Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/01/2009 :  17:51:39  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Je nějaká možnost dát si někoho do ignore?

Nejde.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/01/2009 :  18:24:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Je nějaká možnost dát si někoho do ignore?



To sice nejde, ale je tu možnost uživatele uzamknout, takže sbohem Bottenanna.
Go to Top of Page

Goodfellas
Starting Member

16 Posts

Posted - 20/01/2009 :  18:37:33  Show Profile Send Goodfellas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by WereHamster

Je nějaká možnost dát si někoho do ignore?



To sice nejde, ale je tu možnost uživatele uzamknout, takže sbohem Bottenanna.



salute
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/01/2009 :  18:41:45  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Eagle
to je samy HC sem HC tam ale co je na tom HC? :) dyt je to vsechno furt to samy :) UO jsem hral a co je na tom HC? ztrata bezcenneho vybaveni je HC? ve wow umru a oprava me stoji nejaky prachy .. v uo umru a vybava me stoji nejaky prachy ... asi tak stejne .. a pokud je hra postavne an skillech tak me nejeky vybaveni nezajima :) mate HC v hlave ... perma smrt bych povazoval za HC .. tohle opravdu ne :) ale rad si to zkusim zahrat :)



Kdyby jsi ve WoW měl přijít o vybavení co jsi farmil měsíc tak by to teprve bylo HC :o) Opravy nestojí za řeč. To už víc dám za respect z balance na heal 5x do týdne.

ve wow farmis vybaveni mesic ... v darkfallu budes mit toho vybaveni mraky v bance za smesnou castku :) stejny jak ty opravy

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 20/01/2009 :  22:50:54  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Konec 20-teho a žádná zpráva o betě alias trialu. Tak kde to kurna vázne? Já už chci stahovat clienta.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 20/01/2009 :  23:05:45  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Fakt bych si nedělal naděje, že v pátek nahodí link na stažení klienta a otevřou servery - to je myslím hodně naivní představa

Očekávám, že do hry pustí jen pár lidí, a postupně (psali "thousands", ale to bude spíš až někdy v únoru).

Ostatně:

quote:
The date of the Darkfall European commercial release has been pushed back to February 25th, 2009. A pre-order will be made available mid-February. The pre-orders will get priority for early access to the game. The pre-orders will also get priority for the game launch if we have to go to a staged release. We’ll go to a staged release only in the case we have more demand than we can handle properly, and until we can upgrade our capacity. The pre-orders are necessary so that we can have some measure of the demand.


Zjevně ani to, že si hru koupíte, nutně neznamená, že 25ho budete hrát. Tipnul bych, že nejbližší šance si Darkfall zkusit bude v té polovině února při zakoupení preorderu...

Ale samozřejmě se můžu mýlit. Na druhou stranu pokud mám pravdu, už se docela těším, jak tady budou lidi kňučet a vyhrožovat
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 20/01/2009 :  23:41:46  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja si to poridim rok po vydani ... takze sem v klidu :) me placeny betatesty nebavi :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 21/01/2009 :  00:11:12  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ja si to poridim rok po vydani ... takze sem v klidu :) me placeny betatesty nebavi :)


To uz tam mozna nikdo nebude...Doufam, ale ze se mylim...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 21/01/2009 :  00:49:29  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deesel

quote:
Originally posted by Eagle

ja si to poridim rok po vydani ... takze sem v klidu :) me placeny betatesty nebavi :)


To uz tam mozna nikdo nebude...Doufam, ale ze se mylim...


Chleba se lame mesic po vydani:)
PS: Co se tyce data vydani,tak na me doleha urcita skepse..

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 21/01/2009 :  07:19:36  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se tak koukal...
http://www.aventurine.gr/jobs.html

Game Programmer:
Computer Games Industry

The position requires you to implement gameplay features and system features in Java.

