni uplne zaplnenej. No, konecne jsem se dostal do prvni RvR zony na prvni mape greekins vs dwarfs a dostalo se mi velkeho zklamani, ze jsem nenarazil ani na jednoho orderaka. Je to normalni? Premyslel jsem nad tim, ze mozna mame na serveru malo lidi, nebo ze lide uz z uvodnich zon vylezli a jsou ve vyssich - coz se mi zda ale divne, protoze hra je v prodeji teprve relativne kratce.

Predem moc dekuji za jakoukoliv konstruktivni odpoved. Je dost frustrujici hrat RvR onlinovku a nemoci si poradne zaPvPckovat.

jdi nekam na open, a pak jako high lvl muzes zabijet lowlevly mimo RVR treba jak delaji public qvesty atd..
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 03/10/2008 :  13:43:39  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Araya


Jako ty jsi dostal nejakou trofej od GOA? Vzdyt jsi hral na US serverech s nami
Ja teda nic a myslim ze tim ze jsem byl na US serveru tak asi nic nedostanu.



Já tu trofej z DAoC mám. Stačilo jen, abych měl dříve registrovaný EU trial account na stejný mail, jako mám teď WAR


EU DAoC jsem mel na jednom mailu, ted mam WAR na jinem. DAoC/WAR special offer mi prisel na ten predesly a ten kod na konci e-mailu jsem zadal do code a mam to taky. Takze neni potreba, abys mel zadany svuj e-mail zaroven u DAoC a WAR.
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 03/10/2008 :  13:46:18  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt
jdi nekam na open, a pak jako high lvl muzes zabijet lowlevly mimo RVR treba jak delaji public qvesty atd..


Diky za radu , na open PvP urcite pujdu, ale ne z duvodu, ze bych si potreboval kompenzovat svoji menecenost na lowlevelech. Mnohem lepsi je drazdit vyssi levely tim, ze je zabijes ;) Fakt ten core server byl tezkej omyl - strasne me sere, ze nemuzu nonPvPflaged smradlavy trpose sejmout.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 03/10/2008 :  15:57:49  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

Marketka, RvR hra neexistuje, existuju len PvE a PvP hry.
A kedze WAR obsahuje aj PvE, tak ho clovek moze kritizovat rovnako, ako PvP.
PvE obsah nemozes kritizovat v CounterStrike, tam totiz ziadne PvE neexistuje, vo WAR vsak ano.



RvR hra že neexistuje ? Si spadl z višně? Warhammer online je RvR hra a to od tvůrců, kteří pravidla RvR vymysleli, přičemž první online RvR hra byl DAoC.

Jinak právě to, že si ve WAR můžeš vybrat jakým způsobem se bude tvá postava vyvíjet je unikátní a neuvěřitelně svobodný systém, kde děláš právě to, co tě baví a na co máš zrovna chuť. Nikdo tě k ničemu nenutí.

A otázku PvE ve WAR bych určitě nesnižoval - má veliký význam - už jenom pro příběh jednotlivých království a ras, vždyť historie světa warhammeru je fakticky stará 25 let. WAR je mimo jiné nabušený zkrytým PvE i PvP obsahem který ani zdaleka nebyl doposud hráči objeven. Pohrdání nad PvE ve WAR není na místě.

Ninjagon
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 03/10/2008 :  16:11:09  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
RvR hra že neexistuje ? Si spadl z višně? Warhammer online je RvR hra a to od tvůrců, kteří pravidla RvR vymysleli, přičemž první online RvR hra byl DAoC.


Nie, neexistuje.
RvR je podrobnejsie oznacenie stylu PvP, ale stale je to len PvP.

PvE = Player vs. pocitacom ovladany Environment
PvP = Player vs. iny zivy Player
RvR = Realm vs. Realm (t.j. PvE + masove PvP t.j. skupina hracov vs. ina skupina hracov)

Pri autach existuje napr. Skoda Fabia a az potom sa deli na Combi, Sedan, atd. Ale stale to je Skodovka. Chapes?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/10/2008 :  17:46:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

UO hraci maji taky k dispozici kod na trofej.



a to jdi cetl kde ? respektive jak se k ni dostanu ?



