Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/02/2010 :  11:12:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 08/02/2010 :  14:36:13  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.


heheh je to asi 20 post nehrajiciho typa o tom co a jak mu pripada,
co se hed certisbohuzel na dalsi kolo forumfallu to asi neda
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/02/2010 :  15:00:33  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hraje vubec ten clovek nejakou hru, nebo o kazde jen keca jakej je to fail apod.? Rekl bych totiz, ze tohle je jeste horsi pripad nez rodier, ten te hre aspon nejakej cas venuje.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/02/2010 :  15:30:13  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Teda abych byl upřímněj, tak mě boj DF nijak extra zajímavej nepřipadá, každej umí všechno boj je rovnice o statech, equipu a skillech, bylo by to zajímavější s povoláníma a jejich speciálníma vlastnostma. Rychle si tu vymyslim frost mága s frost novou, air mága s blinkem, archera s nějakám stun šípem, paladina s možností házet bufy a self haly v armoru .. atd, prostě slíbené prestige classy .. ale nad tim už se tu brečelo tolikrát.. Třeba se dočkam.

Ale DF má taky spoustu kladných vlastností a proto to hraju.

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 08/02/2010 15:30:49
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/02/2010 :  15:35:25  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Vsak tam taky DF smeruje. Prvni specializace byl jen zacatek a dalsi uz jsou slibeny.

Takze bych byl klidnej M.C.

Co by vyhovovalo me, kdyby by combat takovej jakej byl cca pred 7mi mesici. Luky, mece a troska te support magie. Magie mi v DF trosku vadi, proste mi do nej moc nezapada. PvP bylo rozhodne nejzajimavejsi kdyz nikdo magii poradne nemel.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 08/02/2010 :  16:13:49  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Co by vyhovovalo me, kdyby by combat takovej jakej byl cca pred 7mi mesici. Luky, mece a troska te support magie.



S tím souhlasím, byla to větší sranda a z různých situací se dalo vykličkovat, případně měl člověk šanci proti přesile .. dneska se přesila rovná součet DMG udělené v AOE dmg a to neukličkuješ :)

http://www.youtube.com/watch?v=kmAyV75tOLA
http://www.youtube.com/watch?v=6h4lOvl4ybM&NR=1

Edit : DF by mohlo mít podobnej system jako Dark Paradise, tedy mág = 100 magery/30 mele skills, warrior = 100 mele skills/30 magery apod.

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 08/02/2010 16:15:53
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 08/02/2010 :  18:01:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Teda abych byl upřímněj, tak mě boj DF nijak extra zajímavej nepřipadá, každej umí všechno boj je rovnice o statech, equipu a skillech.



To je nesmysl, kdyby to takto bylo, tak moje postava je "auto win" nad 95 procenty všech hráčů. Darkfall je hlavně o tom, jak to ta osoba hraje. Neříkám, že skilly/staty roli nehrajou (furt je to RPG), ale rozhodně mnohem míň než ve všech ostatních MMO.

quote:
Originally posted by M.C warior

Rychle si tu vymyslim frost mága s frost novou, air mága s blinkem, archera s nějakám stun šípem, paladina s možností házet bufy a self haly v armoru .. atd, prostě slíbené prestige classy .. ale nad tim už se tu brečelo tolikrát.. Třeba se dočkam.



Tohle znamená jen nekonečné kolečko rebalancování, protože vždycky někdo křičí, že ten druhej je na tom líp. (viz. krásný přiklad to tvoje vychvalované Dark Paradise). Jediná metoda jak tomu zabránit je nechat trénovat všechny všechno aka Darkfall.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/02/2010 :  18:10:27  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.



Celé mi to přijde jako komedie, já to ani nemusím někdy hrát abych poznal že to je sračka největšího kalibru (ano, tak jsem se za ty roky hraní a pozorování zdokonalil), boj tam vypadá jak bitka důchodců o rohlíky v kauflandu.

Edited by - spajdr on 08/02/2010 18:11:10
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/02/2010 :  18:12:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Mandorallen

Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.



Celé mi to přijde jako komedie, já to ani nemusím někdy hrát abych poznal že to je sračka největšího kalibru (ano, tak jsem se za ty roky hraní a pozorování zdokonalil), boj tam vypadá jak bitka důchodců o rohlíky v kauflandu.

Aha :). No ty vole tak to je teda argument. Muzu se teda zeptat ktera hra ma teda podle tebe dokonalej combat?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/02/2010 :  18:16:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Mandorallen

Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.



Celé mi to přijde jako komedie, já to ani nemusím někdy hrát abych poznal že to je sračka největšího kalibru (ano, tak jsem se za ty roky hraní a pozorování zdokonalil), boj tam vypadá jak bitka důchodců o rohlíky v kauflandu.

Aha :). No ty vole tak to je teda argument. Muzu se teda zeptat ktera hra ma teda podle tebe dokonalej combat?



měli by to udělat podle Wii sports Resorts miniher, to by byl dokonalý bojový systém!
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 08/02/2010 :  20:17:15  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Mandorallen

Muzes mi rict co presne ti na tom prijde komicke? Na me boj v DF pusobi mnohem lepe nez ve vetsine ostatnich mmo. Chapu ze je to castecne i otazka vkusu, ale DF ma rohodne dost zajimavej combat system.

To si ty ale ve starter zone behem prvniho mesice hrani nemel moznost zjistit.



Celé mi to přijde jako komedie, já to ani nemusím někdy hrát abych poznal že to je sračka největšího kalibru (ano, tak jsem se za ty roky hraní a pozorování zdokonalil), boj tam vypadá jak bitka důchodců o rohlíky v kauflandu.

Aha :). No ty vole tak to je teda argument. Muzu se teda zeptat ktera hra ma teda podle tebe dokonalej combat?



měli by to udělat podle Wii sports Resorts miniher, to by byl dokonalý bojový systém!


Hehe a pak ze tu bude nuda,Spajdra navrhuju prijmout mezi rektalniskialpinisty po boku pane Rodiera a Shatterena tu budem mit takovou vsevedouci inovacemi hyrici trojku

Edited by - Milamber on 08/02/2010 20:42:46
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/02/2010 :  20:20:49  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Isac: Auto-win jsi v pripade, kdy potkas hrace, kterej nema mastery od melee nebo magic nebo archery, takovej te opravdu neda a je jedno jak hrajes.
Ale samozrejme to nebudes mit lehky proti zkusenmy hracum, kteri maji vyssi skilly, to je pak logicke ze se ten PvP fight prodlouzi, protoze stojej proti sobe hraci se skillama na stejne vysoke urovni.

