Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 Lokace, dungeony, tajná místa
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/11/2003 :  09:57:28  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
FF XI obsahuje celou řadu dungonů a tajných lokací. Pokud narazíte na zajímavý tip, podělte se o něj.

A já hned začnu. Pokud to nevíte, tak v lokaci West Ronfaure je v horním cípu severo/západ vstup do Ghalba Outpost. Moc hezká lokace plná orků a v orčím designu :)

Edited by - Gabriel on 09/11/2003 09:59:16

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 09/11/2003 :  14:52:36  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
jj o té vím je to 3 mise od guarda od brány , až budeme mít všichni splněnou 2 misi , vyrazíme tam je to tam docela hustý prý chodí orcové ve více kusech a s těma jejicg tlapama to asi bude docela bolet . Mise save the Children se to jmenuje
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 10/11/2003 :  02:07:18  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja som bol zase pozriet v East Ronfaure na Severo/Vychod (pravy horny roh mapy) tak tam je nejaka jaskyna na ktorej konci je nejaka velka cervena brana a stoji tam NPCcko ktore vam ju na poziadanie otvori s tym ze ju zase hned zavrie a spet sa uz nedostanete ;) ja som tam len tak nakukol a ked som tam videl obludy Incredible Tough tak som rychlo stade stihol vybehnut nez sa ta brana zavrela

a este sme dnes boli pozriet zo Saiyamanom dole na juhu (myslim z West Ronfaure sa tam ide) na nejakych La "nieco" plateau (ci jak sa vola ta lokacia) ..celkom huste obludy tam boli, ale zasli sme az skoro nakoniec.. bol tam ten velky biely chram co je v hlavnom menu v hre a este nejaky teleportovaci krystal sme tam nasli. Inac tam boli celkom dobre XP s tych oblud a aj velmi dobry loot (2 krystaly a nejaky salat bol z jednej prisery :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 10/11/2003 :  08:53:41  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Není to přímo lokace nebo tajné místo, ale tip - conquest pointy se dají utratit za opravdu hezké vybavení všeho druhu u NPCčka T.K., které na vás kouzlí signet. Je třeba mít jak pointy, tak rank (pro nás stačí Rank 1 bohatě) a většina věcí je lvl 10+.

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 10/11/2003 :  17:31:47  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
V dungeonu kde je druhá mise od guarda je taky skrztá část . dnes na ní gabe a já narazil , ale netopyři uvnitř byli moc moc drsní na nás
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 14/11/2003 :  00:55:19  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Tak jsme se dnes zase vypravili na docela fajn akci , kterou nám zpestřil TS , byla docela sranda . A zjistili jsme , že v té Tombě padají klíče , a tak nám nedalo a i přes varování japonců , že tam nemáme lízt dokud nejsme lv 20 jsme tam vyrazili . A samozřejmě zase přeháněli jako vždy . truhlu jsem našli po super bojích s červy na hranici smrti a dotírání goblinů . Nakonec jsme si rozdělili 2k gilů , já osobně jsem byl spokojenej , ale víme že jsou určitě i další truhly . Jak budeme zase o pár lv výš hned se tam vydáme
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2003 :  08:58:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

Tak jsme se dnes zase vypravili na docela fajn akci , kterou nám zpestřil TS , byla docela sranda . A zjistili jsme , že v té Tombě padají klíče , a tak nám nedalo a i přes varování japonců , že tam nemáme lízt dokud nejsme lv 20 jsme tam vyrazili . A samozřejmě zase přeháněli jako vždy . truhlu jsem našli po super bojích s červy na hranici smrti a dotírání goblinů . Nakonec jsme si rozdělili 2k gilů , já osobně jsem byl spokojenej , ale víme že jsou určitě i další truhly . Jak budeme zase o pár lv výš hned se tam vydáme



No myslím Wardocane, že z těch japonců teď zbytečně děláš trubky. Oni zjevně mluvili o jiné truhle, kterou hlídali incredible potvory a kam jsme se neodvážili ani nahlédnout :)
Nicméně akce to byla super - skvělý adrenáč, skvělé překvapení (klíč o truhly), fajn odměna a smrt na konci :) Tomby ale stále ani zdaleka neznáme. Chybí nám tajná část a pak taky nevíme co je za kostlivci a nedošli jsme kuknout do té nové lokace - jungest forest. Na sobotu spousta práce :)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/11/2003 :  10:14:23  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Včera jsme vedli krátkou ingame diskuzi o rozloze FF XI. Tak jen v datadisku je 40 zón a celkem je jich opravdu kolem 200. My se zatím pohybuje v cca 5 zónách a pořád máme co dělat.

Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 19/11/2003 :  14:31:47  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Tak další tajné místo je ve vězení v paláci . Myslím , že to bude spojeno s nějakým questíkem , ale když mi stráž podkopla pod nohama padací dveře a já se ocitl mezi dvěma slizy nebylo to nic moc . Každopádně to byl krásnej insta kill . Dostal jsem ťafku za 264 Takže počítám tak 30 až 38 lv
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 22/12/2003 :  10:20:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Huráá

http://db.ffvault.ign.com/screenshots/?ss=122&view=ss&page=1&cat=3
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 22/12/2003 :  17:35:10  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
tady je něco podobnýho , možná trochu líp přepracovaný a hlavně je tam lokace notorious monster

http://www.mmorpgcs.com/aurora/skins/Pixame_Grey/img/VANADIEL.jpg

Edited by - Wardocan on 22/12/2003 17:35:23
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000