To jsem cetl nekde na warhammeralliance, kdyz jsem hledal info o problemu s nasazeni daoc odznacku (na stary shoulders mi proste nesel navleknout).

Edited by - VT on 03/10/2008 17:47:04
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/10/2008 :  17:52:03  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Otazka je, proc do RvR zony vubec chodit (tedy krom prvniho nakouknuti). Na scenario cekam taky, ale aspon u toho nemusim behat po prazdne mape a kdyz uz se dockam, tak je to dost casto celkem vyrovnany boj. Asi to ma smysl jen ve velke grupe. Na druhou stranu, od onlinovky necekam ze bude o solo hre, takze to mozna neni az tak uplne naskodu...



Za keepy padaji zlate sáčky a je tam celkem dost renown pointu. Z gildou jsem za dve tri hodiny v raidu udelal vzdy jeden cely renown level.

Asi to ma taky vliv na dobyvani mest (rozlozeni sil ve vsech rvr tierech), ale pochybuji, ze jim to funguje.

Edited by - VT on 03/10/2008 17:52:54
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 03/10/2008 :  17:57:07  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by Araya


Jako ty jsi dostal nejakou trofej od GOA? Vzdyt jsi hral na US serverech s nami
Ja teda nic a myslim ze tim ze jsem byl na US serveru tak asi nic nedostanu.



Já tu trofej z DAoC mám. Stačilo jen, abych měl dříve registrovaný EU trial account na stejný mail, jako mám teď WAR


To je prasarna 4 roky DAOC na US serverech a nic nedostanu zasrana GOA
Go to Top of Page

Tchor
Starting Member

14 Posts

Posted - 03/10/2008 :  18:34:59  Show Profile Send Tchor a Private Message  Reply with Quote
pls potreboval bych se zeptat kdyz sem si hru obednal a zacal sme hrat headstart ktery mi dnes skoncil a hru sem si nestihl na poste vyzvednout tak kdyz su koupim jinou krabici tak si ji muzu aktivovat na headstart acc ktery uz mam ? a jak to je s volnym mesicem budu ho este mit nebo to byl tendel co ted probehnul ?
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 03/10/2008 :  18:58:42  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tchor

pls potreboval bych se zeptat kdyz sem si hru obednal a zacal sme hrat headstart ktery mi dnes skoncil a hru sem si nestihl na poste vyzvednout tak kdyz su koupim jinou krabici tak si ji muzu aktivovat na headstart acc ktery uz mam ? a jak to je s volnym mesicem budu ho este mit nebo to byl tendel co ted probehnul ?

volny mesic budes met i kdyz si krabici koupis za rok, je to soucasti krabice. predpokaldam ze jakoukoliv krabici si muzes na acc aktitovat, nemusi to byt ta, co mas zrovna na poste.

quote:
Originally posted by Rahman

Otazka je, proc do RvR zony vubec chodit (tedy krom prvniho nakouknuti). Na scenario cekam taky, ale aspon u toho nemusim behat po prazdne mape a kdyz uz se dockam, tak je to dost casto celkem vyrovnany boj. Asi to ma smysl jen ve velke grupe. Na druhou stranu, od onlinovky necekam ze bude o solo hre, takze to mozna neni az tak uplne naskodu...

no otazka je, co od hry cekas, pokud jedes ciste jako "prospechar", tak pomer cena/vykon=cas/renown vyjde SC asi nejlip v jakekoliv fazi hry aspon zatim se to tak jevi. ale treba ne kazdeho bavi treba byt 90% casu v SC. Ja osobne doufam ze se budou hrat vsechny SC co t4 nabizi a ne jenom 1/2 typy, v tomto ohledu mne t3 hoooodne zklamala. kde sem proste 4 scenarka ani nevidel.

quote:
Originally posted by Blaster
Diky za radu , na open PvP urcite pujdu, ale ne z duvodu, ze bych si potreboval kompenzovat svoji menecenost na lowlevelech. Mnohem lepsi je drazdit vyssi levely tim, ze je zabijes ;) Fakt ten core server byl tezkej omyl - strasne me sere, ze nemuzu nonPvPflaged smradlavy trpose sejmout.

ale no tak je to valka, a plati zakonyo dzungle, sinejsi papa slabsi, proste muzes prospet svoji frakci jednak zabijenim keep lordu nebo ownovanim SC anebo snizovanim moralky lowlvl chosenu/marauderu tim ze je budes zabijet

