Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 307

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 11/04/2006 :  08:07:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Rofl a to ma rodier jeste ten svuj PC crap bez krytu, jak sem mu na tom musi pripect kazda moucha . Neni nejake demo oblivion btw?

neni ani demo morrowindu nebylo

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 11/04/2006 :  22:38:08  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 11/04/2006 :  23:13:47  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

Dnešní koncert filmové hudby ze SW na žofíně neměl chybu.

potvrzuji, fantazie. Mam zazitek na hodne dlouhou dobu.. pro ty co tam nebyli : v první půlce hráli z filmu Gladiátor, pak Chyt mě když to dokážeš a ve finále hudbu z filmu ET Mimozemšťan (mimochodem i toto stalo za to) Druha pulka byla super. Měli tam pozvané "hosty", přišla Leia, Padme, Obivan, Anakin a dokonce i samotný lord Vader (celkem mě překvapilo že měli Vaderovu masku, vzpoměl jsem si na Jorsska :)) Začli hudbou ke znělce Warner Bros, pak klasiku u ktery jedou na zacatku titulky.. pak několik znamych song ze vsech epizod, ale konec mě dostal. Naběhli tam Canti di Praga (mozna to pisu spatne) sbor, a doprovodili hlasove skladbu ze souboje s Darth Maulem z Epizody 1. Myslím ze jsem nebyl sam kdo mel husinu, mel jsem co delat abych to ustal ... vyborny. Perlicka na zaver : ke konci se zvednul Vader, vylezl se svou ochrankou az k dirigentovi, ten byl stržen, a zbytek songu dirigoval sam nejvyssi, pak se otocil k lidem a vychutnaval si slavu a potlesk :)) sem se i zasmal. Jo a vytleskali jsme si 3 pridavky. Proste super zazitek, kdo tam byl, potvrdí.

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 12/04/2006 09:26:19
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/04/2006 :  10:35:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Máš to natočené? Aspoň na mobil nebo na digi?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 12/04/2006 :  10:59:55  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Máš to natočené? Aspoň na mobil nebo na digi?

bohuzel :(

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/04/2006 :  03:56:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jak to vypada z Ashnobeho stranek. Tak kolega Dobrovsky byl na koncerte take, alespon podle teto fotky .

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/04/2006 :  10:10:02  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Pěkná fotečka

Škoda že podobné akce se připraví vždycky jenom v Práglu, 350km se mi nechce jezdit (navíc ten návrat večer) :o(
Sice můžu jezdit do Vídně (asi 130km), ale tam zase všechno běží fašounsky (viz. Star Trek World Tour)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 13/04/2006 :  10:52:21  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Pěkná fotečka

Škoda že podobné akce se připraví vždycky jenom v Práglu, 350km se mi nechce jezdit (navíc ten návrat večer) :o(
Sice můžu jezdit do Vídně (asi 130km), ale tam zase všechno běží fašounsky (viz. Star Trek World Tour)

podle tech vzdalenosti jsi nekde z Přerova ne ? nebo spise z breclavi ?

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 13/04/2006 10:55:50
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/04/2006 :  16:23:40  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mezi - UH
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:12:50  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
ble

Edited by - Olusriel on 14/04/2006 19:17:12
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:13:28  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by baron432

No, poté, co se mi odtavila deska a procesor, chca nechca jsem musel přejít na nové železo, přičemž s AMD64, 2GB RAM a 7800GTX jede i SWG trochu líp Ale - kupodivu - rozdíl zas není až TAK zřetelný ...

wow tak tuhle krasavici budu mít příští týden, už mi ji naskladňují
VGA ASUS EN7900GT TOP/2DHT/256MB DDR3, 2xDVI-I, PCIe
http://www.asustek.cz/products4.aspx?l1=2&l2=6&l3=269&model=1074&modelmenu=1

puvodne jsem uvazoval o tehle, je dostupna do dvou dnu, ale ta cena uz je trochu moc..:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37003

s ohledem na to, ze kupuju i
MB DFI LP nf4 ultra -D
CPU Athlon San Diego 3700+
chladič Noctua NH N12

to je monstrum co? "pomalejsi" prociky (třeba 3Ghz) prý dokonce zvladne i jako pasív. Puvodne jsem chtel i vodnika, ale kdyz si predtavim, ze bych ty novy komponenty vykoupal..

Edited by - Olusriel on 14/04/2006 19:24:10
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/04/2006 :  19:46:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
když se zapnou stíny na max, tak jde i moje X1900XTX srát těžce
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 14/04/2006 :  20:29:29  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Olusriel je proste hustodemon

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/04/2006 :  22:16:24  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Obrázek z nového komiksu Legacy:

http://images.darkhorse.com/darkhorse/index_images/zones/starwars/legacy2.jpg
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/04/2006 :  08:41:32  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kua, Olusi, kde si sehnal tu kartu? Ja uz jsem z toho na mrtvici, cekam na ni 14 dni.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 15/04/2006 :  10:25:37  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Kua, Olusi, kde si sehnal tu kartu? Ja uz jsem z toho na mrtvici, cekam na ni 14 dni.

po znamosti hihi, už jsou včechny rozebrany a dalsi budou zas az za tri tydny Jeste po koutku pokukuju po Radeonu X1900XT. Chtel bys tuhle prenechat az ji budu mit? (samozrejme novou nerozbalenou s papirama)

