Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 16/05/2004 :  14:21:20  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak bych se vas jeste rad zeptal, jak muzu v CoH vytvorit guildu? Sehnal jsem nekolik lidi co to hraji, tak o tom premyslime.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 16/05/2004 :  18:11:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
VT > muzes prozradit kolik ti prosimte je let ?

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  09:43:31  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Mrzi me, ze nekteri z vas prestali hrat CoH,protoze je to vazne moc dobra hra.

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1207 Posts

Posted - 18/05/2004 :  10:38:08  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Pokud ovsem jeste nekdo hraje nejak casto, ozvete se mi prosim, ja se tam toulam kazdy vecer z jednim kamaradem. Budu rad, kdyz tech Cechu co to hraje bude vice.

me osobne coh prijde jako propadak, tedy v pomeru s tim jak jsem se nan tesil. grafika je prekrasna, ale system skillu, nahravani lokaci, vyvazenost. to mi osobne dost vadilo. tez me dost zklamalo (tedy spis unavovalo) to dlouhe pobihani a slepe ulicky v mape.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  11:58:10  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:

me osobne coh prijde jako propadak, tedy v pomeru s tim jak jsem se nan tesil. grafika je prekrasna, ale system skillu, nahravani lokaci, vyvazenost. to mi osobne dost vadilo. tez me dost zklamalo (tedy spis unavovalo) to dlouhe pobihani a slepe ulicky v mape.

Kazdy na to mame svuj nazor. Uz jsem toho hral vice a tohle se mi libi asi nejvic, jeste se mi tak libila LINEAGE2, ale to je o vkusu, ja mam radeji akcni MMORPG,crafteni mi nechybi. To nahravani lokaci mi osobne moc nevadi, vzdyt je to hned a slepe ulicky Te prestanu zajimat hned jak zacnes poradne skakat nebo letat . Ten system skillu se mi zda vyborny, alespon neni vsechno hned na zacatku a navic je tam nepreberne mnostvi moznosti. Je dobre, ze kazdy hrdina je individualni a umi neco jineho, takze je pak boj v teamu efektivni a team je potreba.

Je to na kazdem jestli se to rozhodne hrat nebo ne,ale kdyz ano, tak budu rad, kdyz se ve hre potkame.
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:06:26  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:

Smim vedet kolik si to hral ze uz tady osocujes vyvazenost? A slepe ulicky? Dit to je to nejlepsi kdyz mas obrovsky mesto a ne jednu ulici jak by to nejspis vyhovovalo tobe.
Zatim je COH dosti jednotvarna, ale verim ze se to patchemi, mozna datadiskem zmeni. Je to proste pure zabava :-)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:20:48  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
spis nez pure zabava, bych to videl jako jednoducha zabava na obcasne pobaveni ne ? Na tuhle hru by se vyplatilo kdyby sla platit den ode dne.. jak by clovek hral.. urcite ne platit celej mesic pac celej mesic to clovek asi hrat nevydrzi..

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:23:30  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot
Je to proste pure zabava :-)

Mne pouze mrzi, ze se jedna o pure PvE zabavu ...

A obavam se, ze pvp bude silne unbalanced co se classu a jejich comb tyce. Urcite z pocatku budou mit silne krece jako napr. v SWG (kde milionkrat menili o milion hodnoty generovaneho a absorbovaneho damage v pvp versus pve).

V CoHu neexistuji pozicni ability. Minimum abilit je prerusitelnych (napr. v DAOCu jako kazde neinstantni kouzlo prerusitelne hitem, novy frontier prinese asi dve kouzla, ktera budou neprerusitelna). Vsechny mackatka jsou zavisle pouze na jejich refresh timeru.

Takze se zadne strategicke pvp orgie ala daoc konat nebudou. Bude to asi neco jako 1v1 v quake, kdy se oba zkuseni hraci mlati hodinu nez se zabijou.

Edited by - VT on 18/05/2004 15:39:39
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:25:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

VT > muzes prozradit kolik ti prosimte je let ?

Muzu. Kolik je tobe let?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:31:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no mne bude za mesic 24 :-)
ale dostala mne ta hlaska stim ze hrajou tvoje deti..
sem myslel ze je ti tak DO 30ti

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  15:33:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
26.9
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:20:59  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny,hraju na Victory,nick Caroline.Těším se až se uvidíme.

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:27:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

26.9

26.9. ti bude kolik ?

Nebo ti je 26.9 ? potom bych nechapal ty deti hrajici CoH :)

Edited by - Rodier on 18/05/2004 16:28:47
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:29:18  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Je to proste pure zabava :-)

Mne pouze mrzi, ze se jedna o pure PvE zabavu ...

Jasne souhlasim s tebou. Osobne PvP mam moc rad a na to se tesim v COH snad nejvic. Ono je COH celkove jednoducha hra, tak se nejspis opravdu nedockame nejakych strategickych orgii.
Ale i "jednoduchy" pvp muze bejt zabavny. Ja po Horizonse budu rad kdyz tam vubec nejaky pvp bude :))

------------------------
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:31:41  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

26.9

26.9. ti bude kolik ?

Bude mi 27. Proc by moje deti nemohli hrat CoH?

Ted se se mnou vratili do DAOCu (a Everquestu) bo CoH je prilis jednoduchy i pro deti kolem dvou az sedmi let .