Tohle je proste druha strana mince no-level, skill systemu bez omezeni. Ja samozrejme chapu, ze se Aventurine libi idea zadneho omezeni hrace, bud cim prave chces. Jenze se to musi nekde projevit.

"Vem zbran a bez ihned PvPckarit" to je lez jak hrom, proti vetsine sam jako pomerne novej char nic nezmuzes.. ano muzes se zucastni bigger-scale PvP, jenze to muzes i ve WoW. Akorat tady umres na 4-5 ran kdezto ve WoW na 1-2 rany.

"Bud cim chces" to je taky jen blabol, je uz predem dany ze musis byt vse.

Tim vam nechci nejak kecat do hry, jako ze by to byla sracka, ale souhlasim urcite s M.C . Darkfall melo byt puvodne hra kde to melo stat na skillu jednotlivce, jenze postupem casu nabrala vetsina skilly na max a protoze neni system kterej by to kontroloval, je to pruser. Stats MATTER.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 08/02/2010 20:25:30
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/02/2010 :  20:32:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Milamber: to neni ze bych si to nekde precetl a pak to jen papouskoval, tak to proste vidim a spis jen to ze jsou lidi se stejnym nazorem na offic foru, tak to asi takova blbost neni. Nikde nerozohlasuju ze je Darkfall sracka a nevaruju at do toho nekdo nejde, i presto ze mi tohle vadi, tak bych to klidne hral jenze ja neverim v populaci Darkfallu. Svet je opravdu giganticky (to se AV povedlo, ale neni to spis nevyhoda?) a tim jak Aventurine neni schopny vypustit trial, zadnej extra marketing atd. - to se to tu uz resilo, tak se obavam, ze to dopadne jednou jako Warhammer Online. Proste lidi zacne ubyvat a kazdej vetsi patch uz je nepritahne zpet.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  01:41:17  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Isac: Auto-win jsi v pripade, kdy potkas hrace, kterej nema mastery od melee nebo magic nebo archery, takovej te opravdu neda a je jedno jak hrajes.
Ale samozrejme to nebudes mit lehky proti zkusenmy hracum, kteri maji vyssi skilly, to je pak logicke ze se ten PvP fight prodlouzi, protoze stojej proti sobe hraci se skillama na stejne vysoke urovni.
.
.
.

Stats MATTER.



To je klasický příběh, každej se tu ohání mastery sem a tam, pravda je taková, že zásadní vliv na damage má pouze zbraň. (a můžeš mi věřit, že vím o Darkfallu víc jak 99,9 jeho procent hráčů). Prostě pokud má někdo koule a vrazí do výbavy víc, tak má dost velkou šanci, přestože nemá odpovídající skilly.

Bohužel to ale nakonec dopadne tak, že zástup brečících donutí Aventurine hru pozměnit tak, aby byl úspěný každý a nikdo zároveň. A v den kdy "full loot" bude znamenat "no loot" se rozloučím s tímto světem.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  08:06:06  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
8:00 - čast na raní čaj a postík na Impérko !

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by M.C warior

Teda abych byl upřímněj, tak mě boj DF nijak extra zajímavej nepřipadá, každej umí všechno boj je rovnice o statech, equipu a skillech.



To je nesmysl, kdyby to takto bylo, tak moje postava je "auto win" nad 95 procenty všech hráčů. Darkfall je hlavně o tom, jak to ta osoba hraje. Neříkám, že skilly/staty roli nehrajou (furt je to RPG), ale rozhodně mnohem míň než ve všech ostatních MMO.


Já jsem ale nepsal o tom kdo koho porazí, ta diskuse byla od začátku o zábavnosti toho boje a já bych uvítal větší rozdíli mezi chary- ideálně classy, nebo slibené prestige classy.

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by M.C warior

Rychle si tu vymyslim frost mága s frost novou, air mága s blinkem, archera s nějakám stun šípem, paladina s možností házet bufy a self haly v armoru .. atd, prostě slíbené prestige classy .. ale nad tim už se tu brečelo tolikrát.. Třeba se dočkam.



Tohle znamená jen nekonečné kolečko rebalancování, protože vždycky někdo křičí, že ten druhej je na tom líp. (viz. krásný přiklad to tvoje vychvalované Dark Paradise). Jediná metoda jak tomu zabránit je nechat trénovat všechny všechno aka Darkfall.


To je pravda, ale zaprvé to patří ke koloritu a zadruhé mám pocit že AV si do toho zas tak moc kecat nedá :)

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 09/02/2010 10:58:19
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  08:46:01  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Isac ma pravdu ze nejvic dela gear. Moc sem tomu nechtel verit, ale vyhnat mastery z 60 na 100 nema prakticky zadnej vyznam. Rozdil v dmg je 1-2 body.

Na druhou stranu, zase nesouhlasim s tim ze o staty a skilly zas tolik nejde. Ono to totiz neni jenom mastery, ale dalsi staty a skilly,, ktery kdyz se pak poscitaj tak to dela i po tom jednom bodiku tady a jednom tamhle vcelku slusnej boost. Kazdopadne tak by to melo byt.

V cem s isacem nesouhlasim vubec je ta vetsi dostupnout high end zbrani. Nemam problem s tim aby rare ore padala jen z golemu. Co ale nechapu, je proc jsou pak na cele mape jen dva spawny selentine golema a jeste v tak napicu lokacich, kam jen tezko muzu kazdej den dojet. Portovat se tam neustale pres runy mi prijde dost zcestny. Nemam cas hrat DF 10+ hodin denne, ale to snad neznamena ze nemuzu jit do pvp poradne obliklej. Nechci aby byla rare ore zadarmo, ale spawny mobu by meli byt trosku rovnomernejsi. Ne ze na jednom ostrove je jeden super spawn vedle druhyho a na druhym je uplny hovno.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  09:49:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen


V cem s isacem nesouhlasim vubec je ta vetsi dostupnout high end zbrani. Nemam problem s tim aby rare ore padala jen z golemu. Co ale nechapu, je proc jsou pak na cele mape jen dva spawny selentine golema a jeste v tak napicu lokacich, kam jen tezko muzu kazdej den dojet. Portovat se tam neustale pres runy mi prijde dost zcestny. Nemam cas hrat DF 10+ hodin denne, ale to snad neznamena ze nemuzu jit do pvp poradne obliklej. Nechci aby byla rare ore zadarmo, ale spawny mobu by meli byt trosku rovnomernejsi. Ne ze na jednom ostrove je jeden super spawn vedle druhyho a na druhym je uplny hovno.



