Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 26/01/2005 :  22:14:33  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Jorssk

To je skoda ta hra si to urcite zaslouzi.



To nepochybne...


Já se z vás picnu.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 27/01/2005 :  14:56:37  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

JJ, zbystřil jsem když jsem našel screeny o tom na Tiscali, ale link tam nebyl. Díky.



to bude, co ? tesim sa

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 27/01/2005 14:57:11
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/01/2005 :  11:08:13  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote

Příběhy "Ohforsakeho" http://thenoob.keenspace.com/ určitě všichni znáte, ale tohle mi nedalo :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/01/2005 :  12:16:57  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jetpack orders on Chimaera!

http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=chimaera_trade&message.id=294949&page=1

Uz dorucili 3rd jetpack.

Squad, ktery to dela:

http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=setandget&tp=196279&poll_id=0&category_id=19&warned=y


- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 28/01/2005 :  15:44:54  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Janek: http://www.3dgamers.com/games/galacticcivs2/downloads/

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:25:49  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Na chimaere je mi to prd platne

hammie - rofl :))

Edited by - Jorssk on 28/01/2005 16:27:35
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:38:31  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
odkud je tenhle obrázek?
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 28/01/2005 :  16:40:33  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

odkud je tenhle obrázek?


takovy okno je na declimatoru, a parkuji v keselu afaik

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:00:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Nejaci kokoti se po nas opicej, ale mi to v decimatoru mame lepsi mame tam rude palpyho straze
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 28/01/2005 :  17:15:53  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Nejaci kokoti se po nas opicej, ale mi to v decimatoru mame lepsi mame tam rude palpyho straze



no tak nejak podobne to ma urcite kazdy decimator :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 29/01/2005 :  20:56:14  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Janek: http://www.3dgamers.com/games/galacticcivs2/downloads/




Ale tohle je az neprijemne realne:)

http://thenoob.keenspace.com/d/20040610.html

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/01/2005 :  10:35:12  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Chlapci a dievcata, soudruzi a soudruzky.
Lucim sa so SWG a prechadzam na WoW :) viem, ze niektorym z vas chybat nebudem, ale dufam ze sa niekto taky, komu chybat budem najde. Pred tym ako mi WoW zacne, pridem sa rozlucit.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/01/2005 :  11:20:14  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Hosty

Janek: http://www.3dgamers.com/games/galacticcivs2/downloads/




Ale tohle je az neprijemne realne:)

http://thenoob.keenspace.com/d/20040610.html



Wow, to bylo coool . Docela jsem dostal chuť se vrátit k UO, nebo se dát na EQ2
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 30/01/2005 :  11:21:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Chlapci a dievcata, soudruzi a soudruzky.
Lucim sa so SWG a prechadzam na WoW :) viem, ze niektorym z vas chybat nebudem, ale dufam ze sa niekto taky, komu chybat budem najde. Pred tym ako mi WoW zacne, pridem sa rozlucit.



/cry
Nejspíš se tam přesune i Jorssk - mě spíš láká EQ2.

Edited by - Drizzt DoUrden on 30/01/2005 11:21:49
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/01/2005 :  14:00:53  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Vykašlete se na to chlapi... zase na druhou stranu, když máte čas, proč toho nevyužít.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/01/2005 :  15:21:43  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
EQ2 je tiez v pohode, pekna grafika,.... Ale ten jeho svet ma tak nelaka - neni to moj vkus :) takze WoW. Nj Koudak mi chybat bude a Jorssk dufam prejde, lebo ak ne, tak si este odchod rozmyslim skoda, ze teraz nehra WoW eu final beta - dostal sa na 3lvl a potom mu odniesli PC. Vraj mu nainstaluju XP a mal by mat uz plno miesta - zvacsuju mu(pamat:))

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 30/01/2005 15:23:40
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 30/01/2005 :  16:04:03  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Fuj, WoW me vubec nelaka chvili sem ho hral ale zas tak cool neni jako SWG. Hosty - Nez odejdes ze swg tak laskave nekomu predej shop at nam nespadne, kdyz sme ho pro tebe shaneli jak blbci aby si ho na sebe mel, protoze sme mysleli ze swg neopustis.
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 30/01/2005 :  17:50:56  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

EQ2 je tiez v pohode, pekna grafika,.... Ale ten jeho svet ma tak nelaka - neni to moj vkus :) takze WoW. Nj Koudak mi chybat bude a Jorssk dufam prejde, lebo ak ne, tak si este odchod rozmyslim skoda, ze teraz nehra WoW eu final beta - dostal sa na 3lvl a potom mu odniesli PC. Vraj mu nainstaluju XP a mal by mat uz plno miesta - zvacsuju mu(pamat:))



Ale no taaak, nechces pockat aspon do CR?

