Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/07/2004 :  19:03:59  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Kde sa da stiahnut CoH Beta ?

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2004 :  19:22:00  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Zadna beta neni; url na sosnuti clienta viz gugl kom popr precist tento thread (rtfm ..) kde jsem jiz odkaz na coh clienta postoval.

ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip
(50$)

Edited by - VT on 24/07/2004 19:46:02
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 24/07/2004 :  21:12:56  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Zadna beta neni; url na sosnuti clienta viz gugl kom popr precist tento thread (rtfm ..) kde jsem jiz odkaz na coh clienta postoval.

ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip
(50$)

dik

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 26/07/2004 :  14:16:15  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
stiahol som to, neslo to otvorit. Stiahol som to znova a zas to nejde otvorit.

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2004 :  14:23:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

stiahol som to, neslo to otvorit. Stiahol som to znova a zas to nejde otvorit.

Pravdepodobne tvuj unzipovaci program citi, ze chces binarku pouzit v rozporu s COH licenci a ukazuje ti oIo. Kdo vi.

Edited by - VT on 26/07/2004 14:23:58
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 25/08/2004 :  10:38:40  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Zdarte.

tak jsem se take pripojil. Hraju zatim na otukani na serveru Victory.

Prosim dejte vedet kde hrajete a nejake IG jmena. Popripade nejakej templateabych si neuvaril gimpa :)
Zatim jsem testil tanka a blastera a oba me docela vyhovovali.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/06/2005 :  17:49:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
free 14 days trial
http://www.cityofheroes.com

Proč hra nemá vlastní sekci?
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 19/06/2005 :  18:28:07  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

free 14 days trial

protoze uz ji nikdo nehraje?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/06/2005 :  23:26:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

quote:

free 14 days trial

Možná to změní City of Villains datadisk, všiml si vůbec někdo že jsou v CoH už PVP arény? , pláště a spousta dalších blbin?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/06/2005 :  12:25:05  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by SHIMI

quote:

free 14 days trial

Možná to změní City of Villains datadisk, všiml si vůbec někdo že jsou v CoH už PVP arény? , pláště a spousta dalších blbin?

To by chtel zjistit kolik to jeste hraje lidi. Me to bavilo, ale nemel jsem tam vubec zadne zname :( Pokud to nekdo hraje, tak se tady ozvete.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/06/2005 :  12:52:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já bych do toho možná šel, uvidím, i když platit dvě onlinovky (WOW pro mladou) a tohle pro sebe. Vypadá že to vyšlo v blbé době, kdy vyšel chvíli po retail i Everquest II a později Warcraft a tak to spousta lidí přešla bez povšimnutí. Nikde moc nevidím nějaké špatné stránky hry, že by jich bylo moc, což je fajn
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 20/06/2005 :  18:33:51  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:

Já bych do toho možná šel, uvidím, i když platit dvě onlinovky (WOW pro mladou) a tohle pro sebe. Vypadá že to vyšlo v blbé době, kdy vyšel chvíli po retail i Everquest II a později Warcraft a tak to spousta lidí přešla bez povšimnutí. Nikde moc nevidím nějaké špatné stránky hry, že by jich bylo moc, což je fajn

ja uz to hral a libilo se mi to. Kdyby do toho nekdo sel, tak se pridam :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/06/2005 :  23:04:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:

ja uz to hral a libilo se mi to. Kdyby do toho nekdo sel, tak se pridam :)

No já to určitě na těch 14 dní zkusím, už jsem myslel že si zahraju hned, stáhnu 800MB a ono to začne tahat patch co má skoro 400MB, fakt paráda, jako by nemohli toho klienta rovnou hodit na ftp aktuálního, teď se to sere pořád 20KB/s. Není co hrát, Guild Wars mě přestalo bavit.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/06/2005 :  08:04:09  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
To máš dobré. Mě to ten patch stahovalo průměrnou rychlostí 9.5kb/s
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  08:13:12  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

To máš dobré. Mě to ten patch stahovalo průměrnou rychlostí 9.5kb/s

Tak jsem s velkou radostí dotáhnul dnes ráno v půl jedné těch 400MB, pustím hru a bum, začně se tahat dalších 50MB
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 21/06/2005 :  10:49:40  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Ja uz to taky taham. Jedu to pres to update okno a jede to celkem rychle. Nejak jsem nepochopil co to na tom jejich ftp je. Proc je tam cd1 a cd2 a jeste k tomu nejaky CoH.zip a ma to 900Mb. To by si jako clovek mel stahnout vsechno?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  11:05:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Ja uz to taky taham. Jedu to pres to update okno a jede to celkem rychle. Nejak jsem nepochopil co to na tom jejich ftp je. Proc je tam cd1 a cd2 a jeste k tomu nejaky CoH.zip a ma to 900Mb. To by si jako clovek mel stahnout vsechno?

ten CoH.zip jsou obě cdčka sbalená v jednom souboru, nic víc
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  13:07:07  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Ja uz ted taky hraju druhy den an US server Pinnacle. Tak se kdyztak pridejte. S charakterem je to tezke, zatim hledam, ale zkuste kontaktovat Thunder-Kitty
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  13:08:09  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Jinak musim rict, ze me to dost chytlo
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  14:12:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Ja uz ted taky hraju druhy den an US server Pinnacle. Tak se kdyztak pridejte. S charakterem je to tezke, zatim hledam, ale zkuste kontaktovat Thunder-Kitty

No každý i z Evropy si může prubnout ten US trial ne? akorát že kdyby si tu postavu chtěl nechat, tak by si musel sehnat US cdklíč, EU nepůjde. Jaký nick máš ve hře?
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  14:46:55  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Jo jasne, free trial je jen na Us, v Evrope je jen pribalen k nejakym anglickym casakum. A je pravda, ze pokud by sis to chtelkoupit, tak si na EU budes muset zalozit novou postavu (coz stejne nevidim jako velky problem) a nebo koupit US verzi.

Ted zrovna hraju za Thunder-Kitty
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 21/06/2005 :  15:05:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Já to zkouším na prvním serveru odshora. Nějak nevím jméno :)

Jméno: Leonine
Povolání: Controler(Ice)
Go to Top of Page

BlackSource
Starting Member

99 Posts

Posted - 21/06/2005 :  15:27:57  Show Profile Send BlackSource a Private Message  Reply with Quote
Pojd na Pinnacle nez to nejak vic rozjedes :-)

Jinak na EU by to fakt chtelo, ty kazdodeni udrzby v tuhle dobu nejsou nic moc :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:01:48  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlackSource

Jinak musim rict, ze me to dost chytlo

No je to jedna z tech her jako treba GW, kdy to fakt jeden tyden neuveritelne bavi...

Asi to bude tim, ze se jedna o stejneho vyrobce :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:18:01  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Stejně by si City of Heroes zasloužil vlastní sekci,
takový Prison Tale je skoro rok mrtvý a sekci má
Navíc brzy vyjde City of Villains a určitě to pak zkusí zase nová hrstka lidí hrát, hlavně když bude moct hrát za šmejdy
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,32 seconds. on eygor Snitz Forums 2000