Jedna výmluva za druhou, ty rare ingoty nebo zbraně se dají koupit. To že cheš chodit hezky oblíklej je jasný a máš tu možnost, jen se musíš víc snažit a míň času věnovat na psaní po fórech. Až budou tyhle věci lehce dostupný, tak to bude tahat každej a výhoda lepšího vybavení padne, tzn. žádný risk/reward a z full loot systému bude no loot, dopadne to přesně jako v UO.


A to že někde jsou dobrý spawny a jinde ne je přeci super, kdo má koule, tak vysieguje města v okolí těch spawnu a profituje. Nebo si tam koupí barák a profituje, nebo si sežene barák se safem a bindne se tam u chaos stonu. Možností je spoustu, kecání na fórech do nich ale nepatří
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:13:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No jenze na to vsechno potrebujes cas isacu :). Podivej se na sebe. Celej den nedelas nic jinyho nez bud farmis a nebo obcohdujes. PvP delas jedine kdyz te nekdo napadne a to nehrajes zrovna malo.

Jo mas dost veci na to aby si mohl delat pvp v poradnym gearu, ale zkus ted mesic chodit na siege, hrat aktivne pvp a tak. Za mesic nam rekni o kolik se tvoje banka zredukovala.

Proste pomer grind / zabava je v DF nekde tyden grindu / 2 dny hrani coz absolutne vylucuje casualy. Ja nemam problem si to vsechno nafarmit. Ja mam problem s tim ze to vsechno sezere tolik casu ze se mi pak do toho pvp poradne ani nechce kdyz vim ze me na 90% sjede nejaka grupa.

Si vem ze jen 100ks q3 cindru kterej se farmi opravdu dobre trva 100ks cca 2 hodiny. Bile je na tom jestet hur ale dejme tomu ze ho vytraduju.

Co na pvp potrebujes jako archer aby si mel vubec sanci proti tem prasatum s magii 100 arch magem a 100 intensify.

-Bone chesta + q3 light feather + rukavy, Plate + scale zbytek.
-2h mec aspon r50 nejlepe s q3 keenesem. 1 ingot.
-Minimalne r50 luk s Q3 keenesem a to budes dost riskovat ze tvoje dmg stacit nebude ani proti tomu blbymu blackboltu.
-Battlehorn
-r40 q2-3 keenes transmut 1h
-Regy - to je to nejmensi.

Secteno podtrzeno te cela tahle archer vejbavicka vyjde na hezkejch 20-30 litru. To nemluvim o tom ze za penize to jen tezko sezenes a kdyz, tak stravis hodiny ruznym cestovanim a spamovanim trade chatu nekolik dni.

Ty se na to isacu divas z pohledu cloveka, kterej nedela prakticky nic jinyho nez traduje. 90% casu v DF jen portujes z mista na misto, levno nakupujes a za draho prodavas a to v radu stovek a tisicu. Sem tam si neco pofarmis a obcas prudis lidi ze svyho domku. Me tradovat nebavi a nemam na to ani tolik casu. Neni to jen tak, ze proste pujdu nafarmim 1k q3 cindru za 5 dni a to pak vytraduju za cokoli. Ano, nejspis vytraduju, ale co me to bude stat casu? Bud proste tradovat ve velkym nebo jen vylozene prilezitostne a to jaksi nejde, kdyz kazdej spis jen kupuje a nikdo moc neprodava. Takze ti zustavaji varianty:

-bejt prachac co si muze dovilit koupit temer cokoli, ale poradne nehrat pvp a venovat se naplno farmeni nebo tradovani
-bejt absolutni nolifer co denne dopoledne a odpoledne farmi a vecer dela pvp, cura do bazanta a ven chodi jen kdyz jde na pravidelnou navstevu uradu prace.
-bejt uplna socka co lita prevazne ve vecech ktery mu kde dropnou a delat aktivneji pvp. Ze 70ti procent umirat a score zlepsovat ve starter lokacich zabijenim noobu.

Vubec se mi nesnaz namluvit ze to tak neni. Neni to tak pouze v pripade ze mas stabilni pvp grupu 5-10 lidi a tudiz umiras minimalne.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 11:18:42
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:26:07  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Nebud smutnej, vecer me pudes healovat na trolly a zas bude dobre.

EvE
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:33:39  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ale ja nejsu smutnej :). Me DF bavi a vubec mi nevadi farmit. Jen rikam proc se neda DF hrat tak jak by si ho hrat chtel. Chtel bych proste trosku vic casu stravit v pvp nez tupym grindem. A i kdybych nakrasno 90% pvp fightu vzhral tak budu porad ve ztrate. Teda dokud bych si neownil nejlepsi pvpery na serveru.

Vetsinu lootu co v pvp nalootuju stejne vyhodim. Kdyz uz ma typek neco lepsiho tak to ma tak malo durability ze to rovnou hazim do kose a posledni dobou ani ty lidi negankuju, rovnou je reviewnu a sbalim jim jen mounta.

Dnes pujdeme na pvp vypravu. Vezmu si dropnuty sracky a nekam vyrazime k humanum. Snad potkame aspon M.C.ho a spravime si naladu :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 11:36:25
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:44:26  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
OK, necham si od mobu omlatit bone set na PvP durabilitu a muzem si jet podat toho supaka.

EvE
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:47:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

OK, necham si od mobu omlatit bone set na PvP durabilitu a muzem si jet podat toho supaka.



Haha, já vám pošlu coordináty vy sračky :)

Btw sem ani nevěděl že hraješ Berene

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 09/02/2010 11:49:34
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  11:52:24  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A vem sebou i naky kamose at to neni takova nuda :). Beren zacal ted nedavno znova, ale s jinou postavou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  13:15:54  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen: Ohrazuju se proti tomu, že bych někde něco farmoval, od toho už jsem před pár měsíci opustil :) Koukám, že posledního moba jsem zabil 24. ledna když jsem byl hledat pozice truhel pro mapu

Je fakt, že hlavně obchoduju a točím prachy, ale až takovej zázrak to není. Víte moc dobře o spotech, kde se dá vydělat 25-40k za hodinu, jsem si jistej, že kdybych věnoval ten čas na zabíjení mobů, tak na tom vydělám víc.

