Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/02/2007 :  19:30:25  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Jorssku vim jak dychtive cekas na Fallouta ale nez bude tak se mrkni na toto mozna ti to vyplni mezeru nez vyjde.

http://www.xzone.cz/tiscali/nahledgame.php3?idg=1066
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 19/02/2007 :  19:40:15  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shamirr

quote:
Originally posted by Almych

Hm, ta stary mi prisli prehlednejsi


QFE!
Neviem či je to len nastavením farieb, ale tie staršie sa mi tiež viac pozdávali. Navyše pri transfere pobabrali niektoré posty, takže miesto textu je tam HTML kód - čitateľnosť nula.


Me se na nich libi, ze se muzes prepinat z EQ2 fora do SWG ci dalsich for.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/02/2007 :  20:34:38  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Jak prepinat?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/02/2007 :  23:22:29  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Akoh - Koukni na tu cenu, aby to nebyla nejaka chujovina. Napr nehratelny klon falloutu...

K soundtrackum:
Spolehlivej obchod?? Hmm ja soundtracky k Epizode 4,5,6 shanel po cele republice pac byli vsude vyprodane. Ani nevite jak jsem spokojenej ze sem je nakonec vsechny ziskal. Kdyz nekdo neco chce, tak pro to neco musi udelat a nemuze cekat ze to k nemu dojde az do domu.

Edited by - Jorssk on 19/02/2007 23:24:33
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 19/02/2007 :  23:55:09  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Akoh - Koukni na tu cenu, aby to nebyla nejaka chujovina. Napr nehratelny klon falloutu...

K soundtrackum:
Spolehlivej obchod?? Hmm ja soundtracky k Epizode 4,5,6 shanel po cele republice pac byli vsude vyprodane. Ani nevite jak jsem spokojenej ze sem je nakonec vsechny ziskal. Kdyz nekdo neco chce, tak pro to neco musi udelat a nemuze cekat ze to k nemu dojde az do domu.


já bych pod slovy vyprodané hledal spíš nechuŤ takový věci objednávat a mít to pak 3 roky na krámu

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 26/02/2007 :  07:14:28  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Otázka k SWG.
Neviete niekto či ešte padá "Technical console schematic" a ak áno, tak z čoho ? Je to jednorázová schéma, alebo má viac použití ?

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 26/02/2007 :  09:06:37  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shamirr

Otázka k SWG.
Neviete niekto či ešte padá "Technical console schematic" a ak áno, tak z čoho ? Je to jednorázová schéma, alebo má viac použití ?


Tohle schema mi nekolikrat padlo z rebelu v Rryattu.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 26/02/2007 :  09:12:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Shamirr

Otázka k SWG.
Neviete niekto či ešte padá "Technical console schematic" a ak áno, tak z čoho ? Je to jednorázová schéma, alebo má viac použití ?


Tohle schema mi nekolikrat padlo z rebelu v Rryattu.

ale no fuj
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 26/02/2007 :  19:50:22  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Unioner

quote:
Originally posted by Shamirr

Otázka k SWG.
Neviete niekto či ešte padá "Technical console schematic" a ak áno, tak z čoho ? Je to jednorázová schéma, alebo má viac použití ?


Tohle schema mi nekolikrat padlo z rebelu v Rryattu.

ale no fuj


tak c ojinyho s nema? uvidis => zastrelit

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/02/2007 :  02:12:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Quartax - Ee byli vsude vyprodane, ptal jsem se a vzdy mi bylo zdelene todle. Ze to bylo hned rozebrany.
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 27/02/2007 :  21:37:05  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Quartax - Ee byli vsude vyprodane, ptal jsem se a vzdy mi bylo zdelene todle. Ze to bylo hned rozebrany.



Hmm, tak sem obesel par obchodu po Brne a skoro ve vsech to nikdy nemeli a asi ve dvou to prej jako meli, ale jelikoz se to moc neprodavalo, tak uz to nebrali... no nic, budu se muset podivat v reichu, kdyz u nas nic

SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 08/03/2007 :  22:12:29  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Udalo se neco zajimaveho v SWG?
Jaka je/byla Chapter 5?
Co nas ceka noveho?


