Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/02/2005 :  08:27:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
TO nevadi, tak to zase bude hrat v 1280x1024 4xAA jak jednicku.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 10/02/2005 08:28:26
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/02/2005 :  10:14:08  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
KOTOR 2

Ehm, u hry se chci hlavně pobavit, a to jaksi při 2fps nejde. Takže starší grafika zas takový problém není, kvůli hře nebudu cpát 30k zase do počítače. Nevím jak vy, ale já si to dovolit nemůžu.

Edited by - Drizzt DoUrden on 10/02/2005 10:14:49
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/02/2005 :  11:41:21  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Vod tý doby co spatřil světlo světa první 3D akcelerátor.

A tu recenzi rozhodně nedělali "kokoti", právě naopak, odborníci na slovo vzatí. Pokud si prohlédneš screeny, je vidět, že grafika se dočkala z prvního dílu minimálního vylepšení. Imho byla strhána.



No to bude tim ze grafika jednicky byla pekna. tak proc neco menit. Dle myho na takovy hre muze strhat grafiku taky jen idiot :-)

Kotor aspon jednicka. Ukazoval dokonaly vybalancovani mezi grafikou a hartwarovymi naroky. Za coz si zaslouzi oceneni a ne blby zvatlani beckovejch kritiku :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 10/02/2005 11:42:03
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/02/2005 :  11:44:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
U dvojky je trosku problem, zatim neni moc optimalizovana. Ale to spravi patchem. Btw uz to mam na disku .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 10/02/2005 :  16:11:27  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas

quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Vod tý doby co spatřil světlo světa první 3D akcelerátor.

A tu recenzi rozhodně nedělali "kokoti", právě naopak, odborníci na slovo vzatí. Pokud si prohlédneš screeny, je vidět, že grafika se dočkala z prvního dílu minimálního vylepšení. Imho byla strhána.



1) No to bude tim ze grafika jednicky byla pekna. tak proc neco menit. 2) Dle myho na takovy hre muze strhat grafiku taky jen idiot :-)

Kotor aspon jednicka. Ukazoval dokonaly vybalancovani mezi grafikou a hartwarovymi naroky. Za coz si zaslouzi oceneni a ne 3) blby zvatlani beckovejch kritiku :-)


ad 1) Samozřejmě že grafika jedničky byla pěkná, ale doba je dnes už trošku jinde... Mezitím vyšel Doom 3, HL2, Painkiller, a ač jsou to FPS a nikoliv RPG, všechny mají grafiku o x řádů lepší než KotOR 1 (grafika KotORu jedna byla postavená na NWN). A proč něco měnit? Protože když to může líp vypadat, proč by to tak vypadat nemělo?

ad 2) Krásná poznámka. Možná by ale neškodilo ty recenze přečíst celé. Pokud si je totiž přečteš, tak zjistíš, že u obou hodnocení přesáhlo hranici 80%, což je více než slušné. Dost pochybuju, že KotOR je dokonalou hrou. Dokonalý byl DOOM, System Shock, BG či Deus Ex (ve své době), ale KotOR nikoliv. Úkolem recenzenta je pak najít ty chyby a popsat je. Pokud je najít nedokáže, je to špatný recenzent.

ad 3) GameSpy a Gamespot béčkový kritici? Proč pak ty recenze čteš?

A stále mi přijde, že tu nikdo nechápe určitou základní premisu (klidně mě ve vašich snech můžete zabít na tisíc různých způsobů, mě je to fuk, budu ve své křížové výpravě pokračovat ) - recenze je OBJEKTIVNÍ zhodnocení té hry. A pokud není úplně objektivní, což asi skutečně nikdy být nemůže, je to alespoň pokus se k té objektivitě přiblížit. SUBJEKTIVNÍ dojmy autora recenze samozřejmě obsahuje také (tedy měla by ) - většinou na konec. HODNOCENÍ je pak výsledek obou těchto dojmů, zhodnocení jednotlivých aspektů hry... člověk musí vzít v potaz taky to, že některé svou důležitostí převažují.

A to je přesně případ KotORu 2 - příběh a aspekty RPG svojí důležitostí jednoznačně převyšují grafiku. Což je také důvod proč má hra tak vysoké hodnocení - 85% na Gamespotu a 4/5 na Gamespy. Pro mě osobně (hodnotím po 5%) je 85% hra, která člověka dlouho udrží, je výborná, ale má své menší mouchy.

Toto není obhajoba nebo hanobení KotORu 2, na to ani nemám právo neboť jsem ho ještě nehrál. Toto je obhajoba těch článků.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 10/02/2005 16:31:58
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 10/02/2005 :  17:03:09  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
lol kdo ze ma ze KoTOR2? na PC?????

