Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/09/2006 :  22:22:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
nj pohřbili craft ... zas se mi chce psát o starých lepších časech, ale raději ne
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/09/2006 :  23:18:54  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No craft ma mit prave tedko rewamp a hodne se ozivi diky zavedeni poskozovani veci. Bez crafteru si to uz asi tezko opravis .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/09/2006 :  07:33:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
to budou zase malí američtí fakani kňourat, že je to moc složité...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/09/2006 :  09:39:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
ádékáčka zas začnou mít hodnotu?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/09/2006 :  10:06:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jelikoz uz nejsou tak asi tezko
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/09/2006 :  10:19:34  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
ze by reward za 3 roky a 3 mesice ve hre?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/09/2006 :  10:56:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jelikoz uz nejsou tak asi tezko

však je mám ještě na robikovo oblečku, ten příznak snad nezmizí , či ano?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/09/2006 :  12:48:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No vsechny ADK byly zmeneny na Profession restart kity /proste si nemenis profesi za prachy, ale 11x zadara. I kdyz nevim, jestli to jeste dnes pude vyndat...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/09/2006 :  20:19:20  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
jo facha to pard ale byli zmeneny ne restart kity - ty fachaj tak ze ti to zmeni jen jednou a tusim ze musis od levelu 1.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/09/2006 :  12:15:06  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

jo facha to pard ale byli zmeneny ne restart kity - ty fachaj tak ze ti to zmeni jen jednou a tusim ze musis od levelu 1.



Tim myslis ze moje profession restart kity, co mi zbyvalo jeste 7 profesi na zmenu zadara, sou ted na ho....?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/09/2006 :  13:00:05  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

jo facha to pard ale byli zmeneny ne restart kity - ty fachaj tak ze ti to zmeni jen jednou a tusim ze musis od levelu 1.



Tim myslis ze moje profession restart kity, co mi zbyvalo jeste 7 profesi na zmenu zadara, sou ted na ho....?



Určitě jo, ale můžeš mi je dát.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 19/09/2006 :  13:01:54  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

jo facha to pard ale byli zmeneny ne restart kity - ty fachaj tak ze ti to zmeni jen jednou a tusim ze musis od levelu 1.



Tim myslis ze moje profession restart kity, co mi zbyvalo jeste 7 profesi na zmenu zadara, sou ted na ho....?

pokud máš ten úplně ze začátku, tak restartuje na ten level co máš, myslím to jen ty zkonvertovaný ADK jsou něco trochu jiného, ne?
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 19/09/2006 :  13:05:15  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Presneji receno jsou na nic
Jsem zvedavej, co to udela s mym armorem, ktery je cely "oADKckovany"

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/09/2006 :  15:30:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ti ten armor hodi na lvl 1 a upravi podle toho staty...
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/09/2006 :  15:42:05  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Profession respec device na 11 pouziti si dostal na zacatku jako elder. Ty restart kity ktere se udelali s adk jsou neco trochu jineho. Viz. muj minulej post. Tydle dve veci prosim neplest dohromady!
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 19/09/2006 :  15:48:57  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
respec device ti zachova lvl jakej máš, restart kit změní profesi na lvl 1, imo uplně na prd. ADKcek mam 5 stale ve věcech, jsem zvedav co s tim udelaj...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/09/2006 :  10:31:09  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://img100.imageshack.us/my.php?image=screenshot0000re1.jpg

hm, to uz konecne udelali 2 row bar?
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 22/09/2006 :  11:07:27  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

http://img100.imageshack.us/my.php?image=screenshot0000re1.jpg

hm, to uz konecne udelali 2 row bar?


JJ v pristim Chapter.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/09/2006 :  12:18:05  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jj, na testu to uz je i novej radar
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 22/09/2006 :  12:19:23  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Zajímavé, jak všechno, co už tu bylo a fungovalo, teď postupně vrací do hry a prohlašují, jaký je to jejich velký vynález. Další důkaz, že NGE byla neschopnost týmu a snaha přiblížit se Wow, ale že jim to tak úplně nefungovalo, tak se vracejí k preCU stavu (pomalu, ale jistě, bohužel s třetinou povolání - až dodělají expertise systém, tak zjistí, že je to nevyvážené a budou tam, kde byli koncem loňského října...)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 22/09/2006 :  13:50:21  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Zajímavé, jak všechno, co už tu bylo a fungovalo, teď postupně vrací do hry a prohlašují, jaký je to jejich velký vynález. Další důkaz, že NGE byla neschopnost týmu a snaha přiblížit se Wow, ale že jim to tak úplně nefungovalo, tak se vracejí k preCU stavu (pomalu, ale jistě, bohužel s třetinou povolání - až dodělají expertise systém, tak zjistí, že je to nevyvážené a budou tam, kde byli koncem loňského října...)


