Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 03/02/2009 :  14:47:06  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
ahoj, ted jsem lognul na Eclipse a celkem bych nějakou dobu zase zahrál. Je někdo aktivní ke komu bych se mohl přidat ? Rád bych okusil nějaké těžší instance a nemůžu nikoho potkat :(

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 04/02/2009 :  08:37:01  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Potreboval jsem naistalovat SWG na jiny pocitac, z toho pocitace kde mi to bezi jsem si zkopiroval adresare
c:\Program Files\Sony
d:\Hry\StarWarsGalaxies

Nejprve jsem na tom novem pocitaci nainstaloval hru z puvodniho DVD.
A Pak jsem adresar Sony a StarWarsGalaxies nahradil temi z puvodniho PC. Nicmene to nepomohlo po spusteni to opet zacina stahovat vsechny update, ty ktere uz tam jsou (na 4M lince cca 4 hodky) coz nechci, nevite nekdo jestli se to jde nebo nejde ? (jestli je treba jeste neco udelat?)

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 04/02/2009 :  09:09:40  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Potreboval jsem naistalovat SWG na jiny pocitac...


já to před nějakým časem zkoušel úplně stejně a dopadl jsem jako ty. Nevím proč to tak je, už jsem si zvyknul na to, že to bohužel musím po reinstalu vždycky nechat dl všechna data..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/02/2009 :  09:15:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Delate to blbe. Vemu zalohu hry, nekam ji nakopiruju. NEINSTALOVAT. Pak nainstaluju jen launcher a v nem si nastavim, kam jsem zkopcil hru. Probehne kontrola, launcher si to posteluje a jede. Zalezitost na 10 minut, delal jsem to nekolikrat.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 04/02/2009 :  09:33:01  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Delate to blbe. Vemu zalohu hry, nekam ji nakopiruju. NEINSTALOVAT. Pak nainstaluju jen launcher a v nem si nastavim, kam jsem zkopcil hru. Probehne kontrola, launcher si to posteluje a jede. Zalezitost na 10 minut, delal jsem to nekolikrat.


Snazil jsem se najit a stahnout launcher ale nedari se mi , nevis kde to je ke stazeni?

UPDATE: Tak jsem nakonec nasel nejaky odkaz
http://download.station.sony.com/patch/download/stn/StationLauncherBeta.exe
Tak jsem to naistaloval a zadal adresar jek jsi psal , provedlo to scan a zacalo to updatovat A to jsem byl rano doma online nez jsem to zabalil a vzal sebou do prace kde to zkousim ... takze to asi zase nevyslo ale nevim proc....

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 04/02/2009 09:47:28
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/02/2009 :  09:52:05  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
http://launcher.station.sony.com/

Je to sice prezentovano jako beta verze, ale to uz je nejakou dobu. Funguje jako centrum na vsechny SOE hry.

Nebo

http://help.station.sony.com/cgi-bin/soe.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=20316

Je tam navod jak instalovat jednotlive SOE hry.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:34:50  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

http://launcher.station.sony.com/

Je to sice prezentovano jako beta verze, ale to uz je nejakou dobu. Funguje jako centrum na vsechny SOE hry.

Nebo

http://help.station.sony.com/cgi-bin/soe.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=20316

Je tam navod jak instalovat jednotlive SOE hry.


V tom navodu je doslovne:

Star Wars Galaxies
1. Install Launchpad if you don't have it already, http://patch.station.sony.com:7000/patch/launchpad/Install_LaunchPad.exe
2. Go to your Launchpad folder, C:\Program Files\Sony\Station\Launchpad. Right click on launchpad.exe and choose send to --> desktop.
3. Next, create a folder in C:\Program Files called Star Wars Galaxies
4. Go to your desktop, right click on that icon and choose properties.
5. In the target box, enter this exactly with quotes and all: "C:\Program Files\Sony\Station\Launchpad\Launchpad.exe" /game:starwars
6. In the Start in box, put this in, quotes and all: "C:\Program Files\Star Wars Galaxies"
7. Click on Apply, then Close.
8. Double-click the icon and the game will download.