Pak mi teda neni jasný, co se ti nelíbí na tom, že tvoje výbava stojí hodinu času, to je myslím docela odpovídající a dává to smysl PvP ve full loot hře. Jaká by byla pointa toho lootu, pokud by se ta výbava dala sehnat za 10 minut ? (tak špatně to nakonec dopadlo v UO na OSI). Za ty léta si nejsem jistej, ale skoro bych řekl, že mě PvP výbava třeba na Dark Paradise teda stála víc jak hodinu času ...


A pokud si myslíš, že je to pohled zkreslenej někým, kdo furt jen peníze získává a nepřichází o ně, tak to tě zklamu, jen je prostě cpu do něčeho jinýho.

barák, safe, vendor = 800k
magie co ty nemáš = 1000k
.
.

na pár výbaviček by to asi vystačilo ne ?

Edited by - Isac on 09/02/2010 13:18:51
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/02/2010 :  13:19:46  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Isac: jj samozrejme rank zbrane udela rozdil, ne nejak obrovskej dokud nemas mastery. Dejme tomu ze zacnes char a mas 50 skill u Greataxes. Rank 0 greataxe hituje cca za 11-13, rank 40 by mohlo byt 15-17 za hit. U power attacku je uz rozdil markantni, u Whirlwindu ne nejak zasadni. Jenze vec se ma stale tak, ze nekdo s master a rank 40 zbrani, ti bude stejne brat 2x tolik za hit. Bavime se tu treba o 36-41 front (oba souperi dejme tomu banded, oba rank 40 polearm/greataxe s tim ze souper B ma mastery 100)

Mohli by zavest nejake "DEEP SPECIALIZACE", trosku prebiram z Warhammeru ale treba Path of Battlemage, Path of Wizard, Path of Assassin, Path of Paladin, Path of Priest, Path of Druid, Path of Guardian, Path of Warrior napriklad.
Ale zavadeni takovych classu do DF by mel velkej hacek, je jen 1 misto na postavu a prisla by mi hloupost, aby se treba Priest rozhodl ze bude najednou Warrior a respecnul.

Nicmene uz by se kazdej mohl odlisit, kazde povolani by melo sve skilly, sve vyhody nad ostatnima a samozrejme omezeni sekundarnich skillu. Guardian treba mohl mit vetsi rigor a defense nez ostatni, mohl by jit pres 100 s 1H zbranema, bonusy z amoru, novy ability (treba na efektivni tankovani), ale magic a archery max 50.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  13:40:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Shatteren :

a) mastery 0 - 100 je 5 damage rozdíl

b) s r50 sekerou 0 skillem, 0 mastery mi Gorf dával stejný rány (cca 30 damage) jako s r40 mečem, u kterýho má 100 skill, 60 mastery

a o tom mluvím, kdyby to nebyla dropnutá sekera, ale vyrobená a navíc by na ní byl keenes, tak mi dává mrdy za 40 aniž by kdy sáhnul na sekery

na vlastní oči jsem viděl duel, kde si Deim povodil s 0 skillem v polearmach člověka co měl mastery asi na 50
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:02:31  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Mandorallen: ...

O spawnu kde pada za hodinu 25-40k teda opravdu nevim. Do tech 20k dejme tomu i kdyz Death lord dropuje v prumeru trosku min.

Nehlede na to ze to nafarmis goldy. Super, a co s nima? Kolik casu stravis tim ze nakupujes ty veci? Spamuju do trade kanalu celej den ze koupim bile a myslis ze se nekdo ozve? Pokud se chces zaopatrit farmenim goldu a tradovanim tak potrebujes napred zak pul mega a mesic jen tradovat. Tam zkoupit to a tam zas tohle. Rozhodne to neni tak ze by bylo v danou chvili zrovna to co potrebujes. Kor kdyz jsou tu maniaci, kteri jsou ochotni zaplatit vzdycky vic nez ty. Noliferi jako evaner a dalsi, kteri zkupujou naprosto vsechno ti nedaj prostor k tomu aby si si vuec kdy mel moznost na tradu koupit. Nehlede na to ze nema moc smysl nekam cestovat pokud nechces udelat obchod aspon za 100k.

Kdyby aspon ta posrana ekonomika nejak fungovala, ale je to v uplnejch srackach. Navic stupidni alfar trade channel je uplne mrtvej. Bud si freak co grindi do zblbnuti jednu vec, ktere ma tuny a tu pak slozite meni za ostatni co potrebuje, nebo tyden farmis, mounty. Tyden bile, tyden cindr, tyden kopes, tyden golemy na neithal, tyden veilron a za 3 mesice mas konecne 20 setu ktery pak projebes za 1 mesic aktivniho hrani. Litas z mista na misto jak sasek a porad jen doplnujes zasoby. Kdybych vedel ze neni pain in the ass tradovat ty veci a nemel bych problem sehnat to co potrebuju v nejakem rozumnem case tak si farmim jednu vec kterou mam blizko a jde mi dobre a menim to za ostatni. Co tu ale proboha vytraduju. Jediny za co ti lidi urvou ruce sou ingoty a deedy. Ingoty nijak rozume farmit nemuzes pokud nemas pristup k nekolika aliancnim nodam a deed mi nepadnul z cca 400 chest mozna i vic ani jeden. Farmit rare ore na golemech pri respawn timu 7 min je pruda nejvetsiho zrna.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:04:20  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Shatteren :

a) mastery 0 - 100 je 5 damage rozdíl

b) s r50 sekerou 0 skillem, 0 mastery mi Gorf dával stejný rány (cca 30 damage) jako s r40 mečem, u kterýho má 100 skill, 60 mastery

a o tom mluvím, kdyby to nebyla dropnutá sekera, ale vyrobená a navíc by na ní byl keenes, tak mi dává mrdy za 40 aniž by kdy sáhnul na sekery

na vlastní oči jsem viděl duel, kde si Deim povodil s 0 skillem v polearmach člověka co měl mastery asi na 50

Confirmed. Je to jak rika Isac. Nechtelo se mi tomu verit ale je to tak. Kdyz me isac boostnul na 110STR tak sem daval cca o 2-3 dmg vic nez kdyz sem mel svejch 70str, takze ani ty staty nehrajou tak moc. Samozrejme kdyz ma nekdo 30STR 0 mastery a stoji proti nekomu kdo ma 90+str a 100 mastery tak ho nejspis dobrej gear moc nezachrani, protoze ten rozdil uz je vetsi, ale za 3 mesice hrani si schopnej ten rozdil snizit tak ze se o nem nema smysl bavit.

Jo jedina nepresnost v isacove postu je ze 2h sekery nemam 0 ale 36 a ta dmg sekerou byla myslim jeste o trosku vyssi nez tim mecem :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 14:09:08
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:38:15  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen : Ekonomika funguje, pro ty co nabízí odpovídající cenu.