CHCI HOOOOOOOOOOOOO

dikec jsem asi trochu potrhlej ale na XBOxu me to moc neba a na pc me by to trochu mozna vice bralo

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/02/2005 :  17:06:50  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Haha konecne poradna diskuse :-)

Samozrejme nesouhlasim :-)

Recenze je vzdy SUBJEKTIVNI nazor recenzenta tvarici se jako objektivni. Jde o to ze recenzent treba hodnoti grafiku (kdyz uz jsme u ni) A krafika stejne jako hudba, ci poezie spada da se rict pod umeni. Nekdo rad metal nekdo rad rock. Stejne zase nekdo ma rad manga, nekdo priseri nekdo komix styl atd. Me osobne se libi vic krafika kotoru jednicky nez treba dooma. Ktera je prilis omezena. O Enginu nemluvim. Cili recenzent vzdy hodnoti grafiku z jeho pohledu. (pokud se bavime o technickym vyvoji tak tam jde o engine kterej jak uz jsem rekl ma podle me Kotor lepsi. Jen srovnej Jak vypada Kotor Na 1Ghz, 2 Ghz (lepsi grafice) A ja je na tom Doom 3 na stejnych strojich. U me na 2,4 Ghz procesoru s jadrem Barton. 1GB ram a ATI radeon 9200 pro se 128 RAM vypada Kotor vzdy lip. A to prosim nemam az zase takovou sunku. U hudby a hratelnosti je to stejne. Opet pro me Doom ma hratelnost 0 kdezto Kotor 100 (nespal jsem skoro nez jsem to dohral. Doom me pustil ani ne za hodinu kdyz jsem zjistil, ze uz me v ty hre vic neceka) Atd atd. At chces nebo ne recenze nikdy nemuze byt objektivni. A proc je ctu? Protoze z recenze se od recenzenta dozvim jaky ma ten ci onen nazor. Obvykle hru srovnava s jinymi tituly a podle jeho a mych nazoru na dany hry si muzu srovnat jak blizko ma k memu vkusu. Dale recenzi z pravidla nectu jednu ale nekolik na dany produkt tim zjistuju nazory vice lidi pokud jsou si dost podobne tak mam zakladni predstavu o tom jaka hra muze byt. Coz ovsem neznamena ze si to vzdy vytahnu dobre.

Ale u filmu uz mam celkem jasno. Pokud film zdrbne kritika obvykle na nej jdu a nejsem zklaman protoze filmovy kritici jsou absolutne mimo muj vkus :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON

Edited by - Giltanas on 10/02/2005 17:09:08
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/02/2005 :  17:16:45  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

lol kdo ze ma ze KoTOR2? na PC?????

CHCI HOOOOOOOOOOOOO

dikec jsem asi trochu potrhlej ale na XBOxu me to moc neba a na pc me by to trochu mozna vice bralo



treba ja, zrovna to instaluju
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/02/2005 :  05:26:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Kurna na DC to nikdo nema tak kde ste to splasili?? Maji tam jen X-boxovou verzi a na tu prdim nebudu si stahovat nejaky emulator a hrat zmrvenou verzi hry.

Jinak premyslim ze bych si ji predobjednal z www.abecedaher.cz pisou tam ze pokud si ji predobjednate od tud dostanete na ni cestinu zdarma, pry vyjde nekdy cervnu nebo cervenci a hned mi ji poslou.
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 11/02/2005 :  05:32:08  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
ja uz taky

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/02/2005 :  09:00:39  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Kurna na DC to nikdo nema tak kde ste to splasili?? Maji tam jen X-boxovou verzi a na tu prdim nebudu si stahovat nejaky emulator a hrat zmrvenou verzi hry.

Jinak premyslim ze bych si ji predobjednal z www.abecedaher.cz pisou tam ze pokud si ji predobjednate od tud dostanete na ni cestinu zdarma, pry vyjde nekdy cervnu nebo cervenci a hned mi ji poslou.



Jorssku vsichni neberou z DC a vzhledem k tomu, ze to mam od vcerejska dopoledne, omlouvam se za vikend, ale online budu pouze minimalne. Jestli vubec. GL vsem co zacinaji hrat KOTOR 2.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/02/2005 09:01:24
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 11/02/2005 :  09:54:20  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Jorssku treba v PL se to uz ofici. prodava.. :) jo jinak ja mam DVD image hry

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/02/2005 :  16:16:51  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hmm pochopil sem to tak ze to mas na DVD? A co kdyby si mi to poslal postou neslo by to?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/02/2005 :  16:21:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
hmm tak na dc uz to je ale je to desne souboru
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/02/2005 :  05:56:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Todle je fakt pekny:

