Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2006 :  16:28:42  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

pro vsechny priznivce 501st

http://www.501st.com/offduty/index.htm


Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 18/01/2006 :  17:57:41  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie
No on se taky ( na rozdil od nekoho) nikde nevystavuje Jinak ty screeny se mi taky moc nelibi...


Nezáviď.

quote:
Originally posted by SNowie
proč má EAW horší grafiku než amaterskej one-man-made mod pro homeworld2 (rok výroby 2003) ???


Nech si tyhle chytrý řeči až budeš mít demíčko pákrát dohrátý, ju?

Hodnotit grafiku podle screenů.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 18/01/2006 17:59:09
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2006 :  18:54:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Arnie
No on se taky ( na rozdil od nekoho) nikde nevystavuje Jinak ty screeny se mi taky moc nelibi...


Nezáviď.

quote:
Originally posted by SNowie
proč má EAW horší grafiku než amaterskej one-man-made mod pro homeworld2 (rok výroby 2003) ???


Nech si tyhle chytrý řeči až budeš mít demíčko pákrát dohrátý, ju?

Hodnotit grafiku podle screenů.


Screeny zpravidla ukazujou to nejhezčí , ale ok budu si stěžovat až po zahrání dema

Edited by - SNowie on 18/01/2006 18:54:31
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/01/2006 :  19:25:57  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
screenshoty maji obvykle horsi kvalitu nez jak to vypada ingame. Navic u strategie se neda soudit podle obrazku, proste to musis videt bezet a jelikoz je to od tymu co delal C&C, tak verim, ze to bude supr
EDIT: oh my gosh... 750 MB a budu moct hrat jen za povstalce nebo co... hmm na to kalim

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 18/01/2006 19:40:49
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 18/01/2006 :  21:13:46  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Lool janku ted sem si vsiml ty mas Ianka v Knights of Czech kingdom :D po Avalanche Ru a nocni hlidce ma 3. oblibena :D

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/01/2006 :  12:44:20  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hehe, co se da udelat se zelenym laserem (ma vetsi vykon nez cerveny, da se s nim normalne zapalit papir)

http://www.wickedlasers.com/videos/E11_blaster.mpg

heh, LS jak opravdove

http://www.wickedlasers.com/Realsaber.wmv

Edited by - Almych on 19/01/2006 12:49:29
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/01/2006 :  13:39:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hehe, co se da udelat se zelenym laserem (ma vetsi vykon nez cerveny, da se s nim normalne zapalit papir)

http://www.wickedlasers.com/videos/E11_blaster.mpg

heh, LS jak opravdove

http://www.wickedlasers.com/Realsaber.wmv


ty LS jsou super a ten zelenej laser zas dost nebezpečnej ...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 19/01/2006 :  13:55:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

Lool janku ted sem si vsiml ty mas Ianka v Knights of Czech kingdom :D po Avalanche Ru a nocni hlidce ma 3. oblibena :D


jeste taky TTH, ty jsme s girossem nedavno sikanovali ve felwoodu

ad zeleny laser - myslis to, jak mi po spusteni videa po par sekundach misto obrazu naskoci zelena plocha ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 19/01/2006 :  15:03:27  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
ad zeleny laser - myslis to, jak mi po spusteni videa po par sekundach misto obrazu naskoci zelena plocha ?



No to ti myslim Jerzeegu chybi nejaky kodek


Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/01/2006 :  16:11:10  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Kurna lidi kde ste vsichni to parite demicko nebo co.
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 19/01/2006 :  18:03:38  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
nevite kde stahnout trial na WoW???

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/01/2006 :  18:20:47  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

nevite kde stahnout trial na WoW???

no to snad ne

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/01/2006 :  18:25:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
www.worldofwarcraft.com
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/01/2006 :  18:27:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

nevite kde stahnout trial na WoW???


tak tohle je provokace!
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/01/2006 :  18:54:06  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Dreik

nevite kde stahnout trial na WoW???


tak tohle je provokace!



Ty provokace zaplat si mesic a pod hrat nebo ti vyrabuju barak
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/01/2006 :  19:30:46  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Dreik

nevite kde stahnout trial na WoW???


tak tohle je provokace!



Ty provokace zaplat si mesic a pod hrat nebo ti vyrabuju barak


ale notak! stejně jsem většinu hezkejch věcí dal do guildhall

Edited by - SNowie on 19/01/2006 23:16:10
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 19/01/2006 :  22:39:26  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Dreik

nevite kde stahnout trial na WoW???


tak tohle je provokace!