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 30/01/2005 :  19:04:03  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
spousta lidi ceka prave na CR :)

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 30/01/2005 :  20:12:59  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

spousta lidi ceka prave na CR :)


Asi tak.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/01/2005 :  21:33:38  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Hosty

EQ2 je tiez v pohode, pekna grafika,.... Ale ten jeho svet ma tak nelaka - neni to moj vkus :) takze WoW. Nj Koudak mi chybat bude a Jorssk dufam prejde, lebo ak ne, tak si este odchod rozmyslim skoda, ze teraz nehra WoW eu final beta - dostal sa na 3lvl a potom mu odniesli PC. Vraj mu nainstaluju XP a mal by mat uz plno miesta - zvacsuju mu(pamat:))



Ale no taaak, nechces pockat aspon do CR?



to jo, dovtedy pockam :) len nech to neni dlho. Ak sa vydari, tak ostavam. CR rozhodne. WoW je fakt vydarene. Keby boli questy v SWG tak dobre ako vo WoW(edit) a CR by sa vydarilo - tak jasne SWG.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 31/01/2005 14:05:29
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 30/01/2005 :  21:47:23  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Fuj, WoW me vubec nelaka chvili sem ho hral ale zas tak cool neni jako SWG. Hosty - Nez odejdes ze swg tak laskave nekomu predej shop at nam nespadne, kdyz sme ho pro tebe shaneli jak blbci aby si ho na sebe mel, protoze sme mysleli ze swg neopustis.



Ty si hral len hodinu :) este nevies.
promin, shaneli ste jak blbci. Mala nadej je. Ale poriadne si WoW zahraj - zajtra ta cakam
Btw gratulujem k novemmu ranku.
edit: pozeral som si screeny SWG, bude tazke opustit. ma aj nejake plusy, to hej. Fakt zalezi na CR...

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 30/01/2005 21:52:45
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:01:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
WoW je opravdu o nicem, do 14 dnu jses zpatky ve SWG. Nechapu zceho jsou vsichni tak odvareny, je to prachobycejna online mlaticka.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 31/01/2005 :  09:47:34  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
...neni nad poradnej grind

btw: pokud se podari CR tak opravdu neni co resit a SWG forever (tak jako kdysi UO )

Black
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 31/01/2005 :  10:43:37  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
co sem takhle zbezne cetl tak PVP neni v EQ2, a v WOW je na druhy, mozna i na treti koleji. Takze jednoznecne SWG!

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:43:00  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Hosty

EQ2 je tiez v pohode, pekna grafika,.... Ale ten jeho svet ma tak nelaka - neni to moj vkus :) takze WoW. Nj Koudak mi chybat bude a Jorssk dufam prejde, lebo ak ne, tak si este odchod rozmyslim skoda, ze teraz nehra WoW eu final beta - dostal sa na 3lvl a potom mu odniesli PC. Vraj mu nainstaluju XP a mal by mat uz plno miesta - zvacsuju mu(pamat:))



Ale no taaak, nechces pockat aspon do CR?



Keby boli questy v SWG tak dobre ako v SWG a..



Tohle sem moc nepochopil
[/quote]

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:43:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
Swg vládne všem, Swg jim všem káže,
Swg všechny přivede, do temnoty sváže
v zemi SOE, kde se snoubí arogance s neumětelstvím.


Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 31/01/2005 :  11:44:47  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

Swg vládne všem, Swg jim všem káže,
Swg všechny přivede, do temnoty sváže
v zemi SOE, kde se snoubí arogance s neumětelstvím.