Je tam stazeni hry - to je mi nanic
A v tom odkazu jsem jsem nikde nasel odkaz na stazeni
( http://launcher.station.sony.com/ ) , ale taky si myslim ze ten beta funguje.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 04/02/2009 :  10:51:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
6. In the Start in box, put this in, quotes and all: "C:\Program Files\Star Wars Galaxies"

Tam nastavis cestu kam si zkopcil hru a pak by to melo normos nabehnout.


Ten beta launcher tam ma ikonu Download jak krava, ale tady je link http://download.station.sony.com/patch/download/stn/StationLauncherBeta.exe

Edited by - Almych on 04/02/2009 10:52:43
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 04/02/2009 :  11:22:02  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jj, jen si nainstaluj station launcher - http://launcher.station.sony.com/

a pak zkopiruj vsechny soubory ze slozky Star wars galaxies na starym PC do nove vytvorene slozky na novem PC... launcher uz si to prekontroluje sam a kdyztak opravi a postahuje to co ti tam chybi

u MMO jde pouze o account, samotny sata hry jsou bezcenny a tudiz se daji volne kopirovat

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:01:48  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Jak jsem psal vyse.
Nainstaloval jsem ten launcher, pospusteni a vybrani hry jsem mu zadal adresar ktery jsem si zkopiroval z domu (SWG) on udelal full scan a zacal stahovat - stahoval cca 2h.
Mam 4Mb lince - coz je 4M / 8 = 500k za sekundu * 2 hodky * 3600 sekund za hodku = teoreticky 3600Mb
Nepredpokladam ze jsem mel linku pro sebe ale tipuji ze 60-80% ano , cili to stahlo cca 2 - 2,8Gb , cili vsechny patche co byly (si myslim).
Takze to evidentne nepohomlo. Nicmene jsem to naistaloval ....

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 04/02/2009 :  12:34:30  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
jde spis o to, ze server ze kteryho se to stahuje neni asi moc rychlej... pochybuju, ze by ti to plne vytizilo linku.. no pokud uz to ale mas, tak je to vlastne fuk

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/02/2009 :  03:39:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Tak ja jsem ted delal presne to same co ty a zadne patchovani.
prenasel jsem hru do notebooku stylem skopcit launcher + swg, potom sem proste spustil launcher, kliknu jsem na swg, ono se me to zeptalo zda chci zadat lokaci NEBO stahnout hru.. tak sem zadal lokaci, ono to oskenovalo.. a bylo to.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 09/02/2009 :  11:56:14  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Tak ja jsem ted delal presne to same co ty a zadne patchovani.
prenasel jsem hru do notebooku stylem skopcit launcher + swg, potom sem proste spustil launcher, kliknu jsem na swg, ono se me to zeptalo zda chci zadat lokaci NEBO stahnout hru.. tak sem zadal lokaci, ono to oskenovalo.. a bylo to.


Male jsem to tady zapomel napsat , po tom tvem prispevku jsem prosel soubory a uz vim v cem byl problem.
Zabalil jsem doma hru v RAR do dvou souboru.
V praci jsem v Total Comanderovi vstoupil do prvniho rar a dal rozbalovat slozku SWG na disk - jenze on rozbalil jen soubory ktere mely pocatek v prvnim rar souboru, ale z druheho souboru nerozbalil zadny soubor.
Cili jsem mel jen cast souboru a po spusteni si LAUNCHER prohledal adresar a zbytek musel dotahat znovu z netu.
Takze jsem se nechal vypect RAR + Total Commanderem

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis

Edited by - Vlada on 09/02/2009 11:58:04
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 10/02/2009 :  20:48:43  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Dovolim si postnout zde malou reklamu na moje obchody.


LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 21/02/2009 :  12:40:40  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Mam takovy problem chtel jsem udalat 3 stat attachment, bylo mi receno ze 1st bit nepotrebuji , ze mi staci dva 2nd a jeden 3th power bit.
Ale nejak mi to nejde.
Dal jsem dokupy 2nd and modifier bit = mam attachment a ted mel byt postup ze ten attachment dam zase do reverze tool a pridam dalsi 2nd power bit a k tomu jiny modifier bit , jenze to mi nejde dam tam libolovne dva (z attachmen,power,modifier) a kdyz tam davam treti tak to napise ze to nejde.