Edited by - VT on 18/05/2004 16:32:06
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2004 :  16:31:57  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:

spis nez pure zabava, bych to videl jako jednoducha zabava na obcasne pobaveni ne ? Na tuhle hru by se vyplatilo kdyby sla platit den ode dne.. jak by clovek hral.. urcite ne platit celej mesic pac celej mesic to clovek asi hrat nevydrzi..

Ja taky nepocitam s tym ze u COH stravim 1 rok :-). Ale pokud se sezene pekna parta kamaradu, tak to na 2 mesice pobavit klidne muze.

------------------------
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 18/05/2004 :  17:35:09  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Ja taky nepocitam s tym ze u COH stravim 1 rok :-). Ale pokud se sezene pekna parta kamaradu, tak to na 2 mesice pobavit klidne muze.

jj,a pak uz aby vyslo to zatraceny WoW .....aaaaaaaaaaaaa!

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....protoze ve starejch uz mam pocit ze se newbiek nemuze prosadit proti tem co to hrajou uz od zacatku...tak to si radsi zahraju tuhle kratkou parbicku a pekne od zacatku

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?

Edited by - SHIMI on 18/05/2004 17:37:21
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  18:02:46  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier

Zdravím všechny,hraju na Victory,nick Caroline.Těším se až se uvidíme.

Tak se mi ozvi se na ICQ a ja uz Te tam nejak najdu
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 18/05/2004 :  18:06:01  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jak jsem uz rekl, je to kazdemu podle vkusu, ja to hraju prave proto, ze to je jednoduche.

Taky cekam az vyjde neco noveho, nejspise WoW nebo uplne nejlepsi EQ2. CoH je proste takova pohodovka.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/05/2004 :  19:17:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....

Jenomze novy mmorpg nebudou mit pvp a to ani nova mmorpg od Mythicu.

A pokud uz nejake pvp only mmorpg vznikaji tak jsou orientovane smerem k fps, kdy ping kolem 80ms rovna se insta smrt.

Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 18/05/2004 :  19:59:49  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by SHIMI

BTW proto ted treba nezacinam hrat DAoC apod. bo podle me nema cenu hrat neco,kde dobrou postavu budu mit az za leta hrani a stejne s tim za par mesicu prastim bo novy MMORPGs....

Jenomze novy mmorpg nebudou mit pvp a to ani nova mmorpg od Mythicu.

A pokud uz nejake pvp only mmorpg vznikaji tak jsou orientovane smerem k fps, kdy ping kolem 80ms rovna se insta smrt.

ja spoliham na to ze by dobry pvp mohlo bejt v dark and light nebo dragon empires.. ale to se teprve uvidi.. ale uz me ty pvm only hry fakt stvou ;)

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Tartaros
Junior Member

527 Posts

Posted - 19/05/2004 :  01:10:46  Show Profile  Send Tartaros an ICQ Message Send Tartaros a Private Message  Reply with Quote
wow bude mit pvp. aspon teoreticky :)

VT: a co takovy hry jako planeside? tam to je predevsim pvp, ne? nebo to je v kategorii "orientovane smerem k fps"?

a nebijte mne ja tomu nerozumim :) snazim se (mesice dopredu) planovat co budu hrat az budu mit cas :)

SteamEngine: novy UO emulator ve vyvoji.
Programujte (nejen) objektove

Edited by - Tartaros on 19/05/2004 01:11:20
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 19/05/2004 :  01:41:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

26.9

26.9. ti bude kolik ?

Bude mi 27. Proc by moje deti nemohli hrat CoH?

Ted se se mnou vratili do DAOCu (a Everquestu) bo CoH je prilis jednoduchy i pro deti kolem dvou az sedmi let .

LOL no nevim.. nejak si nedokazu predstavit ze 7mi lety dite hraje mmorpg :-))
I kdyz je hrat a hrat ze, neverim ze si plne uvedomuje vsechno co vidi a co slysi, dusledky vsech svejch cinu ve vztahu k ty hre a ze ji hraje tak nejak "naplno" jako proste normalni dospelej clovek.. nebo mas deti genie ? Ja nevim ale tak 7 let to je tak 1-2 trida ZS ne ?
.. no fakt nevim jak takovy dite muze hrat mmorpg :) ..ale i kdyby nejakym zazrakem jo a nebylo to jen takove okrajove hrani - prijde ti normalni vystavovat uz takhle maly deti takovejmhle vecem ?

ad fps a 80ms .. tak to neni. Treba viz Neocron kterej je zamerenej temer bezvyhradne na PvP a je tam fps styl boje ....... tam to je v pohode i s pingem kolem 300ms. Protoze ono je to vsecko porad oproti FPS akci typu CS atp zpomale timery, skilly, atp.

ad planetside no to je pure fps.. neco jako UT2004 a onslaught mod, i kdyz tam taky par skillu je ale spis jen na to, aby lamy co nove prichazej se nehrnuli k nejlepsi technice a nekazili hru ostatnim :)

Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 19/05/2004 :  08:43:57  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 19/05/2004 :  08:53:29  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Za tu kratkou dobu co jsem byl v bete musim rict ze dragons empire bude co do PvP velmi dobry.Snad to codemasteri nejak nezmrsi,protoze hrat dalsi mobovacku bych fakt nevydrzel

sakra ty ses v bete? tak napis vic!!! myslim, ze DE tu maji vlastni forum, ne?
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000