Edited by - qsubt on 03/10/2008 19:07:02
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 03/10/2008 :  20:34:06  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt
quote:
Originally posted by Rahman

Otazka je, proc do RvR zony vubec chodit (tedy krom prvniho nakouknuti). Na scenario cekam taky, ale aspon u toho nemusim behat po prazdne mape a kdyz uz se dockam, tak je to dost casto celkem vyrovnany boj. Asi to ma smysl jen ve velke grupe. Na druhou stranu, od onlinovky necekam ze bude o solo hre, takze to mozna neni az tak uplne naskodu...

no otazka je, co od hry cekas, pokud jedes ciste jako "prospechar", tak pomer cena/vykon=cas/renown vyjde SC asi nejlip v jakekoliv fazi hry aspon zatim se to tak jevi. ale treba ne kazdeho bavi treba byt 90% casu v SC. Ja osobne doufam ze se budou hrat vsechny SC co t4 nabizi a ne jenom 1/2 typy, v tomto ohledu mne t3 hoooodne zklamala. kde sem proste 4 scenarka ani nevidel.



Na to tak trochu narazim. Problem s rozmanitosti pvp contentu je, ze na kazde pvp potrebujes nejen spoluhrace, ale take protihrace. Ve wow jsou jen 4 ruzne battlegroundy a presto s tim byl problem, ktery se Blizzardi snazili resit nekolika zpusoby:
- battlegrupy
- ruzne marky z ruznych BG s tim, ze potreba jsou vsechny
- pvp vikendy

Ten treti bod je vicemene casove rozdelena zvysena motivace pro ruzne battlegroundy.

Vzato kolem a kolem to ani takhle porad uplne nefunguje, do nekterych bg lidi lezou opravdu jen kdyz ty marky nutne potrebuji.

Potiz je, ze i pro hrace, ktery se neohlizi jen na meritelny gain, ale chce si pokud mozno uzit vse, co hra nabizi, je absence podobnych berlicek citit - pokud se na nektere scenarko nesejde dost zajemcu, tak si ho proste nezahraje.

U pvp akci mi chybi (mozna jen nevim ze existuje) nejaka moznost planovane organizace, kterou tedy pravda i ve wow zarizuji hraci (planovaci kalendare, prihlasovani se na raidy v ramci gildy, atd). V pripade pvp je samozrejme mozne pouzivat stejny system, ale zafunguje to jen na jedne strane barikady (leda by se domluvilo par gild na jednom serveru na obou stranach, ale to mi prijde uz znacne komplikovane).

Je to spis jen takova otazka k zamysleni...
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 04/10/2008 :  05:04:10  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Pokud jde o PvP. Asi mě budete chtít ukamenovat, ale imho to je vždy o vytvoření pocitu, že se něco děje, nemusí to být ani realita, jde o pocit. V pravěkém AC jsme lovili PK a všichni jsme byli úplně bez sebe, když jsme dvě hodiny stopovali vraha, jenž nás pak stejně vykosil.

Alterac Valley ve WoWu - přesný opak AC (pro ty později narozené - Asheron's Call, stará onlinovka), hromada lidí zavřená v instanci, ale díky velikosti a počtu NPC jsem měl pocit, že opravdu bojuji v bitvě.

----edit----
Alterac Valley - jak tady už někdo podotknul, tak opravdu myslím původní verzi tohoto bg, kdy tam bylo dost NPC zapojených do bojů.
------------

WAR - boje o keepy se mohou rovnat zážitkům z Asheron's Call, ale scenária mi silně připomínajá GW (některá) a to mi, subjektivně, nesedí. Ale spousta lidí má opačný názor.

Kdyby se povedl Vanguard, tak WARa asi nehraji, ale v rámci dnešních možností - ten svět má hodně blízko online světům, kde jsem kdysi začínal. Nejsou tam instance jak v AoC, není to až natolik zjednodušené jako ve WoW (ok, provedení profesí je ještě primitivnější, než ve WoW, a vadí mi to), nicméně na Core serveru jsem měl opravdu velmi silný pocit omezení.