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 21/02/2009 :  13:08:10  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Mam takovy problem chtel jsem udalat 3 stat attachment, bylo mi receno ze 1st bit nepotrebuji , ze mi staci dva 2nd a jeden 3th power bit.
Ale nejak mi to nejde.
Dal jsem dokupy 2nd and modifier bit = mam attachment a ted mel byt postup ze ten attachment dam zase do reverze tool a pridam dalsi 2nd power bit a k tomu jiny modifier bit , jenze to mi nejde dam tam libolovne dva (z attachmen,power,modifier) a kdyz tam davam treti tak to napise ze to nejde.

aby si mohol robit dvoj a trojstatove SEA musis mat 1 expertise bod v Attachment Upgrade...bez toho ich neurobis

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 21/02/2009 :  14:16:55  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by robiwan

quote:
Originally posted by Vlada

Mam takovy problem chtel jsem udalat 3 stat attachment, bylo mi receno ze 1st bit nepotrebuji , ze mi staci dva 2nd a jeden 3th power bit.
Ale nejak mi to nejde.
Dal jsem dokupy 2nd and modifier bit = mam attachment a ted mel byt postup ze ten attachment dam zase do reverze tool a pridam dalsi 2nd power bit a k tomu jiny modifier bit , jenze to mi nejde dam tam libolovne dva (z attachmen,power,modifier) a kdyz tam davam treti tak to napise ze to nejde.

aby si mohol robit dvoj a trojstatove SEA musis mat 1 expertise bod v Attachment Upgrade...bez toho ich neurobis


super to byl ten problem dekuji za radu :)

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/03/2009 :  19:40:07  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Co dělá Jorssk když už nehraje SWG:

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 18/03/2009 :  20:02:32  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Vyprdni se na podlahu a běž dělat třeba ochranku k Jabbovi :)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/03/2009 :  11:40:31  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ale aby zašel do LOTRo a připojil se k dobrodružství (když má Pána prstenů rád), to ne a bude pindat, že tam nejde hrát za orky - hobiti a trpsalíci jsou dost oškliví a s Orkama si užije srandy taky dost. Místo toho bude drhnout podlahu...
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 23/04/2009 :  23:11:29  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
to máš za to,že si slúžil Imperiálom Jorssk

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 27/04/2009 :  12:41:49  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Mám dotaz, když celá populace Eclipse zdrhla na Chimaeru, kam se podělo IHC? Mám informace (z jistého velmi nevěrohodného zdroje, nikoho nejmenuju, jmenuje se tom19835 aka Daae Darkstar :D) že se buď odstěhovalo jinam nebo už neexistuje... Co je na tom pravdy, ví někdo?

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 27/04/2009 :  18:11:22  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

Mám dotaz, když celá populace Eclipse zdrhla na Chimaeru, kam se podělo IHC? Mám informace (z jistého velmi nevěrohodného zdroje, nikoho nejmenuju, jmenuje se tom19835 aka Daae Darkstar :D) že se buď odstěhovalo jinam nebo už neexistuje... Co je na tom pravdy, ví někdo?



Nazdar, IHC stale je na Eclipse, ale uz to neni co to byvalo. Od doby, co odesel Versatti, Bryce a Ziadon to slo hodne dolu. Ted jsou ciste RP gilda a myslim, ze to vede Chao, ktery se nedavno vratil a pak nejspis Nazgeroth, ktery to bude hrat az do vypnuti serveru Jinak je tam viceme smeska starych a novych hracu, ktery vubec neznam.

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 28/04/2009 :  09:08:16  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nazdar, IHC stale je na Eclipse, ale uz to neni co to byvalo. Od doby, co odesel Versatti, Bryce a Ziadon to slo hodne dolu. Ted jsou ciste RP gilda a myslim, ze to vede Chao, ktery se nedavno vratil a pak nejspis Nazgeroth, ktery to bude hrat az do vypnuti serveru Jinak je tam viceme smeska starych a novych hracu, ktery vubec neznam.



Aha, no tak to je pěkně na prd, IHC bez V, B a Z už neni IHC. Tak velkou pohromu jsem teda nečekal :)

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 28/04/2009 :  10:23:42  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
nj, Bryce uz neni v IHC vic jak rok, V a Z skoncili s SWG nekdy na podzim... oni dost omezili updaty a vetsinu novych itemu pridavaji pres TCG, coz je jen tahacka penez

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 05/05/2009 :  22:59:00  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
tak versatti uz si zase resubnul, tak zas bude hrat, ted jak delaj ty novy PvP veci

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 07/05/2009 :  12:37:19  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Fakt? Tak to abych se nechal znova přijmout do IHC :)

Jak to teď vlastně vypadá s čechama na Chimaeře?

