Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/12/2008 :  15:20:38  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
nie :) neutocili

zamkli Reikland akurat a bol tam pokus o zabitie fortress lorda, lenze server to nezvladol, bohuzial

boli sme s kamosmi v BB a v jednej sekunde padla cela gilda aj moj friend list :) ale povedal by som, ze je to skor smutne ako smiesne ....

MMO traveller
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 08/12/2008 :  16:26:52  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ako som uz pisal... RvR hra, co nezvlada RvR.
Naozaj smutne, ale pravdive.

Ked hraci hraju scenarka, je to OK, ked zacnu hrat tak, ako je ta hra prezentovana, servery to nezvladnu. Vcera som mal pri WB vs WB krasnu tahovu strategiu....

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 08/12/2008 :  21:24:27  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ako som uz pisal... RvR hra, co nezvlada RvR.
Naozaj smutne, ale pravdive.

Ked hraci hraju scenarka, je to OK, ked zacnu hrat tak, ako je ta hra prezentovana, servery to nezvladnu. Vcera som mal pri WB vs WB krasnu tahovu strategiu....



uprimne si myslim, ze to neni az taka chyba hry, ako GOA, ktore je uplne k hovnu, vsetko co robi stoji za...

nesledujem US fora, takze neviem, ci to pada tam, ale z EU for to tak vyznieva, ze US servery zvladaju "skoro" vsetko... mozno sa mylim, ale z informacii ktore mam mi vychadza toto..

ja len dufam, ze pri mojom hrani ked sa dostanem na 40lvl, tak uz bude vsetko vyladene...

inak, neviete kedy ma byt patch 1.1 ? aj ked ten tiez asi moc nepomoze, ale co uz :(
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  07:45:15  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
myslym, ze je uplne jedno, kde je chyba, ale aj uplne zaslepeny fanboy to snad uzna, ze nie je vsetko s kostolnym poriadkom.

Podla for to naozaj vyzera, ze US servery su na tom podstatne lepsie, ci uz stabilitou, supportom, alebo poctom hrajucich ludi.
Ze su v EU dva MED vs MED servery v case najvacsej spicky? To o niecom svedci.

A to mame zaciatok zimy, cas, ked hry hrava najviac ludi za cely rok. Od januara v kazdej hre zacinaju pocty aktivne hrajucich hracov KLESAT, az po minimum v lete a cez prazdniny.

Uz len to, ze nie su schopny opravit ten trapny stary bug s filtrom u Auctionera tiez o niecom svedci...
...beham po T4 a nikde nikto...ani sa tam nic nedeje, na Azgale.
Moje nadeje, vkladane do T4 sa stracaju...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 09/12/2008 08:03:23
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 09/12/2008 :  08:55:04  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu


...beham po T4 a nikde nikto...ani sa tam nic nedeje, na Azgale.



Hmm zajímavé, tak šup na keep, když ho nikdo nebrání .
Na Eltharionu masivní bitva nonstop 4 hodiny, gildovní warbanda plná a další lidi už jsem nemohl vzít. Keepy jdou málokdy zabrat bez boje ...

Ninjagon
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/12/2008 :  08:55:48  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Meboj třeba se lidé vrátí až opadne ten hype WOLTK.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 09/12/2008 :  08:58:00  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Meboj třeba se lidé vrátí až opadne ten hype WOLTK.


Doufám že ne, lidi z WoW nechápou o co tu jde. Takové nepotřebujeme.

Ninjagon
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/12/2008 :  09:13:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Azkaban

Meboj třeba se lidé vrátí až opadne ten hype WOLTK.


Doufám že ne, lidi z WoW nechápou o co tu jde. Takové nepotřebujeme.

ty ses clovek z wow :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/12/2008 :  09:24:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Azkaban

Meboj třeba se lidé vrátí až opadne ten hype WOLTK.


Doufám že ne, lidi z WoW nechápou o co tu jde. Takové nepotřebujeme.



O co tam jde?
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/12/2008 :  09:54:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
O co tam jde?



O schopnost prolagovat se po schodech k keep lordovi a tam v lagu umrit.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  09:58:51  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
O co tam jde?