Coz mi pripomina, ze se docela tesim na middle-earth on-line:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 31/01/2005 :  13:14:10  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
jjjj, stredozemi si urcite vyzkousim, treba jenom proto, abych si prosel vsechny lokace a pekne se tam porozhledl
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/01/2005 :  14:06:14  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Azeroth: lol - uz som to opravil

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 31/01/2005 :  17:41:13  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Olusriel

co sem takhle zbezne cetl tak PVP neni v EQ2, a v WOW je na druhy, mozna i na treti koleji. Takze jednoznecne SWG!


No možná by sis to měl přečíst znovu.

EQ2 sice PvP vůbec nemá, ale pokud hledáš kvalitní PvP (které v SWG do GCW Revampu imho nebude), je WoW po DAoC tou nejlepší volbou.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 31/01/2005 :  22:16:09  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Vymyslel som to takto: WoW objednam. ostavam v SWG do CR alebo ak bude meskat, tak si zatial zahram WoW kym bude CR(snad sa nezrusi vo WoW postava, potom by som mal aj dva ucty istu dobu). Ak sa CR podari a SWG sa mi bude pacit, ostavam az kym sa mi pacit prestane a potom pojdem do WoW... a potom sa niekedy vratim... takze neodchadzam navzdy. Ono chce to zmenu - predsa 1,5 roka je dost dlho na jednu MMORPG, aj ked SWG je dobre. Treba to zmenu a potom navrat. Jo a este sa mi vo WoW paci PvP. A domky pridaju, ani v SWG nebolo vsetko od zaciatku, WoW ma dobry zaklad, na ktorom sa da dobre stavat.
Asi tak, dalsi z mojich komplikovanych "vyrokov" :)

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 31/01/2005 22:19:15
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 01/02/2005 :  05:39:45  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
WoW

- Mozna maji dobry zaklad ale taky hodne minusu ktere se nezmeni a to je zbytecne infantilni grafika, slabe graficke zpracovani hlavne u postav ktere jsou jednoduche. Vytvareni postav je taky desne primitivni a nemuzete se divit kdyz kazdej treti manik vypada stejne jako vy. Questy jsou obcas dobre ale porad je to desne mlaceni, chybi mi tam volnost jako v SWG kde se objevis a muzes si delat co chces, tady podle nekterych taky ale jakmile se nedrzis urcenych questu a nepostupujes podle nich tak je to taky celkem na prd. A to nemluvim o startovnim kontu penez ktere se rovna 0. A hlavne co se mi nelibi je animovany inventar a moznost prohlednout si poradne items plus ze do batohu se cloveku vejde snad jen 20 veci a pokud si na ne neco nesezene tak je muze akorat prodat nebo vyhodit protoze baraky tam nejsou. Stylem mi to pripomina Diablo 2 online a ne MMORPG. Malo Moodu, Socials atd.... Nejdou delat WP alespon sem neprisel na to jak, orientace na mape a ve svete je dost chaba a pekne me sere, pac quest typu musis na sever, tam bude nejaka jeskyne tam killni 12 potvor. A ted behat a hledat udajnou jeskyni ma severu... a kdyz si ji clovek najde tak jak si ma pak poznamenat kde je....hmm jakpak se aktivovavaji WP a sou tam vubec? Tamon na ne taky neprisel. A dalsi minus je kecani, uplne chybi bubliny nebo text nad postavama co rikaj, objevuje se vam to jen v okne a jak ma clovek poznat kdyz tomu druhemu neco rika jestli to on jeste vidi a neni moc daleko.

+ No zatim bych rekl ze obchodovani je celkem vyvazene a hlavne v tom ze tu jsou i poradni NPC vendori kterym se muzou nalootovane veci prodat a muzou vam vsechny veci v inventari opravit (zase jak Diablo). Postavy vydavaji nejake zvuky, napriklad pri zadavani questu zvatlaji a kdyz se smejes tak se opravdu smejou take (za chvili to zacne lest na nervy). Postava muze skakat a treba vyskocit na stul a zacit na nem tancovat. Pak tu mame zurivost tak pribyva v boji a kdyz je ji dostatek hrac muze delat special utoky takze se ubira zurivost a ne HP, Action a Mind jako v SWG coz mi prijde lepsi. Musim uznat ze questy jsou "obcas" zabavne, a ze se s tim srali programatori vic nez s ostatnimi vecmi ve hre. Plavani pod vodou je cool.

