Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 01/05/2006 :  19:23:06  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://achyutathewook.com/bounties%20collected/wavelighter-x.jpg

jak si nastavim old style GUI? nikde jsem to nenasel

uz jsem na to prisel

http://members.chello.cz/slopsucker/screen/preNGE.jpg

je to trapne jednoduche, a devky pritom tvrdi jak je to nemozne

ma to jednu obrovskou vyhodu, da se presunout quest helper a hlavne se da schovat grupa, takze vam nezabere pulku obrazovky

Edited by - Almych on 02/05/2006 11:03:05
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 02/05/2006 :  11:19:18  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
poradíš ? starej styl je mnohem lepsi, a variabilnejsi, vsechno jsem si mohl presunovat, menit širky sloupcu atd..

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 02/05/2006 11:26:44
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/05/2006 :  11:45:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ne uplne vsechno funguje stejne, ale vetsina
az prijdu domu, tak to hodim nekam na web, je to cca 1MB souboru
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/05/2006 :  11:45:53  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jáááá ci takyyyyyy....
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 02/05/2006 :  16:59:37  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://members.chello.cz/slopsucker/gui/ui_v5.zip

staci to rozbalit do adresare s hrou, vytvori se tam slozka \ui a hle, preNGE style je na svete
kdyz se budete chtit vratit, k NGE hnusu, staci slozku prejmenovat

POZOR
Zrejme tim porusujete smlouvu se SOE, ale jeste jsem neslysel, ze by za tohle nekoho zabanovali
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 03/05/2006 :  22:31:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
muzou te narknout s toho ze si vylepsujes herni system aby si mohl ovladat hru lepe a tim padem mit vyhody nad hraci v pvp. Oznaci ti to jako cheaterstvi a mas po ptakach a banan k tomu.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/05/2006 :  00:08:37  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

muzou te narknout s toho ze si vylepsujes herni system aby si mohl ovladat hru lepe a tim padem mit vyhody nad hraci v pvp. Oznaci ti to jako cheaterstvi a mas po ptakach a banan k tomu.



1. tim by priznali, ze NGE vzhled je krok zpet, coz by asi klidne udelali
2. premyslim, z jakeho logu by vycetli, ze mam jiny skin, dost me prekvapilo, ze cele to je jenom o par textovych souborech, kdyby ty hovada radsi udelali moznost si to pretvorit podle sveho
oni se snazi vsechny sehnat do unifikovaneho stada (tyka se kopmletne vsech aspektu hry), o to se snazili uz husiti a komunisti a vsichni vime jak to dopadlo
BTW: tohle prirovnani ke komunistum jsem nekdy v prosinci postnul na ofic forum, jenom se tam trochu rozepsal, behem hodiny jsem mel hafo reakci a do rana do smazli
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 04/05/2006 :  08:33:10  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
ability bar dvojtej porad udelat nejde, co?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 04/05/2006 :  09:14:27  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

ability bar dvojtej porad udelat nejde, co?


bohuzel nejde, pak nejde roztahnout radar a nezná to ikony pro nekterý specky.. ale jinak je to super, mnohem lip se mi tak hraje. Jen doufam ze to s tim bananem nebude tak horke, to by mi vadilo... a taky sloupec s grupou neni moc variabilní.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 04/05/2006 09:19:47
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/05/2006 :  09:15:05  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jestli myslis toolbar, tak ne, nejde ani zvetsit radar

koukal jsem do tech textaku a absolutne ze toho neni poznat, co ktery parametr meni, dost obdivuju ty maniky co to dovedli do tohoto stavu
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 04/05/2006 :  11:19:36  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jestli myslis toolbar, tak ne, nejde ani zvetsit radar

koukal jsem do tech textaku a absolutne ze toho neni poznat, co ktery parametr meni, dost obdivuju ty maniky co to dovedli do tohoto stavu


asi metodou pokus omyl..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 06/05/2006 :  15:39:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Možná to už všichni máte přečtené - pokud ne, zkuste tenhle fan překlad:
http://www.jediland.net/?sw=ebooks
(já to ještě nečetl, právě jsem na to narazil)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/05/2006 :  04:18:02  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Trocha zajimavych veci (prevzato z CSWU):