... a začínám mít strach. Co na tom proboha dělají v Javě???? Fujtajxl.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/01/2009 :  07:23:24  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
no treba game server... ono od JRE 1.5 (jestli se nepletu) uz dela java runtime prekompilaci a krome toho, ze zdrojaky jsou mnohdy mnohem prehlednejsi a organizovanejsi nez C/C++ tak multithreadovy synchronizovany aplikace jsou v tom pomerne i vykonny...
do grafiky bych se zatim asi nepoustel i kdyz jsem chvili studoval pokusy jako Java3D apod. ale ubytek fps tam vzdycky nejakej bude...

no mmo
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/01/2009 :  08:29:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Tak jsem se tak koukal...
http://www.aventurine.gr/jobs.html

Game Programmer:
Computer Games Industry

The position requires you to implement gameplay features and system features in Java.

... a začínám mít strach. Co na tom proboha dělají v Javě???? Fujtajxl.



Nedělej ze sebe Rodiera :)

Na serverovou stranu se java docela hodí, ostatně Star Wars Galaxies ji taky údájně používají.

Edited by - Isac on 21/01/2009 08:30:18
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 21/01/2009 :  08:47:18  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
No, já mám k Javě brutální antipatii po zkušenosti s pár programama... Je to pomalý, hnusný, žere to výkon jako prase. Jak tohle může být dobrý na serverech je mi záhadou :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 21/01/2009 :  08:50:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
na zrejme nejslavnejsi free mode vsech dob se zatim zapomina, nejde o nic mensiho nez counter-strike. sice ho pozdeji postihlo to v co vetsina techto projektu doufa a byl koupen ale pokud vim zacatky byly zcela nadsenecke, myslim ze o uspechu nelze polemizovat

lastfm
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 21/01/2009 :  09:15:04  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

na zrejme nejslavnejsi free mode vsech dob se zatim zapomina, nejde o nic mensiho nez counter-strike. sice ho pozdeji postihlo to v co vetsina techto projektu doufa a byl koupen ale pokud vim zacatky byly zcela nadsenecke, myslim ze o uspechu nelze polemizovat

co je counter-strike?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/01/2009 :  10:08:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

No, já mám k Javě brutální antipatii po zkušenosti s pár programama... Je to pomalý, hnusný, žere to výkon jako prase. Jak tohle může být dobrý na serverech je mi záhadou :)



No jdi se na tu záhadu zeptat do kterýkoliv banky, IBM, HP nebo Oraclu :)
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 21/01/2009 :  11:55:04  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

No, já mám k Javě brutální antipatii po zkušenosti s pár programama... Je to pomalý, hnusný, žere to výkon jako prase. Jak tohle může být dobrý na serverech je mi záhadou :)
Myslím, že v životě tě čeká ještě mnoho záhad.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/01/2009 :  12:40:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No já jsem zvědavej na tu diplomacii. Pamatuji z dob L2, když jsme domlouvali ruzne podpory pro clanwary a castle siege. Když někdo před nějakým vchodem do oblasti někoho napadl a za chvilku se tam slezli obě alliance a byl to boj třeba 100na100.

PKček sme se bali, protože co smrt to 4 procenta exp dolu... No a nasledně hon za PK z vidinou pomsty a toho, že něco vydropuje..

Snad to tomu DF vyjde no :o)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 21/01/2009 :  18:21:55  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

quote:
Originally posted by Octopuss

No, já mám k Javě brutální antipatii po zkušenosti s pár programama... Je to pomalý, hnusný, žere to výkon jako prase. Jak tohle může být dobrý na serverech je mi záhadou :)
Myslím, že v životě tě čeká ještě mnoho záhad.



O tom nepochybuju :) Mám zkušenost jen z pohledu uživatele nocenýho použí(va)t pár konkrétních aplikací. Ale i podle toho si člověk jakejsi obrázek může udělat, no ne?
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 21/01/2009 :  18:52:14  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss


O tom nepochybuju :) Mám zkušenost jen z pohledu uživatele nocenýho použí(va)t pár konkrétních aplikací. Ale i podle toho si člověk jakejsi obrázek může udělat, no ne?