Edited by - Jorssk on 01/02/2005 05:43:55
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/02/2005 :  11:14:34  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
: Hm, ako som hovoril - ty si prisiel do SWG az po vyse pol roku, ked tam domy, mesta, opravene chyby, pridane veci, atd. uz nejaky cas boli, takze nevies ake je SWG bez toho. Tieto veci pridaju do WoW. Milujem na SWG tie veci, co su pre nu vynimocne, skvele vytvaranie postavy, plno dobrych detailnych veci - detailne veci super, ale zakladne veci na hovno - questy, boj, pvp, atd. Vo WoW je zaklad super, ale chybaju detailne veci. Ale detaily je lahke pridat. O pol roka... A este - ty si odohral len "tutorial" - lebo ta zaciatocna oblast do lvl 6 je nieco ako tutorial. Ale dobre, mne je to jedno. A kto je presne Thrall ? Jo a WoW ma tiez svoje dobre veci - ako si rikal - plavanie pod vodou(a su aj podvodne questy:P) jo a este grafika je taka aka je :( mohla by byt 3D a to taka ako je intro, teda to sa dat nebude, ale na urovni SWG a nech sa to podoba na intro :). a este nieco: http://starwarsgalaxies.station.sony.com/common/images/img_view.jsp?img=538&collection=SWG_player_screenshots

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 01/02/2005 11:37:14
Go to Top of Page

Azeroth
New Member

167 Posts

Posted - 01/02/2005 :  14:56:39  Show Profile  Send Azeroth an ICQ Message Send Azeroth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

: Hm, ako som hovoril - ty si prisiel do SWG az po vyse pol roku, ked tam domy, mesta, opravene chyby, pridane veci, atd. uz nejaky cas boli, takze nevies ake je SWG bez toho. Tieto veci pridaju do WoW. Milujem na SWG tie veci, co su pre nu vynimocne, skvele vytvaranie postavy, plno dobrych detailnych veci - detailne veci super, ale zakladne veci na hovno - questy, boj, pvp, atd. Vo WoW je zaklad super, ale chybaju detailne veci. Ale detaily je lahke pridat. O pol roka... A este - ty si odohral len "tutorial" - lebo ta zaciatocna oblast do lvl 6 je nieco ako tutorial. Ale dobre, mne je to jedno. A kto je presne Thrall ? Jo a WoW ma tiez svoje dobre veci - ako si rikal - plavanie pod vodou(a su aj podvodne questy:P) jo a este grafika je taka aka je :( mohla by byt 3D a to taka ako je intro, teda to sa dat nebude, ale na urovni SWG a nech sa to podoba na intro :). a este nieco: http://starwarsgalaxies.station.sony.com/common/images/img_view.jsp?img=538&collection=SWG_player_screenshots



Thrall je nejvyssi nacelnik orku:)

The siths shall rule again.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 01/02/2005 :  16:22:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Questy jsou obcas dobre ale porad je to desne mlaceni, chybi mi tam volnost jako v SWG kde se objevis a muzes si delat co chces, tady podle nekterych taky



Tomu moc nerozumim :)

quote:

ale jakmile se nedrzis urcenych questu a nepostupujes podle nich tak je to taky celkem na prd.



Az na "epic/main" questy se muzes na questovani uplne vykaslat.

quote:

A to nemluvim o startovnim kontu penez ktere se rovna 0.



ehm

quote:

A hlavne co se mi nelibi je animovany inventar a moznost prohlednout si poradne items plus ze do batohu se cloveku vejde snad jen 20 veci a pokud si na ne neco nesezene tak je muze akorat prodat nebo vyhodit protoze baraky tam nejsou.



Ale no tak :) Banka/vault ti nic nerika ? :)


quote:

Pak tu mame zurivost tak pribyva v boji a kdyz je ji dostatek hrac muze delat special utoky takze se ubira zurivost a ne HP, Action a Mind jako v SWG coz mi prijde lepsi.



Fuj, fuj, fuj. Psat o rage jako o obecnem source poolu je osklivost :) Rage pouziva hlavne warr, ci napr. druid pro specialni tank abilitky atd. Vetsina ostatnich classu se zivi jinde :)

Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 01/02/2005 :  19:24:37  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Jorssk: male batohy si mozes dokupit a nie kazdy ma rage - je este power a mana.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/02/2005 :  20:07:36  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Stylem mi to pripomina Diablo 2 online a ne MMORPG.