To mas jednoduche:
Ide o to, na ktorej strane hra viac "nezamestnanych" nonstop pripojenych ludi

Ide o to, ze dobijes Keep, ubranis nasledne utoky na Keep - ide to lahko, vacsinou staci takych 6 hracov a Keep ubrania v pohode proti full WB.

Ide o to, ze raz predsa pojdu vsetci spat a strana, ktora sa skor pripoji, zase obsadi vsetky mozne a nebranene Keepy, kedze druha strana je este v skole, v praci, na rande, etc.

A tak, kol-dokola, every day... kto skor pride, ten skor mele.

A ak nahodou nikto nechce utocit, alebo nenajdes ani tych 6 na obranu (co sa stava na KA casto) tak ides a grindujes PQ, alebo scenarka...

Alebo este je ta moznost, ze sa hodiny a hodiny snazis ist s RvR na vyssiu uroven... co ovsem na 100% skonci padom serveru a tym padom zbytocnou celodennou snahou desiatok / stoviek ludi a ich naslednou pochybnostou, ci ma zmysel, taketo nieco hrat...

Alebo som tu hru vobec nepochopil.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 09/12/2008 10:02:49
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/12/2008 :  10:27:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A zlepšilo se něco za poslední 2 měsíce? Pořád je to ve scénárkách Ranged vs. Ranged?
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/12/2008 :  12:28:17  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
pekny thread o tom jak to vypada na eltharionu:

http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/109657482/p1

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  12:51:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
odhora dole som to precital... a 100% suhlas.
Len si nemyslim, ze to pomoze... take sprostosti, ako server lagy a massive crashe oni neriesia.
Teraz urcite riesia nejake dolezitejsie veci, ako napr. design armoru na KotB a spol. a podobne dolezite veci.

A kedze padaju vsetky "most populated" servery, talianske, spanielske a europske vysledok bude jasny, nemyslim, ze vacsina ludi maj nervy a odvahu platit si este dlhsie za "nic".

To vide, co som si stiahol z toho fora hovori za vsetko o slove "Everywhere"... paci sa mi napr. teleportacia nepriatelov okolo 7. minuty...

Doteraz som nepochopil logiku transferu charakterov... lebo z mrtveho na takmer mrtvy server, raz za dva mesiace, to moc ludi asi nerobim alebo neurobi "next time".

NAjde sa tu este niekto, kto tomu veri, ze sa to zlepsi a koho to massive RvR, War is Everywhere... bavi?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 09/12/2008 13:00:08
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/12/2008 :  13:22:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Paul zas udela nejaky to funny video a vy si jeste radi na par dalsich mesicu zaplatite.

MMOs failed.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/12/2008 :  14:21:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hra netrpí žádnými lagy ani ničím podobným, máte prostě pomalé počítače.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/12/2008 :  14:30:08  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
A prach v klavesnici... amen

MMOs failed.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  14:38:50  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
pomale a nestabilne...

Assault to a fortress on Gorthor as well yesterday. The horde goes to Reikwald. Lag, invisipeople, even people disappearing, reapparing, and disappearing again. Meleers unable to land a single strike, target was always out of range/los no matter what. Incredibly, the server doesn't crash this time, and destro manages to get RW fortress. People crying and going FFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUu 'cause they didn't manage to open the chest and get their gold bags due to lag. Whatever. The armada moves to kadrin, to lock that down blablabla end game we're gonna kick order so hard lulz. Server crashes. Afterall, i was kinda happy it did, i had an excuse to stop wasting my time in the most frustrating, pointless, laggy online experience i ever had.

GJ Mythic/GOA, feed the monkeys that programmed this game and the hamsters powering the servers something better kkthxbye.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

andrews13
Starting Member

23 Posts

Posted - 09/12/2008 :  15:56:52  Show Profile Send andrews13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
NAjde sa tu este niekto, kto tomu veri, ze sa to zlepsi a koho to massive RvR, War is Everywhere... bavi?