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/03/2007 :  00:16:23  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Chapter 5 je cool, jen jsou nefrunte baze takze se dost hure ziskavaji GCW. Jinak z Entu je vydelecne povolani, a jsou pridani bojovi droidi a droideky jako peti. A crafti umi tezit z loot junku veci ze kterych skladaji clothing attachmenty. V pristim chapter nas cekaji nove questove linie a Beastmaster.
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 10/03/2007 :  00:53:39  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Chapter 5 je cool, jen jsou nefrunte baze takze se dost hure ziskavaji GCW. Jinak z Entu je vydelecne povolani, a jsou pridani bojovi droidi a droideky jako peti. A crafti umi tezit z loot junku veci ze kterych skladaji clothing attachmenty. V pristim chapter nas cekaji nove questove linie a Beastmaster.



Super pane Varanku tak to se prijdu mrknout mam pocitac i SWG


Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 10/03/2007 :  13:22:16  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Jorssk

Chapter 5 je cool, jen jsou nefrunte baze takze se dost hure ziskavaji GCW. Jinak z Entu je vydelecne povolani, a jsou pridani bojovi droidi a droideky jako peti. A crafti umi tezit z loot junku veci ze kterych skladaji clothing attachmenty. V pristim chapter nas cekaji nove questove linie a Beastmaster.



Super pane Varanku tak to se prijdu mrknout mam pocitac i SWG


Wanargi ma pocitac

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/03/2007 :  04:41:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja mam taky počitač!!! A šupinky!!
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/03/2007 :  08:58:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja mam taky počitač!!! A šupinky!!



A kladelko
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/03/2007 :  10:32:39  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

Ja mam taky počitač!!! A šupinky!!



A kladelko

to nevíš
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 11/03/2007 :  18:20:06  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Mozna to sem uz nekdo hodil ale i kdyby tak 21.3. vychazi nová knizka "Namluvy princezy Leiy"
http://www.egmont.cz/index.php?okno=books&kat=22
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/03/2007 :  19:08:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Mozna to sem uz nekdo hodil ale i kdyby tak 21.3. vychazi nová knizka "Namluvy princezy Leiy"
http://www.egmont.cz/index.php?okno=books&kat=22



Jo, uz sem to sem hazel, do Figurek....
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 13/03/2007 :  15:03:56  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eki

Wanargi ma pocitac



Byl jsem ted bez pocitace a SWG



Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 13/03/2007 :  16:43:47  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
http://forums.station.sony.com/swg/posts/list.m?topic_id=274621

nova anketa na oficialnom fore...kedze najviac ludi hlasovalo za novy PVE content, tak teraz mozu hlasovat za to, co chcu, aby bolo sucastou noveho PVE contentu

Gardening: Player created structures in the world where players can play a variety of mini games to make their gardens grow. Reward items are hooked up to successful harvests. Gardens would be grown from exotic seeds found throughout the galaxy and different seeds would provide different appearances, uses, etc. There would be a heavy crafting element involved, as well as adventuring and collecting.

Heroic Mobs and Quests: This would be a new level of mob above elite that would present a major challenge to players to defeat and yield bigger and better loot. We envision them requiring anywhere from 5-10 players or more to defeat. There would be new quests which feed players into the territories where these new NPC’s would spawn.

Droid Commander: Similar to Beast Master, the Droid Commander expertise would allow players to add specialty skills in crafting and commanding their own droids. This implementation would include a major overhaul to the Droid systems currently in the game.

Space Content: There are fewer specifics to offer here. It would undoubtedly mean some additional craftable ships, quests, and engineering schematics.

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 13/03/2007 :  16:53:45  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Me osobne by se libila implementace v tomto poradi:

1-2) Space content
1-2) Heroic Mobs and Quests
3) Droid Master
4) Gardening


Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/03/2007 :  17:01:32  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
no, jestli vyhraje ta volba heroic mobs and quests tak si tak pul roku pockam a pak se na 258% vratim

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/03/2007 :  17:23:20  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
ja bych šel do :
1. hero mobs
2. droid mastery
3. gardening
4. space

jak vidím tak zahrádky a droidi lidem moc nevoní hehe

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/03/2007 17:28:15
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/03/2007 :  17:24:19  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

no, jestli vyhraje ta volba heroic mobs and quests tak si tak pul roku pockam a pak se na 258% vratim


pokud ti do ty doby nesmáznou igráčky :)

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 13/03/2007 :  17:29:46  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

quote:
Originally posted by Carmax

no, jestli vyhraje ta volba heroic mobs and quests tak si tak pul roku pockam a pak se na 258% vratim


pokud ti do ty doby nesmáznou igráčky :)


nesmaznou

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/03/2007 :  04:31:40  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja hlasoval pro zahrady, jinak vesmir nechci ten je mi na prd!
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/03/2007 :  07:45:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja hlasoval pro zahrady, jinak vesmir nechci ten je mi na prd!