A ještě k hodnotě věcí - teď se dá docela dobře vydělávat. Na lvl 18 už mám 70g a to jsem utrácel za kdejakou hloupost. Pokud má člověk zkušenosti z jiných her, tak může na AH rýžovat, ceny zboží se teprve utvářejí = člověk je může utvářet. Ale nebudu prozrazovat know how :D

Tož tak...

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.

Edited by - walfischberg on 05/10/2008 14:34:02
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 04/10/2008 :  12:53:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Pokud jde o PvP. Asi mě budete chtít ukamenovat, ale imho to je vždy o vytvoření pocitu, že se něco děje, nemusí to být ani realita, jde o pocit. V pravěkém AC jsme lovili PK a všichni jsme byli úplně bez sebe, když jsme dvě hodiny stopovali vraha, jenž nás pak stejně vykosil.





Staré dobré AC :-) Ve WAR k němu mám taky zatím nejblíž ze všeho co jsem od roku 2000 hrál.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 04/10/2008 :  14:36:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No chtel jsem trosku narazit na ekonomiku herniho systemu.. Prijde mi, ze ty goldy jsou temer nepotrebny, snad jen zatim. Prvni mount je pomerne levnej, goldy ziskat neni vubec problem a hlavne, na co je ted potrebuju? Nevim o tom, ze by byl lvl 40 mount a taky, je tu neco jako enchanting? Krome talismanu teda.. Healer je levnej, respecializace je levna (diky bohu), skilly jsou levny, diky absenci durability neni treba ani repair, barveni predmetu je levna zalezitost.

Opravte me jestli v necem nemam pravdu, ale zatim mi prijdou goldy uzitecny jen na nakup modryho setu za PvP

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 04/10/2008 :  14:48:10  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

No chtel jsem trosku narazit na ekonomiku herniho systemu.. Prijde mi, ze ty goldy jsou temer nepotrebny, snad jen zatim. Prvni mount je pomerne levnej, goldy ziskat neni vubec problem a hlavne, na co je ted potrebuju? Nevim o tom, ze by byl lvl 40 mount a taky, je tu neco jako enchanting? Krome talismanu teda.. Healer je levnej, respecializace je levna (diky bohu), skilly jsou levny, diky absenci durability neni treba ani repair, barveni predmetu je levna zalezitost.

Opravte me jestli v necem nemam pravdu, ale zatim mi prijdou goldy uzitecny jen na nakup modryho setu za PvP



no a včem je problem? že ušetříš čas a nemusíš farmit jak debil? aspon to nepřiláká lamy co by si goldy potom prodavaly (wow) .. :-) ve warhammeru se zkrátka držej hesla že penize nejsou všechno :-P

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 04/10/2008 :  14:54:01  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
goldu je moc, to neni nic proti nicemu, mam 150g a cilene sem je nefarmil, talismany pred lvl40 neresim, goldy sou vicemene k nicemu mam zatim dojem.
-
SC - no t3 bylo ve znameni jedineho, a to strasneho Ton Anrocu nebo jak se ta sopka jmenovala, a t4 zatim vypada na serpent passage only, snad se to zmeni s vetsim prilivem hracu a budou se hrat i jine, ted je to tak ze kdyz si joinu tech zbylych 5, tak hodinu nic, dam join serpenty a instant proc:(
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/10/2008 :  15:03:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
First WAR city siege takes place
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=249670

Go to Top of Page

Eldrim
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/10/2008 :  17:34:14  Show Profile  Send Eldrim an ICQ Message Send Eldrim a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat, je mozne jit na aukci uz na levelu 10? Nikde jsem totiz zatim zadne mesto s aukci nenasel... hraji za orca

Edited by - Eldrim on 04/10/2008 17:35:09
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 04/10/2008 :  18:50:22  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by walfischberg

Alterac Valley ve WoWu - přesný opak AC (pro ty později narozené - Asheron's Call, stará onlinovka), hromada lidí zavřená v instanci, ale díky velikosti a počtu NPC jsem měl pocit, že opravdu bojuji v bitvě.



Sorry za OT, ale tohle nelze nekomentovat...