ja sa priznam, mam predplatne do 5.2.2009 a budem to sporadicky hravat, ked na to budem mat chut, co je zatial dost casto (na moje hranie, tak 2-3x za tyzden par hodin). Ak ale dovtedy nebude ziadna rapidna zmena, s WAR koncim :( asi ako vsetci okolo, bohuzial
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 09/12/2008 :  15:59:42  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
si uvedomte a zaspominajte, ked ste isli na raid do MC a pred vchodom stal dalsi 40 man raid a farmil HK ...tak sa z toho stala tahova ra-ta-ta-ta-lag-50%HPdown-lag-dead strategia no matter what (alebo raid na IF/UC, alebo in general HOCIJAKE 40vs40) a to ma WoWko rychly engine >< neviem, ci vobec ma zmysel sa nad tymi lagmi pozastavovat a cakat, ci sa to fixne (co sa pravdepodobne ani neda, kvoli HW moznostiam). A ist do pice hrat nieco komornejsie, a to myslim vas whinerov, ktori to z neznameho dovodu stale hrate, a kazdy den napisete zopar postov typu "aaaaach napicu to je, pisal som to uz 20x, ale napisem pre istotu este raz"

chvalabohu ze Mandorallen to uz vzdal.

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 09/12/2008 16:04:48
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:08:21  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja pamatuju 150vs150 ve wow po dvou letech behu serveru a spadlo to taky :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:16:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ironforge spadla a to tam byla tak 100vka lidi. Co vim, tak IF snad nejde dobyt dodnes kvuli crashi. Jestli si nekdo mysli, ze WAR zvladne plynule 200+ lidi tak je naivni.

Dodatek: Teoreticky by IF uz jit mohlo, protoze jiz neni hlavni bankou Empire a vsechno se soustredilo do Shatrah

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 09/12/2008 16:17:31
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:16:48  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

"aaaaach napicu to je, pisal som to uz 20x, ale napisem pre istotu este raz"


no se nediv ze pise .. co ma behem tech lagu delat? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:21:08  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

pekny thread o tom jak to vypada na eltharionu:

http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/109657482/p1



Beargo na hrad!

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:31:57  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
my whineri... aspon teda ja, sme do tejto hry davali velke nadeje a tesili sa na nu.
Prave preto som si kupil Collector's Edition, lebo som si povedal, zo toto je ta HRA, co ma bude bavit...

DAlsi mesiac som si predsa zaplatil, lebo som si povedal, ze RvR v T4 vyriesi vsetky moje pochybnosti... ale kua, tato hra RvR nezvlada, zvlada snad len scenarka a drobne PvE...

Ale myslim, ze je rozdiel, ked spadne trapny raid v nejakom WOWku... a ked spadne RvR vo WAR-ku, kde sa tomu finalnemu cielu musi venovat PODSTATNE viac ludi a PODSTATNE dlhsi cas...

Raidy vo WOWku su PvE zalezitosti, ten boss tam pocka a bude online vzdy, ked tam prides.

WAR je predsa oRvR hra, ide o boje LUDIA vs LUDIA, ale ked sa len polovica naserie, ze to pada... a odidu, bude to RvR PODSTATNE nudnejsie. A ked to spadne este zodvakrat a odide polovica z tej polovice, budete si fukat guild group vs guild group a hrat sa, ze to je to VELKE RvR, to je ten War Everywhere?

Divne, ze sa najde jediny zivy tvor, akykolvek addict, co ich dokaze obhajovat... ved to serie snad vsetkych, okrem chlapcov z Mythicu.

Naco to potom hras, ked ta neserie neschopnost enginu a serverov zvladat RvR? Akoze hras preto abys "masturboval" nad levelmi, equipom, alebo ako drsne nakopete trapneho hera v PQ (ved este aj ten sa zoparkrat odskoci zresetovat, akoby sa nechumelilo)... naco?

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 09/12/2008 16:34:08
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:51:38  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
IF/Orgrimmar je dobyty niekolkokrat denne.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:55:14  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
WoW padalo, ale také si musíme uvědomit na jakých serverech ta hra před 3-4 rokama běžela. WAR je poměrně nová a tak předpokládám i nové servery, co by mohli zvládnout větší nápor než když začínal WoW.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/12/2008 :  16:55:37  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

IF/Orgrimmar je dobyty niekolkokrat denne.

Neplatilo, kdyz tam byla main AH.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 09/12/2008 :  17:12:15  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by DarkFace

IF/Orgrimmar je dobyty niekolkokrat denne.

Neplatilo, kdyz tam byla main AH.