Dark jedi Council Member robe - http://swg.allakhazam.com/db/abilities.html?swgability=2851

Dark Jedi Overload robe (vypada trochu jako palpatine, a dostava se za mastera) - http://swg.allakhazam.com/db/abilities.html?swgability=2852

U Light to same:
http://swg.allakhazam.com/db/abilities.html?swgability=2846
http://swg.allakhazam.com/db/abilities.html?swgability=2847
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 14/02/2005 :  07:10:56  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

hmm tak na dc uz to je ale je to desne souboru


Jsou tam i CD image... akorát musíš hledat. Já používám StrongDC++, jsem na 10 HUBech najednou, 10 segmentů a stejně to elze ku*evsky pomalu.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/02/2005 :  09:43:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Stravil jsem na tom asi 40 hodin a zatim nevidim konec, abych pravdu rekl jsem trochu zmaten, nepratel je zda vice nez jsem ocekaval a vubec netusim, kdy to bude koncit. No nic ..uvidime dale. Btw. hraju Dark Side.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/02/2005 :  10:56:32  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Stravil jsem na tom asi 40 hodin a zatim nevidim konec, abych pravdu rekl jsem trochu zmaten, nepratel je zda vice nez jsem ocekaval a vubec netusim, kdy to bude koncit. No nic ..uvidime dale. Btw. hraju Dark Side.



A to je dobře, ne?
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/02/2005 :  12:33:55  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme. Problem je ze jsem to forcoval, abych to dohral za vikend a bohuzel se mi to nepodarilo. Nemam cas hrat pres tyden, proto jsem nasranej.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 14/02/2005 :  12:52:20  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
Nemate po 13 publishu problemi zo startovanim? Mne to to hadze modru error obrazovku ked dam play :(
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 14/02/2005 :  12:57:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whom

Nemate po 13 publishu problemi zo startovanim? Mne to to hadze modru error obrazovku ked dam play :(



1, Máš direct 9,0 C ?? pokud ne nefunhuješ,

2, pak mne napadají tyhle rady Full Scan, pak reinstal (zálohuj si patche), pak asi reisntal ovladačů, a pak asi woken.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 14/02/2005 :  13:09:25  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
No ono to bude asi windowsom. Ja to spustim ale asi tak na 3. pokus ... Jake subori teba zalohovat pri reinstalu, alebo staci ked necham adresar SWG a pojde to aj po reinstalu windowsov?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/02/2005 :  13:53:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
SWG ma inteligentni instaler, takze to muzes v klidu znovu spustit install a ty patche tam zustanou. Doinstali se akorat veci, co potrebujou wokna pro spusteni SWG
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/02/2005 :  13:54:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Hehehehe, ani v US uz impum psenka nekvete
http://www.compfused.com/directlink/518/

takhle dopadnete v celem znamem vesmiru
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:13:53  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ze by Gabinka?

http://www.compfused.com/directlink/223/
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 14/02/2005 :  14:35:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
http://fincentrum.idnes.cz/calc_valentyn_mil.asp

..by me zajimalo co vam vyslo .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 15/02/2005 :  11:53:11  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
hmmm tak takto sa plechackove bavia :))))
[url]http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.sci-fire.com/jedi%2520master.jpg&imgrefurl=http://www.sci-fire.com/501st_events%2520page%25201.htm&h=768&w=1024&sz=97&tbnid=N7oVZhcrc6IJ:&tbnh=112&tbnw=149&start=266&prev=/images%3Fq%3Djedi%2Bpictures%26start%3D260%26hl%3Dcs%26lr%3Dlang_cs%26sa%3DN[/url

Edited by - Infik on 15/02/2005 11:54:01
Go to Top of Page

Infik
New Member

231 Posts

Posted - 15/02/2005 :  12:11:38  Show Profile  Send Infik an ICQ Message Send Infik a Private Message  Reply with Quote
dalsi jedi http://www.cybersluagh.com/images/jedi.jpghihihihi
takychto jedi xceeeeem

ze by nova rasa??
http://www.tlotr.com/fan_art/spoofs/entries/Jedi-Hobbit.jpg
Go to Top of Page

Yazon
New Member

117 Posts

Posted - 15/02/2005 :  12:19:57  Show Profile Send Yazon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

http://fincentrum.idnes.cz/calc_valentyn_mil.asp

..by me zajimalo co vam vyslo .




jindriska.) podle tabulky docela levnej provoz :))

Jedna smrt je tragedie...tisic je statistika

Edited by - Yazon on 15/02/2005 12:45:20
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 15/02/2005 :  14:31:16  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jo tak tak mi vysla taky :)))

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 15/02/2005 :  14:44:18  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jo tak tak mi vysla taky :)))



kua jak to delate?
me vysla Renata
ale mozna kdybych prestal platit MMORPG tak by mi taky vysla Jindriska:)