Ty provokace zaplat si mesic a pod hrat nebo ti vyrabuju barak


ale notak!

neni to pro me, ale pro kamose chce to skusit a kdyz se mu to nebude libit (kdyz ho presvedcim ze je SWG lepsi a levnejsi ) tak pude do SWG
Btw dik to me nenapadlo

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion

Edited by - Dreik on 19/01/2006 22:42:33
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/01/2006 :  09:17:39  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hehe, až budete vědět, kde stáhnout trial na DnD, tak mi taky dejte vědět (mírná provokace)....
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 20/01/2006 :  10:41:00  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
rof

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/01/2006 :  10:53:48  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Hehe, až budete vědět, kde stáhnout trial na DnD, tak mi taky dejte vědět (mírná provokace)....



mam pocit, ze uz bezi beta
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 20/01/2006 :  10:55:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by JerzeeG
ad zeleny laser - myslis to, jak mi po spusteni videa po par sekundach misto obrazu naskoci zelena plocha ?



No to ti myslim Jerzeegu chybi nejaky kodek


jo to resim uz asi rok..
u nejakych filmu to dela, u jinych ne, u nekterych treba v pulce filmu, nebo jednou jo, podruhe ne.. dela to i u DVD, nejen DivX Xvid atd..
vyrazne pomohlo pouzivani toho klasickeho win media playeru z tvfreak.cz, co ma v sobe zabudovane kodeky, ale stale to jeste neni uplne v poradku

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/01/2006 :  10:58:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no vidis me to vsechno fungovalo v pohode ... a koupil sem novj monitor ... pripojil ho pres digital a vidim toho pulku blbe

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/01/2006 :  13:46:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
na preharavani videa ti staci 2 veci - ffdshow a bsplayer
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 20/01/2006 :  14:43:27  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
WoW ma trial len pre amikov

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 20/01/2006 :  21:10:52  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
btw ted jedu na tejden pryc(jedu na lyzak)a myslim ze se nedostanu ke kompu tak nevzlykejte pac ja se za tejden vratim

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/01/2006 :  12:22:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

btw ted jedu na tejden pryc(jedu na lyzak)a myslim ze se nedostanu ke kompu tak nevzlykejte pac ja se za tejden vratim


ja ted pujdu v noci tak kolem 2-4 spat, tak se nedostanu ke kompu, tak nevzlykejte, ponevadz se dopoledne kolem 10-12 vratim..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 21/01/2006 :  13:05:04  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

btw ted jedu na tejden pryc(jedu na lyzak)a myslim ze se nedostanu ke kompu tak nevzlykejte pac ja se za tejden vratim

tak ja budu doufat, ze ti behem toho lyzaku skratuje modem nebo neco a uz se tu neobjevis, ok?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 21/01/2006 13:05:25
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 21/01/2006 :  16:09:55  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
ja ted pujdu v noci tak kolem 2-4 spat, tak se nedostanu ke kompu, tak nevzlykejte, ponevadz se dopoledne kolem 10-12 vratim..


Nam to vadit nebude, to se neboj . Spis si odpocinem od WoW masaze

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 22/01/2006 :  00:50:34  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

Lool janku ted sem si vsiml ty mas Ianka v Knights of Czech kingdom :D po Avalanche Ru a nocni hlidce ma 3. oblibena :D


A důvod?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 22/01/2006 :  09:54:51  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
mo je taky.. kdyz nekoho vydim z jecjich guildy musi zemrit, jelikoz vetsi ubozaky jsem jeste nevidel....
2 hraci klidne o 10 levelu vyzsi a jdou na me kdyz jeste mobuji.. to mu rikam frajeri

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/01/2006 :  11:03:55  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jo ted me doslo, ze nam janek muze vyrizovat vzkazy :D
takze prvni:
nejakemu elisce (eliska) z TTH napis, ze je hodny, ze me bufnul staminu a ze me mrzi, ze jsem nestihl nic udelat, nez ho zabili ti crimson jezdci..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 23/01/2006 :  10:25:31  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
jo napis jeste nejakej Milasek...
" ze je mrtvej az budu na 60 "

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 23/01/2006 :  10:33:00  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
nechapu proc si na SWG foru vyrizujete ucty z jiny hry..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/01/2006 :  11:17:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Je to uz uchylny nejdrive zaberou SWG channel na klaboseni ve WoW to me tak nevadi pac s nima muzu taky kecat. Ale zasirat SWG forum kecama z WoW je uz moc, a to je jerzee moderator.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/01/2006 :  11:50:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
vsak to delame pro vas, od radosti, at se trochu pobavite..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 23/01/2006 :  12:24:28  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

vsak to delame pro vas, od radosti, at se trochu pobavite..



