Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 07/10/2005 :  19:19:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Hosty

co ti jebe ? omg wtf http://starwarsgalaxies.station.sony.com/common/images/img_view.jsp?img=743&collection=SWG_player_screenshots
!!!


neni to banda devu ?
edit: oprava asi ne :) vsichni maj helmy a jen par chesty zbytek vypada jako compo/bh armor casti
kazdopadne to musi budit respekt kdyz se nekde ukazou

jeden manik ma jeste botky


ja si to myslel ale sou dost podobny tem compo
edit: jo a tohle by mi stacilo :P
http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=316829&poll_id=0&warned=y

ty jsi ale skromny

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/10/2005 :  14:53:04  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax
...
ty jsi ale skromny


ja vim
edit: uz to vypada na 90% ze budou prachy na ToO

Edited by - SNowie on 08/10/2005 22:38:16
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/10/2005 :  02:40:17  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
to tak clovek prijde ve 2 rano domu a najde v troube cerstve upecenej bucek

no neni ten zivot krasnej?
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 09/10/2005 :  10:02:03  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
se mas kdyz ja pridu ve 2 rano domu tak najdu v troube leda piiiip

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/10/2005 :  10:17:03  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
to ja kdyz prijdu ve dve rano domu se do trouby ani nedivam a skacu do pelechu
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/10/2005 :  20:16:19  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
proc se vracite ve 2 hod. rano domu? kde jste? :D
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 09/10/2005 :  20:37:19  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

proc se vracite ve 2 hod. rano domu? kde jste? :D

chlastaj

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 09/10/2005 :  21:18:33  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Jorssk

proc se vracite ve 2 hod. rano domu? kde jste? :D

chlastaj


pravdepodobne taky nekdo chodi na nocni
no ja nechlastam ani nechodim na nocni
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/10/2005 :  21:28:42  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
a na nocnik chodis sosacku?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 09/10/2005 :  21:59:42  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

proc se vracite ve 2 hod. rano domu? kde jste? :D



obcas je potreba zvednout prdel od kompu a vyrazit mezi lidi
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/10/2005 :  09:17:44  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To neznamena ze se musim vracet domu ve 2. jako nejakej ozrala.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 10/10/2005 :  09:43:24  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Kdyz prijdu v 2 rano, to neznamena ze jsem pod vlivem. I kdyz chodit do hospy na limonadu te vyjde draz nez na pivo.
Holt ma kazdej jinej zivotni styl.
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/10/2005 :  10:29:00  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

To neznamena ze se musim vracet domu ve 2. jako nejakej ozrala.


Ze nekdo se vrati domu v 2. rano z naky lokalu jeste neznamena ze je vozralej je to taky o tom si uzit prdel a bejt s kamosama ne?

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 10/10/2005 :  17:53:57  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
LOOL
http://www.novinky.cz/internet/zdarma/66994-bible-prelozena-do-formy-sms-zprav.html

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/10/2005 :  17:57:23  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
LOOOOOOOOOOOOOOL

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/10/2005 :  22:11:10  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
mozna to nevite - ja to zjistil dnes - cyberarmum se pri oprave (u toho typka co je montuje tusim) snizi condition o jenom 1 bodik coz znamena teoretickych pres 14000 oprav - takze podle me vydrzi vecne
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 11/10/2005 :  00:03:39  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

mozna to nevite - ja to zjistil dnes - cyberarmum se pri oprave (u toho typka co je montuje tusim) snizi condition o jenom 1 bodik coz znamena teoretickych pres 14000 oprav - takze podle me vydrzi vecne




SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/10/2005 :  10:35:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Wlk - Vracet se ve 2 hod. domu? To me moc jako prdel neprijde.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/10/2005 :  13:38:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by SNowie

mozna to nevite - ja to zjistil dnes - cyberarmum se pri oprave (u toho typka co je montuje tusim) snizi condition o jenom 1 bodik coz znamena teoretickych pres 14000 oprav - takze podle me vydrzi vecne






aspon bud originalni a nekopiruj to z wow fora (no fuj)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/10/2005 :  15:25:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a kdyz uz kopirujes neco skveleho a bajecneho ze skveleho a bajecneho WoW fora, tak aspon tu puvodni verzi..


Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/10/2005 :  15:38:48  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
takovy nechutnosti sou furt lidi schopny udelat a jeste se tim chlubit
http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=setandget&tp=296972&poll_id=0&category_id=20&warned=y
(pro neznale dmg cap HLR je 1150 - slice cap je jeste mnohem nizsi - a ten min dmg .. no nemam slov)
nastesti mu to csrka sebrala ... trapne se snazil tvrdit ze to neni bugly
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/10/2005 :  15:49:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Náhodou, takovou puštičkou smažit krajty (když nebudou, tak aspoň mouchy )
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/10/2005 :  15:59:20  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
pred CU jsem dokonce mel i lespi, ono jde nove heavy LLC vychytat celkem dost
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/10/2005 :  16:01:26  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

pred CU jsem dokonce mel i lespi, ono jde nove heavy LLC vychytat celkem dost


takhle ji vychytal jen jedinej smith (vyrobil jich hned nekolik) - je tam bugnuty jak crafteni tak slice
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/10/2005 :  16:01:39  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Už je to tady:

http://www.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01289000

Možná to bude jinde lepší, ale čekat ještě 30 dní kvůli zmršeným titulkům? Bude ještě někdo chtít z GB?
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/10/2005 :  16:42:56  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Už je to tady:

http://www.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01289000

Možná to bude jinde lepší, ale čekat ještě 30 dní kvůli zmršeným titulkům? Bude ještě někdo chtít z GB?


titulky mají být ty co šly v kině, a máš tam ještě dabink :-) to je v tý z GB taky?

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/10/2005 :  17:25:16  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Český dabing bych z toho DVDčka okamžitě odstranil, to je spíš zločin, když ho tam dají. Dabing opravdu nemusím, a titulky co šly v kině nevím, jestli budu chtít vidět. Takže je mi to celkem jedno, a asi to vemu z Anglie (navíc cena i s poštovným bude odpovídat ceně české verze bez poštovného - pokud si k tomu vemu nějakou figurku a rozdělím tak náklady)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/10/2005 :  18:48:52  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Český dabing bych z toho DVDčka okamžitě odstranil, to je spíš zločin, když ho tam dají. Dabing opravdu nemusím, a titulky co šly v kině nevím, jestli budu chtít vidět. Takže je mi to celkem jedno, a asi to vemu z Anglie (navíc cena i s poštovným bude odpovídat ceně české verze bez poštovného - pokud si k tomu vemu nějakou figurku a rozdělím tak náklady)


no a na dvd si to můžeš vypnout a zapnout, ale zapnout něco co není nejde :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 11/10/2005 :  20:49:34  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Český dabing bych z toho DVDčka okamžitě odstranil, to je spíš zločin, když ho tam dají. Dabing opravdu nemusím, a titulky co šly v kině nevím, jestli budu chtít vidět. Takže je mi to celkem jedno, a asi to vemu z Anglie (navíc cena i s poštovným bude odpovídat ceně české verze bez poštovného - pokud si k tomu vemu nějakou figurku a rozdělím tak náklady)


no a na dvd si to můžeš vypnout a zapnout, ale zapnout něco co není nejde :-)


jo me ta cena dvd u nas nepripada zas tak prehnana (na to ze je to relativne novinka)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/10/2005 :  21:33:38  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tam jsou jen ceske titulky, nebo se mi to zda ? protoze jestli jo, tak s tim at jdou tam, kam slunce nesviti..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 11/10/2005 :  23:29:42  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

tam jsou jen ceske titulky, nebo se mi to zda ? protoze jestli jo, tak s tim at jdou tam, kam slunce nesviti..


mžná tam budou i anglický ale nevypadá to na ně :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 11/10/2005 23:34:56
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 12/10/2005 :  00:00:30  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Snad tam bude taky Česky dabing abych se mohl poblit kdyz sem přežeranej a je mi blbe

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 12/10/2005 00:01:07
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 12/10/2005 :  09:39:28  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

Snad tam bude taky Česky dabing abych se mohl poblit kdyz sem přežeranej a je mi blbe


rofl
ted sem se docetl na BE/CH forech ze by od noveho datace meli byt CH schopny tamovat/pouzivat CL80 potvory

Edited by - SNowie on 12/10/2005 11:05:32
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 12/10/2005 :  14:09:30  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
CL-80????