Orgrimmar je stale main AH. Avsak zda sa mi ze sa stabilita serverov zlepsila a utiahne to viac ludi.
O dobe minulej mas stopercentnu pravdu.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 09/12/2008 :  17:50:42  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Ironforge spadla a to tam byla tak 100vka lidi. Co vim, tak IF snad nejde dobyt dodnes kvuli crashi. Jestli si nekdo mysli, ze WAR zvladne plynule 200+ lidi tak je naivni.

Dodatek: Teoreticky by IF uz jit mohlo, protoze jiz neni hlavni bankou Empire a vsechno se soustredilo do Shatrah



vis co je zvlastni? kdysi to v daoc mythic dokazal... mam pocit, ze tam proste maji par nedoladenosti, ktery az najdou tak to zase pujde...

a kdyz ne... tak nema war zadnej selling point... masivni orvr je jedina vec, ktera byla na waru zajimava...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/12/2008 :  18:04:09  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mam takovy pocit, ze jeden ze strazcu tradicnich hodnot prave zkolaboval z meho prispevku, a tak byl smazan.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 09/12/2008 :  19:47:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kdo byl smazan? Asi jsem neco minul.

Ohledne site. Vsichni dobre vime, ze jsou daleko vetsi naroky na servery, protoze hry samotne jsou na jine urovni, nez byly kdysi. Nemyslim, ze by mel Mythic nejaky prehnane spatny sitovy kod, protoze by meli mit jiste zkusenosti prave z DAOC.

Ladeni kodu, optimalizace renderu vcetne LODu bere cas a obvykle az prave tyhle masivni bitvy v ruznych podminkach pomohou odhalit bugy. Bohuzel to neni vec, ktera se da fixnout rychle a mnohdy to muze znamenat hluboky zasah do kodu. Chapu lidi jako zakazniky, ale ja se na to tak nedivam. Ty chyby me taky vadi, ale vim co stoji za usili, nez jsou vsechny veci spravne vyladene.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/12/2008 :  20:59:59  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Ironforge spadla a to tam byla tak 100vka lidi. Co vim, tak IF snad nejde dobyt dodnes kvuli crashi. Jestli si nekdo mysli, ze WAR zvladne plynule 200+ lidi tak je naivni.

Dodatek: Teoreticky by IF uz jit mohlo, protoze jiz neni hlavni bankou Empire a vsechno se soustredilo do Shatrah



vis co je zvlastni? kdysi to v daoc mythic dokazal... mam pocit, ze tam proste maji par nedoladenosti, ktery az najdou tak to zase pujde...

a kdyz ne... tak nema war zadnej selling point... masivni orvr je jedina vec, ktera byla na waru zajimava...



Dalsia zvlastna vec je ze ked citas na WHA reporty z oserverou... tak sa situacia lisi server od server alebo aj na konretnom servery.

Na niektorych serveroch ludia hlasia ze hra je hratelna aj zo stovkami hracov (postli sa aj nejake screeny a fakt tam mohlo niekolko stovak hracov byt).. potom zas na dalsi ten ti isty ludia pisu ze zrazu to zacalo lagovat ani nie pri celej stovke a podobne.. nemam ja osobne s tym skusenosti..ale ked to je vazne takto "random" kedy to laguje, kedy nie a kedy to padne.. tak pes moze byt zakopany uplne ide ako len v sietovom kode. Ale oni asi vedia najlepsie kde je problem..

Mno..ale co som vlastne chcel :).. NA PTS-ku boli updatnute skiny cloakov. A mala ukazka je tu.
http://i321.photobucket.com/albums/nn376/Shloogorg/cloaks.jpg
Tieto tri boli predtym cisto biele.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/12/2008 :  22:07:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
.. ze se mycham do debaty ale..
i v conanovi servery ustaly rezbu 200vs200 (no, dost mozna nas tam bylo i mnohem vic.. ) ale tak moc client lagoval ze to potom omezili na 45vs45

a co se tyce wowka - 200-300 lidi v IF a server ani necukne.. pravou je, ze DT je locked s hodinovejma frontama..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 09/12/2008 :  22:21:10  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno..v AoC bitka nikdy 200v200 nebola ani testovana..mozno interne.. ale nie s betatestermi.. na live serveroch tiez nic ani zdaleka take velke nebolo :)

Vo WoW-ku som raz zazil boj kde mohlo byt tak 150-200 ludi..ale vtedy to padalo jak sproste :)..takze neviem neviem..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/12/2008 :  23:53:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
jj, skiny na cloaky su to, co potrebujeme...