Jerzeegu nezlob pana Varana


Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 23/01/2006 :  15:23:16  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
lol a co EQ2?

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 23/01/2006 :  16:43:16  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Todle me fakt sere jen co lognu tak kazdej che jit na Sherkara pro LS hilt kurna musite se nejak dohodnout je zbytecny aby tam slo 3-5 jedi a loot to jeden a ostatni meli pak den a pul timer.Ja snad sestavim poradnik pokud vim klic mam ja,quartax,elor-guildovni a paja tak se to musi nejak dohodnout.Dotedka ste se bez Ls-hiltu obesli tak si este musite pockat nebo si sezente dva glowingy v cene od 5 do 10 mega a treti si lootnete z Malfosy a je to.Najednou by to kazdej chtel
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 23/01/2006 :  18:04:59  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
a co je an tom?Ze by jsme chteli hilt?

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 23/01/2006 :  18:25:49  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

a co je an tom?Ze by jsme chteli hilt?




Nic jenze ho chce najednou hned aspon 6 lidi kdyby se udali skupinky po 2-3 lidech bylo by to rychlejsi v kazdy skupine jeden sklicem tzn treba jedi + jeden nebo dva ranged a kazdej by to mel za chvili takle tam de 5 jedaju a maj pak vsici timer.A muzou si skoro dva dny tak akort lestit kladelka
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 23/01/2006 :  18:46:44  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
to je o tom ze se ty lidi mezi sebou nedohodnou a teje nekdy prusvih

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 23/01/2006 :  19:23:39  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Ja klidne pockam stejne jeste nemam datadisk a co jineho delat mam.

Black
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 24/01/2006 :  21:11:18  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

mo je taky.. kdyz nekoho vydim z jecjich guildy musi zemrit, jelikoz vetsi ubozaky jsem jeste nevidel....
2 hraci klidne o 10 levelu vyzsi a jdou na me kdyz jeste mobuji.. to mu rikam frajeri


CzSr Elite FTW! Ty hochy mám moc rád, zrovna fčera mi 4 skočili na záda když jsem dělal quest. Žeru je.

Ale k tématu na SWG fóru - co je to tu zase za bordel? Den se sem nedívám a hned tu musí zakročovat mocný Black... proč ste na mě nepočkali? Sem si chtěl zase po dlouhé době užít moderátorských práv.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 24/01/2006 :  21:17:49  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
CzSr Elite FTW! Ty hochy mám moc rád, zrovna fčera mi 4 skočili na záda když jsem dělal quest. Žeru je.


hm 4, pre paladina to neni problem ... bublina a heartstone ftw
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/01/2006 :  21:53:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja taky hilt nepotrebuju (ale vubec, a naschval ho lootnu lol) a chodim pokazde na sher-kara abych vam pomohl. Maximalne s toho mam nejake good zbrane ktere jedi nechteji a do musea se hodi .
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 25/01/2006 :  06:48:09  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja taky hilt nepotrebuju (ale vubec, a naschval ho lootnu lol) a chodim pokazde na sher-kara abych vam pomohl. Maximalne s toho mam nejake good zbrane ktere jedi nechteji a do musea se hodi .


kdyby si lootl nejakou pistoli/rifli/carabinu tak mi ji ukaz, vymenim za jine
a btw ja to lootnul pac sem byl sam, ty si mel u sebe pokud se nepletu wayena , tak si mu to mel nechat

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  09:18:00  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
uz to nekdo ucraftil? co je na tom old rep hiltu lepsi nez na normalnim?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 25/01/2006 :  09:24:40  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

uz to nekdo ucraftil? co je na tom old rep hiltu lepsi nez na normalnim?



Ma to byt 5th gen ls , a dmg cap v hiltu by mela byt 550 bez perel


Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 25/01/2006 :  09:43:59  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Carmax

uz to nekdo ucraftil? co je na tom old rep hiltu lepsi nez na normalnim?



Ma to byt 5th gen ls , a dmg cap v hiltu by mela byt 550 bez perel



To je good takze s perlama nakejch 650+-
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 25/01/2006 :  10:34:14  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Carmax

uz to nekdo ucraftil? co je na tom old rep hiltu lepsi nez na normalnim?



Ma to byt 5th gen ls , a dmg cap v hiltu by mela byt 550 bez perel



To je good takze s perlama nakejch 650+-

imho to na cap craftnout nepujde tak jako nejde normalni hilt.. pokud tgo teda uz nespravili a uz aspon udelali hilt i pro doublebladed nebo se na to jako obvykle vykvakli?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,53 seconds. on eygor Snitz Forums 2000