Díky dvěma raidům, probíhajícím kolem sebe aby soutěžily o to kdo dřív sejme NPC generála, jsem měl pocit že se pohybuju ve frašce


Jinak aukce je dostupná od levelu 1 - stačí vydělat 50 copper, doběhnout do warcampu a odletět do hlavního města.
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 04/10/2008 :  19:20:33  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Sorry za OT, ale musim reagovat na OT:

Myslim ze walfischberg mysli jednu z prvnich verzi AV. Az nasledy "upravy" z toho udelali tuhle, jak rikas, frasku.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 04/10/2008 :  20:18:33  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
goldy budou potreba imo na spotrebaky (poty) a pak HLAVNE na drzbu keepu...v t4 ma udajne drzba keepu prijit na 10g/hodina... toz tak :-)

no mmo
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/10/2008 :  09:46:53  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Aj vam nejde nalogovat?za trposa ma neche lognut
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 05/10/2008 :  10:13:22  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
NA K8P mi nejdou lognout jen classy, ktere mam v guilde. Mam jednoho twinka (uz vytvoreneho drive) a ten lognout jde. Cerstve vytvoreny char mi nejde lognout.
edit: Tak prej maji dole par zon, Nordland napr. jede.

Edited by - Pramen on 05/10/2008 10:39:29
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 05/10/2008 :  15:08:59  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
Je nejaka prognoza, ze v budoucnosti Mythic navysi kapacity serveru, pote, co se ukaze kolik bude pravidelne platicich lidi? Samozrejme narazim primarne na server Eltharion, kde je podle informaci na tomto foru (z Open PvP serveru) asi nejvice cechu. Jako cekacky 20-45 minut jsou fakt ukrutne - jakekoliv hlaseni se na regulerni guildovni akce bude asi problematicke. Pamatuji se, ze zrovna kvuli tomuto zazil tehdejsi Wow server Shadowmoon docela silnou migraci cechu na Drakthul.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 05/10/2008 :  19:00:30  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé je, že Eltharion hlásí full, ale třeba v Badlands (T3 dorf) skoro člověk na nikoho nenarazí. To samé i RvR Lakes - všechny keepy většinou vlastní destruction, který se zdá být víc organizovaný a ze strany orderu žádná snaha. Všichni se akorát cpou do scénárií, který jsou bugnutý. Doufám, že až bude většina populace na 40, tak RvR zóny ožijou.. Alespoň tam, když se v nižších tierech děje prd.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/10/2008 :  19:18:05  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaster

Je nejaka prognoza, ze v budoucnosti Mythic navysi kapacity serveru, pote, co se ukaze kolik bude pravidelne platicich lidi? Samozrejme narazim primarne na server Eltharion, kde je podle informaci na tomto foru (z Open PvP serveru) asi nejvice cechu. Jako cekacky 20-45 minut jsou fakt ukrutne - jakekoliv hlaseni se na regulerni guildovni akce bude asi problematicke. Pamatuji se, ze zrovna kvuli tomuto zazil tehdejsi Wow server Shadowmoon docela silnou migraci cechu na Drakthul.



Karak-Azgal je na tom stejně... 45minut fronta

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/10/2008 :  20:41:52  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
U nas se order sere porad do scenaria Tor Arnoc v tieru3 a ja uz tam prestavam lezt i za cenu ze si nezahraju, pac neumej bojovat a jen odhazujou lidi do lavy a uz me to fakt sere kdyz 10x umru v lave do 2 minut. U orderu snad kazdej kreten odkopava.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 05/10/2008 :  21:11:33  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

U nas se order sere porad do scenaria Tor Arnoc v tieru3 a ja uz tam prestavam lezt i za cenu ze si nezahraju, pac neumej bojovat a jen odhazujou lidi do lavy a uz me to fakt sere kdyz 10x umru v lave do 2 minut. U orderu snad kazdej kreten odkopava.