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 12/10/2005 :  14:28:53  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

CL-80????


CL = Combat level
Cl 80 = combat lvl 80

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 12/10/2005 :  18:05:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno, jestli půjde CL 80, tak shazuju BH a jdu do CH. Není nic lepšího, než na rebela poslat rancora lvl 80, který mu dá zabrat a zakryje mu výhled a sám pod Cover ho z dálky v klidu ostřelovat
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 12/10/2005 :  19:26:12  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
jo ale ty potvory CL 80 to se stahuje jen na ty z mustafaru, jinak ja cekam na CZ verzi E3 pokud uz se rozhodli zasahovat na DVD a dat tam dabing mozna se konecne dockame i otitulkovanych bonusu. A ja mam rad kdyz u takoveho filmu je dabing i titule od toho je to DVD, aby si clovek vybral. A jak jsem jiz psal driv opravdu nezastavam nazory ze by tam dabing nemel byt, nekteri lide s vadou zraku nebo cteni titulky nemuzou a mensi deti take ne.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 12/10/2005 :  23:43:45  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

jo ale ty potvory CL 80 to se stahuje jen na ty z mustafaru, jinak ja cekam na CZ verzi E3 pokud uz se rozhodli zasahovat na DVD a dat tam dabing mozna se konecne dockame i otitulkovanych bonusu. A ja mam rad kdyz u takoveho filmu je dabing i titule od toho je to DVD, aby si clovek vybral. A jak jsem jiz psal driv opravdu nezastavam nazory ze by tam dabing nemel byt, nekteri lide s vadou zraku nebo cteni titulky nemuzou a mensi deti take ne.


presne tak - od toho je to dvd, aby si clovek mohl vybrat original zvukovou stopu, nebo dabovanou, a k tomu bud zadne titulky, anglicke, ceske, nebo oboji..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 13/10/2005 :  00:18:13  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

jo ale ty potvory CL 80 to se stahuje jen na ty z mustafaru, jinak ja cekam na CZ verzi E3 pokud uz se rozhodli zasahovat na DVD a dat tam dabing mozna se konecne dockame i otitulkovanych bonusu. A ja mam rad kdyz u takoveho filmu je dabing i titule od toho je to DVD, aby si clovek vybral. A jak jsem jiz psal driv opravdu nezastavam nazory ze by tam dabing nemel byt, nekteri lide s vadou zraku nebo cteni titulky nemuzou a mensi deti take ne.


Vetsina lidi s vadou zraku ma brejle ne?

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/10/2005 :  13:07:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

jo ale ty potvory CL 80 to se stahuje jen na ty z mustafaru, jinak ja cekam na CZ verzi E3 pokud uz se rozhodli zasahovat na DVD a dat tam dabing mozna se konecne dockame i otitulkovanych bonusu. A ja mam rad kdyz u takoveho filmu je dabing i titule od toho je to DVD, aby si clovek vybral. A jak jsem jiz psal driv opravdu nezastavam nazory ze by tam dabing nemel byt, nekteri lide s vadou zraku nebo cteni titulky nemuzou a mensi deti take ne.



Pokud proto, aby tam mohli narvat českou, slovenskou, polskou, maďarskou a ruskou zvukovou stoup, to ořežou o bonusy (jako to s oblibou dělají), tak to za to nestojí.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/10/2005 :  15:13:40  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by Jorssk




Pokud proto, aby tam mohli narvat českou, slovenskou, polskou, maďarskou a ruskou zvukovou stoup, to ořežou o bonusy (jako to s oblibou dělají), tak to za to nestojí.


ruskou? v rusku uz maji taky DVD ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 13/10/2005 :  15:49:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
U sw orezat nic nemuzou pac na to dohlizi lucas. Jinak pouze anglickou verzi bych mohl prehravat leda sobe a ostatni z rodiny a pratel by asi byli trochu nasrani, protoze but anglicky nerozumej nebo zastavaji nazor ze kdyz jsou cesi proc maji koukat na anglicke blaboly kdyz je moznost titulku ci dabingu.