Zrovna včera jsem viděl u vendora pod Bel Melekem r50, r60 meče, s keenesem i bez, Q4 bile, Q3 cinder, Q3 tainty atp ...

Jinak koukal jsem na spawn těch trpaslíků, u alfaru drop goldu za hodinu cca 36000, na hranici u mahirimu 43000. A to jsou jenom goldy, ostatní věci co jsou z nich nepočítám.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:39:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jesti se nenerfovalo, tak teda nevim co to ma byt. Na mym prvnim acc jsem hral s knives a s 45 mastery uz byl rozdil 6 dmg za hit s r 40 daggers Alfar Kriss. Tzn. uz jsem misto 7-8 per hit mel 13-14. To se mi nechce verit, ze 2H* se to nezvedne vic.

Ale vim co tim chces rict, proste brat si na moby drazsi zbrane (na ktery se prepne jen kdyz me nekdo napadne) abych dorovnal damage gankera. Protoze ti maj vetsinou r40, problem je ze ma ale kde kdo elemental bow.. je drahej ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 09/02/2010 20:08:26
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:49:57  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Mandorallen : Ekonomika funguje, pro ty co nabízí odpovídající cenu.

Zrovna včera jsem viděl u vendora pod Bel Melekem r50, r60 meče, s keenesem i bez, Q4 bile, Q3 cinder, Q3 tainty atp ...

Jinak koukal jsem na spawn těch trpaslíků, u alfaru drop goldu za hodinu cca 36000, na hranici u mahirimu 43000. A to jsou jenom goldy, ostatní věci co jsou z nich nepočítám.

Hm. Cena tech mecu? Pocitam tak 10k za 50ku a 20k za 60ku. Takze to uz se jedna pvp vybava pohybuje nekde okolo 50k.

Dwarfy ale nedas sam, ty musis farmit ve dvou jinak to absolutne nestihas skinnovat ani lootovat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 14:53:44
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  14:53:11  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jesti se nenerfovalo, tak teda nevim co to ma byt. Na mym prvnim acc jsem hral s knives a s 45 mastery uz byl rozdil 6 dmg za hit s r 40 daggers Alfar Kris. Tzn. uz jsem misto 7-8 per hit mel 13-14. To se mi nechce verit, ze melee se to nezvedne vic.

Ale vim co tim chces rict, proste brat si na moby drazsi zbrane (na ktery se prepne jen kdyz me nekdo napadne) abych dorovnal damage gankera. Protoze ti maj vetsinou r40, problem je ze ma ale kde kdo elemental bow.. je drahej ?

Elemental bow je hlavne uplne nanic :). Jediny transmuty co se vyplati jsou 1h. Zbytek jedine s keenesem a r40 dneska uz nosi i newbici a ne naky pk. Osobne jim rozdvam svoje r40 zbrane s min povedenou dmg co mi isac udela. 0,74 luky jsou jediny co si nechavam.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  15:06:02  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Shatteren: Už dvakrát zvedli damage high end zbraní (r50+), rovnice na výpočet damage bude asi stejná.

Mandorallen: 5k - 18k myslím, to ale není podstatný, jenom jsem poukazoval na to, že ty věci dostupný jsou, jen se za ně musí odpovídajícím způsobem zaplatit, jsme opět u risk/reward. K PvP tyhle věci nepotřebuješ, ale můžeš do nich investovat a získat výhodu. Pokud jsou ty věci drahý pro tebe, tak dost pravděpodobně jsou drahý i pro ostatní, tedy máš stále šanci ikdyž si je nevezmeš. Pokud ty věci budou dostupný každýmu, tak prakticky full loot systém ztrácí smysl a můžeme si rovnou pustit nějaký FPS.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  15:33:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Mandorallen: 5k - 18k myslím, to ale není podstatný, jenom jsem poukazoval na to, že ty věci dostupný jsou, jen se za ně musí odpovídajícím způsobem zaplatit, jsme opět u risk/reward. K PvP tyhle věci nepotřebuješ, ale můžeš do nich investovat a získat výhodu. Pokud jsou ty věci drahý pro tebe, tak dost pravděpodobně jsou drahý i pro ostatní, tedy máš stále šanci ikdyž si je nevezmeš. Pokud ty věci budou dostupný každýmu, tak prakticky full loot systém ztrácí smysl a můžeme si rovnou pustit nějaký FPS.

No mozna mas pravdu. Je fakt ze sem zatim porad ve stavu kdy se muj majetek rozrusta, ale jen proto ze prevazne farmim. Penez mam dost, mountu taky , brnek, sipu a rudy mam vic nez budu asi kdy potrebovat, jen ty zbrane jsou pro me proste problem.

Podle me by DF prospelo kdyby byl gear trosku lehci na sehnani. Nerikam mnohem, ale aspon trosku. Lidi by min farmili a delali vic pvp. Ti co by pvp umeli by v nem meli moznost i neco ziskat a nemeli potrebu farmit. V pvp by si i neco lootnuli a farmit by museli ti co vic chcipaj. Ted musi grindit uplne vsichni.

I top pvp hraci stravi nekolik hodin farmenim jen proto ze v pvp vzdycky prijdou o vic nez ziskaji. Polovicka lootu jde rovnou do kose a druha pulka do pytliku kterej vytahnou na nejaky griefovani, pripadne suicide akce.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  15:44:45  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
Čili pokud máš dost informací z hůry, pokud ti neni proti srsti využívat špatně nastavenýho systému a bez problémů zabíjet nekonečné hordy mobů z battlehorna a obzvláště pokud na to máš dost času, kterej jsi tomu ochodnej obětovat ( byť to asi pro většinu lidí nepředstavuje vrchol zábavy ) .. Tak si pod sebou uděláš tak velkou hromadu goldů, že si na ní potavíš stovkový magický skilly, stovkový mele skilly, stovkový staty .. nakoupíš a z battlehorna nafarmíš nekonečný zásoby R50+ zbraní a materinálu na enchanty.

Pak můžeš jít na fórum a pindat o tom, jak na takovejch věcech vlastně nezáleží Ono ani tohle neni rozhodně zadarmo .. stojí to čas, úsilí a vyžaduje to nějakou šikovnost a inteligenci.