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 15/02/2005 :  17:30:43  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Cital som, ze na Eclipse predal typek jednemu jedi Anti Decay kit za 50mil :)
-zacina sa moja masivna reklamna kampan na moje ADK-

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/02/2005 :  07:19:37  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ok nabizim 1 mil. kdo da vic? :))))
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/02/2005 :  07:23:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Lucas bude hrát v SW Epizoda 3, konkrétně ve scénách v divadle na Coruscantu. Jeho postava se jmenuje baron Papanoida.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 16/02/2005 :  07:46:23  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
2mil

Black
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/02/2005 :  10:36:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
2,1 milionu (Jorssku, pučíš mi, viď?)
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 16/02/2005 :  11:18:19  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
2,5

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 16/02/2005 :  12:31:50  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
LOL prodávat ADK bude pěknej byznys...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 16/02/2005 :  12:45:49  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Cital som, ze na Eclipse predal typek jednemu jedi Anti Decay kit za 50mil :)
-zacina sa moja masivna reklamna kampan na moje ADK-



hm
a ja ten svuj prodal jen za 9mil:(
ale mam jeste jeden:)


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/02/2005 :  16:41:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ok joudova 3 mil.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/02/2005 :  16:57:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ok joudova 3 mil.


3,1 mil (fakt mi Jorssku pujčíš?)
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 16/02/2005 :  19:54:05  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
LOL pod 10mil nejdem... a budem sa snazit predat za takych 30-50mil :) ale najredsej by som ho predal za 50+ mil :) ale 50 mi vyhovuje. Tak, a da ted nekdo vic ?
Btw, Algul odkial mas druhy ? si si kupil ?
/edit/ este nieco: SWG neopustam az do CR, a neopustim ho asi ani potom :) budem aj vo WoW aj v SWG naraz Juchuuuuu

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-

Edited by - Hosty on 16/02/2005 19:55:37
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 16/02/2005 :  20:57:42  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Hosty ty to fakt chceš prodat?

Seš snad padlej na hlavu? Jedna z nejužitečnějších věcí ve hře a von se jí chce zbavit.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/02/2005 :  05:40:09  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Supeeeer klon zustava!!!
Myslim ze vic jak za 10 mil. to neprodas lidi ani nebudou mit pomalu vic prachu .
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 17/02/2005 :  07:46:37  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

LOL pod 10mil nejdem... a budem sa snazit predat za takych 30-50mil :) ale najredsej by som ho predal za 50+ mil :) ale 50 mi



Souhlasim s tim, ze 50M je rekneme porad mala cena za to, co to umi (jak mi bylo receno). Ja uvalil pri treninku za sutry pres 22M, a to tenkrat fungovalo jinak a dalo se jeste hodne dobre odrbat.

A udelat si uber mec, ktery se nebude poskozovat, to je dost dobre (na kolik prijde takovy mec uber mec....na 25M?)

Edit: Jorsku, to ze ty nemas prachy neznamena, ze nejsou lidi, co je nemaji. Ja pri treninku s gimp jedim (v porovnani s dnesnima moznostma) vydelaval 4M denne (700K za hodinu slo). Verim tomu, ze jsou i rychlejsi zpusoby.

Edited by - Khaot on 17/02/2005 07:48:36
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 17/02/2005 :  07:54:03  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Dam 11mil pokud bys to chtel prodat do guildy.

EDIT: vic penez v SWG opravdu nedam, ale co takhle real $$ pokud by byl zajem ICQ ...

Black

Edited by - Black on 17/02/2005 07:58:30
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 17/02/2005 :  09:01:50  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

ze by Gabinka?

http://www.compfused.com/directlink/223/



lol

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Yazon
New Member

117 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:07:33  Show Profile Send Yazon a Private Message  Reply with Quote
http://www.humus.cz/alen/buh.mp3

to je narez:)

Jedna smrt je tragedie...tisic je statistika
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/02/2005 :  14:49:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Khaot - ze "TY" si vydelaval, pokud vim tak dlouho nehrajes a solo grupa davno nefunguje. Musis vydelavat s AT-ST a to ti jeste sezere polovicku rewardnutych penez. Takze ted neco vydelat je o dost tezsi.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/02/2005 :  15:00:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Khaot - ze "TY" si vydelaval, pokud vim tak dlouho nehrajes a solo grupa davno nefunguje. Musis vydelavat s AT-ST a to ti jeste sezere polovicku rewardnutych penez. Takze ted neco vydelat je o dost tezsi.



Fakt? Já měl pocit, že dostávám všech 30k...
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,89 seconds. on eygor Snitz Forums 2000