Mno, me se u zahrad nelíbí to slovo minihry - jak si to představují, rostlina po tobě bude plivat semínka a ty musíš uskakovat? Nebo budou jednotlivé rostlinky usychat a ty je musíš hbitě zalévat? Co bude když mi (jako obvykle) na chvíli zamrzne připojení - a bude lag?

K tem high level mobům - ale fuj, zase budou výpravy, kde bude mít každý už dva měsíce dopředu zamluvený loot - to nesnáším. Navíc prosit se ostatních, jestli by ti náhodou nešli pomoct, to taky nemám rád. Asi proto ještě nemám dokončeného Lorda Blackscale, ten vesmír nešel solnout :o(((
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/03/2007 :  09:18:23  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jak to teď vlastně v SWG funguje? Všechna povolání můžou léčit sama sebe a jen medic může i léčit ostatní? Existujou tu nějaké možnosti pro tankování, agro management? Nějak si nedokážu bez toho představit nějaký high-end content, který by nebyl jen o proběhnutí jeskyně za svistu ls..

Dříve se do DWB mohlo až po nagrindění x jedi, tak sestřelili obtížnost na 0, takže to každý solnul, teď to je zergovačka.. ?

To že se řeší loot "zamluvením dopředu" záleží jen na domluvě, co, takže je vždy možnost to změnit, zavést nějaké body za účast a pak dle nich bidovat a rozdělovat dle zásluh?

Stále se musí do x sec po smrti npc vykrást coprsnička, nebo loot nenávratně zmizí?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/03/2007 :  10:54:57  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Jak to teď vlastně v SWG funguje? Všechna povolání můžou léčit sama sebe a jen medic může i léčit ostatní? Existujou tu nějaké možnosti pro tankování, agro management? Nějak si nedokážu bez toho představit nějaký high-end content, který by nebyl jen o proběhnutí jeskyně za svistu ls..

Dříve se do DWB mohlo až po nagrindění x jedi, tak sestřelili obtížnost na 0, takže to každý solnul, teď to je zergovačka.. ?

To že se řeší loot "zamluvením dopředu" záleží jen na domluvě, co, takže je vždy možnost to změnit, zavést nějaké body za účast a pak dle nich bidovat a rozdělovat dle zásluh?

Stále se musí do x sec po smrti npc vykrást coprsnička, nebo loot nenávratně zmizí?



No říkali, že chtějí vybalancovat povolání, takže Armorer teď asi dává stejný dmg jako Jedi (aby byli všichni vyrovnaní). Tanečnice se teď začne na parketu točit a chapadlama dává facky ostatním hráčům v mando armoru, slave girl je zase nakazí... ehm, ospalostí. Všechny povolání jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější - to už jsem někde slyšel.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/03/2007 :  13:07:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
http://www.heartofanempire.com/
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/03/2007 :  16:57:46  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja hlasoval pro zahrady, jinak vesmir nechci ten je mi na prd!



Ten rozdil v hlasovani pro heoric mobs a space proti zbyvajicim dvema moznostem je uz obrovsky. Novinky do vesmiru urcite ano uz dlouho nic do vesmiru nepridali .... o chybejicim vesmiru v TOOW radsi nemluvim


Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 15/03/2007 :  17:15:26  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
http://www.businessweek.com/innovate/content/nov2006/id20061122_709907.htm

Docela zajimave cteni, je zmineno i SWG, kde je zminka o pridavcich do SWG.