Nicméně pro mě, co by hráče, kterej nemá rád blbý nastavení systému a tak je nezneužívá, protože by pro něj hra strácela smysl a pro hráče, kterej nevěnuje 100% svého herního času hromadění majetku, by byl prostě přitaŽlivější systém povolání/specializací, kterej by každýmu umožnil zaměřit se a specializovat v jednom směru a bejt v rámci téhle "classy" konkurenceschopnej výše uvedenému typu hráče i s menším časovým vkladem.

Dodat bych k tomu chtěl tři věci.

Zaprvé.. nejedná se z mé straný o žádný pláč, ale čistě o sympatii k myšlence,před několika lety, slíbených prestige class. Patřím mezi majetnější hráče v téhle hře díky tomu, že pracuju z domova a tak můžu téměř permanentně těžit, staty mam tím pádem nadprůměrné a magické/mele/ranged skilly mám na velice slušné úrovni - ale uvědomuju si, že by to bylo pro spoustu hráčů schůdnější a myslím si, že by hra byla díky tomu bohatší a variabilnější.

Zadruhé, uvědomuju si, že pro některé hráče, co už věnovali energii a čas tomu, aby vyskillovali všechno co se dalo, to asi není přitažlivá myšlenka - pokud tomu systému vyloženě nefandí.

A zatřetí, to že by se to tak líbilo mě, neznamená, že bych někomu bral jakejkoliv jinej názor.

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 09/02/2010 15:46:16
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:03:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior


Nicméně pro mě, co by hráče, kterej nemá rád blbý nastavení systému a tak je nezneužívá, protože by pro něj hra strácela smysl
No M.C. zas nam tady neves buliky na nos :). Ty kterej cely dva dny lital v acid jezerech a udelal si rigor a ignore pain.

Jinak ale souhlasim s tebou. Grindu je v DF trosku zbytecne moc at si rika kdo chce co chce. A pokud bude chtit DF prezit tak pomalu ale jiste tenhle grind bude odbouravat. Populaci v DF neudrzi jen ti totalni adicti bez prace a rl, DF rozhodne potrebuje i casualy, kteri nemaji cas kazdej den 2-3 hodky farmit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:10:53  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by M.C warior


Nicméně pro mě, co by hráče, kterej nemá rád blbý nastavení systému a tak je nezneužívá, protože by pro něj hra strácela smysl
No M.C. zas nam tady neves buliky na nos :). Ty kterej cely dva dny lital v acid jezerech a udelal si rigor a ignore pain.



Já netvrdím že sem svatej, tenkrát jsem tam teda lítal asi 5 hodin v součtu a udělal jsem ingnore pain na 80, ale kdyby nás odtama to GM nevykopalo, tak bych tam klidně dalších 5 hodin lítal.

Já si tu snažim obhájit svou myšlenku prestige class, alespoň v rámci našeho malýho písečku.

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 09/02/2010 16:12:57
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:14:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
df jsem nehral ale jednu vec z toho co tu pisete nechapu, je to full loot tedy kdyz nekoho killnes tak si tu super mega zbran vemes a mas jednu navic, z toho co tu pisete to vyzniva ze v pvp se da jen umrit nikoliv vyhrat :) nebo je v tom jiny trik ? nejake ultra poskozeni zbrane pri kazdem zasahu ?

lastfm
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:18:17  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

df jsem nehral ale jednu vec z toho co tu pisete nechapu, je to full loot tedy kdyz nekoho killnes tak si tu super mega zbran vemes a mas jednu navic, z toho co tu pisete to vyzniva ze v pvp se da jen umrit nikoliv vyhrat :) nebo je v tom jiny trik ? nejake ultra poskozeni zbrane pri kazdem zasahu ?



nepíšeme

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:31:20  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

df jsem nehral ale jednu vec z toho co tu pisete nechapu, je to full loot tedy kdyz nekoho killnes tak si tu super mega zbran vemes a mas jednu navic, z toho co tu pisete to vyzniva ze v pvp se da jen umrit nikoliv vyhrat :) nebo je v tom jiny trik ? nejake ultra poskozeni zbrane pri kazdem zasahu ?

K/D ratio mam tak 2:1 s tim ze nooby vubec nezabijim a bojuju vetsinou jen s lidma co sou zhruba na mym levelu a vyssim.

Z nooba nelootnes vubec nic. Z hrace myho levelu sice uz neco malo lootnes, ale ma to tak nizkou durabilitu, ze si to do PvP vetsinou ani neberes. Samozrejme muzes lootnout mec, nebo luk s 30 durability ale to je spis vyjimka. Luk s durabilitou pod 20 je prakticky nepouzitelnej i na kratsi pvp run v pripade ze si archer.

Pak jsou tu situace kdy proste umres a nic moc s tim neudelas. Sjede te grupa ktera te nekolikanasobne precisli coz je dost casty. Nebo potkas maga kterej ma veskery kouzla surgujici, 100 arch maga 80+ int polovicku skol 100 intensify. Takovejhle typek ti pak dava aoe kouzlama, ktery strili klidne i dva metry od tebe v prumeru o 10-20dmg vic a to ma hul za cca200 goldu, kde ty strilis lukem za cca 3k, musis se trefit naprosto presne a udelas min dmg a seberes mu mnohem min staminy. Kdyz nahodou toho maga porazis tak z nej lootnes bone armor v hodnote asi 300goldu, regu za 1k, blackbolt za 200g, dropnutej luk a kdyz dobre tak nakej r50 mec.

Takze polovicku z toho rovnou vyhodis a o tom zbytku nemuze byt ani rec.

Takze bud zainvestujes 1 milion do magii coz neni zas tak velkej problem, nebo o to vic riskujes v pvp. Problem je ze magii bez afk macra neudelas a pokud nemacrujes tak tu magii proste neudelas. Neni na serveru jedinej mage, kterej by mel arch maga a surgujici spelly ve vetsine skoll a neudelal si to afk macrem. Za afk macro je ted ban a i kdyby bylo povoleny tak odmitam tento zpusob hry, protoze si nemyslim ze naky afk macro by ti melo davat naky vyhody. Tohle je prezitek, kterej fungoval v UO, ale v dnesni dobe?!

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 16:35:15
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:36:42  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
M.C warior : To co popisuješ se dá jen velice těžko eliminovat (a ani nevim proč to dělat), vždycky je nějaká metoda, která je o dost účinější než ostatní. Můžeš tomu říkat zneužívání systému , já tomu říkám využívání systému

Není to žádná novinka pro Darkfall, na všech serverech Ultimy co jsem hrál bylo několik takových věcí.