Co přesně je tedy podle tebe MMORPG? Pokud pominu body které výše vytknul všeznalý VT ( ), speciálně tahle věta mi přijde poněkud mimo.

Stále se setkávám s lidmi, kteří srovnávají D2 a WoW. K tomu ale není důvod - jediná věc která tyto hry spojuje je Blizzard, ve zbytku se velmi liší....

[edit]Až teď jsem si všiml toho slůvka online... Nevím jak ty, ale Diablo získalo svůj věhlas hlavně díky své přítomnosti na Battle.netu - a to není zrovna offline play. [/edit]

quote:
Originally posted by Azeroth

quote:
Originally posted by Hosty
A kto je presne Thrall ?


Thrall je nejvyssi nacelnik orku:)




[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 01/02/2005 20:10:24
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/02/2005 :  07:14:56  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jedi_Kinght: Diablu 2 ja rikam multiplayer ale online hry rikam SWG, WoW atd... Co by podle me melo byt MMORPG? No SWG a mozna EQ2 to sem nehral, ale jak sem proste rekl WoW je oproti SWG desne osekane a pripomina mi jednu velkou rubacku.

Hosty: Pokud mluvime o boji nevim co je na nem vyvazene v PvP maji sanci jen nejvyzsi levely jakmile si mensi jdes do rite, v SWG s pvp meli alespon lepsi napad a to ze si budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. Uvidime po CR jak to bude vypadat v swg dal s PvP. Rikam tu svoje prvni dojmy ne recenzi na hru tak mi tu nemusis stale pripominat kde v te hre sem, ja to vim sam.
Go to Top of Page

Golgoleth
New Member

177 Posts

Posted - 02/02/2005 :  08:36:50  Show Profile Send Golgoleth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
Pokud mluvime o boji nevim co je na nem vyvazene v PvP maji sanci jen nejvyzsi levely jakmile si mensi jdes do rite, v SWG s pvp meli alespon lepsi napad a to ze si budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili.



....budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. tak takovouhle blbost uz sem opravdu hodne dlouho necetl
Jak jiste dobre vis tak prave jedna z nejvetsich slabin SWG je nevyvazenost jednotlivych povolani pro PvP. Proc myslis ze uz se rok pripravuje combat upgrade ?

btw. pokud porovnavas chary pro PvP tak vzdy musis brat v uvahu stejnej lvl (pro SWG mastr povolani) a podle toho jsou chary ve WoW uz dneska tesne po spusteni podstatne lepe vybalancovany nez chary v SWG po 2 letech provozu.

Edited by - Golgoleth on 02/02/2005 08:38:40
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 02/02/2005 :  10:50:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja jsem vcera cetl tu nadsenou nekritickou oslavnou odu v levelu nevim od koho, radeji se nepodepsali (tusim ze od P.Bulire a R.Fridricha)
btw janku - co na tuhle "recenzi" rikas ? ty jsi takovy ten zarputily kritik s nadhledem :-P

a zaver ? nejak se mi ten WoW zacina zamlouvat :-D satr tatr jak ja to jen udelam ? jo a to nemluvim taky o nadchazejici midlrfonlajn
uz vim, stanu se bohatym (edit: nejen duchem ale i svetskymi statky) a budu hrat obetri :-D

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 02/02/2005 10:54:00
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 02/02/2005 :  11:13:12  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Covece ty mas casu. Ja uz hraju jenom o vikendu . Takze vytesnuju vsechny onlinovky co existuji a nechavam si jenom tu mene casove narocnou.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 02/02/2005 :  12:39:47  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golgoleth


....budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. tak takovouhle blbost uz sem opravdu hodne dlouho necetl