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 07/05/2009 :  19:03:46  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

Fakt? Tak to abych se nechal znova přijmout do IHC :)

Jak to teď vlastně vypadá s čechama na Chimaeře?



jestli tam nekdo jeste hraje, tak je zcela urcite neznas :) nespis je tam Dargnon a pak mozna par dalsich lidi, ja si asi zaplatim mesic v cervnu, ale na eclipse uz mam jen jednu postavu, takze tam beztak nehraju

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 03/06/2009 :  11:03:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote

http://www.swtor.com/media/trailers/deceived-cinematic-trailer
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 05/06/2009 :  09:31:06  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
nepatri tohle do sticky topicu ... kde to uz je? ....

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 23/06/2009 :  07:02:32  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to zase nevydržel a zaplatil a po prvních pěti návštěvách BGček mám GCW bodů jako za týden PVE grindu,pokud to neplánují nerfnout tak bude mít generála každej blb,včetně měAle když pominu tu obrovskou nálož GCW bodů,tak musím říct že je to i hodně zábavný,akorát na to,kolik je na Chimaeře lidí,by se ty scénáře mohli točit častěji.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 23/06/2009 :  10:06:40  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Takova otazecka uz behaji rancorni ako peti ci este to nefunguje
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 23/06/2009 :  10:14:48  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Infik

Takova otazecka uz behaji rancorni ako peti ci este to nefunguje


Jako pet i jako mount je Rancor funkční.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 23/06/2009 :  10:26:08  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Dobreeeee :)
dakujem za info uz len sa k nemu dostat
Go to Top of Page

jerryNBK
New Member

199 Posts

Posted - 19/08/2009 :  17:52:24  Show Profile  Send jerryNBK an ICQ Message Send jerryNBK a Private Message  Reply with Quote
hojte, zacinam s trialem v SWG a zajimalo by me jak je to s populaci na sevrech Eclipse a chimaera a to jak ceskou, tak i celkovou.

AO - Chroustacka 213, Ironfiist , Krassus , Jerryenf - inactive
Tabula Rasa - Wacky Woman 32 - inactive
Lotro - Jerryy - Lore master 50 - active
WOW - Drak'thul horde - Jerryy warlock - inactive
WAR(WHO) - Jerryna - SW - inactive
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 10/10/2009 :  09:32:02  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Taky Vam to prislo, ze by to byl zacatek konce SWG?

Dear Star Wars Galaxies™ Account Holder,
Due to the overwhelming success of the recent Free Character Transfer Service, we want to inform you that on October 15, 2009, at 5:00 PM PDT, Sony Online Entertainment (SOE) will close the following 12 Star Wars Galaxies servers:
* Corbantis
* Europe-Infinity
* Intrepid
* Kauri
* Kettemoor
* Lowca
* Naritus
* Scylla
* Tarquinas
* Tempest
* Valcyn
* Wanderhome

LOTRO - [EN-RP] Laurelin
Miranori GRD
Miranel LM
Miraniwen CPT

SWG - Europe-Chimaera - Miran' , Miranis
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 10/10/2009 :  11:38:37  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Začátek konce SWG proběhl v listopadu 2005,tohle je jen další fáze

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/10/2009 :  21:52:43  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tyhle servery anoncovali uz pred pul rokem ze je zrusi.. nikdo uz tam neni vsichni odmigrovali pryc.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 16/10/2009 :  20:35:34  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
kolik je ted aktivnich serveru? 3? ...

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Dromedarr
Junior Member

Empire

629 Posts

Posted - 18/10/2009 :  18:10:21  Show Profile  Visit Dromedarr's Homepage  Send Dromedarr an ICQ Message Send Dromedarr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

kolik je ted aktivnich serveru? 3? ...