Nechci se nějak chvástat, ale nic z toho co mám mi nespadlo do klína samo, vždycky jsem si dokázal najít něco výhodnýho a přijít si k penězům. A zrovna na to co tady popisujeme moje informace z hůry měly nulovej nebo minimální vliv. Nejdřív jsem si nakoupil vory / kupu run a zabíjel golema s blood knightem na odlehlym ostrově a následně po zásadním předělání PvM jsem si našel Black Lorda. Prostě jsem se jeden den sebral a začal obcházet všechny mostra, abych zjistil co je výhodný a co ne, uplně stejně jsem našel i ty trpaslíky o kterejch tu mluvím, spolu s PvM patchem nám totiž Tasos utnul informační kanály . To že si tu práci někde nedá, to je jeho problém.

Hra by měla favorizovat ty co se opravdu snaží a tu hru hrají, ne ty co vylezou od banky a začnou do nekonečna mastit prvního moba co najdou. To v Darkfallu funguje !

Rashaverak: Je to jak píšeš, zbraně se v PvP prakticky neničí, pokud si někoho zabiješ, tak máš komplet jeho výbavu, samozřejmě ti teď Gorf v rámci svojí propagandy řekne, že ještě z nikoho nelootnul nic použitelnýho, ale zajímavý je, že on to všechno musí mít, aby vůbec vylezl z poza banky
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:41:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac


Rashaverak: Je to jak píšeš, zbraně se v PvP prakticky neničí, pokud si někoho zabiješ, tak máš komplet jeho výbavu, samozřejmě ti teď Gorf v rámci svojí propagandy řekne, že ještě z nikoho nelootnul nic použitelnýho, ale zajímavý je, že on to všechno musí mít, aby vůbec vylezl z poza banky

No ale taky s cim chodim do pvp? Luk 30 durability, 1h s durabilitou pod 10 a 2h mec s durabilitou +-20. Kdyz umru po druhym nebo tretim fightu tak ten co ty veci lootne je rovnou haze do kose protoze uz sem je za tui dobu sundal vsechny na +-10 durability.

Jo a nikdo nerika ze by sis to co mas nevydelal, jen rikam ze sis taky odfarmil v radu o nekolik desitek mozna i stovek hodin vic nez ja a to ja sem uz tak hezkejch par desitek mozna uz i stovku hodin tim farmenim a endless grindem stravil.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 09/02/2010 16:49:06
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  16:59:28  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Isac


Rashaverak: Je to jak píšeš, zbraně se v PvP prakticky neničí, pokud si někoho zabiješ, tak máš komplet jeho výbavu, samozřejmě ti teď Gorf v rámci svojí propagandy řekne, že ještě z nikoho nelootnul nic použitelnýho, ale zajímavý je, že on to všechno musí mít, aby vůbec vylezl z poza banky

No ale taky s cim chodim do pvp? Luk 30 durability, 1h s durabilitou pod 10 a 2h mec s durabilitou +-20. Kdyz umru po druhym nebo tretim fightu tak ten co ty veci lootne je rovnou haze do kose protoze uz sem je za tui dobu sundal vsechny na +-10 durability.



Já věděl, že to příjde !

Každopádně teď si usvědčil sám sebe Ty vůbec nechodíš s výbavou za 30k, ale s nějakejma krámama co údajně každej vyháže ! Kam zmizela ta durabilita potom co si to za ty velký peníze všechno vyrobil ? pwned


ad Magie: Pokud pominu fakt, že na mobech lezou docela obstojně ( minimálně do středních hodnot), tak stačí najít si kámoše, házet si vzájemě manu a klidně to sledovat, touto metodou dokážeš udělat komplet jednu magii za takovejch 15 hodin (mimochodem takto jsem s Deimem natrenoval většinu svejch magii), to je myslím celkem fér. (když si vzpomenu na Ultimu, kde jsem jenom magic resist, zásadní PvP skill, dělal 30 hodin čistýho času po dobu jednoho měsíce).

Pokud by to někoho nebavilo, tak je stále možnost dodělat si ty magie na monstrech, což prostě jde. Fire jsem si z 90 takto dodělával a moc času to teda nesebralo, přeci jen to leze 3x rychleji.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  17:13:29  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Isac


Rashaverak: Je to jak píšeš, zbraně se v PvP prakticky neničí, pokud si někoho zabiješ, tak máš komplet jeho výbavu, samozřejmě ti teď Gorf v rámci svojí propagandy řekne, že ještě z nikoho nelootnul nic použitelnýho, ale zajímavý je, že on to všechno musí mít, aby vůbec vylezl z poza banky

No ale taky s cim chodim do pvp? Luk 30 durability, 1h s durabilitou pod 10 a 2h mec s durabilitou +-20. Kdyz umru po druhym nebo tretim fightu tak ten co ty veci lootne je rovnou haze do kose protoze uz sem je za tui dobu sundal vsechny na +-10 durability.



Já věděl, že to příjde !

Každopádně teď si usvědčil sám sebe Ty vůbec nechodíš s výbavou za 30k, ale s nějakejma krámama co údajně každej vyháže ! Kam zmizela ta durabilita potom co si to za ty velký peníze všechno vyrobil ? pwned

Zadny pwned #61514;. Po vyrobeni jde mec na pve kde se durabilita srazi na pozadovanou hodnotu. Jdu proste trenovat mastery třeba na hobgobliny a sekam do nich r50 mecem s keenesem. Trenuju si mastery a něco malo při tom naskinuju a i par goldu padne.

Všechny r50 luky co si mi udelal sem si srazil na pozadovanou hodnu při farmeni r50 dropnutejch mecu na niflu. 1h zbrane jsem po vyrobeni dostal na 10 durability tim ze donekonecna farmim golemy, fire elementaly, earthy a ja nevim co vsechno.

Do PvP beru pouze věci s nizkou durabilitou. Pokud ze me dropne něco pouzitelnyho tak je to jen a pouze v pripade ze me někdo vychyta při pve coz zas tak casty nebejva. Ostatne nejsem sam kdo tenhle zpusob provozuje a rekl bych ze temer kazdej jde do pvp s rozmlacenejma vecma. Ano sem tam nosim místo r50 věci dropnute 50ky které si vyfarmim, ale zase to neni nic co by bylo hned. Cca 5 hodin na nifflu ti hodi 20 r50 2h mecu s ,074dmg.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 09/02/2010 :  17:54:31  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Sakra chlapi, furt mám chuť DF rozjet zase a pobíhat po Agonu. Ale vždycky si řeknu, že tolik času na to prostě nemám. Držím s M.C., kdy bych taky preferoval variabilitu classů, specky a hraní si toho, co chceš. Neříkám, že DF je špatné, ale vždycky, když si uvědomím, že pokud to budu hrát jak vy, tak je to prakticky sólování a hraní si na vlastním písečku a honění statů a equipu a pořádné siege (myslím opravdu dobré a zábavné) a další libůstky, které měly být to hlavní, půjdou vlastně kolem mě. Tak nevím no... Nechcou vydat nějaký povedený patch v únoru? Místo 2010 (reálně 2011?)???? Nechcou, vím....