Wlk - Zalezi jakou vadu mas, muj stryc brile nepotrebuje ale proste nestiha cist titulky a jeste koukat na film. Proste nedokaze delat oboje.

Edited by - Jorssk on 13/10/2005 15:50:16
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 13/10/2005 :  17:07:55  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

U sw orezat nic nemuzou pac na to dohlizi lucas. Jinak pouze anglickou verzi bych mohl prehravat leda sobe a ostatni z rodiny a pratel by asi byli trochu nasrani, protoze but anglicky nerozumej nebo zastavaji nazor ze kdyz jsou cesi proc maji koukat na anglicke blaboly kdyz je moznost titulku ci dabingu.

Wlk - Zalezi jakou vadu mas, muj stryc brile nepotrebuje ale proste nestiha cist titulky a jeste koukat na film. Proste nedokaze delat oboje.



Jo.. mám půl dioptrie ani nevím na jaké oko, ale koukat na film, číst titulky a obědvat u toho taky nestíhám :( Takže pokud u televize žehlíte, štrikujete, háčkujete nebo souložíte, tak si moc titulky neužijete..
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 13/10/2005 :  20:32:36  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Jorssk

U sw orezat nic nemuzou pac na to dohlizi lucas. Jinak pouze anglickou verzi bych mohl prehravat leda sobe a ostatni z rodiny a pratel by asi byli trochu nasrani, protoze but anglicky nerozumej nebo zastavaji nazor ze kdyz jsou cesi proc maji koukat na anglicke blaboly kdyz je moznost titulku ci dabingu.

Wlk - Zalezi jakou vadu mas, muj stryc brile nepotrebuje ale proste nestiha cist titulky a jeste koukat na film. Proste nedokaze delat oboje.



Jo.. mám půl dioptrie ani nevím na jaké oko, ale koukat na film, číst titulky a obědvat u toho taky nestíhám :( Takže pokud u televize žehlíte, štrikujete, háčkujete nebo souložíte, tak si moc titulky neužijete..



No nevím, souložit při souboji Darth Sidiouse a Yody...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 13/10/2005 :  20:39:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Jorssk

U sw orezat nic nemuzou pac na to dohlizi lucas. Jinak pouze anglickou verzi bych mohl prehravat leda sobe a ostatni z rodiny a pratel by asi byli trochu nasrani, protoze but anglicky nerozumej nebo zastavaji nazor ze kdyz jsou cesi proc maji koukat na anglicke blaboly kdyz je moznost titulku ci dabingu.

Wlk - Zalezi jakou vadu mas, muj stryc brile nepotrebuje ale proste nestiha cist titulky a jeste koukat na film. Proste nedokaze delat oboje.



Jo.. mám půl dioptrie ani nevím na jaké oko, ale koukat na film, číst titulky a obědvat u toho taky nestíhám :( Takže pokud u televize žehlíte, štrikujete, háčkujete nebo souložíte, tak si moc titulky neužijete..



No nevím, souložit při souboji Darth Sidiouse a Yody...


kazdej ma nejaky choutky treba je nekdo na trpasliky a zombiky
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/10/2005 :  23:34:14  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

kazdej ma nejaky choutky treba je nekdo na trpasliky a zombiky



Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 14/10/2005 :  16:20:27  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
nebo na rodiany ze sosackem
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 14/10/2005 :  17:57:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Teď jsem se hrabal ve starých odkazech, todle je něco pro Hammie:

http://www.c4rlos.borec.cz/blbosti/krecci/krecci.htm

Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 14/10/2005 :  18:23:49  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Richie
Starting Member

Trooper

49 Posts

Posted - 15/10/2005 :  09:06:32  Show Profile  Send Richie an ICQ Message Send Richie a Private Message  Reply with Quote
Tohle video opravdu stoji za to. Ma to sice cca 35MB, ale je skvele(koncert stormiku). Enjoy

http://files.filefront.com/imperietwmv/;3815756;/fileinfo.html

SGT Kyarc Kirych
1st Lokian Platoon, IHC
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,65 seconds. on eygor Snitz Forums 2000