Jak už možná většina z vás ví, Lucas se opět rozhodl trochu "oškubat" fanoušky a v září tohoto roku vyjde speciální DVD se Starou Trilogií, která bude kromě upravených filmů obsahovat původní verzi Staré Trilogie - tedy před veškerými úpravami. Jak říká oficiální stránka Star Wars, fanoušci si budou moci užít filmy tak, jak si je mohli užívat v 70. a 80. letech. (Tzn. těšte se i na původní hudbu - třeba na oslavy Ewoků :)) Smutná zpráva je, že prodej DVD bude probíhat pouze od 12. do 31. září. U nás DVD bohužel nevyjde, protože český distributor chtěl na DVD dabing, což nebylo umožněno.

Jo jinak lidi na oficialni soe strance je Trial Matrix Online na 10 dni. Takze kdo by mel chut se mnou tudle hru zkusit, tak at jde do toho.

Edited by - Jorssk on 09/05/2006 04:20:03
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/05/2006 :  11:35:33  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
spis OD toho...
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/05/2006 :  12:29:44  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
hrat jeste hnusnejsi, nudnejsi a zabugovanejsi hru nez SWG? Ne diky..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/05/2006 :  12:35:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Hehe, hlavne ze v SWG jsi od 8 rano do 23.00 vecer
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/05/2006 :  12:39:46  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Ja bych to i zkusil, ale stahovat 2GB rychlosti 30Kb se mi fakt nechce
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/05/2006 :  12:47:03  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Hehe, hlavne ze v SWG jsi od 8 rano do 23.00 vecer

no to je sice pravda, ale pul odpoledne tam nejsem

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/05/2006 :  16:29:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Carmax - Nemuzes o hre kterou si nehral tvrdit ze je zabugovanejsi. Pokud davas na nazory druhych tak to jsi taky chujin. Kdybych mel davat na nazory druhych tak WoW je nej onlinovka a pritom to je humus prvniho stupne. Matrix Online je uplne jiny druh onlinovky jako SWG neni to zadne fantasy ktereho je tu hafo. Je to zase trochu z jineho soudku.

Edited by - Jorssk on 09/05/2006 16:31:48
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/05/2006 :  17:53:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Carmax - Nemuzes o hre kterou si nehral tvrdit ze je zabugovanejsi. Pokud davas na nazory druhych tak to jsi taky chujin. Kdybych mel davat na nazory druhych tak WoW je nej onlinovka a pritom to je humus prvniho stupne. Matrix Online je uplne jiny druh onlinovky jako SWG neni to zadne fantasy ktereho je tu hafo. Je to zase trochu z jineho soudku.


imho rofl

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/05/2006 :  18:29:35  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Jorssk

Carmax - Nemuzes o hre kterou si nehral tvrdit ze je zabugovanejsi. Pokud davas na nazory druhych tak to jsi taky chujin. Kdybych mel davat na nazory druhych tak WoW je nej onlinovka a pritom to je humus prvniho stupne. Matrix Online je uplne jiny druh onlinovky jako SWG neni to zadne fantasy ktereho je tu hafo. Je to zase trochu z jineho soudku.


imho rofl

asi tak

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 09/05/2006 :  19:15:40  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
loolz

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/05/2006 :  19:34:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
rofl ... lol ... ... +1
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/05/2006 :  10:38:35  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kdo ma zajem, tady je kompletni command list,
obcas je treba pred prikaz zadat /ui action nebo /ui command

http://members.chello.cz/slopsucker/gui/command%20list.txt
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 10/05/2006 :  11:35:45  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Kdo ma zajem, tady je kompletni command list,
obcas je treba pred prikaz zadat /ui action nebo /ui command

http://members.chello.cz/slopsucker/gui/command%20list.txt


musim uznat Almychu ze sem davas kvanta uzitecnejch veci, diky za vsechny

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/05/2006 :  04:12:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nevim co je na tom rofl, ja kdyz se mi nejaka hra nezda tak se ji pokusim zahrat, abych vedel jak na tom doopravdy je a abych nedostaval od nekterych lidi sprdy ze krytizuju neco co sem nehral. A u Matrix Online sem slysel hodne ruznych nazoru, takze me zajimalo jak na tom hra doopravdy je. Neni na tom nejhure, ale po graficke strance ma v posledni dobe celkem velkou konkurenci.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/05/2006 :  04:18:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak todle je urcite zajimava informace, i kdyz se to netyka swg. Sem zvedavej co s toho bude:

(prevzato z level.cz)
Od Blizzardu se moc novinek na E3 vzhledem ke jejich obvyklému tajnůstkářství nečekalo, takže tato zpráva je celkem překvapivá. Oznámili totiž plány na hraný film ze světa Warcraftu! Mluvilo se o tom sice již v minulosti a jde bezesporu o bohatý herní svět čítající nejen tři realtimovky a šestimilionový World of Warcraft, ale také řadu knih či stolní hru, ale jak známo filmy dle her dopadají povětšinou…
Možná trochu zamrzí, že nepůjde o počítačově animovaný film, přeci jen jejich animované sekvence ve hrách jsou úžasné, ale necháme se překvapit, jak to bude s tou hranou verzí. Informací k ní pomálu, v podstatě jen producenství ze strany Legendary Pictures, tedy studia, které na plátna přineslo nového Batmana a v létě od něj přiletí nový Superman.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/05/2006 :  08:18:54  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jorssku, vim ze to sem nepatri, ale mohl by si pusit nejake blizsi info o tom Matrixu? Vzdy jsem to chtel zkusit, ale odrazovalo me nemoznost zrusit placeni. Takhle bych si obnovil station pass a byl vysmatej.

Mimochodem pod SOE spadla dalsi hra, a to Vanguard. Delali autori puvodniho EQ.

Mimochodem2:
link na E3, tuna inoformaci o novych hrach a k prekvapeni od SOE ani zminka o SWG, a to tam melo byt demo na GCW.

http://www.e3insider.com/

Edited by - Almych on 11/05/2006 08:22:18
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/05/2006 :  09:12:22  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
EQ, EQ2, SWG, PlanetSide a Matrix na PS3
je mi ze SOE na bliti

http://today.reuters.com/news/NewsArticle.aspx?type=technologyNews&storyID=2006-05-10T232521Z_01_N5A174541_RTRUKOC_0_US-EXPO-SONYONLINE.xml
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 11/05/2006 :  11:50:23  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

EQ, EQ2, SWG, PlanetSide a Matrix na PS3
je mi ze SOE na bliti


Proc ?

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 11/05/2006 :  13:05:27  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Protoze Smedley od uvedeni NGE tvrdi, ze SWG NIKDY nebude na PS3, mohutne vyvraceji jakekoliv zminky o konzolich a ted z nich vyleze tohle.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 11/05/2006 :  14:41:16  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Takže přidají do SWG autoaim? Nebo jak se to bude ovládat bez myšáka? Já mám problém na 75m zaměřit 8px pinčlíka i s myškou, natož nějakým udělátorem.

p.s. Autor jízlivé poznámky nikdy nevlastnil žádnou konzoli, strastiplné ovládání zná pouze z příběhů spolupracovníků
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/05/2006 :  08:55:43  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
HW finta pro ty, co maj hodne pameti (1.5GB a vic}. Vypnete si strankovaci soubor ve windows, windows pak budou vsechno hrnout do RAM a docela se zrychli, dokonce i SWG protoze si nenacita textury z disku ale z RAMky.
ovladaci panely - system - zalozka upresnit - vykon/nastaveni - zalozka upresnit - virtualni pamet/zmenit - nepouzivat strankovaci soubor/nastavit

Pokud to nepomuze, zkuste nastavit min i max velikost 2.5 nasobek RAM.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 12/05/2006 :  09:28:11  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://www.lotro-europe.com/beta-signup.php

Registrace do evropske bety LOTR online
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 12/05/2006 :  09:59:17  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
warehamster. ten novej ovladac co bude mit PS3 ma senzor na zjisteni polohy takze kdyz snim otacis ve vzduchu reaguje na to ve hre. mozna bude tohle reseni.. nevim:)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/05/2006 :  13:23:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Werehammie - bude se to ovladat na gamepadu, proto zrusili predchozi system targetovani aby tendle vyhovoval vice konzolim. Alespon me to tak pripada .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/05/2006 :  13:33:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

warehamster. ten novej ovladac co bude mit PS3 ma senzor na zjisteni polohy takze kdyz snim otacis ve vzduchu reaguje na to ve hre. mozna bude tohle reseni.. nevim:)



