Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 General forum
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/03/2007 :  17:43:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheenaz

Muzes mi jeste priblizit ten hi-end content? A v cem je to jiny, nez wow? Ktera classa je nejvyhledavanejsi ostatnimi hraci, tedy budu s ni hledat nejsnaze grupu? Diky...

btw, psal jsem ti na ICQ, Rahaveraku, ale nejak jsem se nedockal odpovedi :)



na icq mi nic neprislo

z class nejvyhledavanejsi z me zkusenosti je red mage, napriklad jako ninja ci paladin asi take nebudes mit problem, bard, blm a whm muze byt take ok, rozhodne bych nehral classy jako dragon nebo samurai, z meho pohledu je to nuda a myslim ze i partu schaneji ponekud hure

po 3 letech hrani jsem se jeste k end contentu nedostal, nebavi moc dlouho hrat jednu classu takze mam vicero na vyssim levelu ale zadnou nemam na max a end content bez max levelu nezakusim, neresim to, hra mi poskytuje dost zabavy

lastfm

Edited by - Rashaverak on 14/03/2007 17:45:01
Go to Top of Page

Sheenaz
Starting Member

67 Posts

Posted - 14/03/2007 :  17:58:49  Show Profile Send Sheenaz a Private Message  Reply with Quote
pisu ti na ICQ, co mas v infu (35385681)... jsi online, ale zadna reakce. Pouzivam trillian, tak to je mozna proto (i kdyz se s tim setkavam poprve)

diky za info, jak me zas znudi WoW, pujdu do toho :)

Shu Oxx
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 15/03/2007 :  02:18:16  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
samurai po updatu v lednu shani pt np. hasso dava velkou vyhodu oproti jinym dd jobum.

jinak pt nejvice chce rdm>brd>nin>war>pld>sam>rng>mnk, ostatni joby v zavislosti na aktualnim etup. plati ze nin/pld a rdm/whm musi byt v pt uz nez se shaneji posledni 2 do pt ze zbyvajicich jobu.

od konce by to bylo asi pup<drg<thf<drk<cor<smn

end game jen tak nezacnes, protoze je treba dobry a fungujici ls, static na spoustu questu a misi a aspon nekolik hlvl jobu (74+ a mnoho subjobu), coz zabere rok hodne intensivniho lvlovani, nebo 2-3 roky par dni tydne (nebo 5 let tempem mrnouse lol)
lowlvl muze byt frustrujici protoze malo lidi dela lowlvl pt, spousta lidi dela prave ten end game takze v newbie zonach je docela prazdno. ale i na hlvl obcas cekam hodku-3 na pt. ale stejne ta hra stoji za to. Ale bez windowera bych se asi unudil xmrti XD

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>

Edited by - Justik on 15/03/2007 02:24:45
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/03/2007 :  10:16:15  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tak s tim bych nesouhlasil ze je malo lidi na low levelech prave diky jedinecnemu systemu meneni class je v ffxiporad docela hodne lidi na low levelech a party se schani pomerne v "pohode", rozhodne ne hur nez na high levelu

a jeste si muzes udelat beast mastera a solovat od zacatku do konce

lastfm
Go to Top of Page

Sheenaz
Starting Member

67 Posts

Posted - 15/03/2007 :  11:20:40  Show Profile Send Sheenaz a Private Message  Reply with Quote
Uff, sice rozumim tak petine z toho, cos napsal, ale jestli jsem to pochopil, oba jste se shodli, ze nejvhodnejsi je hrat za red mage, coz mi vyhovuje, protoze magy mam rad :)

muzete mi ho nak popsat treba? Popripade nakej odkaz, kde se o jednotlivych classach a povolanich dozvim neco rozumnyho? Na ofic webu z toho moc moudrej nejsu.

Shu Oxx
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/03/2007 :  15:27:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Je nějaká možnost digital download původní hry + datačů?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 15/03/2007 :  19:24:13  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
neni zadna moznost digital downloadu o ktere bych vedel

info o classach

http://wiki.ffxiclopedia.org/Jobs

btw dneska jsem se rozhodl po 2 mesicich opet reaktivovat ffxi jelikoz tbc me vylozene zklamal a vg me jaksi prestava bavit

lastfm

Edited by - Rashaverak on 15/03/2007 19:32:44
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 16/03/2007 :  20:25:32  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

tak s tim bych nesouhlasil ze je malo lidi na low levelech prave diky jedinecnemu systemu meneni class je v ffxiporad docela hodne lidi na low levelech a party se schani pomerne v "pohode", rozhodne ne hur nez na high levelu

a jeste si muzes udelat beast mastera a solovat od zacatku do konce



mam vsechny joby v mid lvl, a vidim tu tendenci lidi delat end game content nezli jit lvlovat novy job od zacatku. Ale treba vis neco, co nevim XD
Asi to srovnavas s tim, ze v jinych mmorpg zvolis povolani a musis ho hrat jako jedine. jestli chces jine, musis vytvorit jinou postavu. Toto by v ffxi asi neproslo vzhledem k nutnosti splneni strasneho mnozstvi questu a misi.