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  17:58:52  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

M.C warior : To co popisuješ se dá jen velice těžko eliminovat (a ani nevim proč to dělat), vždycky je nějaká metoda, která je o dost účinější než ostatní. Můžeš tomu říkat zneužívání systému , já tomu říkám využívání systému

Není to žádná novinka pro Darkfall, na všech serverech Ultimy co jsem hrál bylo několik takových věcí.

Nechci se nějak chvástat, ale nic z toho co mám mi nespadlo do klína samo, vždycky jsem si dokázal najít něco výhodnýho a přijít si k penězům. A zrovna na to co tady popisujeme moje informace z hůry měly nulovej nebo minimální vliv. Nejdřív jsem si nakoupil vory / kupu run a zabíjel golema s blood




Nerozumím odpovědi, nikde jsem ve svém postu nepsal něco o eliminaci zisku snaživých hráčů, pouze jsem se postavil za svůj názor, že prestige classy by pomohli i hráčum investujícím do hry méně času.

Taky jsem tušim nikde v postu nepoužil jméno Isac Ale když už tu píšeš o své cestě k velkému bohatství, tak jdyž si přečteš můj post ještě jednou, psal jsem tam cosi o šikovnosti a inteligenci. Já nejsem neuznalej.

Pokud bych něco eliminoval, tak by to bylo zneužívání easy killů z mountů. To že to není dobře je celkem jasný .. kdysi totiž přišel Palias na to, že se z koně dá zabít spousta, hlavně cástících mobů, chvíli jsme si to užívali, ale pak nás to začalo srát, tak jsme to nareportili a předvedli GM. Hned druhej den byl patch, kterej to stížil a bylo to ok. Pak přišli battlehorni a zase to šlo. Díky tomuhle amaterismu AV jsou někteří jedinci schopní chrlit do hry statisíce/miliony goldů, které tam být neměli.

Takže pokud se ještě jednou vrátim k tvému heroickému výkonu na poli PvE, tak bys tam měl asi taky připsat něco o tom, kolik % mobů jsi uřezal z Battlehorna a co na to člověk krom kvalitní jednoručky a hromady mandrake na lečení mounta potřebuje. A to není výčitka, to je prostě jen konstatování, že já si takhle to PvE nepředstavuju.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  18:07:40  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen: Za tvoje manipulace s číslama by se nemusel stydět nejeden politik

Na jednu stranu nám tu tvrdíš, že potřebuješ výbavu v hodnotě 20-30 tisíc, ale na druhou stranu z tebe pak vypadne jen pár krámu s nulovou hodnotou. To nějak nesedí, co myslíš ? Ty se radši na operace s pěnězma a majetkem nedávej

To je jak kdyby mi někdo po 20 letech užívání ukradl auto a já bych tvrdil, že mělo hodnotu stejnou jako v době, kdy bylo nový

Fakt je ten, že celkové tě ta tvoje "PvP výbava" vyšla na mnohem míň, protože si po dobu své životnosti na sebe vydělala.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/02/2010 :  18:20:39  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
M.C warior: Nějak mi z toho tvýho postu vyplynulo, že by měla být jedna normalizovaná metoda zabíjení mobů, která bude fér, skautská a i Mirek Dušín by se pod ní podepsal, pokud si to tak nemyslel, tak se omlouvám, ale já jsem prostě vztahovačnej

Pointa byla taková, že teď je nejlepší metoda 1h a Battlehorn, zítra to bude něco jinýho a takto se tu budeme točit v kolečku oslabování jednotlivejch věcí Neříkám, že ta jednoručka není přehnaná, ale na druhou stranu se člověk dobrovolně připravuje o skilly/staty co by dostal jiným způsobem boje. Na mountovi je potřeba tak málo swingu, že z něho prakticky nic neleze, to je myslím férová výměna.

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/02/2010 :  18:22:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No to zase neni tak uplne pravda isacu :). Pokud poleti letadlem nekam na dovolenou a ztrati mi zavazadlo tak se asi nespokojim s tim ze mi daj jako nahradu za kosili 150kc, za znackovy rifle 500 a za boty 800. Za tyhle ceny si to proste nikde nekoupim.

Pro me osobne je 2h mec a luk s plnou durabilitou spis pritez. Kdyby mel mec a luk po vyrobeni durabilitu 30 tak mi to vubec nevadi, protoze je presne to co potrebuju. Durabilitu mu sundavam, jen abych v pvp typkovi neudelal zas az takovou radost tim ze mu dam mec kterej pak muze pouzivat.

Ty me stejne porad spatne chapes isacu, nebo se na tu hru divas z uplne jinyho pohledu. Uz to vzdavam, netvrdim ze nemas pravdu. Svym zpusobem s tebou souhlasim, ale na druhou stranu vim ze proste DF pujde do sracek pokud lidi co hrajou 24/7 budou ti jedini kdo si muzou dovolit se do pvp obliknout tak aby jim jejich protivnik nanakladal za jednou tolik co oni jim. Ja bych chtel mit moznost trosku vic hrat nez grindit. Co se tyce zpusoby jakym farmim tak si myslim ze neni nejhorsi. Po tvejch radach vetsinou jdu a farmim nejefektivnejsi moznou cesto a to je z BH. Stejne se ale porat nemuzu vymotat ze situace kdy nemam dost. Mozna je to tou 4 mesicni prestavkou po ktere sem zacal prakticky nanovo.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/02/2010 :  18:24:32  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

M.C warior: Nějak mi z toho tvýho postu vyplynulo, že by měla být jedna normalizovaná metoda zabíjení mobů, která bude fér, skautská a i Mirek Dušín by se pod ní podepsal, pokud si to tak nemyslel, tak se omlouvám, ale já jsem prostě vztahovačnej



Moje představa zabití těžkýho moba s dobrým dropem je, že u toho musí mějt někdo připravenej to odtankovat, někdo kdo toho tanka udrží naživu a někdo s dmg. To by mohla bejt celkem sranda a férově vydělaný prachy.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,7 seconds. on eygor Snitz Forums 2000