Drakchene, ty hrajes EQ2 aktivne? Moc levelu zatim nemas (nebo sis to tam jenom neprepsal?).
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/05/2006 :  13:35:02  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Werehammie - bude se to ovladat na gamepadu, proto zrusili predchozi system targetovani aby tendle vyhovoval vice konzolim. Alespon me to tak pripada .



Jak chces gamepadem zamerovat? To se zastavis a budes drzet pul minuty tlacitko, nez kurzor preleze na dane misto (kde cil je uz davno pul kilometru dal? Jesli jeste zrusi mys a klavesnici, tak z toho udelaji prachobycejnou rubacku (jako by to dnes bylo neco jineho)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/05/2006 :  13:45:22  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
az prijede $OE tym do Prahy a do Ostravy tak jim to muzeme vysvetlit jak by to melo vypadat.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/05/2006 :  13:51:42  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

az prijede $OE tym do Prahy a do Ostravy tak jim to muzeme vysvetlit jak by to melo vypadat.


myslíš vysvětlit ručně?
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 12/05/2006 :  15:56:19  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
drizz ee s hranim jsem skoncil alespon na nejakou dlouhou dobu:)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 12/05/2006 :  15:57:07  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
tady mate neco o tom ovladaci co bude na ps3
http://www.games.tiscali.cz/specials/ps3e32006/index.asp
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/05/2006 :  12:14:35  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Koudy: Nevim jestli si nekdy hral na konzoli nebo videl hrace konzoli v akci, ale ver mi ze se tim ovladacem daji 3D strilecky a takovedle hry hrat opravdu bez problemu. Kdyz si prisel jeden muj kamos co hraje na playstationu zahrat na mem PC tak nadaval ze tou mysi nejde zamerovat ze je zvykli na ovladac, ze tam mu to jde uplne bezvadne.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/05/2006 :  17:25:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Koudy: Nevim jestli si nekdy hral na konzoli nebo videl hrace konzoli v akci, ale ver mi ze se tim ovladacem daji 3D strilecky a takovedle hry hrat opravdu bez problemu. Kdyz si prisel jeden muj kamos co hraje na playstationu zahrat na mem PC tak nadaval ze tou mysi nejde zamerovat ze je zvykli na ovladac, ze tam mu to jde uplne bezvadne.

3d strilecky ano, ale 3rd person akcni hry maji co jsem videl snad vsechny autoaim

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 13/05/2006 :  19:43:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Heh, v cem je problem? V preNGE byl target lock, tak to tam vratej a maj vyhrano.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/05/2006 :  20:13:06  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Heh, v cem je problem? V preNGE byl target lock, tak to tam vratej a maj vyhrano.


tohle jsem nedokázal pochopit, když se kolem NGE kecalo o konzolích, proč ruší target lock a přidávaj to pošahaný ruční zaměřování ...
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/05/2006 :  10:14:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Nejak to tu chciplo, ve hre skoro nikdo, tady zadne posty

Probudte se, lidi
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/05/2006 :  12:05:41  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Nejak to tu chciplo, ve hre skoro nikdo, tady zadne posty

Probudte se, lidi



Ja ve hre sem - staci napsat /tell eq2.runnyeye.gabinka a najdes me tam
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/05/2006 :  12:13:50  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Nejak to tu chciplo, ve hre skoro nikdo, tady zadne posty

Probudte se, lidi


zkouškové, maturity, přijímačky ... je toho teď hafo
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/05/2006 :  12:53:39  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Almych

Nejak to tu chciplo, ve hre skoro nikdo, tady zadne posty

Probudte se, lidi



Ja ve hre sem - staci napsat /tell eq2.runnyeye.gabinka a najdes me tam



Ze bych obnovil station pass a zkusil zase chvili EQ2?
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,88 seconds. on eygor Snitz Forums 2000