jinak s poslednim update mam pocit ze SE chce nebo aspon podporuje party do lvl 20 aby 2-3 lidi v jedne pt byli schopni xpit za decentni xp a ne jako predtim, kdy se vyplatilo solo (pokud nemas PL) do lvl 15-18 (s PL staci udelat pt 5 DD a jeden heal/bard a jde xpit do lvl 35-40 za 2-4 nasobek bezne pt xp/hod)

I bst neni tak ruzovy. Do lvl 35 je bst opravdu frustrujici zalezitost ktera te ma naucit bst life, ale relne odradi 80-90% lidi kteri to skusili. Po lvl 35 je ale bst super. Mimo to ze je jediny job ktery usoluje EM-VT moba, prinasi zkusenost ktera se hodi po celou hru za jakykoli job a i vydelas behem xp (v pt pokud nejsi gimp equip+no food te to xp prachy stoji).

p.s uz nekolik dni po sobe vidim Cyphiska ve hre. Rybari o106

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 16/03/2007 :  21:34:56  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
zjevne vim, za tri roky co hraju vzdycky na low levelu bylo dost lidi

btw bez pl se vypaltilo expit do lvl 10 pak s lepsi partou uz byly lepsi xp, zalezelo na classe ale chtel bych te videt jak solujes na 10+ bez PL treba s whm

edit: ted jsem se koukal na serveru lvl 10-15 bylo online 60 lidi, i kdyby 30 bylo afk tak to je porad vic nez dost s ohledem na to ze se stejne vetsina shromazduje ve valkurm, dalsi vec je ze porovnavam ffxi s jinyma hrama, naprosto se nechci hadat o tom ze vetsina high level hracu se zabyva end contentem a ne levelenim jinych class ale narozdil od jinych mmorpg starsich 1 roku je pocet hracu na nizsich levelech podstatne vetsi.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 17/03/2007 00:26:35
Go to Top of Page

Justik
Starting Member

12 Posts

Posted - 17/03/2007 :  08:12:12  Show Profile  Send Justik an ICQ Message Send Justik a Private Message  Reply with Quote
puvodne jsem napsal co je nize a zapomnel odeslat, ale paxi uvedomil ze to je vlastne blabol a kazdy mame asi jinou zkusenost^^

nevim jak ted s whm,protoze whm byl muj prvni job, ale vsechny joby jsem udelal solo na 15-17 rychleji nez v pt^^
to kolik je lidi v jednu dobu online jeste nic neznamena. dnes jsem hledal rdm 69-74 do pt, online bylo 17 rdm. z toho 5 v pt a 12 afk nebo nechteli pt. teorie je jedna vec a realita druha.
ad tvuj priklad - mas 30 lidi kteri jsou vhodni do lowlvl pt. tak 6-12 max uz pt ma nebo zkousi slozit. 5-10 bude rank 6-10 a maji hlvl takze se jim vyplati solo (i whm s equip,attack food a meritama je silnejsi nez paladin nebo rdm bez merits a jidla na solo, udela vice xp/hod zabijenim napr. cervu v la theine). Zbyva ti 15 lidi kteri by mozna chteli bo pt. zbyva jen pt setup, lvl range, trochu skill kazdeho aby vas prvni mob nezabil a attitude aby se nekdo nevykaslal na pt protoze ma chvili po startu neco dulezitejsiho. jo,a nechcipnout po ceste do campu a behem pt,protoze raise je whm25,rdm38 a pld 50 XD a 95% lidi si neda HP pro navrat po smrti pobliz kempu ale necha si ho ve meste ktere je cca 20-40 minut cesty.

nepoukazuju na to, jak je job slaby pokud uz nema hlvl. vubec ne. jn lowlvl pt jsou casto hone neorganizovane, uspechane a lidi netrpelivi. hodne part se rozpadne driv nez zacne protoze ten kriticky job pro pt se neobjevi vubec. Treba tank nebo healer. A lidi jdou radeji seekovat nebo solo nez vytrvali.

češtin edited

blm,bst75, whm73,mnk74, pld55
10x 37-42, 3x 19-21
SD,ZM,COP done. zbyva Oyryu v 2.0 a bahamut
merits 58
vrtra,fafhog,tiamat,KB,aspi ,sky etc defeated
blackbelt 2/3 >.>

Edited by - Justik on 17/03/2007 08:22:51
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 17/03/2007 :  10:15:26  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nemuzes porovnavat lvl 69-74 s lvl 10-20, na lvl 60+ ma ten rdm kopu questu a solo contentu kterej muze zkouset kdezko pokud clovek logne s low levelem tak za jedinym ucelem, alespon me zadnej jinej nenapada.