Ber to tak, že ne vždy je rychlost serveru prvořadá. Někdy se může hodit stabilita, rychlost vývoje, snadnost implementace změn ...
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/01/2009 :  19:32:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
Nedělej ze sebe Rodiera :)

Na serverovou stranu se java docela hodí, ostatně Star Wars Galaxies ji taky údájně používají.


Zalezi jestli se mluvi o Jave jako syntaxi(y?;)), nebo Jave jako technologii a pristupu k ni.

V konecnym dusledku je Java na serveru vetsinou zavisla na platforme a ztraci to jeden ze zakladnich kamenu Javy a to nezavislost na platforme.

Coz asi u serveru nejakou dobu nevadi, ale asi bych pak flamoval, jestli to je Java nebo ne;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 21/01/2009 :  20:06:22  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Isac
Nedělej ze sebe Rodiera :)

Na serverovou stranu se java docela hodí, ostatně Star Wars Galaxies ji taky údájně používají.


Zalezi jestli se mluvi o Jave jako syntaxi(y?;)), nebo Jave jako technologii a pristupu k ni.

V konecnym dusledku je Java na serveru vetsinou zavisla na platforme a ztraci to jeden ze zakladnich kamenu Javy a to nezavislost na platforme.

Coz asi u serveru nejakou dobu nevadi, ale asi bych pak flamoval, jestli to je Java nebo ne;)



celkem by mne zajimalo jak java na serveru ztraci zavislost na platforme (pokud tu zavislost nevytvorim umyslne pres JNI nebo spolehanim na strukturu filesystemu daneho operacniho systemu).
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/01/2009 :  21:20:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A co takové jmelí.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/01/2009 :  21:38:34  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote





A teď zase Darkfall :)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/01/2009 :  10:10:22  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
bože můj...
Go to Top of Page

Artouche
Starting Member

28 Posts

Posted - 22/01/2009 :  15:50:00  Show Profile Send Artouche a Private Message  Reply with Quote
Ja za sebe muzu rict ze se na DF docela tesim. Od dob kdy jsem odesel od UO jsem se onlajnovkam docela ubranil, ale asi prisel zase muj cas
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:09:59  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Je DF oficialni stranka dole nebo to nejede jenom me ?

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:13:54  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

Je DF oficialni stranka dole nebo to nejede jenom me ?



Mně jede v pohodě, už sem se zařadil do fronty na client download...

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 22/01/2009 16:14:26
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:24:22  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
isteže....
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:28:41  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Ze ja sem se ptal.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:30:34  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Já už hraju

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Mark
Starting Member

87 Posts

Posted - 22/01/2009 :  16:38:07  Show Profile Send Mark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kajda

Je DF oficialni stranka dole nebo to nejede jenom me ?


Jde,ale nabiha silene pomalu.Evidentne to maj pretizeny:)

D2:Mark,Max R.I.P.
UO,Kel,DP Mark,Max R.I.P
W.o.W Maxmilian ,UD Rogue -R.I.P.
AoC -TOS 80-R.I.P.
Warhammer - WE,Shaman ....
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/01/2009 :  17:14:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Já už hraju

ja uz taky ale teda nic moc ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 22/01/2009 :  17:19:02  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Filda LNL

Já už hraju

ja uz taky ale teda nic moc ..



to je len vtip nie? uz neviem comu mam verit a comu nie
Go to Top of Page

Deesel
ex zedek

145 Posts

Posted - 22/01/2009 :  17:21:25  Show Profile  Send Deesel an ICQ Message Send Deesel a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme, ze je to vtip...


