Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 307

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 07/11/2006 :  09:57:39  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
matrix neni spatnej, hral jsem to asi mesic, jenom se mi nepodarilo nejak najit vic Cechu, tak jsem se na to vyprd
Go to Top of Page

SNowie
Average Member

1746 Posts

Posted - 07/11/2006 :  12:33:38  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kdo si chce rozsirit svuj SOE station access, tak tady je dobra volba. Na gamezone maji matrix online pouze za 299 Kc. To je panecku cena!

http://gamezone.funstore.cz/product_info.php/cPath/21_106/products_id/2282

nic moc, vzhledem k tomu, že běžná cena je $6.69
... a pokud tohle opravdu platí: "U hry je přiložen kupón na 30 dní hraní", tak bych ze zámoří objednal hned několik kousků a nechal si mailem poslat jen kódy

Edited by - SNowie on 07/11/2006 12:38:05
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/11/2006 :  20:31:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Moucho, tys me mela hlavne za vcasu rict, jestli chtelas tu hru objednat nebo ne.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member

1746 Posts

Posted - 07/11/2006 :  20:35:50  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Moucho, tys me mela hlavne za vcasu rict, jestli chtelas tu hru objednat nebo ne.

mám teď moc práce, tak nestíhám všiml jsem si toho až když jsi napsal, že už je objednáno, tak jsem se ani neozýval
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 07/11/2006 :  21:31:04  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak kdyz by si to nekdo z prihlasenych nevzal, si prvni na rade.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/11/2006 :  09:08:36  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno to by me taky zajimalo jestli ma matrix online nejakou ceskou komunitu.

A hele lidi objevil sem neco interesting. Pred pul rokem sem si aktivoval 14denni trial matrixu a bezi mi vesele do dnes a kdyz sem se koukal tak je uz pripraveny i na dalsi mesic. Nevite co s tim je? Jako ze soe accaunty dostanou matrix zadaco ? Nebo mi zapomeli sopnout trialku ?

Zjistil jsem ze momentalne bezi tri evropske servery a stoho maji dva populaci light a treti medium.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 08/11/2006 :  09:11:22  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:

Mno to by me taky zajimalo jestli ma matrix online nejakou ceskou komunitu.

A hele lidi objevil sem neco interesting. Pred pul rokem sem si aktivoval 14denni trial matrixu a bezi mi vesele do dnes a kdyz sem se koukal tak je uz pripraveny i na dalsi mesic. Nevite co s tim je? Jako ze soe accaunty dostanou matrix zadaco ? Nebo mi zapomeli sopnout trialku ?

Zjistil jsem ze momentalne bezi tri evropske servery a stoho maji dva populaci light a treti medium.

myslím že to je tím že máš station acces a tak se ti to účtuje v něm ne? :) a nebudou tě nutit to koupit za pár šupů

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 08/11/2006 09:12:37
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/11/2006 :  09:18:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No dobre ale nekoupil sem zadnou hru, jen stahl zadarmo trial. To kdyby udelal kazdej ze station accaunt tak celkem prodelaj ne?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 08/11/2006 :  10:48:30  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jednu dobu byl matrix za cenu mesicniho predplatneho v ramci station accesu, me to taky tak nabehlo, akorat je si ho vul za 500,- koupil
Go to Top of Page

Trodis
Starting Member

2 Posts

Posted - 08/11/2006 :  15:59:38  Show Profile Send Trodis a Private Message  Reply with Quote
Pise mi to, ze jsou servery locked..Uz asi tri hodiny se nemuzu lognout :( nevite, co se deje?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 08/11/2006 :  16:45:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ze by restart?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 08/11/2006 :  19:59:45  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trodis

Pise mi to, ze jsou servery locked..Uz asi tri hodiny se nemuzu lognout :( nevite, co se deje?

Chapter 3.8 release

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 09/11/2006 :  07:51:03  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Na SOE fóre dal Helios na diskusiu pár možných vylepšení. Jorsska asi poteší, že možno vrátia Creature handlera . Je tam aj nejaký návrh na nové PvE eventy, čiastočne mi to pripadalo ako prvá fáza Restussu.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/11/2006 :  08:59:21  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Vrele doporucuji vsem si to precist. Opravdu hodne dobre napady. Jedna se o navrat CH v tochu jine podobe a o PVE instance. Oboje vypada fakt hodne dobre. Jeste je tam zahradnictvi, ale to jsem necetl.

beast master vycuc
http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=swggpdiscussion&message.id=1234505

Edited by - Almych on 09/11/2006 09:02:19
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/11/2006 :  10:49:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Juuu to je bezva, jestli to zavedou tak budu v swg od rana do vecere hledat vajicka varanku a chovat si jesterky. To se koudy posere az bude mit zase plnej baracek vajec .
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/11/2006 :  11:28:34  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:

Juuu to je bezva, jestli to zavedou tak budu v swg od rana do vecere hledat vajicka varanku a chovat si jesterky. To se koudy posere az bude mit zase plnej baracek vajec .

a po večeři ne? to už musíš spát žejo :-)

to zahrádkářství je taky dobrej nápad

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 09/11/2006 :  11:54:15  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Koukám že SOE má zase ve všem "jasno". Že by zase pomalý návrat k systému, kdy se skilly zvyšují používáním?

Nějak nerozumím, proč combat pet nemůže umět panáčkovat a dávat pac :(
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/11/2006 :  13:28:21  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/11/2006 :  18:26:32  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mohli by pridat moznost zkrizit Kimogilu s Werehammie a vznikla by z toho Weregila
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 10/11/2006 :  11:16:18  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Mohli by pridat moznost zkrizit Kimogilu s Werehammie a vznikla by z toho Weregila

Bude vypadat asi nejak tak

Edited by - Miky on 10/11/2006 11:16:45
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/11/2006 :  12:40:30  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Že by se mi Wyndie hrabala v šatníku?
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 10/11/2006 :  12:44:04  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Ooooooooooops

Nebo hyper mega extra uber cool pet slecny WeerHammie.

Edited by - Miky on 10/11/2006 14:40:19
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 13/11/2006 :  18:42:01  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Ooooooooooops

Nebo hyper mega extra uber cool pet slecny WeerHammie.

To ma AKcko pokud se nemylim.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 14/11/2006 :  06:31:02  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Na TC je chapter 4 btw.

http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=DevDiscussion&message.id=69183

Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 14/11/2006 :  07:02:33  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unioner

Na TC je chapter 4 btw.

http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=DevDiscussion&message.id=69183

a jorsk si o tom nekde sam se sebou povida
http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=227

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page
Page: of 307 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 6,96 seconds. on eygor Snitz Forums 2000