12

SWG, Europe-Farstar - Drom, Losos, Efiss, Casia' - R.I.P. SWG
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 19/10/2009 :  17:19:12  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

Začátek konce SWG proběhl v listopadu 2005,tohle je jen další fáze


mozna i trochu driv:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 22/12/2009 :  17:08:43  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Lead designer NGE si vzal život ..

http://www.escapistmagazine.com/news/view/86552-Jeff-Freeman-Former-SWG-Lead-Gameplay-Designer-Dies

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 22/12/2009 17:09:50
Go to Top of Page

Sidinus
Moderator

Christiania

368 Posts

Posted - 26/12/2009 :  13:48:20  Show Profile Send Sidinus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Lead designer NGE si vzal život ..

http://www.escapistmagazine.com/news/view/86552-Jeff-Freeman-Former-SWG-Lead-Gameplay-Designer-Dies



MMORPG mlýny melou pomalu, ale jistě.

Haven and Hearth follower
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 24/02/2010 :  18:25:36  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=PGYAPr6UKhs

Lyrics:
[Close Encounters of the Droid Kind]
You must use the force (repeat ad nauseum)

[Raiders of the Lost Wookiee]
Long time ago, far far away (repeat)

Kiss a wookie, kick a droid
Fly the falcon through an asteroid
Till the princess is annoyed
This is spaceships, it's monsters, it's Star Wars, we love it!

Come and help me, Obi-Wan
X-wing fighter and a blaster gun
Dance with Ewoks, oh what fun!
This is spaceships, it's monsters, it's Star Wars, we love it!

[Super Han]
Get in there you big, furry oaf
I couldn't care less what you smell
I take orders from only me
Maybe you'd like it back in your cell
Your Highness, your worshipfulness, your highness, your worshipfulness

No one cares if you upset a droid
(nobody cares if you upset a droid)
That's because droids don't tear your arms out of socket.
(nobody cares)
I suggest a new strategy: let the Wookie win
That's because nobody cares if you upset a droid.

[ET the DiscoTerrestrial]
Now we listen to Luke whining:
One more season... One more season... One more season... One more season...

I was gonna go to Tosche Station for power converters
Now I guess I'm going nowhere.
It just isn't fair.

[Jaws: the Wookiee]
Woooooookiee (repeat)

Someone move this walking carpet (repeat)

Kiss your brother, Kiss your brother (repeat)

Princess Leia
Well I guess you don't know anything about women.

Who's your daddy? (repeat)

[Jurassic Darth]
Luke, I'm your father
(That's not true!)
It is useless to resist
(My hand!)
Come with me my son, We will rule
(I'll never join you!)
Search your feelings it is true

So you have a twin sister
Who Obi-Wan was wise to hide
(Is that Leia?)
If you will not turn
Then perhaps she will
Give in to your hate
You are mine

Long Long Long Time ago... Far Far Far Far Away

Long Long Long Time Ago, Far Far Far Away (repeat)

Kiss a wookie
Kick a droid
Fly the falcon
Through an asteroid
Till the princess is annoyed
(She's annoyed!)
This is spaceships, it's monsters, it's Star Wars, we love it, it's true

Episode 3
Coming to you
In 2005

So Let's go
(go go go to the movies)
Stand in line
(buy buy buy me some popcorn)
Cause it's al-
(please I'd like extra butter)
most the time
(Join the dark side...)
May the Force be with you all

John Williams is the man

http://moosebutter.com/lyrics.php/star-wars
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 01/06/2010 :  22:47:08  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Tak co, už to daly zadarmo ?

Ne vážně, to by je ještě mohlo spasit, než vyjde Old Republic

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 14/06/2010 :  18:52:42  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
The Force Unleashed II
E3 2010: Exclusive Betrayal Cinematic Trailer HD
http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-the-force/101182
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 01/09/2010 :  14:21:17  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, tak ja jdu zkusit Trial, vim je to tak trochu nekrofilie ale co :)
SWG je SWG :)
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 20/09/2010 :  09:51:31  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
hra to jeste nekdo ?
nako som na eclipse asi jediny :D
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 20/09/2010 :  14:34:57  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Infik

hra to jeste nekdo ?
nako som na eclipse asi jediny :D


Hodně lidí transferovalo na EU server Chimaera,ale ani tam to moc CZ/SK lidí momentálně asi nehraje

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 20/09/2010 :  16:00:57  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
Aha, noo skoda, a da sa transfernut charaktery z servera na server?
teda ak mam 3na eclipse ?
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,04 seconds. on eygor Snitz Forums 2000