WoW --- Zedek --- Mage lvl 60 --- off
VG ----- Deesel --- Druid lvl 42 --- off
WAR --- Deesel --- BW lvl 40 ----- off
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/01/2009 :  17:49:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
[17:47] <Anonymaggot> Site and Forums are down atm due to an DDOS attack and their ISP is trying to deal with it. Aventurine are working on it. No ETA yet.

na IRC pres 600 lidi..2x vic nez jindy


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 22/01/2009 17:49:57
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 22/01/2009 :  18:16:46  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

[17:47] <Anonymaggot> Site and Forums are down atm due to an DDOS attack and their ISP is trying to deal with it. Aventurine are working on it. No ETA yet.

na IRC pres 600 lidi..2x vic nez jindy



Díky, alespoň nějaké info. Není to jednoduché, ustát takovou armádu fanoušků :)
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  18:48:31  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
No tak forum uz zase jede a jak se cekalo tak zadne novinky.
Treba neco pekneho napisou.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech

Edited by - kajda on 22/01/2009 18:52:35
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/01/2009 :  19:36:40  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 22/01/2009 :  19:40:42  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
premna zamna by kludne nemuseli nic napisat, len nech mi poslu invite do beta...
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 22/01/2009 :  19:57:07  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scathain

premna zamna by kludne nemuseli nic napisat, len nech mi poslu invite do beta...



No ja bych radsi informace o tomco se stalo beta me zase tak nevzrusuje.

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/01/2009 :  20:13:27  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Rodier

[17:47] <Anonymaggot> Site and Forums are down atm due to an DDOS attack and their ISP is trying to deal with it. Aventurine are working on it. No ETA yet.

na IRC pres 600 lidi..2x vic nez jindy



Díky, alespoň nějaké info. Není to jednoduché, ustát takovou armádu fanoušků :)


Bojím se, že těch 600 lidí, pro Řeky opravdu znamená "armáda fanoušků"

Edited by - Milan on 22/01/2009 20:14:13
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 22/01/2009 :  20:49:27  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
DDOS, to těžko... Kterej blbec zase tohle vymyslel?
Když dají announce, že v den x se pustí (zřejmě) limitovanej trial, a zájem je ze strany víc než 100k lidí, co se v den x tak asi stane?
Paranoia forever...
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 22/01/2009 :  21:28:54  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Fakt je, že opakované zhroucení primitivního webu příliš nadějí pro stažení klienta, neřkuli fungující servery, nedává.

Myslím, že tuším, proč pořád mluví o tom, jak jsou "zaskočeni" zájemem, a jak bude vydání na fáze a nepustí tam hned všechny
Go to Top of Page

Scrat23
Starting Member

S

85 Posts

Posted - 22/01/2009 :  21:44:21  Show Profile  Send Scrat23 an ICQ Message Send Scrat23 a Private Message  Reply with Quote
http://www.darkfallonline.com/news/news_1232656569.html
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 22/01/2009 :  21:56:03  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
tak konecne aspon nejake info...
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/01/2009 :  22:06:55  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Epicfall...

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Goodfellas
Starting Member

16 Posts

Posted - 22/01/2009 :  22:54:48  Show Profile Send Goodfellas a Private Message  Reply with Quote
Tak me vybrali na oba dva maily !!! kdyby mel nekdo zajem o jeden trial piste 265483020
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/01/2009 :  23:10:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
bankovni konto!

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 22/01/2009 :  23:15:03  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
y Darkfall News on January 22, 2009 20:36

This is an update about what is happening today:

We have sent out the first wave of invites to clans and individual testers. We will send more waves of invites within a few hours. Invited players will be able to download the Darkfall installer.

We are applying the latest patch, and players will be able to start patching soon, and entering the game.

We are spacing out the invites in order to facilitate the download of the client and patching. We will continue sending out more invites every day until we reach our capacity.

Since this first phase has to do with stress testing the servers, and doing final testing on features, we are not lifting the NDA until this testing is concluded.

We apologize for the problems with the forums and the website today, we have been experiencing denial of service attacks, and we are working to resolve them.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,67 seconds. on eygor Snitz Forums 2000