Dnes som bezal na obranu Keepu a tak to krasne lagovalo, ze som sa nevedel trafit do brany do Keepu... nahodou sranda, tak som to vypol.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/12/2008 :  00:16:56  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
JJ.. spravne..treba grafikom povedat nech sa vybodnu na grafiku a zacnu kodit sietovy kod

Tu su dalsie nejake ukazky:
http://garrisonofwar.com/index.php/2008/12/new-cloak-skins-in-11/
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 10/12/2008 :  00:20:33  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Koukam ze kazda diskuze musi skoncit u wowka. A argumenty typu "wow na zacatku taky padalo, war muze taky" mi prijdou uplne mimo misu.

Rodiere jak si prisel na tech 200-300 lidi v IF? To je odhad by oko? A co se tyce front tak kecas... tedka v nedeli (prime time) byla fronta 10 minut, hodinove fronty uz opadly.

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 10/12/2008 00:21:32
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/12/2008 :  08:57:01  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

JJ.. spravne..treba grafikom povedat nech sa vybodnu na grafiku a zacnu kodit sietovy kod

Tu su dalsie nejake ukazky:
http://garrisonofwar.com/index.php/2008/12/new-cloak-skins-in-11/



no kdovi jestli doted grafici nedelali kod a programatori grafiku ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/12/2008 :  09:11:03  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

JJ.. spravne..treba grafikom povedat nech sa vybodnu na grafiku a zacnu kodit sietovy kod



Co robia grafici mam totalne hlboko v prdeli, mna zaujimaju vysledky prace programatorov. Ale ako to vidim, jedini kto tam pracuju, su naozaj len grafici.

Grafika a texturky debilnych cloakov si myslim, nie su dovodom toho, ze ludia odchadzaju a ze servery padaju, ako hnile hrusky.
Grafika a textury nie su dovodom toho, ze ma WAR nasiera kazdy den.
A to mam stastie, vcera sme behali Keepy a nespadol som ani raz (vlastne mne ta hra nespadla este nikdy od prveho CE start dna, co to hravam), co sa neda tvrdit o tych z guildy, co im to padalo a odpajalo ich to neustale... a ktori boli fakt pekne nasrati.
A nielen oni, ale ked v polovici boja zmizne tretina WB, tak sa naserie uplne kazdy...
Nemyslim, ze im zapchaju hubu tym, ze naskinuju nejake trapne, debilne, zbytocne, nedolezite handricky...

Este ma zaujima, preco sa ich tolko zastavas a obhajujes, to uz si uplne zblbnuty, alebo tie problemy nevidis, alebo WAR nehras ked nevidis ziadne zo sponinanych problemov?
Skus odpovedat normalne.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 10/12/2008 09:13:10
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/12/2008 :  09:22:00  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Umi napsat nazor s klidnou mysli, coz neni tvuj pripad. Podle toho take tve reakce vypadaji.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/12/2008 :  09:42:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Mozno staci, keby si rozoznal "kludnu mysel" a "expresivnejsi slovnik". Nechodim do teologickej skoly, ani kazdu nedelu do kostola, to bude asi tym...

Ale kludnu mysel stracam prave v pripade, ked namiesto do dveri bucha moj Rune Priest hlavou o stenu, dva metre vedla dveri, alebo ked zabijame Keep Lorda v tahovom suboji, nie realtime, alebo ked z nicoho nic, polovica kamaratov odloguje, prave ked ich clovek najviac potrebuje - ano, vtedy stracam "kludnu mysel". Teraz nie.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 10/12/2008 09:45:20
Go to Top of Page

Gaunero
Starting Member

44 Posts

Posted - 10/12/2008 :  10:01:53  Show Profile Send Gaunero a Private Message  Reply with Quote
Ja som prisiel na to co pomaha uplne dokonale. UNINSTALL .
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/12/2008 :  10:33:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ja take nechodim do kostela a ani nemam teologickou skolu. :-) Tvoje problemy jsou sice pochopitelne, ale mozna by sis mel srdce vylevat na CSR a ne tady, protoze tady se tezko dohledas pomoci. Pochybuju, ze je zde nejaky coder co dela v Mythicu WAR> ;-)

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 10/12/2008 :  11:04:41  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu, nic v zlom ale ty si fakt ako pokazena platna ..