ale mas pravdu ze party na low levelu jsou casto lame a casto najit tanka nebo healera trva dlouho, nadruhou stranu co si pamatuju kdysi davno tak jsem v parte jako blm slouzil zaroven jako tank ve valkurm a slo to :))

lastfm
Go to Top of Page

Luke.Blood
Starting Member

27 Posts

Posted - 09/04/2007 :  14:29:38  Show Profile  Send Luke.Blood an ICQ Message Send Luke.Blood a Private Message  Reply with Quote
heh ja musis rict ze svy zkusenosti, ze bard nema s partou problem na zadnym lvl, teda aspon to tak bylo pred dvema lety kdyz sem hral, nevim jak ted:)))) max sem cekal 30 min, ale vetsinou sem lognul zapnul lfp a uz sem mel pt, i japoncici se mohli o barda pretrhnout a nesralo je ze sem galka:))))

Jinak jak se vede ve FFXI?:))))

Edited by - Luke.Blood on 09/04/2007 14:32:36
Go to Top of Page

blackdave
Starting Member

1 Posts

Posted - 12/04/2007 :  14:29:01  Show Profile  Visit blackdave's Homepage  Send blackdave an ICQ Message Send blackdave a Private Message  Reply with Quote
Zdravim,

zkousel jsem trial ale necjak me to nechytlo ale ted me zarazila jedna vec. :) Smazal jsem svou postavu a zrusil svuj content ID (trial) ucet, pote jsem chtel zrusit i svuj PlayOnline ucet nicmene neprisel jsem na to jak. Je mi jasne ze tak znehodnotim svuj cd key (respektive key k PlayOnline), ale to mi nevadi. Vim, ze se k FF XI nevratim a nechci aby Square-Enix mel ulozene me osobni udaje vcetne cisla kreditni karty.

Diky za odpoved.

Jinak jsem uz napsal na support, ale buh vi jestli mi nekdo odpovi. :)

Ptam se i tady protoze je dost mozny ze jsem slepy a ta volba tam opravdu nekde je. :)

WoW - Blackdave - lvl 70 Human Mage - Sleeping in Northshire Abbey
Go to Top of Page

SeeD Johny
Starting Member

SeeD Johny

8 Posts

Posted - 30/04/2007 :  08:57:52  Show Profile  Visit SeeD Johny's Homepage  Send SeeD Johny an ICQ Message Send SeeD Johny a Private Message  Reply with Quote
Zdravim, tak jsem si vcera objednal FF XI, cekam na ni jako blazen :) A tak se tedy rovnou zeptam, na jakem serveru hrat? Abych taky potkal nejakyho cecha.. :P
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 30/04/2007 :  10:04:14  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Shiva, ale jestli někoho ještě potkáš je otázka.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 03/05/2007 :  10:26:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Shiva, ale jestli někoho ještě potkáš je otázka.



ano potkas, ja si vzdy jednou za cas obnovim subscription a stravim ve hre 1-2 zabavne mesice a pak si zase dam pauzu, pokud vim vetsinou 2-3 cechoslovaci ve hre aktivni jsou

lastfm
Go to Top of Page

Johnyko
Starting Member

30 Posts

Posted - 05/05/2007 :  00:36:38  Show Profile  Send Johnyko an ICQ Message Send Johnyko a Private Message  Reply with Quote
nj,mal by si stretnut niekoho z SK/CZ. Vacsinou to boli Mrnous,Justik a Maleus ktorych som stretaval online.Nehral som uz sice od januara,ale verim,ze obcas este hravaju.Ja som skoncil ako Paladin LVL 66,bol to moj najvyzsi job,ale bolo to velmi zabavne a nikdy mi to nepripadal nudny job.
Tento tyzden som sa rozhodol quitnut hru a tak som aj urobil a to nie z dovodu,zeby ma hra prestala bavit,ale nemam momentalne na nu vobec cas. Mozno sa niekedy vratim spet,ale zatial neuvazujem. FF XI je jedna z najlepsich hier ake som kedy hral.
Chcem sa este podakovat chalanom ktory mi pomohli s questami a misiami z SK-CZ partie a to :
>>> Kilerkovi,Mrnousovi,Maleusovi,Justikovi <<< ...a CZ zenskej
>>> Zvykacke <<<

ZUB ZA ZUB
Go to Top of Page

SeeD Johny
Starting Member

SeeD Johny

8 Posts

Posted - 28/05/2007 :  08:31:04  Show Profile  Visit SeeD Johny's Homepage  Send SeeD Johny an ICQ Message Send SeeD Johny a Private Message  Reply with Quote
Tak uz to od soboty hraju a jelikoz tomu delam reklamu prvnimi dojmy a screenshoty, dostavam na to pomalu dalsi lidi, takze ceska FF XI konubita se s nejvetsi pravdepodobnosti v dohledne dobe rozsiri.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/05/2007 :  09:35:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SeeD Johny

Tak uz to od soboty hraju a jelikoz tomu delam reklamu prvnimi dojmy a screenshoty, dostavam na to pomalu dalsi lidi, takze ceska FF XI konubita se s nejvetsi pravdepodobnosti v dohledne dobe rozsiri.



to je fajn :) me uz taky pomalu zacina prepadavat nalada na to si zae zahrat

lastfm
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000