Vzhledem k tomu, ze je to businessweek da se to brat jako duveryhodny zdroj


Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 15/03/2007 :  20:09:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno nejlepsi tanker je jedi a nevim jak ted namakanej ent mozna kdyz ma na nejlepsim unarmed boj a dobry armor ze taky slusne tankuje, ale musi ho nekdo lecit. Jedine medic muze lecit a davat area healy, jinak ostatni povolani maji slaby heal. Ent a craft nemaji tusim zadnej. Povolani co dokazou solovat na loot dwb jsou jedi, commando a spy.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 15/03/2007 :  22:42:53  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno nejlepsi tanker je jedi a nevim jak ted namakanej ent mozna kdyz ma na nejlepsim unarmed boj a dobry armor ze taky slusne tankuje, ale musi ho nekdo lecit. Jedine medic muze lecit a davat area healy, jinak ostatni povolani maji slaby heal. Ent a craft nemaji tusim zadnej. Povolani co dokazou solovat na loot dwb jsou jedi, commando a spy.



Rekl bych ze to zvladne s pazourkem v nose i Jorsskina...
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:28:25  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jak se teď vlastně leveluje entertainer? Kopáním žabiček do hlavy, nebo stále tancováním v kantýně?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/03/2007 :  11:49:53  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Jak se teď vlastně leveluje entertainer? Kopáním žabiček do hlavy, nebo stále tancováním v kantýně?

hamsterharvestingem
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/03/2007 :  12:16:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
To ne, krecci sou mali, kdyby stahnul jednoho, tak to neni ani za 50 EXP.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  11:34:34  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Porad tancenim a hranim jen si vyberes jestli se bude venovat buffovani nebo bojovani.

Nejak jsem nepochopil proc koudy spojoval zahradnika z minihrama, kdyz kazda vec ma svoje extra hlasovani. Minihrama se mysli to co je v kotor, napr. hrat sabacc.

Edited by - Jorssk on 17/03/2007 11:35:41
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  19:52:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Trocha nostalgie, kdyz redaktori levelu hrali beta test swg a psali o nem jako ja pisu denik lovce lidi. Po nich jsme nastoupili ja s koudym :). Musim priznat ze diky nim jsme zacal hrat na eclipse. Koudak si jiste jeste na ashnobeho pamatuje :) http://www.level.cz/default.asp?page=NEWS&textID=238

Edited by - Jorssk on 17/03/2007 19:53:20
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/03/2007 :  20:42:03  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Porad tancenim a hranim jen si vyberes jestli se bude venovat buffovani nebo bojovani.

Nejak jsem nepochopil proc koudy spojoval zahradnika z minihrama, kdyz kazda vec ma svoje extra hlasovani. Minihrama se mysli to co je v kotor, napr. hrat sabacc.



Že by pro tohle?

Gardening: Player created structures in the world where players can play a variety of mini games to make their gardens grow.
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/03/2007 :  21:59:27  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk

Porad tancenim a hranim jen si vyberes jestli se bude venovat buffovani nebo bojovani.

Nejak jsem nepochopil proc koudy spojoval zahradnika z minihrama, kdyz kazda vec ma svoje extra hlasovani. Minihrama se mysli to co je v kotor, napr. hrat sabacc.



Že by pro tohle?

Gardening: Player created structures in the world where players can play a variety of mini games to make their gardens grow.

imo tie minigames budu nejak spojene s pestovanim burin...asi manazment zalievania, hnojenia a inych blbosti, aby nezhebli

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/03/2007 :  22:59:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jako to mela kytka z vesnice, schvalne jestli ji jeste nekdo ma....
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/03/2007 :  23:35:16  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mawgax
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 18/03/2007 :  00:02:35  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jako to mela kytka z vesnice, schvalne jestli ji jeste nekdo ma....


mám jí zamklou v domku pod obchodem na tatoine
:-) sem tam vyplivne jedno ovoce ale nedá se zatím jíst.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/03/2007 :  23:12:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
tak ted trochu z jineho soudku Nemate nekdo Prison Break?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/03/2007 :  08:52:47  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
mam
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 19/03/2007 :  10:33:27  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
http://www.travian.cz/?uc=cz2_5477
podte vyzkouset tuto hru, je to cool

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/03/2007 :  17:00:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To nektery lidi uz nevedi coby s onlinovkama tak ulitavaj na tedlech free uchylarnach?
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,72 seconds. on eygor Snitz Forums 2000