Doufam, ze to tak nebude, ale myslim si, ze to bohuzel tak bude...

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/09/2006 :  23:07:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No oni to museli hlavne osekat diky zabugovanemu kodu od minuleho teamu. Uz to tu pisu asi po 100, nevim co koudy porad tady placa tohle... a taky tomu hodne verim, ten minuli team to zaprasil strasne.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 23/09/2006 :  07:06:14  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Tem recim o kodu bych veril. Jestli si pamatujete tak pred NGE kazda zmena rozhodila dalsich 10 veci a tak to bylo se vsim. A jen tak mimochodem, v tento mesic byste nadavali na SWG uplne stejne, at uz by bylo NGE pro CU. A to jak uz velkou delkou hrani, a z toho vychazejici nuda a nuda jelikoz vse mate a uz jste vsude byli a od vseho mate klice, nebo proste z jineho duvodu.

PreCU byla jina hra, CU byla jina hra, NGE byla jina hra. Vsechny tyto systemy meli sve vyhody i nevyhody. Vsechny byli a jsou svym zpusobem dobre.

Dale .... reci o tom, ze se NGE vraci k preCU jsou vicemene mylne. Ano, hra se bude v necem podobat preCU ale kristova noho, vzdyt ma uplne jiny bojovy system. V preCU jsi naklikaval combat row a v NGE ovladas charakter v realnem case.

PvP je akcnejsi, chytlavejsi, jednodussi (ikdyz ted uz zas tak moc ne), friendly pro vice hracu, vyvazenejsi (respektive bylo pred zavedenim expsys pro Smejdy a BHcka).

Vratit se do SWG ted momentalne cenu nema, "Velky Navrat" bych videl na jaro 2007 kdy bude dokoncena vetsina planovanych zmen, uprav a updatu.

Tak a ted prijedu pozde na manevry

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/09/2006 :  10:13:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Koudy placa, protoze tomu neveri - a i kdyby, meli se vratit k puvodnimu kodu a ty veci co mezitim byly se tam pokusit zpatky naroubovat bez zmrseni kodu a ne vzit celou hru, splachnout do zachodu a nechat jenom to, co z toho zachodu na posledni chvili stetkou vytahli...
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 23/09/2006 :  11:40:40  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Koudy placa, protoze tomu neveri - a i kdyby, meli se vratit k puvodnimu kodu a ty veci co mezitim byly se tam pokusit zpatky naroubovat bez zmrseni kodu a ne vzit celou hru, splachnout do zachodu a nechat jenom to, co z toho zachodu na posledni chvili stetkou vytahli...



ty mas ale prirovnani

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/09/2006 :  12:21:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hm, jsem si vcera nainstalil lego starwars II a nejak se od toho nemuzu odtrhnout
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/09/2006 :  15:24:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Myslis, ze to bude engine pro SWG2?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 23/09/2006 :  15:39:44  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Myslis, ze to bude engine pro SWG2?



Spis pro SWG3.

Wyndia Creel - Tarkin server


Edited by - Miky on 23/09/2006 16:22:07
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/09/2006 :  20:27:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem zkousel demo a nejak me to nechytlo, rekl bych ze je to horsi jak jednicka, same strileni donekonecna. Za chvili me to prestalo bavit.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/09/2006 :  20:29:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vi nekdo jak si nastavit target system aniz bych porad musel nejdrive mackat esc nez prekliknu na cil?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/09/2006 :  20:45:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Vi nekdo jak si nastavit target system aniz bych porad musel nejdrive mackat esc nez prekliknu na cil?