Tak tady se musim Jorsska zastat.Mam dojem ze tim vypustenim levelovani myslel to ze Master povolani clovek ziska celkem rychle(ale ne zadarmo a hned).Ne jako u naproste vetsiny ostatnich MMORPG kde je IMHO jedinou naplni hry Levelovat postavu a shanet porad lepsi vybavu(AO,Lineage,...).Me se todle na SWG starsne libi.Clovek nemusi od rana do vecera zabijet naky potvory kvuli XP.Nemusi skudlit kazdou korunu aby si koupil lepsi vybavu.A taky to prospiva PVP.Kazdej je master a nemusi se nikdo vymlouvat na LeV.NB hraci sou behem tydne schopni zabijet hrace ktery hrajou rok.To ze sou nevyvazeny postavy ale vsichni vime.Navic v SWG neni problem zmenit povolani.Coz u ostatnich her nejde.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí

Edited by - Algul on 02/02/2005 12:40:31
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 02/02/2005 :  13:59:00  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

quote:
Originally posted by Golgoleth


....budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. tak takovouhle blbost uz sem opravdu hodne dlouho necetl


Tak tady se musim Jorsska zastat.Mam dojem ze tim vypustenim levelovani myslel to ze Master povolani clovek ziska celkem rychle(ale ne zadarmo a hned).Ne jako u naproste vetsiny ostatnich MMORPG kde je IMHO jedinou naplni......


Nejlepši pvp ma Planetside :P

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 02/02/2005 :  14:22:17  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Algul

quote:
Originally posted by Golgoleth


....budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. tak takovouhle blbost uz sem opravdu hodne dlouho necetl


Tak tady se musim Jorsska zastat.Mam dojem ze tim vypustenim levelovani myslel to ze Master povolani clovek ziska celkem rychle(ale ne zadarmo a hned).Ne jako u naproste vetsiny ostatnich MMORPG kde je IMHO jedinou naplni......


Nejlepši pvp ma Planetside :P



O planetside predemnou nemluv.Uz 3 mesice to mam u XZONE objednany a doted mi to nedoslo.


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 02/02/2005 :  14:53:17  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by Algul

quote:
Originally posted by Golgoleth


....budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili. tak takovouhle blbost uz sem opravdu hodne dlouho necetl


Tak tady se musim Jorsska zastat.Mam dojem ze tim vypustenim levelovani myslel to ze Master povolani clovek ziska celkem rychle(ale ne zadarmo a hned).Ne jako u naproste vetsiny ostatnich MMORPG kde je IMHO jedinou naplni......


Nejlepši pvp ma Planetside :P



Ježiš Chewe ty měníš názory jak ponožky,vzdyť si mi tenkrat v swg vypravěl,že nejlepší pvp je sex s chlapem

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:26:35  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jerzee - tak hraj na tech free CZ serverech co casem k WoW budou (jestli budou). Je to sice oproti placenym shit ale tech par questu si tam clovek uzije. Jinak jak by si chtel jeste stihat WoW, takhle uz mas (mame) velke plany v SWG. Ta recenze v levelu se mi zda taky prehnana, to urcite psal nekdo kdo nehral SWG a nebo hraj jen betu a ne nynejsi podobu.

Jinak jak to vidim tak to radsi prestanme rozebirat jinak vsichni prejdou na WoW a ja v SWG zustanu s Ennim sam .

Edited by - Jorssk on 02/02/2005 15:28:31
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:30:27  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Já ne, já pudu do EQ3
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 02/02/2005 :  15:56:01  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
http://www.gamershell.com/download_8203.shtml
demo na SW: Republic Commando

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 02/02/2005 :  16:03:25  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Hosty: Pokud mluvime o boji nevim co je na nem vyvazene v PvP maji sanci jen nejvyzsi levely jakmile si mensi jdes do rite, v SWG s pvp meli alespon lepsi napad a to ze si budou vsichni rovni a proto tam levelovani vypustili.


No neviem ci je Novice Marksman rovny s Master BH. To mas ako levelovanie. V SWG maju sancu tiez len najvyssi - master BH, TK, CM... a ked si Novice Marksman jdes do rite taky. Jo a spytaj sa Ashnobea, ci hral WoW a co na to hovori... teda ak chces, ale mna a mozno aj teba by to zaujimalo ;)
EDIT/ADD: http://www.worldofwarcraft.com/contests/05-01-sports/winners/ - LOL futbal, snowboarding, baseball, skoky do vody.... :D

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 02/02/2005 16:15:23
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,69 seconds. on eygor Snitz Forums 2000