Edited by - Olusriel on 15/04/2006 10:27:03
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/04/2006 :  15:00:08  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

po znamosti hihi, už jsou včechny rozebrany a dalsi budou zas az za tri tydny Jeste po koutku pokukuju po Radeonu X1900XT. Chtel bys tuhle prenechat az ji budu mit? (samozrejme novou nerozbalenou s papirama)

Hm, ja bych bral hned, ale ja ji mam defakto zaplacenou u kamose, co od nej beru veci do prace. By se asi tvaril dost kysele. Doufam ze na me pristi tyden zbyde.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 16/04/2006 :  18:13:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
vám to nikomu nepadá?
prostě hraju a během pěti minut to spadne na plochu, bez chyby, hraju furt trial a jsem na té vedlejší stanici (jak se běží dolů, kde jsou roboti a podobné srandy). Zkoušel jsem dát override na starší pixel shadery nic, přehodit nastavení zvuku, vypnout detaily, přitom na té první stanici, kde je nahoře atrium a dole opravárna droidů tam můžu střílet jak dlouho chci.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/04/2006 :  09:09:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

vám to nikomu nepadá?
prostě hraju a během pěti minut to spadne na plochu, bez chyby, hraju furt trial a jsem na té vedlejší stanici (jak se běží dolů, kde jsou roboti a podobné srandy). Zkoušel jsem dát override na starší pixel shadery nic, přehodit nastavení zvuku, vypnout detaily, přitom na té první stanici, kde je nahoře atrium a dole opravárna droidů tam můžu střílet jak dlouho chci.

Mě pomohl reinstal hry / Woken. Ale zase mi to nedělalo v trialu, možná zkus dát v launchpadu (před spuštěním hry) Full scan, třeba máš jenom pokažený nějaký soubor. Když napíšeš SOE, tak ti napíšou pořiď si novější drivery / součástky / počítač...
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 19/04/2006 :  15:37:19  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=7814385
a 6600GT
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=6254252
ale neviem ci ten rozdiel stoji za 3.000 sk..kazdopadne by som chcel aby to malo slusny vykon - fx5200 to zjavne nezvlada ani na min detailoch a aby to aj nieco vydrzalo - nie ze o 2 roky budem musiet urobit dalsi upgrade

7500 sk je max co som schopny vyvalit (dokupujem aj zdroj aj pamat tak sa to vysplha tak na 12.000 a to je pre mna chudaka uz aj tak vela)

Edited by - hlubik on 19/04/2006 15:38:48
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 19/04/2006 :  17:50:45  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
proc kupujes AGP verzi? PCI-e je mnohem lepsi

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/04/2006 :  18:10:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hlubik

co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800 a 6600GT

kupovat AGP kartu mi prijde jako vyhazovani penez, nicmene pokud se ti nechce kupovat novou desku, tak chvili vydrz, 7600 a 7900 se budou delat i do AGP
ja bych sel do 6600GT, 6800 jenom ultru a ta je zase drazsi nez 7900GT

BTW: furt nemam kartu, asi mi za chvili jebne, mam v compu oblivion, novyho Tomb raidera, o SWG nemluvim a muzu se leda tak dloubat v nose
Go to Top of Page

hlubik
Starting Member

58 Posts

Posted - 19/04/2006 :  21:12:13  Show Profile  Send hlubik an ICQ Message Send hlubik a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

co hovorite na toto?

rozhodujem sa medzi GF6800 a 6600GT

kupovat AGP kartu mi prijde jako vyhazovani penez, nicmene pokud se ti nechce kupovat novou desku, tak chvili vydrz, 7600 a 7900 se budou delat i do AGP
ja bych sel do 6600GT, 6800 jenom ultru a ta je zase drazsi nez 7900GT

BTW: furt nemam kartu, asi mi za chvili jebne, mam v compu oblivion, novyho Tomb raidera, o SWG nemluvim a muzu se leda tak dloubat v nose

na novu dosku nemam, moj celkovy limit je 12.000 (=6 splatok mame = tj 6 mesiacov odriekania) => dosku nemozem kupovat, 6600GT sa mi nezda ako nejake extra zlepsenie oproti 5200 a ta 6800 vyzera naozaj dobre a naozaj swg nevydrzim hrat na takejto konfiguracii => seka mi to strasne ale naozaj strasne
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/04/2006 :  16:01:16  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
na novu dosku nemam, moj celkovy limit je 12.000 (=6 splatok mame = tj 6 mesiacov odriekania) => dosku nemozem kupovat, 6600GT sa mi nezda ako nejake extra zlepsenie oproti 5200 a ta 6800 vyzera naozaj dobre a naozaj swg nevydrzim hrat na takejto konfiguracii => seka mi to strasne ale naozaj strasne

pokud tu kartu chces taktovat, tak jdi rozhodne do 6600

EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Arkos Agnos
Starting Member

89 Posts

Posted - 20/04/2006 :  18:39:39  Show Profile Send Arkos Agnos a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat: je nekde ke stazeni nejaka cista nova instalace NGE swg. Podle mne v te me stare, ktera je je jeste z pred NGE, instalovana z puvodnich 3 roky starych instalacek, spousta souboru zbytecnych a nepouzivanych. Chtel bych to preinstalovat a usetrit misto a snizit riziko bugu. Jak na to? Nekde sehnat starter pack, nainstalovat, a pak nechat dostahnout vsechny expanze, ktery mam zaplaceny a tak by se mely samy nastahovat?

SWG Eclipse - Arkos Agnos
Go to Top of Page
Page: of 307 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000