omg jorsku kroť se, jestli se dozví SWG Dev team, že nadáváš na prvek hry, jsi bez penze
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 23/09/2006 :  21:09:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
set intended target nastav na levou mys, pak dvojklikem spustis autoattack a zaroven si locknes cil

jinak ja si cile vetsinou vybiram TABem - cycle target neco
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/09/2006 :  22:49:46  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
A to jako teda zrusi zamereni na nejaky predmet nebo NPC, ktere se mi omylem dostalo do zamerovace?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/09/2006 :  07:50:20  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
musim se podivat, ale jeste mam permanentne prepnuto do toho bojoveho stavu
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 24/09/2006 :  18:11:50  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
no ja mam autoattack na y a zamereni na x jinak mam nastalo pusteni target macro

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 24/09/2006 :  21:50:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jake target macro?
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 24/09/2006 :  22:40:41  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jake target macro?


jedoduse /target; a kdyz na neco najedes mysi tak se ti to automaticky zameri (bohuzel kdyz na neco kliknes tak to targetnute zustane dokud nedas esc)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 24/09/2006 :  22:50:08  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jake target macro?


Macro pojmenuj target.

/target;
/macro target;
Pak to spust a pojede ti to dokud nevypnes SWG nebo nedas /dump.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 24/09/2006 :  23:38:22  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

jake target macro?

no ja to mam pod menem target
/target;
/pause 1;
/macro target;

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/09/2006 :  04:16:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Target macro je na autotarget naprd. Pac chci na neco utocit tak se mi to porad prehazuje jakmile mi prejde prez zamerovac jinej cil.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 25/09/2006 :  10:02:19  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
moje nastavení :
Target
Clear target : Esc
Cycle target out : Tab
Set Intended target : Mouse1
Toggle auto aim : T (toto mam perma aktivní)
Toggle repeau auto attack : R (jde aktivovat i double-clickem, ale třeba v pvp kdy je jich více a pobíhají přes sebe je těžké doubleklicknout, takže si ho najdu tabem a pak R)

UI
Select target and summon radial menu : mouse2

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 25/09/2006 :  10:51:40  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
mam to nastavene podobne, jenom autoattack mam na prave mysi a radial menu na tilde

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/09/2006 :  21:54:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
to je sice hezke, ale to zase nemuzu otevirat vendory atd...

Edited by - Jorssk on 25/09/2006 21:55:49
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 26/09/2006 :  09:48:23  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

to je sice hezke, ale to zase nemuzu otevirat vendory atd...


jaktože ne ? right klik = radial menu...

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/09/2006 :  10:09:53  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
primary action mam na mezernik
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 26/09/2006 :  10:31:14  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
lidi neuděláte si na rozmístění ovládání zvláštní téma? mohli byste tam hledat tu absolutně best konfiguraci
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/09/2006 :  13:26:55  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
je na to topic na ofic foru
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 26/09/2006 :  19:51:47  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem zalozil druhou postavu "Trader (Munitions)" a chci se zeptat zdali date nejake rady do zacatku tzv "Do & don't"

Jinak hned prvni dotaz - dostal jsem za ukol vytvorit nejake jidlo - od sveho druheho charakteru jsem si skrze jinou osobu predal suroviny a pozadovane jidlo udelal v pozadovanem mnozstvi ale zadavatel ukolu tvrdi ze to nemam splneno?

Otazky:
1] Je na pocatku nejaka jina moznost jak si predat suroviny z jedne postavy na druhou? (zatim jsem vyuzil cizi postavy a prelogoval jsem se a ta to predala memu druhemu char)
2] Co s tim ukolem? Muze vadit ze jsem nenalovil kuzi a maso sam ale ze jsem to koupil?

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/09/2006 :  20:15:01  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ty veci na nej musis pretahnout s inventare!

Kravka - radial menu je treba pri combatu pomale, napr. na looteni. Mezernikem to nastavit nemuzu, mezernikem delam mezery v chatu .
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 26/09/2006 :  20:16:27  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Otazky:
1] Je na pocatku nejaka jina moznost jak si predat suroviny z jedne postavy na druhou? (zatim jsem vyuzil cizi postavy a prelogoval jsem se a ta to predala memu druhemu char)
Muzes si postavit domek v SH a pak si suroviny skladovat tam, pristup budou mit obe postavy
2] Co s tim ukolem? Muze vadit ze jsem nenalovil kuzi a maso sam ale ze jsem to koupil?
Trader questy jsem nikdy nedelal ale logicky (funny pouziti se SOE) by to vadit nemelo

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 26/09/2006 20:17:15
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,8 seconds. on eygor Snitz Forums 2000