Prides na forum a napises ako to pre keepoch laguje.. okej..pochopitelne.. Potom sa zacne na fore pisat o patch notes a ako upravili ktoru classu. Ty prides a zacnes zas nadavat ako to pri hradoch laguje. Niekto tu napise nieco dobre o WAR, ty ho quotnes a nadavas ako to pri hradoch laguje. Niekto tu postne pre zaujimavost ako zmenili cloaky a ty zas len nadavas ako to pri hradoch laguje.

Ja sa ti divim.. na WAR nadavas uz nejaky ten mesiac.. prakticku v kuse aspon na tomto fore..Si z toho frustrovany a neviem co vsetko.. Pritom ako vidiet sa kazdodenne pripajas na servre a platis si to..ak to je tak hrozne..tak si daj pauzu.. Vykasli sa nato... hra nikam neutece.. mozes sa kludne vratit za par mesiacov alebo aj rok a pozret ci je nieco lepsie.. Navyse tu sme uz vsetci pochopili ze ti to pri hradoch laguje..mno bohuzial..i ked strasne vsetci moc chceme.. nevieme ti bohuzial pomoct..

Ale neboj..onedlho bude mat WAR oficialne fora :).. tam sa mozes pridat k dalsim a pisat kazdy den o tom ako vam to pri hrade laguje..

Toto neber ako utok na tvoju osobu.. Nemam fakt nic proti tebe..
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/12/2008 :  11:14:00  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ale ved ja nehladam tu pomoc na riesenie lagov, ani na padanie serverov, len si musim vylievat niekde svoje utrapene trpaslicie srdiecko...

Ved nam za nase prachy davaju trapne maskrty ako nove classy, alebo textury na cloaky, ale stare (od prveho dna) zname bugy, co ovplyvnuju hru, nevedia odstranit ani za dva mesiace... DVA MESIACE!!!

Len mam strach, ze ak to bude aj dalej takto, ziadny WAR tu o rok nebude... teda bude, bude na jednom serveri a budu ho hrat dve guildy proti sebe a tvarit sa, ze to je War everywhere...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/12/2008 :  13:07:12  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jak to tu tak sleduju tak click na terminate account bylo minuly mesic to nejlepsi co sem mohl udelat :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 10/12/2008 :  13:38:00  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

ale ved ja nehladam tu pomoc na riesenie lagov, ani na padanie serverov, len si musim vylievat niekde svoje utrapene trpaslicie srdiecko...

Ved nam za nase prachy davaju trapne maskrty ako nove classy, alebo textury na cloaky, ale stare (od prveho dna) zname bugy, co ovplyvnuju hru, nevedia odstranit ani za dva mesiace... DVA MESIACE!!!

Len mam strach, ze ak to bude aj dalej takto, ziadny WAR tu o rok nebude... teda bude, bude na jednom serveri a budu ho hrat dve guildy proti sebe a tvarit sa, ze to je War everywhere...



ale dyk ma ManiaCCC pravdu, sak ten salam kdyz ti nechutna a je zkazenej nekupuj ;-) to je jako kdyby moje stara kazdej den kupovala zkazenou klobasu a kazdej vecer do me dve hodiny hustila ze je zkazena ;-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/12/2008 :  13:45:37  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach


ale dyk ma ManiaCCC pravdu, sak ten salam kdyz ti nechutna a je zkazenej nekupuj ;-) to je jako kdyby moje stara kazdej den kupovala zkazenou klobasu a kazdej vecer do me dve hodiny hustila ze je zkazena ;-)


uz druhej vecer bych potreboval klid na zahrade , rejc a lopatu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 10/12/2008 :  13:48:24  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach


ale dyk ma ManiaCCC pravdu, sak ten salam kdyz ti nechutna a je zkazenej nekupuj ;-) to je jako kdyby moje stara kazdej den kupovala zkazenou klobasu a kazdej vecer do me dve hodiny hustila ze je zkazena ;-)



ale co kdyz je to jedinej salam, kterej je na trhu zrovna k mani a jeste mu ho treba nekdo dotuje?
pro takove jednani mam pochopeni...sam chodim do zavodni jidelny :-(

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000