haha ale no tak
qsubt Posted - 03/10/2008 : 11:04:18
ad knockbacky - po kazdem KB ma postizeny nejakou dobu imunitu na dalsi KB, no a pokud ste jeste nemeli cest v t3 sopce SC, tam si jich uzijete dost, tam je to klicova vec a je to dost deprimujici SC -> zbytecne velka mapa se zakazanym mountem.. no uvidite, a zadne jine se moc v t3 ani nehraje

kb ma kazdy tank, i destr., IB muze pres taktiku ve venge vetvi aoe kb s nizkym CD to je pravda, kazdy "ranger" ma (=muze mit) morale1 kb, kazdy healer ma aoe kb (aspon shaman ma tak predpokladam ze kazdy)
zpetne muzu rict ze Tor Anroc je sux a lidi by se meli vzchopit a hrat i jine. A specialne pro araju jak to funguje 10MB video shot http://jonejo.com/bg01.avi
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 05/10/2008 :  22:28:15  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Zajímavé je, že Eltharion hlásí full, ale třeba v Badlands (T3 dorf) skoro člověk na nikoho nenarazí. To samé i RvR Lakes - všechny keepy většinou vlastní destruction, který se zdá být víc organizovaný a ze strany orderu žádná snaha. Všichni se akorát cpou do scénárií, který jsou bugnutý. Doufám, že až bude většina populace na 40, tak RvR zóny ožijou.. Alespoň tam, když se v nižších tierech děje prd.



Jojo stoji to za prd. Mythic mel uz v tomhle patchi nerfnou xp a rr gain ze scenarii tak o 90% a naopak to boostnout v open rvr. Ta hra by hned byla o necem jinem. Neni se cemu divit, kdyz ma clovek za 15 minut 10k+ xp, 1k renown + 4k xp za questy

Edited by - Lobos on 05/10/2008 22:30:32
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/10/2008 :  22:57:03  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
u vendoru v hlavnim meste jdou koupit sety pro classy jako treba: http://www.wardb.com/item.aspx?id=27438

ovsem neplati se penezma ale necim jinym nevi nekdo co to je a kde se to da sehnat?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/10/2008 :  23:13:17  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Araya

U nas se order sere porad do scenaria Tor Arnoc v tieru3 a ja uz tam prestavam lezt i za cenu ze si nezahraju, pac neumej bojovat a jen odhazujou lidi do lavy a uz me to fakt sere kdyz 10x umru v lave do 2 minut. U orderu snad kazdej kreten odkopava.

haha ale no tak
qsubt Posted - 03/10/2008 : 11:04:18
ad knockbacky - po kazdem KB ma postizeny nejakou dobu imunitu na dalsi KB, no a pokud ste jeste nemeli cest v t3 sopce SC, tam si jich uzijete dost, tam je to klicova vec a je to dost deprimujici SC -> zbytecne velka mapa se zakazanym mountem.. no uvidite, a zadne jine se moc v t3 ani nehraje

kb ma kazdy tank, i destr., IB muze pres taktiku ve venge vetvi aoe kb s nizkym CD to je pravda, kazdy "ranger" ma (=muze mit) morale1 kb, kazdy healer ma aoe kb (aspon shaman ma tak predpokladam ze kazdy)
zpetne muzu rict ze Tor Anroc je sux a lidi by se meli vzchopit a hrat i jine. A specialne pro araju jak to funguje 10MB video shot http://jonejo.com/bg01.avi


mno imunitu mam asi 5 sec, ale je mi to k hovnu kdyz v ty lave chcipnu.
BTW me serou i destro magori co hazou do lavy lidi co maji 2% hp a skoro umrou a jelikoz cipnou v lave tak se nezapocitaji do skore takze pak se tam bojuje uplne na hovno

Edited by - Araya on 05/10/2008 23:17:27
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 05/10/2008 :  23:29:13  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, ja som teraz zacal robit T3 scenarka a asi som mal fakt luck, lebo sa tam skoro vobec nekopalo do lavy, iba velmi malo, takze to bolo celkom v pohode, a vzdy sme vyhrali, ale nikdy nie o viaecj ako 50 bodov :) celkom sranda hry
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/10/2008 :  00:05:08  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Já začínám mít podezření, že Tor Anroc snad musí být bug - po zavedení plošného přihlášení do scénarií a addonů co to dělají automaticky mi nedává smysl, že by se lidi za Order hlásili jen do něj. Zvlášť když za dnešek ze snad 30ti scénárií co jsem byl vyhráli jestli 2? Expa je to, pravda, rychlá, ale ne zas tak rychlá aby se nehrálo vůbec nic jinýho...

Fakt je že ani Talabec Dam / Black Fire Basin co se hrávaly alespoň trochu se už kdovíproč nehrajou VŮBEC...

Edited by - Marigold on 06/10/2008 00:28:12
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000